Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-11, 07:41   #541
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ok, jestem ze 2h po nałożeniu nowości na swój sterany życiem pyszczek.

Ryżowa pianka - zmywa BB, skóra aż skrzypi. Bardziej to jednak mus niż pianka, przypomina mi konsystencją i zapachem kosmetyk z epoki lodowcowej, tj. stary krem do golenia mojego taty , jakiś no-name by PRL. Identyczny perłowy poblask, sposób maziania się i mydlana woń xd. Dziwnie się czułam, ale muszę przyznać, że spełnia swoją rolę - skóra oczyszczona, ale nie przesuszona. W dodatku po wysuszeniu twarzy powitał mnie w lustrze pełen mat. Ciekawe.

Skin79 bb ślimakowy - dzień dobry, mówcie mi prosiak. Kurde ;/ Myślałam, że sie tego ustrzegę w bebikach, ale jednak nie - ten akurat krem podbija mi róż na twarzy, co w połączeniu z czerwonymi włosami i ogólną tendencją pysia do zaczerwienień daje efekt nieładny po prostu. Nie cieszę się I od jutra przepraszam Dollish. W związku z czym mam dwie tego próbki na zbyciu, mogę odstąpić.

Cudo na pory - źle nałożyłam, oczywiście. Należało pacnąć na finał, a ja nałożyłam na krem, owszem, ale nawilżający. A na to dałam jeszcze BB. W związku z czym - efekt żaden. Pomijając, że powinnam dać się wchłonąć poszczególnym warstwom, tylko kto ma rano na to czas. Jeszcze jutro sprawdzę.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-10-11 o 07:43
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:56   #542
kami007
Rozeznanie
 
Avatar kami007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Wiadomości: 514
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Ok, jestem ze 2h po nałożeniu nowości na swój sterany życiem pyszczek.

Ryżowa pianka - zmywa BB, skóra aż skrzypi. Bardziej to jednak mus niż pianka, przypomina mi konsystencją i zapachem kosmetyk z epoki lodowcowej, tj. stary krem do golenia mojego taty , jakiś no-name by PRL. Identyczny perłowy poblask, sposób maziania się i mydlana woń xd. Dziwnie się czułam, ale muszę przyznać, że spełnia swoją rolę - skóra oczyszczona, ale nie przesuszona. W dodatku po wysuszeniu twarzy powitał mnie w lustrze pełen mat. Ciekawe.

Skin79 bb ślimakowy - dzień dobry, mówcie mi prosiak. Kurde ;/ Myślałam, że sie tego ustrzegę w bebikach, ale jednak nie - ten akurat krem podbija mi róż na twarzy, co w połączeniu z czerwonymi włosami i ogólną tendencją pysia do zaczerwienień daje efekt nieładny po prostu. Nie cieszę się I od jutra przepraszam Dollish. W związku z czym mam dwie tego próbki na zbyciu, mogę odstąpić.

Cudo na pory - źle nałożyłam, oczywiście. Należało pacnąć na finał, a ja nałożyłam na krem, owszem, ale nawilżający. A na to dałam jeszcze BB. W związku z czym - efekt żaden. Pomijając, że powinnam dać się wchłonąć poszczególnym warstwom, tylko kto ma rano na to czas. Jeszcze jutro sprawdzę.
mam dokładnie takie same odczucia odnośnie tego bb tez dziś pierwszy raz go nałożyłam i mnie sprosiaczył moja naczynkowa cera nie lubi tego ale fajnie się rozprowadza i jest taki lekki na pyszczku...ech szkoda mi nawet
kami007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:12   #543
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez kami007 Pokaż wiadomość
mam dokładnie takie same odczucia odnośnie tego bb tez dziś pierwszy raz go nałożyłam i mnie sprosiaczył moja naczynkowa cera nie lubi tego ale fajnie się rozprowadza i jest taki lekki na pyszczku...ech szkoda mi nawet
Lekki i gładki, istotnie szkoda
Dobrze, że wzięłam próbki tylko.
Ale poważnie - jak któraś chce sobie potestować, to proszę o PW, wyślę, bo co się mają marnować. Mam dwie nienaruszone.

Jednak potwierdza się u mnie od dawna - różowy na twarzy brzydko mi robi. Jak sobie przypomnę, czym się kiedyś malowałam...

