Żelowanie naturalnych paznokci - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 12:09   #301
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez sieradzanka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. ;-)
Mam pytanie, czy któraś z was mogłaby mi napisać, jak krok po kroku żelować naturalne paznokcie? Robię sobie sama wzroki, itp. Ale na zwykłych lakierach i niestety bardzo szybko mi odpryskują.. Więc chciałabym sobie kupić te wszystkie przyrządy (lampy, żele, itp) i zacząć żelować te moje pazurki, ale kurczę nie wiem jak.. W przyszłości chcę wybrać się na kurs stylizacji paznokci, ale nie razie nie mam takiej możliwości. Dlatego pytam się Was, jak to zrobić ;-)))
pozdrawiam gorąco!!
Na forum nie uczymy przedłużania paznokci
Proszę zapoznać się z regulaminem.

Jeśli odpryskuje Ci lakier to znaczy, że nie umiesz się nim posługiwać Przed malowaniem sprawdź czy masz dobrze odtłuszczoną płytkę. Między malowaniem kolejnych warstw zawsze odczekaj parę minut.
Jeśli nadal lakier będzie odpryskiwał to widocznie jest wątpliwej jakości lub po prostu wymaga użycia utwardzacza do lakieru. Ja osobiście polecam utwardzacz Killy's, wzorek trzyma mi się nawet tydzień na paznokciach.

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy dziś byłam u kosmetyczki na żelowaniu paznokci,wszystko było pięknie ale teraz jest wieczór ...już dwa paznokcie są zapowietrzone,między jednym od boku,biała końcówka, rozwarstwił się i powstała szpara...Po około 7 godzinach od założenia myłam naczynia,czy to przez to?!Końcówki paznokci nie zostały zalane żelem.Ps.Czy moge prosić o namiary na dobrą stylistke paznokci z Poznania która może mi pomóc?
Zareklamować, bo tak nie powinno sie stać. I nie ma tu znaczenia to, że myłaś naczynia
W celu znalezienia stylistki z Poznania przeszukaj forum, są do tego odpowiednie wątki. Jak nie znajdziesz to daj cynk.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 15:13   #302
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Jeśli nadal lakier będzie odpryskiwał to widocznie jest wątpliwej jakości lub po prostu wymaga użycia utwardzacza do lakieru. Ja osobiście polecam utwardzacz Killy's, wzorek trzyma mi się nawet tydzień na paznokciach.
La Monica, czy chodzi o ten utwardzacz może: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5983 ?
Bo szukam właśnie jakiegoś dobrego
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 16:56   #303
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Zareklamować, bo tak nie powinno sie stać. I nie ma tu znaczenia to, że myłaś naczynia
W celu znalezienia stylistki z Poznania przeszukaj forum, są do tego odpowiednie wątki. Jak nie znajdziesz to daj cynk.[/quote]
Nie przyjeła mi reklamacji bo powietrze pod naturalnymi paznokciami jest normalne...Nie miałam siły się kłócić i odpuściłam...Poprosze jednak o ten kontakt.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 07:50   #304
201703061227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 914
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cześć, w przyszłym tygodniu jestem umówiona na żelowanie paznokci...Stylistka do której mam iść przy pierwszej wizycie stwierdziła, że moje paznokcie są bardzo cienkie i łamliwe, więc sam żel może się słabo trzymać ( na początku uwierzyłam, ale przeczytałam na forum że wcale tak nie musi być), zaproponowała więc trzy zabiegi intensywnego odżywiania i utwardzania płytki, oczywiście ja się zgodziłam...Same zabiegi wydawały się ok, zresztą używała odżywek nail tek, które są zachwalane i tutaj...niestety odżywianie nie pomogło za wiele, moje paznokcie jakie były takie są, dlatego stylistka stwierdziła że być może takie paznokcie po prostu mam, (co może być prawdą bo moje paznokcie zawsze były cienkie i kruche nawet jak je odżywiałam i łykałam witaminy na wzmocnienie paznokci) dlatego zaproponowała spiłowanie paznokci nałożenie na końcówkę mojego paznokcia tipsa i zalanie żelem twierdząc że żel będzie się na pewno lepiej trzymał, a potem paznokieć zrosnie się mocniejszy i wtedy pozbędziemy się tej końcówki i będą już naturalne paznokcie na których żel będzie się trzymał bo będą mocniejsze...Co o tym sądzicie, czy to dobry pomysł? Jestem kompletnym laikiem w tej kwestii i trochę boję się o swoje paznokcie, bo przede wszystkim chciałabym żeby wyglądały one naturalnie...Co radzicie szukać innej stylistki czy zaufać tej?
201703061227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 09:28   #305
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

