Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 14:47   #3841
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

zgadzam się z Frantic
Tak jak napisałam, mimo iż recenzja budzi wątpliwości, to w zasadzie nie ma podstaw, żeby ją zgłaszać
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 14:51   #3842
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z czym pomieszać Intensive Fair żeby uzyskać troszeczkę żółci?Golden Light?Odkąd mam minerałki byłam tak bardzo zachwycona tym fair bo cieżko u mnie było doborem jasnego podkładu , jednak w porównaniu z szyją widzę minimalną różnicę.
Chyba wybrałabym Fawn. Jest jasny ale mocno żółty, więc dodasz go znacznie mniej, nie tracąc przez to krycia korektora. Tak sobie wymyśliłam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 14:55   #3843
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
zgadzam się z Frantic
Tak jak napisałam, mimo iż recenzja budzi wątpliwości, to w zasadzie nie ma podstaw, żeby ją zgłaszać
Nie mniej jednak recenzja jest dla mnie mało wiarygodna
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:05   #3844
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Na KWC też są moderatorzy, któzy usuwają podejrzane recenzje np. Anasthazja o ile dobrze pamiętam.
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja też pomyślałam, że to mało wiarygodna recenzja i dlatego ją tu zgłosiłam.. szkoda tylko, że nie można zgłosić tego do weryfikacji, bo własciwie nie ma podstaw do tego. Ale nie lubię, kiedy pojawiają się takie naciągane (wg mnie) oceny i opinie...
Chyba wyślę jej PW z zapytaniem, w którym sklepie go kupiła
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie mniej jednak recenzja jest dla mnie mało wiarygodna
recenzja jest dziwna, ale nie ma podstaw do usunięcia jej.
cathy, czekamy na odpowiedź
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:13   #3845
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny musze sie pochwalic moim odkryciem( pewnie nie nowym ale dla mnie wyjatkowym
Dostalam z wymianki prasowany podkladzik olive fair( dzieki jmw)
Kolorek co prawda moim zdaniem nie ma w sobie ani grama zolci w odroznieniu od sypkiego olive, ale za to formula.... Cos niesamowitego, uzywalam juz wszelkich formul z EDM i na sucho i na mokro ale ten prasowany podklad bije wszystkie na glowe. Niesamowicie dokladnie pokrywa, jest lekki, zupelnie niewidoczny(przy idealnym kryciu) plus zakryl wszystkie pory!( formula intensive tez to u mnie robila ale z gorszym efektem), cuuudownie sie rozprowadza, . Porównujac do sypanych , dla mnie jest o kilka kategorii lepszy
Ogolnie pelen zachwyt, tak patrze na moje sypkie podklady ...i chyba pojda w swiat Zaluje tylko ze ten prasowaniec ma taka niewielka game kolorystyczna

Polecam

ps. moze ktoras wizazanka ma ten podklad w kolorku golden fair i moglaby go porownac do goldena sypanego?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:30   #3846
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Tranqil, czym nakladalas tego prasowanca? na sucho czy na mokro?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:40   #3847
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Tranqil, czym nakladalas tego prasowanca? na sucho czy na mokro?
na sucho duzym kabuki, naklada sie super, jak jakis dobry puder o jedwabistym wykonczeniu Mysle ze prasowance nie sa chyba az tak popularne z powodu braku probek, ale warto
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 15:59   #3848
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

