DJ czy orkiestra? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-30, 22:18   #31
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: DJ czy orkiestra?

Ja zdecydowałabym się na 100% na DJ-a. Nie dlatego, że zespół kojarzy mi się z obciachem, ale dlatego, że jestem bardzo przywiązana do konkretnych wykonań wielu piosenek (czasem to ukochane wykonanie jest jednym z kilku funkcjonujących) i chciałabym słyszeć właśnie je
Z całą pewnością ułożyłabym też kompletną listę piosenek. Pamiętam jak na swoje 18. urodziny przez kilka tygodni komponowałam playlistę, nagrałam 6 płyt, które służyły mi jeszcze na 5 czy 6 innych imprezach, słucham ich do dziś
Nie pozostawiłabym też przypadkowi kwestii przerw i zabaw, nie chciałabym niespodzianek, bo nawet jeśli DJ miałby najlepsze intencje, prawdopodobieństwo, że efekt będzie odwrotny do zamierzonego byłoby bardzo duże...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 22:11   #32
basia1980
Przyczajenie
 
Avatar basia1980
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: DJ czy orkiestra?

Ja również jestem za DJ'em na weselu bo to nie taki z dyskoteki dj

Na tym forum parę razy polecałam świetnego DJ i nie będę się powtarzała ale grał u mnie u znajomych i u kuzynki (w innej kolejności) Zawsze było rewelacyjnie i bawili się i starsi i młodzi bo sztuką jest dobranie repertuaru dla każdego i on to potrafi IDEALNIE a oczywiście dobry dj jest też wodzirejem i prowadzi tak jak zespól wszystko tzn sto lat zabawy oczepiny itp.. Mam na niego namiary ale juz go tu nie raz polecałam zresztą jest juz sporo wizażystek dla których grał..hihi Ja się cieszę bo jest baaardzo sympatyczny i jest profesjonalistą.
Oczywiście tez mialam kiedyś dawno obiekcje jak to dj na weselu...bzdura. Dobry DJ dobrze świetnie cudownie poprowadzi wesele . Mój nazywał sie Sławek i był z Zabrza

Edytowane przez basia1980
Czas edycji: 2009-12-03 o 08:56
basia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 15:48   #33
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: DJ czy orkiestra?

my zdecydowanie szukamy dobrego DJ'a na wesele ja chcę oryginalne kawałki, z różnych gatunków muzyki, a żadna orkiestra mi tego nie zapewni.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 21:06   #34
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: DJ czy orkiestra?

Cytat:
Napisane przez alusia111 Pokaż wiadomość
Ja z czystym sercem polecam na wesele dj'a wodzireja
Polecam, bo na swoim weselu miałam kogoś takiego zamiast orkiestry. Gościu bawił wszystkich-była biesiada-śpiewy, zabawy, oczepiny, dedykacje, różnorodna muzyka taneczna, wprowadził na prawdę baaaardzo sympatyczną atmosferę, parkiet non stop był zapełniony gośćmi!
Gdybym miała jeszcze raz wybierać, wybrałabym dj'a wodzireja zamiast orkiestry
Popieram my mieliśmy DJ i wodzireja i są niezstąpieni!
Zero przyśpiewek bo tego nie chcieliśmy, wyłacznie fajne zabawy które sami zaakceptowaliśmy
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 09:18   #35
zieloneoliwki
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoliwki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 250
Dot.: DJ czy orkiestra?

Odświeżę wątek, gdyż planujemy wesele na czerwiec 2015.
Zastanawiamy się czy wybrać zespół, czy duet DJ + wodzirej
Byliśmy na kilku weselach, na jednym z nich był właśnie DJ i wszyscy świetnie się bawili, byliśmy zaskoczeni że przy muzyce DJ tak świetnie można się bawić, natomiast w zeszłym roku było wesele gdzie grała orkiestra i było fatalnie. Ciężko jest wybrać orkiestrę, która zagra na prawdę różnorodne kawałki, ten grał same stare, nieznane piosenki i nawet starsi siedzieli przy stole, oczepiny były bardzo sprośne, aż niesmaczne, mimo że para młoda sobie tego nie życzyła, nie lubią disco polo więc nic nie zagrali, ale nawet nic wpadającego w ucho ze starych przebojów, natomiast przy muzyce DJa bawili się wszyscy- i starzy i młodzi. Mamy dylemat, może się wypowiecie?
Gdzie i jak szukać dobrej orkiestry?
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

od 25.12.2013 Szczęśliwa Narzeczona!
zieloneoliwki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 11:39   #36
Zuleyka_z_Talgaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 48
Dot.: DJ czy orkiestra?

