Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 10:43   #31
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

Frezy 1-5 są to frezy diamentowe. Bardzo przydatne przy manicure. Ja osobiście jeśli używam frezu diamentowego to walca - nr 4 i 5. Najczęściej właśnie przy zabiegu manicure do usunięcia zrogowaciałych miejsc w okolicach wału okołopaznokciowego. Frezów w kształcie szpikulca używałam kilka razy do robienia dziurek w pazurkach, np. do kolczyka, a nr 2 np do czyszczenia naturalnego paznokcia pod spodem. Natomiast frez nr 6 to mandrel, służy do ściągania masy, ale potrzebne są na niego nakładki widoczne wyżej

Edytowane przez madziulkaa
Czas edycji: 2009-04-21 o 10:44
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 12:14   #32
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

a jakich frezów używa się do pedicure - chodzi mi o zrogowaciałe piety, bo się napalam powoli na frezarkę, ale chcę tylko do pedicure i nie wiem czy są jakieś specjalne frezy do pedi??
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 12:52   #33
rebelian8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 397
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Frezy 1-5 są to frezy diamentowe. Bardzo przydatne przy manicure. Ja osobiście jeśli używam frezu diamentowego to walca - nr 4 i 5. Najczęściej właśnie przy zabiegu manicure do usunięcia zrogowaciałych miejsc w okolicach wału okołopaznokciowego. Frezów w kształcie szpikulca używałam kilka razy do robienia dziurek w pazurkach, np. do kolczyka, a nr 2 np do czyszczenia naturalnego paznokcia pod spodem. Natomiast frez nr 6 to mandrel, służy do ściągania masy, ale potrzebne są na niego nakładki widoczne wyżej
bardzo dziekuje za pomoc... rzeczywiscie uzywalam tak jak piszesz, z tym ze balam sie tych walcow...

rozumiem ze tymi walcami 4/5 mozna tez nadac ksztalt krzywej c.... ?
a 2 matowic plytke przy skorkach? 6uzywam glownie do sciagniecia masy ) nie jest ze mna tak zle....

pytanko jeszcze jedno.... co myslicie o frezarce jd 400 (30tys obrotow i 35 watt) - ew. ktora polecilybyscie do manicuru i pracy zelem?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324024

KOMENTUJCIE!!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=326071 zabawa fotografią i CS3


<ciach_reklama_ w_blogu>
rebelian8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 22:32   #34
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
a jakich frezów używa się do pedicure - chodzi mi o zrogowaciałe piety, bo się napalam powoli na frezarkę, ale chcę tylko do pedicure i nie wiem czy są jakieś specjalne frezy do pedi??
Przy pedicure korzystamy z frezów gumowych, z wymiennymi nakładkami - w załączniku


rebelian8
- walców możesz oczywiście używać do nadawania kształtu krzywej c, do przygotowywania płytki też
Jeśli chodzi o tą konkretną frezarkę to Ci nie pomogę, nie pracowałam tym modelem... 30tys. obrotów to dobre parametry.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 849_0.jpg (11,5 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 852_0.jpg (10,0 KB, 223 załadowań)
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 07:15   #35
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

dzięki, i taka jedna nakładka starczy? to nawet fajnie właśnie się przymierzam do kupna frezarki,
możesz mi jeszcze zdradzić jaką moc ma Twoje frezarka, którą robisz pedi? Bo zastanawiałam się nad taką 10-15 W, ale nie wiem czy na piętach nie będzie mi się zatrzymywała, chociaż mocno się na pięty nie naciska
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:36   #36
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

10-15 tys. obrotów to zdecydowanie za mało. My korzystamy z frezarki, która ma 30 tys. obrotów. Ważną sprawą jest też to, żeby Ci się nie przegrzewała przy długiej pracy przy piętach. Fajne są frezarki, które mają opcję chłodzenia rączki.
Nakładek używamy jednorazowo, po każdym pedicure wyrzucamy
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 08:08   #37
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

Madziulka dobrze prawi- jedna kapka- jedna klientka (czasami dwie kapki na jedna klientke, gdy np zmieniamy gradacje ).
Chłodzenie w rączce to podstawa!Pracowałam kiedys w salonie, gdzie była frezarka bez chłodzenia po 2 klientkach przechodzilam na pilniki, bo po prostu frezarki nie dało sie trzymac w dłoni.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 11:06   #38
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

Dzięki dziewczynki, ja jeśli już sobie kupię tą frezarkę to będzie ona raczej tylko dla mnie na pedi, bo mam strasznie zrogowaciałe pięty i przeważnie ręka mnie zaraz boli po jednej stopie od trzymania pilnika. A tak zrobiłabym sobie raz porządne zdzieranie a potem co jakiś czas, żeby mi dużo tej wstrętnej skórki nie narosło
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 14:01   #39
honeywiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
frezarka a paznokie żelowe

