Polecamy - odradzamy :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-31, 10:28   #631
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

madlen 0 z tym tormentiolem to bym uważała, zawiera kwas borowy może byc szkodliwy dla niemowląt także lepiej nie przesadzac i uzywac tylko na ostre zmiany na pupce
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 17:46   #632
madlen0
Raczkowanie
 
Avatar madlen0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
madlen 0 z tym tormentiolem to bym uważała, zawiera kwas borowy może byc szkodliwy dla niemowląt także lepiej nie przesadzac i uzywac tylko na ostre zmiany na pupce
nie no jasne, że nie cały czas tylko jak jest bardzo mocno zaczerwieniona pupa a tak to sudocrem spokojnie wystarczy
madlen0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:17   #633
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

ja polecam pieluszki DADA premium z biedronki, są chłonne, mięciutkie i tanie
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 13:16   #634
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Wczoraj pozbywalam sie niektorych sprzetow zawalajacych dom i mnie natchnelo:

Zwykla wanienka, taka jakie i wiele z nas mialo jako dzieciaczki, okazala sie najlepsza na poczatku, zwlaszcza na wysokim stojaku (ulga dla bolacych od schylania sie plecow). Teraz Hania ma prawie 7 miesiecy i nie chce lezec w wanience, chce siedziec, ale w tej zwyklej malej strasznie sie slizga (zwlaszcza, ze uzywamy zawsze Oilatum). Probowalam kilku opcji:
  • podkladanie czegos pod pupe - nie dziala
  • obracale krzeselko, ktore przysysa sie do dna wanny - wchodzi tylko do duzej wanny, wanienka jest za waska, poza tym Hania jest chyba za mala do niego bo po Oilatum i w tym sie slizga na wszystkie strony
  • kapiel w duzej wannie z mama lub tata - fajnie, ale nie zawsze jest czas na takie zabawy
  • kupiona jeszcze przed urodzeniem wanienka z lezaczkiem-hamaczkiem (nasza jest z Fisher Price i nazywa sie chyba Aquarium), wczesniej stala w szafie, teraz jest idealna!! (tylko dosc droga i nie sadze, zeby kazdy mogl sobie kupic dodatkowa)
A moze ktos ma jakies inne pomysly?
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 14:21   #635
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

ja szczerze przestałam swojego synka kapać w wannience jak miał 4,5 miesiąca. tak potwornie chlapał, ze nie było szans na to aby kapać go w pokoju a łazienka za mała. u mnie jakoś zdał i nadal zdaje egzamin mata antypoślizgowa. teraz maluszek uwielbia się kapać tylko jest problem jak zobaczy słuchawke od prysznica.. masakra...wyje az się zanosi.

z tego co moge polecić to krzesełko do ramienia ale nie jakieś wydziwiane, tylko zwykłe normalne krzesełko drewniane. ja za swoje dałam 82 zł na allegro, ma wysokie oparcie, ograniczniki na blacie więc spokojnie maluszek może sie bawić łyżeczka i kubeczkiem podczas jedzenia bez obawy że spadnie.

z kosmetyków polecam dla dziecka Emolium żel do mycia, ma przyjemny zapach i ładnie się pieni a dla mam które lubia się balsamować nowy balsam go fresh..zapach mnie powalił

aha polecam tez paklanki, nie wiem jak wam ale u mnie sprawdzają się super, przynajmniej kupka ciut ładniej pachnie zwykłe jednorazówki nie zdają egzaminu
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 14:30   #636
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

paklanki? a co to?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 16:01   #637
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
paklanki? a co to?
woreczki na pieluszki

http://www.paklanki.pl/main.html
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 16:09   #638
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

aaaha, to ja polecam (z doswiadczenie mojej siotry ) taki kosz: http://www.allegro.pl/item369230164_...s_wysylka.html
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 18:32   #639
bazylia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 691
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Ja też kupuję i polecam paklanki. Sprawdzaje się świetnie i kosztują niecałe 4zł za 50 szt.
__________________
Mama Małgosi
bazylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:48   #640
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
aaaha, to ja polecam (z doswiadczenie mojej siotry ) taki kosz: http://www.allegro.pl/item369230164_...s_wysylka.html
My to mielismy za darmo, tylko wklady kupowalismy, ale mialam juz go dosc... oddalam pierwszej chetnej znajomej. Wole jednak pieluche wsadzic w folie i do kosza.
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 13:49   #641
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

