Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 12:47   #1201
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Vea dzięki za życzenia
oklaski to chyba nie dla mnie, jeszcze nic nie wklejałam bo czekam na paczkę a te z rossmanna ewentualnie w domu wkleję chociaż alterra wszystkim tu dobrze znana jest więc nie wiem czy jest sens...
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:01   #1202
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A widzisz, bo ja jakoś uznałam, że to, co zamówiłaś, już masz
Daj znać jak się glinki będą sprawowały.
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:11   #1203
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A widzisz, bo ja jakoś uznałam, że to, co zamówiłaś, już masz
Daj znać jak się glinki będą sprawowały.
spoko
chciałam sobie wziąć całą tubkę białej ale wolałam nie ryzykować i wzięłam różową i białą takie po 10g

a jak już piszę to z Alterry wzięłam żel pod prysznic mango chyba, mleczko do ciała brzoskwiniowe, odżywkę do włosów granat i aloes, i preparat do demakijażu oczu ale 30ml na próbę
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:14   #1204
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Vea - raz jeszcze
I brawo za zakupy super są.

Tai - wklejaj zdjęcia!!! W końcu my sie tu chwalimy zakupami ja chętnie obejrzę, bo nie posiadam wszystkiego co zakupiłas
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:19   #1205
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Tai - wklejaj zdjęcia!!! W końcu my sie tu chwalimy zakupami ja chętnie obejrzę, bo nie posiadam wszystkiego co zakupiłas
no dobra wrócę do domu to wkleję a co tam
na razie jeszcze mam resztki poprzednich ale dostałam bon to musiałam polecieć rozumiecie

żel pod prysznic bentley organic normalnie mam od połowy maja i została 1/4 butelki jeszcze
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:22   #1206
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula
Wachlarzyku

gratuluje Wam świetnych zakupów

ja nadal jestem zachwycona serum i kremem AR i sanoflore na niedoskonałości jest rewelacyjny

zazywam wszystko grzecznie i robie liste

Malgosiu nie miealm auta nad morzem i bylam tylko na helu i w gdyni pociągiem :/ i po tych wyprawach mam PKP dosyc na bardzo bardzo dlugo.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:37   #1207
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Hola ola -
a ja mam dzisiaj całkiem fajne włosy i nawet nie wiem którym szamponem je rano umyłam nie tak fajne jak po pomidorkach , ale mogą być
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 13:38   #1208
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a ja mam dzisiaj całkiem fajne włosy i nawet nie wiem którym szamponem je rano umyłam nie tak fajne jak po pomidorkach , ale mogą być
ja mam niefajne bo myłam wczoraj w misce a tak to ciężko je spłukać (a nie mamy ciepłej wody do czwartku chyba )
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:39   #1209
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A propos standardów,to muszę z Wami się podzielić taką krótką opowieścią,jak to na Jarmarku Dominikańskim natknęłam się na stoisko BIOKOSMETYKÓW. Stoisko oklejone z każdej strony takim właśnie jaskrawym opisem. Niestety kremiki po ok. 8-12 złotych zawierały wszystko jak leci: parafinę,oleje mineralne,wszystkie Pegi,parabeny,co tylko dusza zapragnie. No,ale opakowania miały bardzo kwieciste. Jakaś firma nic mi w ogóle nie mówiąca z nazwy.
Ptyam się więc bardzo uprzejmie Pani sprzedającej,dlaczego ta nazwa - biokosmetyki. Dyskusja nie była zbyt skomplikowana,bo ona w ogóle nie rozumiała moich pytań. Mówiłam,że certyfikaty,normy,nic jej to nie mówiło... Przyparta do muru stwierdziła,że one przychodzą jako bio od producenta,i skoro producent tak twierdzi,to tak musi być
No pięknie Osoba która nie zna się na składach i na nie nie patrzy, mogłaby się naciąć Ja ostatnio byłam z koleżanką w Douglasie, chciała sobie kupić puder sypki.. pani zaczęła wyciągać pudry po 150-200 zł, ja tam na składach się nie znam ale pozwoliłam sobie popatrzeć i nawet ja załamywałam ręcę.. i krótka dyskusja o nowym pudrze "mineralnym" artdeco bodajże, który nafaszerowany był parabenami z panią tam pracującą zakończyła się tekstem pani: no tak ma parabeny, ja nie wiem czy to dobrze czy źle ale ma, może i istnieją jakieś naturalne konserwanty ale one pewnie też są szkodliwe więc na jedno wychodzi.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Napisz proszę coś więcej o kuomaye miałas ten jasniejszy kolor? Jest żółty czy różówy? Ładnie sie trzyma, matuje?

