Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-12-24, 14:20   #2581
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka¿ wiadomo¶æ
I wszystko mi przyciemni? Te rozja¶niane te¿?
Zdjêcia i tak nie oddaj± rzeczwisto¶ci
nie wiem no ale wychodzi podobno br±zowo wrêcz.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-24, 15:58   #2582
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
podejrzewam ¿e 6, ale na utleniaczu powinno byæ napisane
Tak, 6 %... Rozcienczylam woda pol na pol... choc i tak wyszlo jasniej niz mialo byc, taki jasny mocno cieply(czerwonawy) braz
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-24, 19:11   #2583
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, 6 %... Rozcienczylam woda pol na pol... choc i tak wyszlo jasniej niz mialo byc, taki jasny mocno cieply(czerwonawy) braz
G4 wiêc z³oty jasny br±z (wiem, ze 4 ale numeracja palette taka jest...) ma prawo wyj¶æ czerwonawo i jasno
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-24, 20:19   #2584
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Po prostu balam sie, ze wyjdzie ciemniej, wiec wzielam jasny braz (a ze zloty, to mial byc zloty, nie czerwonawy), ale wyszwdl jasniejszy niz mial wyjsc pozyjemym zobaczymy.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-24, 20:32   #2585
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Po prostu balam sie, ze wyjdzie ciemniej, wiec wzielam jasny braz (a ze zloty, to mial byc zloty, nie czerwonawy), ale wyszwdl jasniejszy niz mial wyjsc pozyjemym zobaczymy.
natury wychodz± czerwonkawe (drogeryjne wiêc z³oto tym bardziej)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-25, 12:45   #2586
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

mam pytanie mam kolor wlosow ciemny blond lub jasny braz nie znam sie na tym a chcialabym jasny bezowy blond 913 .. lub cos podobnego zapewne moge go uzyskac tylko u fryzjera .. chyba ze ktos by doradzil cos co mozna zrobic na wlassna reke i moznaby uzyskac taki efekt? http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...owy-blond.aspx lub http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...sty-blond.aspx dodam zdjecia moich wlosow i kolory jakie bym chciala pomocy no i czy pasuje mi? jeszcze podoba mi sie taki kolor jak mam z makeovera za³ 1 i za³ 2. ale chyba najbardziej podoba mi sie taki kolor jak z zal nr 3 i to drugie zdjecie z makeovera ma podobny kolor. pytanie tylko jak go uzyskac? nawet jakbym poszla do fryzjera to jak mam fryzjerce wytlumaczyc o co mi chodzi?:P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg makeoverhh.jpg (61,2 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg aaa ooTAAZ-makeover.jpg.jpg (43,0 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg magdalena-frackowiak-i8.jpg (40,2 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg obraz_041.jpg (10,3 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy !!!!!.jpg (10,1 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg sylaa.jpg (28,1 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg syla10.jpg (30,7 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wkapturze.jpg (16,4 KB, 15 za³adowañ)

Edytowane przez shiza91xx
Czas edycji: 2012-12-25 o 12:48
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-25, 13:02   #2587
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

uwa¿am, ze by pasowa³ spróbuj z Londy odcieñ 18, wychodzi ³adnie jasno i w³asnie ch³odno be¿owo i nie niszczy w³osów. trzymaj 50-60 min
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 13:05   #2588
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

uda sie bez rozjasniacza?
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-25, 14:05   #2589
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka¿ wiadomo¶æ
uda sie bez rozjasniacza?
oczywi¶cie, ze tak
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-25, 20:13   #2590
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
oczywi¶cie, ze tak
to cudownie! bo mi prawie kazdy mowize musze rozjasnic najpierw a mi szkoda wlosow bo niedawno rodzilam i mi strasznie zaczely wypadac po porodzie..
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-25, 23:22   #2591
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka¿ wiadomo¶æ
to cudownie! bo mi prawie kazdy mowize musze rozjasnic najpierw a mi szkoda wlosow bo niedawno rodzilam i mi strasznie zaczely wypadac po porodzie..
oj co Ty, ka¿dy kolor da siê osi±gn±æ farb±
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 09:12   #2592
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
oj co Ty, ka¿dy kolor da siê osi±gn±æ farb±
a jeszcze zapytam, bo strasznie mi na tym zalezy. ta londa 18 na pewno nie wyjdzie zolta? bo takiego efektu najbardziej sie boje.
no i ta farba co ja chcialam jasny bezowy blond 913 z loreal sublime mousse zle mi by wyszla? bo ja nie mam duzego doswiadczenia z farbowaniem i pianke byloby mi latwiej nalozyc.. bo bym ja nalozyla tak jakbym normalnie myla wlosy w ten sposob

