Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-22, 09:51   #1831
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dzięki tak właśnie myślałam, że powyżej 50 do 80 max chyba dzisiaj pójdę bo jutro rwiemy tą dolną zatrzymaną troszkę boję, wiem, że sam zabieg boleć nie będzie gorzej może być jak znieczulenie puści
dasz radę jak nie Ty to kto hah
mój TŻ też zdychał jak mu znieczulenie puściło, ale on miał wyrywanego zęba u normalnej dentystki i nie mogła sobie poradzić i dała mu skierowanie do chirurga, ale to było o 10 rano, on musiał wracać do pracy i dopiero u tego chirurga byliśmy wieczorem. Biedak cierpiał cały dzień
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam na Allegro
Bo poki co u mnie w hurtowni fryzjerskiej nie ma tej serii


Mnie teraz zachwycił Stapiz
dzięki zaraz poszukam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 09:59   #1832
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dasz radę jak nie Ty to kto hah
mój TŻ też zdychał jak mu znieczulenie puściło, ale on miał wyrywanego zęba u normalnej dentystki i nie mogła sobie poradzić i dała mu skierowanie do chirurga, ale to było o 10 rano, on musiał wracać do pracy i dopiero u tego chirurga byliśmy wieczorem. Biedak cierpiał cały dzień

dzięki zaraz poszukam
Oj biedaczysko moja też chciała się podjąć wyrywania 8 i skasować 150 zł ale wolałam nie ryzykować, żeby później po niej chirurg poprawiał dlatego wolałam od razu do chirurga pójść i do mężczyzny jakoś wydaje mi się że lepszy facet do rwania
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:00   #1833
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Alberto na poczatku był bardzo obiecujący,ale teraz juz tak mnie nie bierze
Ale daje ja po masce na chwile dla wygładzenia i wlosy sa bardzo ok
Może jednak nasze włosy nie są martwe tylko żyją i mają naturę właścicielek, czyli kapryśną

Cytat:
maski GK mi sie chce przez was

Spróbuj najpierw Extremalnej maski Lorealka Faktycznie musi być popularna, w niektórych miejscach puste półki. Za to widziałam tę nową w turkusowym słoiczku, ale jakoś mnie nie kusi.

Cytat:
w zyciu nie piłam kawsu chlebowegomam wrazenie ze bedzie mial dziwny smak
Mnie nazwa odstraszała, ale w końcu spróbowałam i bardzo mi smakuje. Kojarzy się trochę z piwem, goryczą karmelu. Do tego niesamowicie orzeźwia i gasi pragnienie, no i jest zwykle tani


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a gdzie kupowałaś i w jakiej cenie? Na all czy stacjonarnie?
Ja kupiłam stacjonarnie w multidrogerii za niecałe 16zł za litr. W innych hurtowniach też powinna być, ale raczej drożej.
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

co do past to używam różnych tych biedronkowych również i bardzo lubie szczęgólnie tą mocna mięta

kylie i truskawkowa zakupiłam również tą emulsję ze stapiza dzięki wam moje włosy też sa problematyczne ,ale odkąd używam płukanki octowej są o wiele gładsze,błyszczące i niepuszą sie tak jak kiedyś jedyny minus tego to zapach więc postanowiłam wypróbować tą emulsję bo podobno ma zapach owocowy, a ja takie uwielbiam .

a z nowości to użyłam wczoraj przed myciem włosów nafty kosmetycznej (próbuje tanich i dobrych sposobów na poprawę kondycji włosów ) i włosy miałam wczoraj boskie a żeby było smieszniej to sniło mi sie później, że mi włosy urosły centymetr przez jedna noc
Hehe, ciekawe czy też dołączysz do fanek Stapiza

Pachnie winogronowo, ale tak bardziej jak cukierki o tym smaku
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:03   #1834
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Oj biedaczysko moja też chciała się podjąć wyrywania 8 i skasować 150 zł ale wolałam nie ryzykować, żeby później po niej chirurg poprawiał dlatego wolałam od razu do chirurga pójść i do mężczyzny jakoś wydaje mi się że lepszy facet do rwania
u mnie w przychodni, gdzie pracuję jest dentystka po 80, która wyrywa zęby hardcore w życiu bym do niej nie poszła, ale ludzie są zadowoleni i przychodzą

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja kupiłam stacjonarnie w multidrogerii za niecałe 16zł za litr. W innych hurtowniach też powinna być, ale raczej drożej.