Puder dokładnie ten, do którego dałam link nie wiem który to numer, ale napewno ciepły beż.
Ciepły beż to 02 Dziękuje za informacje

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Je, je, je... Caameroon wróciła
I już się zdążyła rozgadać i nakupować

Bardzo prosiłabym o recenzję wcierki Capitavit - czy coś robi, jeśli tak to co, jak pachnie, jaka jest w użyciu... no wszystko bym chciała wiedzieć

To się jeszcze pochwalę, że dosłownie przed chwilą mi paczkonosz przyniósł zamówienie z mazideł

Hydrolaty:
- oczarowy
- aloesowy
- bławatkowy
- próbeczki: lawendowego i z róży stulistnej

Oleje:
- z orzecha włoskiego
- macerat brzozowy
- próbka: tamanu

I mleczko winogronowe

No to już muszę teraz wypięknieć
Tak jest wróciła, zdążyła się rozgadać i nakupować

Jak tylko zacznę używać wcierki regularnie (musze ) to zdam relacje z działania, mam nadzieję, że włoski przestaną mi chociaż troche wypadać Jeśli chodzi o użycie to ja przelałam do plastikowej butelki z atomizerem (na zdjęciu) więc używa mi się jej bardzo łatwo, psikam i wcieram Normalnie jest w opakowaniu szklanym, jak syrop. Zapach ma typowo ziołowy, przy nakładaniu nie bardzo intensywny, mi nie przeszkadza (choć wąchana z opakowania daje po nosie) ale reakcja rodzicielki jak weszła do mojego pokoju: matko, co tak śmierdzi Dla mnie aż tak strasznie nie śmierdzi, bywało gorzej

Piękne zakupy
Na co jest macerat brzozowy? A to mleczko winogronowe jakie ma właściwości?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1170.jpg (163,7 KB, 23 załadowań)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:57   #1210
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Jak tylko zacznę używać wcierki regularnie (musze ) to zdam relacje z działania, mam nadzieję, że włoski przestaną mi chociaż troche wypadać Jeśli chodzi o użycie to ja przelałam do plastikowej butelki z atomizerem (na zdjęciu) więc używa mi się jej bardzo łatwo, psikam i wcieram Normalnie jest w opakowaniu szklanym, jak syrop. Zapach ma typowo ziołowy, przy nakładaniu nie bardzo intensywny, mi nie przeszkadza (choć wąchana z opakowania daje po nosie) ale reakcja rodzicielki jak weszła do mojego pokoju: matko, co tak śmierdzi Dla mnie aż tak strasznie nie śmierdzi, bywało gorzej

Piękne zakupy
Na co jest macerat brzozowy? A to mleczko winogronowe jakie ma właściwości?
Ha, jak ziołowo pachnie to fajnie - ziołowe zapachy lubię A nabłyszcza chociaż troszeczkę, odżywia?

Oba i macerat brzozowy i mleczko winogronowe zakupione z przeznaczeniem "na dziób" zamiast kremu, bo zapach oleju z pestek malin mnie wykańcza...

