Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 12:41   #781
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mozesz wziac tylko jeden zestaw probek za centa na zamowienie ale mozesz domowic sobie probki za dolara i wtedy juz nie doplacasz za przesylke czyli wychodzi tyle samo za probke.
O, dobrze wiedzieć.
Dziękuję za info
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 12:55   #782
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
O, dobrze wiedzieć.
Dziękuję za info
Ja tak bralam kilka razy zestaw probek za 0,01$ + 5$ przesylka + srednio 3 probki za 1$ i wyszlo np 8 probek za 1$
oczywiscie tak wychodzi jesli nie bierze sie innych produktow, wtedy proporcje sie zmieniaja
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 13:06   #783
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Zakochałam się w LumiereNakładam od paru dni fairly light beige(VV).Jestem zachwyconaNawet mąż stwierdził ze ładnie wyglądamNawet udało mi się opanować moją strefe T , która przy EDM intensive się bardzo szybko świeciłaTeraz żałuję ze kupiłam duze opakowanie z EDM bo jednak napaliłam się na Lumiere.
Dodatkowo na filtrze też wyglądają niczego sobie
Właśnie też żaluję zakupu pełnowymiarowego EDM, ma nadzieję, że komuś się przyda (jak wreszcie odświeżę posta wymiankowego). Też jestem zachwycona formułą VV. Jeszcze nigdy żaden podkład nie wyglądal na mnie tak dobrze.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 13:12   #784
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Właśnie też żaluję zakupu pełnowymiarowego EDM, ma nadzieję, że komuś się przyda (jak wreszcie odświeżę posta wymiankowego). Też jestem zachwycona formułą VV. Jeszcze nigdy żaden podkład nie wyglądal na mnie tak dobrze.
Który odcień Ci spasował że tak zapytam z ciekawości?
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 13:28   #785
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Który odcień Ci spasował że tak zapytam z ciekawości?
Właśnie jeszcze żaden. Ja potrzebuję czegoś jasnożółtego (+biała baza) Fair neutral niestety zbyt oliwkowo na mnie wychodzi, ale testuję. Muszę przyznać, że to będę chyba pierwsze próbki, które zużyję w całości, mimo niedopasowania kolorystycznego. VV leży świetnie na mojej cerze, za to FF- katastrofa, ale w sumie wzięłam z ciekawości, bo cerę mam mieszaną, ale podkłady do suchej zawsze jakoś lepiej kryją. I rzeczywiście, krycie porównywalne do Dermablendu już po pierwszej warstwie, ale co z tego, skoro po 1,5h się warzy.

Ha, odpowiedź iści wyczerpująca
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 13:38   #786
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

i ja dołączam do zachwytów nad Lumiere.. Po pierwszych testach kilka tygodni temu odłożyłam je na bok, a wczoraj dostałam moje próbki w goldenowej tonacji i dziś ok. 7- mej rano nałożyłam VV Lt Medium Golden.. Do chwili obecnej jest świetnie. Odcień na początku wydawał mi się ciut za jasny, ale po chwili się idealnie wpasował. Krycie przyzwoite, trwałość jak na razie powyżej oczekiwań, a kolega w pracy powiedział mi, że wcale nie wyglądam na kobietę, która właśnie zakończyła 10 letni związek, a wręcz przeciwnie- wyglądam jakbym się właśnie zakochała To chyba najlepszy komplement jaki usłyszałam ostatnio.
Chyba skończę z testowaniem próbek, bo 6 pełnych opakowań EDM, 1 EGM a teraz Lumiere (zamówię, jak tylko mi wpłyną pieniążki na konto powiązane z paypalem) to chyba powinno wystarczyć mi na jakiś czas
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 13:58   #787
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Chyba skończę z testowaniem próbek, bo 6 pełnych opakowań EDM, 1 EGM a teraz Lumiere (zamówię, jak tylko mi wpłyną pieniążki na konto powiązane z paypalem) to chyba powinno wystarczyć mi na jakiś czas
Jakiś mały zakładzik?