Edytowane przez shiza91xx
Czas edycji: 2012-12-26 o 09:14
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-26, 10:59   #2593
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka¿ wiadomo¶æ
a jeszcze zapytam, bo strasznie mi na tym zalezy. ta londa 18 na pewno nie wyjdzie zolta? bo takiego efektu najbardziej sie boje.
no i ta farba co ja chcialam jasny bezowy blond 913 z loreal sublime mousse zle mi by wyszla? bo ja nie mam duzego doswiadczenia z farbowaniem i pianke byloby mi latwiej nalozyc.. bo bym ja nalozyla tak jakbym normalnie myla wlosy w ten sposob
prêdzej zó³ty wyjdzie be¿ ni¿ ta londa
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-26, 12:29   #2594
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

dziêki ja jestem w tym zielona:P a moglbys w takim razie zaproponowac mi odcien i farbe ktora bedzie najbardziej zblizona do tego koloru w za³? najchetniej w piance bo ta londa to krema nie jestem pewna czy potrafie rownomiernie to sama rozprowadzic;p

a zreszta moze sprobuje tak jak mi radziles..a jak wyjdzie cos nierownowmiernie to wtedy bede kombinowac:P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg magdalena-frackowiak-i8.jpg (40,2 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg versace-fryzura-pelna-puszystosci2_original_watermark.jpg (28,4 KB, 24 za³adowañ)

Edytowane przez shiza91xx
Czas edycji: 2012-12-26 o 12:51
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-26, 17:08   #2595
Zarja
Raczkowanie
 
Avatar Zarja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 74
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do Zarja
Unhappy Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Bardzo proszê o radê!

Na zdjêciu jestem ja sprzed 6 lat. W "dolnej czê¶ci" w³osów s± pasemka zrobione L'Orealem który nazywa³ siê Vanilla co¶tam, a przy g³owie moje naturalne - i taki kolor chcia³abym z powrotem.

Nie mogê po prostu zapu¶ciæ, poniewa¿ jestem ju¿ siwa

Próbujê ró¿nych kolorów farb - zaczê³am od takich, które w nazwie mia³y co¶ z jasnym br±zem, wszelkich "orzechów laskowych" etc. i niestety wychodzi³ ciemnobr±zowy. Potem przerzuci³am siê na ciemne blondy - dalej br±z. Obecnie mam na g³owie "¶redni blond" Palette i kurczê, nadal jest odrobinê za ciemny, w dodatku odcieñ jest jaki¶ taki kasztanowy... Ratunku....

Bêdê ogromnie wdziêczna za jak±kolwiek radê! Nie chcê chodziæ z siwymi w³osami, mam 33 lata, to jeszcze nie ten czas...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP5988.jpg (51,0 KB, 39 za³adowañ)
Zarja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-26, 23:51   #2596
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki ja jestem w tym zielona:P a moglbys w takim razie zaproponowac mi odcien i farbe ktora bedzie najbardziej zblizona do tego koloru w za³? najchetniej w piance bo ta londa to krema nie jestem pewna czy potrafie rownomiernie to sama rozprowadzic;p

a zreszta moze sprobuje tak jak mi radziles..a jak wyjdzie cos nierownowmiernie to wtedy bede kombinowac:P
hm kolor ze zdjêæ to znowu jasny/¶redni blond, wiêc ciemniej, i tu bym bra³ farbê po prostu jasny blond, tez londa moze byæ. jasny albo nawet ¶redni blond z londy.

a nie mo¿e Ci kto¶ zafarbowaæ? przepraszam Ciê ale ja nie lubiê pianek wiêc nie bêdê poleca³

Cytat:
Napisane przez Zarja Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo proszê o radê!

