"nietypowe" komplementy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-09, 16:20   #1
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023

"nietypowe" komplementy


wpadłam na pomysł wątku pod takim właśnie tytułem.

chodzi mi o zabawne/ sprytnie przemycone / śmieszne / "gafowate" komplementy.

właśnie przeglądam swój stary kalendarz, który służył mi jako pamiętnik i znalazłam coś takiego:

<font color=red> "strasznie jesteś zasadnicza i stanowcza, ale za to masz ładne tapety do maili.. i oczy" </font>

może coś jeszcze zabawnego wynajdę - czekam na wasze relacje
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 16:27   #2
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: "nietypowe" komplementy

hyhy
to ja dorzucę, od siebie:
"anka sexbombą nie jestes, ale masz w sobie cos takiego, zeee oh! "
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 02:31   #3
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: "nietypowe" komplementy

Siedzę i jem obiad w gronie kolegów i koleżanek studentów. Naprzeciwko mnie mój obecny mąż (wtedy jeszcze nawet nie chłopak, bo to dawno było ), obok mnie kolega (stół był długi, taki zbiorczy, jak na wigilię ) Jemy, jemy... nagle mój jeszcze nawet nie chłopak, a obecnie mąż: "wiesz Krzysiek, jakie Ty w końcu masz oczy - zielone, niebieskie, po czym spojrzenie na mnie i ... "no Ty też masz jakieś takie NIECIEKAWE"... Pamiętam to do dzisiaj, a minęło kilka dobrych lat No i wziął sobie żonkę z "nieciekawymi" oczami .
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 08:04   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: "nietypowe" komplementy



bardzo intrygujące te "Wasze" komplementy
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 08:27   #5
kasiam
Raczkowanie
 
Avatar kasiam
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 120
Re: "nietypowe" komplementy

a ja kiedyś usłyszałam od kolegi: "O! jak to miło będzie twój szczery pysk zobaczyć!"
kasiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 08:57   #6
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: "nietypowe" komplementy

Mój synek kilka lat temu "zakochał się " w koleżance z przedszkola, Ani. Któregoś dnia , gładząc mnie po włosach powiedział : Mamusiu, masz takie śliczne włoski, takie złote.
A mój mąż na to, dla żartów oczywiście powiedział : i co , pewnie mama jest najpiękniejsza na świecie ? A mój synuś na to:
NIe, bo mama jest stara, a Ania jest młoda , ma ładniejsze włosy i się z nią ożenię ! Ale się poczułam...
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 08:59   #7
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: "nietypowe" komplementy

Mnie kiedyś wyznał mój ex (jeden z ): "Dobrze, że nie jesteś jakaś porażająco piękna, bo by cię każdy chciał poderwać, a tak mam cię tylko dla siebie!"...
Domyślacie się, że to był początek końca...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-10, 09:11   #8
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: "nietypowe" komplementy

pixie_76 napisał(a):
> Mnie kiedyś wyznał mój ex (jeden z ): "Dobrze, że nie jesteś jakaś porażająco piękna, bo by cię każdy chciał poderwać, a tak mam cię tylko dla siebie!"...
> Domyślacie się, że to był początek końca...

To się rozumie Przeczytałam tylko początek Twojego postu (posta?) i pomyślałam: "To już wiadomo, dlaczego ex"

Wracając do komplementów usłyszanych od własnych dzieci, moja córka kiedyś powiedziała mi z zachwytem: "Mamusiu, jesteś taka piękna, jak Królewna Śnieżka, kiedy umarła i w trumnie leżała."
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 09:25   #9
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 146
Re: "nietypowe" komplementy

> Wracając do komplementów usłyszanych od własnych dzieci, moja córka kiedyś powiedziała mi z zachwytem: "Mamusiu, jesteś taka piękna, jak Królewna Śnieżka, kiedy umarła i w trumnie leżała."

Boskie


Mój "komplement".