Mocno liczę na rozbiórkowe kremy; Lioele jest fajny, ale... ale ;p ja nie mogę za długo używać tego samego, cos z głową mam prawdopodobnie ;p
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:23   #544
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez kami007 Pokaż wiadomość
mam dokładnie takie same odczucia odnośnie tego bb tez dziś pierwszy raz go nałożyłam i mnie sprosiaczył moja naczynkowa cera nie lubi tego ale fajnie się rozprowadza i jest taki lekki na pyszczku...ech szkoda mi nawet
mi też szkoda bo poza beznadziejnym kolorem wszystko inne jest super, właściwości pielęgnacyjne, lekkość, krycie. Zdziwił mnie ten róż bo po wyciśnięciu jest beżowawy a tu proszę na twarzy bardziej świnkowy niż Hot Pink ogólnie dosyć dziwny ma kolor bo jest niby oliwkowy a gęba po nim jak u piggy ja się aktualnie maziam mizonowym żelikiem i jest super śluz ślimaka rulezz
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:37   #545
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mi też szkoda bo poza beznadziejnym kolorem wszystko inne jest super, właściwości pielęgnacyjne, lekkość, krycie. Zdziwił mnie ten róż bo po wyciśnięciu jest beżowawy a tu proszę na twarzy bardziej świnkowy niż Hot Pink ogólnie dosyć dziwny ma kolor bo jest niby oliwkowy a gęba po nim jak u piggy ja się aktualnie maziam mizonowym żelikiem i jest super śluz ślimaka rulezz
W ogóle nakładanie czegokolwiek nowego w pośpiechu, w egipskich ciemnościach o 6 rano to jest bardzo mądry pomysł. Mój własny, może opatentować? ;p Dzięki temu siedzę teraz w pracy w charakterze Miss Piggy i to podwójnie - bo nabyłam wczoraj paletkę do oczu Catrice przecudnej urody; lekkie, pastelowe kolory, mówili. Delikatny efekt, mówili. Nałożyłam na treściwy krem i tak mi podbił pigment, że zamiast przydymionego rezultatu mam oczy drama queen
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 21:45   #546
BeatriceM
Zakorzenienie
 
Avatar BeatriceM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 293
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

No to zamówiłam 3 pakę i już zdecydowanie ostatnią, bo mam smarowideł na dobre parę latek

A oto co zamówiłam Znaczna część z licytacji, sporo albo chociaż trochę taniej niż normalnie

__________________
bloguję i ja, czyli moje zakupowe doświadczenia
recenzuję koreańskie i naturalne kosmetyki

wymieniam kosmetyki

Edytowane przez BeatriceM
Czas edycji: 2012-10-11 o 21:46
BeatriceM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 07:30   #547
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez BeatriceM Pokaż wiadomość
No to zamówiłam 3 pakę i już zdecydowanie ostatnią, bo mam smarowideł na dobre parę latek

A oto co zamówiłam Znaczna część z licytacji, sporo albo chociaż trochę taniej niż normalnie

No no, niezła kolekcja! Ale faktycznie smutno, bo nie będzie potrzeby kupować następnych przez długi czas ;p

A ja tylko potwierdzę, że pianka ze skinfooda jest świetna do mojej buźki, faktycznie wybiela lekko.
Oraz - odszczekuję negatywa dla Smim Pore Finish Essence. Nałożyłam dziś poprawnie jako topkę (trzeba uważać przy aplikacji, to naprawdę ma być wklepywanie, a nie rozsmarowywanie, bo wtedy z nim migruje BB i smuży). Ponieważ dość się błyszczy, glow taki, ale ja nie lubię, to stempluję pudrem jeszcze na koniec. Pory nie znikły całkowicie, bądźmy realistami Ale są mniej widoczne
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 08:06   #548
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny dopiero zaczynam swoją przygodę z BBcream Chciałam zamówić na all skin79 hot pink, niestety nie mam ebaya i nawet nie umiem się nim posługiwać
Czy możecie polecić sprzedawców na all którzy sprzedają oryginały ? Nie chciałabym wpakować się w podróbkę ;/
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 09:54   #549
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Kadin - ja kupuje tylko na e-bay, więc niestety - nie pomogę

