NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI. - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-30, 09:50   #1261
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja - głównie kosmetyki JOKO. Bazy dostałam gratis do zakupów Na ostatnim zdjęciu róż, rozświetlacz, korektor i cień EDM
EDM prześliczne
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Shpilcia brzmi bombowo - jasna cera, ciemne usta, niebieskie oczy, blond - normalnie jakbym siebie widziala, czyli pikna jestes Tylko brwi mam przezroczyste prawie.
vril to mnie rozbawiłaś
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Prasowańce mozaikowe to Pupa, róż pokochałam od pierwszego użycia natomiast pudru jeszcze nie. Musze go poużywać w innych opcjach niż dotychczas, może się jeszcze polubimy

To róż, śliczny
dziękuje
Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Rimmel Lasting Finish nie ma filtra, kryje lekko, ładnie się rozprowadza, bardziej wyrównuje koloryt niż kryje. Na razie nie znalazłam nic lepszego. Totalną porażką był Bourjois w pędzlu. I jeden z Clinique, ale nie pamiętam nazwy.
Dostałam do przetestowanania lancome albo jakiś podobny dla cery z problemami. Opiszę wrażania jak spróbuję.
Czekam dalej Testerko szkoda że ten rimmel nie ma filtru żadnego ;/
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 10:01   #1262
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

linkaa1987 jak te rzęski inglota?? widzę, że uzyłaś juz raz. ja teraz chce sobie kupić i ciekwa jestem czy są one ok?? dzięki za odp
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 16:35   #1263
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Mówię co będę testować:
Podkład Covergirl Clean, Bourjois sleep effect, Lancome Teint idole ultra, Clinique superfit makeup oraz loreal infaillible. TŻta mi do szpitala wzięli więc mniej będę się odzywać pewnie...
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 19:10   #1264
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

moja miniDiorowa allegrowa aktualizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miniDior.jpg (90,2 KB, 283 załadowań)
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:34   #1265
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
moja miniDiorowa allegrowa aktualizacja
ooo śliczności Jaki numer i nazwę ma każde z tych cudów ?

Vril, używałaś już Thrrroba ? Jakie wrażenia ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:42   #1266
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

już szperam
cienie to 809 Petal Shine
błyszczyk to 257
pudroróż to 003
cmok
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:00   #1267
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
moja miniDiorowa allegrowa aktualizacja
Piękna aktualizacja ...Uwielbiam Diorowe cienie z tej serii...systematycznie kradnę paletki mamie (za zgodą żeby nie było)
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 21:02   #1268
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
już szperam
cienie to 809 Petal Shine
błyszczyk to 257
pudroróż to 003
cmok
Na pewno petal shine ? Coś za blade i zbyt matowe jak na petal.
Chyba się przerzucę na miniatury...pełnowymiarów ki są po pierwsze drogie a po drugie szybko się nudzą Idę popatrzeć na all za czymś podobnym.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:04   #1269
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
kurde w weekend jak sie zawezme zrobie zdjecia calej kolekcji. zejdzie mi z godzina ale zrobie
;d
Ktoś tu miał pokazać swoją kolekcję, i co
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:12   #1270
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Witam dziewczyny))dawno mnie tu nie bylo))
gratuluje wam przede wszystkim udanych kolekcji i aktualizacji)

Postanowilam wkleic swoja skromna kwietniowa aktualizacje
pozdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg akt.jpg (49,6 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg akt1.jpg (60,7 KB, 401 załadowań)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:26   #1271
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Sine.ira, a jak Wczoraj
Piekny, chlodny roz, nie zmienia odcienia nawet po wielu godzinach, jest troche ciemniejszy od Diorblush #919 Paradise Glow, latwo sie naklada, jest miekki, zadnych smug, tylko wtapiajacy sie w skore rumieniec Akurat pisalam wczoraj Majade, ze sie sama siebie w lustrze nie poznaje, bo mi wyszla porcelanowa laleczka, jak z obrazka
Jestem zachwycona tymi rozami Benefit, wlasnie siedze na eBay i dumam nad Georgia, Hoola i 10 Georgie musze miec, te roze sa tak przyjazne w uzyciu, ze nawet brzoskwinia nie powinnam sobie zrobic krzywdy
Mam je krotko, wiec wez poprawke na to, ze moze pieje peany na wyrost ale dawno nic mnie tak nie zauroczylo. Wg mnie Benefity stoja o dwie klasy wyzej od Diorblusha i mojego ulubionego do tej pory Angela z Pauli Dorf (poszedl w odstawke i to podejrzewam, ze dluuuga).
Pewnie mnie zlinczuja ale roze mineralne to przy Benefitach badziew (co prawda ladnie sie rozcieraja ale zmieniaja kolory, bledna i potrafia podkreslic plamki, czego nie cierpie).