no to ja niedoświadczona a propos prasowańców czym prasuje się podkłady? tzn w tym sensie czy te substancje, które były użyte do sprasowania proszku nie będą np. zapychać porów?
nawet nie wiem czy na stronie EDM jest podany skład prasowańców bo w akademiku nie mogę tego sprawdzić, więc może jeśli któraś z Was, Kochane, wie co jest dodane i jak to działa na cerę to będę bardzo wdzięczna (a łatwo się zorientowac, że strasznie dużo wiecie)
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:34   #3849
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
no to ja niedoświadczona a propos prasowańców czym prasuje się podkłady? tzn w tym sensie czy te substancje, które były użyte do sprasowania proszku nie będą np. zapychać porów?
nawet nie wiem czy na stronie EDM jest podany skład prasowańców bo w akademiku nie mogę tego sprawdzić, więc może jeśli któraś z Was, Kochane, wie co jest dodane i jak to działa na cerę to będę bardzo wdzięczna (a łatwo się zorientowac, że strasznie dużo wiecie)
edm prasuje olejkiem z jojoba- to czy Cię zapcha to sprawa indywidualna, trzeba spróbować.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:54   #3850
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Tranqil, kusisz, cholera 12 dolcow.. Ale jaka wygoda miec cos takiego w torebuni
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:29   #3851
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
na sucho duzym kabuki, naklada sie super, jak jakis dobry puder o jedwabistym wykonczeniu Mysle ze prasowance nie sa chyba az tak popularne z powodu braku probek, ale warto
Dopiero co sie nim zachwycalam wczoraj i to tez dzieki naszej kolezance krakowiance wlasnie mam ten golden, ale dla mnie za jasny i za zolty, jest bardzo zblizony kolorem do GL, moze odrobine jasniejszy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 17:34   #3852
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
recenzja jest dziwna, ale nie ma podstaw do usunięcia jej.
cathy, czekamy na odpowiedź
nic się w sumie nie dowiedziałam, bo napisała tylko :
"kupilam go podaczas wkacji w usa w jakims sklepie z kosmetykami ale dokladni nie pamietam . nie byl drogi a wrecz dost tani i stwierdizlam ze nie ma sensu sie bawic z wymianami i tyle ... bardoz mozliwe ze felerny "
cóż... chyba się nie dowiemy nic więcej
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:37   #3853
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nic się w sumie nie dowiedziałam, bo napisała tylko :
"kupilam go podaczas wkacji w usa w jakims sklepie z kosmetykami ale dokladni nie pamietam . nie byl drogi a wrecz dost tani i stwierdizlam ze nie ma sensu sie bawic z wymianami i tyle ... bardoz mozliwe ze felerny "
cóż... chyba się nie dowiemy nic więcej
skoro się rozpadł co to ewentualnie chciała wymieniać?
No i tani- dziewczyny mają na targowisku przedział cenowy od gratisów po kilkaset zł...
myślę, że dziewczynka oceniła nie ten produkt.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:53   #3854
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
skoro się rozpadł co to ewentualnie chciała wymieniać?
No i tani- dziewczyny mają na targowisku przedział cenowy od gratisów po kilkaset zł...
myślę, że dziewczynka oceniła nie ten produkt.
nie ten, bo po pierwsze, nie sprzedaja go sklepy stacjonarne, a skoro nie pamieta w ktorym to chyba o to chodzi, trudno nie zapamietac, ze pedzel edm kupilam w sklepie edm po drugie on jak na pedzle USA nie jest tani, tanie sa w marketach i w sc itd

co do prasowanca to nakladalam zalaczona gabeczka
dziewczyny warty kilku dolcow...
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:58   #3855
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Zaciekawilyscie mnie tym prasowancem - na wakacje jak znalazl, a olej jojoba to nawet mnie nie powinien zapchac Tylko czy ktos gdzies widzial swatcha prasowanego Golden Fair?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:01   #3856
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie ten, bo po pierwsze, nie sprzedaja go sklepy stacjonarne, a skoro nie pamieta w ktorym to chyba o to chodzi, trudno nie zapamietac, ze pedzel edm kupilam w sklepie edm po drugie on jak na pedzle USA nie jest tani, tanie sa w marketach i w sc itd

co do prasowanca to nakladalam zalaczona gabeczka
dziewczyny warty kilku dolcow...
Dokładnie, wydaje mi się, że należy to zgłosić.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:07   #3857
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Dokładnie, wydaje mi się, że należy to zgłosić.
tylko trzeba dobrze umotywować żebyśmy nie wyszły na maniaczki broniące flat topa za wszelką cenę

nie ma gwarancji że ktoś nie handluje edm stacjonarnie...chociaż założe się, że firma nie uwzględnia hurtowych zamówień.

napisalam do recenzentki pytając się o wygląd rączki, końcówki, cenę, miejsce zakupu. Może powaga moderatora ją zmiażdży.

a może to podróbka?

