W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-16, 09:33   #481
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka¿ wiadomo¶æ
wspó³czujê

ja w lato musia³am kupiæ now± bo ponad 10-letnia odmówi³a wspó³pracy, po w³±czeniu po prostu zero reakcji, jakby nagle w wieczny sen zapad³a
nowa by³a droga (bo z tych slim - mam ma³± ³azienkê) ale za to jest ³adowana od frontu i zu¿ywa 5 razy mniej pr±du ni¿ stara
ja swoja uzywam od wrze¶nia 2012
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 09:36   #482
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dzieñ dobry blond piêkno¶ci

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Koteczko piekne te pieski, wszystkie sa piekne

Dziewczyny nalozylam dzis olejek na koncowki ze s³odkich migda³ow, potrzymalam troche i umylam i waxa dalam. Jest wizualnie lepiej. ciekawe co powie mi w pt fryz czy to jest spalone do ¶ciêcia, czy suche do utrzymania.
A jakiego waxu u¿ywasz?
Ja te¿ siê muszê wybraæ do fryzjera. Ale jako¶ nie mogê siê zebraæ


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczynki widzia³y¶cie to? nowy sza³ http://wiadomosci.onet.pl/wideo/port...,105073,w.html
Do¶æ ciekawe


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
zawsze kocha³am kundelki i nie mam im nic do zarzucenia ale zakocha³am sie w ma³ych pieskach i nie moge sie odkochaæ
Rozumiem Ciê doskonale. I ¿yczê ¿eby¶ znalaz³a swojego wymarzonego psiaka, i ¿eby by³ z Tob± wiele d³ugich lat



Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzcie do albumu
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki dziekujetak balowo wlasnie
z wlosow by³am bardzo zadowolona, wymyslila to moja fryzjerka, ja tylko usiad³am na fotel
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Kylie dziekujeze zrobionym makijazem i fryzura wygladam tu jak nie ja
jaka aktorkê?

A ja mam tylko u Ciebie album z w³osami, ale tam s± tylko fotki w³osów, bez twarzy


exclusivee A¿ tak ¼le na pewno nie wysz³o Dobrze, ¿e znalaz³a¶ odcieñ w którym Ci do twarzy. A z pomoc± Bunny na pewno dojdziesz do wyrównania reszty w³osów



Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Ej dziewczyny powiedzcie mi czy za¿ywanie hormonów mo¿ne wp³ywaæ na skrêt w³osów
Np. moje sa teraz bardziej proste niz kiedys i nie wiem czy to zas³uga nawil¿enia i wygladzenia czy odstawienia tabsów
I jak teraz chce wrocic do tabletek to znowu moga zaczac sie falowac?[COLOR="Silver"]
Nie mam pojêcia, czy hormony mog³y na to wp³yn±æ
Ja, gdy bra³am wcze¶niej hormony, to skrêt mia³am, gdy przesta³am, nadal go mia³am. Teraz znowu biorê, i w³osy nadal mi siê faluj±. Wiêc nie mam pojêcia. Mo¿e akurat w Twoim przypadku hormony maj± na to jaki¶ wp³yw.


Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Sliczny nietoperek Uwielbiam takie duze oczy i uszy spadochronki Mialam kiedys podobnego, tyle ze rudaska.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
slodziak
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
o matko jaki slodziak
ale ja wariacko kocham koty
Dziêkujê w imieniu mojego Huga
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 09:44   #483
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ piêkne wiza¿ z rana jak ¶mietana!
U¿ywa³y¶cie tej czarnej serii loreala? W super pharmie jest teraz na ni± promocyja i siê zastanawiam, czy nie wzi±æ od¿ywki.
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-16 o 09:46
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 09:47   #484
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ piêkne wiza¿ z rana jak ¶mietana!
U¿ywa³y¶cie tej czarnej serii loreala? W super pharmie jest teraz na ni± promocyja i siê zastanawiam, czy nie wzi±æ od¿ywki.
Je¶li chodzi o serie Argininie to ja mialam szampon...
Poszed³ do mycia ³azienki
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 09:49   #485
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ piêkne wiza¿ z rana jak ¶mietana!
U¿ywa³y¶cie tej czarnej serii loreala? W super pharmie jest teraz na ni± promocyja i siê zastanawiam, czy nie wzi±æ od¿ywki.
Hej
Ja nie u¿ywa³am, ale te¿ siê na ni± czajê. Caskada na swoim blogu pisa³a recenzjê o masce z tej serii.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi o serie Argininie to ja mialam szampon...
Poszed³ do mycia ³azienki
Szampon mnie nie kusi. Od¿ywka albo maska tak
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 09:50   #486
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
No i ns k³opot
zrobilam pranie i po jakims czasie smierdzi mi spalenizna w lazience.
Przedwczoraj tez tak mialam ale myslalam ze to z wentylacji, dzisiaj to samo i skojarzylam,¿e to pralka
widzê,¿e nie tylko ja mam problemy ze sprzêtami... chyba jaka¶ namagnesowana chodzê czy co... bo w ostatnim czasie popsu³am toster, suszarkê, lokówkê i czajnik