Jakiś czas temu otrzymałam frezerkę do paznokci jednak jej nie używałam, teraz zakupiłam lampę do robienia żelowych paznokci (do użytku domowego) chcialabym się dowiedzieć do czego służą odpowiednie frezy i jak mogę je użyć przy robieniu żelowych pazurków? Bardzo proszę o pomoc załączam zdjęcie podobnej frezarki do mojej (moja ma trochę wiecej frezow ale nie znalazlam jej w internecie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg frez.jpg (48,2 KB, 296 załadowań)
honeywiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 14:19   #40
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: frezarka a paznokie żelowe

zanim założysz nowy wątek - przeczytaj regulamin i wątek pt. koniecznie przeczytaj zanim założysz nowy wątek!!!!!!
wyszukiwarka też nie gryzie, a wkurzone wizażystki mogą!!
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 15:09   #41
honeywiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: frezarka a paznokie żelowe

Przeczytalam i nie rozumiem w czym problem? to coś złego, że chcialam dowiedzieć się do czego slużą akurat takie frezy jakie zamieściłam na zdjęciu?
honeywiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 16:24   #42
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: frezarka a paznokie żelowe

Cytat:
Napisane przez honeywiola Pokaż wiadomość
Przeczytalam i nie rozumiem w czym problem? to coś złego, że chcialam dowiedzieć się do czego slużą akurat takie frezy jakie zamieściłam na zdjęciu?
widac kto jest nowy, niedoswiadczony i malo zorientowany.
jest 1000 takich samych lub podobnych watkow, w ktorych znajduje sie mnostwo pozytecznych informacji-wystarczy poczytac.

po co wiec zakladac 1001 watek? zasmiecasz forum w ten sposob ;p

poza tym, po co Ci frezarka, ktora tak naprawde nie jest frezarka, skoro nie potrafisz sie nia obslugiwac?
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 20:42   #43
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: frezarka a paznokie żelowe

Żeby nie przeciągac wątku- żaden z tych frezów nie nada sie do masy żelowej, bo frezarka jaka jest do nich dołączonma jest zbyt słaba.
To sprzet raczej do domowego manicure.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 20:44   #44
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

Wiesz co Kattie, o ile nie jesteś bardzo wygimnastykowana i rozciągnięta, to po próbach pracy przy pedi frezarką, bedzie Cie bolec nie tylko reka, ale i kregosłup i noga, bo cięzko się samej sobie robi pedi frezarką. To z włąsnego doświuadczenia- ja tam wyciągam me nóżęta przed wspólniczka
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 21:39   #45
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

serio?? bo mi się zdawał, że to pójdzie szybciutko i łatwiutko, dużo szybciej niż tarką czy czymś tam, ale w sumie do tarcia tarką nie potrzebuje wszystkiego dokładnie widzieć
A tak w sumie to (w sumie to powinnam na początku o to zapytać ) można samą frezarką oszlifować zgrubiałe stópki do miękkości? Czy muszę najpierw użyć omegi?
Bo mi się cały czas zdawało, że taka frezarka zastąpi mi wszelkie tarki, pilniki czy inne narzędzia do zdejmowania zgrubiałego naskórka
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 21:46   #46
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

Do domowego użytku też bym została przy tarce. Peggy Sage ma świetną. Pracę przy nóżkach omegą i frezarką jednak zostawiłabym stylistce. Nieźle się nagimnastykujesz
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 17:26   #47
ivjang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnica, Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

Hey,
jestem od wczoraj na tym wizaż.pl buszuje po różnych forach ponieważ chce pogłębić moją skromną wiedzę...gdzie nie wejdę to zaraz widzę twoje złośliwe komentarze... Nie dość że nie pomagasz to postawiłaś sobie za zadanie "dokopywać pytającym"... Jeśli rady czy pomoc stanowi jakiś dla ciebie problem to po prostu tego nie rób! A ty zachowuje się tak: drwisz lub podważasz kompetencje innych jak wszystko wiedząca pawica! Okropne!
ivjang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 17:34   #48
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

to chyba rzeczywiście daruje sobie tą frezarkę, skoro się nią namacham
a jeszcze taki off: czy możecie polecić mi jakiś dobry płyn do kąpieli stóp zmiękczający?
dzięki
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 21:17   #49
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

My używałyśmy wielu rzeczy i szczerze nie wiem co Ci polecić, bo wg mnie wszystkie fajnie zmiękczają nóżki poprzez tabletki z Peggy Sage.. po sole zmiękczające firmy Bielenda o różnych zapachach. Mi szczególnie przypadł do gustu zapach - kozie mleko. Ale niestety nie wszystkim... są gusta i guściki
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 19:27   #50
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Który frez do czego??

