Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-07, 15:51   #151
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Zależy w jakim stopniu ma być to krycie moja koleżanka nie narzekała
Racja Choco Latte nie sprecyzowała o jaki stopień krycia jej chodzi. U mnie CM krył słabo, był bardziej jak matujący krem tonujący niż podkład. Nie mniej, bardzo go lubię. Jeśli kogoś krycie nie zadowala, zawsze można wspomóc się korektorem. Chyba że chodzi o naprawdę duże zmiany skórne, wówczas warto rozejrzec się za podkładem kryjącym.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 20:28   #152
Choco_Latte_
Addicted of makeup.
 
Avatar Choco_Latte_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Rajski Zakątek
Wiadomości: 260
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Racja Choco Latte nie sprecyzowała o jaki stopień krycia jej chodzi. U mnie CM krył słabo, był bardziej jak matujący krem tonujący niż podkład. Nie mniej, bardzo go lubię. Jeśli kogoś krycie nie zadowala, zawsze można wspomóc się korektorem. Chyba że chodzi o naprawdę duże zmiany skórne, wówczas warto rozejrzec się za podkładem kryjącym.

mam cere trądzikową, rzadko kiedy coś wyskoczy, ale mam drobne blizenki i bardzo drobne przebarwienia.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem wprost: próbujesz z gó... wyrzeźbić piękny kwiat (bo tym powinien być związek). Może w pocie czoła i łez nawet ulepisz coś podobnego do kwiatu, ale z powodu użytego materiału całość i tak będzie brzydko pachnieć.
Choco_Latte_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 22:21   #153
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Choco_Latte_ Pokaż wiadomość
mam cere trądzikową, rzadko kiedy coś wyskoczy, ale mam drobne blizenki i bardzo drobne przebarwienia.
W takim razie City Matt Lirene powinnien Cię zadowolic pod tym względem. Niemal identyczny w działaniu jest matujący fluid Under 20 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-796078 Nie ma sensu obciążac skóry kryjącym podkładem, jeśli masz tylko drobne niedoskonałości. Dodatkowo zawsze możesz użyc korektora. Jeśli chcesz zainwestowac w coś droższego to mogę polecic wspomniany wcześniej Facefinity 3 w1 MF. Na jegokorzysc zdecydowanie przemawia lepsza trwałośc niż w przypadku CM i U20.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 08:31   #154
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Podpowiecie który jest najbardziej żółty odcień?
Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)


Polecice mi jakiś mega matujący puder transparentny ale z zółtym odcieniem?
Używam kryolanu - Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący) jest mega, jak go położę to spokojnie 8-10 godzin jest mat którego nic nie ruszy nawet w taki upał.

Ale jest transparentny - i puder ma kolor BIAŁY. i jak go położę to trochę ten odcień biały zmienia mi koloryt buzi.

Szukam transparentnego ale żółtego, który trochę mi zmieni koloryt albo wogóle nic z nim nie zrobi. Polecicie coś?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-08-08 o 08:32
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 09:24   #155
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Odp: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Friese, może któryś odcień Rimmel Stay Matte? Tam transparentny jest kolorowy ale dość jasny, więc zerknij na inne odcienie też.

Sama mam transparentny i sobie chwalę
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 09:46   #156
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Odp: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Friese, może któryś odcień Rimmel Stay Matte? Tam transparentny jest kolorowy ale dość jasny, więc zerknij na inne odcienie też.