Ogolnie oba Benefity (Dandelion i Thrrrob) - bardzo miekkie, polecam pedzel z miekkim, niezbyt zbitym wlosiem, co by sie tylko muskac po skorze (nie probowalam tych dolaczonych, tylko MAC 168), dobrze napigmentowane, nie robia plam, nie widac granic koloru, ladnie sie wtapiaja, nie zmieniaja w ogole koloru przez caly dzien (nareszcie!), w ogole nie bledna(!), nie maja widocznych drobinek, niespodzianek na skorze jak dotad nie zauwazylam, ladny zapach, taki "smaczny" ale delikatny. Z czasem pewnie dolacze do listy jeszcze wiecej plusow Minusow jak dla mnie nie maja, nawet cena byla dla mnie przyjazna (eBay).
Podsumowujac - jestem zdecydowana kupic przynajmniej jeszcze jeden (Georgia), zupelnie stracilam zainteresowanie innymi markami jesli chodzi o roze Bardzo przyjazne w uzyciu, zero stresu, ze zrobie z siebie klowna. Nalozone na poliki w ogole nie daja skojarzenia z rozem czy jakimkolwiek kosmetykiem, sa takie "akuratne", ze niby cera sama z siebie taka swieza i promienna

O rany, ale elaborat mi wyszedl Coz, zachwyt mi sie rzucil na mozg, podejrzewam, ze zaczne wielbic te roze na rowni z Clinique Buttermilk

Oolong wow
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 21:42   #1272
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Sine.ira, a jak Wczoraj
Piekny, chlodny roz, nie zmienia odcienia nawet po wielu godzinach, jest troche ciemniejszy od Diorblush #919 Paradise Glow, latwo sie naklada, jest miekki, zadnych smug, tylko wtapiajacy sie w skore rumieniec Akurat pisalam wczoraj Majade, ze sie sama siebie w lustrze nie poznaje, bo mi wyszla porcelanowa laleczka, jak z obrazka
Jestem zachwycona tymi rozami Benefit, wlasnie siedze na eBay i dumam nad Georgia, Hoola i 10 Georgie musze miec, te roze sa tak przyjazne w uzyciu, ze nawet brzoskwinia nie powinnam sobie zrobic krzywdy
Mam je krotko, wiec wez poprawke na to, ze moze pieje peany na wyrost ale dawno nic mnie tak nie zauroczylo. Wg mnie Benefity stoja o dwie klasy wyzej od Diorblusha i mojego ulubionego do tej pory Angela z Pauli Dorf (poszedl w odstawke i to podejrzewam, ze dluuuga).
Pewnie mnie zlinczuja ale roze mineralne to przy Benefitach badziew (co prawda ladnie sie rozcieraja ale zmieniaja kolory, bledna i potrafia podkreslic plamki, czego nie cierpie).

Ogolnie oba Benefity (Dandelion i Thrrrob) - bardzo miekkie, polecam pedzel z miekkim, niezbyt zbitym wlosiem, co by sie tylko muskac po skorze (nie probowalam tych dolaczonych, tylko MAC 168), dobrze napigmentowane, nie robia plam, nie widac granic koloru, ladnie sie wtapiaja, nie zmieniaja w ogole koloru przez caly dzien (nareszcie!), w ogole nie bledna(!), nie maja widocznych drobinek, niespodzianek na skorze jak dotad nie zauwazylam, ladny zapach, taki "smaczny" ale delikatny. Z czasem pewnie dolacze do listy jeszcze wiecej plusow Minusow jak dla mnie nie maja, nawet cena byla dla mnie przyjazna (eBay).
Podsumowujac - jestem zdecydowana kupic przynajmniej jeszcze jeden (Georgia), zupelnie stracilam zainteresowanie innymi markami jesli chodzi o roze Bardzo przyjazne w uzyciu, zero stresu, ze zrobie z siebie klowna. Nalozone na poliki w ogole nie daja skojarzenia z rozem czy jakimkolwiek kosmetykiem, sa takie "akuratne", ze niby cera sama z siebie taka swieza i promienna

O rany, ale elaborat mi wyszedl Coz, zachwyt mi sie rzucil na mozg, podejrzewam, ze zaczne wielbic te roze na rowni z Clinique Buttermilk

