Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-29, 18:36   #1081
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez franczesca Pokaż wiadomość
Cześć...podczytuję Was od dobrych kilku miesięcy (nawet parę pytań zdarzyło mi się napisać)...po długich przemyśleniach, podjęliśmy z lubym decyzję o wyjeździe.
Póki co rozesłałam 10 CV w różne części UK... i choć nie wiem, czy w ogóle się uda... a jeśli już, to czy akurat do Londynu, ale mam nadzieję, że mnie tu przyjmiecie do siebie. Fajnie widzieć, że wątek już tak długo żyje.

Bajeczka, nie masz się co stresować - masz u kogo się zatrzymać, rozumiem, że prace też będziesz mieć od razu...nie palisz przecież za sobą mostów...jak Ci będzie źle to wrócisz do PL... a jak dobrze, to kto wie..może kiedyś mamę ściągniesz do siebie.

Prócz podstawowych obaw, czyli "czy w ogóle uda się wyjechać" to najbardziej obawiam, czy sprostam tamtejszym wymaganiom w pracy, czy będziemy umieli się z lubym zaaklimatyzować i czy zwyczajnie 'damy sobie radę'.

Co do 'strasznia' to ja się nasłuchałam, że w UK i USA każdy tyję po przyjeździe. hehe. Jestem osobą 'puchatą' :P i mam nadzieję, że oprę się tej 'klątwie', hehe.
Co masz na mysli mowiac o obawach, czy sprostasz wymaganiom w pracy? Moje doswiadczenia sa pozytywne, generalnie z tego, co ja zauwazylam nie wymaga sie tutaj od ludzi robienia absolutnie wszystkiego i jest wiekszy luz niz w Polsce.

Co do tycia, chyba juz o tym tutaj kiedys rozmawialysmy. Ja nie przytylam, z biegiem czasu zaczelam sie za to zdrowiej odzywiac. Faktycznie jest tutaj cholernie duzo wysoko przetworzonej, niezdrowej, kalorycznej zywnosci, ale jest tez niezly dostep do jedzenia dobrej jakosci i jest ono czesto tansze niz w Polsce.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 19:28   #1082
franczesca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Enn, tak pisałyście, pamiętam nawet. Tym mnie najbardziej póki co ludzie 'straszą'. hehe. Gotując w domu i nie obżerając się tanimi ciastkami, myślę, damy rade. )

Co do wymagań w pracy - szukam pracy w zawodzie, a w UK są inne normy, przepisy, wymagania itd. Będę musiała się wszystkiego nauczyć o nowa. Bardzo pocieszajace jest to, co napisałaś. Jak teraz o tym myślę, to pracowałam parę miesięcy w biurze ubezpieczeniowym w UK, a przyszłam zielona i też nie było źle... ale obawy są zawsze.
Póki co i tak największa obawą jest, ze pracy mogę wcale nie znaleźć.
franczesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 20:12   #1083
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ludzie tyja tu glownie bo zaczynaja jesc gotowe jedzenie niskiej jakosci, albo zupelnie ich ponosi jesli chodzi o roznego rodzaju jedzenie na wynos. Jesli jestes swiadoma na co powinnas zwrocic uwage, to nie powinno byc problemu.

Czym sie zajmujesz?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 12:23   #1084
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny ja co prawda nie z Londynu, ale przychodzę z pytaniem
Czy któraś z Was widziała w UK lakiery z tafta (czarne)?
O taki:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ga-strong.html

Ja od dłuższego czasu chodzę po sklepach i nie mogę go znaleźć.
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 17:00   #1085
franczesca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ludzie tyja tu glownie bo zaczynaja jesc gotowe jedzenie niskiej jakosci, albo zupelnie ich ponosi jesli chodzi o roznego rodzaju jedzenie na wynos. Jesli jestes swiadoma na co powinnas zwrocic uwage, to nie powinno byc problemu.

