Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 10:42   #4621
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja nigdy nie miałam z tym problemu.
A ubrana przychodzę normalnie, jeansy, bluzka i sweterek.
Miałam tylko niemiłe wspomnienia z Panią ze stoiska Bobbi Brown, najpierw wciskała mi o wiele za ciemny podkład, a jak zobaczyła, że poszłam do innej spróbować innego podkładu, to tylko prychnęła, że życzy powodzenia.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 11:29   #4622
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miałam z tym problemu.
A ubrana przychodzę normalnie, jeansy, bluzka i sweterek.
Miałam tylko niemiłe wspomnienia z Panią ze stoiska Bobbi Brown, najpierw wciskała mi o wiele za ciemny podkład, a jak zobaczyła, że poszłam do innej spróbować innego podkładu, to tylko prychnęła, że życzy powodzenia.
Ja nie lubię tylko Douglasa, bo jak proszę o próbkę podkładu, to dostaję tylko kapkę na jeden raz Poza tym słaba obsługa, jakby z musu mnie obslugiwały. Natomiast w Sephorze zupełnie co innego, przynajmniej ja tak trafiam, zawsze przesympatyczne osoby mi się trafiają, wszystko cacy i aż chce się tam robić zakupy. A tak po za tym nie spotkałam się chyba nigdzie z niemiłą obsługą.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:08   #4623
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Jakby oferta wspólnych zakupów i rozbiórki Siberii była nada aktualna to chętnie bym się przyłączyła

A tak poza tym, miała by któraś możliwość porównania Siberii i/albo Lirene Color Code Zima z MAP 1NB? Szukam czegoś lżejszego na wiosnę/lato, minerałki już mi zaczynają przeszkadzać, za dużo wyjazdów...
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:28   #4624
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ja nie lubię tylko Douglasa, bo jak proszę o próbkę podkładu, to dostaję tylko kapkę na jeden raz Poza tym słaba obsługa, jakby z musu mnie obslugiwały. Natomiast w Sephorze zupełnie co innego, przynajmniej ja tak trafiam, zawsze przesympatyczne osoby mi się trafiają, wszystko cacy i aż chce się tam robić zakupy. A tak po za tym nie spotkałam się chyba nigdzie z niemiłą obsługą.
Wiadomo, co sklep, to inna obsługa, niestety.
Ja wczoraj pierwszy raz się odważyłam zapytać o próbkę i Pani mi wycisnęła chyba z 5 pompek do słoiczka, więc nie mam co narzekać.
Ja z Sephorą mam niemiłe wspomnienia, jedna Pani potraktowała mnie bardzo z góry, pytała się czy na pewno w tym sklepie znajdę coś dla siebie. Ubrana byłam "byle jak" , ale to nie zmienia faktu, że nie powinna tak mówić.
Ale największą miłością darzę Panów ochroniarzy.<3
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:44   #4625
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a uzywala ktoras Diora Star? Chce sobie nowy podklad kupic i zastanawiam sie nad nim, nie wiem tylko czy jest wystarczajaco jasny. A do najblizszego Douglasa mam obecnie 70km. Kusi mnie tez Siberia.
U mnie był bardzo nie - gwiazdorski... 010 jest dość jasny

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Udało mi się dorwać próbkę 010 Dior Star, przepięknie wygląda na buzi, nie mogę się napatrzeć. Co do koloru, róż się na szczęście nie wybija, nie zauważyłam również żeby oksydował. Może będzie z tego miłość.
Odpisałam na stary post i dopiero zobaczyłam że już go masz
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 13:09   #4626
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
U mnie był bardzo nie - gwiazdorski... 010 jest dość jasny

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------



Odpisałam na stary post i dopiero zobaczyłam że już go masz
Byłam go tak cholernie ciekawa, więc namówiłam TŻ na wycieczkę.
A co Tobie w nim nie przypasowało?
Ciągle oglądam się w lustrze, bo wydaje mi się, że się lekko odcina, ale TŻ mówi, że jest dobrze.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 14:54   #4627
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Jakby oferta wspólnych zakupów i rozbiórki Siberii była nada aktualna to chętnie bym się przyłączyła

