Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 16:57   #781
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior - po pierwsze to masz śliczne oczęta, duże i kształtne no po prostu w sam raz do malowania i testowania różnych cienii
Widzę też że masz 2 odcienie metalików - lekki fiolet i złoty (proszę o numerki tych ślicznotek). I zdaje mi się, iż rzęsy mazgnełaś ładnym bakłażanowym kolorkiem - pasuje doskonale jako wykończenie. Całość bardzo estetyczna i diablo kusząca . Poza tym podoba mi się jednolitość połysku (czytaj tafli koloru) - troszkę inna niż Bellowy mus idący w rozdrobniony iskrzący pyłek.
Trudno, teraz wiem że muszę je mieć i jedynie prosiłabym o informację, które kolory mogłaś naocznie przetestować i jak one wypadają (lubię delikatne róże, rożowawo-beżowe brązy - generalnie pastel idący w kierunku neutralności). Do szaleństwa mam już granatową kredkę Joko long lasting, która bez bazy wytrzymała na dość tłustawej kremowo powierzchni oka 4 godziny - na ogół kredka spływa mi po godzinie jak nie zabezpieczę jej odpowiednio bazą i cieniem. Tak więc 4 godziny to bardzo dobry wynik
Kredkę polecam definitywnie i bez ukrytych złośliwych przesłanek
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 22:41   #782
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny, bardzo dziękuję

Już zdaję relację na temat Metaliców. Otóż dokładnie rzecz biorąc mam trzy odcienie (nałóg kupowania i brak zdecydowania robi swoje )
M102: najukochańszy. To jest w zależności od kąta padania światła albo róż wpadający w złoto, albo zimny koral. Śliczny cień, u mnie na oku występuje jako baza na powiece ruchomej. Jest naprawdę ładny, rozświetlający, wszechstronny.
M109: platyna, genialny rozświetlacz. Na zdjęciu w kąciku oka i pod łukiem, chyba najbardziej taflowy efekt.
M110: fiolet. Ładny, dość nasycony jak na cień tego typu. Ale rzeczywiście, to jednak inna bajka niż diamentowe musy bella.

A na rzęsach faktycznie fiolecik - maskara Givenchy Eye Fly w kolorze Violet Fly. Genialny tusz, a ja uwielbiam fiolety i bardzo boleję, że nasze rodzine firmy nie wypuszczają pięknych maskar w kolorze dojrzałej oberżynki.

Kredka będzie moja jak nic. A ja się dziś wypacykowałąm bardzo mocno moją czarną (miałam chandrę i dałam temu wyraz w make-upie) i wytrzymała w stanie nienaruszonym cały dzień, raz tylko poprawiałam na wewn. stronie powieki, bo oczy mi łzawiły. A kolejność nakłądania była następująca: baza, cień, kredka.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 11:57   #783
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, Metalliki na oczach. Trochę mi aparat kolory pożarł, ale raz, ze foty robione telefonem, dwa, że w kiepskim świetle, a trzy, że cienie są bardzo metaliczne i po prostu odbiajają światło taflą. Na pytanie o trwałość odpowiadam, że u mnie wszystko supertrwałe - na bazie Artdeco. Bez bazy nie mam co próbować, bo mam oko głęboko osadzone.
Śliczny efekt! (i oczy też )
Czy te cienie to jakaś nowość? Nie widzę takich w KWC...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:41   #784
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Śliczny efekt! (i oczy też )
Czy te cienie to jakaś nowość? Nie widzę takich w KWC...
Dziękuję Tak, cienie to najnowsza kolekcja Virtuala. Polecam też błyszczyki (moje usta też tu gdzieś wklejałam, ku rozpaczy dziewczyn - bo musiały kasę przeze mnie wydać, na szczęście zadowolone z zakupu )