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-05 o 18:09
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:13   #3858
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kusicie prasowańcami, a one są tylko w dużych opakowaniach i wahałabym się między kilkoma kolorami - Fairly Light Foundations, Fairly Light Neutral Foundations i Ivory Foundations... Nie wiecie, ktory byłby najbliższy w stosunku do Sunkissed Fair i najbardziej w kierunku rodziny Buff? Może bym im maila wysłała z pytankiem...?

edit:
Co do recenzji, to weźmy pod uwagę, że po pierwsze - kilka sklepów sprzedaje Flat Topa (np Blushe), ale z kolei - napisane jak byk że recenzujemy Flat Topa z EDM - no chyba umiemy czytać, czy nie bardzawo?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2009-02-05 o 18:16
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:43   #3859
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tylko trzeba dobrze umotywować żebyśmy nie wyszły na maniaczki broniące flat topa za wszelką cenę

nie ma gwarancji że ktoś nie handluje edm stacjonarnie...chociaż założe się, że firma nie uwzględnia hurtowych zamówień.

napisalam do recenzentki pytając się o wygląd rączki, końcówki, cenę, miejsce zakupu. Może powaga moderatora ją zmiażdży.

a może to podróbka?
Ale my jesteśmy maniaczki Flat Topa
A tak serio, to CzarnyElf jest USA, na pewno wie czy można EDM kupić w stacjonarnych sklepach
Może rzecywiście chodziło o taki pędzel jak z Blushe i one wcale nie są identyczne, jak podejrzewałyśmy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 18:49   #3860
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ale my jesteśmy maniaczki Flat Topa
A tak serio, to CzarnyElf jest USA, na pewno wie czy można EDM kupić w stacjonarnych sklepach
Może rzecywiście chodziło o taki pędzel jak z Blushe i one wcale nie są identyczne, jak podejrzewałyśmy
recenzentka odpisała że jej pędzel jest identyczny jak na zdjęciu i że kupiła w nowym yorku. I ciągle zaznacza że może był wadliwy...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:51   #3861
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nic się w sumie nie dowiedziałam, bo napisała tylko :
"kupilam go podaczas wkacji w usa w jakims sklepie z kosmetykami ale dokladni nie pamietam . nie byl drogi a wrecz dost tani i stwierdizlam ze nie ma sensu sie bawic z wymianami i tyle ... bardoz mozliwe ze felerny "
cóż... chyba się nie dowiemy nic więcej
Moze kupila taki pedzel?

http://www.cvs.com/CVSApp/catalog/sh...new_crumb=true

CVS to drogerie, a wyglada w sumie dosc podobnie.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:59   #3862
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Dopiero co sie nim zachwycalam wczoraj i to tez dzieki naszej kolezance krakowiance wlasnie mam ten golden, ale dla mnie za jasny i za zolty, jest bardzo zblizony kolorem do GL, moze odrobine jasniejszy
a na buzce wyglada jak puder czy zachowuje sie jak podkład?
Jak kryje itp..?

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie ten, bo po pierwsze, nie sprzedaja go sklepy stacjonarne, a skoro nie pamieta w ktorym to chyba o to chodzi, trudno nie zapamietac, ze pedzel edm kupilam w sklepie edm po drugie on jak na pedzle USA nie jest tani, tanie sa w marketach i w sc itd

co do prasowanca to nakladalam zalaczona gabeczka
dziewczyny warty kilku dolcow...
Nie jest tez drogi...w Stanach koszt 8-15$ to standard za taki pedzel ( no,moze nie takiej miekkosci ale EDM ma naprawde cudownie mieciutkie pedzle...) moja Sonia Kashuk kosztowala 17,99 +tax i jest ok ale włosie jest bardziej twarde...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-05 o 19:07 Powód: post pod postem
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:06   #3863
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
recenzentka odpisała że jej pędzel jest identyczny jak na zdjęciu i że kupiła w nowym yorku. I ciągle zaznacza że może był wadliwy...
Jak można coś recenzować mając wątpliwości, czy posiada się oryginał? Uważam, że to jak najbardziej podchodzi pod zgłoszenie do moderatora KWC. Warto podać treść wiadomości tej dziewczynki do cathy i rozwielitki i podać argumenty przemawiające ewidentnie już za tym, że recenzja ta jest delikatnie mówiąc bez sensu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:17   #3864
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic jak zwykle rozsądnie, edm nie sprzedaje stacjonarnie, ktos chcial z wizazu kupowac stacjonarnie bo sie tam wybieral i ich nie ma.