Czym sie zajmujesz?
Projektowaniem. Architektura. Ogłoszeń nawet sporo.. znaczy się jest lepiej na rynku, ale też i dużo kandydatów, widzę.. ciekawe, czy wszyscy z UK, czy również z 'abroad' jak ja.
franczesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 12:00   #1086
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny od dwóch miesięcy mieszkam w Coventry. Szukam nowej pracy, chciałam roznosić CV po sklepach. Jednak w każdym odpowiadali mi, że zgłoszenia tylko i wyłącznie internetowo i tak je rozsyłam od jakichś 3 tygodni i nic. Wiecie może co biorą pod uwagę przy takich zgłoszeniach?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 17:07   #1087
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Dziewczyny od dwóch miesięcy mieszkam w Coventry. Szukam nowej pracy, chciałam roznosić CV po sklepach. Jednak w każdym odpowiadali mi, że zgłoszenia tylko i wyłącznie internetowo i tak je rozsyłam od jakichś 3 tygodni i nic. Wiecie może co biorą pod uwagę przy takich zgłoszeniach?
Duzo zalezy jakie masz CV, wiele osob robi CV takie jak w Polsce, Adam jak szukal nowej pracy to wiecej osob zaczelo sie oddzywac jak napisal CV z tutejszym wzorem.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 17:14   #1088
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Co do cv, chce sie przejsc po centrach i poroznosic bo nie ukrywam chcialabym pracowac w sklepie tak jak w pl, ale jak mam to zrobic..wejsc do sklepu i co powiedziec xd

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 18:20   #1089
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Sieciówki to głownie przez internet. Jakieś prywatne sklepy to wchodzisz idziesz do kasy i mowisz ze szukasz pracy. Oni wtedy zazwyczaj mówią zeby zostawić CV i moze sie skontaktują.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 18:36   #1090
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Hej, wiecie czy gdzies w Londynie można kupić stacjonarnie kosmetyki firmy makeup revolution?
no i jakie znacie jeszcze fajne firmy kosmetyków dostępne w Londynie właśnie w takich niższych cenach jak wyżej wymieniona? pytania stąd ze mama mieszkająca w Londynie mi szykuje paczkę na święta i nie wiem do jakich sklepów ja wysłać Dziękuję z góry z odp
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 19:58   #1091
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Hej, wiecie czy gdzies w Londynie można kupić stacjonarnie kosmetyki firmy makeup revolution?
no i jakie znacie jeszcze fajne firmy kosmetyków dostępne w Londynie właśnie w takich niższych cenach jak wyżej wymieniona? pytania stąd ze mama mieszkająca w Londynie mi szykuje paczkę na święta i nie wiem do jakich sklepów ja wysłać Dziękuję z góry z odp
Tak, sa dostepne w superdrug, z tanszych firm to mua, collection (obie dostepne w superdrug) natural collection (boots).
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 20:27   #1092
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Duzo zalezy jakie masz CV, wiele osob robi CV takie jak w Polsce, Adam jak szukal nowej pracy to wiecej osob zaczelo sie oddzywac jak napisal CV z tutejszym wzorem.
Angielskie CV to podstawa, wysylanie polskiego to komunikowanie pracodawcy, ze sie nie poswiecilo chociaz chwili na zglebienie tematu.
To samo z cv ze zdjeciami.

I zanim ktos napisze, ze wyslal cv na szablonie polskim, dodal zdjecie i prace dostal, chce zauwazyc, ze to nie jest regula, przeciwnie i taki przypadek o niczym nie swiadczy.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Z tanich marek moge polecic tylko lakiery Barry M.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 21:01   #1093
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

hej mnie również wypadałoby się przywitać. Jeszcze co prawda nie w UK, pod koniec miesiąca się to zmieni, a Bham zamienie na Londyn gdy tylko znajde prace. Także jestem chwilowo w "szale" pakowania, zamykania kont i wszelakich zobowiązań, tłumaczenia dokumentów i zabieranie się do wykreowania ang cv etc. Może macie jakieś nieoczywiste rady czy spostrzeżenia?

Co do tycia, to ja niestety podczas miesięcznego pobytu się dość znacznie zaokrągliłam. Ale jako że nieznosze gotować a cydr uwielbiam, to waitrose mi to ułatwił
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 23:28   #1094
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Enn_ kolega przez jakis czas pomagal przy przegladaniu CV i na kilkanascie polakow tylko garstka miala angielskie CV, wiekszosc emigrantow miala CV takie jakie maja w swoich krajach.
Pinkswan na yt Baby Jane Hudson ma filmik w ktorym opisuje wymogi angielskiego CV, mowi o tym na co pracodawcy najbardziej zwracaja uwage w CV.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 23:40   #1095
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

No mnie latwo tu utyc bo slodycze sa smiesznie tanie a ja kocham slodycze xd ale spuchla mi od tej ilosci watroba i ledwo chodzilam wiec przestalam w sumie dobrze bo inaczej bylabym chodzaca kulka w niekrotkim czasie.