haha jak spiłuje CI paznokcia i doklei na "koncówke" tipsa to juz bedzie cos innego niz chciałas. a paznokcie po zelach maja byc mocniejsze tak?? hah
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 01:54   #306
ciulala8
Przyczajenie
 
Avatar ciulala8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
GG do ciulala8
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

cześć dziewczęta, nie wiem czy jeszcze tu zaglądacie.. mam nadzieję że tak. przeczytałam gdzieś w gęstwinie rozmów, że wasze naturalne paznokcie utwardzane żelem trzymają się miesiąc bez odpryskiwania, łamania itd aż do następnego uzupełnienia. dla mnie to jest jakaś idylla. moje wytrzymały jeden dzień. wobec faktu powyższego mam ochotę zapytać: jakich cudownych żeli używacie? ja dostałam prosty zestaw z lampą uv i trzema żelami, które chyba są jakieś nie tego, bo normalnie się kruszą i łamią, poza tym żel biały jest niemal przezroczysty, po prostu lekko mleczny. a nie biały, jak na frencza przystało. proszę o wskazówkę i pomoc, trzymajcie się i wesołej resztki świąt
ciulala8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 07:41   #307
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez ciulala8 Pokaż wiadomość
cześć dziewczęta, nie wiem czy jeszcze tu zaglądacie.. mam nadzieję że tak. przeczytałam gdzieś w gęstwinie rozmów, że wasze naturalne paznokcie utwardzane żelem trzymają się miesiąc bez odpryskiwania, łamania itd aż do następnego uzupełnienia. dla mnie to jest jakaś idylla. moje wytrzymały jeden dzień. wobec faktu powyższego mam ochotę zapytać: jakich cudownych żeli używacie? ja dostałam prosty zestaw z lampą uv i trzema żelami, które chyba są jakieś nie tego, bo normalnie się kruszą i łamią, poza tym żel biały jest niemal przezroczysty, po prostu lekko mleczny. a nie biały, jak na frencza przystało. proszę o wskazówkę i pomoc, trzymajcie się i wesołej resztki świąt
Żele nie muszą być cudowne Po prostu powinny być sprawdzonej i dobrej firmy. Sądząc po tym co napisałaś, masz pewnie jeden z zestawów z allegro? Też kiedyś miała taki kupić, ale instruktorka na kursie przekonała mnie, że warto zainwestować w dobre materiały. Ja pracuje na żelach Bass Cosmetics - są rewelacyjne. Żel jest właśnie po to, żebyś przez dłuższy czas mogła cieszyć się pięknie wyglądającymi paznokciami, a nie denerwowała się odpryskami. Napisz może jakiej firmy kosmetyków używasz? Chociaż niestety na moje oko wygląda na to, że trafiłaś na żele kiepskiej jakości, sądząc po opisie białego... Jeśli chodzi o łamanie - może być to kwestia wykonania, z kruszeniem się natomiast nigdy nie spotkałam... A sprawdziłaś datę ważności?
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 09:44   #308
ciulala8
Przyczajenie
 
