Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 08:10   #2761
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dominiique ja tak samo jak Ty myślałam że to taki chwyt marketingowy z pedzlami stad moje zdziwienie(mam te same pędzle co Ty)
Z kremami pod minerały to u mnie kiepsko.Próbowałam Vichy CxP ale plamiska sobie narobiłam mimo że krem sie wchłonąłwczoraj dałam tylko olejek i było lepiej,dziś umyłam twarz Babydream z olejkiem i nałożyłam Luminesse-Light Beige i twarz mam niemiłosiernie ściagniętą.Czekam na Monistat,myślicie ze z Vichy da radę?a może lepszy bedzie Olay?

AliMa5 możesz napisać u kogo kupowałaś Bluscha?szukałam na all ale nie znalazłam
Ja dopiero zaczęłam minerałki i zazdroszczę tym które znalazły swoje formuły i kolorki.Jest tyyyyle jeszcze przedemną testów,nie wiem czy się matwić czy cieszyć

Capuccino ja też aplikowałam takim duzym pędzlemczekając na pędzle przetestowałam wszystkie formuły Lumiere i o dziwo wszyskie kolory mi pasowały.Różnicę zobaczyłam jak dostałam Flat Top-a Za to korektora nijak nie umiem nałożyć
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-10-07 o 08:34
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 08:46   #2762
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja musze jeszcze przetestować formułe casmire i luminesse w goldenach.Za pierwszym razem zamówiłam sporo próbek light medium.....(beże,goldeny) w formule vv,myślalam że napewno coś trafie a tu okazało sie że wszystkie za bladeDrugie podejście medium golden vv jest ok ale też ciut za bladywogole ta fotmuła jest jak dla mnie zbyt matowa dlatego musze jeszcze przetestować casmire i luminesse
Czekam jeszcze na próbki z lucy
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 08:59   #2763
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Kilka zdjec Lumiere - Flawless Face - Light Medium Beige

Na twarzy mam tylko podklad
Moja cera nie wyglada najlepiej - rozpoczelam sezon peelingowy

Jak ładnie u Ciebie wygląda ten odcień, (cera piękna )nie jest za blady, właśnie taki w sam raz , a zdjęcie z tego co widzę chyba na dworze, u mnie odcienie light medium wyglądają trupio zwłaszcza na świeżym powietrzu.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Enaffi Pokaż wiadomość
Ja musze jeszcze przetestować formułe casmire i luminesse w goldenach.Za pierwszym razem zamówiłam sporo próbek light medium.....(beże,goldeny) w formule vv,myślalam że napewno coś trafie a tu okazało sie że wszystkie za bladeDrugie podejście medium golden vv jest ok ale też ciut za bladywogole ta fotmuła jest jak dla mnie zbyt matowa dlatego musze jeszcze przetestować casmire i luminesse
Czekam jeszcze na próbki z lucy
ja też "wygrzebałam" próbkę cashmere odcień light medium warm, "ponoszę" ją kilka dni,chociaż testowałam ciemniejszą próbkę i mam wrażenie ,że ta formuła słabo kryje... beży jeszcze nie miałam, bo z góry założyłam ,że pasują mi odcienie z gamy warm i golden,ale próbkę light medium beige zamówiłam na zbiorowym,więc testy przede mną, tyle,że formuła VV mnie wysusza, a FF jest jednak za ciężka
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:10   #2764
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
To nowe opakowanie (12 gramów) przyszlo do mnie w ubieglym tygodniu
O, ładne

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Capuccino ja też aplikowałam takim duzym pędzlemczekając na pędzle przetestowałam wszystkie formuły Lumiere i o dziwo wszyskie kolory mi pasowały.Różnicę zobaczyłam jak dostałam Flat Top-a Za to korektora nijak nie umiem nałożyć

To musiałaś być zdziwiona

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość

ja też "wygrzebałam" próbkę cashmere odcień light medium warm, "ponoszę" ją kilka dni,chociaż testowałam ciemniejszą próbkę i mam wrażenie ,że ta formuła słabo kryje... beży jeszcze nie miałam, bo z góry założyłam ,że pasują mi odcienie z gamy warm i golden,ale próbkę light medium beige zamówiłam na zbiorowym,więc testy przede mną, tyle,że formuła VV mnie wysusza, a FF jest jednak za ciężka
No nie kryje jakoś mocno, bo ja musiałam dokładać korektora w miejsca, które np LaurEss (Elemental) mi zakrył.