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 23:53   #1096
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Enn_ kolega przez jakis czas pomagal przy przegladaniu CV i na kilkanascie polakow tylko garstka miala angielskie CV, wiekszosc emigrantow miala CV takie jakie maja w swoich krajach.
Pinkswan na yt Baby Jane Hudson ma filmik w ktorym opisuje wymogi angielskiego CV, mowi o tym na co pracodawcy najbardziej zwracaja uwage w CV.
Wiem, ze tak to wyglada, ale to nie zmienia faktu, ze posiadanie brytyjskiego CV i ogolne stosowanie sie do tutejszych zasad pomaga - i w znalezieniu pracy i ogolnie, w zyciu. Nie wiem jak to wyglada w przypadku najnizszych stanowisk, w pracy ktora nie wymaga wlasciwie zadnych kwalifikacji, moze w takiej sytuacji forma CV nie ma znaczenia, ale generalnie szukajac pracy gdzies wyzej dobrze poswiecic troche czasu na zapoznanie sie z tutejszymi standardami.
Krzyczenie na kazdym kroku, ze sie nie jest stad, nie pomaga.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 00:11   #1097
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No mnie latwo tu utyc bo slodycze sa smiesznie tanie a ja kocham slodycze xd ale spuchla mi od tej ilosci watroba i ledwo chodzilam wiec przestalam w sumie dobrze bo inaczej bylabym chodzaca kulka w niekrotkim czasie.

Wyslane przez tapatalk 2
Tez kocham tutejsze slodycze a do lodow haagen-dazs mam wielka slabosc, a one ostatnio ciagle na promocji w tesco.

Jejku toz nie mowie, ze to zmienia fakty, tylko ze taka jest rzeczywistosc i ludzie nawet tego nie widza. Jesli Lioele napisala, ze nikt nie odpisuje to jest jakis powod, a moze nawet nie wie, ze to wlasnie CV moze byc problemem zaistniales sytuacji. Napisala, wiec oczekuje pomocy a nie debaty, ze no jak to mozliwe, ze ktos napisala polska wersje CV.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 01:12   #1098
karolinaAnt
Raczkowanie
 
Avatar karolinaAnt
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 45
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ja jk przyjechalam do uk to tez niestety przytylam. i wcale sie tak nie objadalam. z 60 kg przytylam do 68
nie wiem czy moj organizm przyzwyczail sie do tutejszgo jedzenia. moze w taki sposob dojrzewalam. ale teraz moja waga juz tylko spada.

A co do cv... warto jednak poswiecic czas i sprawdzic nie tylko angielskie wzory ale rowniez interpunkcje gramtyke itd.
Pracuje teraz w restauracji i bardzo czesto dodstajemy cv. wiekszosc z nich sa tak beznadziejne ze ida od razu do folderu 'nie dziekujemy'
karolinaAnt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 07:24   #1099
franczesca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

CV to Twoja wizytówka 'reklama', więc warto się trochę postarać. Wprawdzie nie wiem jak to wygląda w restauracjach czy sklepach, ale w biurze projektowym w którym kiedyś pracowałam, kierownik pracowni miał zasadę, by do kosza trafiały wszystkie CV nie zapisane w pdfie, a wysłane w wordzie np. Nie ważne jakie dana osoba miała doświadczenie/kwalifikacje, jeśli nie umiała prawidłowo sformatować własnego CV, jak miałaby dać radę w pracy?

Dobre CV jest ważne zwłaszcza, gdy jest kilku kandydatów. Warto poświęcić nawet kilka godzin na to, by je dopracować.

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Krzyczenie na kazdym kroku, ze sie nie jest stad, nie pomaga.
Dokładnie!

