Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 19:42   #3871
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Czesc dziewczyny, mam mega dołka..przytulcie mnie....
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:44   #3872
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Co się stało?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:51   #3873
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Pai magister, brawo

Nefer, co jest?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:13   #3874
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
helloł
dziewczyny mamy coś do oblewania
stawiam coś mocniejszego
obroniłam dziś tytuła magistra komu polać?
gratuluję!!!!!!!!! czadowo

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mam mega dołka..przytulcie mnie....
trzymaj się...



Dobry wieczór, tak wogle.
Dzisiejsza pogoda była zaiste cudowną.... Po raz chyba pierwszy od tygodnia wstałem chwilę wcześniej, żeby wyglądać po ludzku i nawet wyprostowałem włosy. I co? Do szkoły dotarłem jako falowane czupiradło z rozmazanym podkładem. Niech słonko wróci, ja tak ładnie proszę!

Lush nie ma przypadkiem sklepu w LDN? Pewnie tam wpadnę w połowie lipca w czasie pobytu u Brytoli ^^. Tylko te ich zawrotne ceny
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:23   #3875
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Post Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Julianka gratuluję

Dzisiaj miałam okropnie zakręcony dzień ... niestety nie pozytywnie
Ech .... życie.
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:17   #3876
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mam mega dołka..przytulcie mnie....
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:51   #3877
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Angel, Kami Ja mogę w ten weekend (ale widzę że tylko angelek może W przyszłym tygodniu będę mogła w piątek ( w weekend mam zjazd i egzamin :/)
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 07:00   #3878
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Angel, Kami Ja mogę w ten weekend (ale widzę że tylko angelek może W przyszłym tygodniu będę mogła w piątek ( w weekend mam zjazd i egzamin :/)
Kolejny piątek mi pasuje Ale jak chcesz, to spotkaj się z Angel w tym tygodniu, nie pogniewam się
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 13:31   #3879
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Nefer, co się stało? Trzymaj się !
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 16:31   #3880
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Nefernefer-trzymaj sie, cos na temat dolkow wiem, teraz bedzie juz tylko lepiej...

No i stalo sie
Zaczelam czytac historie Polski w wykonaniu Normana Davisa-przeczytalam juz sam rys geograficzny i juz mi sie podoba, kniga gruba, no ale nie takie sie czytalo.
U mojej mamy na polce mam kilka innych tomow do czytania, procz "Bozego igrzyska" jest "Mikrokosmos", "Powstanie Warszawskie", i kilka innych. Jak to dobrze miec siostre bibliofilke
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 17:28   #3881
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Dobry wieczór !
Zabieram się za pałaszowanie grilowego obiadku , a potem poczytam co dziś nowego pojawiło się w mineralnym forum.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 17:33   #3882
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Kami ok
Angelku chcesz się spotkać w sobotę czy czekamy na Kamilę?
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:41   #3883
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Nefer, Kasiek
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 00:06   #3884
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

A co tam, zapytam tu.