w ramach kontynuowania OT się zwierzę, że minerały jakieś dobre emocje we mnie wyzwalają - cieszę się gdy ktoś znajdzie swój kolor, albo jak jakaś formuła przypasuję, czuję irracjonalną wręcz sympatię do osób z "moim" kolorem podkładu, albo gdy dzielę wspólne uwielbienie dla jakiegoś odcienia cienia czy różu - dziwne to jakieś bo normalnie nie znoszę jak ktoś ma podobną kieckę albo takie same cienie do oczu

Mówiąc krótko, cieszę się że Lumiere ma coraz to nowe zwolenniczki
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 14:54   #788
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Jakiś mały zakładzik?
hi hi, nie ma mowy.. i tak wiem, że bym przegrała
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 15:19   #789
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Jakiś mały zakładzik?

w ramach kontynuowania OT się zwierzę, że minerały jakieś dobre emocje we mnie wyzwalają - cieszę się gdy ktoś znajdzie swój kolor, albo jak jakaś formuła przypasuję, czuję irracjonalną wręcz sympatię do osób z "moim" kolorem podkładu, albo gdy dzielę wspólne uwielbienie dla jakiegoś odcienia cienia czy różu - dziwne to jakieś bo normalnie nie znoszę jak ktoś ma podobną kieckę albo takie same cienie do oczu

Mówiąc krótko, cieszę się że Lumiere ma coraz to nowe zwolenniczki
Prawda? Coś w tym jest, minerały łączą ludzi
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 17:11   #790
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a do mnie kolejne probki przyszly!!! zamawiane 09.04!!! ha ha
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 21:49   #791
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez reziolki Pokaż wiadomość
Ja na swoja przesyłke czekam już od 20 marca, może powinnam do nich napisać, czy jeszcze czekać cierpliwie?????????????? Trochę mi szkoda ja stracić, bo zamówiłam za 20$
Nie martw się. Ja składałam zamówienie 6 marca i dopiero dziś doszło?!
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 22:15   #792
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dziwne te terminy realizacji..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 07:06   #793
reziolki
Raczkowanie
 
Avatar reziolki
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Lubina
Wiadomości: 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziar5 Pokaż wiadomość
Nie martw się. Ja składałam zamówienie 6 marca i dopiero dziś doszło?!
Dzięki za pocieszenie, wczoraj wysłałam do nich zapytanie o numer przesyłki, na razie nie mam odpowiedzi
__________________
Walczę z kilogramami
reziolki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:24   #794
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

robię ostatnie zamówienie próbkowe z Lumiere - potem tylko duże
planuje wziąć takie zestawienia kolorów i formuł jakich jeszcze nie wypróbowałam (3 Warm + 2 golden), 4 róże (wybierałam i przebierałam chyba z 2 godziny ostatecznie stanęło na Neutral Pink, Autumn, Spiced Apple i Violaceous) i rozświetlacz Island Sands
Ale czekam na porady odnośnie róży - może jest cos innego cudnego to dajcie typy
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:27   #795
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Gapa ze mnie...
Zapomniałam dziś nałożyć STF pod podkład i w ogóle od samego początku Lumierek nie przylegał do twarzy przez to. Po 3godzinach się zwarzył a przed chwilą spojrzałam w lusterko i spłynął
Poza tym: najjaśniejszy beżyk na twarzy wygląda jak mąka :O O wiele jaśniejszy wydaje się być na twarzy niż np fair neutral z EDM. Idealny mix zrobiłam dziś- light neutral i fair beige (fairly light beige)- oba w formule VV- co do koloru ładniutko Nadal nie mogę wyjść z szoku co do krycia- jedna cienka wartswa mi wystarcza ewentualnie dwie baaardzo cieniutkie.
Formuła FF w ogóle mi do gustu nie przypadła niestety... Po jednej cienkiej warstwie miałam maskę
Będę testowała dalej

