Taniec - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Pokaż wyniki sondy: Czy tańczyłaś/łeś kiedyś?
Tak, i nadal tańczę 379 55,33%
Tak, ale to przeszłość 143 20,88%
Nie, ale mam zamiar spróbować 130 18,98%
Nie, nie lubię tańczyć 33 4,82%
Głosujący: 685. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-24, 23:15   #31
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Taniec

ja tańczyłam przez całą podstawówkę /8 lat/ co prawda nie taniec towarzyski, bo to było coś w stylu inscenizacji tanecznych. nawet miałyśmy spore osiagnięcia /największe za mojej kadencji to srebrny aplauz w Koninie/ szkoda że do technikum w innym mieście poszłam bo bym jeszcze potańczyła do 18 lat. a teraz to chyba tylko kursy tańca mi zostały
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 13:28   #32
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Taniec

Bailarinko,dopiero dzis miałam czas wejść na linki które podałaś i wielkie dzięki za nie stronki z filmikami są boskieAle mam pytanie,czy ktoś wie gdzie i czy wogule(na tych czy innych stronkach)można sciągnąć filmik z tangiem tańczonym przez Kasie Cichopek?Bo poszukuje je od jakiegos czasu,ale jak dotad bezskuteznie
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 15:59   #33
bailarina
Raczkowanie
 
Avatar bailarina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Smile Dot.: Taniec

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17
Bailarinko,dopiero dzis miałam czas wejść na linki które podałaś i wielkie dzięki za nie stronki z filmikami są boskieAle mam pytanie,czy ktoś wie gdzie i czy wogule(na tych czy innych stronkach)można sciągnąć filmik z tangiem tańczonym przez Kasie Cichopek?Bo poszukuje je od jakiegos czasu,ale jak dotad bezskuteznie
Scarlet_17 bardzo się cieszę, że filmiki Ci się podobały.

Znalazłam spacjalnie dla Ciebie tango Kasi Cichopek
http://tanieczgwiazdami.onet.pl/2edy...czestnicy.html
Tam na dole są filmiki i tango jest w 3 i 10(b) odcinku
bailarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 17:01   #34
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Taniec

Dziękuje za linka choć już go znałam i oglądałam te filmikiszkoda tylko,że nie da się sciągnąć ich do siebie
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 18:51   #35
bailarina
Raczkowanie
 
Avatar bailarina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Taniec

No niestety nie da się ich ani ściągnąć ani nawet powiększyć
Ale trudno..
bailarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:45   #36
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Taniec

Bailarinko, mam do Ciebie pytanie. Ty chodziłaś na ten kurs hobby i płaciłaś 60zł za miesiąc?? Bardzo mnie to interesuje bo myślałam żeby zacząć chodzić na kurs i ta Twoja szkoła mi najbardziej odpowiada Powiedz coś jeszcze o ubiorze, butach które trzeba mieć i ogólnie jak wygląda tam nauka. Dziekuję z góry
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 19:44   #37
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Taniec

ja mam za sobą ponad rok nauki breakdance`a
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 21:34   #38
bailarina
Raczkowanie
 
Avatar bailarina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Smile Dot.: Taniec

Cytat:
Napisane przez Madia
Bailarinko, mam do Ciebie pytanie. Ty chodziłaś na ten kurs hobby i płaciłaś 60zł za miesiąc?? Bardzo mnie to interesuje bo myślałam żeby zacząć chodzić na kurs i ta Twoja szkoła mi najbardziej odpowiada Powiedz coś jeszcze o ubiorze, butach które trzeba mieć i ogólnie jak wygląda tam nauka. Dziekuję z góry
Tak chodziłam na hobby i płaciłam 60zł/msc. Chodziłam 2 razy w tygodniu. Jesli chodzi o ubiór to nie ma nic narzuconego Możesz chodzić w czym chcesz. Ja tańcze normalnie w jeansach(niektóre dziewczyny w spódnicach). Jesli chodzi o buty to z jednej strony lepsze są adidasy-bo się nie ślizgają, a z drugiej powinno się jednak tańczyć na obcasach ;P
Nauka wygląda tak, że trener najpierw rozstawia nas osobno-po jednej stronie faceci, po drugiej dziewczyny i pokazuje kroki. Jak skumamy to tańczymy w parach
bailarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 21:50   #39
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Taniec