Mam problem z korektorem na nosie. Dokładniej, z nakładaniem go na nos. Otóż, kiedy kupiłam korektor (Artdeco) po wtarciu go pędzlem eye kabuki EDM, mój nos wyglądał super. Nie musiałam "walić" na niego 3 warstw pudru (mam zaczerwienienia na nim i trochę ciemnych kropek), dałam jedną i było cudnie. Niestety, po ok tygodniu zaczął się problem. Fakt, na nos nakłada się w miarę (ale nie wygląda już tak cudownie "gładko"), ale na skrzydełkach to masakra :/. Nakładam mało, wcieram i robi mi się od razu takie coś, jak zważone . Czy to wina tego, że na nosie jest leciutka warstwa kremu? Wcześniej też ją miałam, a nic się takiego nie działo. Krem i tak po 15-20 minutach odciskam chusteczką, aby nie było mega tłusto po kremie z filtrem, no ale twarz nie jest taka suchuteńka, jak bez użycia kremu. Nie chcę mieć jednak jej suchej, bo kiedy zrobiłam tak, że właśnie nakładając podkład miałam ją suchą, od razu czułam ściągnięcie po aplikacji, później było coraz gorzej. Na reszcie twarzy trzyma mi się wszystko bez zarzutu, nie waży. Jedynie często korektor płynny jakoś psuje efekt (widać go po paru h np na brodzie), głownie jak jest albo mróz, albo przeciwnie- gorąco na dworze. Co robię źle? Czy nie obędzie się bez jakiejś bazy na nos i skrzydełka? Nie sądzę, abym nakładała za dużo, bo nawet spróbowałam dać mniej niż zwykle, wcierałam sumiennie, ale dalej to samo...Albo po prostu nic nie przykrył korektor, więc dałam drugą i np wtedy się to pojawiło. Nie wiem, jak niektóre dziewczyny tu przykrywają duże blizny, trądzik, a ja nie umiem głupiego zaczerwienienia . Muszę chyba wziąć jakieś korepetycje :/ Nie raz już przeglądałam wątek "Jak minerały zmieniają nasz look" i dumałam- "cholera, jak ona to robi? nic a nic nie widać w tym miejscu korektora, a wszystko super przykryte".... Podziwiam



Dziś to w ogóle zaszłam do domu (po 2 godzinach na dworze, byłam wtedy pomalowana jakieś 5 h dopiero) i co widzę? Bardzo czerwony, przebijający nos i zważony korektor, który wyglądał, jakbym naciapała pełno ciężkiego pudru . Załamałam się :/. Wyglądało to koszmarnie . Od razu zepsuło to cały efekt na buzi, widać było tylko ten nos :/. Przed wyjściem poprzecierałam skrzydełka, w których wyglądało, jakby było za dużo pudru, nie był (nos) super przykryty, ale wolałam to, niż go otynkować (bo tak mi to wychodziło). A tu potem taka lipa...


Napisałam to zapewne chaotycznie, ale już nie wiem co mam zrobić, lekko mnie to podłamało.

Z góry dziękuję za pomocną odpowiedź


EDIT: Nikt nie odpisał, no trudno. Dodam, że wczoraj w nocy zakupiłam primer, mam nadzieję, że to załatwi.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-06-16 o 12:19
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 08:13   #3885
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

witam, po długiej przerwie
dziś czekolada
,

magistrom gratulujemy
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-06-16 o 08:15
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 10:42   #3886
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
witam, po długiej przerwie
dziś czekolada
,

magistrom gratulujemy
Mniam, ale pyszne!!!
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 13:21   #3887
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cześć dziewczyny Co tak cicho tutaj?

Capuccino, pomogłabym Ci ale nie umiem,od niedawna jestem zmineralizowana
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 14:12   #3888
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cześć Dziewczyny,

Urlopujecie się??? Co tu taka cisza???

Capuccino, nie umiem Ci wiele podpowiedzieć, ale chyba powinnaś dawać primer. Czyli najpierw krem, potem primer i dopiero podkład. A korektor chyba na podkład i na to finisher???
A zważyć to się zawsze potrafi w najmniej oczekiwanym momencie.
Ja mam na pieńku z Luśką bo ciągle mi robiła głupie kawały i dzisiaj poszła na jeżyka Wrzuciłam Lumiere i jest cudnie A moim faworytem bezdyskusyjnie jest Blusche, oby wreszcie dotarło.
Lusia ma karę do dowołania
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 15:34   #3889
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

Capuccino, pomogłabym Ci ale nie umiem,od niedawna jestem zmineralizowana
to życzę samych dobrych chwil z nimi

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Capuccino, nie umiem Ci wiele podpowiedzieć, ale chyba powinnaś dawać primer. Czyli najpierw krem, potem primer i dopiero podkład. A korektor chyba na podkład i na to finisher???
Już kupiłam (tego samego "dnia", kiedy to napisałam- miałam deprechę) Pixie, bo trafiłam przypadkiem na recenzje, kiedy czytałam o korektorach. Przeczytałam skład i myślę, że nie będzie wysuszać (często mam skórki na nosie, muszę je likwidować maseczką i peelingiem), szarpnęłam się więc na nie tanie opakowanie, bo niestety nie mam żadnego pudełeczka, żeby kupić "refill". Mam nadzieję, że to załatwi sprawę.
Finishera nie stosuję, nigdy nie stosowałam.