Avatar ciulala8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
GG do ciulala8
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

bardzo ale to bardzo dziękuje za zaopiekowanie się mną, która w tej kwestii jest zielona od odcienia pistacjowego do brunatnej zieleni :P taka metafora :P żele moja droga są firmy Tina () i wyobraź sobie, są bez daty ważności. widzę że oprócz tego że są bezcenne, są też bezterminowe. zainteresuję się kupnem tych polecanych przez ciebie
ciulala8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 10:39   #309
klaobe
Raczkowanie
 
Avatar klaobe
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 218
GG do klaobe
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Ja mam takie pytanko, czy używa któraś z Was żeli:
"Magic Gel UV
PROFESSIONAL COSMETIC"
Nie wiecie może czy nadają się one na naturalną płytkę paznokcia?
Jeśli znacie je to napiszcie prosze jakieś opinie
__________________
...::: ...bo w oczach tkwi siła duszy... :::...
klaobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 12:36   #310
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez ciulala8 Pokaż wiadomość
bardzo ale to bardzo dziękuje za zaopiekowanie się mną, która w tej kwestii jest zielona od odcienia pistacjowego do brunatnej zieleni :P taka metafora :P żele moja droga są firmy Tina () i wyobraź sobie, są bez daty ważności. widzę że oprócz tego że są bezcenne, są też bezterminowe. zainteresuję się kupnem tych polecanych przez ciebie
Przyznam, że o takiej firmie nie słyszałam Oszczędzając na żelach, można niestety tylko stracić... Żele Bass Cosmetics polecam, są rewelacyjne. Na moich pazurkach trzymają się idealnie już od ponad miesiąca bez żadnych podpowietrzeń czy odprysków, a wszystkie klientki były zawsze zadowolone Z tym że kosztują one od 65 zł za 15 ml, czyli koszt podstawowego zestawu trójfazowego z białym żelem to 260 zł, nie licząc odtłuszczacza i primera...
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 14:48   #311
ciulala8
Przyczajenie
 
Avatar ciulala8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
GG do ciulala8
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

łoooooo no to faktycznie trza się szarpnąć.

a mogłabyś mi zrobić taką listę z dokładnymi nazwami? proszę. domyślam się że dostanę je na allegro? dziękuję
ciulala8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 15:37   #312
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Niestety na allegro kupić ich nie można Można za to zamówić w kilku sklepach internetowych i kupić u przedstawicieli Bassa No i oczywiście wszystko zależy od tego, czy chcesz pracować na żelach jedno-, dwu-, czy trójfazowych? Bo żeli jest trochę do wyboru
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 22:24   #313
ciulala8
Przyczajenie
 
Avatar ciulala8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
GG do ciulala8
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Droga z nieba spadająca, cierpliwa, uprzejma ipsylonko.

pytanie jest bardzo na miejscu :P

żeli potrzebuje tylko i wyłącznie na mój własny użytek, tylko i wyłącznie na frencza i tylko i wyłącznie na naturalne paznokcie.

póki co nikogo innego obsługiwać nie zamierzam, chociaż kuzynka ma zakusy, ponieważ krzywdy nikomu nie zamierzam uczynić

więc proszę doradź jaki wybrać żeby uzyskać efekt białego mocnego frencza, takiego którego się uzupełnia jak odrośnie, bo w życiu jeszcze czegoś takiego nie uświadczyłam, a nie ukrywam, chciałabym bardzo :P żeby był jak się domyślam elastyczny, bo ten żel po prostu jak plastik się zachowuje. nie mam go jeszcze 24 h a już kawałek odprysnął a w innym miejscu widzę pęknięcie w poprzek wolnej płytki.

