studenci w USA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 10:52   #1
american lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Exclamation

studenci w USA


hej mam kilka pytań do przyszłych emigrantek lub juz obecnych w USA. jeśli chcę rozpocząć studia w Stanach na architekturę to co krok po kroku muszę zrobić. najpierw jakis college? proszę o pomoc
ps. interesuje mnie : Los Angeles/San Francisco/New York/Massachusets chyba tak się to ostatnie pisze : ) Jak macie jakies pomysły, rady to bedę wdzięczna jak napiszecie
american lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:17   #2
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: studenci w USA

massachusetts to stan, pewnie chodzilo Ci o Boston, MA.
watpie zebys znalazla tu wiele studentek architektury z Polski studujacych w USA, chociaz moze sie myle... Wiekszosc info masz na stronach uczelni, a najwazniejsze sa Twoje mozliwosci finansowe i umiejetnosci rysowania.
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 17:45   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: studenci w USA

Hej
najpierw wybierasz uczelnie,wchodzisz na jej strone,potem w zakladke dla studentow zagranicznych i tam wszystko jest krok po kroku.Ogolnie college jest tanszy od uniwersytetu.Kazda uczelnia ma inne zasady wiec trudno radzic.Poczytaj tez ten watek-jest tam duzo informacji na temat studiowania w Usa:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=studia+usa

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2011-12-31 o 17:46
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 00:32   #4
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: studenci w USA

Cytat:
Napisane przez american lady Pokaż wiadomość
hej mam kilka pytań do przyszłych emigrantek lub juz obecnych w USA. jeśli chcę rozpocząć studia w Stanach na architekturę to co krok po kroku muszę zrobić. najpierw jakis college? proszę o pomoc
ps. interesuje mnie : Los Angeles/San Francisco/New York/Massachusets chyba tak się to ostatnie pisze : ) Jak macie jakies pomysły, rady to bedę wdzięczna jak napiszecie
Co do kierunku, danych miejsc, to wujek google.

Co do reszty, to: SAT, TOEFL, papierki o tym, ze sie mozesz utrzymac, swiadectwa wszelakie posiadane.

Z ww to bym osobiscie polecal MA, ale co kto lubi.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 14:19   #5
_Paulina_1989
Raczkowanie
 
Avatar _Paulina_1989
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 72
Dot.: studenci w USA

Możesz startować z jakiegoś Community College, nie są aż tak strasznie drogie, ale poziom na tych uczelniach jest trochę niski. Ale w sumie nie o to chodzi, bo taki community college może być trampoliną do lepszego Univerku. Wiele osób tak robi. Moja znajoma potrzebowała tylko świadectwa maturalnego, zlozyla aplikacje do community college i teraz przeniosla sie na uniwerek. Chyba, ze chcesz od razu na uniwerek, to tam chca SATy, opinie, wolontariaty, cuda wianki The choice is yours
_Paulina_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.