Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 14:30   #1471
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Kilka dziewczyn pisalo tutaj o kursach fryzjerskich, dzisiaj znalazlam takie oto ogloszenie na maxmodels http://www.maxmodels.pl/forum_139062...i_fryzur..html moze sie przyda, calkiem tanio, sama bym sie skusila
Polecam Znam Olę i wiem, jakie cuda wyczynia. Jestem po szkoleniu z warkoczy francuskich ;-)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:33   #1472
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
Polecam Znam Olę i wiem, jakie cuda wyczynia. Jestem po szkoleniu z warkoczy francuskich ;-)
Po jej portfolio widac, ze zna sie na rzeczy, wiec odkad zobaczylam ogloszenie zbieram sobie kaske na szkolenie

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

swoja droga moze widzialyscie gdzies sredniej wielkosci kufry na kolkach? Cos takiego jak ma Agabil tylko w troche nizszej cenie?
maffash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:43   #1473
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Kilka dziewczyn pisalo tutaj o kursach fryzjerskich, dzisiaj znalazlam takie oto ogloszenie na maxmodels http://www.maxmodels.pl/forum_139062...i_fryzur..html moze sie przyda, calkiem tanio, sama bym sie skusila
Szkoda, że Wrocław, bo ceny rewelacyjne.

A tak przy okazji powiem, że ja się dzisiaj zdecydowałam w końcu na kurs. Zamiast pełnego fryzjerskiego, na razie zrobię samo czesanie, bo na tym mi najbardziej zależy. Select zaproponował mi kurs indywidualny 1-dniowy w cenie 800 zł i to właśnie wybrałam 24 lutego mam zajęcia, więc po na pewno zdam relację co i jak
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 15:27   #1474
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Szkoda, że Wrocław, bo ceny rewelacyjne.

A tak przy okazji powiem, że ja się dzisiaj zdecydowałam w końcu na kurs. Zamiast pełnego fryzjerskiego, na razie zrobię samo czesanie, bo na tym mi najbardziej zależy. Select zaproponował mi kurs indywidualny 1-dniowy w cenie 800 zł i to właśnie wybrałam 24 lutego mam zajęcia, więc po na pewno zdam relację co i jak
Koniecznie daj znać - ja się sama biję z myślami. Waham się właśnie między Laurel, indywidualnym kursem w FAM lub indywidualnie u mojej fryzjerki, bo ona z kolei po Mistrzostwach jeździ i naprawdę dużo potrafi, ale sama nie wiem...

Edytowane przez panna mrau
Czas edycji: 2012-02-01 o 15:28
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 15:52   #1475
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
A tak przy okazji powiem, że ja się dzisiaj zdecydowałam w końcu na kurs. Zamiast pełnego fryzjerskiego, na razie zrobię samo czesanie, bo na tym mi najbardziej zależy. Select zaproponował mi kurs indywidualny 1-dniowy w cenie 800 zł i to właśnie wybrałam 24 lutego mam zajęcia, więc po na pewno zdam relację co i jak
super!
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 17:26   #1476
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Szkoda, że Wrocław, bo ceny rewelacyjne.