Dziś sobie zrobiłam 3 paski Light Golden Luminesse na czole. Proszku dałam mało. Nie miałam tam wtedy kremu, więc skóra była raczej sucha. Przyznam, że już tak tragicznie nie wyglądał (cegiełka). Tylko ta formuła jest baaardzo leciutka, co za tym idzie, musiałabym zrobić 3 warstwy podkładu, więc nie da rady zrobić cieniutkiej (tak jak dziś zrobiłam) i kolor by był już ciemniejszy. Jaśniejszym podkładem lepiej się wyrównuje koloryt cery i maskuje

Miał ktoś do czynienia z odcieniami Light Golden, Light Warm, Light Beige, w formule Luminesse?
Chodzi mi o ocenienie, czy one jasnością są podobne, czy jednak któryś np jest jaśniejszy...


EDIT: Chyba zrobię sobie w małym słoiczku mixa... Tzn dodam trochę Light Golden Luminesse do Fair golden Luminesse... Z tego, co kiedyś obiło mi się o uszy, to trzeba wsypać wybrane przez siebie ilości podkładu do woreczka strunowego i później je rozcierać, tak? Czy lepiej wsypać od razu ilość, którą się chce "rozdrobić", czy po troszku? (np rozłożyć na 3 porcje).

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-10-07 o 16:47
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 16:51   #2765
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)



wczoraj dostałam próbki od Faa. dziekuję bardzo

w sobotę dostanę pędzel i resztę próbek (lucy i blushe) i będę testować. mam nadzieję, że jakoś to mi wyjdzie, będę jeszcze musiała poszukać jakiś filmików jak to się w ogóle nakłada
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 17:49   #2766
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

SzatAnko znalazlam tutaj http://allegro.pl/blusche-podklad-mi...249728706.html , widze ze skonczyla sie aukcja, ale pewnie wystwia ponownie.
I ciesz sie ciesz, to cala przyjemnosc w testowaniu

Capuccino nie mam tylko light warm luminesse, ale light beige wydaje mi sie jasniejsze na oko, jutro wkleje fotki bo juz ciemno
Z tego co czytalam to dziewczyny nie rozrabiaja od razu calego podkladu tylko po trochu, zebys sobie odpowiednio proporcje dodala, by nie byl za ciemny lub za jasny. rozcieraja w woreczku dosc dlugo, poczytaj na watku o samodzielnym robieniu proszkow

Smerfetko zobacz filmiki Agabil.
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 17:58   #2767
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
SzatAnko znalazlam tutaj http://allegro.pl/blusche-podklad-mi...249728706.html , widze ze skonczyla sie aukcja, ale pewnie wystwia ponownie.
I ciesz sie ciesz, to cala przyjemnosc w testowaniu

Capuccino nie mam tylko light warm luminesse, ale light beige wydaje mi sie jasniejsze na oko, jutro wkleje fotki bo juz ciemno
Z tego co czytalam to dziewczyny nie rozrabiaja od razu calego podkladu tylko po trochu, zebys sobie odpowiednio proporcje dodala, by nie byl za ciemny lub za jasny. rozcieraja w woreczku dosc dlugo, poczytaj na watku o samodzielnym robieniu proszkow

Smerfetko zobacz filmiki Agabil.

dziękuję za pomoc
na YT go znajdę?
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 18:06   #2768
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość

