Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-10, 07:33   #3121
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim tak fajnych zakupów

Nie nadążam Was czytać, bo ostatnio mam bardzo mało czas: znalazłam swoją pierwszą pracę, zaczęłam studia i chodzę na prawo jazdy, więc ogólnie jestem zajęta. Dlatego też dzisiaj nie pojechałam na targi w Warszawie, czego bardzo żałuję, ale miałam jedyny dzień wolny i nie chciało mi się jechać Szkoda, bo bilet już kupiłam i się zmarnował.

mhm, opowiadaj co tam kupiłaś i co było ciekawego
anakazar, zazdroszczę studiów. Od dawna mi się marzyły, ale niestety są bardzo drogie i mało ich
Praca, studia, prawko - idziesz jak burza gratuluję serdecznie i dawaj znać kiedy kciuki trzymać (sesja, egzaminy).
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Tak to już jest z tym głupim matczynym sercem...i tak do końca żywota


Dziewczyny pomóżcie:moje dziecko jakieś 2 tygodnie temu upadło twarzą wprost na kanty nocnika i niby banalny upadek,a twarz poturbowana tak,że gdyby ją jakiś lekarz zobaczył to zamkneliby mnie za bicie dzieckaPowieke miała zbitą na fiolet,pod oczkiem skóra do krwi zdarta i cały policzek czerwony i skórka naruszona.Na szczęście na drugi dzień polik bez śladu,a po paru dniach pod oczkiem zrobił się strup,który odpadł i jest blizna malutkaJednak nie o to chodzi-to co miała na policzku teraz nagle po takim czasie wyszło,zrobiło się mega różowe i straszie szorstkieOna jeszcze w kąpieli ma bzika na punkcie mydlenia sobie twarzyi pewnie mydłem jeszcze sobie podsusza.
Czym jej mogę to smarować,żeby coś z tym zrobić?Smaruje lavera kremem uniwersalnym,ale guzik pomaga.Dzisiaj już nie wytrzymałam i posmarowałam olejem wspaniałym,tyle tylko,że gdzieś przeczytałam,że ten olej można stosować u dzieci od lat 3,a moja jeszcze 2 nie ma

O matko!!! To się Niuńcia urządziła Maleństwo ....
Aniu, moja koleżanka swojemu niespełna 2 letniemu synowi wyleczyła ciemieniuchę olejem z nigelli i nic mu nie było (długo chorował, była zima i włosków mu ze 3 tygodnie nie myła ze strachu przed pogłębieniem problemów płucnyvh). Może nie mam racji, ale wydaje mi się, że takie naturalne oleje bezpieczniejsze od tej całej chemii co jest dla noworodków.... Ale jak boisz się wspaniałego to może po prostu oliwą z oliwek natłuszczaj? Ona nie powinna zaszkodzić.
A jak po nasmarowaniu wspaniałym? Lepiej?
A może pokaż Niunię lekarzowi, tak na wszelki wypadek. Trochę zastanawiające jest to, że po 2 tygodniach ta szorstkość i zaróżowienie wyszło.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 08:00   #3122
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Dziewczyny pomóżcie:moje dziecko jakieś 2 tygodnie temu upadło twarzą wprost na kanty nocnika i niby banalny upadek,a twarz poturbowana tak,że gdyby ją jakiś lekarz zobaczył to zamkneliby mnie za bicie dzieckaPowieke miała zbitą na fiolet,pod oczkiem skóra do krwi zdarta i cały policzek czerwony i skórka naruszona.Na szczęście na drugi dzień polik bez śladu,a po paru dniach pod oczkiem zrobił się strup,który odpadł i jest blizna malutkaJednak nie o to chodzi-to co miała na policzku teraz nagle po takim czasie wyszło,zrobiło się mega różowe i straszie szorstkieOna jeszcze w kąpieli ma bzika na punkcie mydlenia sobie twarzyi pewnie mydłem jeszcze sobie podsusza.
Czym jej mogę to smarować,żeby coś z tym zrobić?Smaruje lavera kremem uniwersalnym,ale guzik pomaga.Dzisiaj już nie wytrzymałam i posmarowałam olejem wspaniałym,tyle tylko,że gdzieś przeczytałam,że ten olej można stosować u dzieci od lat 3,a moja jeszcze 2 nie ma
Aniu ja polecam oliwkę Hipp-ma świetny naturalny skład i przeznaczona jest dla dzieci.


Po wczorajszych testach mogę powiedzieć że:

Szampon z brązowym cukrem Urterkram po pierwszym myciu spełnia obietnice producenta - włosy są mięsiste , sypkie , uniesione u nasady , łatwo się układały(suszarka i okrągła szczotka) ładnie błyszczą . Efekt podobny jak po Yes to pomidorowym.

Fluid Naturesome jak to fluid jest rzadki , ma swieży, przyjemny zapach -ani kwiatowy ani ziołowy . Skóra nawilzona i taka miekka jak aksamit . Tym czasem nie zauwazylam zapychania czy podraznienia no ale to jedna aplikacja.

