Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 23:40   #4021
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
od dwóch miesięcy nie używam podkładu; wstyd się przyznać, ale nawet HM 51 jest dla mnie ...za jasny. tak,tak, wstyd sie przyznać, ale się opaliłam

co do golden rose, to - wiadomosc dla osob z trojmiasta - maja stoisko w Manhattanie

za dwa tygodnie ściagam aparat już nie mogę się doczekać
Ale Ci zazdroszczę! Ja z aparatem jeszcze jakieś 2 miesiące się pomęczę A po zdjęciu i wybieleniu zamierzam szaleć ze szminkami

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tak... Ciemna pomarańcza

Tak w ogóle poszłam dzisiaj do Sephory celem zakupienia słynnych meteorytów Guerlaina. Miała starą wersję, moje serduszko zawsze biło szybciej kiedy na nie spoglądałam. Jednym słowem miłość... No i macam dzisiaj te kulki, macam... I kurczę... Jakoś bez emocji... Trochę grubej miki i tyle... Wyszłam bez meteorytów...
Ja mam meteoryty (starą wersję) i też nie jestem zachwycona. Zazwyczaj stosuję na całą buzię na wieczorne wyjścia. W sumie nie daje spektakularnego efektu, ale próbuję go zużyć Nie polecam za takie pieniądze.
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 23:46   #4022
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Ale Ci zazdroszczę! Ja z aparatem jeszcze jakieś 2 miesiące się pomęczę A po zdjęciu i wybieleniu zamierzam szaleć ze szminkami

też chcę wybielić zęby i już nawet kupiłam czerwoną szminkę, żeby zaszaleć i oślepiać ludzi blaskiem mych zębów
a znajomi mi się dziwią, dlaczego się tak cieszę, że przecież oni nie mogli się z aparatem rozstać..


zastanawiam się, czy nie kupić sobie tego podkładu Essence Stay ... coś tam : P potrzebuję podkładu na jedno albo dwa większe wyjścia, nic droższego nie opłaca mi sie kupować, a te, które mam, są za jasne

i powiem Wam, że nigdy nie miałam takiej ładnej cery, jak po zrezygnowaniu z podkładów chyba przestanę z nich korzystać "całorocznie"

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2011-08-23 o 23:49
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 00:25   #4023
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Tego jasnego Golden Rose nie widziałam, ale trafiłam na tego z linku quench Testowałam dzisiaj cały dzień na ręce, żeby upewnić się, że się nie utlenia i rzeczywiście się nie utlenia. Jutro po niego wrócę. Trafiłam na dobrą sprzedawczynię, bo gdy tylko zapytałam o ten biały podkład, to powiedziała mi, że go nie ma, ale zaproponowała "odpowiedni do mojej porcelanowej cery". Czyli ten, który ma quench
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 02:39   #4024
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
też chcę wybielić zęby i już nawet kupiłam czerwoną szminkę, żeby zaszaleć i oślepiać ludzi blaskiem mych zębów
a znajomi mi się dziwią, dlaczego się tak cieszę, że przecież oni nie mogli się z aparatem rozstać..


zastanawiam się, czy nie kupić sobie tego podkładu Essence Stay ... coś tam : P potrzebuję podkładu na jedno albo dwa większe wyjścia, nic droższego nie opłaca mi sie kupować, a te, które mam, są za jasne

i powiem Wam, że nigdy nie miałam takiej ładnej cery, jak po zrezygnowaniu z podkładów chyba przestanę z nich korzystać "całorocznie"
Aparat też bardzo lubię, ale już mi wystarczy..

Też w tym roku zrezygnowałam z podkładów. Mimo wszystko robią mi się małe niespodzianki, których nie mam w zimie. Zastanawiam się, czy to kwestia temperatury i pocenia, czy może filtrowania No ale przecież nie przestanę się filtrować

Ja też się opaliłam i na wyjścia używam znalezionego gdzieś Estee Lauder 0.5 (na co dzień za ciemny). W Polsce jest dostępny od 1, czyli nie jest najgorzej, skoro dalej nie weszłam w 'normalne' kolory . Wniosek jeden - warto czasem zostawić jakiś za ciemny podkład

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Tego jasnego Golden Rose nie widziałam, ale trafiłam na tego z linku quench Testowałam dzisiaj cały dzień na ręce, żeby upewnić się, że się nie utlenia i rzeczywiście się nie utlenia. Jutro po niego wrócę. Trafiłam na dobrą sprzedawczynię, bo gdy tylko zapytałam o ten biały podkład, to powiedziała mi, że go nie ma, ale zaproponowała "odpowiedni do mojej porcelanowej cery". Czyli ten, który ma quench
Oby co raz więcej takich sprzedawczyń było!


