Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 18:48   #4111
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Obawiam się że zaznaczone fragmenty jednoznacznie wskazują że nawet bez ani jednej próbki można stać się dziką fanką proszku...co będzie dalej?
Herbata, kawa i zupki w proszku już są. Dalej - baranina w proszku, coca-cola w proszku, samochody w proszku i kasa w proszku. Wszyscy przerobimy sie na proszek.

Dzieci też będą w proszku.

I nowa literatura:
Buszujący w proszku
Proszkiem i pędzlem
Quo proszek?
Diabeł maluje sie proszkiem
itp itd
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:04   #4112
Visska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Oberschlesien ;)
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam wszystkie fanki EDM. Szykuję się do złożenia zamówienia na zestaw i mam w związku z tym pytanie (a nuż któraś z Was ma porównanie). Czy puder ryżowy z EDM matuje tak samo dobrze jak skrobia dry-flo z mazideł? Chętnie bym kupiła ten puder pod warunkiem, że nie będę się świecić po 2h.
Dodam, że przeszukałam ten wątek i nie znalazłam odpowiedzi.
Visska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:09   #4113
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Herbata, kawa i zupki w proszku już są. Dalej - baranina w proszku, coca-cola w proszku, samochody w proszku i kasa w proszku. Wszyscy przerobimy sie na proszek.

Dzieci też będą w proszku.

I nowa literatura:
Buszujący w proszku
Proszkiem i pędzlem
Quo proszek?
Diabeł maluje sie proszkiem
itp itd
z niecierpliwością czekam na wodę w proszku
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:13   #4114
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Świeżynki Kochane !!!!
ja równiez jestem świeżynka, ale przyznaję przebrnęłam przez cały wątek i dzięki temu wiem gdzie czego szukać rozrózniam pędzle, zaczęłam też od przebuszowania strony producenta oraz faq ( pytania i odpowiedzi) a nawet porównywarki podkładów na stronie. potem dobrałam coś co miom zdaniem pasuje i zaczęłam gmyrać.... Wiedza Moich Drogich Nieocenionych Minerałkomaniaczek jest mi niezbędna w kwestii kolorystycznego wyczucia, subtelnych różnic oraz znajomości różnych "trików " i dziwnych zachowańtych niebanalnych przecież materiałów. NIC nie zastąpi szukania, doczytywania i w końcu zapewne pomyłek w doborze odcienia, faktury itp. Ja osobiście niektóre posty czytałam kilka razy. zapewne nie uchroni mnie to od zadawania idiotycznych pytań ale mam nadzieję rzadziej.
pozdrawiam
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:34   #4115
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witajcie dziewczyny
Ja jestem kolejnym dowodem na to, że jeszcze przed pierwszym użyciem można już stać się maniakiem proszku...
Co do pytania jane31176...pewnie się nie opłaca ale ja stwierdziłam, że to jedynie wyjście! Zamówiłam dwie próbki (do których uroczystego otwarcia odliczam godziny) a żeby efekt od razu powalił mnie na łopatki to skusiłam się również na Flat Topa (czuje się rozgrzeszona bo na EDM i tak go narazie nie mają)
Jak tylko dotrą próbki z allegro od razu składam zamówienie na EDM (jaką realistką/pesymistką bym nie była, to w tej kwestii podjeście mam wielce optymistyczne)


Tak poza tym-cieżko mi. Czuje się niezrozumiana przez bliskich, znajomych, otoczenie...
Jedynie tutaj mogę bezwstydnie obnażyć swoje proszkowe zapędy....
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:39   #4116
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Ja jestem kolejnym dowodem na to, że jeszcze przed pierwszym użyciem można już stać się maniakiem proszku...
Co do pytania jane31176...pewnie się nie opłaca ale ja stwierdziłam, że to jedynie wyjście! Zamówiłam dwie próbki (do których uroczystego otwarcia odliczam godziny) a żeby efekt od razu powalił mnie na łopatki to skusiłam się również na Flat Topa (czuje się rozgrzeszona bo na EDM i tak go narazie nie mają)
Jak tylko dotrą próbki z allegro od razu składam zamówienie na EDM (jaką realistką/pesymistką bym nie była, to w tej kwestii podjeście mam wielce optymistyczne)


