15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-03, 21:45   #1
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061

15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!


Witajcie, niedawno dołączyłam do któregoś ze wspólnych wątków o odchudzaniu, ale jednak niemal wszystkie piszące tam dziewczyny mają do zrzucenia tylko kilka kilogramów, więc pomyślałam, że warto zebrać w tym wątku Wizażanki, które mają do zrzutu trochę więcej.

Sama mam 160cm wzrostu, ważę 72,5kg, chciałabym ważyć 55kg. Na razie wyznaczam sobie małe cele-np. zejść poniżej 70kg(obecny cel), poniżej 67 itd.. I za każdy taki 'odhaczony' mały cel będę sobie sprawiać nagrody Niech to będzie dodatkowa motywacja

Pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdzie się kilka Dziewczyn, które dołączą


Link do tabelki, w której notujemy nasze wyniki, dzięki uprzejmości Pudel123
https://docs.google.com/spreadsheet/...DVPWXRWemxfOVE
__________________
<3

Edytowane przez confused women
Czas edycji: 2012-01-04 o 12:42
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 22:20   #2
rudahha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Specjalnie załozyłam konto na wizazu żeby mogła brac w tym udział Mam do zrzucenia ok. 13 kilo. W ciagu ostatnich miesiacy przybyło mi 10 przez niedoczynnośc tarczycy. Musze koniecznie schudnąć. Od dzis zaczełam A6W!! Zapisuje sie na siłownie jak tylko wylecze moje chore achillesy;( Mam 176cm wzrostu i 80 kg. Niestety dopadła mnie otyłosc brzuszna i musze coś z tym zrobić. Jesli macie jakis pomysł na ćwiczenia to piszcie
rudahha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 23:07   #3
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja z chęcią dołączę

Mam 170 cm wzrostu, a ważę 76 kg. Porażka...

Przed studiami ważyłam 60 kg i już taka waga by mnie zadowoliła w zupełności.
Próbowałam kilka razy się odchudzać - brak mi wytrwałości. Największym problemem jest brak ruchu. Od tygodnia ponad ćwiczę codziennie w domu, zawsze coś. Po ćwiczeniach jestem mokra jak szczur więc nie jest to podniesienie ręki trzy razy do góry
Studiuję jeszcze, pracuję. Wszędzie siedzę.
Słodycze mogę odstawić spokojnie. Gorzej z zachciankami. Bo przecież mi się tak strasznie zachciało pizzy, pierogów, roztopionego sera... Ale wiem, że to się musi zmienić! Nie uważam żeby wieczne odmawianie sobie było dobre, ale wiem, że powinnam zdecydowanie częściej sobie odmawiać

Liczę na owocną współpracę z kolegą parowarem i patelnią grillową, używam ich od dawna ale planuję się w zasadzie tylko na nich przerzucić
Do tego w planach aerobik, ale to za jakiś czas niestety w życiu studenta burzliwy okres sesji mocno się zbliża i wiem, że jeszcze pracując po prostu nie dam rady.
Mam nadzieję, że jeśli ktoś będzie mnie wspierał i/lub ochrzaniał za wszelkie grzechy i lenistwo będzie mi po prostu łatwiej Niestety współlokatorka mimo, że kochana, ale wyznaje zasadę "Jedna czekoladka CI nie zaszkodzi a jak Ci humor poprawi!" ha! z jej figurą też bym pewnie tak mówiła
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 23:13   #4
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Witajcie, niedawno dołączyłam do któregoś ze wspólnych wątków o odchudzaniu, ale jednak niemal wszystkie piszące tam dziewczyny mają do zrzucenia tylko kilka kilogramów, więc pomyślałam, że warto zebrać w tym wątku Wizażanki, które mają do zrzutu trochę więcej.

Sama mam 160cm wzrostu, ważę 72,5kg, chciałabym ważyć 55kg. Na razie wyznaczam sobie małe cele-np. zejść poniżej 70kg(obecny cel), poniżej 67 itd.. I za każdy taki 'odhaczony' mały cel będę sobie sprawiać nagrody Niech to będzie dodatkowa motywacja

Pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdzie się kilka Dziewczyn, które dołączą
Witaj :P Masz podobny cel do mnie - Mam 160 cm wzrostu i chcę ważyć 56-55 kg Zaczynałam z wagi 84kg i jestem na wątku : https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post31396517 Jeśli masz konkretny plan na swoją dietkę to zapraszamy do nas
Raczej nie zapraszamy dziewczyn do siebie, które mają mniej niż 10kg do zrzucenia, bo to się mija z celem W każdym razie zapraszam do chudzinek
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 23:57   #5
Rozella
Przyczajenie
 
Avatar Rozella
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cześć

Też mam do zrzucenia około 20kg, więc nie jesteś sama.
Ważę teraz około 76kg przy 170cm wzrostu, marzy mi się właśnie koło 56kg.