Macerat brzozowy (za Mazidłami):
"charakteryzuje się [...] lekką i nie pozostawiającą na skórze tłustego filmu konsystencją oraz niekomodogennością (nie powoduje powstawania zaskórników).
Macerat regeneruje i koryguje naturalną barierę ochronną skóry zapewniając jej właściwe nawilżenie, a także [...] wykazuje łagodne działanie odkażające, oczyszczające, ściągające i przeciwzapalne.
Jest doskonałym składnikiem preparatów przeznaczonych do pielęgnacji i regeneracji tłustej, zanieczyszczonej cery.
Posiada także właściwości wybielające piegi oraz plamy, spowodowane niewłaściwym rozmieszczeniem pigmentu."

A mleczko winogornowe (też za Mazidłami):
*wzmacnia warstwę lipidową naskórka i zapobiega utracie wody;
*nadaje skórze miękkość, gładkość i elastyczność;
* regeneruje i odżywia oraz łagodzi podrażnienia;
*działa przeciwzapalnie i przeciwstarzeniowo;
*chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników;
* chroni skórę przed promieniowaniem UVB;
*wzmacnia włókna kolagenu i elastyny- wzrost jędrności i elastyczności skóry;
*polepsza mikrokrążenie - profilaktyka cellulitu;
*wzmacnia naczynia włosowate skóry - profilaktyka obrzęków i cieni pod oczami; pielęgnacja cery naczynkowej;
*działa nawilżająco"

Na mnie podziało hasło o zmniejszaniu cieni pod oczami
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 14:09   #1211
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ha, jak ziołowo pachnie to fajnie - ziołowe zapachy lubię A nabłyszcza chociaż troszeczkę, odżywia?

Oba i macerat brzozowy i mleczko winogronowe zakupione z przeznaczeniem "na dziób" zamiast kremu, bo zapach oleju z pestek malin mnie wykańcza...

Macerat brzozowy (za Mazidłami):
"charakteryzuje się [...] lekką i nie pozostawiającą na skórze tłustego filmu konsystencją oraz niekomodogennością (nie powoduje powstawania zaskórników).
Macerat regeneruje i koryguje naturalną barierę ochronną skóry zapewniając jej właściwe nawilżenie, a także [...] wykazuje łagodne działanie odkażające, oczyszczające, ściągające i przeciwzapalne.
Jest doskonałym składnikiem preparatów przeznaczonych do pielęgnacji i regeneracji tłustej, zanieczyszczonej cery.
Posiada także właściwości wybielające piegi oraz plamy, spowodowane niewłaściwym rozmieszczeniem pigmentu."

A mleczko winogornowe (też za Mazidłami):
*wzmacnia warstwę lipidową naskórka i zapobiega utracie wody;
*nadaje skórze miękkość, gładkość i elastyczność;
* regeneruje i odżywia oraz łagodzi podrażnienia;
*działa przeciwzapalnie i przeciwstarzeniowo;
*chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników;
* chroni skórę przed promieniowaniem UVB;
*wzmacnia włókna kolagenu i elastyny- wzrost jędrności i elastyczności skóry;
*polepsza mikrokrążenie - profilaktyka cellulitu;
*wzmacnia naczynia włosowate skóry - profilaktyka obrzęków i cieni pod oczami; pielęgnacja cery naczynkowej;
*działa nawilżająco"

Na mnie podziało hasło o zmniejszaniu cieni pod oczami
Wiesz, ja jej użyłam dopiero raz i u mnie wyglądało to tak, że wtarłam ją sobie na pare godzin przed myciem włosów. O odżywieniu nie mogę się zatem na razie wypowiedzieć, o nabłyszczeniu raczej też nie bo głównie psikałam ją na skóre głowy i włosy przy głowie ale też go nie zauważyłam Ale wydawały mi się bardziej sprężyste

