Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 21:23   #1621
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Ferg, Selenko, ja też popieram całym serduchem bardzo dobrze zrobiłyście!
Ferg, moja mama notorycznie twierdzi z kolei, że nie zdam... wiem jak to męczy. możemy sobie tylko tłumaczyć, że one tak z troski i z miłości do nas. i mieć nadzieję, że my lepiej będziemy udzielać wsparcia naszym córkom a fogóle to jestem zachwycona Twoją urodą i Twoimi makijażami, chyba jeszcze nie widziałam tak pięknej dziewczyny o takim typie urody... cudo
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:29   #1622
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

a ja mam makutrę w domku prawdziwy gliniany oldschool
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:30   #1623
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No ja mam wrazenie ze w makutrze sie lepiej uciera, bo sie faktycznie UCIERA, dlatego ze makutra nie ma równych scianek, deczko chropowate No i wlasnie niektorzy nie wiedzą co to makutra Moj byly TZ nie wiedzial ani jego rodzina
masz rację z tym ucieraniem. Majonez świetnie się robi w makutrze

ja miałam okazję w szkole skorzystać (bo miałam lekcje gotowania), ale w domku nie mam
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:33   #1624
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

przypomniałam sobie
mymo - jak wiem jak się wymawia i nawet wiem skąd się wzięło

dominika - śliczna bransoletka, grafitowa mój ulubiony kolor też
pastereczkoooo, gdzie jesteś? skoro nie chcesz na razie sprzedawać swoich dzieł to może wymiana za prochy? marzę o robionych przez ciebie kolczykach

ferg absolutnie dobrze zrobiłaś - nie wolno dać sobą orać bez umiaru, bo wszyscy przestają cię szanować i doceniać, skoro ty sama tego nie robisz
a mama, jak mama - może ma złe własne doświadczenia?
moja na odwrót, stale uważa, że się przepracowuję i się tym martwi mimo że sama pracuje więcej
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:34   #1625
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

ferg, Selbrawa za odwagę za chęć bycia człowiekiem w pracy a nie robotem. No i mocne przytulaski za ich konsekwencje

Ej, no Ilona, Aljaka każda ma rację!! ale zarówno tępota jak i poślizg zbyt duzy konczą sie szybkim zmęczeniem jednego z elementów moździeżu
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:44   #1626
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Niedawno była tu O TYM mowa...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:50   #1627
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

skoro demotywatory, to koniecznie muszę Wam pokazać TO... wiem, że uwielbiacie kotki...
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 21:50   #1628
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Dzięki dziewczyny , tez mam nadzieję że babka ochłonie i się zastanowi co powiedziała. Wszyscy u mnie jacyś podstersowani, grypa się mnoży. Ja wiem że asystentki za mną staną bo same mi się kazały stawiac jak będą ode mnie ządali za duzo. Denerwuje mnie że się przez takie rzeczy powetrze w pracy robi cięzkie, kończy sie współpraca a zaczyna się rywalizacja. Jestem najmłodsza, i nie raz pielegniarki to wykorzystywały. Ja chciałam byc miła, nie raz chciałam szczerze pomóc- to musiałam tez tak robic żeby moje dziewczyny raczej o tym nie wiedziały bo się denerwowały że mnie wykorzystują. Tak czy inaczej- to jest jedyna maszyna której my nie dotykamy-pielęgniarki wrzucają tam jak im cos potrzebne czego my nie pakujemy. Ja pakuje instrumenty w papier i folię np. z wacikami. Nie moge tego wsadzić do zwykłej maszyny na tempearture bo się stopi folia lub spali papier. Mnie niczego innego nie nauczyli bo to jest maszyna pilęgniarek. Oby moje dziewczyny stanęły za mną jak zawsze bo inaczej eksport...
Jakby mnie zwolnili Kamilko przyjedę do Ciebie po świętach na zupę dyniową No i gratuluje sukcesu...
Makutra..moja mamusia ma starą..chciałam jej kiedys kupic nową-kosztowała ok 400 zł ! Prawdziwa, gliniana ...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:55   #1629
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
skoro demotywatory, to koniecznie muszę Wam pokazać TO... wiem, że uwielbiacie kotki...
jaki biedaczek to jest naprawdę demotywujace
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:59   #1630
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jaki biedaczek to jest naprawdę demotywujace
gdzieś w komentarzach był link do jego historii... kociak nazywał się Ugly i miał na pieńku ze wszystkimi, nikt go nie lubił. historia strasznie smutna, krótka, może trochę naciągana albo naiwna (jak kto woli), ale mnie poruszyła. chyba też tak bardziej w kontekście dzieci i ludzi w ogóle...
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:12   #1631
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Własnie przeczytałam opinię dziewczyny która zakupiła olej z truskawki który niestety nie może stosowac na noc ponieważ kot do niej ciągle przychodzi , śpi z nią i ją liże po buzi
Witam Cię Myko miło że się w końcu przyłączyłaś..tyle nas podczytywałaś, zastanawiałam się kiedy sie przyłączysz
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 22:14   #1632
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

