Dzień bez telefonu komórkowego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 15:42   #1
Blk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 557

Dzień bez telefonu komórkowego


Wiecie, że dzisiaj jest dzień bez telefonu komórkowego?

"(...) Komórki już dawno straciły swoją podstawową rolę – nie służą już wyłącznie do dzwonienia i wysyłania SMS-ów. Od dłuższego czasu telefony zastępują nam budziki, notatniki, kalendarze, niekiedy nawet aparaty fotograficzne, kamery, a ostatnio nawet odtwarzacze dobrej jakości filmów. Niektórzy twierdzą nawet, że komórki zastępują im wibratory... Nie wiem, nie wnikam. Ale jak widać – zastosowań telefonów jest mnóstwo.

Ale czy dzień bez telefonu komórkowego ma w ogóle jakiś sens? Przecież nie każdy może sobie pozwolić na wyłączenie telefonu komórkowego nawet na ten jeden dzień (...)"

Więcej w tym temacie znajdziecie tutaj.

Zapraszam do dyskusji
Blk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:57   #2
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Ja bez komórki? to nie ja

tak na prawdę komórka daje mi kontakt ze światem (rozmowy, smsy), jest moim budzikiem, kalendarzem, przypominaczem, kalkulatorem, , zegarem - to chyba powinno być zaraz po kontakcie ze światem

Nie powiem, że nie potrafiłabym przezyć jednego dnia bez telefonu komórkowego, bo pewnie bym potrafiła, ale na pewno nie czułąbym sie tak komfortowo (?). W obecnej chwili wiem, że nie zapomne o urodzinach znajomych, bo komórka mi przypomni (do papierowego kalendarza nie zagladam tak często), wiem, że jesli bede w jakis tarapatach - mniejszych czy większych, zawsze mogę na komórkę, cy raczej na jej funkcje liczyć. Przykład: pojechałam do pobliskiej miejscowosci i nie wiedziałam o której mam autobus powrotny. Jeden sms do siostry "Sprawdz o której jest autobus...." i gotowe. Bez telefonu bym tego nie załatwiła. Sprawa prozaiczna, a jednak ułatwia życie
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:08   #3
winehouse18
Raczkowanie
 
Avatar winehouse18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KrakOFF
Wiadomości: 60
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

dziiiisiaj ? akurat dzisiiiaj ? ;p

hahaha to juz wiem czemu mi sie moj wczoraj wieczorem zepsuł :C
__________________
"póki mnie nie znasz,
chcesz mnie jeszcze znać"
winehouse18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:16   #4
crazy_kitty
Zadomowienie
 
Avatar crazy_kitty
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Tak, słyszałam dzisiaj o tym w radiu.

Akuratnie wczoraj zostało zablokowane moje konto, bo zapomniałam zapłacić rachunek Także kontaktu ze światem dzisiaj brak

Ale rano telefon posłużył mi za budzik i kalendarz, także nie wyobrażam sobie takiego dnia, chociaż nie mam środków na koncie
__________________

Nie każdy może być wielkim artystą, ale w każdym może zrodzić się dusza artysty




Życie jest piękne i dlatego warto żyć!
Życie jest piękne, za nadzieją tylko iść...

Niech nie będzie Ci żal że ziemia Twoje miejsce
Niech podniesie Cię tak skrzydlate twe serce!

crazy_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:31   #5
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Odstawienie telefonu komórkowego to dla mnie nie problem, a takich dni jak ten nie obchodzę, bo nie widzę w tym sensu.

