Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 19:12   #2851
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ja nie znam tego rozu

pomijajac, ze lepiej by to pytanie pasowalo do watku makijazowego ... bo tu glownie ma byc o pielegnacji

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=485393&page=13
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 19:18   #2852
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Przepraszam, pomyliły mi się wątki
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 23:07   #2853
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Przepraszam, pomyliły mi się wątki
nic sie nie stalo ... watki w koncu podobne
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 11:36   #2854
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Sive Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, czy któraś z Was próbowała produktów z serii skinfood tomato whitening? jeżeli nie to może czegoś z nivea whitening? z natury jestem blada, ale jeszcze mi mało
Tu w Jp. mnóstwo kosmetyków pod hasłem "whitenning", jedne lepszy od drugiego, he he Każdy zawiera w sobie jakiś skladnik rozjaśniający np. witC. Żadnego nie stosowalam na tyle długo, by zauważyć widoczna różnicę, a kiedys miałam wizję wyzbycia sie piegów - och naiwności! Zawsze przyszło jakeis słońce przed którym się niedostatecznie ochroniłam i w 15 min. szlag trafiał miesiące starań
Ale! Jak ktos chce sie wybielić szybko i widocznie, znalazłam cos, co działa:
http://www.ishizawa-lab.co.jp/white/index.html
Jak poklikacie w kolejne zakladki w granatowym pasku na środku strony ( biala "maska" z lit. ISL) to otworza sie prezentacje poszczególnych produktów. Nie wiem JAk to działa, ale dziala. Testowałam w drogerii, efekt jest natychmiastowy.
Jednak moja cera nie nadaje sie do takiego wybielania, bo mam na skórze piegi i przeswitujące naczynia krwionosne - a te, pokryte owymi kremami przybieraly barwę topielczo-wisielczą i zamiast jak Geisha, wyglądałam jak zoombie. Ale jak bedzie gdzies w internetowej sprzedaży, a ktoraś odkryje w sobie duszę córki młynarza - po zastosowaniu tych kosmetyków, za duszą pójdzie i ciało

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Mówiąc o trosce Japonek o swoja urodę, nie sposób pominąć suplementacji. Dżizas, ile one tego wcinają! Też się zaraziłam, nie ma totamto. Nie mówie to o multivitaminie, czy skrzypie na włosy, ale głównie o kolagenie. Hit nr.1. Do spożycia w postaci tabletek, mini drinków, galaretek czy proszku dodawanego do jedzenia/picia.
Aktualnie spozywam http://www.kanebo-cosmetics.jp/colla.../product/drink
Stwierdziłam, że drinki to dla mnie najwygodniejsza forma wspomagania urody (i zdrowia) od wewnątrz. Oczywiscie nie mówie o dżinie z tonikiem
Shiseido też ma swój kolagen, jak i wiele innych koncernów nie tyle urodowych, co spożywczych. W każdym convinient storze, w każdej drogerii , a nawet w wending machine znalezć mozna małe flaszki z takim "boosterem" .
Jednym z popularniejszych kolagenów jest ten z koncernu Meiji. Jest strona po angielsku, o tu:
http://www.meiji.co.jp/health/amicolla/en/index.html
Zjadłam jego chyba z trzy pudełka, nie jest zły, nie jedzie rybą bardzo, choć drinki wydają mi sie smaczniejsze, o wygodzie nie wspominając.
Ale kupując drinki wychodzi drożej, niż rozrabianie samemu proszku z napojem/posiłkiem .
Tak czy siak, wierzę w kolagen! Jak narazie nie spotkało mnie nic takiego więc mam zamiar kontunuować "pielęgnację wewnętrzną", aż znów zaczną sie mnie pytac o dowód
Resume: jednym ze sposobów Japonek na piękna cere jest zażywanie suplementów diety zawirajacych : 1. kolagen, 2.koenzym q 10 3. witaminy - C (esencje z acerola), E i wit. z grupy B - tak patrząc po półkach by to wyglądało...
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 11:56   #2855
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