Pasta cukrowa , no cóż nie bardzo mi wyszło . Tak jak jest napisane odciełam kawałek i zaczęłam ugniatać ale niestety wcale nie wyglądało to jak na zdjęciach . Pasta bardzo szybko zrobiła się klejąca zamiast plastyczna i okleiła mi cełe dłonie nie doszłam do etapu zmiany zabarwienia . Polałam dłonie zimną wodą by się od tego uwolnić i ciepnęłam resztki do miseczki . Jeszcze się nie poddałam . Spróbuję mocniej schłodzić masę i powalcze jeszcze raz .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 08:19   #3123
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

anakazar przykro mi bardzo,co piszesz o swojej Małej - szczerze,to moje dzieci nie raz sobie mordki obijały a nigdy się nie spotkałam z czymś takim,żeby po czasie coś ze skórą się działo Masz pewność,że to od uderzenia? Nigdy nie było żadnych tego typu problemów? Sucha,zaczerwieniona skóra na policzkach to chyba objaw nietolerancji laktozy

Co do brązera Hauschki - to ja mam strasznie wyśrubowane wymagania (jako blondynka ze skłonnościami do zaczerwienień


Dziewczyny! Na targach zapoznałam się osobiście z dwoma interesującymi firmami:
Szwedzkie do twarzy dopiero wkraczające na rynek Pl i Pani przedstawicielka,mieszkaj ąca od lat w SE kosmetyczka holistyczna,która mnie przy okazji obmacała,skomplementowała i wysłała do lekarza Ale tak czy owak było to bardzo pozytywne doświadczenie
I do ciałka tu się bardziej obkupiłam (do cna się z forsy spłukałam,a kartą się nie dało płacić,niestety w serię gabinetową - to był zresztą mój główny zamiar na tych targach,pielęgnacja ciała ujędrniająca to do twarzy to tylko tak wyhaczyłam przy okazji...

Muszę się pochwalić,żem się oparła pokusie zakupienia serum ujędrniającego od Tołpy z serii gabinetowej - bo to nie była ta seria eco - ta seria eco dostępna tylko w rossie To serum kiedyś dawniej używałam namiętnie i jest dość skuteczne,więc tym bardziej się cieszę,że się nie pokusiłam....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 08:46   #3124
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Jejku biedactwo maleńkie-dobrze że nic jej się nie stało poważnego Aneczko może posmaruj jej zwykłą oliwką np hipp albo bepanthenem (wiem że nienaturalny ale na takie blizny do zagojenia może pomóc) Ucałuj swoje Szczęście
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

O matko!!! To się Niuńcia urządziła Maleństwo ....
Aniu, moja koleżanka swojemu niespełna 2 letniemu synowi wyleczyła ciemieniuchę olejem z nigelli i nic mu nie było (długo chorował, była zima i włosków mu ze 3 tygodnie nie myła ze strachu przed pogłębieniem problemów płucnyvh). Może nie mam racji, ale wydaje mi się, że takie naturalne oleje bezpieczniejsze od tej całej chemii co jest dla noworodków.... Ale jak boisz się wspaniałego to może po prostu oliwą z oliwek natłuszczaj? Ona nie powinna zaszkodzić.
A jak po nasmarowaniu wspaniałym? Lepiej?
A może pokaż Niunię lekarzowi, tak na wszelki wypadek. Trochę zastanawiające jest to, że po 2 tygodniach ta szorstkość i zaróżowienie wyszło.
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Aniu ja polecam oliwkę Hipp-ma świetny naturalny skład i przeznaczona jest dla dzieci.


Szampon z brązowym cukrem Urterkram po pierwszym myciu spełnia obietnice producenta - włosy są mięsiste , sypkie , uniesione u nasady , łatwo się układały(suszarka i okrągła szczotka) ładnie błyszczą . Efekt podobny jak po Yes to pomidorowym.

.
Kusisz
Dzięki dziewczyny

Nie mam oliwki hipp-do kupienia w rosmanie,tak?

Anuś sama widzisz nie wiem czy lepiej po wspaniałym czy nie.Do wczoraj się tym nie przejmowałam,bo byłam pewna,że zejdzie,a dzisiaj już niefajnie wygląda.Trochę mnie nastraszyłaś i chyba jutro pojadę z nią do lekarza.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
anakazar przykro mi bardzo,co piszesz o swojej Małej - szczerze,to moje dzieci nie raz sobie mordki obijały a nigdy się nie spotkałam z czymś takim,żeby po czasie coś ze skórą się działo Masz pewność,że to od uderzenia? Nigdy nie było żadnych tego typu problemów? Sucha,zaczerwieniona skóra na policzkach to chyba objaw nietolerancji laktozy

....
To na bank nie,bo młoda od początku mleka piję i nic ze skórą nigdy się nie działo.To "coś"jest dokładnie w tym miejscu gdzie miała obity policzek,dlatego od razu powiązałam to z tamtym wypadkiemNie wiem sama,zobaczę jutro co mądregolekarz mi powie,na noc ciapne jeszcze wspaniałym i zobaczę jak to będzie wyglądało jutro.

Nawet nie wchodzę w te linki,zamykam oczy i udaję,że nic nie widziałam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 09:05   #3125
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kusisz Dzięki dziewczyny

Nie mam oliwki hipp-do kupienia w rosmanie,tak?