Kilka lat temu jeździłam z wycieczkami do obozu w Oświęcimiu w charakterze pilota. Kiedyś wśród turystów były dwie babki za Stanów, które już w autobusie zapytały się mnie z wielką ciekawością, czy jestem Niemką... Kretyńskie pytanie, kto widział Niemkę pilotującą tyrystów po angielsku w Polsce ??? Ale to nic. W muzeum obozu babki nasłuchały sie o eksperymentach na ludziach prowadzących do wyprodukowania idealnej rasy aryjskiej (wiecie, blond włosy, niebieskie oczy i takie tam). W drodze powrotnej babki opowiadały sobie o tym z przejęciem i w pewnej chwili jedna z nich odzywa się do mnie w te słowa:

"Ty to wyglądasz jak rezultat takiego eksperymentu".
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 09:35   #10
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: "nietypowe" komplementy

> Kilka lat temu jeździłam z wycieczkami do obozu w Oświęcimiu w charakterze pilota. Kiedyś wśród turystów były dwie babki za Stanów, które już w autobusie zapytały się mnie z wielką ciekawością, czy jestem Niemką... Kretyńskie pytanie, kto widział Niemkę pilotującą tyrystów po angielsku w Polsce ??? Ale to nic. W muzeum obozu babki nasłuchały sie o eksperymentach na ludziach prowadzących do wyprodukowania idealnej rasy aryjskiej (wiecie, blond włosy, niebieskie oczy i takie tam). W drodze powrotnej babki opowiadały sobie o tym z przejęciem i w pewnej chwili jedna z nich odzywa się do mnie w te słowa:
>
> "Ty to wyglądasz jak rezultat takiego eksperymentu".

Ja nie chciałabym takiego komplementu usłyszeć.

Jeśli chodzi o nietypowe komplementy dotycząca mojej osoby, to nie przypominam sobie.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 09:38   #11
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 146
Re: "nietypowe" komplementy

> Ja nie chciałabym takiego komplementu usłyszeć.


Hehe, ja też, ale po ptakach, stało się
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-10, 10:02   #12
babi
Raczkowanie
 
Avatar babi
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 67
Re: "nietypowe" komplementy

Jednym z najbardziej szokujących komplementów był tekst,który usłyszałam od mojego kolegi.Tańczylismy na zabawie karnawałowej,aż tu on przyglądając mi się rzecze:"Wiesz Babi,masz takie ciało,że powinnaś być prostytutką,żeby uszczęśliwić więcej facetów..."Dostał w twarz i dłuuugo musiał przepraszać(długo po tym nieszczęsnym balu).Oczywiście zwalał wszystko na ilość wypitego alkoholu...
babi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 10:16   #13
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: "nietypowe" komplementy

Ja pamiętam dwa komplementy poniważ mnie rozbawiły tym, że oznaczały wszystko i nic Pierwszy usłyszałam od mojego eks lekarza, że z anatomicznego punktu widzenia mam bardzo zgrabne nogi cikawi mnie czy z nie anatomicznego tez ? a drugi komplement, że mam zgrabne kolana hehe czyli to co nad i pod kolanami już nie
Akurat proszę się nie sugerować, że moim głównym atutem są moje nogi
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 10:18   #14
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: "nietypowe" komplementy

no, ja sobie nic az takiego fajnego jak wasza krolewna sniezka po smierci w trumnie, lub eksperyment lub ta prostytutka to sobie nie przepominam, ale co jak co sie urechotalam. rezultat eksoperymentu. Jak by mi tak palnely to bym te panie zabila smiechem. A dzieci to naprawde sa niezle. Mam jest stara a Ania mloda hihihihi, lub mama jest tak piekna jak Krolewna Sniezka JAK UMARLA I LEZALA W TRUMNIE HIHIHIHI.
Ja to raczej mialam tradycyjne komplementy, za mam cos w oczych itp. No, ale co jak co , zawsze mialam duze oczy i nawet kolezanki mi ich zazdroscily hihihi.

hihihihi rezultat eksperymentu hihihi piszcie jeszcze. Dawno sie tak nie urechotalam hihihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 10:28   #15
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: "nietypowe" komplementy

Szarada napisał(a):
> (...) W drodze powrotnej babki opowiadały sobie o tym z przejęciem i w pewnej chwili jedna z nich odzywa się do mnie w te słowa:
> "Ty to wyglądasz jak rezultat takiego eksperymentu".

Izucha napisał(a):
>"Mamusiu, jesteś taka piękna, jak Królewna Śnieżka, kiedy umarła i w trumnie leżała."

