Szubka "naprawa" skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 10:00   #1
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Exclamation

Szybka "naprawa" skóry


Chodzi o to, że mam dużo wyprysków i śladów. Chodzi mi też o to, aby "wychodziło" (nowych) jak najmniej. Używam kosmetyków, a jakże inaczej , ale nazwy podam dopiero za chwilę. Pragnę, żeby moja cera poprawiła się przynajmniej troszkę do rozpoczęcia roku szkolnego. Chciałabym, żebyście doradziły mi, czy dobre kosmetyki stosuję (a może powinnam kupić jakieś nowe?), co powinno być w mojej diecie i czy robić jakieś domowe maseczki (jeśli tak to jakie?) albo pić drożdże? Więc kosmetyki jakich używam: Żel Clerasil 3 dni, tonik tintin, krem Nivea i 'Garnier Skin Naturals, Czysta Skóra, Żel punktowy', który niestety mi się już kończy (kupić nowy?), ale mam jeszcze jakieś pół opakowania Benzacne 10%. Czasami używam takiego pilingu kiwi z naturii i jakiś maseczek (bardzo rzadko!). I też bardzoooo rzadko (góra kilka razy w roku :/) robię parówkę. Muszę wam też powiedzieć, że nigdy nie umiem się powstrzymać przed wyciskaniem, i wiem: to mój olbrzymi błąd! Polecacie może jakieś lepsze kosmetyki? Mam nadzieję, że główne pytanie jest widoczne .
Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam jak zawsze

Zapomniałam dodać i dopisuję, że mam jeszcze końcówkę żelu clean deeper z nivea visage young i całe opakowanie (kupiłam niedawno i jeszcze nie używałam) żelu z serii nastolatki.
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 12:38   #2
NieNawidzeTegoBolu
Raczkowanie
 
Avatar NieNawidzeTegoBolu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Jędrzejów
Wiadomości: 47
GG do NieNawidzeTegoBolu
Dot.: Szybka "naprawa" skóry

Przede wszystkim używaj wszystkiego w dobrej kolejność
najpierw umyj twarz żelem do mycia twarzy
potem tonik
następnie krem , jak masz jakieś większe krostki to punktowo benzacen lub paste cynkowa.
Nie wyciskaj ! Bo robisz sobie więcej szkody niż pożytku !

1-2 razy w tygodniu rób maseczkę oczyszczająca polecam zielona glinke.
na pozostałości po pryszczach polecam acne derm lub cepan jak stosujesz acne derm to koniecznie filtry przeciwsłoneczne.

no to chyba tyle najlepiej jakbyś sie wybrła do dermatologa przepisze Ci maść i okresli stan twojej cery w najgorszym przypadku mozesz dostać antybotyki doustne
__________________
To Co Fascynuje Należy Dawkować
W Małych Ilościach
Bo Ekstaza Zabija !




NieNawidzeTegoBolu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 12:52   #3
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Dzięki
Jeśli chodzi o kolejność to wszystko robię dobrze
A co do diety? I do tych drożdży?
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:18   #4
NieNawidzeTegoBolu
Raczkowanie
 
Avatar NieNawidzeTegoBolu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Jędrzejów
Wiadomości: 47
GG do NieNawidzeTegoBolu
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Dieta nie musi być przyczyna trądziku.
Przede wszystkim więcej owoców i warzyw poprawi sie nie tylko cera ale i samopoczucie i organizm.
Nie jedz tez chpisów czekolady i tłustych ostrych rzecz typu fast food i mrożonki.

Drożdże możesz zrobić z nich napój i pić ale nie polecam okropny smak
Ale za to polecam kupić w aptece tabletki drożdżowe humovit lub levitan kosztują nie cale 10 zl

Możesz zrobić sobie maseczkę z drożdży bierzesz ćwiartkę drożdży dodajesz wodę przegotowana lub mineralna niegazowana można dodac kropelke soku z cytrynki badz krople olejku herbacianego.
Miesz to w proporcajch tak aby powstała masa która nie bedzie za rzadka lub za gesta.