Hehe, ciekawe czy też dołączysz do fanek Stapiza
u mnie są tylko fale, loki, koki i wellmar ale tam ceny z kosmosu i babki zazwyczaj nie miłe, nie lubię tam chodzić
już wolę allegro
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:10   #1835
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
u mnie w przychodni, gdzie pracuję jest dentystka po 80, która wyrywa zęby hardcore w życiu bym do niej nie poszła, ale ludzie są zadowoleni i przychodzą

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------


u mnie są tylko fale, loki, koki i wellmar ale tam ceny z kosmosu i babki zazwyczaj nie miłe, nie lubię tam chodzić
już wolę allegro
na mojego chirurga też narzekją ale jakoś ja jestem zadowolona ile ludzi tyle opini
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:13   #1836
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Z Latte bardziej służyła mi ta wersja klik
Wersja fioletowa ma trochę inny skład, odkryłam to dopiero po kilku użyciach, bo coś mi nie pasowało.

Lubię Kallosy, bo są tanie, ale to raczej takie gęste odżywki niż maski z prawdziwego zdarzenia

Z Hebe czaję się na te maski Seri, miodowa podobno rozjaśnia włosy, ciekawe

A co do tych eksperymentów, to chyba jestem już za stara Kiedyś nawet sok z rzepy wcierałam
Myślałam, że te Kallosy to to samo, tylko w większej pojemności. Nie porównywałam składu.
Seri, rozjaśnia mówisz? Hmmm to coś dla mnie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Właśnie skonczyłam maraton w pracy...dramat
Jeszcze wczoraj przyszla nasza stała klientka, wiec gadam z nią sobie, a ona mi nagle wyjeżdza "bo wie pani u mnie w domu to teraz wszyscy jelitówke mamy"
Jak mnie cos złapie to ja nie wiem co jej zrobie

TRUSKAWKOWA ozłocę Cię po prostu
Emulsja Stapiza to jakieś oświecenie po prostu dla moich włosów
Są wygładzone jakbym prostownicą je przejechała, błyszcza az po oczach daja,dociązone ,nic mi nie fruwa, sa miekkie niesamowicie, a w dotyku cudo!Koncówki sie nie nie "rozcapirzają" moje włosy wygladaja ja nigdy nie tknięte farbą
Aż mam ochote na szampon i maske


Ależ jestem ciekawa twojej opinii


tez bardzo lubię tę odzywke
czapki w Auchanie tez widziałam i mi sie spodobała taka mega kolorowa
Ja przez Was zbankrutuję, ciągle coś nowego polecacie a ja jak to cielę pójdę i kupię

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
hej Dziewczynki..

U mnie ostatnio ciężkie dni, bardzo źle mi się układa z rodzicami i kontakt sie coraz bardziej urywa, co mnie bardzo bardzo przybija i dołuje, a z drugiej strony.. wiem,że mam rację. Nawet ostatnie kilka dni nie miałam ochoty wejsc na wizaz... na domiar złego dzis TŻ znowu wyjechał, znowu jestesmy same z córka, na jakies 2 miesiące aż tym razem
Wierzę, że będzie dobrze u mnie też ostatnio były problemy z dogadaniem się, temat chwilowo się rozpłynął z całkiem innego powodu ale musi wrócić. Oby się wszystko u Ciebie ułożyło