To ja się szybko przywitam!!!! w końcu mam net w domku i mogę Was znów czytać )) a teraz lecę spać.. jutro do pracki ...
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:20   #1633
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
To ja się szybko przywitam!!!! w końcu mam net w domku i mogę Was znów czytać )) a teraz lecę spać.. jutro do pracki ...
myślałam ostatnio o Tobie intensywnie. jak tam domek? Pochwal sie!!!
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:23   #1634
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Oooo mamaNiny witamy z powrotem! Pisz jak tam postęp (koniec?) prac remontowo-wykończeniowych i co słychać


a ja idę spać... jutro chyba robię nalot na nową galerię przed zajęciami chińczyka mają, już wiem co będzie na obiad
dobranoc
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:56   #1635
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

MamaNiny super że jesteś
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:57   #1636
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Dobranoc

Niech się Wam przyśnią same miłe rzeczy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 23:37   #1637
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Ufff, przetłumoczyłam i zmykam spać
Kolorowych snów
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 06:32   #1638
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
trzymam kcuki Ferg, Sel

myślę, że jak ktoś pokaże że ma cos do powiedzenia i broni swego to mu raczej na dobre wyjdzie raczej docenią bardziej niż zwolnią

mam nadzieję, że i jak w takich sytuacjach jeśli mi sie przytafią to bedę umiała być asertywna bo póki co to ze mnie miękka faja.... ale to na razie mnie nie dotyczy i długo nie będzie bo okres próbny trwa ciągle póki co

ff - ja też chce piątek albo czwartek już jestem wypompowana a to wtorek dopiero. Też mam za dużo zajęc już, co chwila ktoś coś ode mnie chce i nie wyrabiam, a szef to debil (mówiłam to już? ) i po prostu juz na niego patrzec nie moge. Rciekawe jak tacy ludzie staja się dyrektorami

rzuca hasło ze mam coś zrobić, nie powie dokładnie co, jak zapytam to zaczyna mowic po czym urywa w pół zdania i idzie sobie sprawia wrazenie czlowieka, ktory mysli o stu rzeczach na raz i nic nie robi do konca ani dokladnie, nic nie wyjasnia dokladnie, jak z kims gada to myslami jest gdzie indziej, zapomina z kim gadal o czym a najczesciej wlasnie urywa w polowie, żąda zeby wszscy rozumieli w lot jego półsłówka i robili wszystko za neigo ląćżnie z myśleniem za niego, a potem tylko "wyciaga konsekwencje"

poza tym coś, co mnie wręcz uderza... niby niewiadomo-kto, a słoma z butó wystaje taki cham i prostak ze szkoda gadać, słów takich wypowiadanych przez kulturalnego człowieka automatycznie, jak przepraszam i prosze - nie zna

szturchnął mnie raz na korytarzu aż prawie wylalam herbate- ani słowa. normalny człowiek bez zastanowienia, automatycznie powiedziałby chcoaiz przepraszam


ufff, no to sie wygadalam troszke
a to faktycznie *** nie znoszę takich
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No ja mam wrazenie ze w makutrze sie lepiej uciera, bo sie faktycznie UCIERA, dlatego ze makutra nie ma równych scianek, deczko chropowate No i wlasnie niektorzy nie wiedzą co to makutra Moj byly TZ nie wiedzial ani jego rodzina
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a ja mam makutrę w domku prawdziwy gliniany oldschool
a ja też mam taką starsza ode mnie
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ferg, Selbrawa za odwagę za chęć bycia człowiekiem w pracy a nie robotem. No i mocne przytulaski za ich konsekwencje