EDIT:
jmw- może Sweet Cherub?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-04-17 o 13:38
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:00   #796
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja dziś nałożyłam Fair Golden rozjaśniony białym Buff'd'em i kurczaczki całkiem nieźle to wyszło, taki ładny jasny żółto-beżowy kolorek. Jutro spróbuję jeszcze Beige, ale chyba Golden to mój typ. Kto by pomyślał
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 00:01   #797
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a ja wczoraj zamówiłam pierwsze duże opakowanie Lumiere w formule VV Nie wytrzymałam... No ale ona tak ładnie wygląda, że nie mogłam się dłużej opierać. Tylko tak patrzę na tą rosnącą stertę dużych pudełek i zaczynam się zastanawiać, czy jest szansa, że ja to kiedykolwiek zużyję. Chyba jeszcze moja córka będzie mogła korzystać z moich zapasów.. I jej dzieci.. I wnuki jak się nie zatrzymam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 00:07   #798
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja dzisiaj zamówiłam cienie dla siebie i dla WhiteInnocent
oraz duże opakowanie Medium Beige 2.3 VV
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 00:20   #799
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

mnie też kusiły cienie, ale ostatnio zostałam zasypana przez Pastereczkę próbkami najrozmaitszych cieni i obiecałam sobie, że nie kupię nic dopóki chociaż tych nie przetestuję
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 12:12   #800
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ja wczoraj zamówiłam pierwsze duże opakowanie Lumiere w formule VV Nie wytrzymałam... No ale ona tak ładnie wygląda, że nie mogłam się dłużej opierać. Tylko tak patrzę na tą rosnącą stertę dużych pudełek i zaczynam się zastanawiać, czy jest szansa, że ja to kiedykolwiek zużyję. Chyba jeszcze moja córka będzie mogła korzystać z moich zapasów.. I jej dzieci.. I wnuki jak się nie zatrzymam
Cathy jak tak dalej pójdzie to będziemy wielbić te same minerały.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 12:24   #801
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Chyba jeszcze moja córka będzie mogła korzystać z moich zapasów.. I jej dzieci.. I wnuki jak się nie zatrzymam
haahahhaa ja dopiero zamówiłam drugie duże pudełko podkładu
ale próbek to już mam całą tonę a pozostałe kilka ton nadal kusi hehhehe
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 12:36   #802
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy jak tak dalej pójdzie to będziemy wielbić te same minerały.
musiałabyś pokochać EDM Intensive i o glo tak jak ja, a ja polubić Joppa, a chyba nic na to nie wskazuje
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
haahahhaa ja dopiero zamówiłam drugie duże pudełko podkładu
ale próbek to już mam całą tonę a pozostałe kilka ton nadal kusi hehhehe
no własnie, ja już mam swoje ulubione duże pudełka EDM (nawet 6 ), a i tak zamówiłam kolejne próbki
To się chyba nie kończy

Dzisiaj nałożyłam ten sam odcień w formule Luminesse i ...kurka wodna, dlaczego nie wzięłam dwóch pudełek od razu (VV i Luminesse)? Znowu będę płacić za przesyłkę.. Ale z drugiej strony, próbki sobie znowu zamówię
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 13:07   #803
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Po wedrówkach i poszukiwaniach został mi EDM i Lumiere VV.Zrobie kolejne zamowienie próbkowe.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 16:14   #804
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
musiałabyś pokochać EDM Intensive i o glo tak jak ja, a ja polubić Joppa, a chyba nic na to nie wskazuje

no własnie, ja już mam swoje ulubione duże pudełka EDM (nawet 6 ), a i tak zamówiłam kolejne próbki
To się chyba nie kończy

