Zuzana Light - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 19:53   #1291
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
heeej, melduję najnowszy ZWOW #56 skakanka robi robotę
to ten najnowszy? ciężki?
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 20:37   #1292
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
to ten najnowszy? ciężki?
zgadza się wiesz co, mnie osobiście najbardziej zmęczyła skakanka, dawno jej nie używałam i już wieczorem czuję łydki. Ogólnie tempo jest dość szybkie ale do zrobieni 2 tylko tury po 4 ćwiczenia (niezbyt skomplikowane) z ok. 30 sek skakanki high knees po każdym, w związku z czym dodałam jeszcze jedną rundę

Edytowane przez Kerju
Czas edycji: 2013-02-16 o 20:46
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 21:44   #1293
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Zwow 27
Nie wiem ktory to, ale coś mi bardzo na przednią stronę ud zadziałało, auć!
Ten za to super, choć tech 10 rund z lekka mnie przeraziło i do tego ten "spacer vikinga"
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 07:47   #1294
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

szkoda, ze nie mam warunkow w domu do skakania na skakance wtedy robie przeskoki z noge na noge szybkim tempem

gdyby bylo lato to co innego skakanka w dlon i na podworko!
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 11:59   #1295
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
ZCUT#1 zaliczony
50 burpees competition
10 jump tucks
20 jump lunges
30 kick ups
40 jack kicks
Czas 9:48
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 16:32   #1296
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

zwow 6 zaliczony
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:06   #1297
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Zuzana Light

Melduję ZWOW #23: 19:50
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 21:56   #1298
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Zuzana Light

Czesc dziewczyny

Pozwolicie ze sie do was przelacze.
Za mna moj pierwszy Zwow#3, 32 min mi zajol
Cwiczenia wydawaly sie latwe ale tylko sie wydawaly bo dwa razy lezalam na podlodze I sapalam, starajac sie zlapac oddech

Mam pytanko, czy jak zrobie push ups na bardziej rozstawionych rekach niz Zuzka to bedzie znaczylo, ze zle wykonalam cwiczenie a I jak zrobie cala piramide to mam ja powtorzyc jeszcze raz?

A I moglybyscie mi doradzic, ktore zwowy powinnam wybierac jesli chce wzmocnic sie oraz wyszczuplic ( Tzn zrzucic z pewnych parti ciala tluszczyk np z brzucha ostatnia oponke I wysmuklic uda)

Mialam zaczac robic insanity ale skaczylam wczoraj na fit tescie tzn rozgrzewce I pierwszych dwoch ciwiczeniach I stracilam oddech A dzis tak mnie krzyze bola ze chyba podaruje sobie na razie insanity, to nie na moja kondycje
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15

Edytowane przez aanetaa007
Czas edycji: 2013-02-18 o 17:10
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 12:05   #1299
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Zuzana Light

WOW, dawno nie widziałam tylu emotikonów w jednym poście, dwoją się i troją podczas czytania Przede wszystkim, droga annetoo07 powinnaś przeczytać wątek Mity i stereotypy fitnessowe, z którego dowiesz się wielu cennych informacji, m.in. tego, że tłuszczu nie spala się z poszczególnych partii ciała. Potem proponuję zapoznać się z Atlasem ćwiczeniowym na sfd, z którego dowiesz się jakie mięśnie pracują w jakich ćwiczeniach i co się stanie jak rozłożysz szerzej ręce przy pompkach. I tak z ciekawości - gdzie umiejscowione są te krzyże, które Cię bolą ?
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 12:15   #1300
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
powinnaś przeczytać wątek Mity i stereotypy fitnessowe, z którego dowiesz się wielu cennych informacji, m.in. tego, że tłuszczu nie spala się z poszczególnych partii ciała. Potem proponuję zapoznać się z Atlasem ćwiczeniowym na sfd, z którego dowiesz się jakie mięśnie pracują w jakich ćwiczeniach i co się stanie jak rozłożysz szerzej ręce przy pompkach.
[I]Ja też sie biorę

Rzabbko, prosze odpowiedz co z tymi potrenigowymi przy samej Zuzce

Na dziś już wybrałam No.49...