Mnie zawsze ciekawiło co się dzieje w sytuacji, kiedy na takim kursie jest przykładowo więcej kobiet niż mężczyzn?
W dzieciństwie miałam sen, że poszłam do szkoły tańca i było o jedną dziewczynkę za dużo, wszyscy dobrali się w pary i zostałam sama - sen był straszny, więc została mi trauma
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 22:12   #40
bailarina
Raczkowanie
 
Avatar bailarina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Taniec

natka_pietruszki powiem Ci, że to normalka, że na takich kursach jest więcej dziewczyn niż facetów. Więc najlepiej przyjść ze swoim partnerem, albo od razu na zajęciach jakiegoś dopaść Te dziewczyny które nie mają partnerów tańczą same, a czasami trener z nimi tańczy - tak jest u mnie w szkole.
bailarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 22:36   #41
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Taniec

Cytat:
Napisane przez bailarina
natka_pietruszki powiem Ci, że to normalka, że na takich kursach jest więcej dziewczyn niż facetów. Więc najlepiej przyjść ze swoim partnerem, albo od razu na zajęciach jakiegoś dopaść Te dziewczyny które nie mają partnerów tańczą same, a czasami trener z nimi tańczy - tak jest u mnie w szkole.
a czy mogłabys napisać jak się na ten kurs zapisać /znaczy gdzie i w jakich godzinach/ i czy treningi odbywają się wieczorami czy nie??
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 12:25   #42
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Dot.: Taniec

Ja tańczyłam sporo. Ale kilka lat temu jakoś nam się drogi z partnerem rozeszły i również tańczenie się skończyło. A szkoda. Teraz namawiam TŻ, już jestem blisko

- Ja zupełnie nie wiem, czemu z Misiem nie możesz...

- Bo by mnie zadeptał na amen!

- Jasne. Najbardziej lubię jak nie spróbujesz nawet, a już z góry wszystko wiesz...

- Bo jestem najmądrzejsza I zdecydowanie wolę z tobą gadać niż tańczyć


A co do butków - czerwone najładniejsze. Ale jeśli zamierzasz się zająć tańcem na poważniej, to zaraz nie będą Ci pasowały do którejś sukienki. Jeśli stać Cię na inne do każdej, to teraz kup sobie te. A jeśli nie, to kup cieliste. Z doświadczenia
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 13:19   #43
bailarina
Raczkowanie
 
Avatar bailarina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Taniec

Cytat:
Napisane przez mala77
a czy mogłabys napisać jak się na ten kurs zapisać /znaczy gdzie i w jakich godzinach/ i czy treningi odbywają się wieczorami czy nie??
Zapisać można się dzwoniąc tel. biuro (071) 79 60 998 (w godz. 16:00 do 21:00) tel. kom. 0692 890 808,
wypełniając formularz na stronce http://www.esens.taniec.info/?p=zapisy#
lub przyjść osobiście do szkoły(Gajowicka 173).
Przed zapisaniem się można najpierw przyjść na zajęcia i zobaczyć jak to wszystko wygląda.
Jeśli chodzi o treningi to są wieczorami - od 18 chyba.
Tu jest plan : http://www.esens.taniec.info/?p=plan#


margolci@ raczej nie stać mnie na różne buty do różnych sukienek , dlatego faktycznie musze kupić pasujące do wszystkiego. A muszę się szybciej decydować, bo cena już podskoczyła
bailarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 15:04   #44
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Dot.: Taniec

No, możesz jeszcze szyć sukienki pod kolor butów

Ale naprawdę radziłabym cieliste

- A dla Misia? A dla Misia?

- Miś, butki są niewygodne! A co dopiero na obcasie...

- To chcę bez!