Oj dziękuje Ci bardzo za cudowne opisy
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 15:04   #1212
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

zatem wklejam
1. mleczko do ciała brzoskwinia&liczi
2. żel pod prysznic mango&trawa cytrynowa
3. odżywka do włosów aloes&granat
4. preparat do demakijażu oczu brzoskwiniowy skóra normalna&mieszana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21082011327.jpg (53,0 KB, 23 załadowań)
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 15:31   #1213
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
zatem wklejam
1. mleczko do ciała brzoskwinia&liczi
2. żel pod prysznic mango&trawa cytrynowa
3. odżywka do włosów aloes&granat
4. preparat do demakijażu oczu brzoskwiniowy skóra normalna&mieszana
Kupiłam ten preparat do demakijażu w miniaturce i podzielam opinie wielu innych dziewczyn, niestety do niczego się on nie nadaje. Ciekawa jestem, jak Ci się podoba. Leniwa się zrobiłam i nie chce mi się robić zdjęć

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A ten almost jest w płynie czy w kompakcie? Kryje choć trochę? Bo tak go zachwalacie, że aż miałabym ochote zdradzić nature

Biedna Zai, wróci a my ją ze wszystkich stron zaatakujemy o minerałki Żeby tylko od nas nie uciekła

Właśnie, jeśli chodzi o ilość kolorów to Pixie zaszalało.. i traf tu w odpowiedni, bez pomocy p. Sylwii chyba się nie obejdzie. Martwią mnie tylko negatywne opinie Anuli i Czarodzielnicy Ja chyba dam jeszcze jedną szanse Lumiere, właściwie to i tak nie mam wyboru, bo po za tymi próbkami nie mam nic Ale na wszelki wypadek nie będę używała pudru perłowego. A podkład AMB chyba naprawde mnie uczula



Oj Ty masz bardzo fajną buźke przestań Zresztą sama widzisz, Czarodzielnica też nie była z Pixie zadowolona.
Anula, a porównywałaś może starą i nową wersje Lavery o2? Różnią się od siebie kolorystycznie? A ta 1 wpada choć trochę w róż czy nie? Dziękuje Kochana za propozycje podesłania próbeczki, jeśli samo zdjęcie (o które na pewno Ci poprosze) mi wiele nie powie to może skorzystam

A zachowanie pani z ekodrogerii było naprawdę bardzo ładne Zapamiętam sobie ten sklep



Tobie też Pixie nie pasowały a co było z nimi nie tak? O jakiej formule mówisz? Cover de luxe? Bo z tego co ja przeczytałam na aukcji allegro to ona ma wrócić tylko ze składu wycofają alantoine.



Oo, no to pozazdrościć takiego wyboru To dlaczego u nas przepraszam kolorystyke tak okroili

SekretnyWachlarz, miłego wyjazdu
mhm0808, piękne zakupy
Czarodzielnica, T'ai, wszystkiego najlepszego Bo chyba obie miałyście niedawno urodzinki
Co do minerałów, to się nie sugeruj, trzeba samemu poszukać swojego Graala. Pixie było u mnie nietrwałe. Na obronę dodam, że to były pierwsze minerałki, jakich używałam i byłam zielona w temacie. Ogólnie wolę minerały o krótszym składzie, a pixie ma dość dużo dobroci.
Zamówiłam teraz lily lolo. Dostawa jest teraz dużo tańsza, za kuriera płacę 9, 50 zł, a więc kuszę Was

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Czarodzielnica, T'ai, wszystkiego najlepszego Bo chyba obie miałyście niedawno urodzinki
Dziękuję, dostałam od przyjaciółek moździerz do ziół
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 16:16   #1214
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Kupiłam ten preparat do demakijażu w miniaturce i podzielam opinie wielu innych dziewczyn, niestety do niczego się on nie nadaje. Ciekawa jestem, jak Ci się podoba.
widziałam sporo negatywnych opinii ale czasami coś akurat nam podpasuje mimo wszystko
ale specjalnie wzięłam miniaturę by aż tak bardzo znów nie ryzykować
spróbuję wieczorem
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 16:29   #1215
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

mnie po tym preparacie do makijazu piekły oczy
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 17:08   #1216
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Co do minerałów, to się nie sugeruj, trzeba samemu poszukać swojego Graala. Pixie było u mnie nietrwałe. Na obronę dodam, że to były pierwsze minerałki, jakich używałam i byłam zielona w temacie. Ogólnie wolę minerały o krótszym składzie, a pixie ma dość dużo dobroci.
Zamówiłam teraz lily lolo. Dostawa jest teraz dużo tańsza, za kuriera płacę 9, 50 zł, a więc kuszę Was

