Nauka robienia pazurkow :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 18:08   #151
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

a ile masz lat?;p ja też robię praktycznie głównie sobie... mam max 3 klientki miesięcznie, mieszkam w małej wsi(do 500 mieszkańców) a jednak idę pieniążki zbieram sama od pół roku... nie dostanę od rodziców-jak się chce to można, ja nie przyjmuje takich wymówek....
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:40   #152
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Takich wymowek? Tzn jakich? ja narazie kursu nie potrzebuje bo nie mam jeszcze zamiaru zarabiac na tym... Mam teraz sporo nauki ide do liceum i nie bede juz miala czasu na paznokcie... Jak skoncze szkole wtedy moge go zrobic...
__________________
Zapomniał wół, jak cielęciem był [!!]
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:49   #153
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Jak kiedyś chciałam zerwać z chłopakiem, to powiedziałam, że muszę się do matury uczyć ;Pi nie będę miała czasu na randki.

Jak dla mnie szkoła jest tylko wymówką - są wakacje, ferie, przerwy świąteczne. I nikt mi nie wmówi, że nawet największy kujon siedzi całe 2 miesiące lata nad książką. Powiedz wprost, że nie chcesz robić kursu i już.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:52   #154
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

To po co sie zabierasz za paznokcie jak nie bedziesz miala na nie czasu?
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:02   #155
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

bede miala czas po szkole ale narazie chce sie wyksztalcic a potem bede mogla robic... ide do szkoly kosmetycznej i po niej mam zamiar robic to zawodowo... a gdy robie to amatorsko sobie mamie i niektorym kolezankom to nie potrzebny mi kurs... Nie bede miala czasu zeby robic to na codzien ... ale od czasu do czasu pewnie ze sie pobawie...
Gdybym nie chciala kursu wogole bym nie brala sie za paznokcie i wogole bym tego nie pisala bo po co?
__________________
Zapomniał wół, jak cielęciem był [!!]
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:11   #156
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

no właśnie po co ?
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:27   #157
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Czy wy nie rozumiecie tego ze robie to rekresacyjnie a nie zawodowo? mam w3iele innych wydadkow a przedluzanie paznokci jest dos kosztowne
to jak brez pracy bedzie stac mnie na to wszystko?
__________________
Zapomniał wół, jak cielęciem był [!!]
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 21:32   #158
magda_w91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kielce :)
Wiadomości: 315
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Cytat:
Napisane przez KoteczkaTIPSY Pokaż wiadomość
Czy wy nie rozumiecie tego ze robie to rekresacyjnie a nie zawodowo? mam w3iele innych wydadkow a przedluzanie paznokci jest dos kosztowne
to jak brez pracy bedzie stac mnie na to wszystko?
to po co sie za to zabierasz
__________________
www.magdanails.bloog.pl zapraszam


prawko

23.04.2009

Avonomaniaczka

Są smaki, które budzą w nas ukryte pragnienia...

magda_w91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 22:29   #159
lauracrow1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

przeczytalam caly watek i az mnie zatkalo, ty dziewczyno jestes tak pusta, ze az szok! Wez ty najpierw skoncz ta szkole a dopiero potem sie za paznokcie wez, nie chcesz robic kursu, bo robisz tylko sobie, mamie, kolezankom, kazdy kiedys tak zaczynal. skoro nie chce z tego powodu kursu to z jakiego powodu tutaj sie o wszystko wypytujesz? Chcesz przejsc darmowy kurs on-line? Skoro robisz tylko sobie to rob je dalej tak jak robisz, bo tepa jestes jak cep, nie chce kursu bo nie bede miala czasu robic, nie umiem robic, wiec mi wytlumaczcie. Zal.pl normalnie, nie masz zielonego pojecia o podstawowych zasadach i technikach i myslisz, ze ktos cie przez neta wyszkoli? Skoncz najpierw szkole, 18-lat, nabierz troche rozumu, a potem bierz sie za rzeczy powazne dziecinko, nie sluchasz doroslych i doswiadoczonych a madrzysz sie jak jasna cholera...tak, tak odpisz na posta tymi swoimi kropeczkami milczacymi...
lauracrow1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 23:07   #160
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