Cytat:
Napisane przez zieloneoliwki Pokaż wiadomość
Odświeżę wątek, gdyż planujemy wesele na czerwiec 2015.
Zastanawiamy się czy wybrać zespół, czy duet DJ + wodzirej
Byliśmy na kilku weselach, na jednym z nich był właśnie DJ i wszyscy świetnie się bawili, byliśmy zaskoczeni że przy muzyce DJ tak świetnie można się bawić, natomiast w zeszłym roku było wesele gdzie grała orkiestra i było fatalnie. Ciężko jest wybrać orkiestrę, która zagra na prawdę różnorodne kawałki, ten grał same stare, nieznane piosenki i nawet starsi siedzieli przy stole, oczepiny były bardzo sprośne, aż niesmaczne, mimo że para młoda sobie tego nie życzyła, nie lubią disco polo więc nic nie zagrali, ale nawet nic wpadającego w ucho ze starych przebojów, natomiast przy muzyce DJa bawili się wszyscy- i starzy i młodzi. Mamy dylemat, może się wypowiecie?
Gdzie i jak szukać dobrej orkiestry?
My wybraliśmy DJ - we wrześniu ubiegłego roku bawiliśmy sie wyśmienicie na weselu gdzie rzeczony DJ prowadził imprezę - szaleństwo do białego rana - potrafił wyciągnąć wszystkich na parkiet - więc w ogóle się nie zastanawialiśmy i zamówilismy go na nasze wesele.

Mam jedną sprawdzoną okiestrę, terminy ma bardzo odległe (w tej chwili na 2016) inne bałabym się brać.
Zuleyka_z_Talgaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 13:07   #37
princeska1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: DJ czy orkiestra?

@zieloneoliwki

Sami musicie sobie odpowiedzieć na pytanie : co chcemy.

DJ oraz orkiestra mają swoje plusy i minusy. Najważniejsze z nich DJ zagra ci utwory w takich wersjach w jakich chcesz, orkiestra zagra swoje wykonanie mniej lub bardziej zbliżone do oryginału. Orkiestra zaśpiewa z gośćmi i dopasuje tempo utworu do śpiewających - DJ nie. Orkiestra robi przerwy - DJ nie itd...

Odnośnie cen to różnice się zacierają DJ to koszt od 1200 zł orkiestra /zespół/ od 1500 zł (Warszawa), górna granica w zasadzie podobna.

Pozdrawiam
princeska1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 10:56   #38
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: DJ czy orkiestra?

Cytat:
Napisane przez princeska1991 Pokaż wiadomość
@zieloneoliwki

Sami musicie sobie odpowiedzieć na pytanie : co chcemy.

DJ oraz orkiestra mają swoje plusy i minusy. Najważniejsze z nich DJ zagra ci utwory w takich wersjach w jakich chcesz, orkiestra zagra swoje wykonanie mniej lub bardziej zbliżone do oryginału. Orkiestra zaśpiewa z gośćmi i dopasuje tempo utworu do śpiewających - DJ nie. Orkiestra robi przerwy - DJ nie itd...

Odnośnie cen to różnice się zacierają DJ to koszt od 1200 zł orkiestra /zespół/ od 1500 zł (Warszawa), górna granica w zasadzie podobna.

Pozdrawiam
Kto Ci powiedział że DJ nie robi przerw?
Jeśli Dj wie co grać również umie dopasować piosenkę pod to co dzieje się na parkiecie
__________________
Szczęśliwa Żona
01.03.14r.
Szczęśliwa Mama
01.11.16r.

Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 22:48   #39
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: DJ czy orkiestra?

Właśnie Ja mam dja
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 09:39   #40
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: DJ czy orkiestra?

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Właśnie Ja mam dja

Kto ci będzie grał?


01.03.14 r.
__________________
Szczęśliwa Żona
01.03.14r.
Szczęśliwa Mama
01.11.16r.

Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 23:48   #41
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: DJ czy orkiestra?

Cytat:
Napisane przez Lady Million Pokaż wiadomość
Kto ci będzie grał?


01.03.14 r.
Andrzej Ślusarczyk

Wysłane z telefonu
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 00:16   #42
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: DJ czy orkiestra?

Ja szukam DJa tylko i wyłącznie
DJ-a wodzireja, jednak oryginał to oryginał! Cała orkiestra kosztuje dużo więcej a wcaaaaaaaale nie świadczy o tym że będzie lepiej. Na ostatnim weselu na jakim byłam orkiestra wypadla tak masakrycznie tragicznie że ja podziękowałam
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 21:57   #43
luna24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: DJ czy orkiestra?