Tak poza tym-cieżko mi. Czuje się niezrozumiana przez bliskich, znajomych, otoczenie...
Jedynie tutaj mogę bezwstydnie obnażyć swoje proszkowe zapędy....
ja podobnie z niecierpliwości zamówiłam z allegro i zdębiałam. też przymierzam się do zamówienia z EDM. możemy się dzielić wiedzą na pw żeby nie męczyć reszty
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:42   #4117
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Visska Pokaż wiadomość
Witam wszystkie fanki EDM. Szykuję się do złożenia zamówienia na zestaw i mam w związku z tym pytanie (a nuż któraś z Was ma porównanie). Czy puder ryżowy z EDM matuje tak samo dobrze jak skrobia dry-flo z mazideł? Chętnie bym kupiła ten puder pod warunkiem, że nie będę się świecić po 2h.
Dodam, że przeszuałam ten wątek i nie znalazłam odpowiedzi.
\
Według mnie nie, ani Start to Finish (STF) ryżowy ani kaolinowy nie daja takiego matu jak dry-flo - za to u mnie finishing dust (FD) pełni taka rolę - dziwiłam się póki nie zobaczyłam składu FD to skrobia kukurydziana zmodyfikowana , mogę Ci przepisac skład o ile nie ma na stronie,
Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona z FD wersja sunlight - acz mojej skórze skrobia służy od zawsze
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 20:28   #4118
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wlasnie mialam pisac o tym finishing dust, bo malo tu o nim wypowiedzi ....
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 21:05   #4119
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Herbata, kawa i zupki w proszku już są. Dalej - baranina w proszku, coca-cola w proszku, samochody w proszku i kasa w proszku. Wszyscy przerobimy sie na proszek.

Dzieci też będą w proszku.

I nowa literatura:
Buszujący w proszku
Proszkiem i pędzlem
Quo proszek?
Diabeł maluje sie proszkiem
itp itd
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 21:12   #4120
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Wlasnie mialam pisac o tym finishing dust, bo malo tu o nim wypowiedzi ....
A ja dzisiaj pierwszy raz nałożyłam jako wykończenie Finishing Dust i tak mi się efekt nie podobał przez cały dzień, że szok. Wyglądałam jak oprószona mąką mimo, że przecież dałam odrobinkę. Muszę jeszcze się z nim pobawić trochę, ale coś słabo to widzę, pewnie poleci w świat ten puder.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 21:18   #4121
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj pierwszy raz nałożyłam jako wykończenie Finishing Dust i tak mi się efekt nie podobał przez cały dzień, że szok. Wyglądałam jak oprószona mąką mimo, że przecież dałam odrobinkę. Muszę jeszcze się z nim pobawić trochę, ale coś słabo to widzę, pewnie poleci w świat ten puder.
Ja też mam finishing dust i to pełne opakowanie i też średnio lubię po nim efekt. Nie jest tragicznie, ale trzeba z nim uważać, zbyt duża ilość i każdy włosek widać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 21:23   #4122
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja też mam finishing dust i to pełne opakowanie i też średnio lubię po nim efekt. Nie jest tragicznie, ale trzeba z nim uważać, zbyt duża ilość i każdy włosek widać
Dokładnie, widziałam każdy swój włosek i dopiero po jakiejś godzinie, dwóch całość stopiła się ze skórą i nie było widać pudrowego efektu. Ale żeby nie było tak miło, to po 5 godzinach wszystko się zważyło. Dawno nie miałam z tym problemu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:00   #4123
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Proszkiem i pędzlem
Quo proszek?
Diabeł maluje sie proszkiem
itp itd
sorki, nie wytrzymałam..
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 05:52   #4124
Visska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Oberschlesien ;)
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
\
Według mnie nie, ani Start to Finish (STF) ryżowy ani kaolinowy nie daja takiego matu jak dry-flo - za to u mnie finishing dust (FD) pełni taka rolę - dziwiłam się póki nie zobaczyłam składu FD to skrobia kukurydziana zmodyfikowana , mogę Ci przepisac skład o ile nie ma na stronie,
Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona z FD wersja sunlight - acz mojej skórze skrobia służy od zawsze
Dzięki za odpowiedź . Pytałam, bo gdzieś na wizażu wyczytałam, że puder ryżowy to też taki matujący killer, ale jak mówisz, że to nie to, to sobie daruję. Pozostanę przy skrobii i jej pochodnych , chociaż odcień ryżowego mi się bardziej podoba niż FD...