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-07-15 o 18:32
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:44   #6
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Dzisiaj? Dzisiaj używałam komórki chyba najwięcej czasu w ciągu ostatniego tygodnia. Heh, zbieg okoliczności
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:06   #7
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

W telefonie mam wszystko: telefon, kalenarz, budzik, mp3 i inne rzeczy. Nie da rady
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 18:10   #8
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Mnie telefon służy tylko i wyłącznie do dzwonienia i wysyłania sms-ów (nie lubię tego i robię to bardzo rzadko). Do robienia zdjęć mam aparat, do notowania mam notes, czasem korzystam z telefonu jako budzika (na wyjeździe) a muzyki słucham w radio lub na kompie. Uważam, że taki "dzień bez telefonu komórkowego" jest nietrafiony. Są ludzie, którym nie będzie całe życie potrzebny i tacy, którym jest potrzebny ciągle. Mnie nie jest. Potrafię się obejść, potrafię nie korzystać tydzień, dwa, trzy itd., ale wściekłabym się gdyby potrzebowała go użyć i akurat by się zepsuł.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:22   #9
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

To nie mozliwe.
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:30   #10
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

oj to nie dla mnie... to mój zegarek, terminarz, budzik... kontakt ze światem... tam mam mptrójki, radio, aparat... czasem też internet. bez telefonu jak bez ręki (albo głowy )
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:56   #11
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
W telefonie mam wszystko: telefon, kalenarz, budzik, mp3 i inne rzeczy. Nie da rady
dokładnie

poza tym i tak nie obchodze takich durnych "świąt".. po co to ?
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 19:00   #12
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Bez obrazy dla nikogo, ale durnowate sa te wszystkie dni: dzien bez komorki, dzien przytulania, dzien na rowerze, dzien srutu tutu majty z drutu. Poradze sobie z uzywaniem danych urzadzen i wykonywaniem danych czynnosci bez przypominania mi o ich istnieniu danym dniem
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:07   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Nie jestem bardzo przywiązana do telefonu, nie używam go bardzo często. Ale wolę go mieć gdy wychodzę z domu, to mi daje jakieś poczucie bezpieczeństwa W takim sensie, że jeśli coś się stanie - będę mogła się szybko skontaktować z rodziną, na przykład. Ale bywa, że przez dwa dni nie wyjmuję tego telefonu z torebki, bo mi niepotrzebny

A takich dni nie obchodzę, wydaje mi się to bez sensu. Na osoby które mają problem, uzależnione od komórki taki dzień nijak nie wpłynie, a osoby, które go normalnie używają - chyba nie ma sensu, żeby się musiały ograniczać, po co?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:13   #14
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

nie dla mnie taki dzień.... to jest mój kontakt ze swiatem.... mozna nawet powiedzieć że jestem uzależniona.... komórka jest ze mną zawsze i wszędzie...(no prawie...)
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:18   #15
Mańana
Raczkowanie
 
Avatar Mańana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 303
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Nie obchodzę takich dni to bez sensu
Nie jestem uzależniona od telefonu ...ale tak jak juz pisałyście daje poczucie bezpieczeństwa gdy wychodzę.W domu jakby mniej potrzebny ....
__________________

Mańana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:26   #16
simplicity
Rozeznanie
 
Avatar simplicity
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 741
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Ja bez telefonu? Hmm... Niemożliwe Telefon praktycznie przyrósł mi do ucha i jest nieodłączną częścią mojego życia ma to związek z tym, że ja i mój TŻ żyjemy kilkaset km od siebie i potrzebuję poczucia, że w każdej chwili możemy się skontaktować dodatkowo często odczuwam potrzebę skonsultowania się z Mamą, tu, teraz i natychmiast :P inna sprawa, że, jak wspominała lexie, mój telefon daje mi poczucie bezpieczeństwa. Mam problemy zdrowotne, które są szczególnie dotkliwe latem i dzięki telefonowi jestem pewna, że w razie W rodzina zostanie poinformowana i będzie mogła przekazać wszystkie niezbędne informacje komu trzeba - na szczęście nie musiałam dotąd korzystać z tej opcji <odpukać> a z takich bardziej prozaicznych spraw... gdyby nie mój telefon, to w życiu nie obudziłabym się przed 11 :P "zwykłe" budziki na mnie nie działają, tylko mój telefon jest w stanie mnie obudzić także dzień bez telefonu w moim przypadku jest raczej awykonalny. ( inna sprawa, że uważam takie dni bez czegoś/z czymś za totalny nonsens )
__________________
Przygody! To znaczy: nieprzyjemności, zburzony spokój, brak wygód. Przez takie rzeczy można się spóźnić na obiad.
J.R.R. Tolkien - Hobbit