Cienie: http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat=

Błyszczyki: http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat=
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:50   #785
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziękuję bardzo Już będę wiedziała, czego szukać w sklepie, bo ja wzrokowcem jestem. Błyszczyki też wyglądają ciekawie, a Twojego zdjęcia zaraz sobie poszukam i pewnie też dołączę do grona zrozpaczonych
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 14:20   #786
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, Metalliki na oczach. Trochę mi aparat kolory pożarł, ale raz, ze foty robione telefonem, dwa, że w kiepskim świetle, a trzy, że cienie są bardzo metaliczne i po prostu odbiajają światło taflą. Na pytanie o trwałość odpowiadam, że u mnie wszystko supertrwałe - na bazie Artdeco. Bez bazy nie mam co próbować, bo mam oko głęboko osadzone.
O ja cie! Jakie piękne te cienie. Że też dopiero teraz zauważyłam Twoje zdjęcia. Muszę je koniecznie mieć! Wybrałam nawet kolorki: M102, M103 i M105. Mam nadzieję, że ta 105 jest faktycznie granatowa, jak to mi wychodzi na moim monitorze.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 14:25   #787
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
O ja cie! Jakie piękne te cienie. Że też dopiero teraz zauważyłam Twoje zdjęcia. Muszę je koniecznie mieć! Wybrałam nawet kolorki: M102, M103 i M105. Mam nadzieję, że ta 105 jest faktycznie granatowa, jak to mi wychodzi na moim monitorze.
Frantic, uważaj kochana, bo u mnie na monitorze M105 wygląda li i jedynie na niebieski. A mam nowy laptop i w miarę dobrze identyfikuje kolorki. Granatowy to Bell polecam. Nowy kolor nr 200. Granatowy, boski, powalający i błyszczy jak pierun (tyle, że iskrzy).
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 15:17   #788
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Frantic, uważaj kochana, bo u mnie na monitorze M105 wygląda li i jedynie na niebieski. A mam nowy laptop i w miarę dobrze identyfikuje kolorki. Granatowy to Bell polecam. Nowy kolor nr 200. Granatowy, boski, powalający i błyszczy jak pierun (tyle, że iskrzy).
Hmmm, a u mnie to taki granat, ale nie głęboki tylko jasny granat. No musze jeszcze nad nim pomyśleć. Na cień Bell to nie wiem czy się skuszę, bo jednak nie do końca podoba mi się efekt jaki dają one na powiece. Mam jeden i użyty był chyba ze trzy razy...

Chociaż z drugiej strony skoro mówisz, że odcień taki piękny... Sama nie wiem już, jestem w rozterce.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 15:32   #789
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Hmmm, a u mnie to taki granat, ale nie głęboki tylko jasny granat. No musze jeszcze nad nim pomyśleć. Na cień Bell to nie wiem czy się skuszę, bo jednak nie do końca podoba mi się efekt jaki dają one na powiece. Mam jeden i użyty był chyba ze trzy razy...

Chociaż z drugiej strony skoro mówisz, że odcień taki piękny... Sama nie wiem już, jestem w rozterce.
Spróbuję cyknąć Ci fotkę na łapce.

EDIT

Foty: nie są najlepsze, ale się starałam.
Po kolei - bez lampy, z lampą, i jeszcze musik, w podobnej kolejności.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00312.JPG (8,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00311.JPG (8,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00313.JPG (17,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00314.JPG (14,7 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez ukrycior
Czas edycji: 2008-04-15 o 15:53
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 16:24   #790
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