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czekam az zaczna plukac wlosy kwasem chlebowym
Po płukaniu moczem nie wiem, czy jest coś, co mnie bardziej zdziwi


Produkty Stapiza są w Hebe, więc może ta emulsja też. Jutro tam będę, to dam znać
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:17   #1837
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
na mojego chirurga też narzekją ale jakoś ja jestem zadowolona ile ludzi tyle opini
pewnie nie ma co się przejmować
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość

Produkty Stapiza są w Hebe, więc może ta emulsja też. Jutro tam będę, to dam znać
czemu u mnie nie ma Hebe
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 10:20   #1838
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

używałyście odżywki z serii total repair montibello? koleżanki zachwycają się i zastanawiam się czy jest czym
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:25   #1839
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny czytałyście tego bloga? http://mojadziewczynaczytablogi.blogspot.com/
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:25   #1840
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czy Wam tez tak włosy wypadają? Myje włosy codziennie bo zauwazyłam ,że jak sa bardziej obciążone tłuszczem/łojem to więcej ich wypada. Mimo to wydaje mi sie ze za dużo mi ich wypada i czuje to na objętości. Urosły mi juz dosyc sporo włosy ale wydaje mi sie że robia sie z nich mysie ogonki.... Ostatnio podcinałam w maju i na razie nie bedę skracać bo chce zapuścic do połowy pleców.Potem bede co 3 mies podcinać zeby pozbyc sie tych najbardziej wytrawionych /rozjasnionych końcówek.Uyzwam cały czas Seboradin do wypadających włosów na przemian z szamponem Timotei kokos 2w1 z różą z Jerycha. Juz nie wiem co robic
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:41   #1841
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
To nie jest tak źle, chociaż ja mam odżywek mniej A z Alberta już nie jesteś zadowolona? Ja bym chciała mieć same kosmetyki WOW

A co do tej maski jestem bardzo ciekawa opinii Bunny, bo miała wcześniej odżywkę. Jakoś tak żal mi jej używać, taka fajna Właśnie użyłam maseczki Organique zmieszanej z Syossem, ale ma fajny zapach

Kwas chlebowy Uwielbiam ten śliwkowy klik

Ooo, myślałam, że on tylko na bakterie, a nie na wirusy
w razie wirusowego zatrzymuje i łagodzi objawy.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś robiła pantomogram bo potrzebne mi to do ortodonty i chirurg powiedział, że może być do górnych 8, nie muszę wtedy punktowych robić, bo dolne miałam punktowe,wiecie jaki koszt tego mniej więcej żebym sobie gotówkę przygotowałam
u mnie 80zl obie szczeki.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Może jednak nasze włosy nie są martwe tylko żyją i mają naturę właścicielek, czyli kapryśną


Spróbuj najpierw Extremalnej maski Lorealka Faktycznie musi być popularna, w niektórych miejscach puste półki. Za to widziałam tę nową w turkusowym słoiczku, ale jakoś mnie nie kusi.

Mnie nazwa odstraszała, ale w końcu spróbowałam i bardzo mi smakuje. Kojarzy się trochę z piwem, goryczą karmelu. Do tego niesamowicie orzeźwia i gasi pragnienie, no i jest zwykle tani



Ja kupiłam stacjonarnie w multidrogerii za niecałe 16zł za litr. W innych hurtowniach też powinna być, ale raczej drożej.

Hehe, ciekawe czy też dołączysz do fanek Stapiza

Pachnie winogronowo, ale tak bardziej jak cukierki o tym smaku
mnie tez ta turkusowa seria juz odeszla...

