Koleżanki z Warszawy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-20, 17:54   #1
sliveczka
Przyczajenie
 
Avatar sliveczka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1

Koleżanki z Warszawy


Na wzór *Gotowych na wszystko* i *Seks w wielkim mieście* szukam trzech trochę samotnych dziewczyn z Warszawy w wieku 25-30 lat, którym brakuje koleżanek do spędzania wspólnie czasu, radowania się w momentach szczęśliwych, wspierania się w smutkach. Jedyne moje oczekiwania to odwaga do wspólnego spotkania i akceptacja różnorodności. Nie ma znaczenia to czy jesteś szczupła, z 50 kg nadwagą, ładna, brzydka, lubisz całonocne imprezy, czy kubek z czekoladą przed tv, z dziećmi, bez nich, z mężem, wiecznie samotna, lubisz tipsy, czy samochody, interesujesz się fotografią, czy zbieraniem robaków

Nie wiem, czy taki eksperyment wypali, ale czekam na info od dziewczyn ciekawych rezultatów takiego eksperymentu

Pozdrawiam
sliveczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:12   #2
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Koleżanki z Warszawy

Cytat:
Napisane przez sliveczka Pokaż wiadomość
Na wzór *Gotowych na wszystko* i *Seks w wielkim mieście* szukam trzech trochę samotnych dziewczyn z Warszawy w wieku 25-30 lat, którym brakuje koleżanek do spędzania wspólnie czasu, radowania się w momentach szczęśliwych, wspierania się w smutkach. Jedyne moje oczekiwania to odwaga do wspólnego spotkania i akceptacja różnorodności. Nie ma znaczenia to czy jesteś szczupła, z 50 kg nadwagą, ładna, brzydka, lubisz całonocne imprezy, czy kubek z czekoladą przed tv, z dziećmi, bez nich, z mężem, wiecznie samotna, lubisz tipsy, czy samochody, interesujesz się fotografią, czy zbieraniem robaków

Nie wiem, czy taki eksperyment wypali, ale czekam na info od dziewczyn ciekawych rezultatów takiego eksperymentu

Pozdrawiam

Cześć, nie mam co prawda jeszcze 25 lat, ale mogę Cię zaprosić do naszego wątku (oraz bardziej grupy na facebook'u, na wątku znajdziesz link) Warszawskich duszek
Dziewczyn jest sporo, trochę odżyłyśmy w kwestii wątkowej i na początku września szykuje się spotkanie, więc serdecznie zapraszam, nóż widelec poznasz swoją bratnią duszę
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 07:55   #3
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Koleżanki z Warszawy

Trochę się boję
Ale się zgłaszam. 27l, bez TŻ, z nadwagą , na szczęście nie 50kg, robaków nie zbieram
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.