Polecam tez pić herbatke z bratka do kupienia w aptece za 3zł .
__________________
To Co Fascynuje Należy Dawkować
W Małych Ilościach
Bo Ekstaza Zabija !




NieNawidzeTegoBolu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:28   #5
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Szybka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez Responsive95 Pokaż wiadomość
Więc kosmetyki jakich używam: Żel Clerasil 3 dni, tonik tintin, krem Nivea i 'Garnier Skin Naturals, Czysta Skóra, Żel punktowy', który niestety mi się już kończy (kupić nowy?), ale mam jeszcze jakieś pół opakowania Benzacne 10%. Czasami używam takiego pilingu kiwi z naturii i jakiś maseczek (bardzo rzadko!). I też bardzoooo rzadko (góra kilka razy w roku :/) robię parówkę. Muszę wam też powiedzieć, że nigdy nie umiem się powstrzymać przed wyciskaniem, i wiem: to mój olbrzymi błąd! Polecacie może jakieś lepsze kosmetyki? Mam nadzieję, że główne pytanie jest widoczne .
Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam jak zawsze

Zapomniałam dodać i dopisuję, że mam jeszcze końcówkę żelu clean deeper z nivea visage young i całe opakowanie (kupiłam niedawno i jeszcze nie używałam) żelu z serii nastolatki.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233412 - to jest odpowiedni wątek do tego typu pytań.

Wszystkie kosmetyki, których używasz są kosmetykami wysuszającymi, nieodpowiednimi dla młodej cery. Na dłuższą metę stosowane doprowadzą do nadmiernego wydzielania sebum i coraz większych wyprysków; nie nawilżasz też niczym swojej sery nabawisz się więc w krótkim czasie przesuszenia, łuszczenia i zmarszczek.

Na podforum "Biochemia" znajdziesz odpowiednie wątki opisujące prawidłową pielęgnację cery.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 15:34   #6
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez NieNawidzeTegoBolu Pokaż wiadomość
Dieta nie musi być przyczyna trądziku.
Przede wszystkim więcej owoców i warzyw poprawi sie nie tylko cera ale i samopoczucie i organizm.
Nie jedz tez chpisów czekolady i tłustych ostrych rzecz typu fast food i mrożonki.

Drożdże możesz zrobić z nich napój i pić ale nie polecam okropny smak
Ale za to polecam kupić w aptece tabletki drożdżowe humovit lub levitan kosztują nie cale 10 zl

Możesz zrobić sobie maseczkę z drożdży bierzesz ćwiartkę drożdży dodajesz wodę przegotowana lub mineralna niegazowana można dodac kropelke soku z cytrynki badz krople olejku herbacianego.
Miesz to w proporcajch tak aby powstała masa która nie bedzie za rzadka lub za gesta.

Polecam tez pić herbatke z bratka do kupienia w aptece za 3zł .
Dzięki
Jem dużo owoców, ale warzyw...hmm...tak sobie ;p
A słodycze jem sporadycznie
A te drożdże mają być zwykłe czy piwne?
Bo słyszałam, że piwne się pije, ale do maseczki to chyba zwykłe?
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 15:37   #7
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Szybka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233412 - to jest odpowiedni wątek do tego typu pytań.

Wszystkie kosmetyki, których używasz są kosmetykami wysuszającymi, nieodpowiednimi dla młodej cery. Na dłuższą metę stosowane doprowadzą do nadmiernego wydzielania sebum i coraz większych wyprysków; nie nawilżasz też niczym swojej sery nabawisz się więc w krótkim czasie przesuszenia, łuszczenia i zmarszczek.