My też tak robimy. Na początku zastanawiałam się nad paklankami, ale jak zobaczyłam, że po wrzuceniu w jednorazówkę i zawiązaniu nic nie śmierdzi to już przestałam się zastanawiać.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 13:56   #642
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
My też tak robimy. Na początku zastanawiałam się nad paklankami, ale jak zobaczyłam, że po wrzuceniu w jednorazówkę i zawiązaniu nic nie śmierdzi to już przestałam się zastanawiać.
ano właśnie, bo czym sie rózni paklanek od zwykłego woreczka?
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 14:25   #643
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
ano właśnie, bo czym sie rózni paklanek od zwykłego woreczka?
ano paklanek pachnie jeszcze

ja szczerze mówiąc nawet nie wrzucam w woreczki (no, chyab że przewijam u kogoś albo gdzieś na wyjeździe, to wtedy tak). mamy zwykły kubeł z pokrywką, opróżniamy 2x w tygodniu (na tyle pieluch starcza). Nic nie śmierdzi
jedynie - to zwracam uwagę, aby kalpka była szczelnie domknięta, bo jak czasem się nie domknie - no to owszem, smrodek idzie
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 07:16   #644
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

ja nie wiem ale może jestem zbyt wyczulona na zapachy. dla mnie zawinięcie w zwykłą reklamówkę nic nie daje, wole jak do tego dołożony jest zapach a cena paklanek nie jest strasznie wysoka więc zawsze mam je w półce

ja odradzam tez pieluszki sleep&play. u mnie się nie sprawdziły. przepuszczają siusiu po bokach. może do sleep tak ale do play napewno nie
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 08:22   #645
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

mi brudne pieluszki bardzo przeszkadzaja, nawet w jednorazówkach, na tych upałam do nawet 2x dziennie biegam do kubła je wyrzucić.
Peklanej musze spróbować, ale jak dotąd nigdzie ich nie mogłam znaleźć
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 10:12   #646
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Wlasnie o to mi chodzi z tymi koszami - sa bez sensu, bo i tak codziennie musialabym odcinac folie i bawic sie tym, zeby nie smierdzialo. Wklady sa zapachowe, ale ile czasu mozna wachac tego kokosa???

Nie wiem ile tu mamus z Anglii zaglada, ale dodam jeszcze: zarowno lozeczko jak i wiekszosc ochraniaczy mam z mamas&papas, niestety kazdy ochraniacz ma inny rozmiar (chociaz teoretycznie wszystkie mialy byc na "cotbed"). Warto wiec konkretnie zmierzyc dlugosc i szerokosc ochraniacza i rozstawienie sznureczkow i tasiemek. Najlepiej dopasowany okazal sie ochraniacz z Mothercare
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 08:21   #647
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

paklanki ku mojemu zdziwieniu w realu widziałam np. w dziale z chemią gosodarczą, tam gdzie wszystkie ściereczki czy płyny do naczyń ja kupuję u siebie w sklepie dla dzieci. a kiedyś w macro bo była niezła promocja.
to fakt że przy tych upałach to wszystko tak szybko sie kisi że kokosy nie mają racji bytu przez dłuższy czas w koszu
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 10:29   #648
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

a nam się nie przydały:

- małe gaziki - miały być do przemywania twarzyczki i kikuta pępowiny /buźkę myliśm,y normalnie w waninnce, a kikucik patczkiem do uszu nasączonym spirytusem w odp. porporcjach Do tej pory mam spory zapas gazików.

- unimer pediatric
- sól morska w spray'u, ale niestety nie leci dozami tylko jak np. dezodorant, więc jak psikniesz to leci i leci- trudno maluszkowi aplikować

- gruszka do noska-
FRIDA! FRIDA! Jeszcze raz FRIDA! - choć miała oproy przed użyciem, ale jak dzidzia płacze przez zapchany nosek to zrobi się wszystko żeby jej ulżyć

- myjki frotte
- na początku myliśmy ręką, teraz już myjka jest ok.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 21:10   #649
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość

- małe gaziki - miały być do przemywania twarzyczki i kikuta pępowiny /buźkę myliśm,y normalnie w waninnce, a kikucik patczkiem do uszu nasączonym spirytusem w odp. porporcjach Do tej pory mam spory zapas gazików..
ja małymi gazikami myję paszczę (czyt: jamę ustną)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 07:29   #650
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

czy ta szczotka z naturalnego włosia canpola wywietrzeje w końcu? - nawet ją prałam i dalej smierdzi - taką farbą jakby. Przecież nie będe czymś takim czesać maluszka....
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 07:59   #651
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

co do Oilatum i Oilanu - kąpaliśmy w nich Marka ponieważ ciągle miał suchą skórę , przede wszskim na rączkach. Problem skończył się, gdy odstawiliśmy te specyfiki i kąpiemy synka w wodzie z płynem do kąpieli Hipp.
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia

Edytowane przez joasiunial
Czas edycji: 2008-06-09 o 09:08
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 11:35   #652
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez joasiunial Pokaż wiadomość
co do Oilatum i Oilanu - kąpaliśmy w nich Marka ponieważ ciągle miał suchą skórę , przede wszskim na rączkach. Problem skończył się, gdy odstawiliśmy te specyfiki i kąpiemy synka w wodzie z płynem do kąpieli Hipp.

moaj Majka też ma problemy z suchą skórą , chodzi o ten płyn?

http://www.hipp.pl/?id=348

od ilu miesięcy można go stosować? i czy mozna mys nim główke? no i czy trzeba po kąpieli jeszcze dododatkowo smarować ciałko?
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 13:19   #653
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
moaj Majka też ma problemy z suchą skórą , chodzi o ten płyn?

http://www.hipp.pl/?id=348

od ilu miesięcy można go stosować? i czy mozna mys nim główke? no i czy trzeba po kąpieli jeszcze dododatkowo smarować ciałko?
Tak, to właśnie ten płyn, o którym pisałam. Można go stosowac od 1. dnia życia.
My stosujemy go w ten sposób, że wlewamy trochę do wody przed kąpielą i tą wodą myjemy synka. Główkę też Po kąpieli niczym nie smarujemy ciałka, jest ładnie nawilżone.
Jestem z tego płynu naprawdę zadowolona
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 07:54   #654
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

dzięki
wysąlłam dzis męża po ten płyn, nie szkodzi spróbować
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 11:14   #655
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
czy ta szczotka z naturalnego włosia canpola wywietrzeje w końcu? - nawet ją prałam i dalej smierdzi - taką farbą jakby. Przecież nie będe czymś takim czesać maluszka....
Ja miałam ten sam problem, ale po trzydniowym wietrzeniu na balkonie problem zniknął
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 11:53   #656
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

witam wszystkie mamuśki
za 1,5 miesiąca zostanę pierwszy raz w zyciu mamusią i w związku z tym mam małego stresa....systematycznie kupuję już wyprawkę dla naszego synusia,z każdej wypłaty coś i teraz jestem na etapie różnych takich pielęgnacyjnych produktów. Chciałabym prosić was moje kochane o pomoc. Wiem, że z kosmetykami bywa różnie ale co polecacie do pielęgnacji od pierwszych dni życia? Myślałam o marce nivea lub hipp bo johnsonn mnie akurat uczulił i jakoś sie zraziłam. Chcę też stosować raz w tygodniu profilaktycznie emolient-tylko jaki? oilatum?balneum?emolium?: confused:
jakie pieluszki na początek??moze pampers new baby?? tyle tego jest na rynku, że oczopląsu można dostać..i jeszcze jedno...do kąpieli- co lepsze?płyn czy lepiej mydło? a potem-oliwka czy balsam?( słyszałam ze przez pierwszy miesiąc oliwka potem balsam), a do pupy-zasypka czy krem? a może na zmianę?
Z góry dziękuję za odzew i uprzedzam,że to nie moje ostatnie pytania pozdrawiam serdecznie
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 12:11   #657
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Violette - przejrzyj wątek, z pewnościa znajdziesz tu wiele wskazówek czy opinii o kosmetykach i produktach - i na tej podstawie dobierz, co ci będzie odpowiadało (a przekonasz się o tym i tak dopiero podczas stosowania, bo wiadomo, jak to jest - co pasuje jednej osobie, niekoniecznie musi drugiej)