Czy któraś z Was używała może Clinique Mild Clarifying Lotion? Czy on faktycznie coś choć trochę złuszcza, może rozjaśnia? Mam się bać mini wysypu?
Dopiero drugi dzień go używam, ale wydaje się być tak delikatny, że nie przyniesie rezultatów jak te numerowane toniki Ja niestety nie mogę mieć tych z alkoholem.

Edytowane przez tajik girl
Czas edycji: 2011-08-24 o 02:41
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 07:29   #4025
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Tego jasnego Golden Rose nie widziałam, ale trafiłam na tego z linku quench Testowałam dzisiaj cały dzień na ręce, żeby upewnić się, że się nie utlenia i rzeczywiście się nie utlenia. Jutro po niego wrócę. Trafiłam na dobrą sprzedawczynię, bo gdy tylko zapytałam o ten biały podkład, to powiedziała mi, że go nie ma, ale zaproponowała "odpowiedni do mojej porcelanowej cery". Czyli ten, który ma quench
Mój powinien przyjść dzisiaj, ale obmacam go dopiero juto (24h dyżur w szpitalu)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 12:44   #4026
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mój powinien przyjść dzisiaj, ale obmacam go dopiero juto (24h dyżur w szpitalu)
czekam z niecierpliwością na swatch dla mnie pani ma sprowadzić ten odcień ale dopiero w poniedziałek ma być i tez w końcu jakas normalna, sama stwierdziła że porcelanowy potrzebuje mimo ze na chwile obecna jestem opalona(jak na swoje standardy)
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:09   #4027
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
też chcę wybielić zęby i już nawet kupiłam czerwoną szminkę, żeby zaszaleć i oślepiać ludzi blaskiem mych zębów
a znajomi mi się dziwią, dlaczego się tak cieszę, że przecież oni nie mogli się z aparatem rozstać..


zastanawiam się, czy nie kupić sobie tego podkładu Essence Stay ... coś tam : P potrzebuję podkładu na jedno albo dwa większe wyjścia, nic droższego nie opłaca mi sie kupować, a te, które mam, są za jasne

i powiem Wam, że nigdy nie miałam takiej ładnej cery, jak po zrezygnowaniu z podkładów chyba przestanę z nich korzystać "całorocznie"
Ja ze swoim tez nie chciałam się rozstawać ale może to zależy od podejścia.. podobał mi się aparat ogólnie i moje zęby w aparacie też

Co do podkładów essence to to same ciemnidła są nie masz w ogóle żadnego, który był wcześniej za ciemny, a teraz chociaż w miarę pasuje ?
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 00:56   #4028
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
czekam z niecierpliwością na swatch dla mnie pani ma sprowadzić ten odcień ale dopiero w poniedziałek ma być i tez w końcu jakas normalna, sama stwierdziła że porcelanowy potrzebuje mimo ze na chwile obecna jestem opalona(jak na swoje standardy)
Coraz więcej świadomych sprzedawczyń. Myślałam, że to się nigdy nie zmieni. Myślę, że świadomość ryzyka, jakie niesie ze sobą opalanie powoli dociera do świadomości społeczeństwa, zwłaszcza tego po kosmetologii albo biotechnologii kosmetologicznej.

Marynko, może podkład w musie, są mniej ciemne, łatwo dostępne, niedrogie i dobre na lato.

Ja na twarzy nic się nie opaliłam póki co, ale mi się nogi opaliły pomimo filtrowania co godzinę. W niedzielę robiłam zdjęcia w plenerze i Soraya SPF 60 nie spisała się...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 09:42   #4029
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość

Marynko, może podkład w musie, są mniej ciemne, łatwo dostępne, niedrogie i dobre na lato.
Dziękuję w sobotę wybieram się do Natury, może coś wybiorę.


Zamierzam kupić korektor Bobbi Brown, nie wiecie, czy odcień Porcelain jest odpowiednio jasny ?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:36   #4030
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Co do korektora to chyba nie powinien być za ciemny. Ja też jestem biała jak ściana (na dowód fotka z przed 3 dni ), a mam ich korektor pod oczy w kolorze Sand
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mosteczek.jpg (41,6 KB, 109 załadowań)
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 13:01   #4031
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja też zrezygnowałam całkiem z podkładów, jakieś sporadyczne wypryski pokrywam punktowo podkładem mineralnymi i przypudrowuję się jedynie, używam teraz triacneal na noc i muszę przyznać, że mam znacznie lepszą i jednolitą cerę Z podkladem się nawet jakos źle czuję..