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytałyście tego bloga? http://mojadziewczynaczytablogi.blogspot.com/
czytam regularnie, mozna sie posmiac
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Czy Wam tez tak włosy wypadają? Myje włosy codziennie bo zauwazyłam ,że jak sa bardziej obciążone tłuszczem/łojem to więcej ich wypada. Mimo to wydaje mi sie ze za dużo mi ich wypada i czuje to na objętości. Urosły mi juz dosyc sporo włosy ale wydaje mi sie że robia sie z nich mysie ogonki.... Ostatnio podcinałam w maju i na razie nie bedę skracać bo chce zapuścic do połowy pleców.Potem bede co 3 mies podcinać zeby pozbyc sie tych najbardziej wytrawionych /rozjasnionych końcówek.Uyzwam cały czas Seboradin do wypadających włosów na przemian z szamponem Timotei kokos 2w1 z różą z Jerycha. Juz nie wiem co robic
mnie nie wypada nic a nic i raczej nigdy
tylko tluszcza sie cholery i myje nieraz co 2 dni a nieraz normalnie co 3-4, nie wiem juz od czego to u mnei zalezy...świruja wloski na jesien
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 10:43   #1842
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
w razie wirusowego zatrzymuje i łagodzi objawy.


u mnie 80zl obie szczeki.
Ja ostatnio znalazłam u siebie przychodnie która ma rentgen do zębów i 50 zł dalam. Kiedys robilam w innej to kolo 80 czy 100 zł. A pantomogram musi byc na obie szczęki razem bo inaczej nie widac jak zeby są względem siebie ułożone. W sensie górne do dolnych
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:48   #1843
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Pytanie .
Chcę uzyskać kolor wlosów bardzo jasny prawie biały , pomyslałam zeby do farby dodać zamiast wody 9 % to 12 % .Wiem ,że wlosy mogą się zfajczyć , ale czy można do np wellatonu 12/1 dodać 12 % wodę ?
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:56   #1844
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja ostatnio znalazłam u siebie przychodnie która ma rentgen do zębów i 50 zł dalam. Kiedys robilam w innej to kolo 80 czy 100 zł. A pantomogram musi byc na obie szczęki razem bo inaczej nie widac jak zeby są względem siebie ułożone. W sensie górne do dolnych
nie znam się
wiem ze to panto 80, a za jeden zab 30.
robilam ostatnio jeden zab fotke co mialam ta rope, ale tak mi fajnie robila ze obejrzala tez zeby sasiadujace( nie bylo wiadomo od ktorego to moze byc) a placilam za jeden.
tyle ze ja chodze 100% prywatnie, żadnej umowy nfz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:58   #1845
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
Pytanie .
Chcę uzyskać kolor wlosów bardzo jasny prawie biały , pomyslałam zeby do farby dodać zamiast wody 9 % to 12 % .Wiem ,że wlosy mogą się zfajczyć , ale czy można do np wellatonu 12/1 dodać 12 % wodę ?

Można , ja tez tak robiłam niestety mi nie wyszły białe ( robiłam chyba z 2 lata temu lub lepiej) Moja siostra uzywa na wodzie 9% , trzyma godzine i ma prawie białe włosy....
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:02   #1846
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie znam się
wiem ze to panto 80, a za jeden zab 30.
robilam ostatnio jeden zab fotke co mialam ta rope, ale tak mi fajnie robila ze obejrzala tez zeby sasiadujace( nie bylo wiadomo od ktorego to moze byc) a placilam za jeden.
tyle ze ja chodze 100% prywatnie, żadnej umowy nfz.
Pantomogram to po prostu wszystkie zeby ja tez prywatnie wszystko teraz. I moja dentystka od mojej mamy np nawet za zdjęcie kasy nie wziela, tylko za samego zęba. Ale to jest wogole anioł :d
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:07   #1847
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pantomogram to po prostu wszystkie zeby ja tez prywatnie wszystko teraz. I moja dentystka od mojej mamy np nawet za zdjęcie kasy nie wziela, tylko za samego zęba. Ale to jest wogole anioł :d
za punktowe 20 zł płaciłam , robiłam 2 dolnych 8
no to tak myślałam, zaraz pójdę dowiem się a na pantomogram czeka się długo? bo zdjecie to chwila moment
pewnie wliczone w cene leczenia ząbka często tak jest Tż tak miał ale on reklamował bo mu z☠☠☠ała kanałowe leczenie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:08   #1848
martyna4456
Raczkowanie
 