Dziękuję, dostałam od przyjaciółek moździerz do ziół
Kusisz
No tak, trzeba samemu przetestować i przekonać się o efektach na własnej skórze.. dosłownie

Super Na pewno zrobisz z niego dobry użytek

Dziewczyny pomocy, jakie naturalne sposoby znacie na wypadające włosy? Przed chwilą na skórę głowy użyłam wcierki Capitavit a na długości włosów Vatiki.. i przy nakładaniu olejku na rękach zostało mi tyle włosów, że aż się przeraziłam Wiem, że odpowiedni szampon, odżywka ale coś jeszcze?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 17:14   #1217
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Dziewczyny pomocy, jakie naturalne sposoby znacie na wypadające włosy? Przed chwilą na skórę głowy użyłam wcierki Capitavit a na długości włosów Vatiki.. i przy nakładaniu olejku na rękach zostało mi tyle włosów, że aż się przeraziłam Wiem, że odpowiedni szampon, odżywka ale coś jeszcze?
Cameron mnie na pocatku roku włosy wypadaly garściami po przygodzie z dukanem i uratowały mnie tabsy Revalid.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 17:14   #1218
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziękuję za zainteresowanie trzymamy sie jakoś. Przy Młodej bardzo dobrze, jak jej nie mam w zasięgu wzroku różnie . Czekamy na informacje o terminie powtórnego rezonansu i operacji - czekanie to nic fajnego, ale nie ma wyjścia, więc czekamy dzielnie
Ja nienawidzę czekaćto prawda nie macie wyjscia jak grzecznie czekać.
Najważniejsze ze diagnoza postawiona i wiadomo co można z tym zrobić.Niepewność byłaby gorsza
Dawaj znać co i jak
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 18:04   #1219
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Napisz proszę coś więcej o kuomaye miałas ten jasniejszy kolor? Jest żółty czy różówy? Ładnie sie trzyma, matuje?
Mialam ten jasniejszy kolorek, i wedlug mnie nie ma w nim rozu - to ladny bez. W moim przypadku lepiej sie trzymal niz probka Lavery, ktora mialam. Ale i tak nie dawal sobie rady z moja tlusta skora Dlatego uzywalam go w takie mniej intensywne dni. Od razu po nalozeniu dawal bardziej matowy efekt niz Lavera, ale do nienaturalnych podkladow mu daleko. Fajny produkt, ale bede poszukiwac dalej
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 18:05   #1220
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A ten almost jest w płynie czy w kompakcie? Kryje choć trochę? Bo tak go zachwalacie, że aż miałabym ochote zdradzić nature

Właśnie, jeśli chodzi o ilość kolorów to Pixie zaszalało.. i traf tu w odpowiedni, bez pomocy p. Sylwii chyba się nie obejdzie. Martwią mnie tylko negatywne opinie Anuli i Czarodzielnicy Ja chyba dam jeszcze jedną szanse Lumiere, właściwie to i tak nie mam wyboru, bo po za tymi próbkami nie mam nic Ale na wszelki wypadek nie będę używała pudru perłowego. A podkład AMB chyba naprawde mnie uczula



Wejdz w moje recenzje i zobacz tam jest almost-jako jedyny podkład w kompakcie ma na chyba ponad 100 recenzji aż 4 gwiazdki.Jest wspaniały,cudowny:l ove:Lekki niesamowicieKilka machnieć pędzlem i masz piękną twarz nadającą się na okładkę.
Kryję wyśmienicieJa go używałam w ciąży jak byłam na twarzy wyspana wielkimi,czerwonymi pryszczamii to tylko dzięki niemu nie wstydziłam się z takim ryjem wychodzić z domu.
Polecam jak nic innego na świecieW ogóle nie czujesz,że masz cokolwiek na twarz,a efektu maski to się nim chyba zrobić nie da-mi się nigdy nie udało.