Ashira, tak jak ty mam największy problem, żeby zmotywować się do ćwiczeń, szczególnie, że uczę się w drugiej klasie LO, mam trzy rozszerzone przedmioty i naprawdę jest ciężko, nie mam za wiele czasu na spanie, a co dopiero na ćwiczenia.: Ale 11 stycznia wyjeżdżam, będą ferie i wtedy obiecałam, że nie ma bata, muszę się w sobie zebrać i zacząć się ruszać

Jeśli chodzi o jedzenie to moim największym problemem są słodycze i jedzenie w nocy, a najchętniej obie rzeczy razem, czyli np. jakis batonik przed snem Jest to baaaardzo zły nawyk i stwierdziłam, że muszę sie przegłodzić parę dni, jeść więcej na śniadanie i się oduczyć.

Co do diety to póki co postaram się po prostu nie jeść śmieciowego żarcia, jeść 5 posiłków i nie jeść po 22 (chodzę spać koło 24-1, więc 2, 3 godziny to i tak będzie dla mnie katorga )
Rozella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 00:16   #6
BedeSuperLaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 23
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cześć Dziewczyny!
Ja też chcę schudnąć min. 15kg a najlepiej to 20 kg Po ciążowych podjadaniach zostały niestety złe nawyki i wieczorne objadanie się, i słodycze, no i w ogole siedze w domu z mała więc malo ruchu, mimo ze w domu zawsze cos sie robi i z mała na spacery chodzi. Obecnie waże okolo 80 kg przy wzroscie 165cm wiec totalna porazka. Dodam, że córka ma juz 1,5 roku i w miesiac po porodzie wazylam ok 74kg, wiec ide w gore zamiast w dol No ale od stycznia stwierdzilam, ze to dobry moment zeby w koncu zaczać to odchudzanie, bo ciagle o tym mowie ale jakos mi nie wychodzi taki czlowiek głupik, ze mowi , ale juz z realizacja gorzej - a juz dawno moglabym wazyc 65 kg No ale zapominam o tym co bylo i wierze, ze teraz z Wasza pomoca sie uda - juz raz schudlam 13 kg zanim zaszlam w ciaze tez w duzej mierze dzieki wsparciu dziewczyn z bloga, wiec to na pewno daje kopa i motywacje
Dlatego jestem z Wami i bede Was wspierac i motywowac i doradzadz jak tylko umiem , w zamian oczekujac tego samego Takze do boju dziwczyny bo ja chce do Świąt Wielkanocych schudnać 10 kg
BedeSuperLaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:18   #7
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ashira, cieszę się, że dołączyłaś do wątku Wiesz, u mnie też problemem był zawsze brak ruchu podczas odchudzania, ale trzeba znaleźć sobie coś co się polubi, ja na przykład 3-4 razy w tygodniu wieczorem wychodzę na takie 'dynamiczne spacery' W tym albo przyszłym tygodniu zacznę marszobiegi, mam blisko takie fajne osiedle domków, gdzie zawsze na spacerach spotykam mnóstwo ludzi, którzy biegają, uprawiają nordic walking.. I większość z tych ludzi nie ma idealnych figur, więc nie ma się czego wstydzić. Poza tym chyba żyjemy dosyć podobnie-obie studiujemy i mamy pracę siedzącą. A ja to nawet do pracy samochodem dojeżdżam Ale planuję to zmienić. Aha, będziemy pilnować i ochrzaniać, nie martw się


gorzala, dziękuję za zaproszenie, będę zaglądać na Wasz wątek, może kiedyś coś napiszę


