Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 18:30   #2281
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz witam te z Was ktore dzis pisaly do mnie i sie pojawily

Co u mnie poza uczelnia-zawierucha ale jak to u mnie, spokoju nie ma Wlasnie dostalam wyniki ostatniego egzaminu i zdałam takze nie mam zadnej poprawki. A pamietam jak sie martwiłam miesiac temu co zrobie jak nic nie zdam.

BUNNY
a z palette co daje najchłodniejszy blond? Teraz bede sama robic i albo chce wziac londę 18, albo wellaton 12/1 albo paletke. A juz nie pamietam jak te farby wychodza.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



A czym teraz malujesz?
w albumie masz bardzo ladny kolor i stan wlosow rowniez.


Ja nie uwazam tak zkwiatami. Jak ludzie sie kochaja mogą sobie kupowac. To tak jak ja lubie dostawac slodycze bez okazji...to jak dostaje to znaczy ze moj TZ czy tam bliski mi facet ma cos na sumieniu? Nie sadze.
Agatko zawsze wracam do wellatonu 12.1 a tak to różnie bo próbowałam garnierów, teraz myślę o castingach czy nie zacząć robić tym najjaśniejszym odcieniem włosy mi troszkę zmieniły odcień już nie są takie białe i troszkę podrosły ale trzeba będzie podciąć wyrównać

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Agatko z tymi kwiatami, słodkościami, czy innymi prezentami bez okazji też nie pomyślałam o tym, że ma coś na sumeiniu ale tak koleżanki podsumowały aj szkoda gadać

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Długo patrzyłam na Syossa 7-6 i w końcu z braku laku kupiłam i zrobiłam. Spodziewalam się całkiem innego efektu tzn takiego jak na opakowaniu czyli ciepłego, średniego blondu a tu wyszedł taki jakby popielaty blond . Nie ma tego złego .... sasiadka i siostra mówia że lepiej mi w tym kolorze bo ładnie wybijają moje oczy niebieskie do niego i cera wygląda na ładniejszą :P

Końcówki juz przebijają na blond a odcien jest tak z 2 tony jaśniejszy od mojego w podobnej tonacji mysiego blondu. Farba nie ruszyła odrostu - nie zwróciłam uwagi ile % była woda.
ładnie i ładna fryzurka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:36   #2282
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ja tez nie pomyslalam ze może mieć cos na sumieniu. Normalny gest. szczególnie jak robi to raz na jakiś czas. po facecie zresztą widać czasem można z nich czytać jak z księgi nie myśl o tym tylko ciesz się bo widać ze TZtowi zależy.

Teraz jak będę malować sama może tez kupie wellaton. Bo wlosy wydaje się bialutkie.


Paulinka ladnie wyszlo rzeczywiście. Mi ten syoss nie wyszedł tak dobrze.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:43   #2283
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez nie pomyslalam ze może mieć cos na sumieniu. Normalny gest. szczególnie jak robi to raz na jakiś czas. po facecie zresztą widać czasem można z nich czytać jak z księgi nie myśl o tym tylko ciesz się bo widać ze TZtowi zależy.

Teraz jak będę malować sama może tez kupie wellaton. Bo wlosy wydaje się bialutkie.


Paulinka ladnie wyszlo rzeczywiście. Mi ten syoss nie wyszedł tak dobrze.
a Ty chcesz rozjaśnić czy przyciemnić? jaki masz teraz kolorem?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:52   #2284
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej
Paulina super

Lady nie zwracaj uwagi na komentarze koleżanek, ciesz się udanym związkiem

a tak w ogóle to czym, że tak powiem odwdzięczacie się waszym TŻetom, skoro oni wam kwiatki i prezenty? Mnie już brakuje pomysłów... Ostatnio dostałam kilka rzeczy bez okazji i jakoś tak mi niezręcznie przez to... I nie wiem czy on czeka na jakieś odwdzięczenie się czy nie Co myślicie?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:59   #2285
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Długo patrzyłam na Syossa 7-6 i w końcu z braku laku kupiłam i zrobiłam. Spodziewalam się całkiem innego efektu tzn takiego jak na opakowaniu czyli ciepłego, średniego blondu a tu wyszedł taki jakby popielaty blond . Nie ma tego złego .... sasiadka i siostra mówia że lepiej mi w tym kolorze bo ładnie wybijają moje oczy niebieskie do niego i cera wygląda na ładniejszą :P

Końcówki juz przebijają na blond a odcien jest tak z 2 tony jaśniejszy od mojego w podobnej tonacji mysiego blondu. Farba nie ruszyła odrostu - nie zwróciłam uwagi ile % była woda.
Piękny kolor Masz może jakieś zdjęcia w świetle dziennym bez flesza?