O tym kolagenie to juz czatalam ale u nas troche trudno o ten w postaci napoju... a taki tez najbardziej by mi odpowiadal.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 12:28   #2856
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Jeszcze spirulina -sproszkowana w kapsułkach, na przykład, tez jest bardzo znana i lubiana sztuczka na zachowanie dobrego wyglądu
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 13:53   #2857
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Po pobieżnym przejrzeniu oferty na ebay i w PL stwierdzam, że jednak cena ok 70 zł za 28-dniową kurację kolagenową jest do przyjęcia. Ale może jednak na razie spróbuję z czymś na syntezę kolagenu póki jeszcze to jakoś u mnie działa...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 14:13   #2858
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
Tu w Jp. mnóstwo kosmetyków pod hasłem "whitenning", jedne lepszy od drugiego, he he Każdy zawiera w sobie jakiś skladnik rozjaśniający np. witC. Żadnego nie stosowalam na tyle długo, by zauważyć widoczna różnicę, a kiedys miałam wizję wyzbycia sie piegów - och naiwności! Zawsze przyszło jakeis słońce przed którym się niedostatecznie ochroniłam i w 15 min. szlag trafiał miesiące starań
Ale! Jak ktos chce sie wybielić szybko i widocznie, znalazłam cos, co działa:
http://www.ishizawa-lab.co.jp/white/index.html
Jak poklikacie w kolejne zakladki w granatowym pasku na środku strony ( biala "maska" z lit. ISL) to otworza sie prezentacje poszczególnych produktów. Nie wiem JAk to działa, ale dziala. Testowałam w drogerii, efekt jest natychmiastowy.
Jednak moja cera nie nadaje sie do takiego wybielania, bo mam na skórze piegi i przeswitujące naczynia krwionosne - a te, pokryte owymi kremami przybieraly barwę topielczo-wisielczą i zamiast jak Geisha, wyglądałam jak zoombie. Ale jak bedzie gdzies w internetowej sprzedaży, a ktoraś odkryje w sobie duszę córki młynarza - po zastosowaniu tych kosmetyków, za duszą pójdzie i ciało

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Mówiąc o trosce Japonek o swoja urodę, nie sposób pominąć suplementacji. Dżizas, ile one tego wcinają! Też się zaraziłam, nie ma totamto. Nie mówie to o multivitaminie, czy skrzypie na włosy, ale głównie o kolagenie. Hit nr.1. Do spożycia w postaci tabletek, mini drinków, galaretek czy proszku dodawanego do jedzenia/picia.
Aktualnie spozywam http://www.kanebo-cosmetics.jp/colla.../product/drink
Stwierdziłam, że drinki to dla mnie najwygodniejsza forma wspomagania urody (i zdrowia) od wewnątrz. Oczywiscie nie mówie o dżinie z tonikiem
Shiseido też ma swój kolagen, jak i wiele innych koncernów nie tyle urodowych, co spożywczych. W każdym convinient storze, w każdej drogerii , a nawet w wending machine znalezć mozna małe flaszki z takim "boosterem" .
Jednym z popularniejszych kolagenów jest ten z koncernu Meiji. Jest strona po angielsku, o tu:
http://www.meiji.co.jp/health/amicolla/en/index.html
Zjadłam jego chyba z trzy pudełka, nie jest zły, nie jedzie rybą bardzo, choć drinki wydają mi sie smaczniejsze, o wygodzie nie wspominając.
Ale kupując drinki wychodzi drożej, niż rozrabianie samemu proszku z napojem/posiłkiem .
Tak czy siak, wierzę w kolagen! Jak narazie nie spotkało mnie nic takiego więc mam zamiar kontunuować "pielęgnację wewnętrzną", aż znów zaczną sie mnie pytac o dowód
Resume: jednym ze sposobów Japonek na piękna cere jest zażywanie suplementów diety zawirajacych : 1. kolagen, 2.koenzym q 10 3. witaminy - C (esencje z acerola), E i wit. z grupy B - tak patrząc po półkach by to wyglądało...
ja chętnie zaczęłabym sie wspomagać doustnym kolagenem, ale nie ze względu na skórę tylko na ścięgna (mam z nimi problem a w kendo je trochę przeciąża )
w PL dostępny jest kolagen w postaci tabletek, ale nie wiem jak się ma rzecz z jego przyswajaniem - czy nie jest tak jak np z kwasem hialuronowym, którgo - przy przyjmowaniu doustnym - organizm prawie w ogóle nie wykorzystuje:/
ja moge polecic od siebie tabletki Alphol Omega plus z olejem lnianym, z ogórecznika i witaminami oraz selenem - taki zestaw antyrodnikowy
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:53   #2859
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Po przekopaniu internetu i zamówieniu w aptece Collaflexu stwierdzam, że w sumie najrozsądniej cenowo wychodzi wybrać się po kolagen do sklepu z odżywkami dla sportowców. A wtedy to wybór, że głowa mała. Bo preparaty kolagenowe 'upiększające' sensu stricte są makabrycznie drogie - za taką samą dawkę nawet 3 razy więcej.