Oolong wow
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Miłość do Benefitu bije z każdego zdania w Twoim poście
Do mnie leci paczka z Benefitowego sklepu Wzięłam właśnie Thrrrob i rozświetlacz High Beam - też ma bardzo dobre recenzje. Ja też jestem bladzioch ale w tonacji ciemnej a nie jaśniutkiej jak Ty, blondynki (brwi mam ciemno beżowe ) to myślę, że Thrrrob będzie dla mnie lepszy niż Dandelion - bo ten byłby chyba na mnie niewidoczny.
No niech już w końcu ta paczka doleci
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:46   #1273
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

petal petal
przynajmniej tak maja na pudełeczku
a zdjęcie cykane przez taką sztywna folijkę, może to miało wpływ
w każdym razie miałam już kiedyś miniDior Smoky Light w kolorach chłodnej ziemi, ale te są ładniejsze i rozmiarowo dla mnie w sam raz
ja jestem taka sroka, a tak naprawdę nie używam wiele, głównie podkład, korektor, tusz i 2 cienie na oko

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny))dawno mnie tu nie bylo))
gratuluje wam przede wszystkim udanych kolekcji i aktualizacji)

Postanowilam wkleic swoja skromna kwietniowa aktualizacje
pozdr
tak liczę i liczę i czegoś chyba nie cyknęłaś otwartego
jakiegoś Diorka?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:50   #1274
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Ooo, a mnie ten High Beam wlasnie zaciekawil ostatnio tez Ciekawe czy jest podobny do MAC Glimmershimmer
Si, Dandelion jest jasny ale dobrze napigmentowany, na ciemniejszej cerze bedzie tez widoczny, tylko bedzie dawal rozjasniona smuge.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:57   #1275
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Oolong rzeczywiscie ))ten diorek to puder sypki Diorskin Poudre Libre-matte and luminous hydrating loose powder))
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 22:18   #1276
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Aż muszę się pochwalić
Z Tru lecą do mnie dwa Superbalmy: Guava i Hazelnut (w sumie oba za 55 zł)
A na Allegro wylicytowałam przed chwilą dwa Juicy Tubes: Thrill Seeker (15zł!!!) i Butterflies (30 zł).
No grzech było nie skorzystać z takiej okazji! W dodatku za Superbalmy obiecał zapłacić TŻ, jako prezent na imieniny i urodziny A JT wzięłam, bo należy mi się za dobre wyniki w nauce W końcu będę mieć wymarzone przez siebie błyszczyki

P.S.: Domyślam się, że zbytnią świeżością to one grzeszyć nie będą, ale w sklepach też się trafiają stare, więc co za różnica, czy będą się starzeć u mnie, czy w jakimś magazynie?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 22:45   #1277
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ooo, a mnie ten High Beam wlasnie zaciekawil ostatnio tez Ciekawe czy jest podobny do MAC Glimmershimmer
Si, Dandelion jest jasny ale dobrze napigmentowany, na ciemniejszej cerze bedzie tez widoczny, tylko bedzie dawal rozjasniona smuge.
Czy jest podobny nie wiem, bo ja nie przepadam za MACiem i nie jestem na bieżąco w ofercie.
Oglądałam parę filmów na youtube z High Beamem w roli głównej i zaciekawił mnie...na KWC ma dobre recenzje na MUA nienajgorsze...zobaczymy. Podobno daje subtelne rozświetlenie a nie żadną tam bombkę...
A co do Dandeliona to nie, zupełnie nie zależy mi na rozjaśnionej smudze

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
petal petal
przynajmniej tak maja na pudełeczku
a zdjęcie cykane przez taką sztywna folijkę, może to miało wpływ
w każdym razie miałam już kiedyś miniDior Smoky Light w kolorach chłodnej ziemi, ale te są ładniejsze i rozmiarowo dla mnie w sam raz
ja jestem taka sroka, a tak naprawdę nie używam wiele, głównie podkład, korektor, tusz i 2 cienie na oko
Już namierzyłam aukcję na której prawdopodobnie czapnęłaś te miniaturę. Cholernie droga 45 zł za takie...ekhm...małe gówniuszczko to drogo...Rozśmieszyła mnie też informacja w opisie tej aukcji żeby kupować bo to okazja a cena w sklepie to 190 zł. Pani zapomniała dodać, że tyle kosztuje pełnowymiarowe opakowanie a miniatury albo dostaje się jako gratis do zakupów albo kupuje za bezcen. Ale cóż...zręczna manipulacja działa cuda...