Ja właśnie wysyłam foty do Pani Sylwi,bo odpisała,że chętnie pomożei zobacze co z tego będzie.Wez też tak zrób.


Brawa dziewczyny za zakupy i solenizantkom składam jak najlepsze życzenia
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 18:14   #1221
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Cameron mnie na pocatku roku włosy wypadaly garściami po przygodzie z dukanem i uratowały mnie tabsy Revalid.
Dziękuje bardzo za podpowiedź Chyba nie obejdzie się bez tabletek

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wejdz w moje recenzje i zobacz tam jest almost-jako jedyny podkład w kompakcie ma na chyba ponad 100 recenzji aż 4 gwiazdki.Jest wspaniały,cudowny:l ove:Lekki niesamowicieKilka machnieć pędzlem i masz piękną twarz nadającą się na okładkę.
Kryję wyśmienicieJa go używałam w ciąży jak byłam na twarzy wyspana wielkimi,czerwonymi pryszczamii to tylko dzięki niemu nie wstydziłam się z takim ryjem wychodzić z domu.
Polecam jak nic innego na świecieW ogóle nie czujesz,że masz cokolwiek na twarz,a efektu maski to się nim chyba zrobić nie da-mi się nigdy nie udało.

Ja właśnie wysyłam foty do Pani Sylwi,bo odpisała,że chętnie pomożei zobacze co z tego będzie.Wez też tak zrób.


Brawa dziewczyny za zakupy i solenizantkom składam jak najlepsze życzenia
Dziękuje, już lece przeczytać Twoją recenzje Jest delikatny, lekki, kryje, nie daje efektu maski, robi cudo z twarzą.. po co ja pytałam

Ja wczoraj napisałam do pani Sylwii ale do tej pory mi nie odpisała Więc nic na razie nie wyślę Ale ciesze się, że Ty dostałaś odpowiedź Wysyłaj, wysyłaj
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 18:26   #1222
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Kusisz
No tak, trzeba samemu przetestować i przekonać się o efektach na własnej skórze.. dosłownie

Super Na pewno zrobisz z niego dobry użytek

Dziewczyny pomocy, jakie naturalne sposoby znacie na wypadające włosy? Przed chwilą na skórę głowy użyłam wcierki Capitavit a na długości włosów Vatiki.. i przy nakładaniu olejku na rękach zostało mi tyle włosów, że aż się przeraziłam Wiem, że odpowiedni szampon, odżywka ale coś jeszcze?
Caameroon ja Cię rozumiem u mnie tak samo włosy mi strasznie wypadają, zwłaszcza jak nakładam oleje i robię masaż głowy, nie pozostaje nam nic innego jak olejować, łykać suplementy, myć szamponem wzmacniąjacym i nie przejmować się bo to ponoć pogarsza jeszcze wypadanie
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 19:04   #1223
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy, jakie naturalne sposoby znacie na wypadające włosy? Przed chwilą na skórę głowy użyłam wcierki Capitavit a na długości włosów Vatiki.. i przy nakładaniu olejku na rękach zostało mi tyle włosów, że aż się przeraziłam Wiem, że odpowiedni szampon, odżywka ale coś jeszcze?
W poprzedniej części wątku była dyskusja o ziołowych metodach na wypadanie włosów. Dobry jest np. samorobiony sok z pokrzywy, ponoć jednak najlepsze są młode pokrzwy.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 19:16   #1224
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za podpowiedź Chyba nie obejdzie się bez tabletek