Zaskoczyło mnie, że Azjatki tego kolagenu wcinają w ilościach niewyobrażalnych - minimalna porcja to 3000 mg, czyli 3 g kolagenu dziennie. Polskie tabletki mają 200 mg i zaleca się je brać w ilości 3 sztuk dziennie, czyli 600 mg kolagenu na dobę. Faktycznie, ktoś ma hopla na punkcie tego składnika...

Wciągnął mnie temat
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 23:43   #2860
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Intrygujecie mnie tym kolegenem ... jak to ustrojstwo smakuje?

Ja wczoraj rozpoczelam eksperyment z BRTC Overnight Pore Tightener - to taka jakby galaretka, ktora naklada sie na noc i ma ona zwezac pory ... szczegoly na blogu (ktory notabene juz dziala bez zastrzezen i laduje sie podobno znacznie szybciej) - jestem szalenie ciekawa rezultatu ...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:50   #2861
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Intrygujecie mnie tym kolegenem ... jak to ustrojstwo smakuje?

Ja wczoraj rozpoczelam eksperyment z BRTC Overnight Pore Tightener - to taka jakby galaretka, ktora naklada sie na noc i ma ona zwezac pory ... szczegoly na blogu (ktory notabene juz dziala bez zastrzezen i laduje sie podobno znacznie szybciej) - jestem szalenie ciekawa rezultatu ...
oj ja też jestem ciekawa, może wcześniej jakieś wieści z frontu walki przemycisz fajny pomysł z tymi zdjęciami, już się nie mogę doczekać
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 13:22   #2862
Magdalena Daniluk
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Send a message via Skype™ to Magdalena Daniluk
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Z ciekawych suplementów dostępnych w Polsce ja ostatnio zaczęłam stosować Elevation z linii Ayurveda-Line. Z niecierpliwością czekam na efekty w większości preparatów jest oczywiście Spirulina i wiele innych naturalnych ekstraktów, które komponowane są zgodnie z zasadami Ayurvedy.

http://www.ayurveda-line.pl/index.ph...p-on-line.html
Magdalena Daniluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 14:00   #2863
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
oj ja też jestem ciekawa, może wcześniej jakieś wieści z frontu walki przemycisz fajny pomysł z tymi zdjęciami, już się nie mogę doczekać
Przemyce ... jeszcze troche wczesnie, ale tak miedzy nami i nieoficjalnie powiem, ze dzisiaj jak po przebudzeniu spojrzalam w lustro to bylam pod sporym wrazeniem - pory rzeczywiscie jakby mniej widoczne sie zrobily ... choc moze po prostu mialam zaspane oczy i niedowidzialam LOL

A tak na serio - to cos na pewno niesamowicie nawilza! Skore mam miekka jak nigdy dotad! Jestem ciekawa jak bede wygladac za 4 tygodnie, ale pierwsze wrazenia mega na plus! Aha - nie zapchal

Napisalam do BRTC z prosba o sklad, ale na razie cisza ...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 21:18   #2864
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Przemyce ... jeszcze troche wczesnie, ale tak miedzy nami i nieoficjalnie powiem, ze dzisiaj jak po przebudzeniu spojrzalam w lustro to bylam pod sporym wrazeniem - pory rzeczywiscie jakby mniej widoczne sie zrobily ... choc moze po prostu mialam zaspane oczy i niedowidzialam LOL

A tak na serio - to cos na pewno niesamowicie nawilza! Skore mam miekka jak nigdy dotad! Jestem ciekawa jak bede wygladac za 4 tygodnie, ale pierwsze wrazenia mega na plus! Aha - nie zapchal

Napisalam do BRTC z prosba o sklad, ale na razie cisza ...
hmmm to jestem już zaciekawiona do granic możliwości ale poczekam cierpliwie a nakładasz go na całą twarz?
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 01:37   #2865
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
hmmm to jestem już zaciekawiona do granic możliwości ale poczekam cierpliwie a nakładasz go na całą twarz?
Tak, zupelnie jak krem na noc. Najpierw sie troche lepi, ale po jakims czasie sie wchlania i jest gee

Z tym, ze ja mam wlasnie problem porow na skale twarzowa
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 09:33   #2866
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Tak, zupelnie jak krem na noc. Najpierw sie troche lepi, ale po jakims czasie sie wchlania i jest gee

Z tym, ze ja mam wlasnie problem porow na skale twarzowa
w to nie uwierzę, ale niech Ci będzie ciekawie brzmi, w każdym razie
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:16   #2867
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Trochę z innej beczki :P :
http://gadzetomania.pl/2011/04/17/10...sa/top#content
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 18:26   #2868
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