NARAZIE NIE CHCE powiedzialam ze jak skoncze szkole zrobie nawet 500 i nie powinno Cie to interesowac... NARAZIE NIE JEST MI TO POTRZEBNE!!!!!!!!!!!!!!!! !! A POZA TYM NIE STAC MNE... bo nie pracuje mama mi napewno nie da... ;]
__________________
Zapomniał wół, jak cielęciem był [!!]
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 23:21   #161
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Dziewczyny dajcie już spokój. Nie nasz interes czy zrobi ten kurs czy nie. Nie my będziemy te pazury nosić na szczęscie.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 23:23   #162
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

a wy jak zwykle wielki huk i lomot z wami nie idzie sie dogadac... po co na mnie wjezdzacie? chce sie troche podluczyc bede narazie tego robila wiec kurs bedzie mi potrzebny za 2 -3 lata gdy wezme sie juz za to pozadnie i bede spedzala jak najwiecej czasu bo tak jak ja zrobie sobie i kolezance 1 raz w miesiacu to nawet po kursie bym sie nie naudczyla to trzeba robic robic i robic a gdy nie ma czasu na robienie trzeba poczekac az sie bedzie go mialo Poza tym ja narazie sie przygotowuje i MNIEJ WIECEJ zapoznaje ze wszystkim i jak narazie wiem wiecej niz wiedzialam jak chodzilam do kosmetyczek i mi robily zeznie na paznokciach a mialy kursy itp takze trening czyni mistrza nie macie sie po co bulwersowac i wjezdzac na mnie bo to nie ma sensu... ja Tylko prosilam o wskazywanie bledow CZY PUJDE NA KURS CZY NIE TO JEST INDYWIUALNA MOJA SPRAWA... ale skoro wy maci tak pomagac to ja dziekuje za taka pomoc... Jakos byli i jej kolezanki potrafia mi pomoc powiedziec co mniej wiecej sie robic... No przeciesz warszawy odrazu nie zbudowano zaczynali tez wszystko od fundamentow ja rowniez dopiero zaczynam i zrozumcie to !!!! z nie chce zarazbiac na tym ani nic obecnie chce sie przygotowac aby na kursie nie byc totalnie zielona gdy robilam sobie paznokcie nie wiedzialam co to jest krzywa c , linia stresu, usmiech a nawet waly boczne i oblaczek nie wiedzialam ze jest cos takiego jak zele trojfazowe i jedno fazowe nie wiedzialam 5tez ze higiena jest bardzo wazna nie wiedzialam rowniez ze mozna robic na szablonie badz metoda fiberglass i tymi innymi nic nie wiedzialam a teraz moze i nie robie ladnie paznokci ale posiadam minimalna wiedze ktora poglebiam i staram sie... JA NIE OCZEKUJE OD WAS zadnego dopingu czy wsparcia zalozylam ten watek od tak poprostu a wy po mnie jedziecie ze jestem pusta... ale jak mozecie to stwierdzic jak nawet na oczy mnie nie widzialyscie.... Przepraszam ze pisze tak powierzchownie nie odbierajcie tego wszystkie zle to jest do takich osob ktorzy nie potrafia zrozumiec ze obecnie nie bede miala pieniedzy na kurs... Same mowilyscie zebym spojzala na potty ogladalam jej prace pierwsze byly tragiczne ale potem juz byclo coraz lepiej az doszla do bardzo ladnej budowy paznokcia ja staram sie tak samo wyuczyc jak najwiecej nastepnie isc na kurs aby sie doszkolic... i umiec wszystko juz na cacy... a wiec zrozumcie chociaz to ze niektorych ludzi nie stac na cos ale beda przenosic gory aby cos osiagnac... Nie potrafie zamknac tego watku ale jak maja isc takie obrazy w moja strone to nie chce prowadzic juz tego watku nei bede wrzucala zadnych prac bo przez takie wyzywanie i ublizanie sie irytuje nie wrzucam zdjec zeby mnie wyzywano tylko zeby krytykowano i pisano co jest zle co moglabym poprawic ale ie tykajac mojej osoby...
Pozdrawiam zycze milej nocy...