Sama mam transparentny i sobie chwalę
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tansparentny jest super Mam suchą skórę, więc rzadko używam, ale w ekstremalnych warunkach lub na wieczorne wyjście jest świetny.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 16:19   #157
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Odp: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

...właśnie ,jakbym miała polecać to Rimmela właśnie...może nie 001,ale późniejsze cyferki...matuje najlepiej zaraz po BlotPowder Mac'a...używam nawet do sesji w taki gorąc jak dzisiaj.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 18:33   #158
mandee
amandaniedrich
 
Avatar mandee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 456
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dodaję zdjęcie mojej cery ze strasznie rozszerzonymi porami, szukam kryjącego i matującego podkładu... myślę o revlon colorstay softflex, wczesniej uzywalam rimmel lasting finih 25h.
cera.jpg
mandee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 19:13   #159
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czy mogłybyście polecić jakis dobry podkład który łagodzi rysy twarzy ,daje takie miekkie wykończenie,skóra wygląda mięciutko
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 06:43   #160
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez mandee Pokaż wiadomość
Dodaję zdjęcie mojej cery ze strasznie rozszerzonymi porami, szukam kryjącego i matującego podkładu... myślę o revlon colorstay softflex, wczesniej uzywalam rimmel lasting finih 25h.
Załącznik 5361547
ten nowy revlon - nie kryje juz tak.
nowy ma na buitelecznce 24H, a ten stary tego nie mial i ten stary jest juz niedostepny.

ja szukam czegos w zamian, pisalam nizej ze znalazlam i jest to PERFECTA ale niestety, ona wytrzymuje jakies 3 godzinkji tylko. super krytje ale tylko na 3 godz.

bede probowalam z Manhattanem - bo widzę bardzo jest lubiany na kwc


sprobouj tez Ingrid jedwabisty podklad z pompka

Cytat:
Napisane przez Turkusowy Motylekk Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście polecić jakis dobry podkład który łagodzi rysy twarzy ,daje takie miekkie wykończenie,skóra wygląda mięciutko
kryjacy jesli jest ok, to polecam tez Tobie Ingrid, on daje takie satynowe wykonczenie.
ale jest dosc ciezki.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 07:18   #161
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam, również szukam nowego podkładu.
Mam cerę tłustą, trądzikową, zaskórnikową. Zależy mi zarówno na kryciu jak i na matowej skórze.

Wcześniej byłam zadowolona z podkładu Vichy normaderm teint, jeśli nic nowego, dobrego nie znajdę, to pewnie do niego wrócę, ale może jednak polecicie coś lepszego

Szukam jasnych odcieni. Zawsze mam problem z tym, że podkład albo spływa po dośc krótkim czasie (Meybeline itp.), albo skóra mi się błyszczy i muszę co chwilę przykładać bibułki, pudrować.
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-14, 08:16   #162
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Witam, również szukam nowego podkładu.
Mam cerę tłustą, trądzikową, zaskórnikową. Zależy mi zarówno na kryciu jak i na matowej skórze.

Wcześniej byłam zadowolona z podkładu Vichy normaderm teint, jeśli nic nowego, dobrego nie znajdę, to pewnie do niego wrócę, ale może jednak polecicie coś lepszego

Szukam jasnych odcieni. Zawsze mam problem z tym, że podkład albo spływa po dośc krótkim czasie (Meybeline itp.), albo skóra mi się błyszczy i muszę co chwilę przykładać bibułki, pudrować.
Myślę, że nic lepiej matującego i niezapychającego nie znajdziesz od vichy, on nie ma sobie równych. Natomiast ja kupiłam ostatnio łagodzący fluid z Iwostinu i jestem zadowolona i z koloru i ogólnie, może poczytaj opinie, bo wiem, że jest też matujący z tej serii
__________________
Mój blog
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 10:55   #163
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Polecicie jakiś podkład dla cery mieszanej, suchej na policzkach, normalnej czasem lekko tłustej w strefie T? Mam trochę zaczerwienień i widocznych naczynek. Do tej pory używałam kremu BB Hot Pink od SKin79, ale miał różowe tony i dawał efekt świnki na twarzy. Miałam też Revlona Colorstay dla cery suchej, był całkiem fajny w sensie formuły i krycia, ale niestety kolor 150 Buff okazał się za ciemny,a najjaśniejszy był za bardzo różowy. Używałam także podkładu Artdeco rozświetlającego High Definition Fundation w kolorze 42 soft biscuit, który z kolei okazał się za jasny, ale przynajmniej nie miał różowych tonów.
W skrócie: szukam podkładu, nie musi być bardzo mocno kryjący, jaśniejszego od revlona cs buff, bez różowych tonów
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 12:13   #164
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Poczytaj na wątku o jasnych podkładach, dziewczyny polecały Golden Rose.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 20:21   #165
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wolałabym coś jednak z wyższej półki cenowej, a tam dziewczyny raczej polecają podkłady bardziej dostępne cenowo, które mi kompletnie nie odpowiadają.
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 20:30   #166
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nie odpowiadają, bo tanie? Pupa, Nars, amerykański True Match.....