suszarka siê przegrza³a, bo wiecie, uczy³am siê suszyæ na szczotkê i TROCHÊ za d³ugo to trwa³o lokówka siê zjara³a, czajnik sam siê wy³±cza podczas gotowania wody, a toster nie "wyrzuca" chleba
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 09:53   #487
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
widzê,¿e nie tylko ja mam problemy ze sprzêtami... chyba jaka¶ namagnesowana chodzê czy co... bo w ostatnim czasie popsu³am toster, suszarkê, lokówkê i czajnik

suszarka siê przegrza³a, bo wiecie, uczy³am siê suszyæ na szczotkê i TROCHÊ za d³ugo to trwa³o lokówka siê zjara³a, czajnik sam siê wy³±cza podczas gotowania wody, a toster nie "wyrzuca" chleba

mamy podobne zaburzenia.
W tym tygodniu spali³am juz dwie zarowki, jedna w pracy, druga w domu.
¯elazko parowe w pracy odmawia wspó³pracy i sie wy³±cza, a jak kiedy¶ dawno temu wesz³am do pokoju i zapali³am ¶wiat³o to zgas³ tv
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 10:05   #488
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co szuka³am ale jedyna opcja zeby sie to op³aca³o to zamawianie z hong kongu Wtedy wychodzi jakos 25 z³. A tak to ko³o 40
A przeciez nie zamówie z hong kongu
Mówie poki co kolor jest ok nie bede sie juz czepiac niewiadomo czego, kazda farba u mnie wychodzi bezowa tak czy siak.
Zobaczymy, mowie jak bedzie rudziec to zrobie tym 12/11, ze sklepowego wellatonu 12/1 bylam zadowolona jezeli chodzi o kolor - tylko kondycja kaput To moze sie sprawdzi A jak nie no to alfa


Bunny jak chce to 10/16 na ca³e w³osy to z woda 6 %?;> I jak to zrobic? Przed farbowaniem odrostów jeszcze, czy po, czy w trakcie?
Bo powinno ³adnie och³odzic to stare po palette w sumie;>
Szkoda ze w PL nie ma tej 12/16 :/ Bo widzia³am efekt w necie to jest mega kolor Tak ch³odny ze o mamo
tak na 6% bo inaczej mocno szaro ci wezmie. ja bym teraz rownala zrobila z niej szamponetke i jazda na cale wlosy naciap, przemasuj potrzymaj z 15 minut i gotowe

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzcie do albumu
agatko jak gwiazda wygladalas

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem i ja Jak zwykle mi nie wysz³o.... kochany t¿-cik tak wolno uwija³ siê z farbowaniem, ¿e zanim przeszed³ do drugiego pasma tylniej sekcji w³osów to pierwsze ju¿ zd±¿y³o poja¶nieæ W rezultacie rozja¶nia³am w³osy sama i... no w³a¶nie. Wygl±dam jak krowa Okaza³o siê ¿e na moje w³osy 2 tubki alfaparfu to maksimum (rozrabia³am w miseczce po trochu, najpierw na odrosty potem na resztê w³osów i 2 tubki w zupe³no¶ci wystarczy³y, nie musia³am dorabiaæ wiêcej bo i tak sporo farby zosta³o niezu¿ytej), bêdê wiedzia³a na przysz³o¶æ. A jak wra¿enia po farbowaniu? Nie uwierzycie ale w³osy s± w lepszej kondycji ni¿ by³y Te popalone koñce pójd± do ¶ciêcia bo zbyt wiele ju¿ przesz³y ale za to pozosta³e czê¶ci w³osa s± miêkkie, b³yszcz±ce, jestem w szoku dziewczyny. A podczas sp³ukiwania rozja¶niacza wydawa³o mi siê jakbym sp³ukiwa³a od¿ywkê- takie mia³am lej±ce siê i miêkkie w³osy

G³upio mi ¿e znów muszê o to prosiæ, ale bunny doradzisz mi co dalej? Nie mam narazie jak zrobiæ zdjêcia oddaj±cego kolor w³osów (t¿ zostawi³ sobie aparat po sylwku ¿eby zdjêcia zgraæ i dalej mi go nie odda³ mimo pró¶b ), ale opisowo wygl±da to tak: w³osy ca³e w ³atki, odrost to kolor zamierzony (i uwaga pasuje mi!), reszta w³osów w odcieniach jasny rudy, ciemny rudy i parê pasm br±zowych oraz w odcieniu ciemnego blondu. Moje za³o¿enie to uzyskaæ odcieñ 8.1 na ca³o¶ci. Zosta³a mi jeszcze jedna saszetka rozja¶niacza i chcia³am podzieliæ j± na dwie czê¶ci- z pomoc± 1/4 saszetki rozja¶niæ na wodzie 6% br±zowe pasemka, a z reszt± wykonaæ k±piel rozja¶niaj±c± na ca³o¶ci (tylko nie wiem na jakiej wodzie??) i na to farba docelowa. No i nie wiem jak± farbê mam u¿yæ, zale¿y mi na tym ¿eby na to jedno farbowanie by³a to farba drogeryjna, dobrze "kryj±ca" i wyrównuj±ca kolor. Oczywi¶cie w odcieniu podanym powy¿ej Bunny je¶li co¶ wymy¶lisz bêdê Ci baaaaardzo wdziêczna

P.S. T¿ oczywi¶cie marudzi ¿e znowu rudo i ³aciato, ale powiedzia³am mu jasno ¿e do ciemnych na razie nie wracam i chyba siê z tym ju¿ pogodzi³

---------- Dopisano o 03:16 ---------- Poprzedni post napisano o 03:12 ----------

Agatko piêknie wygl±da³a¶ Zgadzam siê z nove, jak gwiazda holi³udu A te w³osy wygl±daj± wyj±tkowo piêknie w takim eleganckim ujêciu

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 03:16 ----------

Bunny mo¿e palette ICC w odcieniu N6 albo N5 podo³a zadaniu? Czy raczej poleca³aby¶ co¶ innego?
postarajcie sie rozjasnic te najciemniejsze miejsca a potem farba palette c6, albo loreal 8.1 albo wellaton... nic ciemniejszego niz 8 bo wrocisz do brazu nie poddawaj sie!