O matko! Boski jest. Jednak go wezmę. Dzięki ukryciorku.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 16:28   #791
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
O matko! Boski jest. Jednak go wezmę. Dzięki ukryciorku.
A nie mówiłam!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 17:01   #792
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
O ja cie! Jakie piękne te cienie. Że też dopiero teraz zauważyłam Twoje zdjęcia. Muszę je koniecznie mieć! Wybrałam nawet kolorki: M102, M103 i M105. Mam nadzieję, że ta 105 jest faktycznie granatowa, jak to mi wychodzi na moim monitorze.
Frantic ja też podbudowana fotkami Ukryciora postanowiłam przy najbliższej okazji obkupić się w te cudeńka I specjalnie zerknęłam na wymieniony mprzez ciebie kolorek 105 i na moim monitorze wychodzi taki niebieskawo-błękitnawy odcień, a;e z granatem to on nie ma w ogóle nic wspólnego
No i się głowię nad numerkiem 104 bo właściwie nie wiem jak ten kolor zdefiniować - różowawy-brąz, czy też zdecydowanie bardziej brąz może w złoto wpadający. Spójrzcie na niego dziewczyny i mi powiedzcie proszę co to za kolor (a może któraś już nabyła akurat ten numer i może coś z praktyki od siebie dodać)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Frantic, uważaj kochana, bo u mnie na monitorze M105 wygląda li i jedynie na niebieski. A mam nowy laptop i w miarę dobrze identyfikuje kolorki. Granatowy to Bell polecam. Nowy kolor nr 200. Granatowy, boski, powalający i błyszczy jak pierun (tyle, że iskrzy).
JAk nic wzrokowce z nas - teraz i ja go pożądam ze względu na tą iskrzącą postać (nie ma to jak światło sztuczne - pięknie wyostrza). Ale będę starała się trzymać fason i postanowione kupuję wyłącznie metaliki! Całę szczęście że do najbliższych zakupów troszkę czasu mi pozostało to będę mogła modyfikować swoją listę życzeń
W tzw. międzyczasie proszę o ewentualne opinie nt. kolorków metalicznych cieni (ale nie krępujcie się moja nieprzejednaną postawą i o innych cieniach też piszcie - jestem zawsze chętna posłuchać
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 17:07   #793
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Frantic ja też podbudowana fotkami Ukryciora postanowiłam przy najbliższej okazji obkupić się w te cudeńka I specjalnie zerknęłam na wymieniony mprzez ciebie kolorek 105 i na moim monitorze wychodzi taki niebieskawo-błękitnawy odcień, a;e z granatem to on nie ma w ogóle nic wspólnego
No i się głowię nad numerkiem 104 bo właściwie nie wiem jak ten kolor zdefiniować - różowawy-brąz, czy też zdecydowanie bardziej brąz może w złoto wpadający. Spójrzcie na niego dziewczyny i mi powiedzcie proszę co to za kolor (a może któraś już nabyła akurat ten numer i może coś z praktyki od siebie dodać)