Dziewczyny, tak mnie uda bolą, ze z krzesł wstaję jak paralita...
I nie wiem czy to Zuzka czy 50 squadów robi swoje

Mam jeszcze pytanie do "wkroplideszczu" - Ty mi Kochana poleciłaś tę stronkę 100pompek.pl i muszę się za to zabrać, bo moje pompki to nadal gorzej być nie moze, choć llepiej niz na początku,
ale: tam ten program jest rozpisany na co drugi dzień - jak Ty to łączysz z Zuzką?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 14:41   #1301
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

ja wczoraj robiłam 49 Ale po ostatnio odgrzebanych workoutach z BR które testowałam taki jakiś o wiele łatwiejszy się wydawał niż za pierwszym razem.
Wiecie może gdzie są rozpiski do tych starych workoutów? bo na youtube nie we wszystkich są a na stronce bodyrock nie mogę się w ogóle połapać i nic znaleźć oprócz Lisy. Jak na początku przeszkadzało mi jęczenie Zuzki tak jej głosu bym nie przebolała...
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 17:05   #1302
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Pozwolicie ze sie do was przelacze
Za mna moj pierwszy Zwow#3, 32 min mi zajol
Cwiczenia wydawaly sie latwe ale tylko sie wydawaly bo dwa razy lezalam na podlodze I sapalam, starajac sie zlapac oddech.

Mam pytanko, czy jak zrobie push ups na bardziej rozstawionych rekach niz Zuzka to bedzie znaczylo, ze zle wykonalam cwiczenie a I jak zrobie cala piramide to mam ja powtorzyc jeszcze raz?.

A I moglybyscie mi doradzic, ktore zwowy powinnam wybierac jesli chce wzmocnic sie oraz wyszczuplic ( Tzn zrzucic z pewnych parti ciala tluszczyk np z brzucha ostatnia oponke I wysmuklic uda)

Mialam zaczac robic insanity ale skaczylam wczoraj na fit tescie tzn rozgrzewce I pierwszych dwoch ciwiczeniach I stracilam oddech A dzis tak mnie krzyze bola ze chyba podaruje sobie na razie insanity, to nie na moja kondycje
Wszystko o co pytałaś jest albo w wątku albo w filmiku
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:12   #1303
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Posiłek potreningowy służy nie tyle uzupełnieniu kalorii co budulca oraz pobudzeniu odpowiednich hormonów i zahamowaniu katabolizmu.
A trening nie musi być długi, żeby spełniał funkcje treningu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:25   #1304
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
WOW, dawno nie widziałam tylu emotikonów w jednym poście, dwoją się i troją podczas czytania Przede wszystkim, droga annetoo07 powinnaś przeczytać wątek Mity i stereotypy fitnessowe, z którego dowiesz się wielu cennych informacji, m.in. tego, że tłuszczu nie spala się z poszczególnych partii ciała. Potem proponuję zapoznać się z Atlasem ćwiczeniowym na sfd, z którego dowiesz się jakie mięśnie pracują w jakich ćwiczeniach i co się stanie jak rozłożysz szerzej ręce przy pompkach. I tak z ciekawości - gdzie umiejscowione są te krzyże, które Cię bolą ?
Dziekuje za rade Kerju napewno tam zagladne.
Co do spalania tluszczu to przepraszam, ze sie zle wyrazilam, bo zdaje sprawe sobie ze nie spale go miejscowo, poza tym brzuch a zwlaszcza dolnia oponke jest sie natrudniej pozbyc.
Emotki po usowalam w wiekszosci.
A krzyze to mam u dolu plecow w okolicy kregoslupa odcinka krzyzowo-ledziowego.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Wszystko o co pytałaś jest albo w wątku albo w filmiku
Dziekuje widocznie przeczytalam watek nieuwaznie.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15

Edytowane przez aanetaa007
Czas edycji: 2013-02-18 o 17:23
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:45   #1305
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Zuzana Light