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Bobbi Brown ma żółtki.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 20:44   #167
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ten nowy revlon - nie kryje juz tak.
nowy ma na buitelecznce 24H, a ten stary tego nie mial i ten stary jest juz niedostepny.

ja szukam czegos w zamian, pisalam nizej ze znalazlam i jest to PERFECTA ale niestety, ona wytrzymuje jakies 3 godzinkji tylko. super krytje ale tylko na 3 godz.

bede probowalam z Manhattanem - bo widzę bardzo jest lubiany na kwc


sprobouj tez Ingrid jedwabisty podklad z pompka



kryjacy jesli jest ok, to polecam tez Tobie Ingrid, on daje takie satynowe wykonczenie.
ale jest dosc ciezki.
Moja skóra jest tłusta wrażliwa
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 14:48   #168
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Wolałabym coś jednak z wyższej półki cenowej, a tam dziewczyny raczej polecają podkłady bardziej dostępne cenowo, które mi kompletnie nie odpowiadają.
Chcesz coś niedostępnego cenowo? Może La Prairie...
Żółte odcienie ma Bobbi Brown(wielokrotnie polecany na wątku) i np. Pupa. Świetne podkłady ma Collistar ale kolorystyka idzie u nich w beż. Beżowe są też Lancome. Drugie numerki odcieni w palecie które są zwykle żółte ma YSL- który na marginesie dla mnie jest gorszy od Golden Rose za 30zł Zostają jeszcze marki z przeznaczenia dla wizażystów jak MAP, Kryolan, Mehron- wybór odcieni i poziomów jasności o wieeeele lepszy niż marek tzw. selektywnych

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2013-08-16 o 14:49
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 12:03   #169
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny przychodzę do was, bo już nie wim. Ogólnie to jestem bladolica, i używałam jasnych podkładów. Niedawno wyleczyłam cerę, jest gładka, tylko trochę nierówny koloryt, czasem jakaś niespodzianka wyskoczy... Przedtem moim hitem był Pharmaceris intensywnie kryjący, odcień ivory, ale teraz strasznie waży mi się na nosie, czole i brodzie (mam te strefy troszkę tłuste, ale tylko troszkę, cerę mam raczej normalną). Szukam czegoś niedrogiego (do 40-45 zł) lekkiego, jasnego. Pomożecie mi?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 14:14   #170
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny przychodzę do was, bo już nie wim. Ogólnie to jestem bladolica, i używałam jasnych podkładów. Niedawno wyleczyłam cerę, jest gładka, tylko trochę nierówny koloryt, czasem jakaś niespodzianka wyskoczy... Przedtem moim hitem był Pharmaceris intensywnie kryjący, odcień ivory, ale teraz strasznie waży mi się na nosie, czole i brodzie (mam te strefy troszkę tłuste, ale tylko troszkę, cerę mam raczej normalną). Szukam czegoś niedrogiego (do 40-45 zł) lekkiego, jasnego. Pomożecie mi?
Mając taki problem jak Ty, używałam Healthy Mix, ale starej wersji. W tym przedziale cenowej nic mnie nie zadowoliło.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:49   #171
BrightBlonde
Raczkowanie
 