Capuccino nie mam tylko light warm luminesse, ale light beige wydaje mi sie jasniejsze na oko, jutro wkleje fotki bo juz ciemno
Z tego co czytalam to dziewczyny nie rozrabiaja od razu calego podkladu tylko po trochu, zebys sobie odpowiednio proporcje dodala, by nie byl za ciemny lub za jasny. rozcieraja w woreczku dosc dlugo, poczytaj na watku o samodzielnym robieniu proszkow
O, dziękuję, byłabym wdzięczna A na Twojej buzi się nie sprawdził Beige?
Właśnie siedzę i mieszam już dość długo (porcja na 1 użycie), trochę mnie to przeraża . Chyba wolałabym bronzerem ciapnąć, niż się tak bawić Na dodatek mierzyć te porcje, aby za każdym razem wyszedł ten sam odcień... To nie dla mnie
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:08   #2769
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
dziękuję za pomoc
na YT go znajdę?
http://www.youtube.com/user/agabil1#p/u/19/YGGqFn8OwbM

jakby co to pytaj smialo
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:11   #2770
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
super. dziękuję bardzo.

oj będę pytać bo minerały to jeszcze dla mnie czarna magia
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:14   #2771
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a ja dziś miałam dziwny dzień z lumiere... uzylam light golden VV, bylam na spotkaniu z kolezanka i troche chodzilysmy po centrum handlowym. I w niektorych lustrach wygladalam jak rozowa swinka!!! w innych juz normalnie... Ale obstawiam ze to byla wina oswietlenia mimo, ze oswietlenie wydawalo sie calkiem normalne
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 18:19   #2772
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22542582]O, dziękuję, byłabym wdzięczna A na Twojej buzi się nie sprawdził Beige?
Właśnie siedzę i mieszam już dość długo (porcja na 1 użycie), trochę mnie to przeraża . Chyba wolałabym bronzerem ciapnąć, niż się tak bawić Na dodatek mierzyć te porcje, aby za każdym razem wyszedł ten sam odcień... To nie dla mnie [/QUOTE]
fakt, troche z tym packania, ale mysle ze to kwestia wprawy. potem bedziesz mieszac z zamknietymi oczami

beige i warmy podkreslaja mi rozowe tony, i wogole jakas masakre z twarzy robia, juz lepiej wyglada bez makijazu
ja tu gadu gadu, a mialam kuc Rzym wrr, jak to zdam to bedzie cud..

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja dziś miałam dziwny dzień z lumiere... uzylam light golden VV, bylam na spotkaniu z kolezanka i troche chodzilysmy po centrum handlowym. I w niektorych lustrach wygladalam jak rozowa swinka!!! w innych juz normalnie... Ale obstawiam ze to byla wina oswietlenia mimo, ze oswietlenie wydawalo sie calkiem normalne
tez dzis mialam light golden vv, wiesz vv jest bardzo jasne, moze temu. z tego pamietam to o ton ciemniejsze podklady uzywasz ode mnie. zreszta w centrach roznie sie wychodzi
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:27   #2773
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja dziś miałam dziwny dzień z lumiere... uzylam light golden VV, bylam na spotkaniu z kolezanka i troche chodzilysmy po centrum handlowym. I w niektorych lustrach wygladalam jak rozowa swinka!!! w innych juz normalnie... Ale obstawiam ze to byla wina oswietlenia mimo, ze oswietlenie wydawalo sie calkiem normalne

Nienawidzę tych niektórych oświetleń...Chociaż najgorsze to są jarzeniówy

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
fakt, troche z tym packania, ale mysle ze to kwestia wprawy. potem bedziesz mieszac z zamknietymi oczami

beige i warmy podkreslaja mi rozowe tony, i wogole jakas masakre z twarzy robia, juz lepiej wyglada bez makijazu
ja tu gadu gadu, a mialam kuc Rzym wrr, jak to zdam to bedzie cud..