Na podforum "Biochemia" znajdziesz odpowiednie wątki opisujące prawidłową pielęgnację cery.
Stosuję te kosmetyki (może nie akurat te, ale podobne)
od ok. 2 lat albo i więcej, a skóra jest zupełnie normalna, ani śladu przesuszenia
Maseczki, których używam są zazwyczaj nawilżające i robię przecież parówki (ostatnio częściej)...
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 16:26   #8
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Szybka "naprawa" skóry

Moim zdaniem wszystkie te kosmetyki których używać moga tylko zaszkodzić niż pomóc. Ja się dziwie, że nie masz przesuszonej skóry, widać Twoja cera jakoś daje sobie radę. Ja bym w życiu nie uzyła żadnego kosmetyku do twarzy z drogeri...tym bardziej z firmy nivea visage jung, Clerasila i z Garniera "czysta skora":/ bo ich skład mnie przeraza poprostu, może jak byś je wszytskie odłozyła to okazałoby się że masz piekn cere??
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 17:37   #9
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Szybka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wszystkie te kosmetyki których używać moga tylko zaszkodzić niż pomóc. Ja się dziwie, że nie masz przesuszonej skóry, widać Twoja cera jakoś daje sobie radę. Ja bym w życiu nie uzyła żadnego kosmetyku do twarzy z drogeri...tym bardziej z firmy nivea visage jung, Clerasila i z Garniera "czysta skora":/ bo ich skład mnie przeraza poprostu, może jak byś je wszytskie odłozyła to okazałoby się że masz piekn cere??
Może używać tylko toniku i kremu nivea?
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:28   #10
diablica9
Raczkowanie
 
Avatar diablica9
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 480
Dot.: Szybka "naprawa" skóry

Zgadzam się, mnie kiedyś te Nivea i Garnier wykończyły... Teraz używam Ziaji Nuno- jak dla mnie najlepsza (i polecona przez kosmetyczke).
__________________
Dukan od 30.08.


diablica9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 19:16   #11
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Szybka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez diablica9 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, mnie kiedyś te Nivea i Garnier wykończyły... Teraz używam Ziaji Nuno- jak dla mnie najlepsza (i polecona przez kosmetyczke).
Może spróbuję, dzięki.

Wszyscy mówią: żel + tonik + krem + maseczka raz w tygodniu + peeling co kilka dni
Więc jeśli używam złych kosmetyków (?) to jakich powinnam (serii)?
Nastolatki (w moim wieku) stosują raczej takie firmy albo w ogóle nic, bo nie mają (kilka osób z mojej byłej klasy) takich problemów albo im się nie chce (jedna dziewczyna, która uważa, że i tak jest super i się tym nie przejmuje )...
Przyznaję się do wieku: mam 13,5 roku

Polecacie ogólnie Ziaję?
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 20:00   #12
NieNawidzeTegoBolu
Raczkowanie
 
Avatar NieNawidzeTegoBolu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Jędrzejów
Wiadomości: 47
GG do NieNawidzeTegoBolu
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez Responsive95 Pokaż wiadomość
Dzięki
Jem dużo owoców, ale warzyw...hmm...tak sobie ;p
A słodycze jem sporadycznie
A te drożdże mają być zwykłe czy piwne?
Bo słyszałam, że piwne się pije, ale do maseczki to chyba zwykłe?



Ja używam tych zwykłych do pieczenia robię z nich maseczkę a pic to już ich nie pije bo są okropne w smaku i zapachu wole tabletki drożdżowe
__________________
To Co Fascynuje Należy Dawkować
W Małych Ilościach
Bo Ekstaza Zabija !




NieNawidzeTegoBolu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 20:47   #13
PinkBetty
Raczkowanie
 