A tak przy okazji powiem, że ja się dzisiaj zdecydowałam w końcu na kurs. Zamiast pełnego fryzjerskiego, na razie zrobię samo czesanie, bo na tym mi najbardziej zależy. Select zaproponował mi kurs indywidualny 1-dniowy w cenie 800 zł i to właśnie wybrałam 24 lutego mam zajęcia, więc po na pewno zdam relację co i jak
koniecznie napisz jak było!
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:17   #1477
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać - ja się sama biję z myślami. Waham się właśnie między Laurel, indywidualnym kursem w FAM lub indywidualnie u mojej fryzjerki, bo ona z kolei po Mistrzostwach jeździ i naprawdę dużo potrafi, ale sama nie wiem...
Polecam Izę z Laurela - ma talent do przekazywania wiedzy i świetne podejście do kursantek. Byłam tam na kursie wizażu, zresztą Iza i jej kursantki są autorkami mojej metamorfozy (przeszłam z fioletowej brunetki w miedzianowłosą panią jesień )
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 07:40   #1478
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Dziewczyny, chciałabym Was prosić o pomoc. Zadałam swoje pytania w wątku o pędzlach, ale mało z Was tam zagląda, więc pozwolę sobie ponowić tutaj.
Potrzebuję kilku pędzli do cieni i eyelinera w żelu, czy takie będą dobre? Nie mam doświadczenia, więc proszę o radę (w nawiasie napiszę, do czego chciałabym danego pędzla używać)
1. Maestro złota kolekcja eyeliner http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...r-eyebrow.html (eyeliner żelowy)
2. Kozłowski eyeliner EB975 http://www.ladymakeup.pl/sklep/kozlo...er-eb-975.html (eyeliner żelowy, nie wiem, czy wygodniej będzie mi rysować kreskę ściętym czy takim)
3. Maestro 360 r. 8 http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...cieni-360.html (nadaje się do nakładania cienia pod dolne rzęsy?)
4. Meestro 320 r.10 i 12 http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...cieni-320.html (do aplikacji cieni)
5. Maestro 420 r. 8 http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...cieni-420.html (do punktowego nakładania i rozcierania)
Myślicie, że jeszcze jakiś pędzel by mi się przydał? Obecnie mam jeden płaski zaokrąglony do nakładania cieni z Sephory, Essence do smokey eyes, Essence ścięty do eyelinera (muszę wyrzucić, bo drapie niemiłosiernie) i jakiś mały avonowy do nakładania cieni (płaski). Używacie takiego aplikatora-gąbeczki?
Jeszcze jedna informacja: pędzli będę używać wyłącznie do malowania siebie
Edit: znalazłam jeszcze taki pędzelek: http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...resek-790.html (Maestro wygięty), może ten będzie lepszy do eyelinera?
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 11:18   #1479
ecureuil
Raczkowanie
 
Avatar ecureuil
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 116
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Dziewczyny zgłaszam sie po poradę. Szykuje mi sie sesyjny makijaż i potrzebuję czegoś co da efekt ust pokrytych lakierem. Macie może jakieś pomysły?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 327_6.jpg (69,0 KB, 76 załadowań)
ecureuil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 11:56   #1480
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez ecureuil Pokaż wiadomość
Dziewczyny zgłaszam sie po poradę. Szykuje mi sie sesyjny makijaż i potrzebuję czegoś co da efekt ust pokrytych lakierem. Macie może jakieś pomysły?
Chloestic polecała Magic Primer z MAP.
Skusiłam się i nie wiem jak mogłam bez niego żyć

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-02-09 o 09:55
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:45   #1481
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Witajcie
jestem nowa na tym forum i zupełnie bez doświadczenia, nie umiem się dobrze malować i dlatego też, zapisałam się na kurs I i II stopnia wizażu do Agnieszka Broda School of Make-up. Poznałam tą szkołę, poszukując wizażystki na swój ślub. Pomalowała mnie i wyglądałam świetnie. Później zapisałam się też na makijaże na śluby znajomych i zawsze byłam bardzo zadowolona, więc postanowiłam w życiu coś zmienić (takie nowe postanowienie noworoczne ) Zapisałam się na tryb weekendowy, jestem obecnie po drugich zajęciach i jestem bardzo zadowolona. Idąc na kurs myślałam głównie o sobie, jednak kto wie jak to się dalej potoczy. Jednak mam do was pytanie: jakie Waszym zdaniem są najlepsze cienie do powiek? Słyszałam, że M.A.C. Czy tak samo uważacie?


Jeżeli mogę pomóc:


Moja wizażystka stosowała fixer spray Kryolan i makijaż trzymał się rewelacyjnie. Ślub był 28 maja 2011 roku, w ten dzień akurat była ulewa. Nic mi się nie zmyło. Makijaż miałam wykonywany o godzinie 7:00 rano, ślub zaczynał się o 13:00 a impreza weselna trwała do 7:00 rano następnego dnia a makijaż dalej świetnie się trzymał


Na plener byłam malowana podkładem z Revlona (Revlon Color Stay do cery tłustej i mieszanej, kol. 180) i byłam bardzo zadowolona. Podkład sobie zakupiłam i używam ciągle długo się trzyma i nie rozmazuje a także nie pozostawia cery świecącej.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 14:27   #1482
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
kupilam kufer kryolan
i wiecie co? pierwsze wrazenie, rany jaki on malusi!
moj poprzedni inglot byl bardzo duzy, pakowny, zmiescilam tam praktycznie wszystko.
ten zmiesci o wiele wiele mniej ale jest solidny. przynajmniej tak wyglada no i teraz wymienilam sporo kosmetykow na nowe, innych gabarytow, wiecej palet wiec moze sie zmieszcze sprobuje, az jestem ciekawa

najgorsze jest to, ze "ulepszyli" go i w klapie nie ma juz teraz tych fajnych schowkow tylko po prostu takie rozwiazanie, kompletnie bez sensu wg mnie. musze dokupic kilka plaskich przezroczystych kosmetyczek, na rzesy i tego typu dodatki bo nie wyrobie

roznica miedzy inglotem a kryolanem w wielkosci jest olbrzymia!