Agatau88 - widzę, że zastanawiasz się nad Londą 18, ja nią robiłam w poniedziałek i po raz kolejny jestem zachwycona Pięknie łapie odrost, kolor jest jednolity i bardzo naturalny. Jedyny jej minus to dość szybkie ocieplanie się, ale można sobie z tym poradzić fioletowymi/srebrnymi płukankami czy szamponami. Robiłam dość długo Alfą 9.21, próbowałam też 9.1 i efekt na początku super, ale po kilku (dosłownie) myciach kolor na odrostach żółknie, opisywałam to tutaj (są też zdjęcia Londy 18 po miesiącu)

Z perspektywy kilku lat farbowania na blond mogę stwierdzić, że ta Londa to najlepsza farba jakiej kiedykolwiek używałam W weekend wrzucę kilka zdjęć po ostatnim farbowaniu
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:00   #2286
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość


Paulinka ladnie wyszlo rzeczywiście. Mi ten syoss nie wyszedł tak dobrze.
A co Ci po nim wyszło ??
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:10   #2287
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ok to wezme alfe. Powiedz mi tylko- nie ma u mnie srebrnej delii to co moge uzywac zamiast niej?

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Kurde boje sie ze ta kapiel za slabo mi wlosy rozjasni i ta alfa mi potem nie wyjdzie na wlosach fajnie

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Ten casting w maju to byl totalnie poroniony pomysl \ Gdybym od razu wziela palette trufle albo jasny braz to teraz bym miala fajny kolor a tak.... plamy ciemniejsze po nie splukanym castingu na calej glowie ktore z kazdym farbowaniem przybieraja na sile \
w aptece kupisz gencjane i rozrabiaj jak plukanke u truskawkowej pieknie ochladza oczywiscie przy ciemnych wlosach robisz wieksze stezenie niz dla jasnych blondynek
ja ci odradzalam castinga

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ale ładnie wyglądałaś

ślicznie

A mówiłam Ci, żebyś nie farbowała tym castingiem Ex a rozważałaś Londę? Na all koło 13 zł plus wysyłka, a mi po tej 6/1 wyszedł kolor podobny do tych Twoich naturalek
A co do babci to odwiedzaj ją często, pomagaj przy codziennych czynnościach i może zaproś na obiadek

pokaż


Lavia jeszcze raz gratulacje
o wlasnie ta londa tez powinna byc ok

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz witam te z Was ktore dzis pisaly do mnie i sie pojawily

Co u mnie poza uczelnia-zawierucha ale jak to u mnie, spokoju nie ma Wlasnie dostalam wyniki ostatniego egzaminu i zdałam takze nie mam zadnej poprawki. A pamietam jak sie martwiłam miesiac temu co zrobie jak nic nie zdam.

BUNNY
a z palette co daje najchłodniejszy blond? Teraz bede sama robic i albo chce wziac londę 18, albo wellaton 12/1 albo paletke. A juz nie pamietam jak te farby wychodza.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



A czym teraz malujesz?
w albumie masz bardzo ladny kolor i stan wlosow rowniez.


Ja nie uwazam tak zkwiatami. Jak ludzie sie kochaja mogą sobie kupowac. To tak jak ja lubie dostawac slodycze bez okazji...to jak dostaje to znaczy ze moj TZ czy tam bliski mi facet ma cos na sumieniu? Nie sadze.
agatko z paletek to c10 najzimniejsze...
ale jak dla ciebie to nowa seria deluxe od palette dla blondynek przepiekne krysztalowe chlodne blondy

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Hej
Paulina super

Lady nie zwracaj uwagi na komentarze koleżanek, ciesz się udanym związkiem

a tak w ogóle to czym, że tak powiem odwdzięczacie się waszym TŻetom, skoro oni wam kwiatki i prezenty? Mnie już brakuje pomysłów... Ostatnio dostałam kilka rzeczy bez okazji i jakoś tak mi niezręcznie przez to... I nie wiem czy on czeka na jakieś odwdzięczenie się czy nie Co myślicie?
ja mojemu a to kupie ladne gacie , a to jakies perfumy, żel pod prysznic...jakas koszule...rozne takie co wiem, ze sam nienawidzi kupowac i nigdy nie ma czasu

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

powiem wam ze jak cos takiego czytam to mi sie noz w kieszeni otwiera

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...75&postcount=2
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 19:11   #2288
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Leae

Bez lampy nie wychodza - zrobiłam fotki przy oknie.

