Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-19, 13:19   #1801
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziękuję za pomoc Dziewczyny !
Dzięki Corii za podanie ceny, nie wiedziałam, że to aktualne, nastepnym razem spojrzę, przepraszam bardzo

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
obydwie użytkowniczki maja oryginały
nevada to nasza wizażanka, prowadzi blog kosmetyczny
druga sprowadza z Wielkiej Brytanii i ma drogo, więc jeśli chodzi o MAC, to kupowałabym w Polsce, chyba że coś u nas niedostępnego, wtedy nawet na zamówienie ci kupi (mi kupiła )
Gdyby któraś z Was byłaby w MACu, mogłaby mi kupić szminkę ? Mój MAC jest 150 km od miejsca zamieszkania
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 13:46   #1802
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość




Zmywałam nią makijaż, a potem jeszcze było jakieś myjadełko i woda termalna na koniec. No i z dnia na dzień buzia się psuła, chwilę mi zajęło zlokalizowanie przyczyny, bo nie podejrzewałam jej o takie kwiatki Dziwne to strasznie, ale to jedyne logiczne wyjaśnienie, bo po jej odstawieniu buzia wróciła do normy. Niby jej nie zostawiałam, zmywałam jeszcze czymś... No i bądź tu człowieku mądry...
Tak na prawdę to ja nie lubię miceli, wolę śmietanki i mleczka, mimo że cerą mam mieszaną.
ja micelami (a własciwie tylko tym La Roche fizjologicznym, bo większość innych mnie szczypie) zmywam tylko oko. Twarz myję żelem, a potem tonikiem Cleanance. To oczywiście kwestia cery.
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:14   #1803
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Mam pytanko odnoście cienia Brun. Dziś się nim pomalowałam i bardzo ciężko było mi go ładnie i równomiernie rozprowadzić po powiece. Robiły mi się plamy i po paru godzinach kompletnie się zrolował. Nigdy nic takiego nie działo mi się z cieniami MAC. Czy mam jakąś wadliwą sztukę czy to taka uroda tego cienia ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:25   #1804
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Mam pytanko odnoście cienia Brun. Dziś się nim pomalowałam i bardzo ciężko było mi go ładnie i równomiernie rozprowadzić po powiece. Robiły mi się plamy i po paru godzinach kompletnie się zrolował. Nigdy nic takiego nie działo mi się z cieniami MAC. Czy mam jakąś wadliwą sztukę czy to taka uroda tego cienia ?
Nie mam z nim problemu w obsłudze - jeden z prostszych cieni pod tym względem.
Więc moze trafił Ci sie "gorszy" egzemplarz. Czasami tak bywa. A użyłaś jakiejs bazy pod cień?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:41   #1805
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie mam z nim problemu w obsłudze - jeden z prostszych cieni pod tym względem.
Więc moze trafił Ci sie "gorszy" egzemplarz. Czasami tak bywa. A użyłaś jakiejs bazy pod cień?


Bazę mam z Urban Decay.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 15:42   #1806
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Bazę mam z Urban Decay.
To tym bardziej nie powinno być żadnego problemu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 16:15   #1807
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość

Gdyby któraś z Was byłaby w MACu, mogłaby mi kupić szminkę ? Mój MAC jest 150 km od miejsca zamieszkania
w razie czego służę pomocą, tylko "mój" MAC też jest kilkadziesiąt km oddalony więc nie wiem kiedy tam będę, być może w ten albo następny weekend.
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
na mnie pearlglide'y są trwałe tylko w zimie i wtedy to mocno się trzymają ale od wysokiej temperatury to mi się normalnie na oku "rozpuszczają", a jak pomalowałam nim kiedyś górną wewnętrzną krawędź powieki to po godzinie miałam go na całej twarzy
mi właziły do oczu i szczypały :/
Cytat:
Z Shop Cook cieszę się na powrót Tendertonów, jak nie miałaś okazji spróbować to polecam
napisz o nich coś więcej )