Ej, no Ilona, Aljaka każda ma rację!! ale zarówno tępota jak i poślizg zbyt duzy konczą sie szybkim zmęczeniem jednego z elementów moździeżu

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny , tez mam nadzieję że babka ochłonie i się zastanowi co powiedziała. Wszyscy u mnie jacyś podstersowani, grypa się mnoży. Ja wiem że asystentki za mną staną bo same mi się kazały stawiac jak będą ode mnie ządali za duzo. Denerwuje mnie że się przez takie rzeczy powetrze w pracy robi cięzkie, kończy sie współpraca a zaczyna się rywalizacja. Jestem najmłodsza, i nie raz pielegniarki to wykorzystywały. Ja chciałam byc miła, nie raz chciałam szczerze pomóc- to musiałam tez tak robic żeby moje dziewczyny raczej o tym nie wiedziały bo się denerwowały że mnie wykorzystują. Tak czy inaczej- to jest jedyna maszyna której my nie dotykamy-pielęgniarki wrzucają tam jak im cos potrzebne czego my nie pakujemy. Ja pakuje instrumenty w papier i folię np. z wacikami. Nie moge tego wsadzić do zwykłej maszyny na tempearture bo się stopi folia lub spali papier. Mnie niczego innego nie nauczyli bo to jest maszyna pilęgniarek. Oby moje dziewczyny stanęły za mną jak zawsze bo inaczej eksport...
Jakby mnie zwolnili Kamilko przyjedę do Ciebie po świętach na zupę dyniową No i gratuluje sukcesu...
Makutra..moja mamusia ma starą..chciałam jej kiedys kupic nową-kosztowała ok 400 zł ! Prawdziwa, gliniana ...
sel, w sytuacji kryzysu bardzo jest ceniona inicjatywa
ponadto jak się czegoś nie wie / nigdy nie robiło to zawsze można zapytać - to zazwyczaj wyróżnia ludzi inteligentnych, a Ty wszak do takich należysz; w pytaniu nie mam nic złego, gorzej jest jak coś zawalisz i potem tłumaczysz że nigdy nie robiłaś, nie wiedziałaś jak, nie ma gorszego tłumaczenia

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

a w ogole to dzień dobry

mamoNiny, witaj "po latach" , fajnie się mieszka bez teściowej u boku ?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 07:29   #1639
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Jakby mnie zwolnili Kamilko przyjedę do Ciebie po świętach na zupę dyniową No i gratuluje sukcesu...
Masz zaproszenie otwarte, wpadaj, kiedy zechcesz I dziękuję

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Własnie przeczytałam opinię dziewczyny która zakupiła olej z truskawki który niestety nie może stosowac na noc ponieważ kot do niej ciągle przychodzi , śpi z nią i ją liże po buzi


Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
To ja się szybko przywitam!!!! w końcu mam net w domku i mogę Was znów czytać ))
Jesteś nareszcie
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 07:40   #1640
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI



tradycyjnie full zaległości mam

kamilawu gratulacje

aljaka Twoje historyjki są boskie dla mnie super poprawiacze humoru chciałabym mieć taką mamusię

beafrance, 86Paula, ferguusson przesyłam Wam moc pozytywnej energii

Dominkab bransoletka boska Pastereczka piękne rzeczy tworzy

mamaNiny witaj

kupiłam znowu perfumy ciekawe od kogo się "zaraziłam" moja kolejna zdobycz to Carolina Herrera CH a Bulgari Rose Essentielle boski

mam pytanko do osób, które zamawiały próbki w perfumerii http://sklep.lulua.pl/ jak długo się czeka na przesyłkę od nich? w zeszłym tygodniu przelałam na ich konto pieniążki i do tej pory echo

a tak sobie popłaczę jasna cholera co ja takiego zrobiłam mojej t....... zbliża się nasz dzień a ona mi odpala, że nie jest z tego zadowolona eh spokojnie to nawet przyjęłam aczkolwiek zabolało powiedziałam co o tym myślę a w duchu pomyślałam o moim Tż, że jest za mną i to jest najważniejsze
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 08:13   #1641
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Dzień dobry