A tak poza tym, miała by któraś możliwość porównania Siberii i/albo Lirene Color Code Zima z MAP 1NB? Szukam czegoś lżejszego na wiosnę/lato, minerałki już mi zaczynają przeszkadzać, za dużo wyjazdów...
MAP będzie na pewno bardziej oliwkowy niż Siberia, ale nie powiem czy jaśniejszy, bo już nie pamiętam. A miałam jeden i drugi Lirene zaś jest ciemniejszy od nich obu i zdecydowanie bardziej różowy.

Mnie teraz kusi D&G. Wersja matująca. Ale włącza mi się sęp, bo musiałabym w ciemno kupić.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2015-04-08 o 14:57
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 18:15   #4628
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Mogę spróbować jutro zrobić porównanie Zimy i NB1 MAP Wzięłam wczoraj próbkę NW10 MAC Studio Fix, w pojemniczku wydawał się beżem, na twarzy wyszedł z niego róż, szkoda, bo wygląda ładnie, podoba mi się jego wykończenie. Dopóki nie znajdę niczego lepszego zostaję przy MAPie, żaden inny podkład nie jest mi tak bliski kolorystycznie
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 11:01   #4629
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Olive 01 z Chrimaluxe jest zdecydowanie najbardziej oliwkowy ze wszystkich mineralnych podkładów jakie próbowałam jest tak oliwkowy że przy innych podkładach wygląda wręcz pistacjowo ale ma na tyle solidną porcję żółci w sobie że nie robi trupka. Zero różu, brzoskwini czy szarości Tylko z formułą jeszcze walczę bo są ciężkie do rozcierania i matowe
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 11:31   #4630
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Byłam go tak cholernie ciekawa, więc namówiłam TŻ na wycieczkę.
A co Tobie w nim nie przypasowało?
Ciągle oglądam się w lustrze, bo wydaje mi się, że się lekko odcina, ale TŻ mówi, że jest dobrze.
U mnie po 2-3 godzinach zaczynał być widoczny na twarzy bardziej niż po rozprowadzeniu
Bardzo tego nie lubie dlatego sobie go odpuściłam , nie był zły i być może u Ciebie będzie fantastyczny ( czego Ci życzę) ale był nie dla mnie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 11:41   #4631
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
MAP będzie na pewno bardziej oliwkowy niż Siberia, ale nie powiem czy jaśniejszy, bo już nie pamiętam. A miałam jeden i drugi Lirene zaś jest ciemniejszy od nich obu i zdecydowanie bardziej różowy.
A pamiętasz może czy Siberia jest dużo cieplejsza niż MAP? Dopóki żółć jest chłodna to jeszcze może by przeszło...

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Mogę spróbować jutro zrobić porównanie Zimy i NB1 MAP Wzięłam wczoraj próbkę NW10 MAC Studio Fix, w pojemniczku wydawał się beżem, na twarzy wyszedł z niego róż, szkoda, bo wygląda ładnie, podoba mi się jego wykończenie. Dopóki nie znajdę niczego lepszego zostaję przy MAPie, żaden inny podkład nie jest mi tak bliski kolorystycznie
Właśnie mi też MAP najbliższy kolorystycznie, ale za ciężki ciut na wakacje a minerały na wyjazdach są męczące.
Byłabym bardzo wdzięczna za porównanie
Jak nic nie znajdę, to zostanie mi kolejne podejście do healthy mix i marudzenie czemu to takie ciemne


Czy może ktoś miałby odlewkę Siberii na zbyciu? Tak na jedno użycie. Koszty oczywiście pokryję
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 12:29   #4632
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Tak, jak mowi Quench, MAP jest zdecydowanie bardziej oliwkowy. Wydaje mi sie, ze moze byc nieznacznie jasniejszy od Siberii, ale juz dokladnie nie pamietam.