Dziękuje, już lece przeczytać Twoją recenzje Jest delikatny, lekki, kryje, nie daje efektu maski, robi cudo z twarzą.. po co ja pytałam

Ja wczoraj napisałam do pani Sylwii ale do tej pory mi nie odpisała Więc nic na razie nie wyślę Ale ciesze się, że Ty dostałaś odpowiedź Wysyłaj, wysyłaj
Ja napisałam w sobote,a odpowiedz dzisiaj.To Ty się spodziewaj jutro

Jeszcze wam napiszę o płynie micelarnym AO-nie polecamPłyn to płyn,a to to jakaś olejowa wodaNie wiem jak ja zmęczę.Normalnie jakbym się jakimś wodnym olejem zmywała ble!
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 21:16   #1225
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Caameroon ja Cię rozumiem u mnie tak samo włosy mi strasznie wypadają, zwłaszcza jak nakładam oleje i robię masaż głowy, nie pozostaje nam nic innego jak olejować, łykać suplementy, myć szamponem wzmacniąjacym i nie przejmować się bo to ponoć pogarsza jeszcze wypadanie

Pusia a jakiego szamponu i oleju używasz? Widać jakąś poprawę? Właśnie, ważne jest żeby się tym nie przejmować i nie denerwować, przeczytałam nawet, że dermatolog komuś polecił pić melise

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
W poprzedniej części wątku była dyskusja o ziołowych metodach na wypadanie włosów. Dobry jest np. samorobiony sok z pokrzywy, ponoć jednak najlepsze są młode pokrzwy.
Dziękuje hey, będę musiała przepatrzeć pierwszą część wątku bo jakoś ten temat mi umknął. A taki gotowy sok z pokrzywy Succus Urticae lub kupne suszone liście pokrzywy też mogłyby być? Zadziałałyby tak samo?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja napisałam w sobote,a odpowiedz dzisiaj.To Ty się spodziewaj jutro

Jeszcze wam napiszę o płynie micelarnym AO-nie polecamPłyn to płyn,a to to jakaś olejowa wodaNie wiem jak ja zmęczę.Normalnie jakbym się jakimś wodnym olejem zmywała ble!
Będę cierpliwie czekała Jak nie jutro to może następnego dnia dostane odpowiedź

Ajć Dziękujemy za opinie i ostrzeżenie Może akurat okaże się do tego niewydajny i szybko się skończy
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-08-22 o 21:19
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 21:19   #1226
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

mi też dermatolog radziła nie przejmować się wypadaniem ale przyznam że ciężko
no i ja wcieram na razie co przepisała i łykam tabletki


użyłam preparatu do demakijażu Alterry i faktycznie szału nie ma
na co dzień bym raczej nie chciała używać (wolę swoje mleczko schellera) ale takie małe na podróż może być
nie szczypało mnie co prawda ale najpierw roztarło mi tusz i cienie dookoła oczu jeszcze bardziej aż na skronie
zmyłam z rzęs i powiek a resztę spłukałam jak myłam twarz żelem
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 22:31   #1227
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Kusisz
No tak, trzeba samemu przetestować i przekonać się o efektach na własnej skórze.. dosłownie

Super Na pewno zrobisz z niego dobry użytek

Dziewczyny pomocy, jakie naturalne sposoby znacie na wypadające włosy? Przed chwilą na skórę głowy użyłam wcierki Capitavit a na długości włosów Vatiki.. i przy nakładaniu olejku na rękach zostało mi tyle włosów, że aż się przeraziłam Wiem, że odpowiedni szampon, odżywka ale coś jeszcze?
Na włosy do łykania Skrzypovita, albo inne tabsy ze skrzypu, polecam, sprawdzone
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 06:48   #1228
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziękuje hey, będę musiała przepatrzeć pierwszą część wątku bo jakoś ten temat mi umknął. A taki gotowy sok z pokrzywy Succus Urticae lub kupne suszone liście pokrzywy też mogłyby być? Zadziałałyby tak samo?
O gtowym soku z pokrzywy nie słyszałam co do sushu to, z tego co czytałam na wątku o piciu pokrzywy, chyba bedze słabszy
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 07:20   #1229
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Kusisz
No tak, trzeba samemu przetestować i przekonać się o efektach na własnej skórze.. dosłownie