Edytowane przez franczesca
Czas edycji: 2014-12-02 o 07:25
franczesca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 08:35   #1100
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny ja wysyłałam CV np. do subwaya i trochę sieciówek (więc chyba można powiedzieć,że stanowisko praktycznie żadne).
Po prostu zaczęłam się zastanawiać czy też przypadkiem nie decyduje kolejność zgłoszeń czy coś.
Mogłabym którejś z Was podesłać na PW moje CV? Może któraś z Was by wypatrzyła co z nim jest nie tak
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 11:40   #1101
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wysyłałam CV np. do subwaya i trochę sieciówek (więc chyba można powiedzieć,że stanowisko praktycznie żadne).
Po prostu zaczęłam się zastanawiać czy też przypadkiem nie decyduje kolejność zgłoszeń czy coś.
Jednak w wiekszosci firmy daja wiadomosc zwrotna, ze jednak stanowiska sie nie dostalo a u Ciebie nie ma zadnej odpowiedzi.
Moze jeszcze okres rekrutacji sie nie skonczyl tam gdzie wysylalas.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 11:41   #1102
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wysyłałam CV np. do subwaya i trochę sieciówek (więc chyba można powiedzieć,że stanowisko praktycznie żadne).
Po prostu zaczęłam się zastanawiać czy też przypadkiem nie decyduje kolejność zgłoszeń czy coś.
Mogłabym którejś z Was podesłać na PW moje CV? Może któraś z Was by wypatrzyła co z nim jest nie tak
Pracowałam w Subwayu parę miesięcy temu Nie powinno być ciężko się tam załapać... Ogółem ja w Anglii szukałam intesywnie pracy wysyłając CV 3 razy (mam wybitny zwyczaj rzucania poprzedniej pracy przed znalezieniem następnej ;D) i za każdym razem udało mi się szybko znaleźć nową, więc jak chcesz to możesz mi podesłać swoje CV.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 11:52   #1103
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Pracowałam w Subwayu parę miesięcy temu Nie powinno być ciężko się tam załapać... Ogółem ja w Anglii szukałam intesywnie pracy wysyłając CV 3 razy (mam wybitny zwyczaj rzucania poprzedniej pracy przed znalezieniem następnej ;D) i za każdym razem udało mi się szybko znaleźć nową, więc jak chcesz to możesz mi podesłać swoje CV.
Co do Subwaya to jak się pracowało? Wysyłałaś CV internetowo czy zanosiłaś osobiście?

Generalnie, ja od 3 tygodni wysyłam CV do różnych sklepów. Może faktycznie okres rekrutacji się jeszcze nie zakończył, ale przykładowo jakoś dwa tygodnie temu wysyłałam CV internetowo do sports direct, bo praca była dostępna, a dzisiaj wchodzę i już nie ma, a nie dostałam nawet powiadomienia, że rekrutacja zakończona
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 17:43   #1104
franczesca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Lioele, tutaj fajny przyklad prostego cv dla kelnerki (przykadowo).http://icover.org.uk/wp-content/uplo...cv-example.png
Niestety sama dopiero szukam pracy, wiec jeszcze nie sprawdzilam 'co dziala'. . Czy liczy sie kolejnosc, nie wiem, na pewno liczy sie doswiadczenie. Moze zalaczenie referencji od poprzedniego pracodawcy by pomoglo..?
franczesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 19:29   #1105
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny jak zrobic przelew z polski do anglii tanio i szybko?

Wyslane przez tapatalk 2

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Znalazlam jakies england pl

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 21:57   #1106
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Enn_ kolega przez jakis czas pomagal przy przegladaniu CV i na kilkanascie polakow tylko garstka miala angielskie CV, wiekszosc emigrantow miala CV takie jakie maja w swoich krajach.
Pinkswan na yt Baby Jane Hudson ma filmik w ktorym opisuje wymogi angielskiego CV, mowi o tym na co pracodawcy najbardziej zwracaja uwage w CV.
dziekowac
Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak zrobic przelew z polski do anglii tanio i szybko?
nie wiem czy tanio i szybko, ale ja bede przelewac z konta walutowego w ing.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 22:21   #1107
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak zrobic przelew z polski do anglii tanio i szybko?

Wyslane przez tapatalk 2

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Znalazlam jakies england pl

Wyslane przez tapatalk 2
Minutka. Sami swoi. Transfer 24 itp
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 22:38   #1108
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak zrobic przelew z polski do anglii tanio i szybko?

Wyslane przez tapatalk 2

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Znalazlam jakies england pl

Wyslane przez tapatalk 2
western union, teraz juz chyba nawet internetowo mozna przelac pieniadze na ich stronie
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 23:25   #1109
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

TranswerWise ktoras uzywala? Syl993, myslalam, ze Western Union bylo cholernie drogie, cos sie zmienilo?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 23:32   #1110
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
TranswerWise ktoras uzywala? Syl993, myslalam, ze Western Union bylo cholernie drogie, cos sie zmienilo?
Pobieraja 4,90£ na stronie internetowej za przelew. Duzo ?
Mozna z konta na konto przelac lub z karty kredytowej.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 19:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.