MAP mi idealnie pasowal pod wzgledem podtonow, ale Siberia sie u mnie nie odcina, mimo ze jest bardziej zolta i na pewno nieco cieplejsza.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 14:17   #4633
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

_enn, wiem, że odgrzebuję temat sprzed lat, ale pamiętam, że używałaś kiedyś Photo Ready Revlonu, Siberia jest podobna pod względem 'ocieplenia' koloru? Moja skóra wyłapuje wszystkie ciepłe tony, Revlon wypada na mnie pomarańczowawo

Udało mi się zrobić zdjęcie telefonem, niestety karta od aparatu odmówiła posłuszeństwa, postaram się zaraz wrzucić zdjęcie z opisem

Pierwsze zdjęcie zaraz po nałożeniu, drugie po minucie, poniżej opis numerków (wybaczcie profesjonalne ponumerowanie )

1 - Lirene My Color Code Zima
2 - MAP NB1
3 - MAC Studio Sculpt NC 15
4 - Revlon PhotoReady 002 Vanilla
5 - Bourjois Healthy Mix 51 Vanille Clair
6 - MAC Studio Fix NW 10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0966.jpg (58,9 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0967.jpg (58,1 KB, 86 załadowań)
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..

Edytowane przez Sunday Rose
Czas edycji: 2015-04-09 o 14:38
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 14:41   #4634
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Uzywalam koloru Ivory, on byl rozowawy i dosc chlodny. Wiecej nie pamietam, w kazdym razie nie odpowiadala mi ani formula podkladu, ani jasnosc, ani podton.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 14:57   #4635
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ok, dziękuję
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 16:17   #4636
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;5093613 9]Dla mnie idealny jest nowy Marc Jacobs kolor: 10 Ale muszę pierw skórę doprowadzić do porządku, bo podkład podkreśla skórki niemiłosiernie, nawet te najdrobniejsze. Próbkę dostałam bez problemu, pani była bardzo miła,sama mi zaproponowała. Ja byłam przygotowana na make up na miejscu [/QUOTE]
Hej czy możesz napisać jak spisuje się u Ciebie ten podkład? Czy jest trwały? Byłam dziś w S. obadać to cudo i rzeczywiście kolor jest jaśniutki, chyba jaśniejszy od Revlonu - to chyba najjaśniejszy podkład dostępny obecnie w Sephorze Nałożyłam sobie odrobinę na twarz i faktycznie wszystkie skórki "wylazły", ale ten kolor...
By the way pani w S. koniecznie chciała mi pomóc i najpierw stwierdziła, że ten podkład absolutnie nie nadaje się do skóry suchej, bądź mieszanej ponieważ może wysuszać, następnie próbowała wcisnąć mi za ciemne podkłady Chanel - no ale jak tu zaufać kobiecie, która wyglądała jakby własną twarz potraktowała ceglanym pyłem?
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 17:22   #4637
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Olive 01 z Chrimaluxe jest zdecydowanie najbardziej oliwkowy ze wszystkich mineralnych podkładów jakie próbowałam jest tak oliwkowy że przy innych podkładach wygląda wręcz pistacjowo ale ma na tyle solidną porcję żółci w sobie że nie robi trupka. Zero różu, brzoskwini czy szarości Tylko z formułą jeszcze walczę bo są ciężkie do rozcierania i matowe
OOO opis koloru brzmi super! W sumie cenowo nie ma tragedii, gorzej z kosztami wysyłki. Gdybym nie miała zapasów minerałów z kolorowki to bym się zastanowiła... Kupowałaś na jakiś zamówieniach zbiorowych na wizazu?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 11:29   #4638
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
OOO opis koloru brzmi super! W sumie cenowo nie ma tragedii, gorzej z kosztami wysyłki. Gdybym nie miała zapasów minerałów z kolorowki to bym się zastanowiła... Kupowałaś na jakiś zamówieniach zbiorowych na wizazu?
zamawiałam na Minti Shop
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 12:53   #4639
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Mam dla Was kilka swatchy, poprzychodziły mi wszystkie przesyłki, na które czekałam, więc mogę wstawić