Rozella, witaj! Skąd ja to znam, jedzenie w nocy i przed snem.. Jak bym mogła to bym konia z kopytami wciągnęła, potem mi sie tak dobrze śpi, z pełnym żołądkiem.. Ale się powoli odzwyczajam, Tobie też to się uda.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 08:54   #8
Tanera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 9
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dziewczyny dołączam do Was!
Ja ważę 85 kg i mam 174 cm i chcę ważyć 63, no max 65.
Zaczęłam jeździć na rowerze ( teraz stacjonarnym) i staram się to robić 3 razy w tygodniu. Codziennie 30 minutowa gimnastyka wieczorem, rozgrzewka i głównie brzuszki ( mój największy kompleks) i uda, ale też ręce, talia, plecy.
Przyznaję się też, że wydałam kasę na masujący pas AbMax pro - i stosuję kiedy siedzę przy kompie.
No i z całą pewnością będę szukała wspomagaczy. Czytałam różne opinie na różnych forach, ale wiem, że bez wspomagaczy nie dam rady:-(
Mam napady głodu i do tego wstyd się przyznać, jak nie zjem mięsa albo czegoś smażonego to nie jestem wstanie się najeść. Żaden tam nabiał, po prostu ssie mnie w żołądku aż najem się mięcha. A do tego podobno, jak jestem głodna, robię się straszna jędza i czepiam się rodziny - tak mówi mój mąż.
Muszę więc znaleźć coś co da mi poczucie sytości i najlepiej jeszcze dodatkowo ułatwi mi wyeliminowanie tłuszczu z diety.
Szukam więc, może Wy coś macie skutecznego i sprawdzonego, bo ja się skłaniam ku temu http://suplema.pl/pl/kg-off/95-kg-off-fat-absorber.html - moja koleżanka polecała, ale nadal szukam opinii, bo tanie nie jest i sama nie wiem...
Tanera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:06   #9
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Tanera Pokaż wiadomość
Dziewczyny dołączam do Was!
Ja ważę 85 kg i mam 174 cm i chcę ważyć 63, no max 65.
Zaczęłam jeździć na rowerze ( teraz stacjonarnym) i staram się to robić 3 razy w tygodniu. Codziennie 30 minutowa gimnastyka wieczorem, rozgrzewka i głównie brzuszki ( mój największy kompleks) i uda, ale też ręce, talia, plecy.
Przyznaję się też, że wydałam kasę na masujący pas AbMax pro - i stosuję kiedy siedzę przy kompie.
No i z całą pewnością będę szukała wspomagaczy. Czytałam różne opinie na różnych forach, ale wiem, że bez wspomagaczy nie dam rady:-(
Mam napady głodu i do tego wstyd się przyznać, jak nie zjem mięsa albo czegoś smażonego to nie jestem wstanie się najeść. Żaden tam nabiał, po prostu ssie mnie w żołądku aż najem się mięcha. A do tego podobno, jak jestem głodna, robię się straszna jędza i czepiam się rodziny - tak mówi mój mąż.
Muszę więc znaleźć coś co da mi poczucie sytości i najlepiej jeszcze dodatkowo ułatwi mi wyeliminowanie tłuszczu z diety.
Szukam więc, może Wy coś macie skutecznego i sprawdzonego, bo ja się skłaniam ku temu http://suplema.pl/pl/kg-off/95-kg-off-fat-absorber.html - moja koleżanka polecała, ale nadal szukam opinii, bo tanie nie jest i sama nie wiem...
Witaj, ja się niestety nie znam na suplementacji, więc nie pomogę w tym zakresie. Sama jedynie czasami wspomagam się błonnikiem w tabletkach i to tyle. Jakiś czas temu chciałam spróbować koktaili, chyba Herbalife jako wspomagacz, ale naczytałam się różnych opinii, głównie negatywnych i zrezygnowałam.
Daje Ci coś ten masujący pas?
Fajnie, że nie zrezygnowałaś z ruchu i nie postawiłaś tylko na dietę

Pozdrawiam
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:24   #10
Tanera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 9
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Czy ja wiem czy pas coś daje? Mam go od 2 tygodni dopiero i mówiąc szczerze to sama nie wiem. Może trochę bardziej napięte mam mięśnie i skórę. Teraz mój brzuch nadal wystaje ale nie jest już taki galaretowaty bardzo, na plecach czuję intensywne skurcze mięśni jak je masuję. No i zauważyłam, że tam gdzie nie mam AŻ tyle tłuszczu to faktycznie mięśnie się kurczą to takie dziwne wrażenie czujesz cały mięsień, ale na brzuchu to tak sobie raczej mrowienie niż konkretny rzetelny skurcz mięśnia. Może te wszystkie odchudzająco/masująco/stymulujące gadżety są tylko dla chunych?
Tanera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:29   #11
cypisek72
Raczkowanie
 