Cytat:
Ja mam na pieńku z Luśką bo ciągle mi robiła głupie kawały i dzisiaj poszła na jeżyka
Lusia ma karę do dowołania
Tak, ma siedzieć tyle minut, ile ma lat
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 15:40   #3890
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Capuccino niestety nie mam pomysłu na to, jak Ci pomóc... Może kombinacja mniej korektora + mocniej kryjący podkład? Albo spróbuj innego sposobu aplikacji, np. na mokro albo palcem / pędzlem? Niewykluczone że winowajcą jest filtr, ja nie stosuję i nie mam takiego problemu... ale nie namawiam bo niby wiem, ze stosować się powinno

a w ogóle to witaj
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-06-16 o 15:41
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 15:52   #3891
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cappucino - a ja myślę,że to wina korektora. Mi się trzyma o wiele lepiej proszkowy korektor (nie wiem dlaczego, ale z proszkami tylko taki, ewentualnie pod oczy daję płynny maybelline, mam pełno blizn i z dobrze dobranym korektorem jest ok) .
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 16:45   #3892
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Capuccino niestety nie mam pomysłu na to, jak Ci pomóc... Może kombinacja mniej korektora + mocniej kryjący podkład? Albo spróbuj innego sposobu aplikacji, np. na mokro albo palcem / pędzlem? Niewykluczone że winowajcą jest filtr, ja nie stosuję i nie mam takiego problemu... ale nie namawiam bo niby wiem, ze stosować się powinno

a w ogóle to witaj
Kryjącego podkładu nie mam, nie chciałabym go kupować tylko dla nosa. Z mniejszą ilością korektora próbowałam, ale wtedy nic nie zakrył. Na mokro nie próbowałam, ale jeśli do końca tygodnia Pixie nie dojdzie, to wypróbuję ten sposób, malując się. Ja często nie smaruję nosa już podkładem, tylko sam korektor. Też myślę, że może przez ten krem, bo wczoraj, kiedy musiałam znów wyjść na dwór, poprawiłam makijaż na nosie, nie smarowałam już go kremem. I co? I kurde nie było już tak źle... Nos jest miejscem, które najszybciej mi się świeci, no może czoło też. A tak to mam suche policzki, nawet broda wczoraj mi się nie świeciła (a też to czasem robiła). Tak więc liczę, że jak po primerze nos będzie bardziej suchy, to mi nie będzie płatał figli.

Filtr na twarz stosować muszę, bo mam bladą cerę, naczynkową, malutko widoczne piegi (które kiedyś były moją zmorą, dosłownie obsesja). Nie chcę, aby mi ściemniały, bo nie widać ich wcale pod podkładem (a nie używam kryjących). Tak się zastanawiam, o ile kiedyś były ciemniejsze, że tak się przejmowałam (bo już nie pamiętam). Jeny, co ja nie robiłam wtedy... Smarowałam policzki korektorem i na to podkład, aby nie było ich widać. W głupich gazetach młodzieżowych jak było o makijażu dla "piegusek", to leciałam do sklepu kupować to, co napisali. Wspomnieli o kremie wybielającym, to leciałam kupić. Filtr najpierw używałam tylko SPF10 (w kremie oriflame, oczywiście rozjaśniającym przebarwienia), w któreś lato już zafundowałam sobie cięższy kaliber i kupiłam SPF60 Vichy, to było masło dosłownie... Na to dawałam podkład L'oreal Translucide, który świecił się niemiłosiernie na tym kremie. Ktoś mi kiedyś (pamiętam do dziś) zwrócił uwagę, że się strasznie świecę. Mnie to nie interesowało, bo najważniejsze było, aby piegi nie wyszły/nie ściemniały. Co gorsza, nienawidziłam, kiedy czułam słońce na twarzy. Najchętniej nosiłabym kapelusz, który dawałby mi na nią wielki cień. Po SPF60 już byłam spokojna, bo byłam niemal pewna, że to nic mi nie przepuści promieni. Dosłownie, jak sobie to przypominam, ehhh... Jeszcze wcześniej używałam baaardzo bladych pudrów, aby je przykryć. Potem robiłam coś, aby twarz była trochę ciemniejsza, by nie wyglądać jak trup. Mogłabym jeszcze dużo na ten temat napisać, ale nie będę zanudzać Też mieliście jakieś wyglądowe obsesje, że tak powiem, za małolata? (no, nastolatka).



Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Cappucino - a ja myślę,że to wina korektora. Mi się trzyma o wiele lepiej proszkowy korektor (nie wiem dlaczego, ale z proszkami tylko taki, ewentualnie pod oczy daję płynny maybelline, mam pełno blizn i z dobrze dobranym korektorem jest ok) .
Ten ArtDeco jest proszkowy . To jest mineralny (chyba nawet nie pseudo). Ja daję ten mineralny tylko na nos, bo na innych partiach skóry wydaje mi się zbyt pudrowy . Co gorsza, jak chciałam przykryć nim coś na czole, to dokładałam warstwy, aby przykrywać stopniowo... Efekt opłakany. Korektor ściemniał, a zakryć nie umiał. Nie wiem, po prostu nie umiem kamuflować korektorami , doszłam do takiego wniosku. W sumie podkładami też nie umiem kamuflować. Wydaje mi się, że jak będę chciała zrobić efekt "photoshopa", to będzie bardzo widać podkład i daję sobie spokój. Tak więc przykrywam korektorem (zwykłym) jakieś zaczerwienienie, czy różowe plamki na brodzie ().


A korektor Maybelline masz ten mineralny (niby)? Jeśli tak, to jaki odcień?


Dziękuję za odpowiedzi wszystkim!

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-06-16 o 16:48
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 17:13   #3893
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

nie,nie. Korektory mineralne używam z edm i innych mineralnych firm, a maybelline podałam jako przykład niemineralnego korektora którego do podkładów mineralnych mogę stosować tylko pod oczy (jakiśtam rozjaśniający recover bodajże, lubię go bo nie wchodzi w zmarszczki)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 17:55   #3894
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Aaaa Recovera Rimmel to też używam (już chyba 6ta sztuka). Pod oczy tak samo nie daję mineralnego (mam duże sińce, próbowałam, przykryły dość dobrze, ale niestety wszystko mega podkreślone, suche). Chciałam wypróbować najjaśniejszy korektor Maybelline (z tej "mineralnej" serii), ale on jest biały. Kupiłam sobie za ciemny i chciałam jaśniejszy (bez różu w nazwie), ale między nimi jest ogroooomna przepaść. Porównywałam ten najjaśniejszy Maybelline do Recovera (1) i Recover jest żółciutki, jasny, a Maybelline jak ściana... A Maybelline lepiej kryje od Recovera, także na większe "wymagania" byłby lepszy.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-06-16 o 17:56
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 18:35   #3895
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;20030990]to życzę samych dobrych chwil z nimi


[/QUOTE]

No wiesz, bez przesady, jakieś pół roku używam Ale doświadczenia nie mam takiego jak reszta towarzystwa tutaj,zresztą z minerałami się średnio polubiłam... Używam,bo nie chcę niszczyć cery chemią,ale tradycyjnych podkładów mi to nie zastąpi
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 18:50   #3896
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ja osobiście nie znoszę sypkich korektorów. Nie mam jakichś problemów z cerą, zakrywam tylko sporadyczne niespodzianki, przebarwienia czy cienie pod oczami (a raczej prześwitujące żyłki, bo cieni chyba nie mam) ale sypkie nic nie robiły a tylko właziły w zmarszczki. Bez sensu. Uwielbiam płynny Maybelline EverFresh, ale go wycofali rok temu zapas mi się kończy, chyba się zainteresuję tym Rimmelem o którym piszecie skoro fajny.