Ja zawsze byłam za zespołem, ale ostatnio trafiłam na fajną ekipę z Krakowa http://mtdeejays.pl - to był dj i wodzirej. I powiem szczerze, że teraz wzięłabym DJ-a!
luna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 20:12   #44
Polcia1410
Raczkowanie
 
Avatar Polcia1410
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 33
Dot.: DJ czy orkiestra?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ja szukam DJa tylko i wyłącznie
DJ-a wodzireja, jednak oryginał to oryginał! Cała orkiestra kosztuje dużo więcej a wcaaaaaaaale nie świadczy o tym że będzie lepiej. Na ostatnim weselu na jakim byłam orkiestra wypadla tak masakrycznie tragicznie że ja podziękowałam
Dlatego warto wybrać sprawdzoną orkiestrę jak już się ktoś decyduje my byliśmy i znajomych na weselu i mieli naprawdę bardzo dobra orkiestre, wodzireja i sie wszyscy niesamowicie bawili. dodatkowo byly naprawde swietne wspolne "zabawy" i choc nie lubie takich rzeczy to tam bylo to naprawde dobre i smieszne. Aż płakaliśmy ze śmiechu wszyscy No i muzykę też dobrą grali i świetna zabawa była. Niestety zespół ten już kończy działalność w warszawie i się przenoszą do stanów, ale uprosiłam ich, żeby dla nas też zagrali. Trochę za to zapłacimy, ale chcę mieć idealne wesele
__________________
"Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. " Paulo Coelho

Razem: od 14.02.2012
Zaręczyny: 05.12.2013
Ślub: 31.05.2014
Polcia1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 21:02   #45
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: DJ czy orkiestra?

Gdyby to miał być zespół z prawdziwego zdarzenia to byłabym za,ale niestety większość Młodych na takie nie stać i kończy się na jakiś starszych panach grających disco polo i biesiadę oraz sprośne oczepiny.

Dlatego my mieliśmy DJa.

Raz tylko jako gość trafiłam na fajny zespół,na Mazurach, grali muzykę country,mieli te śmieszne kapelusze i stroje i potrafili porwać do tańca osoby w każdym wieku. Niestety nie pamiętam jak się nazywają.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 12:19   #46
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: DJ czy orkiestra?

u mnie będzie DJ
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 10:43   #47
haneczka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 166
Dot.: DJ czy orkiestra?

JA CORAZ CZESCIEJ NA WESELACH SPOTYKAM WLASNIE DJ i powiem ze sa o niebo lepsi bo po 1 zagraja co im kazemy i do doslowie wszystko a do tego maja lepszy widok na sale i zabawiaja lepiej niz orkiestra zajeta graniem oczepiny sa rownie dobre jakby miala prowadzic orkiestra
haneczka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 12:39   #48
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: DJ czy orkiestra?

I u nas bedzie DJ. Byla do moja decyzja i narzeczonego. Rodzice bardzo sie sprzeciwiali ale postawilismy na swoim. Nasz DJ zabawia rowniez gosci, robi przerwy podczas ktorych muzyka leci w tle. Ustalamy wszystko od A do Z jak cale wesele ma wygladac. Wyieramy zabawy, z grubsza opisujemy mu jaka muzyke chcemy. U nas padl wybor na DJ rowniez z tego wzgledu, ze kazdy zespol do ktorego dzwonilismy (a dzwonilismy do ponad 10) mial zajety termin. Poza tym nie oszukujmy sie, kwestie finansowe rowniez wchodza w gre. Zaplacic 6000 a niecale 2 000 to roznica. Pamietajac jeszcze o tym, ze przeciez za Dj czy fotografa rowniez placimy sali (polowe bo polowe ale jednak). 1 osoba wychodzi taniej niz 5 czy 6 zdecydowanie

Oj ile ja sie nasluchalam, ze wesele bez orkiestry to nie wesele... Moj glowny argument dla rodzicow - przynajmniej piosenki beda w oryginale. Czasem jak slyszalam na weselach jak zespol przeksztalca piosenke, ktora kazdy doskonale zna to az sie tanczyc nie chcialo.

A wlasnie i jeszcze dodam, ze najbardziej przeciwny byl moj tata. Jego argument? Nie chce z wesela jedynej corki zrobic dyskoteki. Na nic sie zdaly tlumaczenia, ze to przeciez nie jest taki DJ w sluchaweczkach co wymachuje łapami tata lekko obrazony do dzisiaj
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014

Edytowane przez aluniaaaaa
Czas edycji: 2014-05-26 o 12:44
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 14:57   #49
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: DJ czy orkiestra?

Miałam DJ-a i wszyscy tak chwalili go, ze kuzynka chce go na swoje wesele a hotel chce go wynająć na Sylwestra jak zobaczyli jak ludzie się bawili


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 15:10   #50
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: DJ czy orkiestra?

My na pewno wybierzemy DJ- juz w zasadzie mamy upatrzonego
Po pierwsze i ja i cala moja rodzina i wiekszosc przyjaciol-to ludzie w pewnym sensie pasjonujacy sie muzyka i od razu wiedzielismy, ze muzycy, orkiestra odpada
i nie chodzi o koszty-tylko o jakos muzyki, roznorodnosc- DJ moze zrealizowac wszystie nasze pomysly, wszystkie kawalki itp;-) wiec orkiestry nawet nie bralam pod uwage- zwlaszcza, ze na wiekszosc wesel, to wlasnie bylo najslabsze ogniwo
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 13:46   #51
gochatipsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: DJ czy orkiestra?

