Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-11, 14:35   #1
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26

Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.


Witam
Jeśli ten wstęp do prezentacji będzie za długi i nudny to przepraszam, ale chciałbym tak wiele Wam powiedzieć

Od chwili kiedy pierwszy raz, wiedziony chyba węchem smakosza wyczulonym na kobiecy świat , "przywędrowałem" na portal WIZAŻ, podziwiam wszystkie Wasze prace.Robicie i pokazujecie tu bardzo wiele pięknych rzeczy, śliczne kompozycje z różnych fajnych elementów i materiałów, wszystko robione różnymi technikami. Widać w tym wiele prawdziwej pasji i najprawdziwszego talentu. Wielokrotnie powstrzymywałem się przed wyrażaniem zachwytu nad wieloma dziełami Waszych dziewczęcych rąk, a palce aż mnie świerzbiły do pisania jak bardzo podobają mi się niektóre pomysły i ich realizacja - dokładność, kunszt, elegancja, talent. Sam znużony tradycyjnym złotnictwem w którym tkwię od lat i sytuacją na biżuteryjnym złotniczym rynku, a więc zalewem chińską i podobną jej tandetą, szukałem i szukam nadal alternatywy. Nie chcę by zabrzmiało to jako autoreklama, ale dodam, że znaczna część tego co robię trafiła już do ludzi. Oczywiście sam się tym w szczegółach nie zajmowałem , nie miał bym w takim przypadku czasu na pracę i jeszcze jedną wielką życiową pasję jaką jest dla mnie muzyka.
Dzisiaj chciałem pokazać Wam część z tego o czym mówię. Biżuteria jest niealergiczna. Wykonana z absolutnie niealergicznego stopu metali lekkich, takich jak min. glin czyli aluminium. Tego rodzaju materiał ma niezaprzeczalną zaletę, nie ciemnieje tak jak srebro, a ponadto biżuteria zachowuje nadane jej walory wizualne i estetyczne bardzo długo, jest lekka, przyjazna zdrowiu oraz środowisku. Głównym założeniem było, by pomimo swoich znacznych gabarytów jak na pierwszy rzut oka, była to biżuteria o prostej formie, lekka, delikatna i elegancka - przyjemna w noszeniu i nieskomplikowana w wytwarzaniu. Tej którą przedstawiam dzisiaj, towarzyszą znane Wam materiały i elementy jak srebro, kamyki z wiedeńskiej firmy Svarowski, linka jubilerska, srebrne wysokopróbne końcówki linek i federingi. Do tego w moich pozostałych pracach dochodzi stal chirurgiczna oraz inne bezpieczne i efektowne zarazem składniki. Olbrzymiej masy materiałów jeszcze nie wykorzystywałem - np.modeliny takiej czy siakiej, lub innych syntetycznych i naturalnych. Jednak gdzieś tam w zamyśle, w planach, te wszystkie rzeczy czekają na swój czas, na swój moment. Wszystko co pokazuję można oczywiście opisać jako hand made jewellery, każda rzecz robiona indywidualnie i głównie ręcznie, nie licząc podstawowych mechanicznych narzędzi z rodziny popoularnych. W znikomej tylko części wykorzystane są tu czysto złotnicze techniki i narzędzia. Od pewnego dość znacznego czasu już wiem, że jednym paniom taka biżuteria odpowiada innym nie. Tak jest też w wypadku Waszych prac, więc wiecie o co chodzi. To jednak rzecz gustu, a z tymi się nie dyskutuje. Może także wśród Was znajdą się osoby którym będzie się podobała, jednak kostruktywna krytyka, ciekawe opinie negatywne oraz sugestie i podpowiedzi będą mile widziane. Wszyscy uczymy się całe życie więc i ja mogę sporo nauczyć się od Was, chociażby widzenia rzeczy pod innym kątem. Mam przecież tutaj do czynienia z płcią piękną, która głównie jest , że tak powiem, stroną konsumującą wytwory pracy biżuterników. A w tym przypadku z dodatkowym atutem - samowystarczalnością w tej dziedzinie. Nie sposób tu wymienić wszystkie osoby, których pomysły i realizacje stoją na najwyższym poziomie zachwycając swoim kunsztem i precyzją. Kobieca wrażliwość na piękno odzwierciedlona jest tu w najbardziej czystej formie. Szczerze powiem, że w wielu przypadkach zazdroszczę w pozytywnym tego słowa znaczeniu
Nauczyłem się już jednego w tym miejscu, same robicie wszystko, począwszy od tworzenia prac po fotografie i trafnie wybraną prezentację. Niektóre z dziewczyn robią fotki wprost artystycznie i profesjonalnie, więc i ja muszę się tego nauczyć
W tej chwili moje zdjęcia wiele jeszcze pozostawiają do życzenia, ale tą dziedziną w odniesieniu do tzw. makrofotografii nigdy się nie zajmowałem i brakuje mi w tym wzgędzie wielu umiejętności. Fografia prezentacyjna dotycząca w szczególności biżuteri jest sztuką wymagającą. W przypadku moich wyrobów wyjątkowo trudną ze względu na barwę i fakturę powierzchni. Przy tej okazji chcę publicznie na forum podziękować ANIIELICY. Nie dość, że jest twórczynią pełną nietuzinkowych pomysłów, osobą o niespożytej energii , twórczynią pięknego rękodzieła, którego efekty bardzo mi przypadły do gustu, to okazując mi przychylność i zrozumienie, swoimi radami i sugestiami na GG - taką zwykłą, a jednak bardzo cenną ciepłą życzliwością, pomogła doporowadzić sprawę zdjęć do takiego stanu, że pomimo ułomności i braków, mogę te fotki przedstawić. Dziękuję Ci bardzo serdecznie Aniu
Myślę, że większość z Was ma w sobie te wszystkie cechy o których wspomniałem w odniesieniu do Ani i macie w sobie tę samą ciepłą życzliwość. Nie zwracałem się co prawda do nikogo innego o informacje czy pomoc, ale potwierdzeniem jest to co czytam w poszczególnych wątkach forum. Bardzo sympatycznie pomagacie sobie nawzajem, podoba mi się to. Jestem niezmiernie zadowolony z faktu, że jest taki portal i że udało mi się tu trafić.