Co do filtrów na całe ciało to polecam z Garniera taki ala olejek w sprayu, który szybko wysycha i nie pozostawia tłustej warstwy, czy filmu, jest prawie nie wyczuwalny. Mam 50 i ciągle jestem tak blada jak zimą Myślę, jednak, że ze względu na zawartość alkoholu nie nada się do suchej skory.. Zamieniłam Ziajkę na niego po tym jak zauważyłam, że ziajka rozpuszcza mi lakier do paznokci:/ Nie wiem co za gówna oni tam dają, nie chciałam nawet czytać składu - od razu poleciała do kosza.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 15:17   #4032
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Dziękuję w sobotę wybieram się do Natury, może coś wybiorę.


Zamierzam kupić korektor Bobbi Brown, nie wiecie, czy odcień Porcelain jest odpowiednio jasny ?
Mówisz o creamy concealer czy corrector? Ja mam creamy concealer w zestawie z pudrem (ta nowa wersja - prasowana) i jestem zadowolona. Puder jest dosłownie biały, korektor jaśniutki (w lato dla mnie wręcz za jasny).

Zaraz mu pstryknę fotkę, tylko go poszukam w moich zbiorach

Swoją drogą skusiłam się dziś na korektor anti-age z Bell.. A miałam już nie kupować korektorów!!

Edytowane przez tajik girl
Czas edycji: 2011-08-25 o 15:19
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 15:38   #4033
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Mówisz o creamy concealer czy corrector? Ja mam creamy concealer w zestawie z pudrem (ta nowa wersja - prasowana) i jestem zadowolona. Puder jest dosłownie biały, korektor jaśniutki (w lato dla mnie wręcz za jasny).

Zaraz mu pstryknę fotkę, tylko go poszukam w moich zbiorach

Swoją drogą skusiłam się dziś na korektor anti-age z Bell.. A miałam już nie kupować korektorów!!
a w zestawie z pudrem nie jest korektor 'ten zwykly' ?
myślałam, że ten pod oczy jest sprzedawany tylko w wersji bez pudru


bardzo proszę o swatche
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 15:52   #4034
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ten bez pudru (czyli corrector?) chyba nie ma koloru porcelain, tylko porcelain bisque (czy jakoś tak ). Ale ten z pudrem (creamy concealer) można kupić też oddzielnie. Ja mam o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ealer-kit.html

Swatch przeglądowy:
1) Bell - Multi mineral anti-age (1)
2) Bourjois - Brush concealer
3) Bobbi Brown - Creamy concealer (Porcelain)
4) Benefit - Earase paste (light)
5) Nivea - Perfect cover (01 light)
6) Clinique - All about eyes (01 light neutral)


lilianatoja2 - ale jesteś biała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01918.jpg (55,2 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez tajik girl
Czas edycji: 2011-08-25 o 15:54
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 16:04   #4035
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Ten bez pudru (czyli corrector?) chyba nie ma koloru porcelain, tylko porcelain bisque (czy jakoś tak ). Ale ten z pudrem (creamy concealer) można kupić też oddzielnie. Ja mam o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ealer-kit.html

pięknie dziękuję
'
Na pewno chce wersję bez pudru, bo nie używam, i teraz nie wiem, czy wziąć ten pod oczy (nie jest do stosowania tylko pod oczy, po prostu ma bardziej kremową konsystencję) czy ten 'zwykly' ....
i nie wiem, czy wziąć najjaśniejszy odcień czy kolejny, następny

na Twoich swatchach wyglada pieknie

czy ten kremowy można stosować na cała twarz ? bo w sumie to tylko tak sie domyślam

edit: z tego, co wyczytałam w recenzji lilianatoja2, na zime planuje zakupić odcien Ivory ... teraz jestem w kropce, nie wiem, który rodzaj i odcień będą lepsze

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2011-08-25 o 16:07
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 16:14   #4036
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja niestety nie wiem, bo używam tylko pod oczy. Niespodzianek raczej nie miewam, a w razie czego używam erase paste. Swoją drogą teraz zaczęłam przygodę z bha, więc oczekuję wysypu