Do lekarza dobrze było by się wybrać córcia jeszcze maleńka .
Oliwka w rossie pewnie też jest ja kupowałam w jakimś Kauflandzie czy Tesco , jest chyba we wszystkich marketach.

Tutaj link do opinii na KWC. Nie wiedziałam , że jest już nowa wersja - mam starą w różowym opakowaniu ślicznie pachnie migdałami.
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-10 o 09:07
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 09:30   #3126
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Aniu ja polecam oliwkę Hipp-ma świetny naturalny skład i przeznaczona jest dla dzieci.


Po wczorajszych testach mogę powiedzieć że:

Szampon z brązowym cukrem Urterkram po pierwszym myciu spełnia obietnice producenta - włosy są mięsiste , sypkie , uniesione u nasady , łatwo się układały(suszarka i okrągła szczotka) ładnie błyszczą . Efekt podobny jak po Yes to pomidorowym.

Fluid Naturesome jak to fluid jest rzadki , ma swieży, przyjemny zapach -ani kwiatowy ani ziołowy . Skóra nawilzona i taka miekka jak aksamit . Tym czasem nie zauwazylam zapychania czy podraznienia no ale to jedna aplikacja.

Pasta cukrowa , no cóż nie bardzo mi wyszło . Tak jak jest napisane odciełam kawałek i zaczęłam ugniatać ale niestety wcale nie wyglądało to jak na zdjęciach . Pasta bardzo szybko zrobiła się klejąca zamiast plastyczna i okleiła mi cełe dłonie nie doszłam do etapu zmiany zabarwienia . Polałam dłonie zimną wodą by się od tego uwolnić i ciepnęłam resztki do miseczki . Jeszcze się nie poddałam . Spróbuję mocniej schłodzić masę i powalcze jeszcze raz .
Z urtekram miałam szampon z rhassoul i był fajny - brązowym cukrem narobiłas mi ochoty
Nie poddawaj sie z pastą!!!!
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Nie mam oliwki hipp-do kupienia w rosmanie,tak?

Anuś sama widzisz nie wiem czy lepiej po wspaniałym czy nie.Do wczoraj się tym nie przejmowałam,bo byłam pewna,że zejdzie,a dzisiaj już niefajnie wygląda.Trochę mnie nastraszyłaś i chyba jutro pojadę z nią do lekarza.
Jak dzisiaj wygląda gorzej niż wczoraj to może jednak odstaw wspaniały?
Natłuszczaj buźkę Niuni oliwą lepiej jak nie masz hipp.
Nie chciałam straszyć, wiem że sama wystarczająco mocno sie martwisz, po prostu to dziwne trochę..... Może to być wynik otarcia, ale żeby sie w tym otarciu jakieś bakterie czy inne świństwo nie przyplątało. Taka delikatna skórka podatna.... Albo może to zbieg okoliczności i nie jest związane z otarciem.
Koniecznie pisz co i jak!!!!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-10 o 09:32
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 09:43   #3127
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

An jak mała? wiesz mysle ze powinnas iść do dermatologa, mozliwe za mala podraznila otarcie mydełkiem ale ja bym poszła to jednak dziecio...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 09:52   #3128
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość


Do lekarza dobrze było by się wybrać córcia jeszcze maleńka .
Oliwka w rossie pewnie też jest ja kupowałam w jakimś Kauflandzie czy Tesco , jest chyba we wszystkich marketach.

Tutaj link do opinii na KWC. Nie wiedziałam , że jest już nowa wersja - mam starą w różowym opakowaniu ślicznie pachnie migdałami.
Dzięki
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z urtekram miałam szampon z rhassoul i był fajny - brązowym cukrem narobiłas mi ochoty
Nie poddawaj sie z pastą!!!!

Jak dzisiaj wygląda gorzej niż wczoraj to może jednak odstaw wspaniały?
Natłuszczaj buźkę Niuni oliwą lepiej jak nie masz hipp.
Nie chciałam straszyć, wiem że sama wystarczająco mocno sie martwisz, po prostu to dziwne trochę..... Może to być wynik otarcia, ale żeby sie w tym otarciu jakieś bakterie czy inne świństwo nie przyplątało. Taka delikatna skórka podatna.... Albo może to zbieg okoliczności i nie jest związane z otarciem.
Koniecznie pisz co i jak!!!!
Ja jej dzisiaj rano 1 raz posmarowałam wspaniałym i teraz widzę,że zmniejsza się i mniej różowe to jest.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
An jak mała? wiesz mysle ze powinnas iść do dermatologa, mozliwe za mala podraznila otarcie mydełkiem ale ja bym poszła to jednak dziecio...
Wiem.Już małą umówiłam na jutro,żeby to lekarz zobaczył
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:47   #3129
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dzięki

Ja jej dzisiaj rano 1 raz posmarowałam wspaniałym i teraz widzę,że zmniejsza się i mniej różowe to jest.