Kumpela mówi że ni to brąz ni popiel końcowki przebijaja sie blond. Wygląda jakbym miała zrobiony baleyage na włosach.

Ja widze pigment fioletowy na włosach i czasem wydaje mi sie że przebiją glon.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 465.jpg (34,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 472.jpg (79,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 473.jpg (147,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 477.jpg (154,8 KB, 25 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-07-04 o 19:24
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:16   #2289
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Leae

Bez lampy nie wychodza - zrobiłam fotki przy oknie.

Kumpela mówi że ni to brąz ni popiel końcowki przebijaja sie blond. Wygląda jakbym miała zrobiony baleyage na włosach.
pierwsze foto faktycznie taki ciemny blond z popielatym refleksem
reszta zdjec u mnie na monitorze zielen ;/
jakby ci sie spieralo mocno to zafarbuj tym samym jeszcze raz, ona ma 6% oksydant.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:21   #2290
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Hej
Paulina super

Lady nie zwracaj uwagi na komentarze koleżanek, ciesz się udanym związkiem

a tak w ogóle to czym, że tak powiem odwdzięczacie się waszym TŻetom, skoro oni wam kwiatki i prezenty? Mnie już brakuje pomysłów... Ostatnio dostałam kilka rzeczy bez okazji i jakoś tak mi niezręcznie przez to... I nie wiem czy on czeka na jakieś odwdzięczenie się czy nie Co myślicie?
cieszę

ja ugotuję coś np. bo mój to wiecznie głodny a robię to odświętnie on zazwyczaj gotuje dla mnie
posprzątam za to po tym gotowaniu bo to mu nie wychodzi, w ogóle sprzątanie mu nie wychodzi
jakieś drobiazgi mu kupuję czasami bez okazji, i zawsze sexowną bieliznę sobie
Tż zawsze mówi, że nic nie chce tylko, żebym była dobra dla niego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:29   #2291
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

bunny no perfumy i jakieś gadżety to ok, ale gacie odpadają jakoś niezręcznie chyba by mi było
Czytałam ten post, lol. Dlatego nie piszę już na wątkach z poradami, tylko na plotkowych

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

lady no ja też coś mu upiekę, albo karkòwkę zrobię bo lubi. Ale my nie mieszkamy razem, to trochę przeszkadza w takich niespodziankach
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 19:32   #2292
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

BUNNY
a znasz już te farbki> ja nawet ich nie widziałam ale ostatnio byłam gościem w Rossmanie. Wiesz jak wychodzą?
I które konkretnie to sa?

LEAE
to ja czekam na zdjęcia
Raz tez robiłam londa 18 ale nie pamiętam już nawet czy się cieszyłam. Moje wlosy sa ciężkie. Znaczy nie ciemne ale maja jakies czerwone refleksy ze ładnie i szybko się pojasniaja ale na zolto.

NINE
a jak się odwdzięczasz TZTowi poki co?:P ja bym w ogole nie miała pomysłu na odwdzięczenie

LADY
zdjecie wstawie, ale mam jasne wlosy. Takie dość jasne poziom 10 powiedziałabym nawet, odcień jak zwykle ciepławy. a wolalabym zimniejszy. A generalnie chcę robic sam odrost.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:34   #2293
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
powiem wam ze jak cos takiego czytam to mi sie noz w kieszeni otwiera

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...75&postcount=2
ekspert radzi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:45   #2294
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

agata brakuje mi pomysłów na urodziny dostał papierośnicę, bo zbiera. Innym razem coś tam ugotowałam. On mi robi niespodzianki typu wyjazd gdzieś np. do leśniczówki znajomych.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:53   #2295
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
a znasz już te farbki> ja nawet ich nie widziałam ale ostatnio byłam gościem w Rossmanie. Wiesz jak wychodzą?
I które konkretnie to sa?

LEAE
to ja czekam na zdjęcia
Raz tez robiłam londa 18 ale nie pamiętam już nawet czy się cieszyłam. Moje wlosy sa ciężkie. Znaczy nie ciemne ale maja jakies czerwone refleksy ze ładnie i szybko się pojasniaja ale na zolto.