Skoro już tu jestem to zapytam jeszcze czy ma ktoś porównanie między różami Nick Nack, Best Friends, Snuggle i Email Me? Osobiście miałam tylko Snuggle (zbyt pomarańczowy) i Email Me (ok, ale wolałabym coś mniej beżowego a bardziej różowego). Mój komputer znacznie przekłamuje niektóre kolory i na nim NickNack jest bardzo podobny do Email Me - czy rzeczywiście ma tyle beżu? Z opisu wynika, że nie. Wydaje się też być ciepły, a wolałabym chłodny (wiem, że w opisie jest neutralny, ale Snuggle tez miał mieć tylko 'peach undertone' a szkaradnie się odcina pomarańczem).
Natomiast Best Friends wydaje się być idealnie chłodny, ale przeraża mnie ta ociupinka fioletu, którą widzę na ekranie. I jeszcze jedno... Czy jest mocno napigmentowany? Nie mam doświadczenia z różami i wolałabym, żeby wychodził raczej jasny niż ciemny.
Visska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 07:15   #4125
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Visska Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź . Pytałam, bo gdzieś na wizażu wyczytałam, że puder ryżowy to też taki matujący killer, ale jak mówisz, że to nie to, to sobie daruję. Pozostanę przy skrobii i jej pochodnych , chociaż odcień ryżowego mi się bardziej podoba niż FD...

Skoro już tu jestem to zapytam jeszcze czy ma ktoś porównanie między różami Nick Nack, Best Friends, Snuggle i Email Me? Osobiście miałam tylko Snuggle (zbyt pomarańczowy) i Email Me (ok, ale wolałabym coś mniej beżowego a bardziej różowego). Mój komputer znacznie przekłamuje niektóre kolory i na nim NickNack jest bardzo podobny do Email Me - czy rzeczywiście ma tyle beżu? Z opisu wynika, że nie. Wydaje się też być ciepły, a wolałabym chłodny (wiem, że w opisie jest neutralny, ale Snuggle tez miał mieć tylko 'peach undertone' a szkaradnie się odcina pomarańczem).
Natomiast Best Friends wydaje się być idealnie chłodny, ale przeraża mnie ta ociupinka fioletu, którą widzę na ekranie. I jeszcze jedno... Czy jest mocno napigmentowany? Nie mam doświadczenia z różami i wolałabym, żeby wychodził raczej jasny niż ciemny.
Ja opisuje moje wrażenia - u mnie najlepiej mat trzyma finishing dust (a już z jedwabiem hauschki jako primerem to prawie cały dzień pracy ok. 7 godzin).
Na forum EDM wyczytałam ze najlepszy do matu w kolejności ichniejszy Silk (już nie produkowany) -> STF kaolin-> STF ryż -> Finishing dust -> Natural reflection. U mnie kolejnośc jedwab hauchka (stosowany solo) -> finishing dust (albo dry -flo albo pospolita ziemniaczanka) -> STF ryż -> STF kaolin (NR dopiero leci do mnie).
Być może dla innych cer będzie nieco inaczej (ja mam mieszaną), mam w sumie ponad trzydziechę więc może dla młodszych co innego będzie lepsze...
A co do koloru - i Finishing i STF wystepuja w paru wersjach kolorystycznych (FD chyba 2, STF 3) i sa one wzajemnie identyczne - w szczegolności biorąc pod uwage że rozmawiamy o pudrach transparentnych.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 08:56   #4126
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, w jaki sposób wy mieszacie podkłady? W opakowaniu bezpośrednio, czy macie jakieś odzdzielne? A może w specjalnym?
Bo ja mam wrażenie, że ostatnio Fawn zrobił się za ciemny i chcę dodać do niego trochę Sandy Fair...
W ogóle to Fair Neutral jest dla mnie odpowiedni, ale niestety trochę zbyt mało "żółty".
Jestem nieco rozczarowana - albo to mój monitor rozjaśnił kolory albo to na stronie są niedokładni. Bo wszystkie, nawet te najjaśniejsze odcienie w realu są dużo ciemniejsze.
Z róży zamówiłam sobie Tea Time - wydawal się ideałem - czysty koral wpadający w lekki róż. A cóż widzę? Jest dużo za ciemny, nie na moją cerę! Wydaje się aż ceglasty. Za to świetnie pasowałby osobie ze średnią karnacją.
Drugi róż jaki zamówiłam to Yard Sale (niestety tylko próbka). Z tego co widzę jest najjaśniejszy z wszystkich dostępnych nie licząc odcieni Lucent które chyba są bardziej rozświetlaczami. Przynajmniej tak to wygląda na obrazku...
No i ten róż odpowiada mi w zupełności
Jest delikatny, bardzo subtelny, przy czym w wieczornym świetle prawie niewidoczny.
Tea Time najchętniej bym się pozbyła.
Jest za mocny, mam za delikatną urodę do niego (że się tak wyrażę)
Więc gdyby była jakaś chętna na zamianę, to proszę pisać.