Na zdjęciu Revlon Colorstay 150 Buff jako punkt odniesienia

Kryolan Ultra Foundation (wersja płynna) w odcieniu Ivory - moja zmora do nakładania, choć kolor ma piękny i w 100% "mój" Szkoda, że jest tak problematyczny

Kryolan TV Paint Stick również w odcieniu Ivory - jak widać tym razem Kryolan postrzega "Ivory" zupełnie inaczej Ale zaskoczyło mnie to, że po nałożeniu niewielkiej ilości i dokładnym roztarciu zwilżonym flat topem naprawdę bardzo ładnie się wtopił, mimo że odcień na swatchu wygląda na przerażająco ciemny

NYX Stay matte but not flat, również Ivory Początkowo wydaje się ciemny, ale po roztarciu BARDZO jaśnieje, więc nadaje się dla naprawdę bladolicych. Niestety ma w sobie bardzo mało "żółci". Nie jest różowy na twarzy, taki po prostu beżowy jasny podkład.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 15:28   #4640
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
_enn, wiem, że odgrzebuję temat sprzed lat, ale pamiętam, że używałaś kiedyś Photo Ready Revlonu, Siberia jest podobna pod względem 'ocieplenia' koloru? Moja skóra wyłapuje wszystkie ciepłe tony, Revlon wypada na mnie pomarańczowawo

Udało mi się zrobić zdjęcie telefonem, niestety karta od aparatu odmówiła posłuszeństwa, postaram się zaraz wrzucić zdjęcie z opisem

Pierwsze zdjęcie zaraz po nałożeniu, drugie po minucie, poniżej opis numerków (wybaczcie profesjonalne ponumerowanie )

1 - Lirene My Color Code Zima
2 - MAP NB1
3 - MAC Studio Sculpt NC 15
4 - Revlon PhotoReady 002 Vanilla
5 - Bourjois Healthy Mix 51 Vanille Clair
6 - MAC Studio Fix NW 10
Do momentu obejrzenia Twoich swatchy myśłałam, że HM jest jasnym odcieniem...
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 15:40   #4641
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Do momentu obejrzenia Twoich swatchy myśłałam, że HM jest jasnym odcieniem...
Niektórzy piszą, że jest przecież 'prawie biały' i nie mogą uwierzyć w to, że ktoś może potrzebować jeszcze jaśniejszego odcienia

basiago, mogłabyś napisać coś na temat właściwości podkładu NYX? Wygląda przyjemnie Kolor Kryolanu zachęcający, szkoda, że jest taki problematyczny.
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 16:42   #4642
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Niektórzy piszą, że jest przecież 'prawie biały' i nie mogą uwierzyć w to, że ktoś może potrzebować jeszcze jaśniejszego odcienia

basiago, mogłabyś napisać coś na temat właściwości podkładu NYX? Wygląda przyjemnie Kolor Kryolanu zachęcający, szkoda, że jest taki problematyczny.
Podpinam się pod pytanie. Macałam go, ale jakoś naszło mnie na podkład w sztyfcie i kupiłam Nyxowy Mineral Stick.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 16:49   #4643
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50989888]Mam dla Was kilka swatchy, poprzychodziły mi wszystkie przesyłki, na które czekałam, więc mogę wstawić

Na zdjęciu Revlon Colorstay 150 Buff jako punkt odniesienia

Kryolan Ultra Foundation (wersja płynna) w odcieniu Ivory - moja zmora do nakładania, choć kolor ma piękny i w 100% "mój" Szkoda, że jest tak problematyczny