NINE
a jak się odwdzięczasz TZTowi poki co?:P ja bym w ogole nie miała pomysłu na odwdzięczenie

LADY
zdjecie wstawie, ale mam jasne wlosy. Takie dość jasne poziom 10 powiedziałabym nawet, odcień jak zwykle ciepławy. a wolalabym zimniejszy. A generalnie chcę robic sam odrost.
o te:

http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...g-blondes.html

diamentowy blond wychodzi jak wlosy snow

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ekspert radzi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:56   #2296
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Popieram Leae, ja też kocham londę akurat nie 18 a 12/9 ale te farby mi bardzo podpasowały i na razie nie zamierzam zmieniać chyba że na profesjonalną londę

Mam już niezły odrost a to miesięczny ale hoduję bo w sierpniu dopiero przed wakacjami chcę zafarbować (a to ostatni tydzień sierpnia będzie) czyli żeby od tego farbowania miesiąc był ale zagmatwałam, może zrozumiecie
w ogóle na moich włosach nie widać że rosną bo są kręcone

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o te:

http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...g-blondes.html

diamentowy blond wychodzi jak wlosy snow


nr 318?? piękny to jakaś perła?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:58   #2297
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Popieram Leae, ja też kocham londę akurat nie 18 a 12/9 ale te farby mi bardzo podpasowały i na razie nie zamierzam zmieniać chyba że na profesjonalną londę

Mam już niezły odrost a to miesięczny ale hoduję bo w sierpniu dopiero przed wakacjami chcę zafarbować (a to ostatni tydzień sierpnia będzie) czyli żeby od tego farbowania miesiąc był ale zagmatwałam, może zrozumiecie
w ogóle na moich włosach nie widać że rosną bo są kręcone
to tylko sie cieszyc ze nei widac

ja teraz bede farbowac po 4 tygodniach i nie wiem jak dotrzymam tego terminu...ciagle farbowalam co 3 tygodnie chcialam teraz wydluzyc ale czy sie uda

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

diamentowy to cos jak biala perla z leciutkim popielem ma oksy 9%.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:58   #2298
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pierwsze foto faktycznie taki ciemny blond z popielatym refleksem
reszta zdjec u mnie na monitorze zielen ;/
jakby ci sie spieralo mocno to zafarbuj tym samym jeszcze raz, ona ma 6% oksydant.
Dla mnie pigment jest jakby fioletowy i czasem widze glona.
Jak juz zaszalałam to ide w strone karmelu/toffi tak jak wczesniej chciałam - myślałam że ta farba mnie troche przyblizy do tego koloru ale zobaczymy jak sie bedzie zmywać.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:03   #2299
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

az nie wytrzymam i dam wam fotki po diamentowym do mojego albumu taka przedpremiera na blogu

za chwile beda...

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

juz sa

tylko fotki przeklamane bo o zmierzchu robione, a wlosy podobno mienia sie jak drobinkami pylku/brokatu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 20:05   #2300
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
bunny no perfumy i jakieś gadżety to ok, ale gacie odpadają jakoś niezręcznie chyba by mi było
Czytałam ten post, lol. Dlatego nie piszę już na wątkach z poradami, tylko na plotkowych

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

lady no ja też coś mu upiekę, albo karkòwkę zrobię bo lubi. Ale my nie mieszkamy razem, to trochę przeszkadza w takich niespodziankach
rozumiem
ja jak nie mieszkałam z Tż to miałam klucz do jego mieszkania dawał na początku swój jak był w pracy np. a potem dorobił więc z takimi niespodziankami nie było problemu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:11   #2301
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to tylko sie cieszyc ze nei widac

ja teraz bede farbowac po 4 tygodniach i nie wiem jak dotrzymam tego terminu...ciagle farbowalam co 3 tygodnie chcialam teraz wydluzyc ale czy sie uda

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

diamentowy to cos jak biala perla z leciutkim popielem ma oksy 9%.
chodziło mi o to że odrost widać a na długości nie widać żeby się zmieniły tzn rosły ale ja mam jasną bazę więc i ten odrost nie taki koszmarny pas startowy
Bunny wytrzymasz najwyżej tydzień w lustro patrzyć nie będziesz
zakochałam się w tym kolorkua dopiero co pisałam że londy nie zdradzę

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
az nie wytrzymam i dam wam fotki po diamentowym do mojego albumu taka przedpremiera na blogu

za chwile beda...

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

juz sa

tylko fotki przeklamane bo o zmierzchu robione, a wlosy podobno mienia sie jak drobinkami pylku/brokatu
jakie boskie typowy mój kolor jaki mi się podoba
zdradziłaś poprzednia pallete?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:14   #2302
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
chodziło mi o to że odrost widać a na długości nie widać żeby się zmieniły tzn rosły ale ja mam jasną bazę więc i ten odrost nie taki koszmarny pas startowy
Bunny wytrzymasz najwyżej tydzień w lustro patrzyć nie będziesz
zakochałam się w tym kolorkua dopiero co pisałam że londy nie zdradzę

