męski punkt "GIE" - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 09:46   #61
Neofix
Przyczajenie
 
Avatar Neofix
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: męski punkt "GIE"

Wizazanka5000 zajrzyj tu http://www.sexanalny.republika.pl/men/kobiety.html chyba powinno wystarczyć
Neofix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:44   #62
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: męski punkt "GIE"

Cytat:
Napisane przez princessa-ja Pokaż wiadomość
Mam pytanie natury technicznej. Gdzie (już po wejściu w odbyt) jest ten punkt G?
tez chciałabym wieidziec

Cytat:
Napisane przez tulula1227 Pokaż wiadomość
Mój na żadne paluszki w środku się nie zgadza...
Ale z zewnątrz go jutro pomasuję..Zobaczymy
Moj tez kategorycznie mówił NIEEEEE ale podczas igraszek wsadzialm mu paluszka i chyba mu sie nawet spodobało a jak go kiedys podpytałam czy lubi to powiedział że zależy kiedy tak wiec musze poczytac i udoskonalic ten trik
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....




Edytowane przez aanitkaa
Czas edycji: 2009-05-26 o 20:29
aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 20:31   #63
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: męski punkt "GIE"

czytałam też że bardzo przyjemne jest uciskanie miejsca miedzy odbytem a "kochones"
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 21:45   #64
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: męski punkt "GIE"

Cytat:
Napisane przez aanitkaa Pokaż wiadomość
czytałam też że bardzo przyjemne jest uciskanie miejsca miedzy odbytem a "kochones"
Spróbowałam i przyjęłam porażkę Powiedział,że nic nie czuje a punkt GIE jest w środku głeboko i nici z zewnętrznych pieszczot tego miejsca.

A co do wewnętrznych.... Heh... Nigdy się nie zgodzi...Ściska poslady,wykręca i kwiczy
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 21:45   #65
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: męski punkt "GIE"

Cytat:
Napisane przez aanitkaa Pokaż wiadomość
tez chciałabym wieidziec
Nie zaden punkt gieee, tylko prostata

Cytat:
Napisane przez aanitkaa Pokaż wiadomość
czytałam też że bardzo przyjemne jest uciskanie miejsca miedzy odbytem a "kochones"
Uciskanie? Co kto lubi pewnie, jak dla mnie stymulacja tego miejsca jest jak najbardziej przyjemna, tyle ze raczej chodzi o delikatny dotyk a nie uciskanie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 22:33   #66
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: męski punkt "GIE"

Wyrak...Punkt giee to metafora taakaaa !
Mój na żaden dotyk między odbytem a 'kochones' nie reagował..czy to ucisk,czy delikatny dotyk..
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:37   #67
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: męski punkt "GIE"

hmm dzieki Neofix za ten link dopiero teraz zajrzalam ale mysle ze te informacje wystarcza
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 16:46   #68
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: męski punkt "GIE"

Cytat:
Napisane przez tulula1227 Pokaż wiadomość

A co do wewnętrznych.... Heh... Nigdy się nie zgodzi...Ściska poslady,wykręca i kwiczy
aż mi się go szkoda zrobiło
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 18:59   #69
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: męski punkt "GIE"

Nigdy wcześniej nie widziałam TAK bardzo zaookrąglonych oczu i jakiejś bezsilności...niewinności w jakims stopniu..Cudowne
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 09:59   #70
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: męski punkt "GIE"

Moj facet nie ma nic przeciwko takim "zabawa". Nieraz sam kieruje mnie w to miejsce, gdzie chce być pieszczony,a jest to wlasnie jego punkt G. Ja osobiscie nie mam nic przeciwko wkladaniu palca do odbytu...w koncu to odbyt mojego kochanie a nie obcej osoby,tak jak kocham jego, kocham kazda czesc jego ciala. Czasami sprawia mu to bol, ale czasami wyje z roszkoszy.