Carolina Herrera mmm ja bardzo lubię od niej "212 sexy"
a teściowa faktycznie przegięła co ją to kurka... tyle lat przecież jesteście ze sobą i ze ślubem czy bez, to by się przecież nie zmieniło. Może dotarło do niej, że "formalnie traci" synka nawet sobie tym głowy nie zaprzątaj, jej syn Cię kocha i chce się z Tobą ożenić, a ona jeśli jest dobrą matką to pójdzie jego tropem. Jeśli nie, to znaczy że nie jest bo przecież krzywdy jej dziecku nie robisz, a wprost przeciwnie i cieszyć się powinna.

Jak tak czytam o tych waszych teściowych to mam nadzieję, że moja mi takich jaj odstawiać nie będzie. Ja będę fajną teściową. Mówi się, że to faceci nie znoszą teściowych, a w 99% przypadków widzę, że jest odwrotnie. Również w małżeństwie moich rodziców - mój tata uwielbia swoją teściową, mama za swoją nie przepada (choć mogło być dużo gorzej ).
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 08:31   #1642
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Viollet87

to nie pierwsze docinki mojej t....... ogólnie niby jest wszystko OK, ale ja czuję jej niechęć do mnie ciężko jest bo to mama mojego Tż i on jest jej jedynym dzieckiem no i rozumiem że się martwi... bla bla... ale ja się do niej coraz bardziej zrażam i ciężko mi przebywać z nią na co dzień nie wiem też dlaczego mnie ocenia przez pryzmat pierwszego związku mojego Tż
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 08:32   #1643
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość


tradycyjnie full zaległości mam

kamilawu gratulacje

aljaka Twoje historyjki są boskie dla mnie super poprawiacze humoru chciałabym mieć taką mamusię

beafrance, 86Paula, ferguusson przesyłam Wam moc pozytywnej energii

Dominkab bransoletka boska Pastereczka piękne rzeczy tworzy

mamaNiny witaj

kupiłam znowu perfumy ciekawe od kogo się "zaraziłam" moja kolejna zdobycz to Carolina Herrera CH a Bulgari Rose Essentielle boski

mam pytanko do osób, które zamawiały próbki w perfumerii http://sklep.lulua.pl/ jak długo się czeka na przesyłkę od nich? w zeszłym tygodniu przelałam na ich konto pieniążki i do tej pory echo

a tak sobie popłaczę jasna cholera co ja takiego zrobiłam mojej t....... zbliża się nasz dzień a ona mi odpala, że nie jest z tego zadowolona eh spokojnie to nawet przyjęłam aczkolwiek zabolało powiedziałam co o tym myślę a w duchu pomyślałam o moim Tż, że jest za mną i to jest najważniejsze
nie przejmuj się, "mamusia" po prostu do tej chwili miała nadzieję, że syn będzie tylko jej, no bo papierka nie było to i zobowiązań też
nie wiem co małżeństwo zmienia w waszej sytuacji ale dla niej widocznie tak
a synowi powiedziała, że się jej nie podobasz jako matka jego dzieci

my na szczęście mamy ten komfort, że się nam żadna teściowa nie wtrąca w życie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 08:44   #1644
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

dziekuje za wszystkie slowa otuchy i przede wszystkim dziekuje Evelince(sic! to imie) za 3..(slownie trzy godziny rozmowy wczoraj, podnioslas mnie na duchu kochana ) Dzis jesli sie pojawie wieczorem, prosze -bardzo Was prosze mnie ignorowac bo NAPRAWDE musze isc spac przed 1sza-codziennie zwlekam sie o 6tej z lozka jak zombie


reniu-przesympatyczna kobieto ze zdjec (i z przecudna czerwona torebka-gdzie ja kupilas) przysylam Ci moc ciepla-i moze to kwestia czasu...Mam nadzieje ze relacje sie poprawia-a na chwile obecna-jej syn Cie kocha i chce byc z Toba, wiec powinna to przynajmniej uszanowac.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 08:44   #1645
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
nie przejmuj się, "mamusia" po prostu do tej chwili miała nadzieję, że syn będzie tylko jej, no bo papierka nie było to i zobowiązań też
nie wiem co małżeństwo zmienia w waszej sytuacji ale dla niej widocznie tak
a synowi powiedziała, że się jej nie podobasz jako matka jego dzieci

my na szczęście mamy ten komfort, że się nam żadna teściowa nie wtrąca w życie
Ilonko mieszkamy osobno i też się nie wtrąca w nasze życie... a swoją niechęć wyraża tylko do mnie bezpośrednio mojemu Tż nic nie mówi...