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
heheh to jak ja w makijazu
Bez makijazu- zombie
z makijazem-zombie z rumieñcem
no wlasnie nie moge sobie przypomniec, ale jak tylko skojarze to napisze

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Ej dziewczyny powiedzcie mi czy za¿ywanie hormonów mo¿ne wp³ywaæ na skrêt w³osów
Np. moje sa teraz bardziej proste niz kiedys i nie wiem czy to zas³uga nawil¿enia i wygladzenia czy odstawienia tabsów
I jak teraz chce wrocic do tabletek to znowu moga zaczac sie falowac?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Agatko juz wiem kogo mi przypominasz
http://www.stud-center.com/wallpaper...ter/15483.html
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...htonchanel.jpg
wydaje mi sie ze masz prostsze wloski bo sa dluzsze, zdrowsze, dobrze dbasz o nie...wiec sie pod ciezarem swoim prostuja.
bez kitu ale podobna

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
No i ns k³opot
zrobilam pranie i po jakims czasie smierdzi mi spalenizna w lazience.
Przedwczoraj tez tak mialam ale myslalam ze to z wentylacji, dzisiaj to samo i skojarzylam,¿e to pralk
o kurcze moze wezwij jakis serwis niech ja sprawdza nim sie spali calkiem??? a moze to gdzies od sasiada zalatuje ci wentylacja?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:10   #489
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry blond piêkno¶ci



A jakiego waxu u¿ywasz?
Ja te¿ siê muszê wybraæ do fryzjera. Ale jako¶ nie mogê siê zebraæ




Do¶æ ciekawe




Rozumiem Ciê doskonale. I ¿yczê ¿eby¶ znalaz³a swojego wymarzonego psiaka, i ¿eby by³ z Tob± wiele d³ugich lat








A ja mam tylko u Ciebie album z w³osami, ale tam s± tylko fotki w³osów, bez twarzy


exclusivee A¿ tak ¼le na pewno nie wysz³o Dobrze, ¿e znalaz³a¶ odcieñ w którym Ci do twarzy. A z pomoc± Bunny na pewno dojdziesz do wyrównania reszty w³osów





Nie mam pojêcia, czy hormony mog³y na to wp³yn±æ
Ja, gdy bra³am wcze¶niej hormony, to skrêt mia³am, gdy przesta³am, nadal go mia³am. Teraz znowu biorê, i w³osy nadal mi siê faluj±. Wiêc nie mam pojêcia. Mo¿e akurat w Twoim przypadku hormony maj± na to jaki¶ wp³yw.








Dziêkujê w imieniu mojego Huga
jakie imie debesciarskie

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ piêkne wiza¿ z rana jak ¶mietana!
U¿ywa³y¶cie tej czarnej serii loreala? W super pharmie jest teraz na ni± promocyja i siê zastanawiam, czy nie wzi±æ od¿ywki.
nove...
nie wiem nic o czarnej odzywce
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi o serie Argininie to ja mialam szampon...
Poszed³ do mycia ³azienki
moj tez...brrr...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
widzê,¿e nie tylko ja mam problemy ze sprzêtami... chyba jaka¶ namagnesowana chodzê czy co... bo w ostatnim czasie popsu³am toster, suszarkê, lokówkê i czajnik

suszarka siê przegrza³a, bo wiecie, uczy³am siê suszyæ na szczotkê i TROCHÊ za d³ugo to trwa³o lokówka siê zjara³a, czajnik sam siê wy³±cza podczas gotowania wody, a toster nie "wyrzuca" chleba
jaka psuja


czeko dziekuje za fotki



wiecie co.... moj dziadek poszedl dzis do lekarza wypisac sobie leki, tzn tz go przed praca zawiozl do osrodka... i sie podobno przewrocil gdzies tam, dostal jakiegos ataku i karetka go zabrali do szpitala... i teraz jest na izbie przyjec a ja czekam na telefon co za masakra, znow cos sie dzieje, ale jaki on mogl miec atak? zawal???
moj biedny dziadzius... pojade do niego po poludniu jak bedzie decyzja na jaki oddzial trafi, zawioze mu graty i zobacze co tam sie wydarzylo....
znow czarna seria mialam tydzien luzu raptem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:16   #490
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny, zobaczcie, jak mi siê ociepli³ odrost po tygodniu Wszystko pewnie przez to wcze¶niejsze malowanie be¿owym blondem. Zachcia³o mi siê Mam nadziejê, ¿e przy nastêpnym malowaniu w³osy za³api± ju¿ lepiej popiel.