Na zdjêciu jestem ja sprzed 6 lat. W "dolnej czê¶ci" w³osów s± pasemka zrobione L'Orealem który nazywa³ siê Vanilla co¶tam, a przy g³owie moje naturalne - i taki kolor chcia³abym z powrotem.

Nie mogê po prostu zapu¶ciæ, poniewa¿ jestem ju¿ siwa

Próbujê ró¿nych kolorów farb - zaczê³am od takich, które w nazwie mia³y co¶ z jasnym br±zem, wszelkich "orzechów laskowych" etc. i niestety wychodzi³ ciemnobr±zowy. Potem przerzuci³am siê na ciemne blondy - dalej br±z. Obecnie mam na g³owie "¶redni blond" Palette i kurczê, nadal jest odrobinê za ciemny, w dodatku odcieñ jest jaki¶ taki kasztanowy... Ratunku....

Bêdê ogromnie wdziêczna za jak±kolwiek radê! Nie chcê chodziæ z siwymi w³osami, mam 33 lata, to jeszcze nie ten czas...
noo czyli chcesz ja¶niej? poka¿ swój kolor obecny na zdjêciu bo inaczej to co my mozemy wiedzieæ... podejrzewam ze dekoloryzacja bêdzie potrzebna
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 07:41   #2597
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 101
Smile Czy obejdzie siê bez wizyty u fryzjera?

Planujê zakup wellaton mleczna czekolada. Chce przej¶æ z jasnego blondu do delikatnego ciep³ego br±zu,nie rudego. Wpadaj±cego w ciemny ale nie rudy,no taka mleczna czekolada rozja¶nia³am w³osy rozjasniaczem i na to po³o¿y³am farbê te¿ jasn±. By³o to we wrze¶niu. od tamtej pory nie malowa³am odrostu ani nic,chcê jeszcze wytrzymaæ do lutego(chodzic w kucyku;p) ,bo po rozja¶nianiu mam w³osy jak siano. intensywnie je teraz olejujê,nawil¿am itd. Z tego co wiem rozja¶niaj±c rozja¶niaczem utraci³am jakie¶ pigmenty z w³osa,i ¿adna ciemna farba mi siê d³ugo nie utrzyma,i bêd± w³osy sp³ukiwaæ siê do zieleni. prawda to?mam ze 4 cm odrostu,blond zrudzia³y(wiadomo 4 miesi±ce nie od¶wie¿any kolor)wyjdzie mi równomierny kolor?naturalne mam ciemny blond. Dlatego nie wiem czy przemêczyæ siê do wiosny,uzbieraæ kasê na fryzjera i zrobiæ to tam(poodbno fryjzer ma specyfik którym spryskuje w³osy aby farba siê d³u¿ej trzyma³a)czy dostanê taki w hurtowni fryzjerskiej i sama mogê popsikaæ przed na³o¿eniem farby? a mo¿e zakupiê teraz szampon przeciw³upie¿owy ¿eby jeszcze bardziej wyp³ukaæ t± farbê blond ,¿eby lepiej z³apa³ wellaton. miesi±c bym go stosowa³a i za miesi±c pofarbowa³a...pomó¿cie.
__________________
03.02.2013-zarêczeni
05.10.2013-na ¶wiat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 11:41   #2598
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

[QUOTE=fryz5;38298113]hm kolor ze zdjêæ to znowu jasny/¶redni blond, wiêc ciemniej, i tu bym bra³ farbê po prostu jasny blond, tez londa moze byæ. jasny albo nawet ¶redni blond z londy.