po raz n-ty dziękuję dobra kobieto
ciulala8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 08:05   #314
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Haha Dobra kobieto? A wszyscy twierdzą, że wredna jestem Ale uprzedzam, że mogę doradzić w wyborze żeli, ale nic poza tym, bo widzę, że kursu nie masz, a to podstawa, której przeskoczyć się nie da... Jeżeli potrzebujesz żelu jedynie na swój własny użytek, to zaoszczędzić możesz kupując jednofazówkę, żel biały oraz wybłyszczający, chociaż nie jest on niezbędny - po prostu pazurki będą się pięknie błyszczały. Czyli potrzebne będą:
1. Pre-primer żelowy - odtłuszczacz 9ml - 10 zł
2. Primer / Bonder żelowy Profi 9ml - 25 zł
3. Żel budujący P1 jednofazowy 15ml - 80 zł
4. Żel french, kredowobiały: FPW 15 ml - 65 zł
5. Żel nabłyszczający w pędzelku P+WPE 9ml - 40 zł
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 14:52   #315
ciulala8
Przyczajenie
 
Avatar ciulala8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
GG do ciulala8
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

nie bij mnie po łapach za brak kursu... wiem, wiem że to niedobrze ale myślę że dam radę. juz strasznie dużo przeczytałam na ten temat. dziewczyn które na własnych błędach się nauczyły i opisały te błędy więc myślę że kupię tylko te dobre żele i spróbuję na sobie, w końcu praktyka czyni mistrza. jak będę mistrzem dla siebie to osiągnę swój cel. widzę tylko, że będę musiała najpierw trochę wyłożyć na to mistrzowanie :p haha
jeszcze raz śliczne dzięki.
jeżeli miałabyś w głowie jakieś pomocne linki w tym zakresie to możesz podesłać, kolejny raz będę "dźwięczna" :P
bo jak już wczesniej przeczytałam, "na tym forum nie uczymy nakładania żelu na paznokcie, proszę przeczytać regulamin" więc naprzykrzać się nie chcę.
buziaczki i podziękowania.
ależ ja jestem frasobliwa
ciulala8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 17:43   #316
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Ja nie uczę ani na forum, ani poza nim... To tak jakbyś chciała leczyć ludzi nie będąc lekarzem, tylko czytając książki... A próbowania czegoś takiego nawet na sobie nie radzę... Żeby pracować w jakimś zawodzie, trzeba mieć najpierw do niego odpowiednie wykształcenie... Praktyka - owszem. Ale kurs daje podstawy. Sama pomimo kursu widzę u siebie masę niedociągnięć i z pewnością na jednym tylko szkoleniu nie poprzestanę...
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:59   #317
Domkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Domkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Witam,
chciałabym się dowiedzieć czy aby żel z CM to dobry wybór? jeden dosyć spory kosztował mnie 86 zl. niestety na moich paznokciach dosyć szybko się zapowietrza ale szybko się nie łamie przy przedłużani. niby nakładam go dobrze, piłuje delikatnie, i trzymam go w lampie do momentu wygaśnięcia lamp. może macie jeszcze jakieś rady? czy primer ma tu duży wkład ? bardzo bym prosiła o odpowiedź, z góry dziękuje. pozdrawiam ;*
Domkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:12   #318
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Domkaaa Pokaż wiadomość
Witam,
chciałabym się dowiedzieć czy aby żel z CM to dobry wybór? jeden dosyć spory kosztował mnie 86 zl. niestety na moich paznokciach dosyć szybko się zapowietrza ale szybko się nie łamie przy przedłużani. niby nakładam go dobrze, piłuje delikatnie, i trzymam go w lampie do momentu wygaśnięcia lamp. może macie jeszcze jakieś rady? czy primer ma tu duży wkład ? bardzo bym prosiła o odpowiedź, z góry dziękuje. pozdrawiam ;*
A masz kurs na paznokcie?
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png

Edytowane przez elvira44
Czas edycji: 2008-12-30 o 20:25
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:07   #319
ciulala8
Przyczajenie
 