Za jakieś 2 godziny wrzucę zdjęcie z makijażem wykonanym EDM
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926

Edytowane przez klaudynka4
Czas edycji: 2009-02-10 o 08:57
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 09:24   #4127
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Klaudynka4 wrzuć ten róż na wątek wymiankowy. Łatwiej znajdziesz chętną na wymianę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 09:39   #4128
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jaki sposób wy mieszacie podkłady? W opakowaniu bezpośrednio, czy macie jakieś odzdzielne? A może w specjalnym?
Bo ja mam wrażenie, że ostatnio Fawn zrobił się za ciemny i chcę dodać do niego trochę Sandy Fair...
W ogóle to Fair Neutral jest dla mnie odpowiedni, ale niestety trochę zbyt mało "żółty".
Jestem nieco rozczarowana - albo to mój monitor rozjaśnił kolory albo to na stronie są niedokładni. Bo wszystkie, nawet te najjaśniejsze odcienie w realu są dużo ciemniejsze.
Z róży zamówiłam sobie Tea Time - wydawal się ideałem - czysty koral wpadający w lekki róż. A cóż widzę? Jest dużo za ciemny, nie na moją cerę! Wydaje się aż ceglasty. Za to świetnie pasowałby osobie ze średnią karnacją.
Drugi róż jaki zamówiłam to Yard Sale (niestety tylko próbka). Z tego co widzę jest najjaśniejszy z wszystkich dostępnych nie licząc odcieni Lucent które chyba są bardziej rozświetlaczami. Przynajmniej tak to wygląda na obrazku...
No i ten róż odpowiada mi w zupełności
Jest delikatny, bardzo subtelny, przy czym w wieczornym świetle prawie niewidoczny.
Tea Time najchętniej bym się pozbyła.
Jest za mocny, mam za delikatną urodę do niego (że się tak wyrażę)
Więc gdyby była jakaś chętna na zamianę, to proszę pisać.

Za jakieś 2 godziny wrzucę zdjęcie z makijażem wykonanym EDM
Jeżeli Fawn jest dla Ciebie za ciemny, a Fair Neutral dobry ale za mało żółty, to wypróbuj Olive Fair - powinnaś być zadowolona.

Minerały dobrze wymieszasz w woreczku strunowym. Wrzuć do niego jeden i drugi proszek, zamknij strunę i mieszaj proszek palcami (przez woreczek) przez kilka minut.