wczoraj natomiast zakupiłam kolejne produkty z HadaLabo
kolejne opakowanie emulsji
http://www.ebay.pl/itm/290786509500?...e=STRK:null:IT
oraz nowości:
http://www.ebay.pl/itm/290754684315?...e=STRK:null:IT
http://www.ebay.pl/itm/Rohto-Hadalab...item46059fdd4d
http://www.ebay.pl/itm/Japan-Hadalab...item43ada1eeb4
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 14:43   #550
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
W ogóle nakładanie czegokolwiek nowego w pośpiechu, w egipskich ciemnościach o 6 rano to jest bardzo mądry pomysł. Mój własny, może opatentować? ;p Dzięki temu siedzę teraz w pracy w charakterze Miss Piggy i to podwójnie - bo nabyłam wczoraj paletkę do oczu Catrice przecudnej urody; lekkie, pastelowe kolory, mówili. Delikatny efekt, mówili. Nałożyłam na treściwy krem i tak mi podbił pigment, że zamiast przydymionego rezultatu mam oczy drama queen
dlatego ja nowości testuję jak siedzę w domu bo zdarza się niefajny suprajs czasem- szczególnie kiedy rano jakiś czas siebie nie widzimy w normalnym świetle

ja nie mogę znaleźć na ebayu próbek Bioessence tej emulsji/olejku z ATP-świetne to było, tak samo żałuję że nie sprzedają już sampli Charmzone feverlet bb cream pełne wymiary jednego i drugiego owszem są ale drogo a ja lubię próbki. Zamawiałam też Etude House Sun Price natural corrector jakiś czas temu ale nigdy nie doszło ogólnie zamawiać teraz nierejestrowane to ryzyko. Półtora roku temu każda paczka przychodziła do mnie bezproblemowo, teraz coraz częściej ginie i to od sprzedawców którzy mają 100%
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 10:39   #551
goga_zet
Przyczajenie
 
Avatar goga_zet
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: N.S
Wiadomości: 29
GG do goga_zet
Smile Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

witajcie,
wróciłam na ten wątek po dłuuuugiej przerwie. Niestety na lato zdradziłam BB creamy ze sklepowymi podkładami, a teraz skruszona wracam, bo moja skóra trochę ucierpiała na tej zdradzie. Pechowo jednak kończy mi się moja ukochana Missha RC i stąd moja prośba do was. Czy któraś z was jak bedzie zamawiać coś dla siebie z E-baya nie zamówiła by dla mnie tej Misshy no.23? Niestety nie mam paypala a na allegro toż ceny podwojone prawie pomóżcie Kaskę mogę przelać od razu
__________________
Codzienny lot nad kukułczym gniazdem...
goga_zet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 21:32   #552
anna87ak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Polecam sklep myasia.pl Myślę, że ceny mają całkiem przystępne, przesyłka za 7 zł no i najważniejsze nie trzeba czekać po 20 dni na przesyłkę i denerwować się czy dojdzie czy też nie. Na stronie są same kosmetyki koreańskie więc warto poszperać i poszukać coś ciekawego
anna87ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 12:57   #553
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez goga_zet Pokaż wiadomość
witajcie,
wróciłam na ten wątek po dłuuuugiej przerwie. Niestety na lato zdradziłam BB creamy ze sklepowymi podkładami, a teraz skruszona wracam, bo moja skóra trochę ucierpiała na tej zdradzie. Pechowo jednak kończy mi się moja ukochana Missha RC i stąd moja prośba do was. Czy któraś z was jak bedzie zamawiać coś dla siebie z E-baya nie zamówiła by dla mnie tej Misshy no.23? Niestety nie mam paypala a na allegro toż ceny podwojone prawie pomóżcie Kaskę mogę przelać od razu
Robię zamówienie na początku listopada, daj znać na PW - zawsze to mniejszy koszt za tracking
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 13:03   #554
BeatriceM
Zakorzenienie
 