JAk nic wzrokowce z nas - teraz i ja go pożądam ze względu na tą iskrzącą postać (nie ma to jak światło sztuczne - pięknie wyostrza). Ale będę starała się trzymać fason i postanowione kupuję wyłącznie metaliki! Całę szczęście że do najbliższych zakupów troszkę czasu mi pozostało to będę mogła modyfikować swoją listę życzeń
W tzw. międzyczasie proszę o ewentualne opinie nt. kolorków metalicznych cieni (ale nie krępujcie się moja nieprzejednaną postawą i o innych cieniach też piszcie - jestem zawsze chętna posłuchać
Dla mnie M104 to jest jak nic ciemny, miedziany brąz. Nota bene zastanawiałam się i nad tym kolorem, ale mam brązy z musów bella właśnie i jestem twarda! A poza tym jestem nienormalna jeszcze, bo poza tym, że mam granat z tych nowych kolorów, to mam jeszcze ten ciemny zgniły brąz (220) i stalowy (210). Zrobić fotki?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 17:32   #794
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dla mnie M104 to jest jak nic ciemny, miedziany brąz. Nota bene zastanawiałam się i nad tym kolorem, ale mam brązy z musów bella właśnie i jestem twarda! A poza tym jestem nienormalna jeszcze, bo poza tym, że mam granat z tych nowych kolorów, to mam jeszcze ten ciemny zgniły brąz (220) i stalowy (210). Zrobić fotki?
Ukrycior - tylko bez skromności zbędnej
Robić fotki natychmiast i wodzić nimi na pokuszenie - nie uznajemy w tym względzie znieczulenia i przedawnienia I przede wszystkim brązik poproszę.
A z tych metalików mówisz że bardziej w miedziany odcień idzie to 104 - no to chyba spasuję bo ja wolę chłodne brązy z różem połączone, a złocistości nie zawsze mi naocznie dobrze leżą, bo jak jestem zmęczona (a ostatnio coraz częściej) to przy tych złocistych miedzianych brązach robią mi się takie króliczo czerwone oczęta jakbym płakała przez pół dnia
Ale wykorzystam Twój sokoli wzrok do cna - spójrz proszę na następujące kolorki i powiedz czy moja kolorystyczna analiza wydaje się Tobie być poprawną:
101 - srebro ale z lekka błękitnawe, można by zaryzykować że stalowy odcień, 103 to różowo liliowy ze zdecydowaną przewagą fioletowego, 107 bardzo żółto złoty, 108 to taki srebrzysto-zielony, lekka pistacja.
Jak sądzisz - dobrze trafiam
Generalnie biorę 102, 103 mnie kusi, no i 109 jako rozświetlacz skoro tak ładnie Tobie leży na zdjęciach Reszta to nie jestem przekonana.
A wracając do punktu wyjścia - mam nadzieję że aparat gotowy i już za niedługo będzie kilka nowych fotek
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 17:33   #795
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dla mnie M104 to jest jak nic ciemny, miedziany brąz. Nota bene zastanawiałam się i nad tym kolorem, ale mam brązy z musów bella właśnie i jestem twarda! A poza tym jestem nienormalna jeszcze, bo poza tym, że mam granat z tych nowych kolorów, to mam jeszcze ten ciemny zgniły brąz (220) i stalowy (210). Zrobić fotki?
Dziewczyno nie trać czasu na zadawanie takich pytań tylko pokazuj co tam jeszcze masz.
Moje plany, żeby odpocząć od zakupów w Inermisie legły w gruzach.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:31   #796
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior - tylko bez skromności zbędnej
Robić fotki natychmiast i wodzić nimi na pokuszenie - nie uznajemy w tym względzie znieczulenia i przedawnienia I przede wszystkim brązik poproszę.
A z tych metalików mówisz że bardziej w miedziany odcień idzie to 104 - no to chyba spasuję bo ja wolę chłodne brązy z różem połączone, a złocistości nie zawsze mi naocznie dobrze leżą, bo jak jestem zmęczona (a ostatnio coraz częściej) to przy tych złocistych miedzianych brązach robią mi się takie króliczo czerwone oczęta jakbym płakała przez pół dnia
Ale wykorzystam Twój sokoli wzrok do cna - spójrz proszę na następujące kolorki i powiedz czy moja kolorystyczna analiza wydaje się Tobie być poprawną:
101 - srebro ale z lekka błękitnawe, można by zaryzykować że stalowy odcień, 103 to różowo liliowy ze zdecydowaną przewagą fioletowego, 107 bardzo żółto złoty, 108 to taki srebrzysto-zielony, lekka pistacja.
Jak sądzisz - dobrze trafiam
Generalnie biorę 102, 103 mnie kusi, no i 109 jako rozświetlacz skoro tak ładnie Tobie leży na zdjęciach Reszta to nie jestem przekonana.
A wracając do punktu wyjścia - mam nadzieję że aparat gotowy i już za niedługo będzie kilka nowych fotek
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyno nie trać czasu na zadawanie takich pytań tylko pokazuj co tam jeszcze masz.
Moje plany, żeby odpocząć od zakupów w Inermisie legły w gruzach.
101 - srebrno - stalowy
103 - dokłądnie, sama bym go lepiej nie opisała
107 - jak wyżej
108 - na mój gust ciemny stalowy, w pistacjowe srebro u mnie bardziej wpada 106