Pierwsze zdjêcie zaraz po malowaniu, a reszta tydzieñ po.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg palette c10 (8).jpg (97,4 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c10 tydzien po malowaniu (3).jpg (107,0 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c10 tydzien po malowaniu (6).jpg (111,9 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c10 tydzien po malowaniu (8).jpg (101,8 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c10 tydzien po malowaniu (5).jpg (106,1 KB, 10 za³adowañ)
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:20   #491
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
wiecie co.... moj dziadek poszedl dzis do lekarza wypisac sobie leki, tzn tz go przed praca zawiozl do osrodka... i sie podobno przewrocil gdzies tam, dostal jakiegos ataku i karetka go zabrali do szpitala... i teraz jest na izbie przyjec a ja czekam na telefon co za masakra, znow cos sie dzieje, ale jaki on mogl miec atak? zawal???
moj biedny dziadzius... pojade do niego po poludniu jak bedzie decyzja na jaki oddzial trafi, zawioze mu graty i zobacze co tam sie wydarzylo....
znow czarna seria mialam tydzien luzu raptem
Bunny bardzo mi przykro oby nie zawa³... Mo¿e jako¶ zas³ab³ a nie atak, nie wiem, wyja¶ni siê wszystko jak zadzwoni±



Kylie by³a¶ drugi raz w Inglocie po ró¿? jak nie to go nie kupuj tzn. jako ró¿ my¶lê, ¿e bêdzie ok, ale jako bronzer... kolor super ekstra, ale ma³o wydajny, u mnie ju¿ widaæ dno, a ile ja siê nim ciapam? z 1,5 miesi±ca i to nie codziennie...
kupi³am teraz z Inglota typowy bronzer w tych paseczkach AMC, ciekawe jak siê sprawdzi, mam roz¶wietlacz z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 10:21   #492
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
jakie imie debesciarskie

wiecie co.... moj dziadek poszedl dzis do lekarza wypisac sobie leki, tzn tz go przed praca zawiozl do osrodka... i sie podobno przewrocil gdzies tam, dostal jakiegos ataku i karetka go zabrali do szpitala... i teraz jest na izbie przyjec a ja czekam na telefon co za masakra, znow cos sie dzieje, ale jaki on mogl miec atak? zawal???
moj biedny dziadzius... pojade do niego po poludniu jak bedzie decyzja na jaki oddzial trafi, zawioze mu graty i zobacze co tam sie wydarzylo....
znow czarna seria mialam tydzien luzu raptem
Ka¿dy siê ¶mieje z jego imienia, a mi siê wydaje, ¿e do niego pasuje. Wziê³o siê z takiej gry na komp "Hugo". Jak by³am ma³a, to w ni± gra³am. I bohater tej gry by³ taki podobny do mojego psiaka, tzn uszy

Na pewno wszystko jest ju¿ dobrze z dziadkiem, skoro nie dzwoni Twój t¿. A na pewno ju¿ lepiej Trzymam kciuki, aby szybko go wypu¶cili ze szpitala, ca³ego i zdrowego.
Ja niestety nie mam ju¿ ¿adnego dziadka.
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:24   #493
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
heheh to jak ja w makijazu
Bez makijazu- zombie
z makijazem-zombie z rumieñcem
no wlasnie nie moge sobie przypomniec, ale jak tylko skojarze to napisze

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Ej dziewczyny powiedzcie mi czy za¿ywanie hormonów mo¿ne wp³ywaæ na skrêt w³osów
Np. moje sa teraz bardziej proste niz kiedys i nie wiem czy to zas³uga nawil¿enia i wygladzenia czy odstawienia tabsów
I jak teraz chce wrocic do tabletek to znowu moga zaczac sie falowac?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Agatko juz wiem kogo mi przypominasz
http://www.stud-center.com/wallpaper...ter/15483.html
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...htonchanel.jpg
Ja biorê hormony ju¿ jaki¶ czas i nie ma to wp³ywu na moje w³osy, dalej mam swoje naturalne falki

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
widzê,¿e nie tylko ja mam problemy ze sprzêtami... chyba jaka¶ namagnesowana chodzê czy co... bo w ostatnim czasie popsu³am toster, suszarkê, lokówkê i czajnik

suszarka siê przegrza³a, bo wiecie, uczy³am siê suszyæ na szczotkê i TROCHÊ za d³ugo to trwa³o lokówka siê zjara³a, czajnik sam siê wy³±cza podczas gotowania wody, a toster nie "wyrzuca" chleba


Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
postarajcie sie rozjasnic te najciemniejsze miejsca a potem farba palette c6, albo loreal 8.1 albo wellaton... nic ciemniejszego niz 8 bo wrocisz do brazu nie poddawaj sie!
To z tych trzech zaufam chyba palette Nie zwróci³am nawet uwagi na ten kolor przy ogl±daniu palety A te partie ciemniejsze rozja¶niæ czystym rozja¶niaczem, czy lepiej zrobiæ k±piel? i na jakiej wodzie- 6% czy 9%?

Tym razem na pewno siê nie poddam Zaraz poszukam kabla i spróbujê zrobiæ jakie¶ zdjêcia telefonem, ¿eby pokazaæ Wam co mam na g³owie Je¶li wszystko mi siê wyrówna to jestem pewna na 100% ¿e na nastêpne farbowania biorê alfaparf
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:29   #494
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, zobaczcie, jak mi siê ociepli³ odrost po tygodniu Wszystko pewnie przez to wcze¶niejsze malowanie be¿owym blondem. Zachcia³o mi siê Mam nadziejê, ¿e przy nastêpnym malowaniu w³osy za³api± ju¿ lepiej popiel.