a nie mo¿e Ci kto¶ zafarbowaæ? przepraszam Ciê ale ja nie lubiê pianek wiêc nie bêdê poleca³



kupi³±m t± 18tkê z londy ale ja mam dosyc dlugie wlosy za ³opatki i nie wiem czy mi jedno opakowanie wystarczy a dorwa³±m ostatnie.. kupi³am jeszcze podobny do niego 89 platynowo srebrny.. czy moge je zmieszac? a moze jedno opakowanie wystarczy?? hmm.. no sprobuje sama zafarbowac sobie a najwyzej tesciowa mi pomoze zafarbowac ty³ i juz

aha i chce jeszcze powiedziec ze wlosy mialam naturalne przez 20lat a farbowane byly dopiero 2 razy w czerwcu2012 kolor pralina perfect mousse a drugi raz w pazdzierniku u fryzjera na kartce mi zapisala fryzjerka ze to farba6.3+tr.11.1elg nie mam pojecia co to znaczy ale ok . takze wlosy mam farbowane i ciekawe jak mita farba wyjdzie...hmm. (to chyba jakis ciemny zloty blond byl)

Edytowane przez shiza91xx
Czas edycji: 2012-12-27 o 12:01
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:37   #2599
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FajnaAgatka19 Poka¿ wiadomo¶æ
Planujê zakup wellaton mleczna czekolada. Chce przej¶æ z jasnego blondu do delikatnego ciep³ego br±zu,nie rudego. Wpadaj±cego w ciemny ale nie rudy,no taka mleczna czekolada rozja¶nia³am w³osy rozjasniaczem i na to po³o¿y³am farbê te¿ jasn±. By³o to we wrze¶niu. od tamtej pory nie malowa³am odrostu ani nic,chcê jeszcze wytrzymaæ do lutego(chodzic w kucyku;p) ,bo po rozja¶nianiu mam w³osy jak siano. intensywnie je teraz olejujê,nawil¿am itd. Z tego co wiem rozja¶niaj±c rozja¶niaczem utraci³am jakie¶ pigmenty z w³osa,i ¿adna ciemna farba mi siê d³ugo nie utrzyma,i bêd± w³osy sp³ukiwaæ siê do zieleni. prawda to?mam ze 4 cm odrostu,blond zrudzia³y(wiadomo 4 miesi±ce nie od¶wie¿any kolor)wyjdzie mi równomierny kolor?naturalne mam ciemny blond. Dlatego nie wiem czy przemêczyæ siê do wiosny,uzbieraæ kasê na fryzjera i zrobiæ to tam(poodbno fryjzer ma specyfik którym spryskuje w³osy aby farba siê d³u¿ej trzyma³a)czy dostanê taki w hurtowni fryzjerskiej i sama mogê popsikaæ przed na³o¿eniem farby? a mo¿e zakupiê teraz szampon przeciw³upie¿owy ¿eby jeszcze bardziej wyp³ukaæ t± farbê blond ,¿eby lepiej z³apa³ wellaton. miesi±c bym go stosowa³a i za miesi±c pofarbowa³a...pomó¿cie.
szampon nic Ci nie da bo chcesz w³osy przyciemniæ, z tego co pamiêtam mleczna czekolada wychodzi jak naturalny ciemny blond wiêc ³adnie, mo¿e siê wyp³ukiwaæ. mo¿esz kupiæ w hurtowni takie spraye dziêku którym w³osy lepiej ³api± farbê. we¼ dwa wellatony zeby dobrze pokryæ ca³e w³osy bo on gêsty jest trudno siê go rozprowadza

[QUOTE=shiza91xx;38301901]
Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
hm kolor ze zdjêæ to znowu jasny/¶redni blond, wiêc ciemniej, i tu bym bra³ farbê po prostu jasny blond, tez londa moze byæ. jasny albo nawet ¶redni blond z londy.