Avatar cypisek72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 207
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

I ja dołączam do was
Dziś na pewno kupię baterię do wagi to napiszę co i jak
Ale na pewno będzie powyżej 70 przy wzroście 165

Staram się jeździć na rowerku ale miałam 2 tyg. przerwy
Dziś zeszłam z niego ledwo żywa
Bardzo bym chciała do wiosny chociaż 10 kg może do lata uda się 15kg ,najgorsze z tego odchudzania jest rutyna ,nuda.Kupiłam karnet ważny od lutego na siłownię ,fitness,basen, saunę
Mam nadzieję że tym razem się uda
cypisek72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 10:41   #12
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez cypisek72 Pokaż wiadomość
I ja dołączam do was
Dziś na pewno kupię baterię do wagi to napiszę co i jak
Ale na pewno będzie powyżej 70 przy wzroście 165

Staram się jeździć na rowerku ale miałam 2 tyg. przerwy
Dziś zeszłam z niego ledwo żywa
Bardzo bym chciała do wiosny chociaż 10 kg może do lata uda się 15kg ,najgorsze z tego odchudzania jest rutyna ,nuda.Kupiłam karnet ważny od lutego na siłownię ,fitness,basen, saunę
Mam nadzieję że tym razem się uda
Witaj Cypisek72
Ale fajnie, że wykupiłaś sobie taki karnet, zazdroszczę U mnie to nie ma nic z wymienionych, basen dopiero budują, siłownia to jakis żart, no, może sauna by się znalazła. Muszę namówić mamę lub przyjaciółkę, abysmy się wybrały

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Dziewczyny, może ustalimy sobie jakiś dzień, w którym wszystkie się ważymy? Np poniedzialek? Tak, abyśmy mogły porównać postępy, pochwalić się

Aha, fajna byłaby taka tabelka z nickami wszystkich odchudzających się w tym temacie, z wagą byłą, obecną i docelową, żeby każdy mógł ją edytować. Tylko nie bardzo wiem jak coś takiego stworzyć..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:44   #13
fajniejestfajnie
Raczkowanie
 
Avatar fajniejestfajnie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 360
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

hejj ;* mogę się przyłączyć?
ważę 65 kg przy wzroście 167cm, chcę zejść do 50kg, kiedyś tyle wazyłam, ale matura i teraz studia, które zaczęłam doprowadziły mnie do takiego stanu. źle się z tym czuję i nawet mama powiedziała mi, że muszę schudnąć.

ciężkie wyzwanie, ale razem sobie pomożemy, co nie?
fajniejestfajnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:10   #14
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja też ja tez!

Mam 185cm i aktualnie 83kg wagi

Dodam, że zaczynałam na początku grudnia - 89 kg ( prawie 90 ) i przed swietami zeszłam do 80,1 kg. Po swietach 85, po sylwestrze 83.

Zejść bym chciała tak do 65, ale jak bede wazyc 70 kilo nie bede plakac

Diety specjalnej nie mam - gotuję coś na co aktualnie mam ochotę. wczoraj np. posiłek na 3 dni - makaron z tuńczykiem w pomidorach z puchy, pomidorki i jajko, zapychajka niezła

Od początku grudnia ćwiczę na orbitreku, potem od 22 grudnia przerwa, od 2 stycznia znów na niego wsiadłam, kocham go

co do tabelki, może google docs?

I jaki cel sobie stawiamy, do kiedy? ( moj pierwszy cel - 14 stycznia, wesele mojej koleżanki, muszę zaskoczyć wszystkich )


Ogołem proponuję zrobić sobie jednego dnia zdjęcie i dajmy na to 1 lutego nastepne, zeby pokazac postepy.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!

Edytowane przez Pudel123
Czas edycji: 2012-01-04 o 11:12
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:30   #15
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Jeśli pozwolicie z chęcią się do was dołączę ja mam do zrzucenia co najmniej 20kg Od poniedziałku jestem na diecie 1200kcl. i robię brzuszki. hmm no przynajmniej próbuje pomału, ale przynajmniej daje rade się zgiąć w pół i spacerki z piesiem.
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:34   #16
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Ja też ja tez!

Mam 185cm i aktualnie 83kg wagi

Dodam, że zaczynałam na początku grudnia - 89 kg ( prawie 90 ) i przed swietami zeszłam do 80,1 kg. Po swietach 85, po sylwestrze 83.