---
Konrad

My

simplicity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:58   #17
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

kiedy miałam TŻ wydawało mi się że bez komórki się nie da a tymczasem do 3 dni nawet na nią nie popatrzyłam i żyje
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:02   #18
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

nie potrafie wytrzymac bez tel, pamietam jak raz zapomnialam tel u kolezanki potem moglam dopiero odebrac dzien pozniej wieczorem i czułam sie jak bez dłoni nawet jak nic mi nie przyjdzie to od czasu do czasu musze zerknac na niego
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:39   #19
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

ja bym mogla sie obejsc jeden dzien, chociaz jak jestem na urlopie to nie mam telefonu nawet 2 tygodnie. Staram sie nie uzalezniac od niego, traktuje tylko jako srodek komunikacji.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 20:46   #20
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Bez sensu taki dzień. Telefonu używam codziennie jako budzika Do dzwonienia nie potrafię przewidzieć kiedy, po prostu zawsze go noszę ze sobą kiedy wychodzę. W smsy już sie nie bawię, jeśli już pisanie na odległość to wolę gg, bo jest szybsze i nie ma żadnych limitów
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:52   #21
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Cytat:
Napisane przez Blk Pokaż wiadomość
Wiecie, że dzisiaj jest dzień bez telefonu komórkowego?

"(...) Komórki już dawno straciły swoją podstawową rolę – nie służą już wyłącznie do dzwonienia i wysyłania SMS-ów. Od dłuższego czasu telefony zastępują nam budziki, notatniki, kalendarze, niekiedy nawet aparaty fotograficzne, kamery, a ostatnio nawet odtwarzacze dobrej jakości filmów. Niektórzy twierdzą nawet, że komórki zastępują im wibratory... Nie wiem, nie wnikam. Ale jak widać – zastosowań telefonów jest mnóstwo.

Ale czy dzień bez telefonu komórkowego ma w ogóle jakiś sens? Przecież nie każdy może sobie pozwolić na wyłączenie telefonu komórkowego nawet na ten jeden dzień (...)"

Więcej w tym temacie znajdziecie tutaj.

Zapraszam do dyskusji
Nie, nie wiem.
I nie obchodzę, bo nie rozumiem dlaczego miałabym to robić.
Dzisiaj nie użyję, jutro i cały rok będę to robić. Uratuję planetę jednym dniem, czy to tak po prostu, że każdy dzień musi być dniem czegoś?
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 21:30   #22
Iwontfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 330
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Czasami mam takie dni że prawie cały dzień mam tel wyłączony ale dzisiaj nawet jakbym chciała to nie mogłam go wyłączyć bo czekam na nowy i w każdej chwili kurier mógł zadzwonić
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/0274ebc9e4.png

,,Boże mój, ta cisza, jakby zmarł telefon. Nie powinnam pytać, czy wciąż o mnie myślisz. Przecież dzwonisz czasem, choć czasu masz mało..."
Iwontfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 23:12   #23
esspresso
Raczkowanie
 
Avatar esspresso
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 248
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Chyba nie dałabym rady. Mój telefon to część mojej codzienności, pozwala mi na komunikację ze światem, to moja rozrywka, organizer... Czasem go wyłączam- to naturalne, kiedy chce się odłączyć od tej codzienności, ale to nie trwa zbyt długo. Dlatego jest dla mnie istotne jak wygląda i co posiada.
__________________
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba przechodzi juz do przeszłości.

Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.

Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Wisława Szymborska
esspresso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:46   #24
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Mnie telefon służy tylko i wyłącznie do dzwonienia i wysyłania sms-ów (nie lubię tego i robię to bardzo rzadko). Do robienia zdjęć mam aparat, do notowania mam notes, czasem korzystam z telefonu jako budzika (na wyjeździe) a muzyki słucham w radio lub na kompie. Uważam, że taki "dzień bez telefonu komórkowego" jest nietrafiony. Są ludzie, którym nie będzie całe życie potrzebny i tacy, którym jest potrzebny ciągle. Mnie nie jest. Potrafię się obejść, potrafię nie korzystać tydzień, dwa, trzy itd., ale wściekłabym się gdyby potrzebowała go użyć i akurat by się zepsuł.
Podpisuję się pod Twoimi słowami
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 11:55   #25
Justa30_1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z wnętrza
Wiadomości: 345
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

a ja uwazam ze jezeli cos jest dostepne, cos ktos wymyslil specjalnie po to by ulatwic zycie ludziom to po co mamy z etgo rezygnowac
__________________
"co by nie napisać zawsze to będą tylko słowa"
Justa30_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 12:02   #26
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

e tam od telefonu uzalezniona nie jestem, w zwiazku z tym, takie dni to sa conajmniej dziwne i nie obchodze. Potrzebuje telefonu, to go uzywam, nie potrzebuje, nie uzywam.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 19:59   #27
Blk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 557
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
e tam od telefonu uzalezniona nie jestem, w zwiazku z tym, takie dni to sa conajmniej dziwne i nie obchodze. Potrzebuje telefonu, to go uzywam, nie potrzebuje, nie uzywam.
Uzależniona? Owszem, lubię mieć telefon zawsze pod ręką, zastępuje mi zegarek :p Ale muszę przyznać, że telefon jest dla mnie rzeczą bardzo ważną, ale chyba na pierwszym miejscu jest komputer z dostępem do internetu

Co do obchodzenia takich dni jak ten - może jest to bezsensowne, ale właśnie w takie dni można zwrócić sobie uwagę na to, jak bardzo nowinki teraźniejszego świata są nam potrzebne.. Bo chyba nie powiesz mi, że jest inaczej?
Blk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:13   #28
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Taki dzień to jak mnóstwo innych, wymyślonych np. "dzień pluszowego misia".. .

Z jednej strony przypomina, że bez telefonu można żyć ;], z drugiej telefon nie jest szkodliwy dla środowiska ( bo taki dzień nie jest akcją pt. "zniszczmy komórki").
Nikomu nic się nie dzieje, jak ktoś się cieszy obchodzeniem takiego dnia, to niech to robi.
Nie jestem niewolnicą komórki .
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:15   #29
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Cytat:
Napisane przez Blk Pokaż wiadomość
Uzależniona? Owszem, lubię mieć telefon zawsze pod ręką, zastępuje mi zegarek :p Ale muszę przyznać, że telefon jest dla mnie rzeczą bardzo ważną, ale chyba na pierwszym miejscu jest komputer z dostępem do internetu

Co do obchodzenia takich dni jak ten - może jest to bezsensowne, ale właśnie w takie dni można zwrócić sobie uwagę na to, jak bardzo nowinki teraźniejszego świata są nam potrzebne.. Bo chyba nie powiesz mi, że jest inaczej?
tak, uzalezniona, bo niektorzy to z domu nie moga wyjsc bez telefonu, wszedzie i wszystko z telefonem

tak, tel. jest potrzebny, ale jak widze ludzi, ktorzy szpanuja komorkami, tymi durnymi dzwonkami, kto glosniej pusci melodyjke i wszedzie telefonik zabiera, to szkoda slow.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:27   #30
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Dzień bez telefonu komórkowego

Durne "święto".
Moja komórka to również moje mp3 i nie wyobrażam sobie rozstania sie z nią chociażby na godzinę.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.