Jak masz Douglasa niedaleko to najlepiej tam się popytaj i pomacaj
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:07   #4037
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

http://kwejk.pl/obrazek/407525/czujesz?.html
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:09   #4038
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Ja niestety nie wiem, bo używam tylko pod oczy. Niespodzianek raczej nie miewam, a w razie czego używam erase paste. Swoją drogą teraz zaczęłam przygodę z bha, więc oczekuję wysypu

Jak masz Douglasa niedaleko to najlepiej tam się popytaj i pomacaj
właśnie do Douglasa będę miała okazję zajrzeć dopiero w październiku

jeszcze mały off : który tusz lepszy: Volume Million Lashes czy False Lash Effect ?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:10   #4039
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mam już podkład GR i kurczę - jestem bardzo rozczarowana. Nie wiem kto wymyślał ten próbnik internetowy, chyba jakiś daltonista, albo jakaś niekompetentna osoba dla której ten odcień wydaje się "niemal biały".
Tak czy siak kolor jest zbliżony(chyba nawet nieco ciemniejszy) do 'ivory' Revlona. Nie jest więc jakoś zachwycająco jasny I nijak - NIJAK ma się do internetowego próbnika.
Pierwsze swatche (światło sztuczne) i skład. Jutro test nagębny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0719.jpg (123,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0721.jpg (102,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0718.jpg (64,2 KB, 111 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 20:14   #4040
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mam już podkład GR i kurczę - jestem bardzo rozczarowana. Nie wiem kto wymyślał ten próbnik internetowy, chyba jakiś daltonista, albo jakaś niekompetentna osoba dla której ten odcień wydaje się "niemal biały".
Tak czy siak kolor jest zbliżony(chyba nawet nieco ciemniejszy) do 'ivory' Revlona. Nie jest więc jakoś zachwycająco jasny I nijak - NIJAK ma się do internetowego próbnika.
Pierwsze swatche (światło sztuczne) i skład. Jutro test nagębny.
kurczę szkoda myślałam już o nim a tu takie coś... już wiadomo, że żadnemu internetowemu 'swatchowi' nie należy wierzyć
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:30   #4041
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

eee quench ,wygląda nieźle serio! jest mniej różowy niż Revlon,a może będzie się dobrze zachowywał na twarzy
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:32   #4042
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
eee quench ,wygląda nieźle serio! jest mniej różowy niż Revlon,a może będzie się dobrze zachowywał na twarzy
właśnie, właśnie, też zauważyłam, że nie jest taki różowy
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:33   #4043
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

właśnie, może sprawdzi się na twarzy
a jest on jaśniejszy/ciemniejszy od tamtego ivory Golden Rose?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:49   #4044
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
właśnie, może sprawdzi się na twarzy
a jest on jaśniejszy/ciemniejszy od tamtego ivory Golden Rose?
właśnie, masz możliwość porównania z perfect finish 101?? kurcze też myslałam że będzie jaśniejszy choć na teraz napewno dobry bo jestem "opalona" ale widzę że jest raczej neutralny dość
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:51   #4045
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

no tak, dobrze chociaż, że nie jest różowy
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:53   #4046
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Teraz ciężko określić mi tonację... Nie mam dobrego światła... Wydaje mi się szaro-różowy (?), coś jak Elemong, ale może to być wina oświetlenia. I odnoszę wrażenie że kolor jest identyczny jak najjaśniejszy z Perfect Finish z serii Classic... A Perfect Finish utleniał się w kierunku żółtym. Jutro rano zdam relację jak ten kolor wygląda w świetle dziennym...
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-08-25 o 20:56
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 21:14   #4047
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Teraz ciężko określić mi tonację... Nie mam dobrego światła... Wydaje mi się szaro-różowy (?), coś jak Elemong, ale może to być wina oświetlenia. I odnoszę wrażenie że kolor jest identyczny jak najjaśniejszy z Perfect Finish z serii Classic... A Perfect Finish utleniał się w kierunku żółtym. Jutro rano zdam relację jak ten kolor wygląda w świetle dziennym...
no tak, w sztucznym to wszystko ciemniej wygląda, pomijając kolor ciekawe jak spisze się jako podkład, na necie ma dość dobre recenzję ja swój dopiero w poniedziałek popołudniu dorwę żeby chociaż ciemniejszy od elemonga nie był i nie taki tłusty
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 23:48   #4048
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
właśnie do Douglasa będę miała okazję zajrzeć dopiero w październiku

jeszcze mały off : który tusz lepszy: Volume Million Lashes czy False Lash Effect ?
Ja jestem bardzo zadowolona z Volume Million Lashes, nie skleja rzęs, fajnie je podkreśla(mocny czarny efekt), nie trzeba za dużo machać szczoteczką Na razie nie widzę grudek, chociaż już go używam od początku lipca, inne tusze w tym czasie zbierały się w grudki