Teraz foty. W sumie natrzaskałem ich ponad setkę, a wstępnie wybrałem z tego ponad siedemdziesiąt
Oj, trzeba się jeszcze wiele nauczyć. Nakombinowałem się nad nimi jak koń pod górę, ubadziałem to wszystko paluchami, skropiłem potem z czoła i doprawiłem łzami z wytrzeszczonych oczu, a efekt nadal nie taki jak zamierzałem. No, ale już dość, jak wyszły tak wyszły. Najgorsze jest to, że gubię się w tym z powodu ilości i nie wiem które wybrać do zamieszczenia, jeśli będą się powtarzały w jakiś sposób to proszę wybaczcie
Sporo tego się nazbierało chociaż to tylko kilka z wielu bransoletek i naszyjników.Do zdjęć wybrałem jak popadło, ale są w różnych próbnych konfiguracjach i dlatego tak ich dużo. Potem jak przejdzie mi nabyta przy tym niechęć do aparatu, dorzucę trochę kolczyków pasujących do kompletu. Proszę oczywiście pięknie, szanowne gremium szalejących uroczych wizażanek o barwne jak zwykle komentarze, miłe będą te czarne i te jaśniejsze - jeśli te drugie się tu znajdą)

/ aramis (onieśmielony)



Na początek kilka fotek z bransoletkami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00 B. sr.green.jpg (110,0 KB, 516 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01 B. s.roz.jpg (115,6 KB, 433 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02 B. s.roz.jpg (94,8 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04 B. sr.cristal.jpg (103,1 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06 B. w.green.jpg (116,7 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11 B. sr.green.jpg (108,8 KB, 402 załadowań)

Edytowane przez aramis_26
Czas edycji: 2007-08-06 o 10:45
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 14:41   #2
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Pierwsza!

łohoho jak dla mnie bomba. No i fotki wyszły super chętnie widziałabym coś takiego na mojej łapce. Z niecierpliwością czekam na więcej

dla Ciebie, Aramis
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 14:46   #3
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
Pierwsza!