- Nie da się! Tańczy się w butkach na obcasie.

- To ja będę jednak na łapkach tańczył

- Hola hola! Kto mówił, że będziesz w ogóle tańczył?
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 18:17   #45
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Taniec

Cytat:
Napisane przez bailarina
Zapisać można się dzwoniąc tel. biuro (071) 79 60 998 (w godz. 16:00 do 21:00) tel. kom. 0692 890 808,
wypełniając formularz na stronce http://www.esens.taniec.info/?p=zapisy#
lub przyjść osobiście do szkoły(Gajowicka 173).
Przed zapisaniem się można najpierw przyjść na zajęcia i zobaczyć jak to wszystko wygląda.
Jeśli chodzi o treningi to są wieczorami - od 18 chyba.
Tu jest plan : http://www.esens.taniec.info/?p=plan#


margolci@ raczej nie stać mnie na różne buty do różnych sukienek , dlatego faktycznie musze kupić pasujące do wszystkiego. A muszę się szybciej decydować, bo cena już podskoczyła
dziekuję
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 18:43   #46
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Taniec

Ja chodze od stycznia na salse cubane i L.A.i jestem zakochana!!! To cos fantastycznego moglabym tanczyc 24h/dobe ale... no wlasnie...jest jedno "ale" - nie bardzo mam z kim. Niewielu jest facetow ktorzy chca sie rozwijac, a jak sa to juz z kims tancza:/ No ale coz... moze mi sie jeszcze poszczesci Poki co cwicze ile moge sama Pozdrawiam wszystkie roztanczone ))
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 19:23   #47
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Taniec

Cytat:
Napisane przez April007
Ja chodze od stycznia na salse cubane i L.A.i jestem zakochana!!! To cos fantastycznego moglabym tanczyc 24h/dobe ale... no wlasnie...jest jedno "ale" - nie bardzo mam z kim. Niewielu jest facetow ktorzy chca sie rozwijac, a jak sa to juz z kims tancza:/ No ale coz... moze mi sie jeszcze poszczesci Poki co cwicze ile moge sama Pozdrawiam wszystkie roztanczone ))
a no właśne to problem chyba każdego kursu tańca-mała ilośc partnerów ale miejmy nadzieje,że to się zmieni kiedyś
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:08   #48
bailarina
Raczkowanie
 
Avatar bailarina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Taniec

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17
a no właśne to problem chyba każdego kursu tańca-mała ilośc partnerów ale miejmy nadzieje,że to się zmieni kiedyś
Faceci chyba uważają że taniec to mało męskie zajęcie, dlatego jest ich tak niewielu Kolega z którym ja tańcze na samym początku nie pozwolił nikomu mówić że chodzi na tańce "Bo co koledzy powiedzą?!"
Ale moim zdaniem to właśnie tancerze są bardzo męscy i pociagający
bailarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:21   #49
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Taniec

Cytat:
Napisane przez bailarina
Faceci chyba uważają że taniec to mało męskie zajęcie, dlatego jest ich tak niewielu Kolega z którym ja tańcze na samym początku nie pozwolił nikomu mówić że chodzi na tańce "Bo co koledzy powiedzą?!"
Ale moim zdaniem to właśnie tancerze są bardzo męscy i pociagający
No tak męskie ego im nie pozwalaMoze w głębi duszy by chcieli ale właśnie"co koledzy powiedzą"Ale jak dla mnie umiejętność tańczenia jest dla mnei dużym plusem u mężczyzny...ech zatańczyć w męskich ramionach tango...Kurcze rozmarzyłam się
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 20:37   #50
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Dot.: Taniec

Jak ja zaczynałam i jeszcze chodziłam na kurs, to więcej było facetów Potem wiadomo - każdy miał partnera, choć zdarzały się okresowe single - głównie wśród dziewczyn, ale nie była to reguła.

A facetom trzeba mówić, że taka umiejętność to wielki plus - im mniej ich umie tańczyć, tym bardziej w cenie są ci, którzy potrafią i chcą. Czasem działa

- Znalazła się znawczyni facetów

- No tak, rady mogą być chybione; testuję na Misiu, a to zdecydowanie nie to samo...