Zrobiłam dziś 44 ZWOW i nie powiem żebym się jakoś specjalnie zmęczyła. Ćwiczyłyście już ten ZWOW...jakie są Wasze wrażenia? Może to wina dość lekkich hantli? Bo zamiast jednego cięższego wzięłam 2 hantle po 2kg czyli ogólnie 4kg więc dużo to nie jest. Może robię coś źle, że się nie zmęczyłam? Do tego dołożyłam rozgrzewkę przed treningiem, po ZWOW-ie 10 minut Cardio i 15 minut rozciągania. Trening zaliczony!
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:02   #1306
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Zwow 55 bardzo fajny i na pewno do niego wrócę tylko następnym razem zamienię przeskoki na coś innego, mniej hałaśliwego Ćwiczyłam z hantlem 15 kg do pierwszego ćwiczenia było to jednak trochę mało ale za to przy drugim już zaczęłam czuć że brzuch pracuje co się rzadko zdarza. Ostatnie ćwiczenie dość łatwe chociaż chwilami traciłam równowagę i trochę się chwiałam. Reasumując nazwa six pack jest jak najbardziej adekwatna do zwowa
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 07:14   #1307
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Zuzana Light

konspiracja - ja robie zawsze te pompki z tego programu przed treningiem, najczesciej właśnie wypada mi przed Zuzka, czasami troche koliduje z cwiczeniami w których są pompki ale ogólnie rzecz biorąc taki rozkład mi pasuje natomiast staram się nie robic przed siłowym

Ja ostatnio zrobiłam zwow 24 Core. Ale dive bombers robiłam w łatwiejszej wersji bo z pozycji w pompce to przeskakiwało mi cos w lewym barku

Wczoraj za to siłowy
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 08:59   #1308
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
ja wczoraj robiłam 49 Ale po ostatnio odgrzebanych workoutach z BR które testowałam taki jakiś o wiele łatwiejszy się wydawał niż za pierwszym razem.
Taaa... mnie zajechał - istny maraton, ale podobał mi się
Pierwszy raz miałam to o czym wiele z Was pisało w połowie maratonu przy tych opadach na "cztery" dyszałam miarowo jak parowóz, myśłałam ze być mozenie dociągnę, a potem, klik, coś przeskoczyło i już wiedziałam że wszystko mi obojetne ale dotrwam do końca...udało się

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Posiłek potreningowy służy nie tyle uzupełnieniu kalorii co budulca oraz pobudzeniu odpowiednich hormonów i zahamowaniu katabolizmu.
A trening nie musi być długi, żeby spełniał funkcje treningu

No wczoraj to nie miałam watpliwości że zasłużyłam w pełni na kawałek ryby z soczewicą...

Bardzo niewiele osób o tym wie moim zdaniem. Wiele lasek - sama często tez tak robiłam je bardzo mało lub w ogole, sama często ćwiczyłam jedynie po jabłku...


Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś 44 ZWOW i nie powiem żebym się jakoś specjalnie zmęczyła. Ćwiczyłyście już ten ZWOW...jakie są Wasze wrażenia? Może to wina dość lekkich hantli? Bo zamiast jednego cięższego wzięłam 2 hantle po 2kg czyli ogólnie 4kg więc dużo to nie jest. Może robię coś źle, że się nie zmęczyłam? Do tego dołożyłam rozgrzewkę przed treningiem, po ZWOW-ie 10 minut Cardio i 15 minut rozciągania. Trening zaliczony!
2 kg to faktycznie baaardzo mało...

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
konspiracja - ja robie zawsze te pompki z tego programu przed treningiem, najczesciej właśnie wypada mi przed Zuzka, czasami troche koliduje z cwiczeniami w których są pompki ale ogólnie rzecz biorąc taki rozkład mi pasuje natomiast staram się nie robic przed siłowym


Który zwow na dzisiaj?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 15:01   #1309
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Zuzana Light

Konspiracja - Tak też właśnie myślałam, że 2kg to stanowczo za mało, ale jak wezmę w rękę 2 hantle to mam 4kg więc jak dla początkującej to nie znów aż tak mało. Niedługo święta więc być może "zając" przyniesie mi cięższe jak grzecznie poproszę
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 15:20   #1310
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Zuzana Light

Zwow 52.
Wszystko pięknie ładnie, ale pistols nie jestemw stanie zrobić porządnie
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:30   #1311
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Taaa... mnie zajechał - istny maraton, ale podobał mi się
Pierwszy raz miałam to o czym wiele z Was pisało w połowie maratonu przy tych opadach na "cztery" dyszałam miarowo jak parowóz, myśłałam ze być mozenie dociągnę, a potem, klik, coś przeskoczyło i już wiedziałam że wszystko mi obojetne ale dotrwam do końca...udało się



No wczoraj to nie miałam watpliwości że zasłużyłam w pełni na kawałek ryby z soczewicą...