A co do rodziny Lucent, to nie ma tam wyłącznie rozświetlaczy. Są także jaśniutkie, matowe róże, które dla wielu osób nie będą w ogóle widoczne na twarzy, a bladolicym będą pięknie dodawać kolorku. Musisz zawsze czytać opis przy różu, to będziesz wiedzieć, który to rozświetlacz, a który nie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 10:18   #4129
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jaki sposób wy mieszacie podkłady? W opakowaniu bezpośrednio, czy macie jakieś odzdzielne? A może w specjalnym?
Bo ja mam wrażenie, że ostatnio Fawn zrobił się za ciemny i chcę dodać do niego trochę Sandy Fair...
W ogóle to Fair Neutral jest dla mnie odpowiedni, ale niestety trochę zbyt mało "żółty".
Jestem nieco rozczarowana - albo to mój monitor rozjaśnił kolory albo to na stronie są niedokładni. Bo wszystkie, nawet te najjaśniejsze odcienie w realu są dużo ciemniejsze.
Z róży zamówiłam sobie Tea Time - wydawal się ideałem - czysty koral wpadający w lekki róż. A cóż widzę? Jest dużo za ciemny, nie na moją cerę! Wydaje się aż ceglasty. Za to świetnie pasowałby osobie ze średnią karnacją.
Drugi róż jaki zamówiłam to Yard Sale (niestety tylko próbka). Z tego co widzę jest najjaśniejszy z wszystkich dostępnych nie licząc odcieni Lucent które chyba są bardziej rozświetlaczami. Przynajmniej tak to wygląda na obrazku...
No i ten róż odpowiada mi w zupełności
Jest delikatny, bardzo subtelny, przy czym w wieczornym świetle prawie niewidoczny.
Tea Time najchętniej bym się pozbyła.
Jest za mocny, mam za delikatną urodę do niego (że się tak wyrażę)
Więc gdyby była jakaś chętna na zamianę, to proszę pisać.

Za jakieś 2 godziny wrzucę zdjęcie z makijażem wykonanym EDM
Ja do Fawn czasami dodaje Linen - wtedy mi nie rozjaśnia a tylko odżółca. Sandy Fair (brr ja tam grama sandy nie widzę to kolor różowo - szary) też złamie zółć, ale chyba przy okazji rozjaśni.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 10:32   #4130
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jeżeli Fawn jest dla Ciebie za ciemny, a Fair Neutral dobry ale za mało żółty, to wypróbuj Olive Fair - powinnaś być zadowolona.

Minerały dobrze wymieszasz w woreczku strunowym. Wrzuć do niego jeden i drugi proszek, zamknij strunę i mieszaj proszek palcami (przez woreczek) przez kilka minut.

A co do rodziny Lucent, to nie ma tam wyłącznie rozświetlaczy. Są także jaśniutkie, matowe róże, które dla wielu osób nie będą w ogóle widoczne na twarzy, a bladolicym będą pięknie dodawać kolorku. Musisz zawsze czytać opis przy różu, to będziesz wiedzieć, który to rozświetlacz, a który nie.
Fakt, nie myślałam o woreczku Chyba zaraz go poszukam...
Kiedy zamawiałam, nawet nie brałam pod uwagę Olive, ale niedawno przeczytałam, że z kolorem oliwkowym to mało mają wspólnego.

Teraz kombinuję jak dodać trochę jasnego podkładu do korektora w płynie Maybelline, tego mineralnego. Jest dla mnie za ciemny a szkoda żeby się marnował, bo to na prawdę porządny korektor. Tylko nie wiem, czy to co obmyśliłam wogóle jest możliwe

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Ja do Fawn czasami dodaje Linen - wtedy mi nie rozjaśnia a tylko odżółca. Sandy Fair (brr ja tam grama sandy nie widzę to kolor różowo - szary) też złamie zółć, ale chyba przy okazji rozjaśni.
Faktycznie jest różowo-szary, ale wiem tyle że jest bardzo jasny i idealnie nadaje się do rozjaśniania Linen miałam, ale nawet nie próbowałam (z miłosierdzia oddałam siostrze).


Zaraz zrobię make up i pokażę się Takie piękne słoneczko, szkoda marnować dobre oświetlenie
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 10:36   #4131
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Fakt, nie myślałam o woreczku Chyba zaraz go poszukam...
Kiedy zamawiałam, nawet nie brałam pod uwagę Olive, ale niedawno przeczytałam, że z kolorem oliwkowym to mało mają wspólnego.
Ciemniejsze odcienie olive są oliwkowe, ale olive fair na pewno nie. Zajrzyj do naszego albumu, wklejałam tam sama sporo zdjęć tego odcienia. Według mnie to najładniejszy bardzo jasny żółtawy podkład w ofercie EDM.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 10:41   #4132
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Czytaj wszystko!