Pierwsze zdjêcie zaraz po malowaniu, a reszta tydzieñ po.
to na pewno bez wylazi
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny bardzo mi przykro oby nie zawa³... Mo¿e jako¶ zas³ab³ a nie atak, nie wiem, wyja¶ni siê wszystko jak zadzwoni±



Kylie by³a¶ drugi raz w Inglocie po ró¿? jak nie to go nie kupuj tzn. jako ró¿ my¶lê, ¿e bêdzie ok, ale jako bronzer... kolor super ekstra, ale ma³o wydajny, u mnie ju¿ widaæ dno, a ile ja siê nim ciapam? z 1,5 miesi±ca i to nie codziennie...
kupi³am teraz z Inglota typowy bronzer w tych paseczkach AMC, ciekawe jak siê sprawdzi, mam roz¶wietlacz z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona
dodzwonilam sie w koncu...
krew mu brali juz 3x ciagle cos zle wychodzi teraz lezy pod kroplowka... przewrocil sie nawet do gabinetu lekarskiego nie doszedl, bo mu sie w glowie zakrecilo i wezwali karetke zeby go zabrala...
zobaczymy, jak beda wyniki to go pewnie na oddzial wrzuca to po pracy tz pojedziemy do niego

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Ka¿dy siê ¶mieje z jego imienia, a mi siê wydaje, ¿e do niego pasuje. Wziê³o siê z takiej gry na komp "Hugo". Jak by³am ma³a, to w ni± gra³am. I bohater tej gry by³ taki podobny do mojego psiaka, tzn uszy

Na pewno wszystko jest ju¿ dobrze z dziadkiem, skoro nie dzwoni Twój t¿. A na pewno ju¿ lepiej Trzymam kciuki, aby szybko go wypu¶cili ze szpitala, ca³ego i zdrowego.
Ja niestety nie mam ju¿ ¿adnego dziadka.
my z tz mamy tylko jednego... mojego za miesiac bedzie mial 85 lat...ciezko powoli zaczyna byc...

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja biorê hormony ju¿ jaki¶ czas i nie ma to wp³ywu na moje w³osy, dalej mam swoje naturalne falki







To z tych trzech zaufam chyba palette Nie zwróci³am nawet uwagi na ten kolor przy ogl±daniu palety A te partie ciemniejsze rozja¶niæ czystym rozja¶niaczem, czy lepiej zrobiæ k±piel? i na jakiej wodzie- 6% czy 9%?

Tym razem na pewno siê nie poddam Zaraz poszukam kabla i spróbujê zrobiæ jakie¶ zdjêcia telefonem, ¿eby pokazaæ Wam co mam na g³owie Je¶li wszystko mi siê wyrówna to jestem pewna na 100% ¿e na nastêpne farbowania biorê alfaparf
zalezy jak ciemne te pasma, ale chyba bym je wybrala i rozjasniaczem zrobila i w folie, zeby juz calych wlosow znow nie pojasniac bo to bez sens- bedzie coraz wiecej rudego
pokaz co wyszlo.
ja mowilam ze alfa to alfa, bardzo rzadko zawodzi na tyle osob ktorym radzilam alfe, albo sama robilam to moze gora 5 bylo nie zadowolone
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:34   #495
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny a ta palette nie wyjdzie u mnie za ciemno? Tzn. chodzi mi o to czy to bêdzie faktycznie widaæ ten blond, bo jak patrzê na opakowanie to tak jakbym br±z widzia³a jasny
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:34   #496
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

wydaje mi sie ze masz prostsze wloski bo sa dluzsze, zdrowsze, dobrze dbasz o nie...wiec sie pod ciezarem swoim prostuja.
bez kitu ale podobna


o kurcze moze wezwij jakis serwis niech ja sprawdza nim sie spali calkiem??? a moze to gdzies od sasiada zalatuje ci wentylacja?
podobna,nie?
znalazlam w³asnie karte gwarancyjna i po drodze do pracy za³atwie sprawe.
Niech ktos przyjdzie i mi to zobaczy, bo kiedys nie daj Bo¿e cha³upa mi sie zjara

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ


moj tez...brrr...


jaka psuja


czeko dziekuje za fotki



wiecie co.... moj dziadek poszedl dzis do lekarza wypisac sobie leki, tzn tz go przed praca zawiozl do osrodka... i sie podobno przewrocil gdzies tam, dostal jakiegos ataku i karetka go zabrali do szpitala... i teraz jest na izbie przyjec a ja czekam na telefon co za masakra, znow cos sie dzieje, ale jaki on mogl miec atak? zawal???
moj biedny dziadzius... pojade do niego po poludniu jak bedzie decyzja na jaki oddzial trafi, zawioze mu graty i zobacze co tam sie wydarzylo....
znow czarna seria mialam tydzien luzu raptem
Bunny trzymaj sie
moze poprostu jest os³abiony, strasi ludzie zle znosza zmiany pogody, zime itp.
Widze to po mojej babuni
My¶le,¿e dostanie wzmacniajaca kroplowke i bedzie wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny bardzo mi przykro oby nie zawa³... Mo¿e jako¶ zas³ab³ a nie atak, nie wiem, wyja¶ni siê wszystko jak zadzwoni±