- Znaczy, że lepiej?

- Znaczy, że nie powiem
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:50   #51
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Taniec

Hej
Bardzo mnie cieszy, ze tyle Wizazanek lubi tanczyc i cos probuje w tym kierunku Nie mam jakiegos powalajacego doswiadczenia, bo tancze wlasnie trzeci rok z rzedu taniec towarzyski, przy czym od pol roku mam swoja grupe (ucze "latin solo" - kroki do tancow latynoamerykanskich tanczone bez partnera, mozna calkiem fajne rzeczy stworzyc) w studiu tanca. Pierwsze zetkniecie z tancem towarzyskim przezylam w przedszkolu i bardzo zaluje, ze mnie mama nie "przydusila", bo dzisiaj moze mialabym A klase . Potem byly jakies tance w grupach, taniec nowoczesny, a do towarzyskiego wrocilam na poczatku liceum za namowa kolezanki. Mialam dwoch rewelacyjnych partnerow, z jednym tanczylam poltora roku, a z drugim - pol roku (i dobrze, ze tak krotko, bo mi facet zycie powywracal do gory nogami ). Teraz mam przerwe, bo musze sie uczyc do matury. Zeby nie zapomniec za duzo, prowadze ta swoja grupe i mam nadzieje, ze kiedys wroce na parkiet w parze i pozdobywam punktow na turnieju.
A co do bucikow, to wbrew pozorom czarne nie sa takie praktyczne, bo widac na nich od razu brud i kurz. Sama mam butki z cielistej satyny i bardzo sobie chwale. Jesli chodzi o model, to albo z paskiem wzdluz stopy (ostatni model z 2 zestawu), albo z paskiem wiazanym wokol stopy (chyba te pierwsze), bo dobrze trzymaja noge i trudno ja skrecic. Z obcasami nie szalej, flare 6 cm sa chyba najwygodniejsze. Aaaa, jeszcze odnosnie koloru - jak chcesz tanczyc na turniejach, to cieliste buty sa lepsze, bo kazde kolorowe uwydatniaja prace stopy i bardziej widac bledy. W kazdym razie zycze Ci powodzenia, nie wykrecaj sobie nog i trzymaj partnera przy sobie, bo oni sa wybredni
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 11:11   #52
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Taniec

No wlasnie- tylko potem jak olewam moich znajomych dla tanca z jakims swietnie tanczacym kolega to sa oburzeni. A przeciez nic prostszego - wystarczy sie zapisac na kurs - no ale po co... Dla nich sport to ogladanie meczu pilki noznej :P Denerwuje mnie tez to, ze czesto ktos sie zapisze - pozna 4 jakies figury i uwaza juz ze umie tanczyc. A ja chce cos nowego cwiczyc bo ile mozna powtarzac w kolko jedno i to samo :/ Ale jestem twarda i nie poddam sie Moze w koncu znajdzie sie ktos chetny A salsa to juz jakas mania
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:35   #53
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Taniec

a-sea-of honey,czyli uczysz tańca?bo ciekawa jestem co trzeb zrobić żeby właśnie móc dawać lekcje?Trzeba skończć jakiś spacjalny kurs czy co?I czy trzeba wcześniej zaczynać czy mozna sie wziąśc np po maturze?Bo mieszkam w małym mieście i nei zawiele tu można zdziałać
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:26   #54
bailarina
Raczkowanie
 