łohoho jak dla mnie bomba. No i fotki wyszły super chętnie widziałabym coś takiego na mojej łapce. Z niecierpliwością czekam na więcej

dla Ciebie, Aramis
Dziękuję serdecznie za pierwszy i na dodatek tak ciepły wpis.
Pozdrawiam /aramis
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 14:49   #4
annika1982
Raczkowanie
 
Avatar annika1982
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 396
GG do annika1982
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

wyzsza szkola jazdy


podobaja mi sie bardzo, czekam na wiecej
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away.
annika1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 14:50   #5
qbek!
Zadomowienie
 
Avatar qbek!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 562
GG do qbek!
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

bransy są bardzo piękne!! jednak cała oprawa fotki niezbyt mi leży ... wolałbym żeby na fotce była sama bransoletka! ale naprawde są bombowe!
__________________

qbek! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 14:55   #6
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4329389
Ta przykula moja uwage najbardziej, pomimo rozu za ktorym nie przepadam. Sliczny jest poprostu ten motyw roslinny. Naprawde ladna bizuteria. Fotki na ktore tak narzekasz tez wygladaja swietnie
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:01   #7
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Nie wiem co napisać z wrażenia Kompozycja zdjęcia bardzo mi się podoba A same bransoletki śliczne - niby proste w formie ale mają to coś - zielona jest moim faworytem
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 15:06   #8
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Witam
Interesujące, chociaż nie mój styl, zbyt masywne, a na zdjęciach zbyt wiele elementów, nie wiadomo czy chodzi o kwiatek, flakonik czy bransę.
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:15   #9
myszka1313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 172
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Moją faworytką także zielona chociaz wzór na różowej tez mi sie podoba,ale nie lubie różu;] Gratuluje precyzji i swietnego wykonania.Zaskoczył mnie tak długi wstęp ale cały przeczytałam z ciekawością.Jesteś chyba pierwszym mężczyzną od ktorego słysze(a własciwie czytam)Tyle pochlebnych uwag na temat płci pięknej
__________________
Konsultantka AVON


"Everytime I hear thunder I wonder if Vampires are playing baseball"
myszka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:16   #10
..:marisa:..
Raczkowanie
 
Avatar ..:marisa:..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 285
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Ło mamusiu, piękne
..:marisa:.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:17   #11
kluskapms08
Raczkowanie
 
Avatar kluskapms08
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 320
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

wow muszę najpierw wyjść z szoku ...........Drogi Aramisie robisz coś naprawde niezwyklego osobiscie jestem zachwycona bransoletka z zielonymi oczkami , ale jakbym to ja miala być jej właścicielką to wolałabym ,żeby była jeszcze delikatniejsza w sensie szerokości ..............ale naprawde super ...............widzę,że ja z moimi pierwszymi pracami mogę się schować na tym forum........bo jest to forum profesjonalistów

GRATULUJĘ UMIEJĘTNOŚCI I POMYSŁÓW
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
kluskapms08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 15:23   #12
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Kochani, nie potrafię poradzić sobie z wielocytowaniem więc zbiorczo odpowiem : annika 1982
qbek!
Czarny Kotku
Kasiu 83

nawet nie wiecie jak bardzo cieszy mnie
fakt iż podobają Wam się te branse.
Gorąco dziękuję za wszystkie dotychczasowe komentarze

Osobno wrócę jeszcze do Ciebie gbek!, kolego po fachu - jak mnie poinformowano w sympatyczny sposób.
Tak jak Ty wolałbym fotki bez dodatków, ale wierz mi próbowałem. Niestety
jasna barwa i prostota formy chyba wykluczają taką prezentację, fotki są strasznie ubogie. Jedyne obejście tego problemu to tak duże powiększenie, że sam przedmiot musiałby zajmować cały ekran. Może kiedyś dojdę do odpowiednich innych rozwiązań i umiejętności

pozdro / aramis
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:27   #13
aisah
Zakorzenienie
 
Avatar aisah
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraina zwana Tarnowskimi Górami :)
Wiadomości: 4 460
GG do aisah
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

są PRZEŚLICZNE
__________________

aisah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:31   #14
iena
Raczkowanie
 
Avatar iena
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
GG do iena
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Ale się napisałeś i narobiłeś Aramisie.
Ja jestem zbyt leniwa do pisania i często odpowiadam jednym zdaniem lub wyrazem.
Lubię takie proste kształty, delikatne i chłodne kolorki
Pasuje mi ten najbardziej
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...1&d=1178893514
iena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:32   #15
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Witam
Interesujące, chociaż nie mój styl, zbyt masywne, a na zdjęciach zbyt wiele elementów, nie wiadomo czy chodzi o kwiatek, flakonik czy bransę.
W ogólny zarysie naświetliłem problem przeładowanych zdjęć w
odpowiedzi dla gabka, cieszę się jednak, że same główne obiekty są dla Cieie interesujące

Pozdrawiam
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:33   #16
rina.k
Zadomowienie
 