Avatar martyna4456
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 120
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Czy Wam tez tak włosy wypadają? Myje włosy codziennie bo zauwazyłam ,że jak sa bardziej obciążone tłuszczem/łojem to więcej ich wypada. Mimo to wydaje mi sie ze za dużo mi ich wypada i czuje to na objętości. Urosły mi juz dosyc sporo włosy ale wydaje mi sie że robia sie z nich mysie ogonki.... Ostatnio podcinałam w maju i na razie nie bedę skracać bo chce zapuścic do połowy pleców.Potem bede co 3 mies podcinać zeby pozbyc sie tych najbardziej wytrawionych /rozjasnionych końcówek.Uyzwam cały czas Seboradin do wypadających włosów na przemian z szamponem Timotei kokos 2w1 z różą z Jerycha. Juz nie wiem co robic
Ja przy jasnych włosach strasznie tracę je, wszędzie są. Ale taka przypadłość, gdy farbuje się na blond. Chociaz przy farbach bez amoniaku wypada ich troszkę mniej
martyna4456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:09   #1849
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

wiecie co ...mam ostatnio czarną serie popsutych sprzętów nie wiem czy to jakiś urok ktoś rzucił czy co ,ale normalnie koszmar
tydzień temu zepsuł nam się skuter i Tż zawiózł do naprawy do dziś go jeszcze nienaprawili parę dni temu padł mi komp i juz byliśmy zdecydowani kupic nowy na raty i wczoraj z☠☠☠ała się lodówka na dodatek o godz 23 i nie miałam nawet co zrobić z jedzeniem dopiero rano tata zabrał mi do swojej lodówki i zadzwonił po fachowca od naprawy na szczęście pan przyszedł i w ciągu godzinki naprawił lodówke ale koszt za naprawę 170 zł poszło nie wiem jeszcze ile za naprawę skutera zawołają a w sobotę mam robić syniowi urodziny 10-te( na które jeszcze nie mam prezentu ) i nie wiem jak wyciągne do kolejnej wypłaty nosz kurde co za pech
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 11:12   #1850
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
za punktowe 20 zł płaciłam , robiłam 2 dolnych 8
no to tak myślałam, zaraz pójdę dowiem się a na pantomogram czeka się długo? bo zdjecie to chwila moment
pewnie wliczone w cene leczenia ząbka często tak jest Tż tak miał ale on reklamował bo mu z☠☠☠ała kanałowe leczenie
Tak samo jak na każde zdjęcie sie czeka. Ja teraz mialam 2 plomby wymieniane po poprzedniej dentystce :/
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:18   #1851
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny zamowilam sobie 2 odcienie farb co na foto - Fantasia Fama

Bede robi c pół na pół - czy zrobić tak jak zwykle tzn odrost na 9% a reszta włosow na 6% czy może uzyć 3% ??

Myślę że bedę zadowolona - byłe mi znów szaro-burość nie wyszła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3497967442_1.jpg (9,8 KB, 15 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:20   #1852
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wiecie co ...mam ostatnio czarną serie popsutych sprzętów nie wiem czy to jakiś urok ktoś rzucił czy co ,ale normalnie koszmar
tydzień temu zepsuł nam się skuter i Tż zawiózł do naprawy do dziś go jeszcze nienaprawili parę dni temu padł mi komp i juz byliśmy zdecydowani kupic nowy na raty i wczoraj z☠☠☠ała się lodówka na dodatek o godz 23 i nie miałam nawet co zrobić z jedzeniem dopiero rano tata zabrał mi do swojej lodówki i zadzwonił po fachowca od naprawy na szczęście pan przyszedł i w ciągu godzinki naprawił lodówke ale koszt za naprawę 170 zł poszło nie wiem jeszcze ile za naprawę skutera zawołają a w sobotę mam robić syniowi urodziny 10-te( na które jeszcze nie mam prezentu ) i nie wiem jak wyciągne do kolejnej wypłaty nosz kurde co za pech
no to faktycznie czarna seria asienko