Człowiek sam przed sobą boi się przyznać, ile potrafi wydać na kosmetyki, nie?

Ej, dziewczyny,, nie rzuciło mi się to w oczy - dostałam od EDM maila tylko przy rejestracji, potem żadnego potwierdzenia wysyłki ani nic, to normalne?
ja też ostatnio zamawiałam i też nie dostałam żadnych potwierdzeń na mejla
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 10:50   #4133
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
ja też ostatnio zamawiałam i też nie dostałam żadnych potwierdzeń na mejla
Sprawdź po zalogowaniu na stronie EDM czy masz status wysyłki shipped. Jeżeli tak, to żadne inne potwierdzenia nie są potrzebne.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 11:11   #4134
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dziewczęta, wydaje mi się, że ta kwestia nie została jeszcze poruszona, a mnie nęka od dwóch dni - czy używałyście na podkłady EDM jakiegoś kremowego różu? Bo zastanawia mnie, czy się nie warzy nic itd., a sama nie mam jak sprawdzić :P

W ogóle to dziś już leci/płynie pontonem do mnie kolejne zamówienie z EDM Mam nadzieję, że szybko dostanę je w swoje łapska
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 11:16   #4135
karusia79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Witam Wizażanki po raz pierwszy na forum.

Pilnie sledziłam wątek minerałków i postanowiłam spróbowac. Kupiłam pare próbek na allegro, zapewne od Wizażanek, (pozdrawiam serdecznie użytkownika:niedziele:jup i. Od razu znalazłam swój kolor Buff Perfect. testowałam formułe semi-matt, slicznie sie rozprowadza, ale tez szybko sie warzy(mam tłusta skóre), formuła intensive - jakoś nie moge sie do niej przekonać, czuje jakby cos mnie drazniło no i tez sie warzy. Zamówiłam kaolin i teraz testuje resztki Perfectu semi-matt z warstwa kaolinu. Została mi jeszcze formuła matte do przetestowania.
karusia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 11:41   #4136
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Mi doszła pierwsza próbka podkładu, zamówiona na allegro. Było to zanim jeszcze Was się tu radziłam o podkład. Zamówiłam w formule matte Golden Light i niestety jest za jasny. Ale co dziwne, nie wydaje mi się zbyt żółty. Zobaczymy co będzie dalej. Teraz czekam na podkład Buff Light Natural w formule intensive. Mam nadzieję, że ten będzie ok, bo zamówiłam wersję mini. Chciałabym zamówić jeszcze pędzel, ale na allegro ceny zaporowe w porównaniu z EDM. Narazie mam z essence i nie jest to szczyt moich marzeń. Niestety w moim przypadku zamawianie ze strony EDM jest niemożliwe. Chyba, że któraś z wizażanek przy okazji robienia zamówienia dla siebie zechciałaby wziąść coś dla mnie. Oczywiście przelałabym najpierw pieniądze na jej konto za kosmetyki i przesyłkę.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 11:46   #4137
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Jak dojdą moje próbki i minerałki EDM przypadną mi do gustu, to na pewno będę składała zamówienie na duże opakowania i Flat Top'a.
Jeśli do tego czasu nie załapiesz się z kimś innym, to mogę pomóc
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 11:48   #4138
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Oto i moje zdjęcia.
Korektor Maybelline mineralny z dodatkiem dużej ilości Sandy Fair
podkład Fawn zmieszany z Fair Neutral
Róż Yard Sale
STF Fair
Odrobinka cieni Sensique dla rozświetlenia oka.
Niestety mój aparat przekłamuje tony i dodaje trochę tonów różowo-czerwonych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (29,5 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (31,8 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (32,1 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (40,3 KB, 84 załadowań)
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 11:52   #4139
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Oto i moje zdjęcia.
Korektor Maybelline mineralny z dodatkiem dużej ilości Sandy Fair
podkład Fawn zmieszany z Fair Neutral
Róż Yard Sale
STF Fair
Odrobinka cieni Sensique dla rozświetlenia oka.
Niestety mój aparat przekłamuje tony i dodaje trochę tonów różowo-czerwonych.
ślicznie Ci w minerałkach
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 11:59   #4140
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez SiostraD Pokaż wiadomość
Cześć!
Pora się ujawnić
Na kosmetyki EDM trafiłam jeszcze przed znalezieniem tego wątku, ale wątek czytam od początku.
Mam cerę mieszaną i zawsze myślałam, że jestem z tych ciemniejszych, choć zimą bywam dość blada. Jednak średniakiem jestem na bank! NO tak myślałam Skórę twarzy mam odrobinę jaśniejszą od szyi, a wszystko w odcieniu żółtawoziemistym.
Moje pierwsze zamówienie próbkowe wyglądało tak:
Warm-Sandy Medium
- zdecydowanie za ciemne, choć na stronie wyglądał zachęcająco, używałam go jako mineralnego brązera.
Olive-Neutral
- o kurczę! to jest to! Jedyny, który naprawdę dobrze na mnie wyglądał, ale czasem miałam wrażenie, że jest zbyt żółty
Cool-Pink Tan - mogłam się w nim pokazać, choć wyglądałam zbyt różowo. Dlatego czasem mieszałam Pink Tan z Neutralem i też było znośnie.
Po tym zamówieniu przekonałam się, że muszę wybierać podkłady z kategorii Olive, dlatego moje kolejne zamówienie wyglądało tak:
Olive-Sandy Olive
- znów ciemne, ale może przyda się na lato?
Olive-Light Almond
- wydaje mi się, że to jest najlepszy kolor, jest zdecydowanie jaśniejszy niż Neutral, ale wyglądam w nim znacznie lepiej.
Olive-Light Martian
- lubię go nosić, mimo, iż jest ciemniejszy niż Light Almond, ale potrafił się dobrze stopić z moją skórą.
Zdziwiona tym, że wcześniej byłam zachwycona Neutralem a tym razem przypadł mi do gustu Light Almond (czyli dużo jasniejszy) zrobiłam kolejne zamówienie :
Olive-Golden Medium
- ciepły kolor, ale niestety odrobinę za ciemny.Olive-Sweet Almond
- dziś go wypróbowałam, od razu jak go nakładałam wydał mi się za ciemny a pokładałam w nim swoje ostatnie nadzieje...