Avatar rina.k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 426
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Aramisie, Twoje bransoletki są piękne ! . myślę, że są bardzo kobiece. najbardziej do gustu przypadła mi TA.
co do fotek, są ok. ale rzeczywiście za dużo tam się dzieje. zrezygnowałabym z flakonika - jest zbędny, a bransoletki umieściłabym w centrum zjęcia .
czekam na kolejną porcję Twoich dzieł
__________________
-----------------------
[]
[][] moje mozaiki...
...i inna biżuteria [][][]
rina.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:33   #17
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Różowe są śliczne. Obie. Jestem ciekawa innych Twoich prac.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:39   #18
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Cytat:
Napisane przez myszka1313 Pokaż wiadomość
Moją faworytką także zielona chociaz wzór na różowej tez mi sie podoba,ale nie lubie różu;] Gratuluje precyzji i swietnego wykonania.Zaskoczył mnie tak długi wstęp ale cały przeczytałam z ciekawością.Jesteś chyba pierwszym mężczyzną od ktorego słysze(a własciwie czytam)Tyle pochlebnych uwag na temat płci pięknej

Dzięki za pozytywny, aprobujący post i gratulacje
Co do mojego sposobu traktowania żeńskiego rodzaju - pełne przekonanie o jego słuszności to wynik doświadczenia i szacunek nabyty z mlekiem matki
pozdrowionka/ aramis
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:40   #19
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Bardzo ładne i ciekawe Ale na zdjęciach zostawiłabym tylko bransoletki, kwiatki i flakoniki są zbędne.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 15:42   #20
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Cytat:
Napisane przez ..:marisa:.. Pokaż wiadomość
Ło mamusiu, piękne
Łooo Mariso gorąco dziękuję za Twoją reakcję
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:44   #21
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

No, no. no... rzeczywiście wyższa szkoła jazdy Są na prawde śliczne. Mi najbardziej spodobała się pierwsza i druga bransoletka. Zadziwiło mnie, że mimo iz mają one masywną formę to przez odpowiednio dodane kryształki oraz ciekawy deseń stają się delikatne. szczerze mówiąc mam mieszane uczucia co do tego czy załozyłabym taka bransoletkę, ponieważ nie noszę raczej bizuterii w tym stylu, ale one są na prawde ładne.

Pozdrawiam
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:46   #22
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Cytat:
Napisane przez kluskapms08 Pokaż wiadomość
wow muszę najpierw wyjść z szoku ...........Drogi Aramisie robisz coś naprawde niezwyklego osobiscie jestem zachwycona bransoletka z zielonymi oczkami , ale jakbym to ja miala być jej właścicielką to wolałabym ,żeby była jeszcze delikatniejsza w sensie szerokości ..............ale naprawde super ...............widzę,że ja z moimi pierwszymi pracami mogę się schować na tym forum........bo jest to forum profesjonalistów

GRATULUJĘ UMIEJĘTNOŚCI I POMYSŁÓW
Jak w poprzednich odpowiedziach, serdeczne dzięki za cały post.
O swoje umiejętności się nie martw, przyjdą same kiedy ma się pasję

aramis
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:50   #23
qbek!
Zadomowienie
 
Avatar qbek!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 562
GG do qbek!
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

no cóż, jeżeli z Twoich spostrzeżen tak wychodzi to ja się nie wtrącam
__________________

qbek! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:50   #24
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Cytat:
Napisane przez aisah Pokaż wiadomość
są PRZEŚLICZNE
Dzięki aisah Bardzo

Cytat:
Napisane przez iena Pokaż wiadomość
Ale się napisałeś i narobiłeś Aramisie.
Ja jestem zbyt leniwa do pisania i często odpowiadam jednym zdaniem lub wyrazem.
Lubię takie proste kształty, delikatne i chłodne kolorki
Pasuje mi ten najbardziej
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...1&d=1178893514
Witaj iena
Tak, Ty wiesz ile się namęczyłem
A ta która Ci się podoba trafi do Ciebie, jeśli stworzysz ku temu szansę

Pozdrowionka
aramis

Cytat:
Napisane przez rina.k Pokaż wiadomość
Aramisie, Twoje bransoletki są piękne ! . myślę, że są bardzo kobiece. najbardziej do gustu przypadła mi TA.
co do fotek, są ok. ale rzeczywiście za dużo tam się dzieje. zrezygnowałabym z flakonika - jest zbędny, a bransoletki umieściłabym w centrum zjęcia .
czekam na kolejną porcję Twoich dzieł
Dziękuję
Odpisuję po kolei = nie wiem jak się to robi z tym wielocytowaniem.
Miło mi, że podobają Ci się te prace, także uważam że są kobiece.
No a zdjęcia? Są jakie są, ateż mi przeszkadza zbyt bogata otoczka.
Pewnie kiedyś będzie lepiej

