Efekty olejowania paznokci - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-13, 11:02   #4231
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Lavi92,
tak dokladnie o to chodzi.wydaje mi sie ze kiedys tak nie mialam, nie lamaly mi sie tam paznokcie, ale kiedys zapragnelam miec wezsze, smuklejsze paznokcie no i pilowalam, pilowalam, pilowalam i zepsulam:P
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 11:24   #4232
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Cześć, ja również chciałabym się przyłączyć. Wątek odkryłam jakiś czas temu, zachwyciłam się Waszymi efektami olejowania i sama z tym wystartowałam około tydzień temu chcąc uzyskać przyrost, poprawić wygląd skórek i wzmocnić ogólnie paznokcie, które się rozdwajają (zwłaszcza w palcach wskazujących). Zawsze miałam krótką i szeroką płytkę, choć nigdy nie obgryzałam paznokci. Z zapuszczaniem nie mam problemów o ile się nie rozdwoją, paznokcie rosną mi bardzo szybko, ale wychodzą z nich brzydkie łopaty. :/ No i nie miałam nigdy fajnego przyrostu, bo grzebałam pod paznokciami co chwila. Teraz tego unikam (ale ciężko idzie ). Używam Alterry migdał & papaja oraz Regenerum. Załączam fotki po olejowaniu.
Witamy!
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 11:32   #4233
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dzikihamster Pokaż wiadomość
Czy to może być blizna? Idź do dermatologa!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Nie To jest taka zgrubiała skóra. Do dermatologa planuję się zapisać, ale pytanie na kiedy termin będzie
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 12:20   #4234
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ale moje paznokcie też nie są całe przyklejone, a własnie duża część nie jest ale to raczej nie jest wina formaldehydu
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 12:22   #4235
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez rysz4rd Pokaż wiadomość
Jak masz zmywacz z acetonem to dość sporo nalej na wacik (najlepiej tak żeby cały był mokry, ale nie musi byc duży), przyłóż go do tego paznokcia i zawiń folia aluminiową. Po ok. 10 min ściągnij taki naparstek - klej powinien zejść bez problemu.
Dziękuję za pomoc, udało mi się jakoś go pozbyć
__________________
Nothing To Lose
Everything To Win!
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 12:31   #4236
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Efekty olejowania paznokci

antidotum, jak Ci się paznokieć zaczepia i nei chcesz piłować, to zaklej zwykłam plastrem. po dwóch trzech dniach powinno się trochę zabliźnić i skóra wokół tego miejsca też powinna trochę odrosnąć.
ja tak często robie, może nie wygląda to super, ale wolę mieć zaklejony palec niż zadzierający wszystko paznokieć.
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 12:40   #4237
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Jest tu parę zaprawionych w bojach o ładne paznokcie dziewczyn to zapytam, może któraś będzie umiała mi pomóc
Paznokcie przestałam obgryzać mając 11-12 lat, ale skórki obgryzałam dalej. Jakiś czas temu zrobiło mi się dziwne zgrubienie przy paznokciu kciuka - nie dam zdjęcia bo nic na nim nie widać, mam za słaby aparat, a na necie nic nie mogę znaleźć niczego podobnego. Skóra tam zrobiła się twarda, lekko przezroczysta i tak trochę odstaje przy paznokciu. Jakiś pomysł jak z tym walczyć?
Ścieram to lekko tarką do stóp, smaruje kremem, olejuję, ale na razie brak efektów.
A może kurzajka okołopaznokciowa? Nie patrz na zdjęcia w necie, bo to dramat. Sama miałam taką i długo mi zajęło zdiagnozowanie tego, bo w ogóle nie przypominało typowej brodawki, tylko suchą, łuszczącą się skórę w jednym miejscu. Lekarz mnie uświadomił.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 12:44   #4238
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dzikihamster Pokaż wiadomość