a nie mo¿e Ci kto¶ zafarbowaæ? przepraszam Ciê ale ja nie lubiê pianek wiêc nie bêdê poleca³



kupi³±m t± 18tkê z londy ale ja mam dosyc dlugie wlosy za ³opatki i nie wiem czy mi jedno opakowanie wystarczy a dorwa³±m ostatnie.. kupi³am jeszcze podobny do niego 89 platynowo srebrny.. czy moge je zmieszac? a moze jedno opakowanie wystarczy?? hmm.. no sprobuje sama zafarbowac sobie a najwyzej tesciowa mi pomoze zafarbowac ty³ i juz

aha i chce jeszcze powiedziec ze wlosy mialam naturalne przez 20lat a farbowane byly dopiero 2 razy w czerwcu2012 kolor pralina perfect mousse a drugi raz w pazdzierniku u fryzjera na kartce mi zapisala fryzjerka ze to farba6.3+tr.11.1elg nie mam pojecia co to znaczy ale ok . takze wlosy mam farbowane i ciekawe jak mita farba wyjdzie...hmm. (to chyba jakis ciemny zloty blond byl)
a to nie wyjdzie... je¿eli mia³a¶ farbowane, same odrosty wyjd± blond a reszta mo¿e ewentualnie lekko sie rozja¶ni. nie wiedzia³em, ¿e masz w³osy farbowane...

a co do mieszania, tak mozesz obydwie mieszaæ ze sob± bo s± do siebie podobne, wiesz co spróbuj na razie na jednym pasemku co? takim ma³ym, zmieszaj minimalne ilo¶ci bo wiele nie potrzebujesz.

jest gêsta wiêc dwie to dobry wybór. tylko ¿e no, s±dzi³em, ze masz naturalne...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 13:45   #2600
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 19 756
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿esz kupiæ w hurtowni takie spraye dziêku którym w³osy lepiej ³api± farbê.
a jak siê te spraye nazywaj±?
__________________
Pada³ deszcz tak jak dzi¶, mia³a¶ uchylone drzwi.
Sta³em w nich niczym pies,
w zêbach nios±c bukiet ¶ciem.
Zatrzasnê³a¶ je na klucz, wystawi³a¶ mnie na bruk.
Choæ racjê masz, ¿e nie znasz mnie,
jak mog³a¶ tak daæ wkrêciæ siê.
Gofrzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:55   #2601
vermicelli
Raczkowanie
 
Avatar vermicelli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .swój ¶wiat.
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Nadal nie uzyska³am informacji, jak± farb± na pewno uzyskam taki efekt
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg blond_w_osy.jpg (16,1 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg blond-wlosy.jpg (29,0 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wel.jpg (11,3 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 10_16koleston.jpg (15,3 KB, 18 za³adowañ)
__________________

.pomiêdzy "zostajê", a "nigdy wiêcej" | <3



..and watchin you walk away..


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41491354
vermicelli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 14:04   #2602
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Poka¿ wiadomo¶æ
a jak siê te spraye nazywaj±?
ojej zapomnia³em ...montibello bodaj¿e ma taki spray
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 14:12   #2603
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 19 756
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
ojej zapomnia³em ...montibello bodaj¿e ma taki spray
http://montibello.pl/produkt/fix-color-diapo-9/ to to bêdzie?
__________________
Pada³ deszcz tak jak dzi¶, mia³a¶ uchylone drzwi.
Sta³em w nich niczym pies,
w zêbach nios±c bukiet ¶ciem.
Zatrzasnê³a¶ je na klucz, wystawi³a¶ mnie na bruk.
Choæ racjê masz, ¿e nie znasz mnie,
jak mog³a¶ tak daæ wkrêciæ siê.
Gofrzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 14:37   #2604
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 3 027
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vermicelli Poka¿ wiadomo¶æ
Nadal nie uzyska³am informacji, jak± farb± na pewno uzyskam taki efekt
Sorry ze sie wtrace ale zdjecia Masz sciagniete z internetu pierwsze z Czyjegos blogu a np 2 ostatnie zdjecia to Wella Koleston 10/16 i na ostatnim masz podany numer farby , wszystko zalezy jaki Masz teraz kolor i czy farbowane wlosy czy naturalne ??? mi bardzo pomogl Fryz 5 w doborze kolorku
Polecam przejrzec tez blog blond Bunny
Ja taki kolor uzyskalam tez profesjonalna wloska farba z poziomu 10 ale niestety nie bylo mi do twarzy a dlugo szukalalm takiego koloru , teraz jestem na poziomie 8
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE

Edytowane przez Anitast
Czas edycji: 2012-12-27 o 14:41
Anitast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 15:12   #2605
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

a to nie wyjdzie... je¿eli mia³a¶ farbowane, same odrosty wyjd± blond a reszta mo¿e ewentualnie lekko sie rozja¶ni. nie wiedzia³em, ¿e masz w³osy farbowane...

a co do mieszania, tak mozesz obydwie mieszaæ ze sob± bo s± do siebie podobne, wiesz co spróbuj na razie na jednym pasemku co? takim ma³ym, zmieszaj minimalne ilo¶ci bo wiele nie potrzebujesz.

jest gêsta wiêc dwie to dobry wybór. tylko ¿e no, s±dzi³em, ze masz naturalne...[/QUOTE]

to co mam zrobic? musze najpierw zdjac kolor? i jak? kuuuurde
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 15:52   #2606
Zarja
Raczkowanie
 
Avatar Zarja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 74
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do Zarja
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Dziêki za odpowied¼!

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
noo czyli chcesz ja¶niej? poka¿ swój kolor obecny na zdjêciu bo inaczej to co my mozemy wiedzieæ... podejrzewam ze dekoloryzacja bêdzie potrzebna
Tak, chcê w³a¶nie ja¶niej (to nie problem) oraz chcê pozbyæ siê tego kasztanowego odcienia w którym wygl±dam jak trup (to jest problem, nie wiem co robiæ. Czyta³am, ¿e przyczyn± mo¿e byæ twarda woda przy sp³ukiwaniu farby, ale nie wiem, czy to wiarygodna informacja). Bardzo chcia³abym z powrotem swój popielato-z³otawy odcieñ.

Jako, ¿e obraz mówi wiêcej ni¿ 1000 s³ów...

Mam obecnie to: Zdjêcia

Chcê to, czyli namiastkê swoich w³asnych w³osów: Zdjêcia

Edytowane przez Zarja
Czas edycji: 2012-12-27 o 16:01
Zarja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 16:38   #2607
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka¿ wiadomo¶æ
a to nie wyjdzie... je¿eli mia³a¶ farbowane, same odrosty wyjd± blond a reszta mo¿e ewentualnie lekko sie rozja¶ni. nie wiedzia³em, ¿e masz w³osy farbowane...

a co do mieszania, tak mozesz obydwie mieszaæ ze sob± bo s± do siebie podobne, wiesz co spróbuj na razie na jednym pasemku co? takim ma³ym, zmieszaj minimalne ilo¶ci bo wiele nie potrzebujesz.

jest gêsta wiêc dwie to dobry wybór. tylko ¿e no, s±dzi³em, ze masz naturalne...
to co mam zrobic? musze najpierw zdjac kolor? i jak? kuuuurde[/QUOTE]nie wiem co mam robic bo chciaslm dzisiaj pofabrbowac
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 16:59   #2608
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
prosze o pomoc b³agaaaam :*

naturalne wlosy mam ciemny blond/jasny braz ale byly juz kilkakrotnie farbowane.. a dokladnie to 3razy;p raz w marcu 2012 na praline perfect mousse drugi raz w czerwcu na ten sam kolor i ostatnio byly farbowane u fryzjera chcialam blond ale chyba mnie fryzjerka nie zrozumiala.. (inaczej bym nie wydala 100zl) z tego co mi siw wydaje zafarbowala na ciemny zloty blod czy cos w tym stylu. od pazdziernika nic z wlosami nie robilam a chcialabym uzyskac taki o to kolor wlosow jak w zalacznikach. prosze o pomoc, jak moge zrovbic to na wlasna rêkê? kupilam farbe londa 18 swietlany blond ale zapewne mi nie chwyci? 3 pierwsze zdjecia to taki kolor jaki chcialabym uzyskac a 3 ostyatnie foty to moje aturalne wlosy natomiast po farbowaniu mam kolor prawie taki jak naturalny tyle ze ze zlotaw± poswiata:P i lekko jasniejsze
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg aaa ooTAAZ-makeover.jpg.jpg (43,0 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg magdalena-frackowiak-i8.jpg (40,2 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg versace-fryzura-pelna-puszystosci2_original_watermark.jpg (28,4 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg hih.jpg (33,4 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg sylaa.jpg (28,1 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wkapturze.jpg (16,4 KB, 11 za³adowañ)
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 17:51   #2609
Ineess1109
Przyczajenie
 