Zejść bym chciała tak do 65, ale jak bede wazyc 70 kilo nie bede plakac

Diety specjalnej nie mam - gotuję coś na co aktualnie mam ochotę. wczoraj np. posiłek na 3 dni - makaron z tuńczykiem w pomidorach z puchy, pomidorki i jajko, zapychajka niezła

Od początku grudnia ćwiczę na orbitreku, potem od 22 grudnia przerwa, od 2 stycznia znów na niego wsiadłam, kocham go

co do tabelki, może google docs?

I jaki cel sobie stawiamy, do kiedy? ( moj pierwszy cel - 14 stycznia, wesele mojej koleżanki, muszę zaskoczyć wszystkich )


Ogołem proponuję zrobić sobie jednego dnia zdjęcie i dajmy na to 1 lutego nastepne, zeby pokazac postepy.
Gratuluję zrzuconych już kilogramów

A potrafiłabyś zrobić taką tabelkę? Bo ja nie bardzo zorientowana w temacie Fajnie byłoby jakby każda z nas mogła z linka wejść w tę tabelkę i wprowadzić swoje edycje, bo czasem z wątku ktoś się wykruszy i nie jest w stanie wprowadzic edycji po późniejszym czasie.


Jestem jak najbardziej za zdjęciami! Ja już sobie w poniedziełek kilka cyknęłam, i planuję zrobić kolejne ale trochę póżniej, za jakieś 10kg i wstawić tu dla porównania Nawet takie w bieliźnie mam ale ten widok budzi postrach, nawet we mnie..

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
Jeśli pozwolicie z chęcią się do was dołączę ja mam do zrzucenia co najmniej 20kg Od poniedziałku jestem na diecie 1200kcl. i robię brzuszki. hmm no przynajmniej próbuje pomału, ale przynajmniej daje rade się zgiąć w pół i spacerki z piesiem.
Napisz coś więcej, z jakiej wagi startujesz, ile chcesz zrzucić, jaki masz wzrost No i witamy
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:34   #17
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ha, watek dla mnie Witam się miło i przyłączam do wesołej gromady

168 wzrostu, waga obecna 72, waga docelowa 58-56, czyli do zrzucenia 14-16kg.
Motywacja: baaardzo duża
Działania:
- od przyszłego wtorku Dukan (może i on zdrowy nie jest, może i nie jest najlepszą dieta, ale do całej reszty po prostu cierpliwości albo czasu nie mam)
- taniec towarzyski raz w tygodniu 1,5h
- przez dwa tygodnie jeszcze rura i fitness raz w tygodniu, potem fitness dwa razy w tygodniu
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:37   #18
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

a dziękuję

postaram sie dzisiaj zrobic, bo mam luźny dzień w pracy


Witaj vea7!

a nie lepiej poprostu ograniczyć słodycze i tłuszcze? Działa


a właśnie! i mierzenie się proponuję
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!

Edytowane przez Pudel123
Czas edycji: 2012-01-04 o 11:40
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:49   #19
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Pudelku, gdyby to było takie proste, to już bym piękna i szczuła była

Poza tym ja słodyczy dużo nie jem (powiedziałabym nawet, że mało), a i z tłuszczami nie przesadzam (niestety gubią mnie ukochane sery żółte i pleśniowe). Próbowałam różnych sposobów i wyszło mi, że przy moim trybie życia i pracy dieta oparta na zawężonej ilości produktów, ale za to z możliwością jedzenia nieograniczonej ilości w dowolnym czasie będzie najlepsza.

No, zobaczymy jak to wyjdzie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 11:54   #20
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

86kg przy 167 chce ok55
A u nas nawet nie ma fitnessu, siłowni, nic, kompletnie nic
ale mam orbitreka więc jakoś może się uda... Motywacje mam, chęci też...
Ale jak będzie z efektami... hmmm...
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:55   #21
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

tadam

https://docs.google.com/spreadsheet/...DVPWXRWemxfOVE

Vea no to w takim razie trzymam za Ciebie kciuki. U mnie plusem jest to, ze mam dobrą przemianę materii
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:57   #22
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

piękna tabelka już się wpisałam
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 12:01   #23
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Pudelku Lucky You, zazdroszczę

Ja mam za to silną motywację... chcę mieć dziecia = muszę zrzucić wagę (a przynajmniej nadwagę)
A że Kolega Małżonek jeszcze bardziej chce się zadziecić, to nie dość, że motywację, to jeszcze pełne wsparcie mam