Milena, kryje mocniej niz intensiv, rowniutko się rozprowadzil a wykonczenie jest podkladowe raczej, moze delikatnie pudrowe.. w kazdym razie niewidoczne. Powinni te kompakty jakos na probki robic bo amatorek byloby pewno wiecej. Nawet ja, maniaczka, mam go dpiero po 8msc.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:23   #3865
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Kochane,

jaki róż byście poleciły dla osoby z oliwkową cerą, prawie czarnymi włosami i brązowymi oczami - tak żeby róż ożywiał cerę?
Podbijam pytanie, pomożecie?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:23   #3866
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z czym pomieszać Intensive Fair żeby uzyskać troszeczkę żółci?Golden Light?Odkąd mam minerałki byłam tak bardzo zachwycona tym fair bo cieżko u mnie było doborem jasnego podkładu , jednak w porównaniu z szyją widzę minimalną różnicę.
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Chyba wybrałabym Fawn. Jest jasny ale mocno żółty, więc dodasz go znacznie mniej, nie tracąc przez to krycia korektora. Tak sobie wymyśliłam.
Zgadzam się z frantic, Fawn najlepszy, golden fair ma zbyt mało żołci, a golden light zbyt wpada w pomarancz (przynajmniej na mnie), a dodatkowo dla Ciebie chyba byłby za ciemny.
Inny typ to korektor Intensive Light (on też jest zółty i bardzo jasny) i chyba wtedy wystarczyłoby mniej go dać (korektor jest mocniej napigmentowany)...Chwilow o go wycofali, ale ponoć mają przywrócić, a może już wrócił?


Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze sie pochwalic moim odkryciem( pewnie nie nowym ale dla mnie wyjatkowym
Dostalam z wymianki prasowany podkladzik olive fair( dzieki jmw)
Kolorek co prawda moim zdaniem nie ma w sobie ani grama zolci w odroznieniu od sypkiego olive, ale za to formula.... Cos niesamowitego, uzywalam juz wszelkich formul z EDM i na sucho i na mokro ale ten prasowany podklad bije wszystkie na glowe. Niesamowicie dokladnie pokrywa, jest lekki, zupelnie niewidoczny(przy idealnym kryciu) plus zakryl wszystkie pory!( formula intensive tez to u mnie robila ale z gorszym efektem), cuuudownie sie rozprowadza, . Porównujac do sypanych , dla mnie jest o kilka kategorii lepszy
Ogolnie pelen zachwyt, tak patrze na moje sypkie podklady ...i chyba pojda w swiat Zaluje tylko ze ten prasowaniec ma taka niewielka game kolorystyczna

Polecam

ps. moze ktoras wizazanka ma ten podklad w kolorku golden fair i moglaby go porownac do goldena sypanego?
Ja miałam golden fair - i wg mojej oceny jest ciemniejszy niż sypki Fawn (II w kolejności wśród goldenów), wg mnie idzie w stronę golden light (III) jeżeli chodzi o jasność ale bardziej żółty, a mniej pomaranczowy.
Ja już po kupieniu go znalazłam w tym ogólnym albumie swatchy na forum EDM, ze do sypkiego Fawn najbardziej jest podobny Yellow Fair, a nie Golden Fair (na zdjęciu GF wyglądał o stopień ciemniej niż YF). Jak tylko spadnie dolar to kupię Fair Yellow (wishlista to będzie moja zabawa przez nastepne tygodnie
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:35   #3867
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie, pomożecie?
Ja bym Ci coffe break poleciła, wrzos+czekolada gorzka, mam jeszcze jeden dla koleżanki takiej jak Ty ale musze sprawdzic kolor i edytuje, a jaki dotad uzywalaś?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:41   #3868
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

pastereczko a czy mogłabym Cię prosić o zdjęcie twarzy z Coffee Break?? Bo ja za każdym razem mam efekt brudnej twarzy...nie wiem co robię źle - z innymi różami idzie ok
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:53   #3869
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja bym Ci coffe break poleciła, wrzos+czekolada gorzka, mam jeszcze jeden dla koleżanki takiej jak Ty ale musze sprawdzic kolor i edytuje, a jaki dotad uzywalaś?
Nie dla mnie - dla koleżanki - ja jestem blada i mam farbowane rude włoski.
Natomiast koleżanka nie używała nigdy w życiu różu. Dlatego że wygląda zupełnie inaczej niż ja moje róże jej nie pasują a ja nie wiem jaki jej dobrać - myślałam o jakimś z kapką brązu.

Tak jak pisałam oliwkowa cera, prawie czarne włosy i brązowe oczy. Cera wygląda na zmęczoną dlatego chce ją ożywić, nie wiem czy to jest jakaś podpowiedź ale koleżanka ma już 35 lat i pierwsze zmarszczki.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:00   #3870
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jesli chodzi o ozywienie cery, to ja bym celowala w typowo rozowe roze. Moze z odrobina brzoskwini. Moze Snuggle?

Co do prasowancow? Czyli najjasniejszy z zoltawym odcieniem jast Fair Yellow, tak?
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.