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------


tez dzis mialam light golden vv, wiesz vv jest bardzo jasne, moze temu. z tego pamietam to o ton ciemniejsze podklady uzywasz ode mnie. zreszta w centrach roznie sie wychodzi

Oj, to chyba sobie odpuszczę... Warm miałam w formule FF, ale też wyglądał mi w teście paskowym na różowo-morelowy... Więc chyba nie byłabym zadowolona z Beige, skoro obu nam warm nie pasuje... No trudno, to może pomieszam, nie jestem na to za chętna, ale też nie mowię stanowczego "nie" . Zobaczę jeszcze... Facet mi powiedział, że może mi pomieszać jak coś z nudów
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:36   #2774
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
tez dzis mialam light golden vv, wiesz vv jest bardzo jasne, moze temu. z tego pamietam to o ton ciemniejsze podklady uzywasz ode mnie. zreszta w centrach roznie sie wychodzi
u mnie z kolorami to roznie w sumie pasuje mi wiele kolorow, z lumiere i light golden jak i light medium warm mi pasuja zaczelam tez od kilku dni uzywac bronzera Nude i chociaz nie mam jeszcze wprawy w uzutkowaniu takiego cuda to nieskromnie powiem ze robie postepy a roznica jest duza jak sie wymodeluje twarz bronzerkiem moja okragla, pyzowata buzia wyglada korzystniej
Ps. musze sie pochwalic, no musze bo nie mam gdzie i komu z jasnej blondynki na poziomie 10 zrobilam sie ciemna blondynka na granicy szatynki nawet i czuje sie o niebo lepiej i naturalniej
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:39   #2775
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja dziś miałam dziwny dzień z lumiere... uzylam light golden VV, bylam na spotkaniu z kolezanka i troche chodzilysmy po centrum handlowym. I w niektorych lustrach wygladalam jak rozowa swinka!!! w innych juz normalnie... Ale obstawiam ze to byla wina oswietlenia mimo, ze oswietlenie wydawalo sie calkiem normalne
Ojej ja dzisiaj miałam to samo,najbardziej lubie się w świetle dziennymchyba najlepiej wtedy minerałki się spisująA już byłam zdecydowana na biga medium golden vv ....ehh...no już sama nie wiem strasznie kapryśne te prochy
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 21:17   #2776
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
u mnie z kolorami to roznie w sumie pasuje mi wiele kolorow, z lumiere i light golden jak i light medium warm mi pasuja zaczelam tez od kilku dni uzywac bronzera Nude i chociaz nie mam jeszcze wprawy w uzutkowaniu takiego cuda to nieskromnie powiem ze robie postepy a roznica jest duza jak sie wymodeluje twarz bronzerkiem moja okragla, pyzowata buzia wyglada korzystniej
Ps. musze sie pochwalic, no musze bo nie mam gdzie i komu z jasnej blondynki na poziomie 10 zrobilam sie ciemna blondynka na granicy szatynki nawet i czuje sie o niebo lepiej i naturalniej
ja tez tak skacze, z cool na golden to chyba duza przepasc
co do bronzera to opisalam na trikach moj sposob i sprawdza sie caly czas, jestem zadowolona, natural 100%

wlasnie widze Twoj avatar, ladnie wyglasz, bardziej mi sie podobasz niz w blondzie, jestem za
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 10:38   #2777
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

AliMa5 dziękujęZ tym testowaniem to nie takie fajne jak się nie wygląda tak jakby się chciałoale i tak nie mogę się doczekać kiedy nałożę nastepny kolor
Chyba zamówię tez próbki EDM.
Bronzer to naprawdę dobry wynalazekpoczytam Twoje triki