Avatar bailarina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Taniec

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey
A co do bucikow, to wbrew pozorom czarne nie sa takie praktyczne, bo widac na nich od razu brud i kurz. Sama mam butki z cielistej satyny i bardzo sobie chwale. Jesli chodzi o model, to albo z paskiem wzdluz stopy (ostatni model z 2 zestawu), albo z paskiem wiazanym wokol stopy (chyba te pierwsze), bo dobrze trzymaja noge i trudno ja skrecic. Z obcasami nie szalej, flare 6 cm sa chyba najwygodniejsze. Aaaa, jeszcze odnosnie koloru - jak chcesz tanczyc na turniejach, to cieliste buty sa lepsze, bo kazde kolorowe uwydatniaja prace stopy i bardziej widac bledy. W kazdym razie zycze Ci powodzenia, nie wykrecaj sobie nog i trzymaj partnera przy sobie, bo oni sa wybredni
Dziękuję Ci bardzo za radę. Rzeczywiście, masz rację, że na czarnych widać brud-szczególnie jak partner depcze po nogach
Powiedz mi jeszcze, czy wiązane wokół stopy są lepsze niż wokół kostki-np. tak jak te czerwone?
Jesli chodzi o obcas to zastanawiałam się między 5 a 6, bo nóg nie chcę połamać
bailarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:40   #55
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: Taniec

Ja takze podzielam wasza milosc do tanca!! Tancze od 3 lat, zaczelam w wieku 11 Chodze na zajecia tanca nowoczesnego i teraz zapisuje sie rowniez do szkoly tanca jawor na towarzyski, a dokladniej latino-amerykanski
ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 16:39   #56
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: Taniec

Cytat:
Napisane przez ZooZoleQ=*
Ja takze podzielam wasza milosc do tanca!! Tancze od 3 lat, zaczelam w wieku 11 Chodze na zajecia tanca nowoczesnego i teraz zapisuje sie rowniez do szkoly tanca jawor na towarzyski, a dokladniej latino-amerykanski
Kojaze ta nazwe klubu, w jakim on sie znajduje miescie?
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:35   #57
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Taniec

Cytat:
Napisane przez April007
No wlasnie- tylko potem jak olewam moich znajomych dla tanca z jakims swietnie tanczacym kolega to sa oburzeni. A przeciez nic prostszego - wystarczy sie zapisac na kurs - no ale po co... Dla nich sport to ogladanie meczu pilki noznej :P Denerwuje mnie tez to, ze czesto ktos sie zapisze - pozna 4 jakies figury i uwaza juz ze umie tanczyc. A ja chce cos nowego cwiczyc bo ile mozna powtarzac w kolko jedno i to samo :/ Ale jestem twarda i nie poddam sie Moze w koncu znajdzie sie ktos chetny A salsa to juz jakas mania
Hey!! opowiedz mi coś otym tańcu to trudne jest?? a gdzie chodzisz na zajęcia i ile płacisz?? bardzo jestem ciekawa bo sama chętnie bym się zapisała
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 21:38   #58
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Taniec

Cytat:
Napisane przez April007
No wlasnie- tylko potem jak olewam moich znajomych dla tanca z jakims swietnie tanczacym kolega to sa oburzeni. A przeciez nic prostszego - wystarczy sie zapisac na kurs - no ale po co... Dla nich sport to ogladanie meczu pilki noznej :P Denerwuje mnie tez to, ze czesto ktos sie zapisze - pozna 4 jakies figury i uwaza juz ze umie tanczyc. A ja chce cos nowego cwiczyc bo ile mozna powtarzac w kolko jedno i to samo :/ Ale jestem twarda i nie poddam sie Moze w koncu znajdzie sie ktos chetny A salsa to juz jakas mania
Ehh.. ciężko jest znaleźć partnera do tańca już na trochę wyższym poziomie niż podstawowy i żeby jeszcze dobrze prowadził i miał chęć poznawania coraz to nowych figur
Ja też się nie poddaje
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 22:01   #59
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Taniec

a czy wie ktos coś na temat tej szkoły http://www.iskra.wroc.pl wiem że prowadząca ma też zajęcia w ramach w-f na polibudzie. ale tyle. na razie maila wysłałam i poczekam na odpowiedź. ale może wy coś wiecie
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 08:47   #60
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Taniec

mała77 szczerze Ci powiem co myślę. Uważam, że we Wrocławiu znajdziesz lepsze szkoły tańca, takie jest moje zdanie. W razie jakichś pytań napisz proszę PW.
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-22 19:12:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.