Dziewczęta, foty będę robić, ale nie obiecuję, ze dziś wstawię, bo muszę tżta prosić, żeby mi zgrywał, a on dziś przemęczony i krzyczy, że tylko i wyłącznie idzie spać. Więc będą foty - dziś ale pewnie bardziej jutro.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:37   #797
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
101 - srebrno - stalowy
103 - dokłądnie, sama bym go lepiej nie opisała
107 - jak wyżej
108 - na mój gust ciemny stalowy, w pistacjowe srebro u mnie bardziej wpada 106



Dziewczęta, foty będę robić, ale nie obiecuję, ze dziś wstawię, bo muszę tżta prosić, żeby mi zgrywał, a on dziś przemęczony i krzyczy, że tylko i wyłącznie idzie spać. Więc będą foty - dziś ale pewnie bardziej jutro.
No niech Ci będzie... Tylko nie zapomnij o nas!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:55   #798
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No niech Ci będzie... Tylko nie zapomnij o nas!
Są. A tak się diabelstwa trzmają, ze nie mogę po zdjeciach z ręki zetrzeć
Niestety te kolorki się nieładnie fotografują, bure mi wyszły a są tak śliczne do smokyeye'a...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00319.JPG (10,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00320.JPG (20,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00321.JPG (14,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00323.JPG (18,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00324.JPG (21,0 KB, 19 załadowań)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 09:57   #799
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Na zdjęciach te cienie tak pięknie wyglądają, a jak nałożę na powiekę, to już mniej mi się podoba. Muszę dać im jeszcze jedną szansę, zwłaszcza że mam nowe pędzle, a do tej pory nakładałam te akurat cienie opuszkiem palca. Może to w tym tkwi szkopuł...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 10:37   #800
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A ja szukam jakiegoś ładnego granatu, który nie osypywałby się na poliki podczas nakładania. Mo zecie coś polecić...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:19   #801
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Na zdjęciach te cienie tak pięknie wyglądają, a jak nałożę na powiekę, to już mniej mi się podoba. Muszę dać im jeszcze jedną szansę, zwłaszcza że mam nowe pędzle, a do tej pory nakładałam te akurat cienie opuszkiem palca. Może to w tym tkwi szkopuł...

Najlepiej nakłądają się pędzlami takimi płaskimi, z megagładkim włosiem. Ja mam takie 3 z sephory i jeden z Vipery i właśnie takimi się nakładają idealnie.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A ja szukam jakiegoś ładnego granatu, który nie osypywałby się na poliki podczas nakładania. Mozecie coś polecić...
Parę fotek wyżej granat Bell w musie. Dla mnie ukochany obecnie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 18:22   #802
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Najlepiej nakłądają się pędzlami takimi płaskimi, z megagładkim włosiem. Ja mam takie 3 z sephory i jeden z Vipery i właśnie takimi się nakładają idealnie.

Na wątku Bell dziewczyny pisały, że dobrze się je aplikuje gąbeczkami Rossmanna. Ja jeszcze niezbyt wprawna jestem i wolę palcem poklepać po powiece, a nadmiar lśnienia spod oczu zbieram pędzelkiem unurzanym w pudrze.
Ale mam też takie pędzle płaskie i w weekend (czyli bez stresu i porannego chaosu) przetestuję tę opcję