Bardzo niewiele osób o tym wie moim zdaniem. Wiele lasek - sama często tez tak robiłam je bardzo mało lub w ogole, sama często ćwiczyłam jedynie po jabłku...



2 kg to faktycznie baaardzo mało...




Który zwow na dzisiaj?
Kurcze, kusicie na ten 49 :P Oglądnęłam go i od samego patrzenia na te burpees sie zmęczyłam :P cos czuje ze niedługo u mnie zagości

No ja czasami po zwowach szczególnie nie mam ochoty na jedzenie, ale trzeba cos wmusic, zazwyczaj czekam minimum godzine z jedzeniem. I jem normalny posiłek, nawet późnym wieczorkiem.

Do 44 ja ostatnio miałam bodajrze tylko 5,5kg ale tam są tylko 2 rundy to można wziąć dużo

Na dzisiaj killer :P próbuje się zmierzyc z 18
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:42   #1312
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Zuzana Light

Stawiłam czoła 34 ZWOW-owi i muszę powiedzieć, że jest to bardzo przyjemny trening. Na pewno wrócę do niego jeszcze nie raz! Moje hantle są zbyt lekkie. Muszę na święta skombinować coś konkretniejszego bo ten trening co prawda jakoś specjalnie potu ze mnie nie wycisnął więc dołożyłam jeszcze kilka ćwiczeń Zuzki te, które pamiętałam. Jaki trening polecacie na jutro?
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 18:01   #1313
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Stawiłam czoła 34 ZWOW-owi i muszę powiedzieć, że jest to bardzo przyjemny trening. Na pewno wrócę do niego jeszcze nie raz! Moje hantle są zbyt lekkie. Muszę na święta skombinować coś konkretniejszego bo ten trening co prawda jakoś specjalnie potu ze mnie nie wycisnął więc dołożyłam jeszcze kilka ćwiczeń Zuzki te, które pamiętałam. Jaki trening polecacie na jutro?

Jak Cię nie zmęczył to na pewno miałaś za lekkie hantle

Ja polecam ZWOW 54
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 18:38   #1314
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Zuzana Light

Słowo się rzekło, Zwow 18 zrobiony co prawda czas kiepski ale za to skonczyłam wszystkie 5 rund na 3 rundy to by był przyjemniaczek na 5 rund to po prostu masakra, w połowie 4 rundy miałam załamkę, ale obiecałam sobie ze nie poddam sie, zrobie powoli ale zrobie i poszło, nie wiem jakim cudem

Inkus97 dokładnie! trzebabyło wziąc cięższe, na pewno by cie styrał ten zwow
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58

Edytowane przez wkroplideszczu
Czas edycji: 2013-02-19 o 18:43 Powód: dopisek
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 20:03   #1315
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
ja wczoraj robiłam 49 Ale po ostatnio odgrzebanych workoutach z BR które testowałam taki jakiś o wiele łatwiejszy się wydawał niż za pierwszym razem.
Wiecie może gdzie są rozpiski do tych starych workoutów? bo na youtube nie we wszystkich są a na stronce bodyrock nie mogę się w ogóle połapać i nic znaleźć oprócz Lisy. Jak na początku przeszkadzało mi jęczenie Zuzki tak jej głosu bym nie przebolała...
Na stronie BR.tv, a w sumie już właściwie DailyHiit, jest dział archiwum i tam siedzi Zuzka
Ja dziś zrobiłam ZWOW#24. Bardzo przyjemny i krótki
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 21:41   #1316
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zuzana Light