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Lilianatoja, pięknie wyglądasz, taka jasna, sama chciałabym tak wyglądać Niestety moje kolana utraciły trupią biel. Mimo to usłyszałam dzisiaj od 18-latków:"bladziutkie, ładniutkie nóżki" Z reguły wkurzają mnie tego typu komentarze, ale ten był bardzo miły

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość

Co do filtrów na całe ciało to polecam z Garniera taki ala olejek w sprayu, który szybko wysycha i nie pozostawia tłustej warstwy, czy filmu, jest prawie nie wyczuwalny. Mam 50 i ciągle jestem tak blada jak zimą Myślę, jednak, że ze względu na zawartość alkoholu nie nada się do suchej skory.. Zamieniłam Ziajkę na niego po tym jak zauważyłam, że ziajka rozpuszcza mi lakier do paznokci:/ Nie wiem co za gówna oni tam dają, nie chciałam nawet czytać składu - od razu poleciała do kosza.
Ziaja to koszmar.Nie chroni nic, po stosowaniu tego produktu wygląda się jak Murzyn, bo przepuszcza według mnie 100% promieniowania. Nie chroni przed poparzeniami, nie jest wodoodporny i strasznie bieli.

Garniera 50 nie widziałam, choć szukałam. Nie wiem, czy moje drogerie go nie sprowadzają czy jest tak wykupywany...

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mam już podkład GR i kurczę - jestem bardzo rozczarowana. Nie wiem kto wymyślał ten próbnik internetowy, chyba jakiś daltonista, albo jakaś niekompetentna osoba dla której ten odcień wydaje się "niemal biały".
Tak czy siak kolor jest zbliżony(chyba nawet nieco ciemniejszy) do 'ivory' Revlona. Nie jest więc jakoś zachwycająco jasny I nijak - NIJAK ma się do internetowego próbnika.
Pierwsze swatche (światło sztuczne) i skład. Jutro test nagębny.
Powiem tak: tragedii nie ma, ale na swatchach w necie wyglądał niemalże na śnieżną biel. Aczkolwiek chyba jednak wezmę tamten Golden Rose, który wcześniej wrzuciłaś, bo jest bardziej różowy, a mi taki chyba bardziej posłuży
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 07:42   #4049
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Obejrzałam GR w świetle dziennym (no dobra - w świetle poranka). Jest faktycznie trochę bardziej żółty i ziemisty od Revlona. Poziom jasności mają taki sam
Podkład jest gęsty, wręcz kremowy. Wykończenie daje typowo satynowe (buzia nie błyszczy jak po bb kremach, ale nie jest to płaski mat). Roztarty zostawia jakby delikatnie wilgotną warstewkę, więc puder/rozświetlacz są mile widziane...
Krycie ma zaskakująco dobre - porównywalne do Revlona (!). Zobaczymy, jak z trwałością i oksydacją...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 08:47   #4050
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Lilianatoja, pięknie wyglądasz, taka jasna, sama chciałabym tak wyglądać Niestety moje kolana utraciły trupią biel. Mimo to usłyszałam dzisiaj od 18-latków:"bladziutkie, ładniutkie nóżki" Z reguły wkurzają mnie tego typu komentarze, ale ten był bardzo miły
Też jestem z tego faktu zadowolona - ale pomogła mi w tym roku Neutrogena, dorwałam faktor 60 - stosuje ją głownie na twarz (i o dziwo nawet się nie swiecę jak latarnia, przy mojej tłustej gębusi), ale jak coś to i resztę też mogę posmarować. Jak można sie rozebrać, bo człowiek ma wolne i nie musi siedziec w robocie

A co do korektora Bobbi dlaczego nie mam najjaśniejszego odcienia - bo nie mam az takiej białej buzi (mimo wszystko całym rokiem jest "na słońcu" i się przez te wszystkie lata "wypaliła"), ale cienie pod oczami i owszem, ale nie chce z kolei wyglądać jak panda ;-)

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-08-26 o 08:55
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.