A oto moje golasy. Nie mam zdjęcia "przed", ale to dopiero kilka tygodni olejowania wyglądają na nierówne, ale każdy pazur sięga +- do końca opuszka. Na wskazującym przyrost szaleje, na serdecznych wcale. Na kciukach jest przyrost, ale idzie półkolem mocno wyciętym. Zobaczymy co będzie za dalsze kilka tygodni dodałam właśnie do mojej oliwki z SH herbacianego, rycynusu, migdałowwego i arganu! Może będzie dalej szaleć! Ps. To są dla mnie bardzo długie paznokcie w życiu takich nie miałam, a na pewno nie tak długo!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Dlaczego masz takie dziwne czerwone plamy na paznokciach? Używałaś formaldehydu?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 12:58   #4239
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A może kurzajka okołopaznokciowa? Nie patrz na zdjęcia w necie, bo to dramat. Sama miałam taką i długo mi zajęło zdiagnozowanie tego, bo w ogóle nie przypominało typowej brodawki, tylko suchą, łuszczącą się skórę w jednym miejscu. Lekarz mnie uświadomił.
To niestety prawdopodobne, bo kurzajki czasem miewam Tylko to jest bardziej podłużne niż okrągłe, ale poobserwuje.
Dziękuję za naprowadzanie
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 14:17   #4240
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Dlaczego masz takie dziwne czerwone plamy na paznokciach? Używałaś formaldehydu?
Nie, odbarwiły mi się od lakieru i to mimo bazy!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 15:46   #4241
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dzikihamster Pokaż wiadomość
Polecam ich oliwkę do skórek z witaminą E. Mam ich utwardzacz i top coat, są bardzo okay, a z odżywek mam złote serum, ale używam razem z olejowaniem, wiec trudno mi powiedzieć, które działa bardziej na wzrost. Utwardzacz nie zawsze chroni przed odbarwieniem paznokcia od lakieru. Miracle thickener to jedna wielka ściema. Ogółem najbardziej mi odpowiada ich strenghtening top coat - no i ich oliwka do skórek z wit E od której mam przyrost.
Oliwkę mam, też sobie chwalę Pomyślę nad top coatem, zacofana jestem i pierwszy raz słyszę o takim cudzie
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 15:49   #4242
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Oliwkę mam, też sobie chwalę Pomyślę nad top coatem, zacofana jestem i pierwszy raz słyszę o takim cudzie
Mam ich top coat wzmacniający i pięknie nabłyszcza.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 15:55   #4243
kattunge
Raczkowanie
 
Avatar kattunge
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: koło Lublina
Wiadomości: 41
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witajcie,
ja olejuję od miesiąca i już zauważam efekty. Załączam zdjęcie z wczoraj. Paznokcie są pomalowane tylko bazą, bo tak na sucho to nic widać nie było, bo w takim kiepskim są stanie. Odchorowują bardzo żel, bo mimo wszystko zniszczyły mi się, są cieńsze i jeszcze w kilku miejscach zostały przetarte pilnikem przy ściąganiu, są bardzo matowe i suche. Maluję już 3 raz hybrydą, dzięki czemu nie łamią się i nie zadzierają. Są to paznokcie po wieloletnim obgryzaniu i dwa miesiące temu jeszcze wyglądały znacznie gorzej ale nie posiadam zdjęć z tego okresu, bo chowałam ręce żeby nikt nie widział. Od miesiąca przyrost powiększył się o ok 1-2mm. Skórki są jeszcze trochę zaniedbane bo też swoje przeżyły.
A ta rana na serdecznym palcu już się goi, skórka już dziś uschła i odpadła więc tak źle już nie wygląda.

W każdym razie pod paznokciami nie grzebię już wcale, co zresztą widać po paru brudkach pod nimi ale wdać fajnie przyrost to mnie najbardziej cieszy.
Teraz czekam aż całkiem zrośnie mi ta część paznokci, na której był żel i będą już w lepszym stanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg golasy1304.jpg (88,3 KB, 107 załadowań)
kattunge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 18:51   #4244
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A które rybki sa lepsze jako dodatek do olejku? Te A+E czy te niebieskie?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 20:14   #4245
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej dziewczyny po dosx dlugiej przerwie ! Zerwalam z olejowaniem okolo pol roku temu,bo (moze pamietacie) nie widzialam zadnych efektow
Ale gdy teraz patrze na moje paznokcie to az mi sie chce plakac. Nie wiem czy cos moze je w ogole uratowac. Plytka cofnela sie bardzo do tylu i to tak nie rowno

W domu mam olejek rycynowy i krem z maslem shea-tak na poczatek. Co najlepiej sprawi by moj przyrost byl w lini prostej ?

A widzialam w jakims sklepie olejki np migdal i papaja(nie pamietam jakiej firmy) do wlosow i bardzo spodobalo mi sie to,ze byly w malych pojemniczkach o kosztowaly 6 zl. Myslicie,ze mogłyby sie sprawdzic ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 20:50   #4246
kattunge
Raczkowanie
 
Avatar kattunge
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: koło Lublina
Wiadomości: 41
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Wszystkie naturalne olejki będą dobre. Tylko patrz na skład żeby było jak najwięcej naturalnych składników. Olejki firmy Alterra będą dobre, dziewczyny pisały o nich dużo dobrego. Najważniejsze żebyś nie grzebała pod paznokciami pod żadnym pozorem, wtedy przyrost się nie będzie cofał.
kattunge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 20:51   #4247
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A które rybki sa lepsze jako dodatek do olejku? Te A+E czy te niebieskie?