Ja wolę osobiście dj'a, bo nie ma szans żeby fałszował. Polecam szczególnie tego <reklama>

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2014-08-08 o 17:06 Powód: reklama
gochatipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 12:22   #52
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: DJ czy orkiestra?

U nas będzie DJ, a właściwie dwóch - jak jeden puszcza muzykę, drugi zabawia ludzi. Może szału nie ma, ale początkowo i tak chcieliśmy muzykę z komputera... Sam DJ w ogóle nam nie przeszkadza, zdecydowanie wolimy niż zespół (choć jeszcze kilka lat temu miała odwrotnie, tylko zespół).
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 16:30   #53
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: DJ czy orkiestra?

Żaden DJ nie zastąpi muzyki na żywo, i zadna płyta prawdziwych instrumentów!
Moje zdanie.
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 16:51   #54
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: DJ czy orkiestra?

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Żaden DJ nie zastąpi muzyki na żywo, i zadna płyta prawdziwych instrumentów!
Moje zdanie.
Żaden zespół nie zastąpi piosenek w oryginalnych wersjach
My przez chwilę myśleliśmy nad zespołem, ale szybko porzuciliśmy ten pomysł. "Bolą" mnie wykonania piosenek nawet minimalnie różne od oryginału i pewnie co chwilę bym myślała "o, tu zagrali inaczej, o, tu zaśpiewali w inny sposób". Lubię muzykę na żywo, ale tylko wtedy gdy grają swoje kawałki. Co do coverów jestem bardzo wybredna.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 21:53   #55
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: DJ czy orkiestra?

Jasne, tylko jest jedno "ale": piosenek oryginalnych i w ogóle dj-a można sobie posłuchać i pobawić się w każdej dyskotece, każdego dnia. Oryginalne wersje mamy na codzień, wystarczy włączyć radio.
A ja od wesela oczekuję czegoś więcej, zabawy przy muzyce na żywo, wykonywanej przez muzyków grających na róznych instrumentach, i tylko dla nas, nie mamy na codzień.
Mówię o profesjonalnym zespole, nie o dwóch gościach z wąsami, którzy grają na gitarze i syntezatorze. Polecam iść na próbę do fajnego zespołu, emocje mega! a jak będę chciała posłuchać oryginałów z podkładu- to wybaczcie, ale włączę radio.
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 08:55   #56
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: DJ czy orkiestra?

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Jasne, tylko jest jedno "ale": piosenek oryginalnych i w ogóle dj-a można sobie posłuchać i pobawić się w każdej dyskotece, każdego dnia. Oryginalne wersje mamy na codzień, wystarczy włączyć radio.
A ja od wesela oczekuję czegoś więcej, zabawy przy muzyce na żywo, wykonywanej przez muzyków grających na róznych instrumentach, i tylko dla nas, nie mamy na codzień.
Mówię o profesjonalnym zespole, nie o dwóch gościach z wąsami, którzy grają na gitarze i syntezatorze. Polecam iść na próbę do fajnego zespołu, emocje mega! a jak będę chciała posłuchać oryginałów z podkładu- to wybaczcie, ale włączę radio.
ej, ale ja cię nie namawiam do zmiany zdania ani nie zamierzam się spierać o to co lepsze, tylko piszę jak jest ze mną
Nie przepadam za coverami, wolę od nich twórczość własną - zwłaszcza profesjonalnych zespołów, no co zrobię A profesjonalne zespoły weselne nawet jeśli mają swoje własne utwory to raczej nie starczy ich na całe, wielogodzinne wesele. Dlatego wolę Dj.
Niektórym będzie zależeć na muzyce na żywo, bo to coś innego niż to co grają w radiu, a innych będzie skręcać jak usłyszą dźwięk choć trochę odbiegający od ukochanej piosenki w oryginale, więc wybiorą dja. No co zrobić, taki lajf Dlatego dobrze się mają i zespoły i dj, bo nie ma utartego schematu co dla kogo jest lepsze. I tak jak Ty piszesz o zespołach i Zespołach, to są też lepsi i gorsi dj.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 16:27   #57
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: DJ czy orkiestra?

Dokładnie
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 20:54   #58
danielqa44
DanielQa
 
Avatar danielqa44
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 16
Dot.: DJ czy orkiestra?

ja mysle ze orkiestra jest najlepsza na wesele, chociaz w sumie teraz duzo się zmienia i duzo osob bierze dja ale orkiestra i to wszystko na zywo to jednak duze przezycie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
danielqa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-21 21:54:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.