Kylie by³a¶ drugi raz w Inglocie po ró¿? jak nie to go nie kupuj tzn. jako ró¿ my¶lê, ¿e bêdzie ok, ale jako bronzer... kolor super ekstra, ale ma³o wydajny, u mnie ju¿ widaæ dno, a ile ja siê nim ciapam? z 1,5 miesi±ca i to nie codziennie...
kupi³am teraz z Inglota typowy bronzer w tych paseczkach AMC, ciekawe jak siê sprawdzi, mam roz¶wietlacz z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona
a nie by³am
Wiesz,kupilam ten co kiedys mialam i jest rewelacyjny.
Dobrze sie rozprowadza, ma sliczny kolor i nie pyli przy nabieraniu.
Utrzymuje sie caly dzien
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...uch-blush.html
ja mam w kolorze 30, taka brzoskwinia z malutkimi drobinkami, ale nie tam zeby chamski brokat
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:45   #497
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny a ta palette nie wyjdzie u mnie za ciemno? Tzn. chodzi mi o to czy to bêdzie faktycznie widaæ ten blond, bo jak patrzê na opakowanie to tak jakbym br±z widzia³a jasny
oj rany ja ci napisalam c6 to ciemny blond, sorki... odpada o czym ja dzis mysle wellaton 8./1 bierz.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
podobna,nie?
znalazlam w³asnie karte gwarancyjna i po drodze do pracy za³atwie sprawe.
Niech ktos przyjdzie i mi to zobaczy, bo kiedys nie daj Bo¿e cha³upa mi sie zjara


Bunny trzymaj sie
moze poprostu jest os³abiony, strasi ludzie zle znosza zmiany pogody, zime itp.
Widze to po mojej babuni
My¶le,¿e dostanie wzmacniajaca kroplowke i bedzie wszystko dobrze


a nie by³am
Wiesz,kupilam ten co kiedys mialam i jest rewelacyjny.
Dobrze sie rozprowadza, ma sliczny kolor i nie pyli przy nabieraniu.
Utrzymuje sie caly dzien
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...uch-blush.html
ja mam w kolorze 30, taka brzoskwinia z malutkimi drobinkami, ale nie tam zeby chamski brokat
zostaje w szpitalu mam mu zawiesc rzeczy pozniej... ech...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:50   #498
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
to na pewno bez wylazi

dodzwonilam sie w koncu...
krew mu brali juz 3x ciagle cos zle wychodzi teraz lezy pod kroplowka... przewrocil sie nawet do gabinetu lekarskiego nie doszedl, bo mu sie w glowie zakrecilo i wezwali karetke zeby go zabrala...
zobaczymy, jak beda wyniki to go pewnie na oddzial wrzuca to po pracy tz pojedziemy do niego

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------


my z tz mamy tylko jednego... mojego za miesiac bedzie mial 85 lat...ciezko powoli zaczyna byc...

zalezy jak ciemne te pasma, ale chyba bym je wybrala i rozjasniaczem zrobila i w folie, zeby juz calych wlosow znow nie pojasniac bo to bez sens- bedzie coraz wiecej rudego
pokaz co wyszlo.
ja mowilam ze alfa to alfa, bardzo rzadko zawodzi na tyle osob ktorym radzilam alfe, albo sama robilam to moze gora 5 bylo nie zadowolone
Bunny wspó³czujê sytuacji z dziadkiem mój ostatnio przechodzi³ zawa³ i 4tygodniow± rehabilitacje w sanatorium... Oby Twój wyszed³ z tego ca³o

A tych rudo¶ci ju¿ rozja¶niaczem nie ruszaæ wcale? Farba bêdzie w stanie to pokryæ? Czy lepiej na tych najciemniejszych rudych fragmentach zrobiæ k±piel na wodzie 6% dodatkowo?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:50   #499
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
oj rany ja ci napisalam c6 to ciemny blond, sorki... odpada o czym ja dzis mysle wellaton 8./1 bierz.


zostaje w szpitalu mam mu zawiesc rzeczy pozniej... ech...
Spokojnie, pewnie zrobia profilaktyczne badania i bedzie dobrze
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 10:51   #500
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
oj rany ja ci napisalam c6 to ciemny blond, sorki... odpada o czym ja dzis mysle wellaton 8./1 bierz.

zostaje w szpitalu mam mu zawiesc rzeczy pozniej... ech...
A jest jaka¶ alternatywa tego wellatonu w¶ród palette? Ostatnim razem jak robi³am wellatonem mia³am po nim okropny susz na g³owie i nie chcê tego powtarzaæ, bardziej ju¿ ufam palette No chyba ¿e nie ma alternatywy to trudno jako¶ siê pomêczê

Edit: Pewnie porobi± mu badania, nie zamartwiaj siê na zapas, poczekaj do wizyty w szpitalu, pewnie tam powiedz± Ci wiêcej.
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-16 o 10:59
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:54   #501
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny wspó³czujê sytuacji z dziadkiem mój ostatnio przechodzi³ zawa³ i 4tygodniow± rehabilitacje w sanatorium... Oby Twój wyszed³ z tego ca³o