Cytat:
i buziaki back (jak mówią moi uczniowie)
i dla wszystkich starych dobrych (nie martwych ) dusz z pierwszych wątków - jakaś reaktywacja starej ekipy się zrobiła widzę
) tak chwilowa ale radująca serce

Cytat:
z mamami to tak zawsze też czasem dają coś mojej, to "nie, nie, ale kiedy/gdzie będę używać? a taki kolor? a mam za dużo kosmetyków!" (taa, 1/50 tego co ja) itd, itp a potem zachwyt, przyzwyczajenie i "na urodziny kup mi taką samą!"
u mnie jest "Matko jedyna na co Ci tyle tego???" a za chwilę "idę na zabawę karnawałową i tego, wiesz, może byś mnie umalowała???" i oczy kotka ze shreka )

Cytat:
Runaway Red jest naprawdę piękna kupiłam ją w Mac me over (niestety nie mam już aparatu, to nie zrobię fotek)
o taaaak Runaway Red jest cudna sese, chociaż coś mi odpadnie do kupienia )


Dawno się tak nie napaliłam po obejrzeniu promo pics! Zapowiada się BOSKO!! same fajne wykończenia cieni!
http://www.temptalia.com/mac-shop-ma...or-spring-2012
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2012-01-19 o 17:39
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 17:55   #1808
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny, mi się udało być na wiosennym evencie MAC-a... wiosenne kolekjce będą łał!!!
na stronie mam kilka zdjec.


_____

mam tez pytanie do Was o nawilzajacy krem z MAC-a , uzywala ktoras z Was? warto go kupic? na buzi mam sahare
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:06   #1809
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

jeśli faktycznie potrzebujesz nawilżenia, to maci nie dają rady. studio moisture zużyłam cały, innych miałam próbki - ładnie pachną, szybko się wchłaniają, dobre pod makijaż, ale poza tym nic nie robią
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:07   #1810
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
jeśli faktycznie potrzebujesz nawilżenia, to maci nie dają rady. studio moisture zużyłam cały, innych miałam próbki - ładnie pachną, szybko się wchłaniają, dobre pod makijaż, ale poza tym nic nie robią
serio?na ktoryms blogu czytalam bardzo duzo pochwal odnosnie kremu nawilzajacego


to co, nic juz mi nie pomoze? zawsze bede skwarkiem?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:19   #1811
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

napisz o nich coś więcej )

Dawno się tak nie napaliłam po obejrzeniu promo pics! Zapowiada się BOSKO!! same fajne wykończenia cieni!
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówisz, ze Tendertone'y takie fajne? Ja po obejrzeniu swatchy zdecydowałam je sobie odpuścić, ale teraz po Twojej rekomndacji już sama nie wiem Na pewno będę chciała pomacać live.
Ja po zdjęciach z Temptalii też się napaliłam
(tylko niestety nie wiem czy w marcu będę miała w ogóle dostęp do MACa - a to w całej Europie w marcu wchodzi czy tylko w Pl?)

Tendertone to jedno z moich pierwszych MACowych mazideł do ust - jak się jeszcze szminek i zbyt mocnych błyszczyków bałam
Miałam jeden o intensywnym ciemno-wiśniowym odcieniu, który tylko delikatnie przyciemniał mi usta i dodatkowo rozświetlał drobinkami. Takiego połysku jak błyszczyk to nie ma (co mi akurat odpowiada, bo ja nie przepadam akurat za efektem tafli wody ), trochę jak balsam, ale nie kremowy tylko bardziej żelowy. I jak na MACzki do ust o wyjątkowym - owocowym zapachu. Mega wydajny, w eleganckim szklanym (!) słoiczku. I mimo że w składzie nie miał nic rewelacyjnego to jednak fantastycznie nawilżał. Jedyny minus przy tym, że słoiczek to jednak nie jest zbyt higieniczne rozwiązanie, ale za to jakie ładne