Avatar BrightBlonde
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Śląsk/Małopolska
Wiadomości: 54
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny przychodzę do was, bo już nie wim. Ogólnie to jestem bladolica, i używałam jasnych podkładów. Niedawno wyleczyłam cerę, jest gładka, tylko trochę nierówny koloryt, czasem jakaś niespodzianka wyskoczy... Przedtem moim hitem był Pharmaceris intensywnie kryjący, odcień ivory, ale teraz strasznie waży mi się na nosie, czole i brodzie (mam te strefy troszkę tłuste, ale tylko troszkę, cerę mam raczej normalną). Szukam czegoś niedrogiego (do 40-45 zł) lekkiego, jasnego. Pomożecie mi?
Sama używam ciemnych pudrów i podkładów, ale kiedyś używałam jaśniuteńkiego La Roche Posay Toleriane Teint 11 i bardzo go sobie chwaliłam. Najjaśniejszy chyba Ivory jest nr 10. Z tym, że kosztował chyba około 60 zł w SuperPharm.
__________________
Blog z modowymi pierdółkami;-)

Edytowane przez BrightBlonde
Czas edycji: 2013-08-19 o 11:50
BrightBlonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:37   #172
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej, poszukuje pudru matującego z małą ilością drobinek złota lub srebra.
Może ktoś coś zna?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:44   #173
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Poszukuję bazy pod makijaż, która dobrze trzyma i rozprowadza makijaż. Myślałam nad tą bazą z revlonu, albo soraya silikonowa. Co myślicie?
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 12:07   #174
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
poszukuję bazy pod makijaż, która dobrze trzyma i rozprowadza makijaż. Myślałam nad tą bazą z revlonu, albo soraya silikonowa. Co myślicie?
kwc
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 15:43   #175
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Hej, poszukuje pudru matującego z małą ilością drobinek złota lub srebra.
Może ktoś coś zna?
Jeśli chodzi o taki, który nie brązuje to bardzo fajny jest z Avonu - tak slyszalam
No i Revlon - puder mineralny z drobinkami złota
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:18   #176
infantylizm
Przyczajenie
 
Avatar infantylizm
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wizażanki, potrzebuję Waszej pomocy. Kilka lat leczyłam trądzik. Na tym etapie na mojej twarzy widnieje w porywach do trzech ropnych pryszczy/strupów. Zauważyłam jednak, że poprawiło mi się dzięki odstawieniu podkładu Lirene City Matt. To już drugi podkład od Lirene, który mnie uczulił. Pierwszym był Shiny Touch. Po użyciu obu na czole wyskakuje mi masa suchych, malutkich krostek, które utrzymują się kilka dni, lub całą wieczność (jeżeli nie odstawię podkładu). Poszukuję czegoś, polecanego przez dermatologów lub czegoś, co po prostu mnie nie uczuli.

Wszystkie kosmetyki za grosze dla nastoletnich skór trądzikowych typu- krem koloryzujący Ziaja, podkład Under Twenty, Synergen, Miss Sporty odpadają- zapychają mnie.

Cerę mam jasną, mieszaną. Bardzo proszę o pomoc!
infantylizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:24   #177
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez infantylizm Pokaż wiadomość
Wizażanki, potrzebuję Waszej pomocy. Kilka lat leczyłam trądzik. Na tym etapie na mojej twarzy widnieje w porywach do trzech ropnych pryszczy/strupów. Zauważyłam jednak, że poprawiło mi się dzięki odstawieniu podkładu Lirene City Matt. To już drugi podkład od Lirene, który mnie uczulił. Pierwszym był Shiny Touch. Po użyciu obu na czole wyskakuje mi masa suchych, malutkich krostek, które utrzymują się kilka dni, lub całą wieczność (jeżeli nie odstawię podkładu). Poszukuję czegoś, polecanego przez dermatologów lub czegoś, co po prostu mnie nie uczuli.