A tych rudo¶ci ju¿ rozja¶niaczem nie ruszaæ wcale? Farba bêdzie w stanie to pokryæ? Czy lepiej na tych najciemniejszych rudych fragmentach zrobiæ k±piel na wodzie 6% dodatkowo?
zalezy czy to rudosc jasna czy taka ognista marchewa

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
A jest jaka¶ alternatywa tego wellatonu w¶ród palette? Ostatnim razem jak robi³am wellatonem mia³am po nim okropny susz na g³owie i nie chcê tego powtarzaæ, bardziej ju¿ ufam palette No chyba ¿e nie ma alternatywy to trudno jako¶ siê pomêczê
widze ze nie ma juz tej chlodnej serii palette jest wycofana wiec zostaje ci wellaton albo loreal.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:55   #502
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Ka¿dy siê ¶mieje z jego imienia, a mi siê wydaje, ¿e do niego pasuje. Wziê³o siê z takiej gry na komp "Hugo". Jak by³am ma³a, to w ni± gra³am. I bohater tej gry by³ taki podobny do mojego psiaka, tzn uszy
No no , a ja swojemu pierworodnemu mialam dac na imie Hugo Vincent - po dziadku . Corka miala byc Rebecca, ale kuzynka imie skradla i terz w kropce jestesmy . Bo ja ze swoim to juz kilka lat sie zastanawiamy nad imionami, a dzieci nie planujemy jeszcze dlugo .

Piesulek slodki.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:56   #503
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

exclusive masz jeszcze z nutrisse garnier 8.1 i tyle chyba...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:58   #504
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
zostaje w szpitalu mam mu zawiesc rzeczy pozniej... ech...
Kciuki za zdrowie Dziadka! Bedzie dobrze! Trzeba go troche pocieszyc i poodwiedzac, to na duchu bedzie mu lepiej i od razu poczuje sie lepiej na ciele.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:02   #505
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Koniec tego dobrego, trzeba do pracy sie zbierac
Bunny trzymaj sie kochana
Mi³ego dnia wszystkim
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:22   #506
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
zalezy czy to rudosc jasna czy taka ognista marchewa

widze ze nie ma juz tej chlodnej serii palette jest wycofana wiec zostaje ci wellaton albo loreal.
Ani taka ani taka Powiedzia³abym ¿e to taki ¶redni wyp³owia³y rudy Teraz w ¶wietle dziennym nawet odrosty wydaj± mi siê szarawo rudawe

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
exclusive masz jeszcze z nutrisse garnier 8.1 i tyle chyba...
To chyba wellaton najlepiej mi wyrówna w³osy z tych trzech?

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Bunny a loreal casting 801? Widzia³am ¿e ³adnie wychodzi, tylko nie wiem czy podo³a
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:22   #507
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ani taka ani taka Powiedzia³abym ¿e to taki ¶redni wyp³owia³y rudy Teraz w ¶wietle dziennym nawet odrosty wydaj± mi siê szarawo rudawe



To chyba wellaton najlepiej mi wyrówna w³osy z tych trzech?
to farba powinna ci to zakryc jak wyplowiale. garnier tez da rade mysle wiec jak masz po welku sieke to rob garnierem- na 30 minut na wlosy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:23   #508
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzcie do albumu
piêkna¶ jest
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem i ja Jak zwykle mi nie wysz³o.... kochany t¿-cik tak wolno uwija³ siê z farbowaniem, ¿e zanim przeszed³ do drugiego pasma tylniej sekcji w³osów to pierwsze ju¿ zd±¿y³o poja¶nieæ W rezultacie rozja¶nia³am w³osy sama i... no w³a¶nie. Wygl±dam jak krowa Okaza³o siê ¿e na moje w³osy 2 tubki alfaparfu to maksimum (rozrabia³am w miseczce po trochu, najpierw na odrosty potem na resztê w³osów i 2 tubki w zupe³no¶ci wystarczy³y, nie musia³am dorabiaæ wiêcej bo i tak sporo farby zosta³o niezu¿ytej), bêdê wiedzia³a na przysz³o¶æ. A jak wra¿enia po farbowaniu? Nie uwierzycie ale w³osy s± w lepszej kondycji ni¿ by³y Te popalone koñce pójd± do ¶ciêcia bo zbyt wiele ju¿ przesz³y ale za to pozosta³e czê¶ci w³osa s± miêkkie, b³yszcz±ce, jestem w szoku dziewczyny. A podczas sp³ukiwania rozja¶niacza wydawa³o mi siê jakbym sp³ukiwa³a od¿ywkê- takie mia³am lej±ce siê i miêkkie w³osy
wytrwaj juz do koñca trzymam kciuki za powrót do blondu
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
ja polecam NaturVital z aloesem
bardzp fajna maska, ³adnie pachnie, ja przecieta ga³±zka aloesu





faktycznie mozle lepiej przed myciem
chociaz ja ostatnio nalozylam olejek na same koncowki doslownie i mialam problem zeby to zmyc.
Ale mam jeszcze jednen glupi pomysl...
a która to ta maska?
spróbuje na nastepny raz przed myciem
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
widzê,¿e nie tylko ja mam problemy ze sprzêtami... chyba jaka¶ namagnesowana chodzê czy co... bo w ostatnim czasie popsu³am toster, suszarkê, lokówkê i czajnik