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
serio?na ktoryms blogu czytalam bardzo duzo pochwal odnosnie kremu nawilzajacego


to co, nic juz mi nie pomoze? zawsze bede skwarkiem?
dla mnie pielęgnacja MACa to jest najlepsza dla cer tzw normalnych, bezproblemowych, ewentualnie mieszanych. Świetnie sprawdza się pod makijaż, ale do codziennej pielęgnacji i rozwiązywania problemów cery zdecydowanie nie.
przy kłopotach z cerą - dużym przesuszeniem czy przetłuszczeniem radziłabym się na coś z marek typowo pielęgnacyjnych zdecydować, najlepiej aptecznych, a jak jesteś z Berlina to tam przecież mnóstwo świetnych kosmetyków naturalnych - Weleda, Hauschka/
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 18:23   #1812
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja po zdjęciach z Temptalii też się napaliłam
(tylko niestety nie wiem czy w marcu będę miała w ogóle dostęp do MACa - a to w całej Europie w marcu wchodzi czy tylko w Pl?)
W całej Europie w marcu, wiec i w PL.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:31   #1813
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
serio?na ktoryms blogu czytalam bardzo duzo pochwal odnosnie kremu nawilzajacego


to co, nic juz mi nie pomoze? zawsze bede skwarkiem?
a co jeszcze próbowałaś z pielęgnacji co Ci nie pomogło?
Ja bardzo lubię krem z Clarinsa do młodej cery bodajże Daily Energizer, fajnie nawilża, możesz też poprosić w sephorze o próbkę HD Elixir z MUFE, bardzo mile mnie ten produkt zaskoczył bo jest to taki jakby wodnisty przezroczysty żel a nawadnia skórę fantastycznie. jest taka miluuuutka!

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja po zdjęciach z Temptalii też się napaliłam
(tylko niestety nie wiem czy w marcu będę miała w ogóle dostęp do MACa - a to w całej Europie w marcu wchodzi czy tylko w Pl?)

Tendertone to jedno z moich pierwszych MACowych mazideł do ust - jak się jeszcze szminek i zbyt mocnych błyszczyków bałam
Miałam jeden o intensywnym ciemno-wiśniowym odcieniu, który tylko delikatnie przyciemniał mi usta i dodatkowo rozświetlał drobinkami. Takiego połysku jak błyszczyk to nie ma (co mi akurat odpowiada, bo ja nie przepadam akurat za efektem tafli wody ), trochę jak balsam, ale nie kremowy tylko bardziej żelowy. I jak na MACzki do ust o wyjątkowym - owocowym zapachu. Mega wydajny, w eleganckim szklanym (!) słoiczku. I mimo że w składzie nie miał nic rewelacyjnego to jednak fantastycznie nawilżał. Jedyny minus przy tym, że słoiczek to jednak nie jest zbyt higieniczne rozwiązanie, ale za to jakie ładne
oj to muszę się tym Tendertones przyjrzeć bliżej ) ten malinowy fajnie się zapowiada
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:36   #1814
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W całej Europie w marcu, wiec i w PL.
dzięki, mnie ewentualnie interesują inne kraje, ale wolałam się upewnić, bo pamiętam jak kilka razy dziewczyny z UK narzekały, że u nich później niż w Pl
a ten micel Lancome to dobry? Bo ja jeśli chodzi o górnopółkową pielęgnację to mam mieszane odczucia. I czy to nie to samo co w La Roche-Posay, tylko droższe, w końcu z tego samego koncernu, któremu zdarza się zmieniać kosmetykom tylko opakowania
Ostatnio aptekarka polecała mi jakiś nowy micel Galenic - też pewnie wypróbuję
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:37   #1815
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

ha-lo
Chciałam się pochwalić, że ostatnio stałam się posiadaczką trzech popularnych odcieni róży MACa: Blushbaby (Sheertone Blush), Peaches (Sheertone Blush) oraz Something Special (Cremeblend Blush - róż w kremie). Są podobne - daja naturalny, "sportowy", zdrowy rumieniec (jestem NC25) i zastanawiam się dlaczego wcześniej bałam się takich kolorów Mają dobrą pigmentację i trwałość.