Boziu ale się uśmiałam, poproszę o jeszcze.
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 10:33   #16
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: "nietypowe" komplementy

Świetny temat - Królewna śnieżka jest de best
Kiedyś wracałam z pracy wieczorem i za mną szedł mocno podpity gość- jestem brunetką, mam kręcone włosy - Pan coś tam mruczał na mój temat, ja nie reagowałam do momentu gdy wykrzyknął "TAKO MURZINKA NA KWAŚNO TO BYCH ZJODŁ"
trochę dziwnie wyglądałam bo te 50 metrów do przystanku doszłam z tym pijanym facetem nie mogąc powstrzymać śmiechu (choć pewnie powinnam zareagować inaczej).
No i komplementy mojego mężczyzny z początków związku (taki był młody i niedoświadczony ) typu "aaaale szopa" kiedy poupinałam włosy w artystyczny nieład, albo "coś Ty z sobą zrobiła" kiedy pierwszy raz przyszłam z umalowanymi ustami - dodam, że uwielbia kiedy są tak umalowane.
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 10:36   #17
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: "nietypowe" komplementy

aaa zapomniałabym o przemiłym tekście który usłyszałam jako 28 latka w gronie 19-to 20-to latek. "To niemożliwe, że masz tyle lat od razu widać że skończyłaś szkołe kosmetyczną, chyba wszystkie te zabiegi wypróbowałaś!"
Bez komentarza
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 10:40   #18
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 146
Re: "nietypowe" komplementy



Co do tego eksperymentu, to w ogóle przewodnicy lokalni w Oświęcimiu byli crazy na punkcie mojego wyglądu i wiecznie sobie żarty ze mnie robili. Oto próbka:

"Och... jaka aryjska uroda ! Jak czystej krwi Germanka ! Blond włosy, niebieskie oczy, różowa cera..."

No więc faktycznie wyglądam chyba jak Niemka, tylko się zastanawiam, czy bardziej jak Helga, czy bardziej jak Heidi
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 10:43   #19
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: "nietypowe" komplementy

Szarada napisał(a):
> No więc faktycznie wyglądam chyba jak Niemka, tylko się zastanawiam, czy bardziej jak Helga, czy bardziej jak Heidi

!!!!!!!!!!!!
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-10, 11:07   #20
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: "nietypowe" komplementy

Helga to bys misiala byc gruga i tlusta, ale jak Heidi np. Klum mmmmmm slicza dziewczyna moja ulubiona modelka niemiecka. Swoaja droga ciagle sie dziwnie ze ona 100% niemka, przeciez niemki nie sa takie sliczne, te miszane tak ,ale nie te 100%. Chodz to mnie troche dziwi bo naturalna niemke to ze swieca szukac, nawet farbowlana blondynka polka wygada lepiej niz one
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 11:14   #21
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: "nietypowe" komplementy

Ja ostatnio kupowałam piwo w sklepie i pani do mnie:
- tak młodo pani wygląda, że powinnam poprosić o dowód osobisty... (mam 23 lata) --> przez kolejne 10 minut miałam zwalony humor, ale potem mi przeszło
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 11:21   #22
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: "nietypowe" komplementy

nu, Helga kojarzy mi się z fest niemką taką NRD-owską sztangą poza tym niemki są brzydkie.

Szarado,mogłaś im powiedzieć, że piec można naprawić... przepraszam, jeśli kogoś uraziłam
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 11:24   #23
rodzyneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 14
Re: "nietypowe" komplementy

Bardzo zabawny wątek
Ja kiedyś usłyszałam od kolegi z pracy, że wyglądam jak milion dolarów.
rodzyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 11:28   #24
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: "nietypowe" komplementy

Karola napisał(a):
> Ja ostatnio kupowałam piwo w sklepie i pani do mnie:
> - tak młodo pani wygląda, że powinnam poprosić o dowód osobisty... (mam 23 lata) --> przez kolejne 10 minut miałam zwalony humor, ale potem mi przeszło

mi się często zdarzają takie przygody [prośba o dowód w lokalu "od 21 lat", dowód tożsamości gdy kupuję alkohol, wieczne pytanie: "ulgowy" - na: "poproszę bilet"] i w życiu mi to humoru nie popsuło - chyba, że ktoś mówi na "Ty" i jest do tego chamski - wtedy warczę

ciesz się, że młodo wyglądasz Karolu droga
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 11:29   #25
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: "nietypowe" komplementy