Capuccino no niezłe miałaś przejścia a wg mnie piegi są super! Naprawdę. Sama nie mam, pojawiają się tylko pod koniec lata kiedy jestem opalona (nie zjarana ale słońca nie unikam) i naprawdę to lubię
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:14   #3897
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Violl, jeśli szukasz czegoś pod oczy, to wszędzie słyszę wiele dobrego o tym nowym korektorze bourjois healthy mix Skuszę się na niego na pewno, jak mi się art deco od angelka skończy (swoją drogą też super ).
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:16   #3898
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie znoszę sypkich korektorów. Nie mam jakichś problemów z cerą, zakrywam tylko sporadyczne niespodzianki, przebarwienia czy cienie pod oczami (a raczej prześwitujące żyłki, bo cieni chyba nie mam) ale sypkie nic nie robiły a tylko właziły w zmarszczki. Bez sensu. Uwielbiam płynny Maybelline EverFresh, ale go wycofali rok temu zapas mi się kończy, chyba się zainteresuję tym Rimmelem o którym piszecie skoro fajny.
Tylko nie wiem, czy będzie wystarczająco krył dla Ciebie, bo z tego co pamiętam, trochę osób tam narzekało, że "nic nie kryje". Choć dla mnie to nie prawda, fakt, z dużymi rzeczami sobie nie poradzi, ale te malutkie nie są dla niego problemem. Na wszelki wypadek Wypróbuj sobie w sklepie, sprawdź też z Maybelline ten mineralny (Pure cośtam)

Cytat:
Napisane przez Viollet87
Capuccino no niezłe miałaś przejścia a wg mnie piegi są super! Naprawdę. Sama nie mam, pojawiają się tylko pod koniec lata kiedy jestem opalona (nie zjarana ale słońca nie unikam) i naprawdę to lubię
No widzisz, ja zrobiłabym prawie wszystko, aby się ich wtedy pozbyć . Parę lat temu zdałam sobie sprawę, że nie zwracam w ogóle na nie uwagi. Tzn wyblakły mi też spoooro.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:30   #3899
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Kama, jak zobaczyłam link to stwierdziłam, że pewnie znowu korektor za srylion złotych, a tu miła niespodzianka przyjrzę się mu. Pewnie w sephorach jest.

Capuccino - ja nie mam wiele do ukrycia często zdarzają się dni, kiedy w ogóle nie używam korektora. Ale jak akurat coś wyskoczy, to jednak korektor dobry trzeba mieć. Potestuję w każdym razie cieszę się, że mam jakiś punkt zaczepienia, wiem od czego zacząć te poszukiwania korektorowe.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:35   #3900
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Mnie denerwuje w korektorach firm niemineralnych (pod oczy) to,że o ile w podkładach jeszcze jako taki wybór jest, to tutaj niezbyt . I tak na przykład ja- bardzo jasny neutral z delikatnie żółtymi i oliwkowymi tonami ze swojego poziomu jasności mam do wyboru w większości firm tylko 'fair' , który jest jasnym, chłodnym odcieniem, z reguły wybitnie różowym.
A touche magique (czy jak to się tam pisze) loreala to jakaś kompletna porażka jak dla mnie. Niby znalazłam swój kolor,ale wchodził w zmarszczki pod oczami, wałkował się,nie wchłaniał,do tego błyszczał, a taki pędzelek to do niczego się nie nadaje . Poza tym forma pisaka z pędzelkiem do mnie nie przemawia . Najbardziej lubie tubki, bo najestetyczniejsze (no albo formę sypką) , ale ciężko trafić na coś dobrego. Jeżeli chodzi o korektor na moje blizny to tylko mineralny (lub podkład nałożony pędzelkiem od korektora) dobrze się sprawuje, a pod oczy wolę jednak coś z tradycyjnej kolorówki, bo mimo stosowania gęstych olejów na tereny podoczne (kremy są przez moją skórę tam źle znoszone) to minerałki bardzo ją wysuszają.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.