Wiem.Już małą umówiłam na jutro,żeby to lekarz zobaczył
Ufffff.... całe szczęście, że się nie pogarsza tylko polepsza.
A temu nocnikowi, co sie rzucił na Małą, to bym nakopała

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Trzymajcie mnie!!!
Mam w koszyku 12 róży edm
To wszystko przez Was - życie było prostsze bez nowych pokus w postaci różów
Są takie różne ładne kolorki - różowe, z beżem, z brzoskiwnką, matowe, błyszczące..... I tak juz kilka wyrzuciłam z koszyka, bo miałam ponad 20
Dobre przynajmniej sa róże edm? Każda próbka kosztuje 4,90 więc ponad 5 dych same próbki i do tego przesyłka.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:27   #3130
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Ja wczoraj zrobiłam sobie dwufazowy płyn do demakijażu oczu Dzięki przepisowi Pusi Wymieszałam 2/3 hydrolatu aloesowego z 1/3 oleju jojoba I wyszedł super Zmył tusz idealnie! Teraz czaję się już na nowe oleje.. głównie żeby coś wykombinować z OCM.
Bardzo się cieszę! ja tez innego płynu do demakijażu nie używam!

Cytat:
Napisane przez kuanfulu Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem co się dzieje, zmieniłam ostatnio dietę - warzyw i owoców zjadam mnóstwo, do tego nabiał i mięso też się trafią używam oleju amla gold a one lecą jak szalone chyba pójde dla świętego spokoju badanie krwi zrobić....
Ja też tak miałam po amli gold, wydaje mi się, że spowodowała to parafina w składzie.


dziewczyny mogłybyście przeanalizowac ten skład, czaje sie na ten szampon i nie wiem czy go kupić ?
INCI : Organic Hydrosol (urtica dioica, rosmarinus officinalis, lavandula angustifolia, salvia officinalis, thymus vulgaris, laurus nobilis), Aqua, Ammonium Lauryl Ether Sulphate, Decyl Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Alkylamidopropyl Betaine, Magnesium Sulfate, C12-13 Alkyl Lactate, Climbazole,Citrus Cinensis Oil, Wheat Protein, Polyqauternium-10, Sodium Benzoate, d-panthenol, Citric Acid.
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>

Edytowane przez Pusia84
Czas edycji: 2011-10-10 o 11:30
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:57   #3131
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ufffff.... całe szczęście, że się nie pogarsza tylko polepsza.
A temu nocnikowi, co sie rzucił na Małą, to bym nakopała

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Trzymajcie mnie!!!
Mam w koszyku 12 róży edm
To wszystko przez Was - życie było prostsze bez nowych pokus w postaci różów
Są takie różne ładne kolorki - różowe, z beżem, z brzoskiwnką, matowe, błyszczące..... I tak juz kilka wyrzuciłam z koszyka, bo miałam ponad 20
Dobre przynajmniej sa róże edm? Każda próbka kosztuje 4,90 więc ponad 5 dych same próbki i do tego przesyłka.....
Są bardzo fajne Ale jeśli chcesz próbki kupować to radzę Ci na allegro, jest ich mniej, ale są tańsze - po 2,70. Tylko napisz tej pani, że wolisz w plastikowej fiolce, bo inaczej dostaniesz w strunie, a to gorzej się nabiera:
http://allegro.pl/edm-everyday-miner...853406457.html
http://allegro.pl/edm-everyday-miner...853406464.html
Zerknij do mojego wątku to co mam z EDMu, może akurat coś z tego, co Ci się podoba, to Ci wyślę albo napisz (na PW) jakie Ci się podobają, to Ci odsypię ze swoich, bo kilka mam
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną, do tłustej to jej daleko ale zainteresowałaś mnie tym mleczkiem do nawilżania twarzy muszę je obadać
cloche a mogłabyś mi powiedzieć co myślisz o pudrze jadwigi?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...adzikowej.html
skład kaolin, zinc oxide, montmorilionite bo mam na niego ochotę
dziękuję za wszystkie sugestie i podpowiedzi
Chyba mam ten puder Jadwiga - mnie nie podpasował (jakoś mnie poduszał, a ja i tak ejstem teraz zeschnięta przez kwasy ) - jak chcesz, to Ci wyślę, bo leży próbka nieużywana.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 12:13   #3132
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Chyba mam ten puder Jadwiga - mnie nie podpasował (jakoś mnie poduszał, a ja i tak ejstem teraz zeschnięta przez kwasy ) - jak chcesz, to Ci wyślę, bo leży próbka nieużywana.
Byłoby super-sprawdziłabym go sobie idę na pw
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 12:18   #3133
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Są bardzo fajne Ale jeśli chcesz próbki kupować to radzę Ci na allegro, jest ich mniej, ale są tańsze - po 2,70. Tylko napisz tej pani, że wolisz w plastikowej fiolce, bo inaczej dostaniesz w strunie, a to gorzej się nabiera:
http://allegro.pl/edm-everyday-miner...853406457.html
http://allegro.pl/edm-everyday-miner...853406464.html
Zerknij do mojego wątku to co mam z EDMu, może akurat coś z tego, co Ci się podoba, to Ci wyślę albo napisz (na PW) jakie Ci się podobają, to Ci odsypię ze swoich, bo kilka mam
To fajnie, że sa fajne Skoro Ty tak mówisz, to od razu wierzę!
Wybrałam sobie takie delikatne, w różnych odcieniach. Masz rację z allegro - swojego czasu kupowałam na all dużo próbek podkładów edm nawet kiedys Pani dorzuciła mi ze 2 próbki róży, ale totalnie je zignorowałam i oddałam przyjaciółce nawet ich nie otwierając mądra zakupoholiczka po szkodzie
Kochana dziękuje Ci strasznie za propozycję odsypki ale wiesz..... ja tu zgwałciłam jeszcze 3 inne koleżanki z pracy i razem siedzimy i sobie wybieramy, niektórymi kolorami sie po prostu podzielimy, bo jest sporo takich, które 2-3 chcemy przetestować Taką grubszą akcję zmalowałam w robocie
Ale w razie jakbym po otrzymaniu tych próbek była ciekawa jeszcze jakichś kolorów (często jak mam porównanie zdjęć z komputera z rzeczywistością to wiem, co by mi najlepiej pasowała z tego, czego nie mam ) to pozwolę sobie wtedy sie do Ciebie uśmiechnąć
Ale mnie wrobiłyście z tymi różami - jakby mojej głupoty z szamponami było za mało.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 12:27   #3134
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A skąd zamawiałaś kosmetyk Skinfood? Słyszałam ostatnio coś dobrego o jednym z ich kremów z filtrem ale firma jest mi zupełnie nieznana
Na E-bay sąale ja kupuję w TYM wątkunie chcę kupować w ciemno całego opakowania, dlatego biorę udział w rozbiórkowych zakupach