W wiekszosci Japonki to drobne male kobiety i wlasnie drobne male kobiety najdluzej wygladaja bardzo mlodo ,bardzo dlugo maja skore tzw. dziecka delikatna i w tym tez tkwi secret ( oczywiscie taka ktora sie nie opala i nie chodzi na solarium)
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:52   #2869
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
W wiekszosci Japonki to drobne male kobiety i wlasnie drobne male kobiety najdluzej wygladaja bardzo mlodo ,bardzo dlugo maja skore tzw. dziecka delikatna i w tym tez tkwi secret ( oczywiscie taka ktora sie nie opala i nie chodzi na solarium)
sekret tkwi w tym że Azjaci mają grubszą i głębiej unaczynioną skórę niż Europejczycy
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 03:55   #2870
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
No dobra, okularki naciągające skórę oczu to gadżet jakich w Jp wiele i mała przesada, ale poduszka korekcyjna czy masażer do twarzy nie powinny znaleźć się w tym samym worku. Autor bezpodstawnie silił się w tym przypadku na dowcip. Sama mam identyczna poduszkę, jak i kilka innych "urządzeń", które bardzo sobie chwalę. Ta poduszka ratuje mnie od bólu w krzyżu po godzinach pracy przy komputerze. Ocaliła także mój portfel i przestrzeń w mieszkaniu, bo nie musiałam kupować dwóch różnych krzeseł, by każdy użytkownik mógł siedzieć zdrowo i wygodnie - dopasowywujemy sobie siedzisko przy komputerze do własnych potrzeb właśnie za pomocą takich poduszek, wałków, podkładek itd. Do relaksu też mam specjalną poduszkę. I to działa!
Od masażera tez bym sie odczepiła i zrobiłby to każdy, kto doświadczał masażu twarzy i wie, jakie to potrafi być przyjemne i korzystne w skutkach. Oczywiście urządzenie nie zastąpi dłoni masażystki, ale jako namiastka do zastosowania w domu - proszę bardzo. Mam, używam i jest miło.
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 09:07   #2871
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
No dobra, okularki naciągające skórę oczu to gadżet jakich w Jp wiele i mała przesada, ale poduszka korekcyjna czy masażer do twarzy nie powinny znaleźć się w tym samym worku. Autor bezpodstawnie silił się w tym przypadku na dowcip. Sama mam identyczna poduszkę, jak i kilka innych "urządzeń", które bardzo sobie chwalę. Ta poduszka ratuje mnie od bólu w krzyżu po godzinach pracy przy komputerze. Ocaliła także mój portfel i przestrzeń w mieszkaniu, bo nie musiałam kupować dwóch różnych krzeseł, by każdy użytkownik mógł siedzieć zdrowo i wygodnie - dopasowywujemy sobie siedzisko przy komputerze do własnych potrzeb właśnie za pomocą takich poduszek, wałków, podkładek itd. Do relaksu też mam specjalną poduszkę. I to działa!
Od masażera tez bym sie odczepiła i zrobiłby to każdy, kto doświadczał masażu twarzy i wie, jakie to potrafi być przyjemne i korzystne w skutkach. Oczywiście urządzenie nie zastąpi dłoni masażystki, ale jako namiastka do zastosowania w domu - proszę bardzo. Mam, używam i jest miło.
Zresztą Polacy produkują i kupują dużo głupsze rzeczy i aż dziw, że ktoś się daje nabrać na niektóre z nich
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 09:12   #2872
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Zresztą Polacy produkują i kupują dużo głupsze rzeczy i aż dziw, że ktoś się daje nabrać na niektóre z nich
Nie tylko Polacy Ja to wyłam ze śmiechu na zestaw preparatów, z których jednego używało się na uda a drugiego na biust i ten zestaw miał sprawiać, że tkanka tłuszczowa z ud przemieści się na piersi - w efekcie szczuplejsza sylwetka i TAAAAKIE walory