Najlepiej dwa na raz,ale jak chcesz jedne to niebieskie polecam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 21:27   #4248
waid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej.
Olejuje jakoś tak od lutego ale zdjęć nie mogłam wrzucić z powodu problemów technicznych, teraz wrzucam stan początkowy 2 pierwsze i po miesiącu (ku pamięci jakby wcieło w telefonie). Olejuje dzielnie dalej i jakby się przyrost pojawiać zaczął na paluszku jednym, ale to dopiero teraz. Altera m+p tak mi się spodobała , że kupiłam drugie opakowanie teraz tak sobie myśle na kokoskiem tylko nie bardzo wiem jaki nierafinowany czy coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0236.jpg (84,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0237.jpg (67,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0273.jpg (93,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0275.jpg (61,4 KB, 53 załadowań)
__________________
Spokojnie dążyć do celu, ach tylko żebym dała radę...
04.06.2006
11.08.2007
02.05.2012 Basia
waid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:20   #4249
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez waid Pokaż wiadomość
Hej.
Olejuje jakoś tak od lutego ale zdjęć nie mogłam wrzucić z powodu problemów technicznych, teraz wrzucam stan początkowy 2 pierwsze i po miesiącu (ku pamięci jakby wcieło w telefonie). Olejuje dzielnie dalej i jakby się przyrost pojawiać zaczął na paluszku jednym, ale to dopiero teraz. Altera m+p tak mi się spodobała , że kupiłam drugie opakowanie teraz tak sobie myśle na kokoskiem tylko nie bardzo wiem jaki nierafinowany czy coś
Ja mam nierafinowany Bosko pachnie Stosuję do paznokci, ale w większym stopniu do włosów, czasem wcieram w ciało. Jest bardzo wydajny i jest to zakup z którego jestem baaaaaaaardzo zadowolona
__________________
Nothing To Lose
Everything To Win!
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 15:17   #4250
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja też zaprzestałam olejowania, jak mi się tak tragicznie przyrost cofnął jakiś czas temu, ale zamierzam wrócić do czystej Alterry w nadziei na powrót do normalności chociaż, tylko jakoś nie mogę wpaść znowu w ten rytm...
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:50   #4251
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam ja po wielkim szale alterry p+b spowrotem wracam do korzeni, czyli witamin A na szczęście wszystkie nierówności, złamania, zadarcia zostały wyeliminowane i mam nadzieje że teraz znowu bedą ładnie rosnąc

Tak przy okazji- jest nowy olejek do zakupienia, przeznaczony do paznokci i skorek z Cztery Pory Roku- ma w sobie: olejek arganowy, rycynowy, oliwe z oliwek, olejek z awokado i sezamowy także oplaca się go kupic bo sład bardzo fajny
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:10   #4252
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Witam ja po wielkim szale alterry p+b spowrotem wracam do korzeni, czyli witamin A na szczęście wszystkie nierówności, złamania, zadarcia zostały wyeliminowane i mam nadzieje że teraz znowu bedą ładnie rosnąc

Tak przy okazji- jest nowy olejek do zakupienia, przeznaczony do paznokci i skorek z Cztery Pory Roku- ma w sobie: olejek arganowy, rycynowy, oliwe z oliwek, olejek z awokado i sezamowy także oplaca się go kupic bo sład bardzo fajny

Kupilam i testuje wlasnie mam nadzieje ze sie sprawdzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:17   #4253
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Witam ja po wielkim szale alterry p+b spowrotem wracam do korzeni, czyli witamin A na szczęście wszystkie nierówności, złamania, zadarcia zostały wyeliminowane i mam nadzieje że teraz znowu bedą ładnie rosnąc

Tak przy okazji- jest nowy olejek do zakupienia, przeznaczony do paznokci i skorek z Cztery Pory Roku- ma w sobie: olejek arganowy, rycynowy, oliwe z oliwek, olejek z awokado i sezamowy także oplaca się go kupic bo sład bardzo fajny
Gdzie i za ile ? :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:41   #4254
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Właśnie.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:45   #4255
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Efekty olejowania paznokci

To chyba ta odżywka, o której mówimy od kilku stron.

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Teraz używam takiej odżywki gdyby nie parafina w pierwszym miejscu to byłoby tak pięknie bo reszta składu to same olejki, a zapach i żelowa konsystencja bardzo przyjemne
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2014-04-14 o 20:46
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 21:12   #4256
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Olejuję już dłuższy czas i naprawdę widzę efekty. Powiedzcie proszę czy jeśli strzelę sobie manicure hybrydowy to szlag nie trafi moich pazurów? Nigdy takiego nie miałam i się nie znam.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446

Edytowane przez Pati100
Czas edycji: 2014-04-14 o 21:44
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 21:59   #4257
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Gdzie i za ile ? :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
w rossmanie jest teraz na promocja za 8,90 zl
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 22:01   #4258
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Olejuję już dłuższy czas i naprawdę widzę efekty. Powiedzcie proszę czy jeśli strzelę sobie manicure hybrydowy to szlag nie trafi moich pazurów? Nigdy takiego nie miałam i się nie znam.

Jezeli u dobrej kosmetyczki,na dobrym lakierze to nie bedzie zle


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 08:12   #4259
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Jezeli u dobrej kosmetyczki,na dobrym lakierze to nie bedzie zle


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bardzo dziękuję. Chyba się skuszę.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 08:13   #4260
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję. Chyba się skuszę.

Mysle ze na swieta jak najbardziej warto


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.