Avatar PinkBetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 32
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Również mam cerę problematyczną i z moich doświadczeń powiem ci jak to jest u mnie. Przede wszystkim najważniejsze jest oczyszczanie. Dobry żel do mycia twarzy to chyba u mnie podstawa, ja osobiście lubię takie z mikrogranulkami / peelingiem, są one dla mnie najbardziej OK, bo zaskórniki są u mnie dużo mniej widoczne. Tonik - koniecznie bez alkoholu, łagodny, odświeżający. Osobiście mogę polecić Ci dwa toniki ziaji, które obecnie stosuję i jestem mega zadowolona! Antybakteryjny NUNO i odświeżający Ogórkowy. Nie mają w składzie alkoholu, więc nie wysuszają i nie podrażniają skóry. Dawniej stosowałam typowe kosmetyki dla nastolatek z serii typu Clean & Clear i wiesz co Ci powiem? Oprócz tego, że są one nafaszerowane alkoholem to miałam wtedy dużo gorszą cerę niż teraz.
Po za tym dla zmatowienia skóry i lekkiego ukrycia niedoskonałości używam kremu tonującego z Ziaji NUNO. Jest super i nawet moja mama go używa Obie byłyśmy bardzo pozytywnie zaskoczone jakością tego specyfiku. Za tą cenę? SZOK!
Regularne peelingi, to chyba już wiesz. Złuszczą martwy naskórek, buzia będzie od razu bardziej promienna.
No a z takich domowych sposobów to polecam ci maseczkę z drożdży. Polecam zrobić
sobie ją np. 2 razy w tygodniu. Ja robię ją w następujący sposób: daję drożdże (ilość taka, żeby ci na całą buźkę starczyło) i do tego dodaję kilka łyżeczek ciepłego/zimnego mleka. Konsystencja musi być nie za rzadka ale też nie za gęsta. Taka, żeby Ci z buzi nie zleciało ) Świetnie matuje, ujednolica koloryt cery no i wyskakuje mniej wyprysków. Mam wakacje, więc muszę sobie zacząć ją stosować.
Gdzieś na forum ponadto czytałam, że można przemywać twarz mlekiem ;> Hmm...

No i najważniejsze... nie dotykać rękoma twarzy bez potrzeby i nie wyciskać!


Ps. Zapomniałam! Pamiętaj zawsze o dokładnym demakijażu twarzy!!!!
__________________
No stress !!!

Edytowane przez PinkBetty
Czas edycji: 2008-08-14 o 20:49 Powód: dopiesek :)
PinkBetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 18:25   #14
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Proszę odpowiedzcie szybko, bo jutro jadę do centrum
Co powinnam kupić? Jakie kosmetyki?
Oprócz toniku, bo uważam, że dobry ;p
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 19:04   #15
Panna Niezdecydowana
Raczkowanie
 
Avatar Panna Niezdecydowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

jeśli już koniecznie mają to być kosmetyki grogeryjne to podobno ten krem jest bardzo dobry https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...elegnacja.html

a żel do mycia twarzy to raczej bez sls, tu masz o tym wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497
Panna Niezdecydowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 19:32   #16
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Odstaw Clearasil, te kosmetyki bardzo wysuszają skórę, kup jakiś łagodny, bezalkoholowy żel do mycia. Ostatnio mam Synergen z Rosmanna, jest świetny i tani, spróbuj, może i tobie będzie pasował. Krem Nivea (rozumiem że używasz tego zwykłego niebieskiego) może zapychać i jest dość ciężki, postaw raczej na lekki nawilżający krem. Ziajowa seria Nuno może być warta przetestowania, wypróbowałam dotąd tonik i maseczkę z glinką (polecam!), myślę że sprawdzi się lepiej niż TinTin.