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------


jakie boskie typowy mój kolor jaki mi się podoba
zdradziłaś poprzednia pallete?
to nie moje wlosy
ale jakby nie rychly slub to bym ja sprobowala teraz chociaz nie rekomenduja jej dla mnie ale to nie zginie- sprobuje miesiac po slubie jak bosko byloby farbowac na oksy 9%
choc po a10 z 219 i srebrnej plukance to ja mam jak 218 z tej serii srebrzysty blond...
ale ta platyna i diamentowy kusza niemozliwie i w koncu sprobuje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:24   #2303
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

może ja skuszę się na ten diamentowy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:38   #2304
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
może ja skuszę się na ten diamentowy
lady probuj mysle ze krzywdy ci nie zrobi bo to farby dla blondynek
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:48   #2305
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Mnie też on kusi
a Bunny na londę 12/9 to z malaksem?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:54   #2306
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Mnie też on kusi
a Bunny na londę 12/9 to z malaksem?
mysle ze tak.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 21:13   #2307
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lady probuj mysle ze krzywdy ci nie zrobi bo to farby dla blondynek
koniec lipca początek sierpnia dopiero
ale kupię juz jak będę w rossku
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 21:16   #2308
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Znalazlam na tz lapku moje stare zdjecie, z 2009r. ale mialam wtedy piekne wlosy Zupelnie nie wiem czemu zaczelam farbowac i scielam sie na krotko
oooo.. boska fryzurka
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ok to wezme alfe. Powiedz mi tylko- nie ma u mnie srebrnej delii to co moge uzywac zamiast niej?

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Kurde boje sie ze ta kapiel za slabo mi wlosy rozjasni i ta alfa mi potem nie wyjdzie na wlosach fajnie

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Ten casting w maju to byl totalnie poroniony pomysl Gdybym od razu wziela palette trufle albo jasny braz to teraz bym miala fajny kolor a tak.... plamy ciemniejsze po nie splukanym castingu na calej glowie ktore z kazdym farbowaniem przybieraja na sile
to rób kapiel i popraw czyms jasniejszym
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Przyciemniłam włosy .....
ładnie wyszło
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
az nie wytrzymam i dam wam fotki po diamentowym do mojego albumu taka przedpremiera na blogu

za chwile beda...

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

juz sa

tylko fotki przeklamane bo o zmierzchu robione, a wlosy podobno mienia sie jak drobinkami pylku/brokatu
faktycznie kolorek diamentowy

matko jak te komary gryzą cała w bąblach jestem ,dzieciaki tez i nic nie pomaga żadne psikacze ,świeczki normalnie pożerają nas żywcem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-07-04 o 21:18
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 21:34   #2309
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zle prowadzisz wloski to ci niedlugo wyjdzie...
maska zoltko i rycyna proteinuja i wlosy sa potem tępe.
nie rownowazysz pielegnacji z tego co widze- dajesz proteiny i silikony a nawilzenie/natluszczenie lezy i kwiczy...
absolutnie koniecznie dokup do tego co masz odzywke garnier awokado i karie (tanioszka jakies 6-7zl) albo zolty glis kur z olejkami.
chyba ze wolisz ciagnac na dove i jakakolwiek lekka odzywka...
ale pamietaj raz na jakis czas wlosy oczyscic takim szamponem jak natei.
koncowki ci sie nie łamią na takiej pielegnacji?

Odnosnie koncówek to raczej bardzo mi się nie łamią, teraz troche już rozdwojone ale dawno ich nie podcinałam :P
A Odnosnie pielęgnacji to używam :
Szampony:
Gliss kur ten fioletowy lub czarny. Dove intensive repair czasami syoss ale to już rzadko :P
Odżywki:
Gliss kurzłoty (i czarną maske rowniez) dove, ewentualnie syoss :P
+ smaruję je jeszcze zawsze tym olejkiem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...olute-oil.html

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
az nie wytrzymam i dam wam fotki po diamentowym do mojego albumu taka przedpremiera na blogu

za chwile beda...

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

juz sa

tylko fotki przeklamane bo o zmierzchu robione, a wlosy podobno mienia sie jak drobinkami pylku/brokatu
Bunny , czy ja też mogę zobaczyc ? tzn. bo nie wiem gdzie
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 22:24   #2310
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Nie pisalam wam rano ze bedac na miescie. Odkleila mi sie polowa podeszwy w sandalach, bo przeciez nie tegoroczne to maja prawo ale jak przed chwile urwal mi sie obcas w licie to mysle ze to juz chyba jakies fatum...
W ostatnich 2tygodniach kroluje czarna seria-laptop padl, telefon w pracy padl, klawiatura nie dziala, a ja uszkodzilam lokiec i dlon...no i dzis te 2pary butow...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.