Avatar BeatriceM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 293
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Polecam sklep myasia.pl Myślę, że ceny mają całkiem przystępne, przesyłka za 7 zł no i najważniejsze nie trzeba czekać po 20 dni na przesyłkę i denerwować się czy dojdzie czy też nie. Na stronie są same kosmetyki koreańskie więc warto poszperać i poszukać coś ciekawego
moim zdaniem ceny są tragicznie zawyżone, mniej więcej o 100 %
__________________
bloguję i ja, czyli moje zakupowe doświadczenia
recenzuję koreańskie i naturalne kosmetyki

wymieniam kosmetyki
BeatriceM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 09:44   #555
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Ja uzywalam 2 tygodnie temu, wlasnie moje stopy sa w koncu zluszczania. Ten peeling zawiera 3 rozne kwasy i ekstrakty roslinne. Zamowilam z iamlove shop i dostalam w opakowaniu angielskim. Dobrze zluszczyl mi skore, pare grubych warstw odpadlo ale jeszcze raz by mi sie przydalo uzyc. Mam o wiele bardziej miekkie stopy ale dalej sa zolte plamy. Teraz zaczelam codziennie nawilzac zeby utrzymac efekt. Producent sugeruje stosowac ta maseczke raz na 2 miesiace bo zrogowacenie odrasta. Wedlug mnie dobra sprawa jesli chcesz zaczac regularna pielegnacje stop, ale nie jest to quick fix.
dzisiaj dostałam przesyłkę i chcę zrobić sobie maskę złuszczającą
rozumiem, ze całość jednorazowo wlałaś do tego woreczka - a złuszczanie zaczęło się po kilku dniach?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 10:53   #556
anna87ak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez BeatriceM Pokaż wiadomość
moim zdaniem ceny są tragicznie zawyżone, mniej więcej o 100 %
Dla mnie ceny są porównywalne z cosmetic-love.com Wydaje mi się, że kremy, które kupiłaś na ebayu w takich promocyjnych cenach to podróbki albo na granicy terminu ważności. Nawet na stronie wizcozstore.com czyli strony producenta skin79 kremy BB są za mniej więcej 23-27USD. Jeśli te ceny są wygórowane o jakieś 20% to teoretycznie powinny kosztować jakieś 18-22USD a ty kupiłaś za ok 12USD no to sorry coś mi tu nie pasuje.
Nie wiem czy wiesz ale większość produktów na świecie produkowanych jest w kraju znajdującym się obok Japonii.. no ale nie w Japonii, ale jak to brzmi!

Edytowane przez anna87ak
Czas edycji: 2012-10-16 o 10:57
anna87ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:13   #557
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Dla mnie ceny są porównywalne z cosmetic-love.com
cosmetic-love ma duzo nizsze ceny...
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:41   #558
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Dla mnie ceny są porównywalne z cosmetic-love.com Wydaje mi się, że kremy, które kupiłaś na ebayu w takich promocyjnych cenach to podróbki albo na granicy terminu ważności. Nawet na stronie wizcozstore.com czyli strony producenta skin79 kremy BB są za mniej więcej 23-27USD. Jeśli te ceny są wygórowane o jakieś 20% to teoretycznie powinny kosztować jakieś 18-22USD a ty kupiłaś za ok 12USD no to sorry coś mi tu nie pasuje.
Nie wiem czy wiesz ale większość produktów na świecie produkowanych jest w kraju znajdującym się obok Japonii.. no ale nie w Japonii, ale jak to brzmi!
A oglądałaś ten koreański portal handlowy? To zobacz sobie ceny tam. Te kosmetyki wcale nie są tak drogie, jak próbuje się czasem ludziom wmówić. A raczej - nawet jeśli regularna cena jest wyższa, nie znaczy, że nie można łątwo kupić taniej.
Kiedy byłam w Japonii, zauważyłam, ze oni maja dużo bardzo korzystnych promocji i wyprzedaży, myślę, że w Korei Płd. jest podobnie. Wiadomo, że większość ceny kosmetyków to narzut, a oni tam mają szalejący konsumpcjonizm i często starsza linia czy kolekcja sezonowa jest przeceniona w diabły. Nawet nie tylko azjatyckie kosmetyki, ale i zachodnie, np. perfumy.
Zresztą w Europie Zachodniej też są lepsze wyprzedaże, tylko u nas takie skąpstwo powszechne panuje.