Takze Panie i Panowie, najpierw sprobujcie, a pozniej wyciagajcie wnioski. Sex to sex, wszystko jest dozwolone, normalne a nie ohydne, obrzydliwe- moje skromne zdanie
Pozdrawiam
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 12:22   #71
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: męski punkt "GIE"

gdy tylko wspomniałam o tym punkcie swojemu TŻ od razu sie uśmiechnął powiedział że nie wyobraża sobie jak mu palca wsuwam do pupy i że woli jak jego "potworka" pieszczę, na tym rozmowa się skończyła, ale jeszcze wrócę do niej ;] albo zaatakuje go z nienacka
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 14:28   #72
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: męski punkt "GIE"

Cytat:
Napisane przez forumkowiczka Pokaż wiadomość
Moj facet nie ma nic przeciwko takim "zabawa". Nieraz sam kieruje mnie w to miejsce, gdzie chce być pieszczony,a jest to wlasnie jego punkt G. Ja osobiscie nie mam nic przeciwko wkladaniu palca do odbytu...w koncu to odbyt mojego kochanie a nie obcej osoby,tak jak kocham jego, kocham kazda czesc jego ciala. Czasami sprawia mu to bol, ale czasami wyje z roszkoszy.

Takze Panie i Panowie, najpierw sprobujcie, a pozniej wyciagajcie wnioski. Sex to sex, wszystko jest dozwolone, normalne a nie ohydne, obrzydliwe- moje skromne zdanie
Pozdrawiam
Nie zaden punkt g, tylko stymulacja prostaty.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:03   #73
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: męski punkt "GIE"

Boże, jakiś ty czuły.
Kobiecy punkt GIE też jest nazwą potoczną ... więc dlaczego nie możemy też nazywać waszą męską prostatę w jakiś inny sposób niż ten fachowy?
Nawet jeżeli to będzie taka sama nazwa jak u kobiecego "przycisku rozkoszy"

Forumowiczka,zazdroszczę podejścia tż do tego typu pieszczot, bo chętnie bym spróbowała tak zaspokoić mojego lubego
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:32   #74
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: męski punkt "GIE"

Ja i mój TŻ lubimy tak czasem się zabawić i nie mamy przed tym żadnych oporów. W końcu jeśli partner jest dla mnie pociągający, dobrze się znamy i ufamy sobie, to żadna część jego ciała nie jest dla mnie obrzydliwa.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 22:20   #75
ArashiKishu
Raczkowanie
 
Avatar ArashiKishu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 87
Dot.: męski punkt "GIE"

Eeeeeh ;P dla mnie to gejowskie :/ i tak samo nieinteresujące jak rimming... Jest tu gdzieś jakiś topic o facecie co sobie zarzyczył strap-ona.. lolowo XD

Ja nie proszę i wątpię czy usłyszę kiedykolwiek taką prośbę... a jeśli chodzi o pieszczenie ciała między jadrami a pupą to to chyba przereklamowane.. żaden z moich partnerów tego nie lubił.. a raczej nic nie czuł.

Zastanawia mnie co sprawia że facetów zaczyna to interesować.. bo kobiey rozumiem, część ma za sobą seks analny albo drobne takowe pieszczoty i normalną logiczną drogą wzajemnosći chcą cos podobnego okazać facetowi (tak mi się przynajmniej wydaje) ale punktu widzenia mężczyzny zainteresowanego poszukiwaniem jego punktu GIEE nie rozumiem.
ArashiKishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 12:20   #76
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: męski punkt "GIE"

Cytat:
Napisane przez limonka21 Pokaż wiadomość
hejjj no ja musze przyznac, że z moim juz nie takie rzeczy szukałam na naszych ciałkach ale także na jego ciałku jest mnustwo zakątków bo gdy całuje wygina sie jak baletnica z podniecenia oczywiszcie z zaciekawieniem szukaliśmy jego punktu i .... znaleźliśmy go dokładnie tak jak opisujecie stymulacja paluszkiem odbyciuku jest dla niego wylkanem rozkoszy wiem że to uwielbia a ja nie mam sprzeciwu bo tym bardziej ja sie podniecam uuuu tak więc chłopcy wiecej fantazji i nie bójcie sie tylko wyprobujcie bo nie pożałujecie a gwarantuje duzych doznań o ile macie na to ochote buziaki pozdrawiam
My też się tak zabawiamy, i mój Tż jest w 7 niebie wtedy, mnie to zawsze interesowało, na filmach i tak dalej wiec nie miałam oporów. A jak mój Tż się dowiedział ze mnie coś takiego kręci to bardzo się ucieszył, i tak średnio co 3/4 sex zabawiamy się, on zadowolony, ja zadowolona i jeszcze bardziej podniecona
I nie rozumiem dlaczego to od razu homo to ma być.
I nie wiem dlaczego od razu to się kojarzy z wkładaniem ręki?? Wystarczy paluszek, a jak nie to istnieją w sklepach inne zabawki przeznaczone do tych pieszczot.
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 22:34   #77
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: męski punkt "GIE"