Kryolan TV Paint Stick również w odcieniu Ivory - jak widać tym razem Kryolan postrzega "Ivory" zupełnie inaczej Ale zaskoczyło mnie to, że po nałożeniu niewielkiej ilości i dokładnym roztarciu zwilżonym flat topem naprawdę bardzo ładnie się wtopił, mimo że odcień na swatchu wygląda na przerażająco ciemny

NYX Stay matte but not flat, również Ivory Początkowo wydaje się ciemny, ale po roztarciu BARDZO jaśnieje, więc nadaje się dla naprawdę bladolicych. Niestety ma w sobie bardzo mało "żółci". Nie jest różowy na twarzy, taki po prostu beżowy jasny podkład.[/QUOTE]

Kryolan faktycznie piękny ma kolor ale jego właściwości odrzucają po tym co napisałyście a NYX jest beżowy, beżowiutki- kto to pisał wcześniej jaki to on żółciutki, hę choć też przyjemnie wygląda

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Do momentu obejrzenia Twoich swatchy myśłałam, że HM jest jasnym odcieniem...
dla mnie Burżuj to zawsze pomarańcza była

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie. Macałam go, ale jakoś naszło mnie na podkład w sztyfcie i kupiłam Nyxowy Mineral Stick.
a jak się sztyfcik sprawuje? jaka kolorystyka, mają coś żółtego?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:13   #4644
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość

a jak się sztyfcik sprawuje? jaka kolorystyka, mają coś żółtego?
Mi nie odpowiada Coś tam kryje, trwałość po przypudrowaniu mocno przeciętna, wykończenie satynowe (chyba, że zagruntuje się czymś porządnym). Nie wiem na ile to wina mojej skóry, na ile podkład jest po prostu marny, ale to bardziej propozycja w stylu 'kosmetyk na wyjście po bułki, czy na kawę z koleżanką'. Na pewno nie jest to propozycja dla kogoś, kto oczekuje trwałości i dobrego wyglądu przez cały dzień.

Kolorystyka raczej przeciętna. Mam odcień 02 porcelain; z opisu wynika, że ma tony różowe, ale 01 fair (podobno beżowy) ma ich jeszcze więcej! Wrzucam swatch. To różowe i bardziej suche to Nyx, bardziej żółte i płynne Revlon Nearly Nanked Vanilla 120.

Edit: Nie wiem co dzieje się z wizażem ale nie wczytuje mi zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie.jpg (38,3 KB, 44 załadowań)
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2015-04-10 o 17:19
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:19   #4645
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
basiago, mogłabyś napisać coś na temat właściwości podkładu NYX? Wygląda przyjemnie Kolor Kryolanu zachęcający, szkoda, że jest taki problematyczny.
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie. Macałam go, ale jakoś naszło mnie na podkład w sztyfcie i kupiłam Nyxowy Mineral Stick.
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Kryolan faktycznie piękny ma kolor ale jego właściwości odrzucają po tym co napisałyście a NYX jest beżowy, beżowiutki- kto to pisał wcześniej jaki to on żółciutki, hę choć też przyjemnie wygląda
Nie ma sprawy, dam Wam znać za tydzień - dwa bo dzisiaj dopiero odebrałam paczkę i wysmarowałam pół twarzy tak tylko z ciekawości Przykleiłam kartkę na widoku to nie zapomnę

Wstępnie po tym jednym użyciu wydaje się fajny Taki może bez szału i wielkiej miłości, ale też nieproblematyczny. Ot fajny, jasny podkład. Łatwo się rozcierał, nie trzeba było się gimnastykować by go równomiernie nałożyć Krycie średnie - ani złe, ani dobre. Po prostu przyzwoite. A mat subtelny, mogłabym wyjść bez przypudrowania Zobaczę jak to będzie z trwałością i warzeniem bo wiele podkładów lubi mi się warzyć na twarzy.