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To jak juz nabędziesz to napisz koniecznie co i jak
Ja odkąd używam podkładu naturado przestałam używać kremy na dzień - i co ja zrobie z tymi wszystkimi kremami.....
Może we środę się wybiorę

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja wlasnie po to myje wieczorem olejem, zeby juz nic nie nakladac spryskuje tylko jeszcze twarz tonikiem lawendowym yves rocher (w sumie konczy mi sie, a szkoda, bo wlasnie zaczyna mi sie podobac... ewentualnie zastapie go hydrolatem jakims, na liscie mam kilka.. achhh )
Dla mnie za mało by było niestety

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość

Chciałabym coś wypróbować z hauschka ale zupełnie nie wiem co Patrzę na kwc i nic tak naprawdę nie ma rewelacyjnych opinii
Puder jedwabny jest super tylko bardzo duży i faktycznie lepiej go z kimś na pół kupić

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Pasta cukrowa , no cóż nie bardzo mi wyszło . Tak jak jest napisane odciełam kawałek i zaczęłam ugniatać ale niestety wcale nie wyglądało to jak na zdjęciach . Pasta bardzo szybko zrobiła się klejąca zamiast plastyczna i okleiła mi cełe dłonie nie doszłam do etapu zmiany zabarwienia . Polałam dłonie zimną wodą by się od tego uwolnić i ciepnęłam resztki do miseczki . Jeszcze się nie poddałam . Spróbuję mocniej schłodzić masę i powalcze jeszcze raz .
To nie takie proste niestety jak pokazują na filmikachmnie się udało zrobić nią depilację przed urlopem i nie musiałam maszynki brać

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Chyba mam ten puder Jadwiga - mnie nie podpasował (jakoś mnie poduszał
Mnie też nie podpasiłsłabo mnie matowił


A jeśli chodzi o bronzery to te w proszku zaczynają mnie denerwować, chyba wolę prasowane bo wygodniejszeLumiere miało mieć w swojej ofercie ale nadal nie ma
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-10-10 o 12:29
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 12:36   #3135
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Puder jedwabny jest super tylko bardzo duży i faktycznie lepiej go z kimś na pół kupić
No to mnie skusiłyście kto chętny żeby wziąść ze mną ten puderek?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 12:41   #3136
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
No to mnie skusiłyście kto chętny żeby wziąść ze mną ten puderek?
Ja pisałąm o TYM puderku.Chciałabym go ale mam w tej chwili tyle pudrów że nie wiem kiedy je zużyje a już leci do mnie następny ELF
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 12:41   #3137
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Moja nowość - olejek pielęgnacyjny do włosów z Ecocertem Matrix Biolage. Dopiero dwa razy użyłam, będę dawać znaki, jak się sprawuje.
Napisz koniecznie bo też zerkałam na niego na allegro.
Sama szukam na razie olejku który sprawdzi się do nawilżania skóry jak i na włosy (żeby broń boże nie przyciemniał) i żeby nie śmierdział. Miała któraś olejek z avocado lub z makadamia? Jak z zapachem i tłustością?


kotwilka Super te filmiki o nakładaniu różu i rady co do wyboru koloru. Swój róż daje mamie bo jest zimny a sama kupie pachnącego Bourjois Zlinczujcie mnie za tą miłość do tego nienaturalnego kosmetyku.

cloche Co to znaczy że talk w Hauschce jest naturalny? Czyli to co innego niż taki talk z pudru do pupy dla małych dzieci? Właśnie jak przeglądałam te pudry zastanawiałam się dlaczego takie ekologiczne kosmetyki i maja na samym początku takiego bubla. Ta świadomość pilnowała mnie żeby go na razie nie kupować.
Mam jedwabny, ładnie matuje ale ja jestem bledziochem i mimo wszystko muszę uważać żeby mat nie był kosztem twarzy Gothgirll. Z moich pudrów mimo wszystko najbardziej zadowolona byłam z minerałków EDM, możne to zasługa ogromnego wyboru kolorów i tego że pudry są drobno zmielone. Kupiłam 6 próbek na podstawie "ręki" z bloga Cathy i potem z 6 próbek trafiłam na ten idealny.