Mam znajomego geja, który spał z kobietami i mężczynami (on w pozycji "bottom" czyli robił za kobiete).
On twierdzi, że stymulacja prostaty jest nieporównywalnie lepszym doznaniem, niż penetrowanie pochwy penisem.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 10:24   #78
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: męski punkt "GIE"

Scena z komedii kinowej gdzie dziewczyna przekonuje chłopaka do takiej zabawy:
http://video.baamboo.com/watch/5/vid...g-tanhthi.html
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 09:18   #79
arrain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: męski punkt "GIE"

Witam wszystkich. Wraz ze swoja ukochana uwielbiamy takie pieszczoty. Nie uważam w ogóle by pieszczenie i pobudzanie męskiego "punktu G" było w jakiś sposób gejowskie a padały tu takie wątpliwości. Uważam się za faceta w 100% hetero a jednocześnie uwielbiam ten rodzaj pieszczot. Orgazm podczas pobudzania prostaty jest niebanalnie głębszy i mocniejszy niż bez pobudzania. Podstawą chyba jest kwestia przełamania wstydu przed samym sobą
Dla pań które chciałyby w ten sposób pieścić swoich ukochanych polecam rozpocząć od pieszczot członka ustami a następnie trzymając go w dłoni przesuwać się stopniowo w dół. Za pierwszym razem unikać raczej pieszczot samej dziurki bo facet to płochliwe zwierze i może się wystraszyć, a skupić się na przestrzeni pomiędzy nią a moszną.
Miłego eksperymentowania
arrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 19:40   #80
ktoskogonieznasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 160
Dot.: męski punkt "GIE"

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Uciskanie? Co kto lubi pewnie, jak dla mnie stymulacja tego miejsca jest jak najbardziej przyjemna, tyle ze raczej chodzi o delikatny dotyk a nie uciskanie.
I tu się mylisz:P Mój facet lubi jak tam uciskam a nie dotykam. I czasami pokazuje mi jak zazwyczaj po kilku sekundach odpadam bo nie mam tyle siły xD Ja już takie typu zabawy robiłam z moim facetem i raczej to lubi :P sam czasami kieruje moje ręce w tamtą stronę. Nigdy po nie poruszamy tego tematu, bo pewnie mu głupio ;D
ktoskogonieznasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 12:53   #81
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: męski punkt "GIE"

Ja ten punkt znalazłam. Wiadomo każdy lubi co innego. Dla mnie to nie jest obrzydliwe... penetruję mojego TŻ w ten sposób rzadko - bo za często nie wolno. Zakładam wtedy na palec prezerwatywę i nawilżam. Nie jest to gejowskie według mnie. My sobie po prostu na maxa ufamy i lubimy się bawić. To kwestia podejścia. Mój Tż to lubi... to mega miłe uczucie dla niego. Dochodzi po dosłownie kilku dotknięciach. I jest to orgazm inny, mocniejszy. Od czasu do czasu fajnie coś zmienić.

Nie jest to wcale takie łatwe do znalezienia. Nie wystarczy włożyć palec i już... ja znalazłam po 3 próbie. Jest to wyczuwalny guzek, po którego penetracji facet dochodzi niemalże natychmiast.
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 21:45   #82
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: męski punkt "GIE"

Kiedyś próbowaliśmy z TŻ, ale nie spodobało mu się to aż tak. Ja nie miałabym nic przeciwko akurat. Ale że on stwierdził, że póki co mu to niepotrzebne i co najwyżej wrócimy do tego za kilka/kilkanaście lat, to naciskać () nie będę.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.