Super Na pewno zrobisz z niego dobry użytek

Dziewczyny pomocy, jakie naturalne sposoby znacie na wypadające włosy? Przed chwilą na skórę głowy użyłam wcierki Capitavit a na długości włosów Vatiki.. i przy nakładaniu olejku na rękach zostało mi tyle włosów, że aż się przeraziłam Wiem, że odpowiedni szampon, odżywka ale coś jeszcze?
Wiesz, mi na wypadanie włosów pomogła placenta - ampułki, dostepne na allegro. Zuzyłam dwa opakowania (pełnakuracja) i włosy nie wypadają). Nie wiem jak z jej naturalnością, możliwe, że kiepsko
Kochana - za kciuki

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę czekaćto prawda nie macie wyjscia jak grzecznie czekać.
Najważniejsze ze diagnoza postawiona i wiadomo co można z tym zrobić.Niepewność byłaby gorsza
Dawaj znać co i jak

Będę dawać znac - jak poznamy termin operacji (mam nadzieję, że juz ostateczny) to bede Was prosić o kciuki mocniejsze niż zwykle
Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Mialam ten jasniejszy kolorek, i wedlug mnie nie ma w nim rozu - to ladny bez. W moim przypadku lepiej sie trzymal niz probka Lavery, ktora mialam. Ale i tak nie dawal sobie rady z moja tlusta skora Dlatego uzywalam go w takie mniej intensywne dni. Od razu po nalozeniu dawal bardziej matowy efekt niz Lavera, ale do nienaturalnych podkladow mu daleko. Fajny produkt, ale bede poszukiwac dalej
Dziękuję Ci bardzo za informacje
U mnie własnie lavera tez taka średnio trwała, ale wciąż mam nadzieję, że ta nowsza wersja, która do mnie jedzie, bedzie lepsza niż ta poprzednia, której probkę zużyłam
Mnie coraz bardziej interesują podkłady i pudry alvy - musze w organic kiedys obmacać, bo tam maja testery. Teraz mi jakoś tam nie po drodze, ale jeszcze bedzie okazja a na razie będe miała laverę. Kuomaye tez od bardzo dawna mnie interesuje, ale nie mam żadnej możłiwości sprawdzenia koloru (w kilku sklepach internetowych pytałam o możłiwość otrzymania jakiejkolwiek próbki i niestety nikt nie ma) i boje sie w ciemno kupować.
A mogłabyś na wacik kosmetyczny kropkę kuomaye rzucić?

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

A! Czytałam, że na porost włosów dobre sa szampony z kofeiną. Pobudzają włosy do wzrostu to może i na wypadanie pomagają. Swojego czasu nawet zastanawiałam sie, czy nie dodać sobie kofeiny do szamponu, ale potem zapomniałam
Dziewczyny, próbowała któraś dodać do szamponu olejek eteryczny? Swojego czasu pisałysmy troche w tej kwestii.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-08-23 o 07:31
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 07:33   #1230
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula, ja próbowałam
Dodałam kropelkę do mniejszej ilości odlanej do podróżnej buteleczki - pachniało całkiem nieźle, chociaż po umyciu na włosach mało intensywnie. Musiał się ten olejek chyba zmyć i spłynąć ze spłukiwanym szamponem

Za to dodałam olejku eterycznego do oleju rycynowego, którym olejowałam kłaki i tu efekt o wieeele lepszy Pomimo zmycia później mydłem i szamponem zapach na włosach pozostał
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.