Gio...
też takie miałam wrażenie na poczatku, ale zorganizowalam wszystko tak, że teraz uważam, że i tak kilka rzeczy noszę zbędnych w tym kufrze, a noszę tylko po to, by zapchac miejsce.
Bardzo rozczarowalo mnie to udoskonalenie na klapie...
wygląda na to, że oni to przeznaczyli na pędzle...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 06:49   #1483
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Gio...
też takie miałam wrażenie na poczatku, ale zorganizowalam wszystko tak, że teraz uważam, że i tak kilka rzeczy noszę zbędnych w tym kufrze, a noszę tylko po to, by zapchac miejsce.
Bardzo rozczarowalo mnie to udoskonalenie na klapie...
wygląda na to, że oni to przeznaczyli na pędzle...
a jak mnie rozczarowalo! ogladam kufer a tam takie cos! i tam marnuje sie przestrzen, dlatego jedynym rozwiazaniem jest trzymanie tam cienkim kosmetyczek (mam 1 z kredkami, druga z rzesami)

no i tak jak napisalam, to tez kwestia tez gabarytow kosmetykow
wczesniejsze diory (cieni) w zyciu by sie nie zmiescily szczegolnie w takiej ilosci. teraz MAPy jakos poukladalam. fajna sprawa, ja jestem zadowolona z tego kufra - na razie mowie jedynie o funkcjonalnosci bo na trwalosc przyjdzie czas mam nadzieje, ze sie nie zawiode!
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 08:10   #1484
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Dziewczyny WY się znacie na kufrach czy ten jest wytrzymały i w miare pakowny? Może któraś z Was go widziała na żywo? Potrzebuje go tylko na moje własne kosmetyki do łazienki


W porównaniu z tymi rzeczami wydaje się mały.

Edytowane przez dentico
Czas edycji: 2012-02-07 o 08:11
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 08:47   #1485
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Dziewczyny WY się znacie na kufrach czy ten jest wytrzymały i w miare pakowny? Może któraś z Was go widziała na żywo? Potrzebuje go tylko na moje własne kosmetyki do łazienki


W porównaniu z tymi rzeczami wydaje się mały.
Oj, to maleństwo jest - myślę, że jak masz więcej niż jeden podkład, parę cieni lub paletek, do tego kredki, tusze etc. to niewiele się tam zmieści...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 10:03   #1486
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

panna mrau dziękuje ,no właśnie też się obawiam. Szukam jakiegoś pośredniego rozmiarem, wytrzymałego. Szukam dalej.........
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 10:07   #1487
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
panna mrau dziękuje ,no właśnie też się obawiam. Szukam jakiegoś pośredniego rozmiarem, wytrzymałego. Szukam dalej.........
Jak znajdziesz to daj cynk, też by mi się przydał taki kuferek do łazienki
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 10:14   #1488
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
a jak mnie rozczarowalo! ogladam kufer a tam takie cos! i tam marnuje sie przestrzen, dlatego jedynym rozwiazaniem jest trzymanie tam cienkim kosmetyczek (mam 1 z kredkami, druga z rzesami)

no i tak jak napisalam, to tez kwestia tez gabarytow kosmetykow
wczesniejsze diory (cieni) w zyciu by sie nie zmiescily szczegolnie w takiej ilosci. teraz MAPy jakos poukladalam. fajna sprawa, ja jestem zadowolona z tego kufra - na razie mowie jedynie o funkcjonalnosci bo na trwalosc przyjdzie czas mam nadzieje, ze sie nie zawiode!
Gio... ale wiesz... to jest bardzo nie w porządku, żeby wprowadzać takie "niekorzystne" udoskonalenia bez aktualizacji zdjęć na stronie...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:43   #1489
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Gio... ale wiesz... to jest bardzo nie w porządku, żeby wprowadzać takie "niekorzystne" udoskonalenia bez aktualizacji zdjęć na stronie...
tak, dokladnie! powinni zaktualizowac foty
na poczatku nie chcialam go wziac bo mowie, ze to bez sensu skoro moze gdzies akurat uda mi sie znalezc ze starej edycji...
no ale pogadalam z babka, wytlumaczylam o co chodzi, ze to bardziej praktyczne i etetyczne itp, a ona zadzwonila do wwy z zapytaniem czy mozna zamowic kufer ze starej kolekcji
niestety nie
wzielam ten
sama zadzwonilam jeszcze raz z prosba, zeby pozukali, ze nawet moge poczekac dluzej ale wole miec ten ze starej kolekcji i niby nie ma nigdzie..
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 20:26   #1490
Karo_J
Raczkowanie
 