Myślę, że jak się kupuje u renomowanego sprzedawcy, to można być spokojnym o jakość, ci ludzie z tego żyją i też raczej nie będa obcinać gałęzi, na której siedzą. Mieszkając w Korei raczej maja dostęp do lokalnych kosmetyków. Wg mnie 12-15 dolców to nie jest żadna podejrzana cena, tylko normalna, a cena na stronie producenta wcale nie musi być najniższa, ponieważ to są firmy, które nie dystrybuują same swoich produktów, tylko większość sprzedają hurtowo.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:57   #559
BeatriceM
Zakorzenienie
 
Avatar BeatriceM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 293
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Dla mnie ceny są porównywalne z cosmetic-love.com Wydaje mi się, że kremy, które kupiłaś na ebayu w takich promocyjnych cenach to podróbki albo na granicy terminu ważności. Nawet na stronie wizcozstore.com czyli strony producenta skin79 kremy BB są za mniej więcej 23-27USD. Jeśli te ceny są wygórowane o jakieś 20% to teoretycznie powinny kosztować jakieś 18-22USD a ty kupiłaś za ok 12USD no to sorry coś mi tu nie pasuje.
Nie wiem czy wiesz ale większość produktów na świecie produkowanych jest w kraju znajdującym się obok Japonii.. no ale nie w Japonii, ale jak to brzmi!
po pierwsze cosmetic.love ma niskie ceny (ktoś wie o co chodzi z tym że skiny79 nagle podnieśli do 50$ O.o) i mój hot pink jest jak najbardziej oryginalny, z najnowszej partii z napisem wrinkle improvement a nie wrinkle free, jeśli nie wierzysz mogę wrzucić zdjęcia jakie sobie tylko zażyczysz. część moich kremów była z licytacji, ale zaoszczędziłam może po dolarze :P jeśli chcesz przepłacać, twoja sprawa, ale proszę nie oceniaj rzeczy, której nie widziałaś.
__________________
bloguję i ja, czyli moje zakupowe doświadczenia
recenzuję koreańskie i naturalne kosmetyki

wymieniam kosmetyki

Edytowane przez BeatriceM
Czas edycji: 2012-10-16 o 16:58
BeatriceM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 17:02   #560
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez BeatriceM Pokaż wiadomość
(ktoś wie o co chodzi z tym że skiny79 nagle podnieśli do 50$ O.o)
Nie wiem o co z tym chodzi, ale ceny powinny wrocic do normalnych niedlugo. Zauwazylam, ze czesto jest taka sytuacja z Holika Holika Petit BB Clearing, jednego dnia ok.40$, a potem juz normalnie za 8$ chyba...
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 17:07   #561
BeatriceM
Zakorzenienie
 
Avatar BeatriceM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 293
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
Nie wiem o co z tym chodzi, ale ceny powinny wrocic do normalnych niedlugo. Zauwazylam, ze czesto jest taka sytuacja z Holika Holika Petit BB Clearing, jednego dnia ok.40$, a potem juz normalnie za 8$ chyba...
a najciekawsze jest, że liczba sprzedanych rośnie :P ja kupiłam swój jeszcze przed podwyżką...

w ogóle coś im poczta sfiksowała, bo 15 rano w polsce pisało, że przyjęli moją paczkę na lotnisku 16tego o 17

w ogóle 27ego i 28ego na gmarkecie -30% na moją ukochaną holikę holikę będzie i chyba się nie powstrzymam i naklikam >.<
__________________
bloguję i ja, czyli moje zakupowe doświadczenia
recenzuję koreańskie i naturalne kosmetyki

wymieniam kosmetyki

Edytowane przez BeatriceM
Czas edycji: 2012-10-16 o 17:09
BeatriceM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 21:43   #562
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Na myasia w miarę normalne są ceny jedynie Lioele, reszta to kosmiczne ceny. Tak szczerze to szkoda bo mają tam nieznane marki, które bym chciała wypróbować ale nie za taką cenę >.<
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 23:22   #563
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

czy na http://cosmetic-love.com są oryginały ? :P

i ktoś wie ile kosztuje wysyłka? :<
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 23:24   #564
BeatriceM
Zakorzenienie
 
Avatar BeatriceM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 293
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
czy na http://cosmetic-love.com są oryginały ? :P

i ktoś wie ile kosztuje wysyłka? :<
oryginały, wysyłka wliczona jest w cenę produktu, ale na ebayu mają zazwyczaj taniej
__________________
bloguję i ja, czyli moje zakupowe doświadczenia
recenzuję koreańskie i naturalne kosmetyki

wymieniam kosmetyki
BeatriceM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 15:54   #565
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś rozświetlacza i znalazłam cos takiego: http://www.tgiwholesale.com/missha-a...cosmetics.html [Missha] A'PIEU Liquid Glow Highlighter 9g - słyszałyście dziewczyny o tej marce - to jakaś "przybudówka" Misshy? aa - może korzystałyście też z usług tego sklepu, bo na ebayu nie znalazłam produktu, o którym mowa....