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
reniu-przesympatyczna kobieto ze zdjec (i z przecudna czerwona torebka-gdzie ja kupilas) przysylam Ci moc ciepla-i moze to kwestia czasu...Mam nadzieje ze relacje sie poprawia-a na chwile obecna-jej syn Cie kocha i chce byc z Toba, wiec powinna to przynajmniej uszanowac.
ferg dziękuję
kochana czas raczej już nic tu nie zdziała jesteśmy ze sobą ponad 8 lat a jej niechęć pozostała bez zmian
a torebkę kupiłam przez przypadek w SH za całe 10 zł
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"

Edytowane przez reniakicia
Czas edycji: 2009-11-25 o 08:51
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:06   #1646
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

to poczytajcie na poprawę humoru: http://plaze.onet.pl/3486,1586447,0,1,artykuly.html

mój ulubiony fragment:
Cytat:
Podczas gdy media rozpisywały się przed rokiem o reklamacji klientki, która przeziębiła się w samolocie, bo "ktoś złośliwie otwierał okna", do jednego z biur podróży trafiła skarga rozżalonego klienta, co to "specjalnie zarezerwował miejsce przy oknie, ale to okno się nie otwierało!"


---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
dziekuje za wszystkie slowa otuchy i przede wszystkim dziekuje Evelince(sic! to imie) za 3..(slownie trzy godziny rozmowy wczoraj, podnioslas mnie na duchu kochana ) Dzis jesli sie pojawie wieczorem, prosze -bardzo Was prosze mnie ignorowac bo NAPRAWDE musze isc spac przed 1sza-codziennie zwlekam sie o 6tej z lozka jak zombie


reniu-przesympatyczna kobieto ze zdjec (i z przecudna czerwona torebka-gdzie ja kupilas) przysylam Ci moc ciepla-i moze to kwestia czasu...Mam nadzieje ze relacje sie poprawia-a na chwile obecna-jej syn Cie kocha i chce byc z Toba, wiec powinna to przynajmniej uszanowac.
obiecuję, że Cię wygonię
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:15   #1647
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
to poczytajcie na poprawę humoru: http://plaze.onet.pl/3486,1586447,0,1,artykuly.html

mój ulubiony fragment:
ten fragment z cytatu.. nie moge...


t

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

obiecuję, że Cię wygonię
wygon! I jeszcze zablokuj mi skypa-albo caly internet i Eweline przywiaz do kaloryfera z dala od telefonu


reniu-10 zl ?? taka fajna torebka... jak Ci sie znudzi- to ja ja chetnie przegarne
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-11-25 o 09:16
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:18   #1648
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
mój ulubiony fragment:


poczytam na pewno wieczorem jak wrócę

Renia - ja mam nadzieję, że Twój TŻ wie o postawie swojej mamy...


idę się umalować, zjem śniadanie i wyruszam (szybka wizyta u babci, chwilka w galerii - może upoluję jakiś prezent, a potem uczelnia) zajęcia kończę o 18.45 pff... ale spoko, jutro i pojutrze będzie gorzej

życzę wszystkim dnia lepszego niż wczorajszy - nawet jeśli tamten był boski
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:33   #1649
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Reniakicia nie daj sie i nie pozwol by zepsula Wasz dzien .
Ja na szczescie tesciowej miec nie bede. Z TZ juz 10 rocznica nam wybija. TZ moje mame uwielbia z wzajemnoscia, moze to dystans robi swoje.
Dzien dobry wszystkim.
Ferg, Sel macie pozytywna energie wizazu glowa do gory i usmiech drogie Panie,
Cafe time!!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:35   #1650
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Dzieki wszystkim za rady - wybiore cos chropowatego
Makutre w domu mam, ciezkie to jak diabli.
Rozi
Violl - Demetery wyslalam wczoraj
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.