Babuszki dobre które znają się na składach ciut lepiej ode mnie mogłybyście mi powiedzieć czy Cetaphil MD ma w składzie coś bee i niezdrowego dla skóry? Jest coraz zimniej i robię się szorstka i sucha
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 12:45   #3138
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
To nie takie proste niestety jak pokazują na filmikachmnie się udało zrobić nią depilację przed urlopem i nie musiałam maszynki brać
Aniu robilaś tą kupowaną na zimno czy własnorobioną pastą ? Możesz coś więcej napisać jak to u Ciebie wygladało ? Cos mi sie wydaje , ze użyłaś szatanskiej mocy na tę paste .

kakulinka Cetaphil MD zawiera dimethicone czyli silikon . Przez dość dlugi czas używałam tego kremu po czym moja skóra się zbuntowała i zaczeły wyłazić mi krostki . Teraz znowu do niego wróciłam , dosypuję jeszcze troche mocznika dla lepszego nawilżania . Nakładam minerały , skórę mam specjalnej troski
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-10 o 12:58
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 13:07   #3139
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To fajnie, że sa fajne Skoro Ty tak mówisz, to od razu wierzę!
Wybrałam sobie takie delikatne, w różnych odcieniach. Masz rację z allegro - swojego czasu kupowałam na all dużo próbek podkładów edm nawet kiedys Pani dorzuciła mi ze 2 próbki róży, ale totalnie je zignorowałam i oddałam przyjaciółce nawet ich nie otwierając mądra zakupoholiczka po szkodzie
Kochana dziękuje Ci strasznie za propozycję odsypki ale wiesz..... ja tu zgwałciłam jeszcze 3 inne koleżanki z pracy i razem siedzimy i sobie wybieramy, niektórymi kolorami sie po prostu podzielimy, bo jest sporo takich, które 2-3 chcemy przetestować Taką grubszą akcję zmalowałam w robocie
Ale w razie jakbym po otrzymaniu tych próbek była ciekawa jeszcze jakichś kolorów (często jak mam porównanie zdjęć z komputera z rzeczywistością to wiem, co by mi najlepiej pasowała z tego, czego nie mam ) to pozwolę sobie wtedy sie do Ciebie uśmiechnąć
Ale mnie wrobiłyście z tymi różami - jakby mojej głupoty z szamponami było za mało.....
Widzę, że Ty kusisz nie tylko wirtualnie, ale w realu też
Róże mineralne ( i w ogóle minerały), to zupełnie inna bajka niż szampony, bo mają baaaaardzo długą datę ważności (nawet kilka lat), więc można kupować więcej. Przynajmniej ja tak sobie tłumaczę
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
No to mnie skusiłyście kto chętny żeby wziąść ze mną ten puderek?
Ja bym rozważała, ale daj mi jeszcze ze dwa dni na poczytanie i przespanie się z decyzją Ale masz na myśli ten matujący?
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Napisz koniecznie bo też zerkałam na niego na allegro.
Sama szukam na razie olejku który sprawdzi się do nawilżania skóry jak i na włosy (żeby broń boże nie przyciemniał) i żeby nie śmierdział. Miała któraś olejek z avocado lub z makadamia? Jak z zapachem i tłustością?


kotwilka Super te filmiki o nakładaniu różu i rady co do wyboru koloru. Swój róż daje mamie bo jest zimny a sama kupie pachnącego Bourjois Zlinczujcie mnie za tą miłość do tego nienaturalnego kosmetyku.

cloche Co to znaczy że talk w Hauschce jest naturalny? Czyli to co innego niż taki talk z pudru do pupy dla małych dzieci? Właśnie jak przeglądałam te pudry zastanawiałam się dlaczego takie ekologiczne kosmetyki i maja na samym początku takiego bubla. Ta świadomość pilnowała mnie żeby go na razie nie kupować.
Mam jedwabny, ładnie matuje ale ja jestem bledziochem i mimo wszystko muszę uważać żeby mat nie był kosztem twarzy Gothgirll. Z moich pudrów mimo wszystko najbardziej zadowolona byłam z minerałków EDM, możne to zasługa ogromnego wyboru kolorów i tego że pudry są drobno zmielone. Kupiłam 6 próbek na podstawie "ręki" z bloga Cathy i potem z 6 próbek trafiłam na ten idealny.