A zastanawiały mnie długaśne skarpety (czy raczej podkolanówki) wysmuklające łydki w czasie snu. Widziałam na ebay
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 13:35   #2873
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Coś tu chyba zniknęło, parę wypowiedzi z 21 kwietnia??????
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 13:48   #2874
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Coś tu chyba zniknęło, parę wypowiedzi z 21 kwietnia??????
Zniknęło z racji przywrócenia starego wizażu. Na szczęście były to chyba jedynie 2 posty, ale w tym jeden długaśny od Isobe o tych podkolanówkach. Ja bym bardzo chętnie się za takowymi sprawdzonymi rozejrzała, może nie w kwestii wyszczuplania a raczej relaksu bo dużo łażę w butach na obcasie
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 14:38   #2875
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Nie macie jakiegoś spodobu żeby pozbyć sie zaczerwienionej skóry? Mam bardzo ślicznie blada cerę,ale za to mam zaczerwienione miejsca, wystarczy jedna krostka i wszystko jest zaczerwienione
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 20:30   #2876
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Nie macie jakiegoś spodobu żeby pozbyć sie zaczerwienionej skóry? Mam bardzo ślicznie blada cerę,ale za to mam zaczerwienione miejsca, wystarczy jedna krostka i wszystko jest zaczerwienione
krem L'egere Vitamin B12


pisalam o nim sporo na blogu
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 10:59   #2877
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Coś tu chyba zniknęło, parę wypowiedzi z 21 kwietnia??????
świetnie, i mojego postu nie ma


kobiety kobiety.. pomocy. moja skóra woła o poradę.. jest sucha a zbliżające się słońce z coraz większą mocą nie sprzyja nam. martwię się więc , bo nie mam NIC z filtrami - dopiero 19 lat zapasem. używam ziai kakaowej oraz oriflame antyoksydacyjny winogronowy... chcę zrezygnować do minimum z makijażu i myślę nad minarałami... co do cery... nie mam pryszczoli, trochę jest kaszaków, jest ściągnięta...
kilka słów chociaż odzewu i byłabym wdzięczna każdej z Was za porady
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 11:22   #2878
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
świetnie, i mojego postu nie ma


kobiety kobiety.. pomocy. moja skóra woła o poradę.. jest sucha a zbliżające się słońce z coraz większą mocą nie sprzyja nam. martwię się więc , bo nie mam NIC z filtrami - dopiero 19 lat zapasem. używam ziai kakaowej oraz oriflame antyoksydacyjny winogronowy... chcę zrezygnować do minimum z makijażu i myślę nad minarałami... co do cery... nie mam pryszczoli, trochę jest kaszaków, jest ściągnięta...
kilka słów chociaż odzewu i byłabym wdzięczna każdej z Was za porady
jak dla mnie to Twoje skora potrzebuje przede wszystkim nawilzenia i odzywienia plus krem z porzadnym filtrem. Jak chcesz zrezygnowac z makijazu to popatrz na bb kremy, sa tez takie do skor suchych... np. BRTC Jasmin (http://cgi.ebay.de/BRTC-New-Jasmin-W...item2306e6bd2a) albo Missha Watery lub Skinfood Aloes (http://cgi.ebay.de/SKINFOOD-Aloe-Ble...item23013fb869)

bb kremy sa lzejsze od podkladow a przy tym mimo wszystko kryja i to niektore caliem dobrze ... ja nie wiem, czy mineraly beda dobrze wygladaly na suchej skorze i nie musisz od razu ze wszystkiego rezygnowac... tylko daj skorze tego co ona potrzebuje

ten z oriflame co masz jest do cery normalnej i mieszanej... sklad Ziai mi sie nie podoba, paskudztwo
Ty musisz szukac produktow do cery suchej ... kremy, maseczki...

ten watek dotyczny glownie produktow azjatyckich, ktore swoje kosztuja i kupowac je mozna glownie na ebayu wiec nie wiem czy beda Cie interesowac ale poszukaj w dziale kosmetycznym watkow o pielegnacji modej suchej skory ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 11:27   #2879
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziękuję za pierwszą odppowiedź.
Nie zamierzam na ebayu zamawiąc, tym bardziej że to wydatek. Myślę o półproduktach raczej z mazideł/bu + jakichś fajnych rzeczach z rossmana.
Idac tym tropem, pomozesz?

na wspomniane wątki oczywiscie zaraz wskocze.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 11:43   #2880
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziękuję za pierwszą odppowiedź.
Nie zamierzam na ebayu zamawiąc, tym bardziej że to wydatek. Myślę o półproduktach raczej z mazideł/bu + jakichś fajnych rzeczach z rossmana.
Idac tym tropem, pomozesz?

na wspomniane wątki oczywiscie zaraz wskocze.
to musisz sobie poszukac na wizazu odpowiednich watkow... jest wiele dziewczyn, ktore sie swietnie orientuja na mazidlach czy rossmanie ale to nie jest watek od tego... i nie pomoge bo akurat nie uzywam i nie znam sie na rossmanowskich produktach itp.

pozatym jak napisalam tu skupiamy sie na produktach azjatyckich i w tym kierunku moglabym cos doradzic
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.