Avatar Ineess1109
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: prosze o pomoc b³agaaaam :*

Musia³aby¶ rozja¶niæ, na takim br±zie nie chwyci ci od razu blond, ja rozja¶nia³am w³osy dwa razy sama, mam teraz od po³owy jasno rude i sama siê zastanawiam jak zrobiæ z nich blond.
Je¿eli zdecydowa³aby¶ siê na rozja¶nianie to poleca³abym ci rozja¶niacz z joanny w sprayu reflex blond. Delikatnie raz na jaki¶ czas spryskujesz w³osy i suszysz dla lepszego efektu. Ja tak zrobi³am i ju¿ po hmm oko³o 2 miesi±cach z czarnego uzyska³am ciemnoczerwony (poniewa¿ przed czarnym malowa³am w³osy na czerwono), pó¼niej miejscowo zaczê³y siê rozja¶niaæ na rudo. Tak¿e jest skuteczny i dodatkowo przy u¿yciu od¿ywki po myciu, w³osy nie s± zniszczone tylko wyg³adzone, l¶ni±ce i wygl±daj± bardzo zdrowo.
Ineess1109 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-27, 18:55   #2610
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Poka¿ wiadomo¶æ
tak to to jedna uzytkowniczka pokazywa³a mi efekty po zafrabowaniu i po miesi±cu noszenia koloru + zdjêcia po farbowaniach prz uzycia tego produktu, no i powiem Ci ze trzyma siê dobrze
Cytat:
Napisane przez Anitast Poka¿ wiadomo¶æ
Sorry ze sie wtrace ale zdjecia Masz sciagniete z internetu pierwsze z Czyjegos blogu a np 2 ostatnie zdjecia to Wella Koleston 10/16 i na ostatnim masz podany numer farby , wszystko zalezy jaki Masz teraz kolor i czy farbowane wlosy czy naturalne ??? mi bardzo pomogl Fryz 5 w doborze kolorku
Polecam przejrzec tez blog blond Bunny
Ja taki kolor uzyskalam tez profesjonalna wloska farba z poziomu 10 ale niestety nie bylo mi do twarzy a dlugo szukalalm takiego koloru , teraz jestem na poziomie 8
dziekujê za pochwa³ê to mi³e
Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka¿ wiadomo¶æ

to co mam zrobic? musze najpierw zdjac kolor? i jak? kuuuurde
tak zdj±æ albo zrób k±piel rozjasniaj±ca i dopiero po³ó¿ te kolory chocia¿ ja proponujê teraz zeby¶ spróbowa³a t± londe na³ozyæ na jedno pasemko, moze cos rozjasni
Cytat:
Napisane przez Zarja Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za odpowied¼!



Tak, chcê w³a¶nie ja¶niej (to nie problem) oraz chcê pozbyæ siê tego kasztanowego odcienia w którym wygl±dam jak trup (to jest problem, nie wiem co robiæ. Czyta³am, ¿e przyczyn± mo¿e byæ twarda woda przy sp³ukiwaniu farby, ale nie wiem, czy to wiarygodna informacja). Bardzo chcia³abym z powrotem swój popielato-z³otawy odcieñ.

Jako, ¿e obraz mówi wiêcej ni¿ 1000 s³ów...

Mam obecnie to: Zdjêcia

Chcê to, czyli namiastkê swoich w³asnych w³osów: Zdjêcia
bêdê szczery, kolor nie odró¿nia siê od tego który masz jako¶ bardzo wiesz? wiêc uwa¿am, ¿e tragedii nie ma, powinna¶ zdekoloryzowaæ albo zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c± wtedy na³o¿yæ nowy kolor. obecny jest dla Ciebie za ciemny i za ciep³y tak? moze kolory wydaj± mi siê podobne bo pokaza³as kolor na zdjêciu zrobionym fleshem. no ja bym wiele nie robi³
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.