suszarka siê przegrza³a, bo wiecie, uczy³am siê suszyæ na szczotkê i TROCHÊ za d³ugo to trwa³o lokówka siê zjara³a, czajnik sam siê wy³±cza podczas gotowania wody, a toster nie "wyrzuca" chleba
o rany Macgaywer z Ciebie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
wiecie co.... moj dziadek poszedl dzis do lekarza wypisac sobie leki, tzn tz go przed praca zawiozl do osrodka... i sie podobno przewrocil gdzies tam, dostal jakiegos ataku i karetka go zabrali do szpitala... i teraz jest na izbie przyjec a ja czekam na telefon co za masakra, znow cos sie dzieje, ale jaki on mogl miec atak? zawal???
moj biedny dziadzius... pojade do niego po poludniu jak bedzie decyzja na jaki oddzial trafi, zawioze mu graty i zobacze co tam sie wydarzylo....
znow czarna seria mialam tydzien luzu raptem
ojej oby szybko wróci³ do zdrowia

no i musia³am umyæ w³osy ja wsta³am rano to masakra jaka¶ ,jeden smalec na g³owie nie wiem czy to wina schaumy czy z mask± przesadzi³am no poprostu tak t³ustych w³osów jeszcze nie mia³am nigdy na drugi dzieñ umy³am jeszcze raz teraz t± schauma i na³o¿y³am glisskura na koñce na pare minut ,ale muszê wysuszyæ suszark± bo idê z ma³ym do lekarza i mi niewyschn± cobacze jak teraz z nimi bêdzie i wiecie co¶ nie tak jest z moj± skór± na g³owie nie mam ³upie¿u ,nie jest czerwona ,ale swêdzi mnie po myciu i w nocu gdy le¿e na poduszce zamówi³am sobie w aptece taki szampon z ziaji med na swêdz±c± skórê g³owy i zobacze po nim czy mi siê co¶ polepszy czy to mozliwe ,¿e odstawi³am magnez z wit.b6 i to od tego ? mam tak gdzie¶ od pó³tora miesi±ca ,zreszt± twarz i cia³o te¿ jakby suchawe i napiête muszê balsamowaæ i kremowaæ
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:27   #509
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ani taka ani taka Powiedzia³abym ¿e to taki ¶redni wyp³owia³y rudy Teraz w ¶wietle dziennym nawet odrosty wydaj± mi siê szarawo rudawe



To chyba wellaton najlepiej mi wyrówna w³osy z tych trzech?

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Bunny a loreal casting 801? Widzia³am ¿e ³adnie wychodzi, tylko nie wiem czy podo³a
ja bym castinga nie dala na takie wymeczone wlosy to juz lepiej wikinga chyba z preference nie wiem czy nie powalilam...
a nie sorki kopenhage nie wikinga.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
hej!



piêkna¶ jest

wytrwaj juz do koñca trzymam kciuki za powrót do blondu

a która to ta maska?
spróbuje na nastepny raz przed myciem

o rany Macgaywer z Ciebie


ojej oby szybko wróci³ do zdrowia

no i musia³am umyæ w³osy ja wsta³am rano to masakra jaka¶ ,jeden smalec na g³owie nie wiem czy to wina schaumy czy z mask± przesadzi³am no poprostu tak t³ustych w³osów jeszcze nie mia³am nigdy na drugi dzieñ umy³am jeszcze raz teraz t± schauma i na³o¿y³am glisskura na koñce na pare minut ,ale muszê wysuszyæ suszark± bo idê z ma³ym do lekarza i mi niewyschn± cobacze jak teraz z nimi bêdzie i wiecie co¶ nie tak jest z moj± skór± na g³owie nie mam ³upie¿u ,nie jest czerwona ,ale swêdzi mnie po myciu i w nocu gdy le¿e na poduszce zamówi³am sobie w aptece taki szampon z ziaji med na swêdz±c± skórê g³owy i zobacze po nim czy mi siê co¶ polepszy czy to mozliwe ,¿e odstawi³am magnez z wit.b6 i to od tego ? mam tak gdzie¶ od pó³tora miesi±ca ,zreszt± twarz i cia³o te¿ jakby suchawe i napiête muszê balsamowaæ i kremowaæ
predzej od grzejnikow
mam to samo, wszystko mnie swedzi
ale jak juz mnie glowa swedzi extremalnie to myje szamponem tz- clear men sensitive na swedzaca skore i wrazliwa i przechodzi jak reka odjal
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:45   #510
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
predzej od grzejnikow
mam to samo, wszystko mnie swedzi
ale jak juz mnie glowa swedzi extremalnie to myje szamponem tz- clear men sensitive na swedzaca skore i wrazliwa i przechodzi jak reka odjal
byc mo¿e
nigdy tak nie mia³am , wiêc to mnie zastanawia przecie¿ jakby to by³o od farby to by mnie swêdzia³o ju¿ po na³o¿eniu na g³owe i czerwone by by³o ,a tu nic takiego tylko po myciu zaraz i w nocy gdy w³osy pocieraj± po duszke to jest takie chwilowe nie tak, ¿e drapie siê ca³y czas

jak bêdê w rosku to sobie go kupie
znalaz³am jeszcze co¶ takiego na stronce rosska http://www.rossnet.pl/Produkt/Dermag...0g,100999,1836 ktos mo¿e u¿ywa³?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-16 o 11:55
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.