EDIT:
Co nie zmienia faktu, że siostra się nagrzała na te cienie i mnie teraz męczy żeby jej je kliknąć, echhh

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Aż muszę się pochwalić
Z Tru lecą do mnie dwa Superbalmy: Guava i Hazelnut (w sumie oba za 55 zł)
A na Allegro wylicytowałam przed chwilą dwa Juicy Tubes: Thrill Seeker (15zł!!!) i Butterflies (30 zł).
No grzech było nie skorzystać z takiej okazji! W dodatku za Superbalmy obiecał zapłacić TŻ, jako prezent na imieniny i urodziny A JT wzięłam, bo należy mi się za dobre wyniki w nauce W końcu będę mieć wymarzone przez siebie błyszczyki

P.S.: Domyślam się, że zbytnią świeżością to one grzeszyć nie będą, ale w sklepach też się trafiają stare, więc co za różnica, czy będą się starzeć u mnie, czy w jakimś magazynie?
Super łowy Jeanne Życzę radości w używaniu.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-04-30 o 22:53 Powód: dopisek
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 23:00   #1278
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Super łowy Jeanne Życzę radości w używaniu.
Czuję się jak wyborowy myśliwy
Dziękuję
Mogę się spokojnie oddalić, by uczyć się do matury, która już za trzy dni
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 23:04   #1279
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Czuję się jak wyborowy myśliwy
Dziękuję
Mogę się spokojnie oddalić, by uczyć się do matury, która już za trzy dni
No to marsz do książek ! Co tu jeszcze robisz pytam ?
Trzymam kciuki
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 08:08   #1280
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja - głównie kosmetyki JOKO. Bazy dostałam gratis do zakupów Na ostatnim zdjęciu róż, rozświetlacz, korektor i cień EDM
jak się sprawują cienie?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 08:47   #1281
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
linkaa1987 jak te rzęski inglota?? widzę, że uzyłaś juz raz. ja teraz chce sobie kupić i ciekwa jestem czy są one ok?? dzięki za odp
hmm, musialas cos zle dopatrzec, nie posiadam rzes inglota tylko bezfirmowe, a klej z inglota ale chwale sobie, nie sa zle
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:20   #1282
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
hmm, musialas cos zle dopatrzec, nie posiadam rzes inglota tylko bezfirmowe, a klej z inglota ale chwale sobie, nie sa zle
aaa szkoda cos bym sie dowiedziala;p ale dzieki za odp;*
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:42   #1283
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Aktualizacja za cały kwiecień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (22,6 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (33,2 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (28,6 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (29,7 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (29,6 KB, 169 załadowań)
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:47   #1284
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

fajne te poczwórne cienie z Sensique?
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:47   #1285
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Aktualizacja za cały kwiecień
Co to za cienie są na pierwszym zdjęciu ? Ładne delikatne kolorki mają.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:48   #1286
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Parsifal - Będę musiała do nich bazę z Joko dokupić, bo inaczej to się zbierają w zagłębieniach powieki
Natek89 - te cienie to Carlo di Roma - to są trójki Trio Binarual - są w KCW

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-05-01 o 11:49
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:54   #1287
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

wirlandia dzięki za odpowiedź ja już mam tę bazę
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:20   #1288
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny))dawno mnie tu nie bylo))
gratuluje wam przede wszystkim udanych kolekcji i aktualizacji)

Postanowilam wkleic swoja skromna kwietniowa aktualizacje
pozdr
świetny ten cień brązowy z brokatem z drugiego zdjęcia, co to za firma? boski jest
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków

Edytowane przez mesarka
Czas edycji: 2009-05-01 o 12:20 Powód: lit.
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:59   #1289
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
moja miniDiorowa allegrowa aktualizacja
śliczne
Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Postanowilam wkleic swoja skromna kwietniowa aktualizacje
pozdr
"Skromną" jak siesprawuje bourjois eclat ? jaki masz odcień?
Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Aż muszę się pochwalić
Z Tru lecą do mnie dwa Superbalmy: Guava i Hazelnut (w sumie oba za 55 zł)
A na Allegro wylicytowałam przed chwilą dwa Juicy Tubes: Thrill Seeker (15zł!!!) i Butterflies (30 zł).
No grzech było nie skorzystać z takiej okazji! W dodatku za Superbalmy obiecał zapłacić TŻ, jako prezent na imieniny i urodziny A JT wzięłam, bo należy mi się za dobre wyniki w nauce W końcu będę mieć wymarzone przez siebie błyszczyki
Należało Ci się wiem o które JT chodzi tez je obserwowałam
Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Aktualizacja za cały kwiecień
bez bazy joko ani rusz co to za turkusowa kredka?
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 13:20   #1290
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Turkusowa kredka - to Longlasting z Essence
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.