Parę fotek wyżej granat Bell w musie. Dla mnie ukochany obecnie.
Granacik cudownie lśniący - kuszący i niesamowity ... ALe póki co stawiam czynny opór choć korci mnie jak diabli.
A w ramach oporu to dziś w drogerii do wacików kupiłam niewinny cień sypki virtual w tym delikatnie srebrzystym różu Ostał się jeden jedyny, taki samotny szeptał do mnie "weź mnie!", no to i wzięłam. Nie jest mi on potrzebny ale jest mój Teraz tylko muszę pogłówkować jak go nakładać na oczątka me niewinne i czy w połączeniu z granacikiem kredki będzie wyglądał ładnie, ślicznie czy też prześlicznie
Oczywiście metaliki też nabędę drogą kupna jak tylko w inermisie pojawi się Jokowe nowe szaleństwo.
No i jeszcze ta magiczna ręka Ukryciora z pięknym złotem (ten cień zawsze po lewej) Cudo, ale jak się wypackam wszystkim co mam to oczu nie starczy, no i inwencji twórczej mi brak. Muszę zrobić czystki w szafie, wydać dobrym ludziom to co mam, ale mi się już podnudziło i zrobic miejsce na newsiki.
Ukrycior - co lepsze - metaliki czy ta złota pianka na twej dłoni (po lewej) - co trwalsze, co ładniej lśni, co polecasz, co mam kupić ???? Więc mówisz, żebym się nie oszczęzała i brała jedno i drugie -zgoda
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 18:37   #803
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Granacik cudownie lśniący - kuszący i niesamowity ... ALe póki co stawiam czynny opór choć korci mnie jak diabli.
A w ramach oporu to dziś w drogerii do wacików kupiłam niewinny cień sypki virtual w tym delikatnie srebrzystym różu Ostał się jeden jedyny, taki samotny szeptał do mnie "weź mnie!", no to i wzięłam. Nie jest mi on potrzebny ale jest mój Teraz tylko muszę pogłówkować jak go nakładać na oczątka me niewinne i czy w połączeniu z granacikiem kredki będzie wyglądał ładnie, ślicznie czy też prześlicznie
Oczywiście metaliki też nabędę drogą kupna jak tylko w inermisie pojawi się Jokowe nowe szaleństwo.
No i jeszcze ta magiczna ręka Ukryciora z pięknym złotem (ten cień zawsze po lewej) Cudo, ale jak się wypackam wszystkim co mam to oczu nie starczy, no i inwencji twórczej mi brak. Muszę zrobić czystki w szafie, wydać dobrym ludziom to co mam, ale mi się już podnudziło i zrobic miejsce na newsiki.
Ukrycior - co lepsze - metaliki czy ta złota pianka na twej dłoni (po lewej) - co trwalsze, co ładniej lśni, co polecasz, co mam kupić ???? Więc mówisz, żebym się nie oszczęzała i brała jedno i drugie -zgoda
Z ust mi to wyjęłaś
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 06:30   #804
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość



Parę fotek wyżej granat Bell w musie. Dla mnie ukochany obecnie.
widziałam ale czy jest trwały? Boję sie cieni w musie - żeby za szybko nie gromadziły się w załamaniu powiek :/

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
A w ramach oporu to dziś w drogerii do wacików kupiłam niewinny cień sypki virtual w tym delikatnie srebrzystym różu Ostał się jeden jedyny, taki samotny szeptał do mnie "weź mnie!", no to i wzięłam. Nie jest mi on potrzebny ale jest mój Teraz tylko muszę pogłówkować jak go nakładać na oczątka me niewinne i czy w połączeniu z granacikiem kredki będzie wyglądał ładnie, ślicznie czy też prześlicznie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 09:01   #805
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
widziałam ale czy jest trwały? Boję sie cieni w musie - żeby za szybko nie gromadziły się w załamaniu powiek :/