Nie chciałam otwierać nowego wątku więc napisze w tym.
Kupiłam sobie taką frezareczkę, na razie najczęściej będę jej uzywała do pedicuru. Frezy które widać na zdjęciu dostałam gratis... no i właśnie tutaj zaczynają się schody... bo do czego mi one tylko nie krzyczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (37,1 KB, 333 załadowań)
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:24   #51
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Który frez do czego??

tu masz katalog firmy GEHWOL.
http://gehwol.pl/pdf/katalog_gehwol.pdf
Opisane są wszystkie preparaty (skoro będziesz robić pedicure, to z preparatami też się zapoznaj, a pod koniec katalogu masz opisane frezy. Jeżeli chcesz robić w gabinecie pedicure, to polecam w ramach dokształcenia udział w szkoleniu "zdrowe nogi"- specjalistyczna pielęgnacja stóp. Dobre dla osób, tkóre pracowały już na frezarce (bo nie ma ćwiczeń, tylko jest pokaz praktyczny, wykłady i prezentacja produktów.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:03   #52
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Który frez do czego??

Z tego opisu wynika że wszystkie moje frezy są do skórek ;/ to gdzie ja mam nimi przejeżdżać, przy wale paznokciowym? chyba całkiem tępa jestem...
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:42   #53
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Jakie Frezy....

Cytat:
Napisane przez jarilitmanen Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jakiej firmy frezarki byście mi poleciły, dopiero zaczynam i zamierzam sobie kupić.

_______________________
frezy i ich rodzaje

To nie ten wątek.
A tak w ogóle to fajna zbieżność, pytasz o frezarkę a w opisie link do strony z frezami hehe ;]
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196300
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:34   #54
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: Jakie Frezy....

Z frezow polecam mandrel i jednorazowe nakladki i dobry frez do skorek czyli oczyszczenia wału paznokciowego

Absolutnie jestem przeciwna pracy frezarka osobom bez kursu - niestety to własnie przez takie osoby klientki nie chcą miec do czynienia z frezarka bo sie boja . Maja traume własnie po niemiejetnie zdejmowanym produkcie, przygrzewanej płytce, przepilowaniach i niestetylizowanym sprzęcie
Jestem wróg publiczny nr 1 takim pseudo stylistkom
__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 19:11   #55
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Który frez do czego??

Też mam JD 700, z frezami i nie wiem który do czego haha Frezarką się posługiwac potrafię, ale jesli chodzi o frezy to nie wiem....
http://allegro.pl/simply-frezarka-jd...391033032.html
Mam te... Teraz szukam w necie czegoś o nich...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 13:31   #56
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Który frez do czego??

Mmmmm.... nakłądki pokazane w aukcji NIE sa do pedicure, jak sugeruje sprzedawca. Nie wiem jaka to gradacja, ale przydadza sie do opracowania masy, ew manicure.
Pozostałe... coż, mozna nimi porobić dziurki w przedłuzonych paznokciach- np na kloczyk, albo ot tak, dla ozdoby, ew pozbyć się paznokcia spod masy, innych zastosowań do tych 30 frezów nie widze. Za to przydatne by były do grawerki przy bizuterii. ...tu jak najbardziej

Kup sobie mandrel i nakłądki na niego (takie jak w aukcji "do pedicure" ) o róznych gradacjach, tym bedziesz najczęściej pracować, z czasem pomyslisz co jeszcze Ci się przyda.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:41   #57
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Który frez do czego??

Nie wiem po co ludziom takie kity wciskaja :P Gratis nie gratis bedzie leżeć. Gradacja do obróbki masy zdecydowanie sa za ostre do pedi poza tym z tego co wiem lepsze sa kapturki do pedi. A frezy zamówię karbidowe Dzieki za odp.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:49   #58
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
FREZARKA-jaka końcówka i do czego służy

dziewczyny mam ogromną prosbę.
kupiłam mini frezarkę . mam w niej 6 frezów i 6 nakładek,jednak kompletnie nie wiem do czego służą.
szukałam w necie filmików,ale nie potrafię znaleść.

błagam o pomoc,podeślijcie jakiś filmy pokazujace do czego służą dane końcówki
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 20:15   #59
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: FREZARKA-jaka końcówka i do czego służy

Odpowiedź tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=299677
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:44   #60
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: FREZARKA-jaka końcówka i do czego służy

Witam. Nie mam zamiaru pytać co do czego służy itp, bo to nic nie da skoro i tak nie wezmę tego do rąk zanim nie wybiorę się na kurs z obsługi frezarki. A skoro wybiorę się na kurs to tam mi powiedzą co do czego służy - proste ;p Dlatego zapytać chciałam tylko czy naprawdę jesteście zadowolone z pracy frezarkami? Dużo czasu jest zaoszczędzonego, frezarka bardzo skraca czas pracy? Jak się człowiek nauczy to jest miła w obsłudze? Hehe. Pytam, ponieważ nie wiem czy faktycznie warto wydawać kasę na ten kurs z obsługi frezarki. Mam trochę stresa, bo domyślam się, że można niezłą krzywdę wyrządzić.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.