Dzisiaj nałożyłam ten sam odcień w formule Luminesse i ...kurka wodna, dlaczego nie wzięłam dwóch pudełek od razu (VV i Luminesse)? Znowu będę płacić za przesyłkę.. Ale z drugiej strony, próbki sobie znowu zamówię
ja najbardziej spośród wszystkich formuł Lumiere lubię Luminesse i to jest dla mnie tajemnica wszechczasów - zamówiłam tylko dlatego, że zawsze zamawia się (moim zdaniem) komplet formuł i to jest objawienie.
Ja juz przechodze na makijaż letni (minimalistyczny jezeli chodzi o podkłady) i Luminesse ze swoim delikatnym kryciem jest bardzo fajna musze sie jeszcze osmielić i spróbowac bez primera ale jakoś ciężko mi się przełamać
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 16:33   #805
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny - czy któryś z rozświetlaczy jest mniej żółty niż Sundew? Podoba mi się, tylko właśnie jest minimalnie za żółty właśnie. Szukam jakiegoś złotego, w ciepłym odcieniu ale nie o takim natężeniu żółci, 0 oczywiście z Lumiere
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 17:04   #806
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - czy któryś z rozświetlaczy jest mniej żółty niż Sundew? Podoba mi się, tylko właśnie jest minimalnie za żółty właśnie. Szukam jakiegoś złotego, w ciepłym odcieniu ale nie o takim natężeniu żółci, 0 oczywiście z Lumiere
zaryzykuje stwierdzenie, że każdy , ja planuję w dalszej perspektywie wziąć Sunkissed - on jest w dziale z różami (bo jakos ten Sundew ze wszystkich produktów Lumiere najmniej podszedl, raz chyba tylko uzyłam)
i chyba jeszcze California gold - tez złoty, ale jakis mniej zjadliwy niz Sundew się wydaje...
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-04-19 o 17:15
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 17:13   #807
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
zaryzykuje stwierdzenie, że każdy , ja planuję w dalszej perspektywie wziąć Sunkissed - on jest w dziale z różami (bo jakos ten Sundew ze wszystkich produktów Lumiere najmniej podszedl, raz chyba tylko uzyłam)
Ajajaj Rozumiem, że niektóre odcienie muszą być żółto-złote, ale wystarczy że dam ciut za dużo i wyglądam jakbym wysmarowała się jajecznicą po twarzy Idę się przyjrzeć Sunkissed
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 09:19   #808
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

niestety nie polubiłam się z Lumier
w każdej formulę po kilku godzinach nie wyglądam, takie zwarzone i świecące
zobaczę jeszcze jak będzie wyglądać na spf50, może lepiej?
no i mam jeszcze próbkę veena silk veil, może jak na nią położę podkład to będzie lepiej
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 10:05   #809
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A mnie dziś wzięło na kombinowanie i postanowiłam nałożyć Lumiere na mokro. Dodam, że do tej pory żadnych minerałów nie udało mi się nałożyć przyzwoicie inaczej, jak tylko na sucho. Na początku dałam 2 psiki na FT, ale zrobiła mi się skorupa w miseczce, więc spryskałam dodatkowo ją samą i wreszcie wyszło mi coś na kształt płynnej konsystencji, o której tyle się mówi. Więc przy drugiej warstwie flat dostał 4 psiki i na buźkę. Efekt- zero "dymienia" z miseczki, podkład rozprowadony równomiernie, bez efektu pudrowości. Dodatkowo mam wrażenie, że w taki sposob lepiej kryje i to nie jest jedynie zasługa kojącej mineralki. Aha, nawet jeśli staralam się na sucho kłaść cienkie warstwy, to gdy mocniej przejechlam palcem po twarzy- dla testu- czy będzie brudzil ubrania- zawsze troszkę proszku się osadzało. Na mokro- nic. Użyłam Fair Beige VV- kolor jednak nie mój, jutro spróbuję Goldena.

Wiem, że Ameryki nie odkryłam, ale jeśli ktoś nie radzi sobie z obsługą minerałów na mokro, a ma ochotę zniwelować ich pudrowość, najprostszym sposobem jest mocniej zmoczyć pędzel. Nie robiłam tak wcześniej, bo 1) generalnie mówi się, że 2 psiki, to max 2) balam sie, że bardziej mokry pędzel zacznie mi ścierać, albo co gorsza warzyć filtr. Nic takiego się nie stało.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 12:47   #810
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dodatkowo mam wrażenie, że w taki sposob lepiej kryje i to nie jest jedynie zasługa kojącej mineralki. Aha, nawet jeśli staralam się na sucho kłaść cienkie warstwy, to gdy mocniej przejechlam palcem po twarzy- dla testu- czy będzie brudzil ubrania- zawsze troszkę proszku się osadzało. Na mokro- nic.
No to ja sie w takim raazie złamię jutro (jestem absolutną przeciwniczka minerałów na mokro) i zrobie na mokro nos i jego okolice - mam katar - zróbuje zrobić cement z minerałów Od paru dni trochę dziwacznie wyglądam, elegancki makeup i kinolek czerwony ze startym podkładem - wiadomo że się zetrze ale może przynajmniej wolniej
ale jedno musze przyznać minerałkom - absolutnie nie podrazniają, krem mnie zapiecze ale dokładka mineralowa wcale
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.