I jeszcze coś takiego - Horse oilhttp://www.tgiwholesale.com/missha-a...y-product.html. Słyszałam o emu oil - nawet mam próbkę, ale coś takiego...jestem zaskoczona

Edytowane przez Yoko99
Czas edycji: 2012-10-17 o 15:57
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 16:19   #566
dagandmara
Raczkowanie
 
Avatar dagandmara
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Hej Kobietki,
W swoim zyciu zuzylam dwa opakowania Misshy Perfect Cover 21 oraz 23.
Ta ciemniejsza byla lepsza,ale i tak wydawala mi sie za ziemista.. w kazdym razie jak traktowalam skore kwasami to po nalozeniu BB mialam cere jak laleczka. Przerobilam tez slimakowy,ale nie pasowalo mi krycie? i tez taki zielony skin food ale nie pamietam nazwy ? byl w miare fajny ale zostawilam go w hotelu jak bylam na wakacjach
teraz przymierzam sie do zakupow na ebay,polecacie nadal Ideallseller (czy jakos tak) czy moze kogos innego?
Slyszalam,ze wiele dziewczyn chwali sobie jakas Misshe matt czy cos?
Polecicie mi cos? cera mieszana z tendencja do swiecenia sie
bardzo prosze

p.s slyszalyscie moze o Legere/L'egere White Multi BB Cream ??

Edytowane przez dagandmara
Czas edycji: 2012-10-17 o 16:41
dagandmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 15:14   #567
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Hej dziewczyny
Czy ktoras z Was miala BRTC Vitalizer Laser Aid bb cream ??
Strasznie mnie kusi ale cena do niskich nie nalezy Chodzi mi glownie o kolor i trwalosc, moze ktoras uzywala???
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:10   #568
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

moje stopy łuszczą się po woli po Holice
w linku peeling do stóp DIY - jakby ktoś był zainteresowany
http://myfunnyvalentineblog.com/2011...foot-peel.html
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 20:18   #569
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny proszę o pomoc...
Kończy mi się właśnie bb krem skin79 ślimakowy. W sumie mi pasował jakby się uprzeć ale mam ochotę na coś nowego, mam nadzieje, że lepszego. Używałam już skin79 orange, scandal, skinfooda platinium gapre (za ciemny).
Generalnie odcienie wyżej wymienionych skinów mi pasują, więc potrzebuje czegoś jasnego, z wysokim spf (najlepiej 45-50), średnim lub mocnym kryciem no i żeby nie zapychał najlepiej.....
Zastanawiam się nad Hada Labo BB Moist Emulsion SPF50... czy któraś z Was używała? Zapycha? Jak z kryciem i odcieniem? A może coś innego? Już nie mam siły szukać ciągle jakiś lepszych bb kremów, a dalej nie znalazłam swojego ideału (no tak,mam mały kryzys w poszukiwaniach- tracę nadzieję na ideał ). Bardzo bym chciała przestestowac Liloele dollish ten zielony taki, on ma niskie spf ale to nic, tylko obawiam się, że byłby za ciemny, tzn. takie opinie czytałam
A może coś z Mizona? Albo dr Jart? Już sama nie wiem, ręce mi opadają, dlatego zwracam się do Was z prośbą o jakiekolwiek propozycje
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 20:39   #570
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Nie wiem za bardzo czy w dobrym temacie piszę no , ale.....

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ct-spf-22.html

Jak myślicie ten puder sprawdziłby się z normalnym podkładem ? Tzn chodzi mi o to , ze wiadomo najlepszy efekt bedzie jak kupie krem BB z tej samej serii.

Czy taki puder też dopasowuje się do odcienia skóry jak kremy BB?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.