Dziewczyny, przeżywam mały kryzys.
Zupełnie nie wiem który kolor jest "moim" kolorem. Dziwi mnie to, że dobrze czuję się w Lihgt Almond mimo, iż na zdjęciach czasem wychodzę dość blada... Jest to jasny kolor, a ja przecież nie jestem bladziochem!
Bardzo Was proszę o pomoc w doborze koloru, bo już nawet nie wiem czy jestem Oliwką...

Umieszczam zdjęcie mojego policzka i kawałka szyi z 4 paskami podkładów Olive. Co o tym sądzicie?
http://picasaweb.google.pl/Odkrywcze...87425759106930

PS. Chyba nie umiem dodawać zdjęć, dlatego dzięki uprzejmości mojej Gromady Zuchowej umieszczam ją na Picasie

Pozdrawiam Was serdecznie
Moja Droga - piszę do Ciebie głównie - w związku z tym, że testuję nadal kolejne odcienie. Myślę że ja jednak jestem oliwką - będę próbować jeszcze light olive.. ale .....spróbowałam Buff Perfect który w pierwszej kolejności odrzuciłam i leżał niechciany jako dla mnie za jasny. Oż jaka głupia baba byłam !!!!
Otóż w porównaniu z Buff Beige Neutral nie ma kompletnie pomarańczowo -różowego pigmentu który mnie jednak odrobinę drażnił. Na skórze przez jakiś czas ma delikatne nutki różu ale znikają po godzinie mniej więcej całkowicie ( ale zauważyłam to dopiero po nałożeniu obok olive medium - za ciemnego zresztą ). Myślę że to dobry typ jako podkład ... wtapia się po chwili i wcale nie jest za jasny za to zachowuje się jakby nie miał koloru-jakby wchłaniał kolor skóry obok - nie umiem tego wytumaczyć inaczej. Spróbuj tego odcienia a dopiero wykończ pudrem z delikatnymi żółtymi tonami i powinno być ok. Ja tak spróbuję.
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.