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Bunny zamowilam sobie 2 odcienie farb co na foto - Fantasia Fama

Bede robi c pół na pół - czy zrobić tak jak zwykle tzn odrost na 9% a reszta włosow na 6% czy może uzyć 3% ??

Myślę że bedę zadowolona - byłe mi znów szaro-burość nie wyszła
szaro buro na pewno nie wyjdzie. mozesz dlugosci na 3% zrobic.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:38   #1853
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV


zabije się za chwile
posmarowałam się przed chwilą maścią rozgrzewającą bo coś mnie kręgosłup pobolewa i po chwili poszłam się malować bo musze zaraz wyjść ...
nagle patrze co ja mam na twarzy jakaś dziwna czerwona wielka plama na policzku (w tym czasie czuje, że na plecach maść zaczyna działać bo robi się ciepełko) za chwile zaczęła mnie piec lewa ręka przy nadgarstku od wewnątrz ..patrze a tu znowu wielka czerwona plama i okazało się ,że to po tej maści co się przed chwilą smarowałam piecze i czerwone no wyglądam jakbym się poparzyła ,pół twarzy i lewa ręka i plecy też mam całe czerwone mam nadzieje że to po chwili zejdzie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:46   #1854
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------


szaro buro na pewno nie wyjdzie. mozesz dlugosci na 3% zrobic.


Dzwoniłam jeszcze do osoby , która te farby sprzedaje i mi jednak poleciła 6% zeby za dużej różnicy nie było .


Kazała dać dużo 8,36 i troche 9,36 .


Polecała mi tez odcień 7,37 i 8,37 mówiła że tez bardzo fajnie wychodzi.


Zobaczymy
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:51   #1855
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Nasze hobby włosowe sa niegroźne:P fakt

BUNNY
z Kitka mam kontakt ale nie będę pisać na forum szczegolow, ogolnie jest zaganiana. Ale ok.
A u mnie jak to u mnie, są dni lepsze, nawet kilka, sa dni gorsze-że placze, mam jakies histerie, nie mogę się pozbierać,nie wiem wtedy co się ze mna dziejeczytalam o Twoim jelicie, tak jak mowilysmy ze zjd(zepsol jelita drażliwego), dobrze ze wiesz co jest. Teraz na pewno bbedzie łatwiej leczyć ewentualne zaostrzenia, oby było ich jak najmniej.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:05   #1856
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

zabije się za chwile
posmarowałam się przed chwilą maścią rozgrzewającą bo coś mnie kręgosłup pobolewa i po chwili poszłam się malować bo musze zaraz wyjść ...
nagle patrze co ja mam na twarzy jakaś dziwna czerwona wielka plama na policzku (w tym czasie czuje, że na plecach maść zaczyna działać bo robi się ciepełko) za chwile zaczęła mnie piec lewa ręka przy nadgarstku od wewnątrz ..patrze a tu znowu wielka czerwona plama i okazało się ,że to po tej maści co się przed chwilą smarowałam piecze i czerwone no wyglądam jakbym się poparzyła ,pół twarzy i lewa ręka i plecy też mam całe czerwone mam nadzieje że to po chwili zejdzie
oj asiu wiedze coraz gorzej, moze ty z domu dzis nie wychodz?


pochwale sie wam a co
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3641
tak wlasnie wyciagnelysmy zielone wlosy kachuli (wiecie za czyimi radami ). chyba niezle co?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:12   #1857
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pochwale sie wam a co
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3641
tak wlasnie wyciagnelysmy zielone wlosy kachuli (wiecie za czyimi radami ). chyba niezle co?
A co Jej się stało ze miała zielone?