Cappucino-zdziwiona to mało powiedzianeWczora j popatrzyłam na siebie w dziennym świetle,wyglądałam jak pomarańczka(to był FF light Medium Neutral) i zamiast podkład ukryć co mam do ukrycia(a mam,oj mam)to wyciągnął wszyskie plamyale zaraz szłam do pracy więc poprawiłam tylko pudrem ryżowym który mnie bieli.A że pracuję przy halogenach to jakoś uszło.Teraz mam Medium Beige 2.3.Krycie ładne choć bez korektora to nie da rady.Teraz popatrzyłam że to Flawlees Finish,on nie powinien być jako końcowy?chyba tak,ale co tam-dobrze w nim wyglądam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 10:43   #2778
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Wklejam obiecane fotki, prosze o wyrozumialosc bo to pierwszy raz, jak mi sie spodoba to Was bede zasypywac "paskowymi" fotami

Light Golden,Beige i Neutral w formule Luminesse
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 11:56   #2779
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziękuję
Cholerka, powiem, że wszystkie wyglądają ładnie. Nawet Neutral... I co mam teraz począć? Zamawiać próbki do przetestowania...?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 12:04   #2780
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Tez mi sie neutral podoba(tylko jest dosc szarawy), ale beige nawet na rece rozowe tony wybija. zamow od razu wszystkie mozliwe da siebie probki hehe, ja tak zrobilam i teraz sie przynajmniej nie glowie :P, a nie wiadomo co moze spasowac. mnie tylko warmy i beige odpadly, reszta daje rade
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 12:14   #2781
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja na początku zamówiłam wszystkie możliwe beże ,byłam pewna że będą mi pasować a tu pomyłka ,goldeny okazały sie o wiele bardziej pasujące do mnie a myślalam że są mega ciemne na twarzy jakoś tego nie widać

AliMa5 masz może medium golden w formule luminesse?

Edytowane przez Enaffi
Czas edycji: 2010-10-08 o 12:16
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 12:23   #2782
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

jak dla mnie to one 3 są takie same ;P miałam zamówić jakieś ciepłe beże z Pixy, ale skoro mówicie ze na chlodnej cerze wyglądają różowawo to dam sobie spokój. Warmy z Lumiere mi nie podpasowały więc chyba wam zaufam

Alima5, z lumiere podpasowały ci chyba najbardziej coole i goldeny ( z tego co czytałam) a które z pixie? Tak mniej więcej;p

Edytowane przez fabregasowa
Czas edycji: 2010-10-08 o 12:35
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 12:26   #2783
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

niestety nie mam, jak doszlam do wielbienia goldenow to juz bylam na tym etapie wiedzy iz mediumy sa dla mnie za ciemne:P


nie sa takie same, zdjecia troche rozjasnily kolorki, problem w tym ze po jakims czasie wybijaja sie tony skory