Babuszki dobre które znają się na składach ciut lepiej ode mnie mogłybyście mi powiedzieć czy Cetaphil MD ma w składzie coś bee i niezdrowego dla skóry? Jest coraz zimniej i robię się szorstka i sucha
Miłość do Bourjouis rozumiem, te róże są rewelacyjne

Cetaphil ma parę syntetyków (ale nie jakichś szkodliwych), silikon, ale nie ma jakichś paskudnych konserwantów, więc jeśli Cię nie zapycha to stosuj

Odnośnie talku - to ja bym nie przesadzała z tą jego szkodliwością. talk jest szkodliwy tylko przy wdychaniu. A zapchać może tak samo jak inne rzeczy, zależy od skłonności osobniczej. Mnie np. talk nie zapycha.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 13:38   #3140
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Aniu robilaś tą kupowaną na zimno czy własnorobioną pastą ? Możesz coś więcej napisać jak to u Ciebie wygladało ? Cos mi sie wydaje , ze użyłaś szatanskiej mocy na tę paste .
Ja miałam pastę.Próbowałam na różne sposoby
W ciepłej kąpieli podgrzałam ją trochę, wydłubałam i ugniatałam.Jak zrobiła się matowa zaczęłam depilację i to działało.Potem zaczęłam szukać w necie i dziewczyny radziły żeby wydłubać na zimno i wtedy już nie dało się depilacji robić
Wydłubywanie nie było łatwe więc rozgrzałam ją do konsystencji bardzo gęstego miodu i chciałam na talerzu zrobić sobie "porcje", nie pomyślałam ze one mi się zlejątrochę tak poleżała bo nie było czasu na zabawę nią i wywaliłam.
Chciałam kupić tą co Ty masz teraz ale jakoś zawsze coś stoi na przeszkodzie

Przy bikini bardzo boli(przynajmniej mnie)ale i tak wartoa żeby nie masakrować skóry ponownie to pojedyncze włoski wyrywałam pensetą

Plusem jest to że można spokojnie zmyć jej resztki i smak
Minusem jest że nie jest łatwa aplikacja i się klei bardzo
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 13:42   #3141
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Cetaphil MD zawiera dimethicone czyli silikon . Przez dość dlugi czas używałam tego kremu po czym moja skóra się zbuntowała i zaczeły wyłazić mi krostki . Teraz znowu do niego wróciłam , dosypuję jeszcze troche mocznika dla lepszego nawilżania . Nakładam minerały , skórę mam specjalnej troski
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Cetaphil ma parę syntetyków (ale nie jakichś szkodliwych), silikon, ale nie ma jakichś paskudnych konserwantów, więc jeśli Cię nie zapycha to stosuj

Odnośnie talku - to ja bym nie przesadzała z tą jego szkodliwością. talk jest szkodliwy tylko przy wdychaniu. A zapchać może tak samo jak inne rzeczy, zależy od skłonności osobniczej. Mnie np. talk nie zapycha.
U mnie on na twarzy się średnio sprawdził, ewentualnie na policzki na duże mrozy za to na skórę ciała działa dość dobrze dlatego pytałam czy skład ma ładny. Jeszce biorę pod uwagę smarowidła z Lavera cena wyższa ale może lepsze?
O ten talk pytałam tak z ciekawości, bo po raz pierwszy się spotkałam z rozróżnieniem na talk naturalny. Zawsze myślałam że jest tylko jeden... i chyba dobrze myślałam?
Powyłaziły mi krosty na moich suchych policzkach, chyba winowajcą jest olejek z Hauschka do twarzy.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 13:55   #3142
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Grazka - odpisali mi w kwestii dat przydatności produktów faith in nature.
Szampon z krzewu herbacianego 250ml - 14.12.2011
Odżywka do włosów z konopii i perły prerii 250ml - 27.11.2011
Szampon z lawendy i pelargonii 250ml - 19.01.2011
(to pewnie pomyłka, rok 2012 pewnie jest)
Biorąc pod uwage ilość otwartych produktów stojących u mnie pod prysznicem niestety zrezygnowałam z zamówienia.

Kotwilka - każdy argument tłumaczący zakupowe zapędy jest na wage złota

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość

kotwilka Super te filmiki o nakładaniu różu i rady co do wyboru koloru. Swój róż daje mamie bo jest zimny a sama kupie pachnącego Bourjois Zlinczujcie mnie za tą miłość do tego nienaturalnego kosmetyku.


nie to, żeby mi przeszkadzała Twoja miłość do bourjois - ale skoro lubisz baciki i tak ładnie o nie prosiłaś to nie mogłam sie oprzeć
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 13:56   #3143
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

anakazar, rany ale Malutka miała pecha Rzeczywiście najdziwniejsze jest to, że zaczerwienienie wyszło dopiero po czasie, może to rzeczywiście przez mydełka. Ja też bym spróbowała oliwki hipa, myślałam jeszcze o balsamie essential care ale on ma aloes na pierwszym miejscu w składzie Ale najważniejsze, że wspaniały pomaga i policzek wygląda już lepiej. Informuj nas co i jak

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Co do brązera Hauschki - to ja mam strasznie wyśrubowane wymagania (jako blondynka ze skłonnościami do zaczerwienień

Dziewczyny! Na targach zapoznałam się osobiście z dwoma interesującymi firmami:
Szwedzkie do twarzy dopiero wkraczające na rynek Pl i Pani przedstawicielka,mieszkaj ąca od lat w SE kosmetyczka holistyczna,która mnie przy okazji obmacała,skomplementowała i wysłała do lekarza Ale tak czy owak było to bardzo pozytywne doświadczenie
I do ciałka tu się bardziej obkupiłam (do cna się z forsy spłukałam,a kartą się nie dało płacić,niestety w serię gabinetową - to był zresztą mój główny zamiar na tych targach,pielęgnacja ciała ujędrniająca to do twarzy to tylko tak wyhaczyłam przy okazji...
O, ja też takiej urody To mówisz, że Hauschka nie?