Avatar ciulala8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
GG do ciulala8
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez ipsylonka Pokaż wiadomość
Ja nie uczę ani na forum, ani poza nim... To tak jakbyś chciała leczyć ludzi nie będąc lekarzem, tylko czytając książki... A próbowania czegoś takiego nawet na sobie nie radzę... Żeby pracować w jakimś zawodzie, trzeba mieć najpierw do niego odpowiednie wykształcenie... Praktyka - owszem. Ale kurs daje podstawy. Sama pomimo kursu widzę u siebie masę niedociągnięć i z pewnością na jednym tylko szkoleniu nie poprzestanę...
ipsylonka:
http://nailsworld.abc24.pl/default.a...754&pro=197704 ??
FPW = PW ??
ciulala8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 15:29   #320
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Tak
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 21:51   #321
Rixi
Przyczajenie
 
Avatar Rixi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Również miałabym ochotę zażelować swoje naturalne paznokcie. Wiec może możecie mi polecić jakiś sprawdzony salon w Olsztynie. Ze stylizacją paznokci nie miałam nigdy doświadczenia, nie wiem na co zwracać uwagę a chciałabym żeby było od razu porządnie. Z góry dziękuję

Znalazłam prace dziewczyny,która wykonuje paznokcie w moich okolicach. Tutaj link do jej prac:

http://www.tatiana22.fotosik.pl/

Co o nich sądzicie?

Edytowane przez Rixi
Czas edycji: 2009-01-06 o 20:42
Rixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 15:31   #322
pina92
Raczkowanie
 
Avatar pina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 140
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Hej mam pytanie... na koncu paznokcia odchodzi mi zel... tak jakby byl jakąś naklejką... czym moze ty byc spowodowane... wiem ze napewno nie zlym zelem bo to activ a do złych nienalezy...
__________________
I got a plan....

49 kg
pina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 19:00   #323
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

a jest opcja 1buteleczka, aplikacja, piękny błysk? mam ładny kształt swoich pazurów a chce tylko taką błyszczącą plastikowo-przezroczystą warstwę
proszę o rady
aaa i bez lampy UV- da się taki żel załatwic?

Edytowane przez dorka1980
Czas edycji: 2009-02-11 o 20:29
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 19:56   #324
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez pina92 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie... na koncu paznokcia odchodzi mi zel... tak jakby byl jakąś naklejką... czym moze ty byc spowodowane... wiem ze napewno nie zlym zelem bo to activ a do złych nienalezy...
Prawdopodobnie końcówka paznokcia nie została odpowiednio zamknięta (zalana) żelem.
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 23:00   #325
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez pina92 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie... na koncu paznokcia odchodzi mi zel... tak jakby byl jakąś naklejką... czym moze ty byc spowodowane... wiem ze napewno nie zlym zelem bo to activ a do złych nienalezy...
Niezabezpieczony wolny brzeg.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:36   #326
irelax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
żelowanie naturalków-PYTANIE

WITAM

- jak często uzupełniamy żel silik. na naturalnych pazn?
- czy uzupełniamy matując najpierw całośc razem z odrostem, czy ściągamy 80% żelu?
- do jakiej długosci pazn.klijentka moze miec pozelowane naturalne,czy jest jakas reguła?chodzi o trwałosc całosci.
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz doświadczone Wizażanki
irelax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:40   #327
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: żelowanie naturalków-PYTANIE

a ja proszę o korzystanie z wyszukiwarki bo jest cały wielki wątek o żelowaniu naturalnych paznokci!
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:50   #328
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: żelowanie naturalków-PYTANIE

klijentka kojarzy mi sie z kijanka
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:22   #329
irelax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: żelowanie naturalków-PYTANIE

tak , jest wątek ale brak odpowiedzi na te pytania
irelax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 20:03   #330
mgddddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 124
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

witam, chcialam zapytac czy nakladanie zelu ma sens, jezeli zalezy mi tylko na tym zeby co drugi dzien nie malowac paznokci, bo z natury mam mocne i szybko rosna i czy takie zelowanie, tylko dla dluzszego trzymania sie lakieru wyglada tak samo jak inne, to wszystko trzeba nakladac?
i jak zazeluje paznokcie bezbarwnym zelem to bede mogla na gorne nakladac i zmywac lakiery roznych kolorow?
mgddddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 14:56:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.