A co do informacji jaki to on żółty, to może mylące było to zdjęcie:
http://www.makeup-shop.ro/imagini/pr...F-01-03-04.png

Nie wiem, na jakich ustawieniach aparatu i w jakim oświetleniu było ono robione, ale zapewniam, że on tak nie wygląda

quench, no to się NYX z kolorystyką nie popisał przy sztyfcie, jak nie ma żółtków albo chociaż beżu, to nie znajdę nic dla siebie

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2015-04-10 o 19:20
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 19:25   #4646
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Niektórzy piszą, że jest przecież 'prawie biały' i nie mogą uwierzyć w to, że ktoś może potrzebować jeszcze jaśniejszego odcienia
A jeszcze co do jasnych odcieni i ich postrzegania to strasznie nie lubię gdy ktoś wstawia swatche "samodzielnie", bo to nie daje żadnego obrazu tego, jaki kolor ma ten podkład. Przykład - na mnie ColorStay 150 wygląda na ciemny bo jestem blada, ale na kimś opalonym będzie wyglądał na bardzo jasny, bo taki będzie kontrast. Czasami niektóre podkłady wydają mi się "żółte" ale gdy je zeswatchuję obok jakiegoś innego, to od razu lepiej widać, jakie tony się wybijają. Dlatego sama zawsze staram się dawać jakiś znany "punkt odniesienia" i najczęściej jest nim CS bo po prostu jest bardzo znany i większość osób wie, jak on wygląda

Ile to ja się naoglądałam swatchy prawie białych podkładów na opalonych skórach, a potem się okazywały za ciemne

PS. Przepraszam za double post, ale myślałam, że się złączą tak jak zawsze z dopiskiem "Dodano o...", może w nowym wizażu już to nie działa
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 12:30   #4647
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mi nie odpowiada Coś tam kryje, trwałość po przypudrowaniu mocno przeciętna, wykończenie satynowe (chyba, że zagruntuje się czymś porządnym). Nie wiem na ile to wina mojej skóry, na ile podkład jest po prostu marny, ale to bardziej propozycja w stylu 'kosmetyk na wyjście po bułki, czy na kawę z koleżanką'. Na pewno nie jest to propozycja dla kogoś, kto oczekuje trwałości i dobrego wyglądu przez cały dzień.

Kolorystyka raczej przeciętna. Mam odcień 02 porcelain; z opisu wynika, że ma tony różowe, ale 01 fair (podobno beżowy) ma ich jeszcze więcej! Wrzucam swatch. To różowe i bardziej suche to Nyx, bardziej żółte i płynne Revlon Nearly Nanked Vanilla 120.

Edit: Nie wiem co dzieje się z wizażem ale nie wczytuje mi zdjęcia
eee, to chyba żaden podkład z NYX nie jest super dobry a w najlepszym razie przeciętny.

Ja próbuję rozgryźć Chrimaluxe, szukam metody aplikacji która da mi najlepszy efekt. Jak na razie to Neauty wygląda u mnie najlepiej-rozprowadza się banalnie prosto, bez smug, po czasie nie ma warzenia itp tylko muszę go troszkę zażółcać color blendem no i krycie mogłoby być większe
Ten Stay matte but not flat jest dostępny stacjonarnie w D?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 13:51   #4648
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Teoretycznie tak, praktycznie nie

Na stronie Douglasa jest tylko 1 odcień (06), a w każdej perfumerii u mnie na liście (Gdynia/Gdańsk) jest niedostępny

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...CgOn1#back2top
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 14:02   #4649
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

to wykupione bo nie tak dawno jak na internetowa stronę patrzyłam to był ivory a w D stacjonarnym tej serii w ogóle nie widziałam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 14:30   #4650
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

No i na upartego jeśli ktoś chce nabyć podkład bez badania organoleptycznego można go zamówić z internetowej stronki NYX-a za całe 31,43 PLN (chyba jakaś promocja: klik!)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.