Nie maluję powiek (nie nadają się do tego, by tworzyć na nich dzieła sztuki) i nie mogę z Wami dzielić zachwytów nad cieniami i pigmentami, więc chociaż w taki sposób chciałam nawiązać kontakt
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:40   #1816
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ha-lo
Chciałam się pochwalić, że ostatnio stałam się posiadaczką trzech popularnych odcieni róży MACa: Blushbaby (Sheertone Blush), Peaches (Sheertone Blush) oraz Something Special (Cremeblend Blush - róż w kremie). Są podobne - daja naturalny, "sportowy", zdrowy rumieniec (jestem NC25) i zastanawiam się dlaczego wcześniej bałam się takich kolorów Mają dobrą pigmentację i trwałość.

Nie maluję powiek (nie nadają się do tego, by tworzyć na nich dzieła sztuki) i nie mogę z Wami dzielić zachwytów nad cieniami i pigmentami, więc chociaż w taki sposób chciałam nawiązać kontakt
iiiiiiii tam, co się nie nadają! na każdej powiece coś można stworzyć
ooo i opowiedz coś więcej o Cremeblendzie )) masz wprawę w nakładaniu róży w kremie?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:43   #1817
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
dzięki, mnie ewentualnie interesują inne kraje, ale wolałam się upewnić, bo pamiętam jak kilka razy dziewczyny z UK narzekały, że u nich później niż w Pl
a ten micel Lancome to dobry? Bo ja jeśli chodzi o górnopółkową pielęgnację to mam mieszane odczucia. I czy to nie to samo co w La Roche-Posay, tylko droższe, w końcu z tego samego koncernu, któremu zdarza się zmieniać kosmetykom tylko opakowania
Ostatnio aptekarka polecała mi jakiś nowy micel Galenic - też pewnie wypróbuję
No wiesz, były info, ze w całej Europe w marcu, ale jak dokładnie będzie w danym kraju to pojęcia nie mam.
Micel Lancoma do zmycia całego makijazu z buzi jest fenomenalny moim zdaniem. Wszystko zmyje. Oczywiście oprócz tuszu demakijazu oczu, ale tu używam dwófazówki Lancoma, a potem resztke owym micelem i czyściutką buzię mam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:51   #1818
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Fajne te nowe kolekcje, w końcu coś ciekawego
Ja nie śledzę tak dokładnie wątku, więc przepraszam jeśli już było, ale czy próbowałyście nakładać korektor 217? Tak robi Lisa Eldridge.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:52   #1819
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
iiiiiiii tam, co się nie nadają! na każdej powiece coś można stworzyć
ooo i opowiedz coś więcej o Cremeblendzie )) masz wprawę w nakładaniu róży w kremie?
do aplikacji różu w kremie wykorzystuję pędzelek 130SE - stempluję nim - ewentualnie rozcieram potem paluchem na policzku. Nie zauważyłam żadnych trudności jestem zaskoczona, że tak łatwo mi idzie, myslałam że ten róz będzie trudny w obsłudze. Można go też potraktować pudrem, przypudrowany pędzlem dobrze się trzyma i wciąż jest widoczny.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 18:53   #1820
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Fajne te nowe kolekcje, w końcu coś ciekawego
Ja nie śledzę tak dokładnie wątku, więc przepraszam jeśli już było, ale czy próbowałyście nakładać korektor 217? Tak robi Lisa Eldridge.
Taaak, tu już zachwalano 217 do korektora
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:55   #1821
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dzieki, to sobie spróbuję, może w końcu docenię 217
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:59   #1822
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
dzieki, to sobie spróbuję, może w końcu docenię 217
Good Luck
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-01-19 o 19:02
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:17   #1823
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mi się udało być na wiosennym evencie MAC-a... wiosenne kolekjce będą łał!!!
na stronie mam kilka zdjec.
znowu się widziałyśmy?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:48   #1824
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
do aplikacji różu w kremie wykorzystuję pędzelek 130SE - stempluję nim - ewentualnie rozcieram potem paluchem na policzku. Nie zauważyłam żadnych trudności jestem zaskoczona, że tak łatwo mi idzie, myslałam że ten róz będzie trudny w obsłudze. Można go też potraktować pudrem, przypudrowany pędzlem dobrze się trzyma i wciąż jest widoczny.
o - dziękuję za opinię ) właśnie boję się różu w kremie bo nigdy nie stosowałam :/ a na minerały to już się w ogóle boję jakoś..
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:38   #1825
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a co jeszcze próbowałaś z pielęgnacji co Ci nie pomogło?
Ja bardzo lubię krem z Clarinsa do młodej cery bodajże Daily Energizer, fajnie nawilża, możesz też poprosić w sephorze o próbkę HD Elixir z MUFE, bardzo mile mnie ten produkt zaskoczył bo jest to taki jakby wodnisty przezroczysty żel a nawadnia skórę fantastycznie. jest taka miluuuutka!