Avatar Karo_J
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 164
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez ecureuil Pokaż wiadomość
Dziewczyny zgłaszam sie po poradę. Szykuje mi sie sesyjny makijaż i potrzebuję czegoś co da efekt ust pokrytych lakierem. Macie może jakieś pomysły?
Ja polecam lip wonder Jolanty Wagner- nigdy nie spotkałam się z takim cudem wcześniej- a wygląda jak zwykły błyszczyk w dużym pudełeczku
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:
Kosmetolog
Beauty Coach
Make-up Artist

Karolina Jakubek
Karo_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:18   #1491
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Ja polecam lip wonder Jolanty Wagner- nigdy nie spotkałam się z takim cudem wcześniej- a wygląda jak zwykły błyszczyk w dużym pudełeczku
To-to ? A gdzie jeszcze można zamówić bo tutaj brak towaru
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:28   #1492
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Ja polecam lip wonder Jolanty Wagner- nigdy nie spotkałam się z takim cudem wcześniej- a wygląda jak zwykły błyszczyk w dużym pudełeczku
wg opisu wskazuje, że ten lip wonder pełni funkcje zbliżone do Carmexu a nie do błyszczyka
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 21:42   #1493
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

........
Kochane... gdzie w Polsce można kupić pędzle ''Hakuhodo '' <oprócz targów kosmetycznych i czasami allegro>??????
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 07:24   #1494
ecureuil
Raczkowanie
 
Avatar ecureuil
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 116
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
wg opisu wskazuje, że ten lip wonder pełni funkcje zbliżone do Carmexu a nie do błyszczyka
To samo pomyślałam.
Mnie raczej interesuje produkt który zrobi błyszcząca taflę. Nie chodzi mi o nawilżenie ust.
ecureuil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 07:39   #1495
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
wg opisu wskazuje, że ten lip wonder pełni funkcje zbliżone do Carmexu a nie do błyszczyka
mi skojarzyło się z od razu z takim balsamem miodowym Oriflame, tylko czy one robią takie lustro na powierzchni ust?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 08:34   #1496
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
wg opisu wskazuje, że ten lip wonder pełni funkcje zbliżone do Carmexu a nie do błyszczyka
Też takie wrażenie odniosłam
Cytat:
Napisane przez ecureuil Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam.
Mnie raczej interesuje produkt który zrobi błyszcząca taflę. Nie chodzi mi o nawilżenie ust.
Magic Primer zdecydowanie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 08:35   #1497
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
mi skojarzyło się z od razu z takim balsamem miodowym Oriflame, tylko czy one robią takie lustro na powierzchni ust?
Jeśli chodzi Ci o taki w różowym słoiczku (tzw. miodek) to absolutnie tafli nie robi - ma konsystencję trochę jak wazelina zwykła, ale jest mniej tłusty i nie wiem ile trzeba by było go nałożyć, żeby był mocno błyszczący...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 08:36   #1498
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez ecureuil Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam.
Mnie raczej interesuje produkt który zrobi błyszcząca taflę. Nie chodzi mi o nawilżenie ust.
Make up studio ma błyszczyk supershine, który daje efekt o jaki Ci chodzi W dodatku jest bardzo trwały.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 09:35   #1499
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi Ci o taki w różowym słoiczku (tzw. miodek) to absolutnie tafli nie robi - ma konsystencję trochę jak wazelina zwykła, ale jest mniej tłusty i nie wiem ile trzeba by było go nałożyć, żeby był mocno błyszczący...
no dokładnie tak mi się wydawalo, dlatego tez zastanawiałam się czy faktycznie ten preparat pani Wagner ma działanie "lustrotwórcze"
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 10:37   #1500
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
no dokładnie tak mi się wydawalo, dlatego tez zastanawiałam się czy faktycznie ten preparat pani Wagner ma działanie "lustrotwórcze"
Karo powinna się wypowiedzieć skoro go poleciła
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 16:18:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.