A jeśli chcesz tak konkretnie, to:
co polecacie do pielęgnacji od pierwszych dni życia? Myślałam o marce nivea lub hipp bo johnsonn mnie akurat uczulił i jakoś sie zraziłam.
ud samego początku używamy kosmetyków z rossmanna - nie są drogie, ładnie pachną, nic nie uczula. Mają dobre składy - na KWC sporo dziewczyn używa ich do dzieci, a także dla siebie

Chcę też stosować raz w tygodniu profilaktycznie emolient-tylko jaki? oilatum?balneum?emolium?
Ja daję Oilan - to praktycznie to samo, co oilatum, a tańsze


jakie pieluszki na początek??moze pampers new baby?? tyle tego jest na rynku, że oczopląsu można dostać
ja przed porodem kupiłam pampers, Huggies, Happy
Teraz cały czas używamy pieluszek z biedronki DADA. (aktualnie dada premium, z rozciagliwymi taśmami przy bokach). O ile w Huggiesach po nocy synek budził sie czasami przesikany, tak w dada jeszcze mu się nei zdarzyło.

..i jeszcze jedno...do kąpieli- co lepsze?płyn czy lepiej mydło? a potem-oliwka czy balsam?( słyszałam ze przez pierwszy miesiąc oliwka potem balsam),
ja używam płynu z rossmanna, jest wygodny, ponieważ ma pompkę - łatwo się nabiera. Można nim umyć ciało i włoski. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-waschgel.html
Po kąpieli w płynie smaruję oliwką, jeśli dodaję Oilanu lub olejku do kąpieli - to tylko osuszam.

a do pupy-zasypka czy krem? a może na zmianę?
używamy pudru, a jak czasami pupina była lekko zaczerwieniona - to wtedy smaruję Sudocremem albo kremem przeciw odparzeniom


Mam nadzieję, że coś ci pomogłam
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 14:09   #658
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Violette , jeśli chodzi o kosmetyki: przy noworodku im mniej tym lepiej. Ja przez pierwsze 2 miesiące stosowałam Oilatum (Oillan jest tańszy) i po tym niczym nie smarowałam i było dobrze. Teraz stosuję Hippa i też jest dobrze, ale nie wiem czy nie wrócę do Oilatum/Oillanu, bo chyba jednak skórka była milsza (bardziej nawilżona). Na początku kupiłam też oliwkę i podostawałam różnych balsamów, kremików, itp... ale to wszystko stoi i nic nie stosuję po kąpieli bo jednak najfajniejsza jest skórka nieobciążona żadnymi specyfikami. (No przynajmniej u nas, bo akurat synek ma zdrową skórę).
Na pupę używałam alantan, potem bepanthen. Teraz mam sudocrem, ale jednak tamte były lepsze.
A z pieluszek najbardziej mi odpowiadały Huggiesy newborn. Były mniejsze niż Pampers newborn i bardziej pasowały mojemu 53 cm noworodziowi.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:04   #659
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Bardzo dziękuję Zastanawiałam się właśnie nad tą serią z rossmana bo sama stosuję ten żel z pompką i jestem zadowolona, miałam też chusteczki z tej serii( zamiast tych do higieny intymnej;p) tylko obawiałam się, czy są stosowne dla noworodka ale już teraz nie mam wątpliwości, kupię wszystko z tej samej serii bo nie wiem czy można mieszać, może lepiej nie będę ryzykować...
->A jeśli chodzi o spraye do noska-co wybrać-sterimar, mariner,nivea, czy moze sól fizjologiczną? Przeglądałam wątki ale jakoś nie zauważyłam
Jak dobrze, że jesteście
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:23   #660
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Co mama to inne rady.
Ja od początku używam do kąpieli tylko i wyłacznie oilatum, wysuszam małego i pupkę i w zagłębieniach krem bambino. Chusteczki -pampers, jak dla mnie najbardziej nawilżone.
Pieluszki- zaczynałam od 1 Pampers i są fajne, bo wchłaniają lużne stolce. Mój mały odpukać nie ma odparzeń ale jak skóra jest lekko zaczerwieniona to sudokrem. I tyle moich kosmetyków, rzeczywiscie im mniej tym lepiej.
Gdzieś podczytałam, że sterimar ma większe cisnienie niż marimar, żeby uważać, aleza to jest zdecydowanie tańszy.
Aaa i jeszcze frida do nosa- super wynalazek.
__________________
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.