Susanna, ja mam głęboko osadzone powieki i u mnie gromadziło się dokładnie wszystko, o musach w ogóle nie myślałam. Ale na bazie artdeco naprawdę trzyma mi się wszystko, a muzy bell wręcz perfekcyjnie, dokładnie równiutko cały dzień. Chyba się dziś nim pomaluję, a co. Do pracy idę wieczorem, mam nadzieję, że nikt nie ucieknie, a potem na urodziny do taty, będzie ok
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 09:15   #806
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Susanna, ja mam głęboko osadzone powieki i u mnie gromadziło się dokładnie wszystko, o musach w ogóle nie myślałam. Ale na bazie artdeco naprawdę trzyma mi się wszystko, a muzy bell wręcz perfekcyjnie, dokładnie równiutko cały dzień. Chyba się dziś nim pomaluję, a co. Do pracy idę wieczorem, mam nadzieję, że nikt nie ucieknie, a potem na urodziny do taty, będzie ok
Ja z kolei mam tłustą cerę i tłuste powieki (strasznie to brzmi) i jedyny mus który się u mnie trzyma to Rimmel. Ale ile można Jak już znajdę te cienie Bell to kupię
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:11   #807
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam tłustą cerę i tłuste powieki (strasznie to brzmi) i jedyny mus który się u mnie trzyma to Rimmel. Ale ile można Jak już znajdę te cienie Bell to kupię
To może spróbuj sposobu, który zdradziła mi kosmetyczka na odtłuszczenie powiek. Wiadomo, rano wklepuję kremy itp., itd., ale przed nałożeniem bazy pod cienie (obowiązkowa) przemywam je delikatnie wacikiem nasączonym tonikiem do skóry wrażliwej (kosmetyczka mówiła, że może być nawet woda). A potem to już jak leci, baza, cień - dowolny, każdy, postać obojętna czy mus, czy puder, czy sypki czy w ołówku Trzyma się to wszystko na miejscu do 8-10 godzin, czyli akurat dniówkę biurową. Jeśli cienie są strasznie kiepskie to leciutko zbiorą się w załamaniu i wystarczy dyskretne ściągnięcie tego palcem, ale zdarza mi się to bardzo sporadycznie, a musy trzymają się dzielnie jeszcze dłużej.
Jakbym tego nie robiła to tłustość mojej powieki zebrałaby wszystko i "zrzuciła" nałożony kolorek w godzinkę.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:19   #808
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja tylko dla porządku chciałam dodać, ze w Inermisie wśród nowości pojawiły się jakieś matowce Virtual:
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat=
W zasadzie poza ładnym granatem i ciekawym błękitem kolory zupełnie nie moje, no i ja raczej lubię błyszczeć, więc tym razem osczędzę swój portfel...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 18:09   #809
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja tylko dla porządku chciałam dodać, ze w Inermisie wśród nowości pojawiły się jakieś matowce Virtual:
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat=
W zasadzie poza ładnym granatem i ciekawym błękitem kolory zupełnie nie moje, no i ja raczej lubię błyszczeć, więc tym razem osczędzę swój portfel...
Faktycznie, to również i nie moje klimaty. A wiesz już może coś Ukrycior kiedy Inermis będzie miał te nowe produkty Joko? Może Tobie zdradzą tą tajemnicę, albo nagabywani będą chcieli mieć Joko - nowości jak najszybciej. Coraz dłużej to trwa i powolutku czuję zniechęcenie oczywiście do czekania a nie do kosmetyków
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 18:17   #810
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Faktycznie, to również i nie moje klimaty. A wiesz już może coś Ukrycior kiedy Inermis będzie miał te nowe produkty Joko? Może Tobie zdradzą tą tajemnicę, albo nagabywani będą chcieli mieć Joko - nowości jak najszybciej. Coraz dłużej to trwa i powolutku czuję zniechęcenie oczywiście do czekania a nie do kosmetyków
Chodzi o to, że chyba tych produktów fizycznie nie ma jeszcze u producenta. Bo pan mi powiedział, ze jak tylko będzie cynk z firmy, ze są, to natychmiast będą w sprzedaży. Miał być kwiecień, ale pamiętam jak czekałam na serię Golden Beauty, zależało mi na tuszach, bo mój się kończył. I tak - reklama była w Urodzie bodajże marcowej, albo nawet lutowej, w Inermisie się pojawiły pod koniec marca, a jak zamówiłam to okazało się, że Joko tego fizycznie jeszcze nie ma i był falstart. I gdzieś dopiero po 2-3 tygodniach się pojawiły w sprzedaży... I to jeszcze pamietam, ze na reklamie w Urodzie były błyszczyki, zachęcająco wyglądały dla maniaka błyszczyków, a potem w sprzedaży błyszczyków nie było. Podejrzewam, ze nie chcą tym razem zrobić takiego numeru...

Ja też czekam i przebieram nogami.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.