Z domowych sposobów - napiszę raz jeszcze o płatkach owsianych. Mnie kiedyś kiedyś bardzo służyły a i teraz moja skóra jest wdzięczna, kiedy od czasu do czasu umyję nimi buzię. Bardzo ładnie oczyszczają skórę i zastępują agresywne peelingi. Płatki trzeba zaparzyć wrzątkiem, przestudzić i umyć nimi oczyszczoną żelem lub mleczkiem twarz. Masować delikatnie kilka minut, spłukać, przetrzeć skórę tonikiem i nałożyć łagodny nawilżający krem.
Z bratkami uważaj, oczyszczają organizm, ale w początkach kuracji mogą spowodować wysyp pryszczy a teraz raczej byłoby to niewskazane
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 09:01   #17
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez Arribeth Pokaż wiadomość
Odstaw Clearasil, te kosmetyki bardzo wysuszają skórę, kup jakiś łagodny, bezalkoholowy żel do mycia. Ostatnio mam Synergen z Rosmanna, jest świetny i tani, spróbuj, może i tobie będzie pasował. Krem Nivea (rozumiem że używasz tego zwykłego niebieskiego) może zapychać i jest dość ciężki, postaw raczej na lekki nawilżający krem. Ziajowa seria Nuno może być warta przetestowania, wypróbowałam dotąd tonik i maseczkę z glinką (polecam!), myślę że sprawdzi się lepiej niż TinTin.

Z domowych sposobów - napiszę raz jeszcze o płatkach owsianych. Mnie kiedyś kiedyś bardzo służyły a i teraz moja skóra jest wdzięczna, kiedy od czasu do czasu umyję nimi buzię. Bardzo ładnie oczyszczają skórę i zastępują agresywne peelingi. Płatki trzeba zaparzyć wrzątkiem, przestudzić i umyć nimi oczyszczoną żelem lub mleczkiem twarz. Masować delikatnie kilka minut, spłukać, przetrzeć skórę tonikiem i nałożyć łagodny nawilżający krem.
Z bratkami uważaj, oczyszczają organizm, ale w początkach kuracji mogą spowodować wysyp pryszczy a teraz raczej byłoby to niewskazane
Co do Tintin'a to on przecież też jest z Ziaji...
Żelu nowego nie kupię, bo kilka dni temu nowy kupiłam ;/ Z serii Nastolatki.
Clerasil mi się już kończy
Dzięki ;D
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:17   #18
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Doskonale wiem jaka firma produkuje TinTin. Ale i tak uważam że Nuno jest bardziej udaną serią.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:27   #19
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez Arribeth Pokaż wiadomość
Doskonale wiem jaka firma produkuje TinTin. Ale i tak uważam że Nuno jest bardziej udaną serią.
Nie wiem, bo nie próbowałam ;p
Ale kupiłam niedawno krem z Ziaji Nuno.
Nad tonikiem też się zastanawiałam, ale mam jeszcze jakieś pół tamtego i nie będę wyrzucać, a poza tym jest w porządku.
_________________________ _______
A jakie polecacie maseczki?
Słyszałam, że "Dax Cosmetics, Perfecta No Problem, Antytrądzikowa maseczka głęboko oczyszczająca gruszka + krzem + glinka termalna" jest dobra(?).
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 23:39   #20
aniaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 48
Dot.: Szybka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez diablica9 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, mnie kiedyś te Nivea i Garnier wykończyły... Teraz używam Ziaji Nuno- jak dla mnie najlepsza (i polecona przez kosmetyczke).
Zgadzam się mi te kosmetyki bardzo pomogly
aniaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 23:42   #21
aniaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 48
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez Responsive95 Pokaż wiadomość
Nie wiem, bo nie próbowałam ;p
Ale kupiłam niedawno krem z Ziaji Nuno.
Nad tonikiem też się zastanawiałam, ale mam jeszcze jakieś pół tamtego i nie będę wyrzucać, a poza tym jest w porządku.
_________________________ _______
A jakie polecacie maseczki?
Słyszałam, że "Dax Cosmetics, Perfecta No Problem, Antytrądzikowa maseczka głęboko oczyszczająca gruszka + krzem + glinka termalna" jest dobra(?).
Mi ta maseczka bardzo zaszkodzila mialam po niej taki wysyp wszystkiego jak po niczym innym. Więc juz do niej nie wroce. Ja polecam maseczke do cery tradzikowej Under Twenty mnie ona pomaga
aniaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 09:01   #22
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

A co sądzicie o peelingu i żelu z serii Nuno z Ziaji?
Bo recenzje wizażystek są bardzo różne...
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:52   #23
NieNawidzeTegoBolu
Raczkowanie
 