Super Ty nasza ekspertko zdolniacho
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:58   #1858
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Witam


A ja wypatrzyłam taką kurtkę http://allegro.pl/plaszczyk-zimowy-k...597358677.html Może być?


xXxKYLIExXx i jak się noszą te mamuty? Ja to szukam takich nieprzemakalnych na pluchę i śnieg. Mam kozaki z ubiegłego roku, ale one w ciągu minuty przemakały Nawet do sklepu nie mogłam w nich wyjść. Więc w tym roku chcę wypróbować śniegowce.


Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
hej Dziewczynki..

U mnie ostatnio ciężkie dni, bardzo źle mi się układa z rodzicami i kontakt sie coraz bardziej urywa, co mnie bardzo bardzo przybija i dołuje, a z drugiej strony.. wiem,że mam rację. Nawet ostatnie kilka dni nie miałam ochoty wejsc na wizaz... na domiar złego dzis TŻ znowu wyjechał, znowu jestesmy same z córka, na jakies 2 miesiące aż tym razem

Nadrobiłam jednak i:
1) z past polecam też himalaye- po raz pierwszy kupiłam ją w ciazy i jest suuuper Płucze listerine zero, ale chyba sie przyjrze tym z lidla.

2)anka- twoj synek mnie wzruszył do łez..

3)Kylie- a co wtedu uzywałas do mocno zniszczonych włosów? Mam wrazenie ze wszystko ostatnio jest dla mnie za słabe, włosy migiem tracą nawilżenie, nie wiem co im Z moim dołem trafiły w moment, az mam ochote opitolic włosy na dosc krótko
Kochana, mam nadzieję, że dojdziesz do porozumienia z rodzicami.
A rozłąka z tż-em szybko zleci
Tak, synek potrafi czasami zadać takie pytania, że sama nie wiem, czy odpowiedzieć zgodnie z prawdą, czy troszkę zmienić fakty


asiabb1983 ja używam nafty już od dawna, i też jestem zadowolona z rezultatów
Kurcze, jakieś fatum normalnie . Ale nie martw się, zawsze mogło być gorzej
A, i wszystkiego naj naj dla syna. A macie już jakiś pomysł odnośnie prezentu?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 13:15   #1859
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Witam


A ja wypatrzyłam taką kurtkę http://allegro.pl/plaszczyk-zimowy-k...597358677.html Może być?


xXxKYLIExXx i jak się noszą te mamuty? Ja to szukam takich nieprzemakalnych na pluchę i śnieg. Mam kozaki z ubiegłego roku, ale one w ciągu minuty przemakały Nawet do sklepu nie mogłam w nich wyjść. Więc w tym roku chcę wypróbować śniegowce.



Kochana, mam nadzieję, że dojdziesz do porozumienia z rodzicami.
A rozłąka z tż-em szybko zleci
Tak, synek potrafi czasami zadać takie pytania, że sama nie wiem, czy odpowiedzieć zgodnie z prawdą, czy troszkę zmienić fakty


asiabb1983 ja używam nafty już od dawna, i też jestem zadowolona z rezultatów
Kurcze, jakieś fatum normalnie . Ale nie martw się, zawsze mogło być gorzej
A, i wszystkiego naj naj dla syna. A macie już jakiś pomysł odnośnie prezentu?
dla mnie kurteczka na mrozy super, nie zmarzniesz i polski produkt co sie chwali bralabym czarna.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 13:16   #1860
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Milka ja też jak tu czytam to tylko bym kolejne maski/odżywki kupowała!! dobrze, że hamulec finansowy i pojemności łazienki mam

Asia faktycznie czarną serię masz, ale teraz to już tylko lepiej musi być!! Jak Perełka??
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.