Karola napisał(a):
> Ja ostatnio kupowałam piwo w sklepie i pani do mnie:
> - tak młodo pani wygląda, że powinnam poprosić o dowód osobisty... (mam 23 lata) --> przez kolejne 10 minut miałam zwalony humor, ale potem mi przeszło

No co ty Karola, ja bym się ucieszyła, w takich wypadkach zawsze pytałam, czy mogę pokazać legitymację i uśmiech od ucha do ucha
Mam przyjaciółkę, która jest w moim wieku a bez makijażu wygląda na 16 lat a jak zrobi sobie 2 warkoczyki,założy ogrodniczki to... jak jej Mąż przyniósł jej zdjęcie do domu, aby pokazać rodzicom, to jego matka nakrzyczała na niego, że ma nie robić sobie jaj, że z małolatą się zadaje...
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 11:32   #26
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: "nietypowe" komplementy

__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 11:35   #27
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: "nietypowe" komplementy

sarenka napisał(a):
> Karola napisał(a):
> > Ja ostatnio kupowałam piwo w sklepie i pani do mnie:
> > - tak młodo pani wygląda, że powinnam poprosić o dowód osobisty... (mam 23 lata) --> przez kolejne 10 minut miałam zwalony humor, ale potem mi przeszło
>
> mi się często zdarzają takie przygody [prośba o dowód w lokalu "od 21 lat", dowód tożsamości gdy kupuję alkohol, wieczne pytanie: "ulgowy" - na: "poproszę bilet"] i w życiu mi to humoru nie popsuło - chyba, że ktoś mówi na "Ty" i jest do tego chamski - wtedy warczę
>
> ciesz się, że młodo wyglądasz Karolu droga

No wieeeeem wieeeeem, że powinnam się cieszyć, ale jakoś tak mi się źle zrobiło, że nie wyglądałam nawet na te głupie 18 lat Chciałabym młodo wyglądać, ale nie jak dzieciak
Ale jak powiedziałam mojemu TŻ że chyba zacznę się mocniej i ostrzej malować, to mi to natychmiastowo wybił to z głowy na szczęście

To chyba dlatego że ubieram się na sportowo. Spoko, za 10 lat będę szczęśliwa z tego powodu

Wracając do tematu. Ktoś mi kiedyś napisał (na dyskotece szkolenej z pocztą), że moje zgrabne nogi świetnie do mnie pasują Ktoś inny że mam super równe dziurki od nosa --> czy to była aluzja, że zadzieram nosa?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 11:43   #28
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: "nietypowe" komplementy

Karola napisał(a):
> Ja ostatnio kupowałam piwo w sklepie i pani do mnie:
> - tak młodo pani wygląda, że powinnam poprosić o dowód osobisty... (mam 23 lata) --> przez kolejne 10 minut miałam zwalony humor, ale potem mi przeszło

Mnie na okrągło proszą o dowód gdy chcę kupić piwo (wyjątek stanowi osiedlowy sklep gdzie sprzedawczynie znają mnie z twarzy i wiedzą, że jestem pełnoletnia). Mnie taka sytuacja nie przygnębia. Przynajmniej w wieku 50 lat nie będę wyglądała na swój wiek (mam taką nadzieję)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 12:34   #29
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Re: "nietypowe" komplementy

Hehe jestem posiadaczka dlugasnych rzęs, no i kiedys moja milosc powiedziala mi szepcac czule patrzac mi gleboko w oczy.. "Sisiu, juz wiem gdzie widzialem takie dlugie i niesamowicie piekne rzesy...?" na to ja w podobnym tonie rozanielona pytam "gdzie?" a on "u krowy mojego wujka - miala takie same" Zesztywnialam... a moja milosc rzece "nie przejmuj sie i tak sa oryginalne bo nosi je czlowiek a nie zwierze" Parsknelam smiechem i poczulam sie jakbym urwala sie z zoo
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 12:37   #30
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: "nietypowe" komplementy

Kolega powiedział, że jestem "fajna cielęcinka"

W przychodzni lekarz zastępował he he ..pielęgniarkę i robił mi EKG..przypinal mi klipsiki do cycusiów i stwierdził ze jestem jak "laleczka Barbie:" ...
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.