Ciepło pozdrawiam / aramis

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Różowe są śliczne. Obie. Jestem ciekawa innych Twoich prac.
Witam z sympatią
Dziękuję za ciepły odbiór.
Niebawem wrzucę znów kilka fotek, bo jak napisałem we wstępie natrzaskałem ich wiele, próbując różnych ustawień aparatu. Niestety będą z tymi samymi ozdobnikami i dlatego się nie śpieszę, na razie mam dosyć zabawy w fotografa.
Pozdrowionka ze Szczecina
/aramis

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2007-05-12 o 16:55
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:11   #25
Larisa9
Raczkowanie
 
Avatar Larisa9
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 89
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

suuuuuuuuuuuuuuuuper:ślin a: siwetne, z chęcią bym taka kupila
Larisa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:23   #26
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Miłe przejazne Towarzystwo , pogubiłem się już w tych odpowiedziach na poszczególne posty, PRZEPRASZAM i proszę wybaczcie.
Muszę powiedzieć jeszcze raz, że wszyscy, wszystkie jesteście bardzo mili i sympatyczni. Całe to biżuteryjno wizażowe podwórko jest super fajne.
Dzękuję Wam wszystkim równocześnie jak na tę chwilę. Potem, może na zimno ,uda mi się ogarnąć całość wątka.Czytam w każdym bądź razie z satysfacją i wdzięcznością wszystkie komentarze

aramis (uśmięchnięty od ucha do ucha
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:31   #27
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

No, wredne też bywamy, w każdym bądź razie: umiemy.
Więc nie daj się nam nabrać, że nie grozi Ci nic więcej niż tylko te nasze kobiece powłóczyste spojrzenia...


Witamy (<-- mrugam, bo chyba Cię już przywitałam w wątku o czernieniu srebra, ale co tam, może być drugi raz ) na forum, bardzo serdecznie.

A biżu, no jacha, że jestem ciekawa, , wiem, wiem, coś koło 70 fot wybrałeś...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:51   #28
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Jestem w szoku. Jak dla mnie to jedne z najlepszych prac jakie tutaj widziałam! Bardzo oryginalne!
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 17:12   #29
magaskas
Raczkowanie
 
Avatar magaskas
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 60
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Omal nie spadłam z krzesła. Twoje prace są świetne!!
__________________
Zatrzymać nieskończoność w garści i wieczność w chwili...
magaskas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 17:21   #30
Atallayah
Zadomowienie
 
Avatar Atallayah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 792
GG do Atallayah
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Jesli każdy się wypowiada to wypowiem sie i ja
Bransoletka mnie zaskoczyła, pozytywnie rzecz jasna. Chociaz osobiscie bym nie nosiła to z pewnoscia bardzo elegancko sie prezentuje na nadgarstku. Co do całej pracy wlozonej w branse to pozostaje mi sie tylko ukłonic przed autorem - dla mnie taki poziom zaawansowania jest chyba nieosiągalny. Bede miec jednak czelność i czepie sie prezentacji.
Po pierwsze - KARTON jest pognieciony, co (zakładam teraz iż jestem potencjalna klientka) redukuje prawdopodobieństwo zakupu o jakies... 75%. Ja rozumiem kwiatki i flakoniki, ale cos takiego jak pognieciony karton.... oejejjeejejjjj.....
Falkonik zreszta tez mi tu nie pasuje - proponowałabym kamienienie czy jakies inne naturalne otoczenie - rattan czy jakies takie, a najlepiej szkło, ale jakies takie bardziej wyrafinowane.
Kwiaty uważam, że są ok, chociaz niekoniecznie TE (na kwiatach sie nie znam wiec nazwy nie podam) do TAKIEJ bizu - dość toporej w swej formie. Sugerowałabym jeden kwiat,a nie cały bukiecik. Sądze, ze bukieciki lepiej pasuja do kolczyków czy wisiorków.
Oświetlene jest dobre, cienie nie tzucaja sie w oko i mozna sobie w miekki i przyjemny sposób (bo takie wrażenie wywołuje na mnie zdjecie w całokształcie minus wady ;p) poogladac bizu

To chyba tyle
__________________
20.04- NOWOŚĆI!!!

Atallayah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.