Ja jutro do Was wracam. Łydka przestała boleć w niedzielę. Dzisiaj tylko basen,a od jutra znów zwowy
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 22:36   #1317
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

właśnie nadrobiłam 'zaległe' posty na moim ulubionym wątku -nie miałam Internetu przez kilka dni..ale byłam z Zuzką i z Wami ustawiałam timer na 12-15 min i robiłam swoje Zwowy, to co pamiętałam (tzn. moje ulubione ćwiczenia zresztą, w weekend i tak miałam rest.
A Wy nieźle dajecie do przodu- brawo!!! no i super motywacja! szczególnie jak czytam o Waszych 15kg hantlach

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
zgadza się wiesz co, mnie osobiście najbardziej zmęczyła skakanka, dawno jej nie używałam i już wieczorem czuję łydki. Ogólnie tempo jest dość szybkie ale do zrobieni 2 tylko tury po 4 ćwiczenia (niezbyt skomplikowane) z ok. 30 sek skakanki high knees po każdym, w związku z czym dodałam jeszcze jedną rundę
robiłam wczoraj. po tych 2 rundach wiedziałam, ze coś jest nie tak z tym Zwowem (jak dla mnie za krótki czas na ćwiczenia!!! więc tak jak Ty dodałam jeszcze jedną rundę - 30 sek skakanki po każdej minucie ćwiczeń (gdzie naraszcie poczułam mięśnie)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Posiłek potreningowy służy nie tyle uzupełnieniu kalorii co budulca oraz pobudzeniu odpowiednich hormonów i zahamowaniu katabolizmu.
A trening nie musi być długi, żeby spełniał funkcje treningu
o jak mi się to podoba uwielbiam 'wprowadzać' budulec po treningu któraś z Was wspomniała, że nie czuje głodu po..ja wręcz przeciwnie! wiadomo, ze muszę odetchnąć, ochłonąć, ale do godziny muszę coś zjeść

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Słowo się rzekło, Zwow 18 zrobiony co prawda czas kiepski ale za to skonczyłam wszystkie 5 rund na 3 rundy to by był przyjemniaczek na 5 rund to po prostu masakra, w połowie 4 rundy miałam załamkę, ale obiecałam sobie ze nie poddam sie, zrobie powoli ale zrobie i poszło, nie wiem jakim cudem

Inkus97 dokładnie! trzebabyło wziąc cięższe, na pewno by cie styrał ten zwow
byłam dziś razem z Tobą w niedoli - Zwow 18. U mnie załamka była po rundzie drugiej, w sumie cała 3 taka wymuszona...Ale 2 ostatnie już spoko- dałam radę W sumie tylko kilka razy wstrzymywałam na chwilkę filmik więc czas nieco dłuższy niż Zuzka. Ale jak pierwszy raz robilam ten Zwow to myślałam, ze nie dam rady 5 rund- dałam radę chyba w godzinę

Cytat:
Napisane przez psychobunny Pokaż wiadomość
Na stronie BR.tv, a w sumie już właściwie DailyHiit, jest dział archiwum i tam siedzi Zuzka
Ja dziś zrobiłam ZWOW#24. Bardzo przyjemny i krótki
..a że lubię korzystać z zachęcających podpowiedzi- na jutro Zwow 24
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 07:10   #1318
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

Zrobiłam wczoraj ten najnowszy zwow 8 min cardio i taki sobie, nie zmeczylam się specjalnie, jak na mój gust poszczególne ćwiczenia zbyt krótko trwały, żeby poczuć mięśnie.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 07:30   #1319
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Zrobiłam wczoraj ten najnowszy zwow 8 min cardio i taki sobie, nie zmeczylam się specjalnie, jak na mój gust poszczególne ćwiczenia zbyt krótko trwały, żeby poczuć mięśnie.
Ile brałaś kg?
Obejrzałam filmik i coś mi się wydaje, że to nie kwestia lekkiego treningu, a zbyt lekkiego tempa (przy skakance np.) albo hantli
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 08:29   #1320
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Zuzana Light

Dopiero co wkręciłam się w ćwiczenia z Zuzką, a dziś muszę na jakiś czas przerwać. Wykryto u mnie poważną wadę serca i idę do szpitala. Jak wyjdę na pewno do Was znów dołączę.
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.