Avatar NieNawidzeTegoBolu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Jędrzejów
Wiadomości: 47
GG do NieNawidzeTegoBolu
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez Responsive95 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o peelingu i żelu z serii Nuno z Ziaji?
Bo recenzje wizażystek są bardzo różne...



peelingu nie używałam ale żel do mycia jest bardzo fajny
co do tych maseczka to mi tez nie odpowiada ta z daxa
za to polecam ziaja maseczka z zieloną glinka lub garnier rozgrzewającą
__________________
To Co Fascynuje Należy Dawkować
W Małych Ilościach
Bo Ekstaza Zabija !




NieNawidzeTegoBolu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:02   #24
aniaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 48
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez Responsive95 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o peelingu i żelu z serii Nuno z Ziaji?
Bo recenzje wizażystek są bardzo różne...
Żel jest bdb o ile nie najlepszy dla mnnie a peelingu nie stosowalam wiec nie wypowiem sie, juz mam swoj ulubiony ten z Avonu
aniaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:22   #25
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Kupiłam dziś peeling z Ziaji Nuno. Zdziwiłam się trochę, bo pozostawia się go 10-15 min. na twarzy. To jest peeling enzymatyczny. Żelu już niestety nie było A co do żelu punktowego z tej samej serii, próbowałyście?
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:38   #26
aniaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 48
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Ja nie wiem dlaczego ale wole peelingi mechaniczne, a co do żelu punktowego to nie stosowałam. Kiedys mialam ten z Garniera ale jakis czas przerzucilam sie na ten z Avonu i jest nawet fajny ten zel punktowy i peeling to jedyne dwa kosmetyki Avonu do tworzy ktorych nie boje sie stosowac. Obejrz recenzje tego z Ziaji, moze cos Ci pomoze wyborze czy kupic czy nie
aniaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 18:18   #27
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez aniaa9922 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem dlaczego ale wole peelingi mechaniczne, a co do żelu punktowego to nie stosowałam. Kiedys mialam ten z Garniera ale jakis czas przerzucilam sie na ten z Avonu i jest nawet fajny ten zel punktowy i peeling to jedyne dwa kosmetyki Avonu do tworzy ktorych nie boje sie stosowac. Obejrz recenzje tego z Ziaji, moze cos Ci pomoze wyborze czy kupic czy nie
Też używałam tego z Garniera
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:09   #28
aniaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 48
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

A Acnefan?? Bardzo tani i wg mnie najlepszy jako środek punktowy tylko ma dwie małe wady pierwsza to że jest białego koloru i nie wchłania sie wiec wszystko widac gdzie nalozone itd, druga bardzo czesto odpada gwint od tubki jesli za mocno sie zakreci i bedzie chcialo odkrecic z powrotem :P hehe
aniaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:27   #29
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez aniaa9922 Pokaż wiadomość
A Acnefan?? Bardzo tani i wg mnie najlepszy jako środek punktowy tylko ma dwie małe wady pierwsza to że jest białego koloru i nie wchłania sie wiec wszystko widac gdzie nalozone itd, druga bardzo czesto odpada gwint od tubki jesli za mocno sie zakreci i bedzie chcialo odkrecic z powrotem :P hehe
Dzięki, pewnie spróbuję
A do kupienia raczej w drogerii czy w aptece? Jaka cena mniej-więcej?
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:27   #30
To Ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Szubka "naprawa" skóry

Cytat:
Napisane przez Responsive95 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś peeling z Ziaji Nuno. Zdziwiłam się trochę, bo pozostawia się go 10-15 min. na twarzy. To jest peeling enzymatyczny. Żelu już niestety nie było A co do żelu punktowego z tej samej serii, próbowałyście?

Ja równiez dziś kupiłam ten peeling i zdziwiłam się że ma konsystencje kremu i pozostawia się go na dłużej, mam nadzieję, że będzie fajny i choć trochę zmniejszą się moje wągry
To Ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.