oj to muszę się tym Tendertones przyjrzeć bliżej ) ten malinowy fajnie się zapowiada
mialam ten clarinsowy dla mlodej skory, ale niestety mi nie pomogl. Nie pomogly ani wysoko ani nisko polkowe kremy. Za kazdym razem, niezaleznie, co stosuje - mam sucha skore.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:44   #1826
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o - dziękuję za opinię ) właśnie boję się różu w kremie bo nigdy nie stosowałam :/ a na minerały to już się w ogóle boję jakoś..
no fakt, na minerały może się kiepsko aplikować, nie jest jakoś szczególnie tłusty, ale chyba by się nie nadawał. raczej bezpośrednio na podkład, krem tonujący lub skórę, dopiero potem pudrowe/proszkowe "konsystencje"
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 21:02   #1827
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mialam ten clarinsowy dla mlodej skory, ale niestety mi nie pomogl. Nie pomogly ani wysoko ani nisko polkowe kremy. Za kazdym razem, niezaleznie, co stosuje - mam sucha skore.
To looknij na tego MUFE jeszcze, niech Ci zrobią próbkę, może akurat. Ma śmieszną konsystencję, bałam się że będzie ślisko-silikonowy (nie cierpię takich) a on jest ślisko-wodnity ale naprawdę nawilża... dziś poradził sobie z moją skorupą na nosie... miałam małą awarię przed wyjściem
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
no fakt, na minerały może się kiepsko aplikować, nie jest jakoś szczególnie tłusty, ale chyba by się nie nadawał. raczej bezpośrednio na podkład, krem tonujący lub skórę, dopiero potem pudrowe/proszkowe "konsystencje"
kurczę, muszę popróbować z nim w takim razie... może jakaś dobra osoba mi zeskrobie kawałek albo co bo nie wiem jak to inaczej przetestować żeby nie wtopić... dzięki!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 21:03   #1828
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

I ja widziałam nowe trendy Mała relacja na blogu

Generalnie poczułam się zainspirowana technikami wykonywanych makijaży i bardzo spodobał mi się błyszczyk Woo Me, który wejdzie przy okazji Shop MAC, Cook MAC... ale pewnie na tym się nie skończy, dużo różności się szykuje
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 21:43   #1829
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mialam ten clarinsowy dla mlodej skory, ale niestety mi nie pomogl. Nie pomogly ani wysoko ani nisko polkowe kremy. Za kazdym razem, niezaleznie, co stosuje - mam sucha skore.
a seria Clarins Restorative? miałam 2 opakowania serum i jakieś miniatury kremów - sycące, ale nie zapychające na noc lubię też Hyalluron-Filler, świetny był też Lierac Exclusive Premium Nuit. Kremy z MACa są lekkie, miałam Complete Moisture, teraz używam Mineralize Lotion, rzeczywiście raczej na dzień i pod makijaż, co nie znaczy, że Mineralize nie mam zamiaru kupić ponownie Po prostu na noc trzeba coś bardziej treściwego przy nich.
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 23:03   #1830
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mi się udało być na wiosennym evencie MAC-a... wiosenne kolekjce będą łał!!!
na stronie mam kilka zdjec.
Ale zazdroszczę Ja dzisiaj byłam na szkoleniu z makijażu HD z Debbie, ale wolałabym być na pokazie kolekcji wiosennych

A Shop MAC, cook MAC zapowiada się rewelacyjnie, uwielbiam takie kolorowe kolekcje
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.