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-10-08 o 12:29
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 18:00   #2784
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewuszki powiedzcie mi czy wiecie coś odnośnie zniknięcia próbek Lumiere na allegro? Chciałam sobie zamawiać a tu
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 15:26   #2785
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
zaczelam tez od kilku dni uzywac bronzera Nude i chociaz nie mam jeszcze wprawy w uzutkowaniu takiego cuda to nieskromnie powiem ze robie postepy a roznica jest duza jak sie wymodeluje twarz bronzerkiem moja okragla, pyzowata buzia wyglada korzystniej
Ps. musze sie pochwalic, no musze bo nie mam gdzie i komu z jasnej blondynki na poziomie 10 zrobilam sie ciemna blondynka na granicy szatynki nawet i czuje sie o niebo lepiej i naturalniej
pochwal się jak nakładasz ten bronzer żeby wyszczuplić buzie bo właśnie też mam problem z okrągłą twarzą
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 16:00   #2786
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
u mnie z kolorami to roznie w sumie pasuje mi wiele kolorow, z lumiere i light golden jak i light medium warm mi pasuja zaczelam tez od kilku dni uzywac bronzera Nude i chociaz nie mam jeszcze wprawy w uzutkowaniu takiego cuda to nieskromnie powiem ze robie postepy a roznica jest duza jak sie wymodeluje twarz bronzerkiem moja okragla, pyzowata buzia wyglada korzystniej
Ps. musze sie pochwalic, no musze bo nie mam gdzie i komu z jasnej blondynki na poziomie 10 zrobilam sie ciemna blondynka na granicy szatynki nawet i czuje sie o niebo lepiej i naturalniej
To ja też spytam o bronzer, bo ostatnio się nad nim zastanawiam.
Jak ciemny jest dla Ciebie? Tzn jest mocno widoczny po nałożeniu?
Zastanawiam się czy go kupić, chciałabym podkreślać policzki, ale tak bardzo delikatnie, tak żeby były zaznaczone, ale nie rzucało się to w oczy. Ja mam podkład light medium warm w ff, ale teraz jest dla mnie za jasny trochę (tzn. pasuje do szyi, ale jednak blado w nim wyglądam), z tego co widzę to na pewno jesteś jaśniejsza ode mnie.
Obecnie ja używam aubrey 2 z pixie w formule nf.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 18:14   #2787
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Dziewuszki powiedzcie mi czy wiecie coś odnośnie zniknięcia próbek Lumiere na allegro? Chciałam sobie zamawiać a tu
Sama byłam nimi zainteresowana, więc napisałam do tej Pani i dostałam odpowiedź, że jeszcze dzisiaj, próbki powinny być wystawione na allegro
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 20:28   #2788
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
To ja też spytam o bronzer, bo ostatnio się nad nim zastanawiam.
Jak ciemny jest dla Ciebie? Tzn jest mocno widoczny po nałożeniu?
Zastanawiam się czy go kupić, chciałabym podkreślać policzki, ale tak bardzo delikatnie, tak żeby były zaznaczone, ale nie rzucało się to w oczy. Ja mam podkład light medium warm w ff, ale teraz jest dla mnie za jasny trochę (tzn. pasuje do szyi, ale jednak blado w nim wyglądam), z tego co widzę to na pewno jesteś jaśniejsza ode mnie.
Obecnie ja używam aubrey 2 z pixie w formule nf.
Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
pochwal się jak nakładasz ten bronzer żeby wyszczuplić buzie bo właśnie też mam problem z okrągłą twarzą
Ja nakladam bronzer na skronie dosyc wysoko na granicy wlosow, pod kosci policzkowe i na dolny zarys zuchwy. Robie to metoda tzw 3 Nude bronzer nie jest mi za ciemny ani za jasny ale za pierwszym razem uzylam go za duzo i byl zdecydowanie zbyt widoczny wiec zalezy od ilosci proszku na pedzlu. a nakladam go pedzlem edm dome blush brush czy jakos tak ja uzywam light medium warm Cashmere w chwili obecnej.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 20:35   #2789
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Sama byłam nimi zainteresowana, więc napisałam do tej Pani i dostałam odpowiedź, że jeszcze dzisiaj, próbki powinny być wystawione na allegro
Faktycznie są. Tylko czemu nie ma formuły VV
edit: Już są wszystkie formuły
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...

Edytowane przez a*a*a*
Czas edycji: 2010-10-10 o 05:19
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 00:02   #2790
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja nakladam bronzer na skronie dosyc wysoko na granicy wlosow, pod kosci policzkowe i na dolny zarys zuchwy. Robie to metoda tzw 3 Nude bronzer nie jest mi za ciemny ani za jasny ale za pierwszym razem uzylam go za duzo i byl zdecydowanie zbyt widoczny wiec zalezy od ilosci proszku na pedzlu. a nakladam go pedzlem edm dome blush brush czy jakos tak ja uzywam light medium warm Cashmere w chwili obecnej.
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pewnie się na niego zdecyduję, tylko może poczekam na jakieś zbiorowe, bo na allegro nie ma już próbki, a big chyba bardziej się w zbiorowych opłaca jednak.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.