A zważę się wieczorkiem, chociaż dla mnie najważniejsza będzie waga startowa, czyli w poniedziałek wieczorem
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2012-01-04 o 12:02
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 12:04   #24
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja mam kwestię dzidzi i ślubu w sierpniu a że przyszły małżonek też chce do ślubu się odchudzić to mam z kim
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 12:12   #25
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Mój nie chce i nie powinien, ale obiecał wspierać Poza tym on uwielbia ryby i nabiał, wiec jakoś nie będzie cierpiał, jak na obiad będzie łosoś na parze w sosie jogurtowym - tylko dla niego dodoatkowow frytki albo ziemniaczki i sałatka, a dla mnie brokuły albo nic

Ale powiem Ci, że przed ślubem w ogóle jakoś się chudnie - na żadnej diecie nie byłam, ale samo z siebie 5 kg zeszło... nawet nie zauważyłam jak i kiedy
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 12:22   #26
nejla_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Wrrrrr....

waga - 71 kg
wzrost - 170 cm

Wszyscy mi powtarzają, że wyglądam ok.... Ale nie jest ok, bo nie czuje się dobrze w swoim ciele. Od 2 stycznia zaczęłam ćwicznia:
1) skakanka ( jakies 10 min wiecej nie daje rady )
2) rozciąganie ( boki, tył, przód, góra, dół, nogi plecy barki pośladki- czuć wszystko co nie rozciągnięte) + rozgrzewanie stawów
3) Aerobiczna 6 Weidera ( wersja light dla kobiet z mniejszym obciążeniem na mój i tak krzywy kręgosłup)
4) porządne ćwiczenia na wzmocnienie mięśni kręgosłupa !! wedle uznania ważne żeby sie ruszać :P
5) wszystko poprzeplatane ze sobą na wzajem zajmuje ok 1.5h daje efekt przepoconej koszulki az po majtki i zakwasy na kolejne 2 dni

do tego zasada mniej żreć - ograniczenie słodyczy KTÓRE KOCHAM świeże salatki gotowane mięsko i warzywa. Czerwona i zielona herbata w nieograniczonych ilościach.

CEL - poniżej 60 kg do maja 2012 !!

??????????????????
nejla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 12:22   #27
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

pewnie przez stres, latanie, załatwianie itp ale u mnie problemem właśnie jest gdy się stresuje to waga w gore idzie bo biorę hormony czasem sterydy i jakoś tak to na mnie działa
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 12:35   #28
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Wiesz, bardziej przez latanie - końcówka rzeczywiście taka była, że nie było kiedy jeść
Ja też w stresie nie chudnę... ale też specjalnie go nie zajadam... chyba w ogóle nie wpływa na moje jedzenie... a szkoda
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 12:38   #29
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
tadam

https://docs.google.com/spreadsheet/...DVPWXRWemxfOVE

Vea no to w takim razie trzymam za Ciebie kciuki. U mnie plusem jest to, ze mam dobrą przemianę materii
dziękujemy Kochana Za chwilę jeszcze skopiuję i wrzucę linka do pierwszego posta
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ha, watek dla mnie Witam się miło i przyłączam do wesołej gromady

168 wzrostu, waga obecna 72, waga docelowa 58-56, czyli do zrzucenia 14-16kg.
Motywacja: baaardzo duża
Działania:
- od przyszłego wtorku Dukan (może i on zdrowy nie jest, może i nie jest najlepszą dieta, ale do całej reszty po prostu cierpliwości albo czasu nie mam)
- taniec towarzyski raz w tygodniu 1,5h
- przez dwa tygodnie jeszcze rura i fitness raz w tygodniu, potem fitness dwa razy w tygodniu
Witaj i powodzenia

Macie jakiś plan na ten miesiąc? Tzn ilość kg, które chciałybyście zrzucić?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 12:52   #30
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

no ja aktualnei mieszkam sama, czasem wpada luby, zeby skonsumowac wszystkie moje zapasy z lodowki

u mnie waga poszła w górę przez
  • słodycze słodycze słodycze
  • fast foody
  • napoje gazowane
  • siedządzy tryb pracy i zero sportu
  • i lubiłam sobie chlapnąć przysłowiowego schaboszczaka


Ja nie mam osobiscie planu, chcę, żeby waga leciała i tyle ogółem nie wiem też do ilu kg schudnąć. Będę to poprostu oceniała patrząć w lustro
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.