A dlaczego pani z wise wysłała Cię do lekarza?
Te kosmetyki z the secret soap store wszystkie są naturalne? bo zawsze patrzyłam na nie z podejrzliwością.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Trzymajcie mnie!!!
Mam w koszyku 12 róży edm
To wszystko przez Was - życie było prostsze bez nowych pokus w postaci różów
Są takie różne ładne kolorki - różowe, z beżem, z brzoskiwnką, matowe, błyszczące..... I tak juz kilka wyrzuciłam z koszyka, bo miałam ponad 20
Dobre przynajmniej sa róże edm? Każda próbka kosztuje 4,90 więc ponad 5 dych same próbki i do tego przesyłka.....
Anula wymiatasz Ale pomyśl jakie Twoje życie byłoby szare bez takich pięknych kolorków różów

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Na E-bay sąale ja kupuję w TYM wątkunie chcę kupować w ciemno całego opakowania, dlatego biorę udział w rozbiórkowych zakupach

A jeśli chodzi o bronzery to te w proszku zaczynają mnie denerwować, chyba wolę prasowane bo wygodniejszeLumiere miało mieć w swojej ofercie ale nadal nie ma
Rozbiórkowe zakupy, no to teraz mnie zaskoczyłaś Nie miałam o czymś takim pojęcia

A jeśli chodzi o brązery to mogłabyś polecić jakiś (niekoniecznie naturalny) matowy w odcieniu kawy z mlekiem? Poszukuje takiego Znam jeden ale jest drooogi
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-10 o 14:00
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 13:59   #3144
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
No to mnie skusiłyście kto chętny żeby wziąść ze mną ten puderek?
ja bym chciała 1/2 czy 1/3 bardzo chetnie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 14:28   #3145
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Wczoraj byłam w Promenadzie - dostępna jest maska anti-age z organique. Oczywiście ją kupiłam i już wypróbowałam - podoba mi się, śliczny zapach soku winogronowego, wydajna, włosy mocno wygładzone, nawilżone ale nie obciążone.

Dotarło wreszcie moje zamówienie z biolandera - wszystko ok.

Wypróbowałam też odżywkę z madary (włosy suche i zniszczone). Jako odzywka się sprawdza, na szybko w tygodniu, kiedy nie ma czasu na maseczkę. Ładnie nawilżyła włosy, delikatnie je wygładziła. Jedynie zapach bardzo intensywny - trawa
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 14:45   #3146
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę! ja tez innego płynu do demakijażu nie używam!

Też już przy takim własnorobionym zostanę
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 14:57   #3147
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Promenadzie - dostępna jest maska anti-age z organique. Oczywiście ją kupiłam i już wypróbowałam - podoba mi się, śliczny zapach soku winogronowego, wydajna, włosy mocno wygładzone, nawilżone ale nie obciążone.

Dotarło wreszcie moje zamówienie z biolandera - wszystko ok.

Wypróbowałam też odżywkę z madary (włosy suche i zniszczone). Jako odzywka się sprawdza, na szybko w tygodniu, kiedy nie ma czasu na maseczkę. Ładnie nawilżyła włosy, delikatnie je wygładziła. Jedynie zapach bardzo intensywny - trawa
Włąśnie zapomniałam Wam o tym napisać - w sobote dostałam sms z organique, że maska anti-age własnie dojechała..... Ja byłam tam ostatni raz w środę i w związku z jej brakiem kupiłam energizing (bardzo faaajna zresztą i coraz bardziej mi sie podoba!).
Ale na ta anti-age jeszcze kiedys zapoluję
Aleksandra Ty farciaro - ja po maske anti-age jeździłam do promenady ze 4 razy i nie dorwałam..... A Ty proszę - raz i już
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 14:58   #3148
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziś dotarły do mnie próbki z JMO Niestety dziś nic nie mogę spróbować bo moje włosy dojrzewają po hennie. A jutro wrócę późno z basenu... Dopiero może w środę. O raju jak ja wytrzymam
Anula, jeśli chodzi o minerałki (pudry, róże, bronzery) to jeszcze niedawno miałam taką fazę na nie, że do tej pory w każdym kącie domu jakieś próbki się walają. Teraz już mniej więcej podobierałam sobie odcienie i samych pełnowymiarowych podkładów mam chyba 5. A lecą do mnie dwa pełne wymiary bronzera. I planuje następne. Ale tak jak pisze kotwilka to większość z nich ma długie terminy przydatności więc się nie zepsują
A w między czasie eksperymentuje z azjatycką pielęgnacją na wątku rozbiórkowym. Na szczęście nie trzeba kupować pełnowymiarowego opakowania aby testować
Ach te uzależnienia...
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 15:09   #3149
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Wiedziałyście o nowościach AA Eco: krem pod oczy, żel do mycia twarzy i peeling do twarzy:
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...Nowosci-AA-eco
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-10-10 o 15:11
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 16:11   #3150
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Wiedziałyście o nowościach AA Eco: krem pod oczy, żel do mycia twarzy i peeling do twarzy:
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...Nowosci-AA-eco
O!
A Kotwilko zerknij swoim mądrym okiem na składy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.