Wszystkie kosmetyki za grosze dla nastoletnich skór trądzikowych typu- krem koloryzujący Ziaja, podkład Under Twenty, Synergen, Miss Sporty odpadają- zapychają mnie.

Cerę mam jasną, mieszaną. Bardzo proszę o pomoc!
Polecam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...na-spf-20.html Może się sprawdzi u Ciebie?
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 12:43   #178
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez infantylizm Pokaż wiadomość
Wizażanki, potrzebuję Waszej pomocy. Kilka lat leczyłam trądzik. Na tym etapie na mojej twarzy widnieje w porywach do trzech ropnych pryszczy/strupów. Zauważyłam jednak, że poprawiło mi się dzięki odstawieniu podkładu Lirene City Matt. To już drugi podkład od Lirene, który mnie uczulił. Pierwszym był Shiny Touch. Po użyciu obu na czole wyskakuje mi masa suchych, malutkich krostek, które utrzymują się kilka dni, lub całą wieczność (jeżeli nie odstawię podkładu). Poszukuję czegoś, polecanego przez dermatologów lub czegoś, co po prostu mnie nie uczuli.

Wszystkie kosmetyki za grosze dla nastoletnich skór trądzikowych typu- krem koloryzujący Ziaja, podkład Under Twenty, Synergen, Miss Sporty odpadają- zapychają mnie.

Cerę mam jasną, mieszaną. Bardzo proszę o pomoc!
Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Polecam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...na-spf-20.html Może się sprawdzi u Ciebie?
Ja polecam inny podkład Pharmaceris https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-803762
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 20:32   #179
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

hej dziewczyny. Tak czytam wątek i chciała bym byście mi poleciły jakis dobry podkład. Moja cera jest tłusta, świece sie na odległośc i mam niestety niedoskonałości . Jak by tego bylo mało mam pozerzone pory na całej twarzy
Do tej pory uzywałam różnych podkładów ale raz że trafiam na nie odpowiednie, to jeszcze odcienie strasznie sztuczne.

najbardziej drażnią mnie te poszerzone pory. Czy już zawsze tak bedzie? Gdyby nie to, nie musiała bym nawet dawac podkładu, albo ew jakis lekki bo nie lubie efektu maski i by było widac że coś mam na twarzy. No ale dobrze (w miare) czuje sie jedynie jak jestem opalona, czyli latem.Oczywiscie jak juz ktos z bliska na mnie patrzy to mnie sie odechciewa z kims gadac

doradzicie mi coś?
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 12:24   #180
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Tak czytam wątek i chciała bym byście mi poleciły jakis dobry podkład. Moja cera jest tłusta, świece sie na odległośc i mam niestety niedoskonałości . Jak by tego bylo mało mam pozerzone pory na całej twarzy
Do tej pory uzywałam różnych podkładów ale raz że trafiam na nie odpowiednie, to jeszcze odcienie strasznie sztuczne.

najbardziej drażnią mnie te poszerzone pory. Czy już zawsze tak bedzie? Gdyby nie to, nie musiała bym nawet dawac podkładu, albo ew jakis lekki bo nie lubie efektu maski i by było widac że coś mam na twarzy. No ale dobrze (w miare) czuje sie jedynie jak jestem opalona, czyli latem.Oczywiscie jak juz ktos z bliska na mnie patrzy to mnie sie odechciewa z kims gadac

doradzicie mi coś?
probowalas revlona 24h colorstay?
albo taniej lirene matujacy? ---> srebrny tkai, fajne matuje no i kryje w miare ok

na swiecenie najlepszy i bezwzgledny kryolan anti shine chyba czy cos,ja go mam kupilam 2 lata temu, uzywam codziennie i mam jeszcze 1/5 opakowania. kosztował koło 60 zł
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-08-23 o 12:25
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.