PS:jestescie bardzo "uprzejme" i rozumiecie slabosci innych...



---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

__________________
Zapomniał wół, jak cielęciem był [!!]

Edytowane przez KoteczkaTIPSY
Czas edycji: 2010-06-13 o 18:52
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:03   #163
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

wiesz co potty zrobila najpierw??? wiesz? potty najpierw poszla na kurs
i nawet po pierwszym kursie jak robila paznokcie kolezance to srala pod siebie ze strachu
ale potty nie zrobila kursu dla kasy
potty ma dobrze platna prace i z paznokciami raczej nie wiaze swojej przyszlosci zawodowej
ale kurs zrobila bo nie odwazylaby sie nikomu niczego na paznokcie nakladac bez elemantarnej wiedzy na ten temat
wiec bardzo cie prosze nie pisz ze TY TAK SAMO bo ty gowno za przeproszeniem a nie tak samo
ty myslisz ze ile ja mam 'kolezanek' ktorym robie paznokcie? i ty myslisz ze po 10h w pracy ja mam czas stylizacje? i ty myslisz ze dlaczego ja to robie?
tylko widzisz ja zaczelam od poczatku
a ty zaczelas od konca
sie tak nie da prosze pani
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:12   #164
magda_w91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kielce :)
Wiadomości: 315
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

KoteczkaTIPSY nikt na Ciebie nie najeżdża, bądź miła dla innych to inni będą mili dla Ciebie. ja też nie mam kursu a nie pytam się nikogo jak się robi to czy tamto bo wiem że nikt mi tego nie powie też jestem samoukiem i wiem co to znaczy. Pamiętaj że szacunek powinien działać w obie strony
__________________
www.magdanails.bloog.pl zapraszam


prawko

23.04.2009

Avonomaniaczka

Są smaki, które budzą w nas ukryte pragnienia...

magda_w91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 20:28   #165
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

A mnie zastanawia co będzie wtedy gdy zarazisz którąś z koleżanek jakimś choróbskiem, choróbsko rozwinie się na taką skalę że dziewczyna straci palca czy cuś. Bo Ty nie miałaś kursu i nie nauczono Cię sterylności, nie miałaś możliwości dezynfekowania narzędzi. I zacznie się latanie po sądach i inne przykre sprawy.
Niby niemożliwe ale w moim mieście zdarzyła się taka sytuacja. Dziewczyna zaraziła się gangreną (???) robiąc paznokcie u znajomej przedłużającej paznokcie no wiecie... "SeXi TipSiOrkI za 30 zŁ!". Choroba postępowała tak, że dziewczynie amputowano kciuka z częścią dłoni. Sprawa poszła do sądu, "stylistka" dostała karę grzywny na 15 tys. zł. wpłaty na konto poszkodowanej.

Takie sytuacje się zdarzają.
Rób paznokcie sobie, nie innym.
I nie będzie nikt się czepiał.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 18:09   #166
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Nie bede dyskutowac bo yo nie ma sensu... nie zbyt kminicie o co chodzi
__________________
Zapomniał wół, jak cielęciem był [!!]

Edytowane przez KoteczkaTIPSY
Czas edycji: 2010-06-13 o 18:51
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 18:18   #167
za_necia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 596
GG do za_necia
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

zdjecie niezbyt wyraźne a pazurki mocno nierówne.
__________________
www.zanecianails.blox.pl
za_necia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 18:25   #168
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Wypadało by powiedzieć: nie będziemy komentować bo nie kminisz o co chodzi
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 18:52   #169
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

i kto toutaj jest wredny i dogryza?
__________________
Zapomniał wół, jak cielęciem był [!!]
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 19:35   #170
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

No z całym szacunkiem! Palcem nie pokażę od kogo tekst zaczerpnęłam.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:39   #171
magda_w91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kielce :)
Wiadomości: 315
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Cytat:
Napisane przez KoteczkaTIPSY Pokaż wiadomość
i kto toutaj jest wredny i dogryza?
wez dziewczyno moze przeczytaj sobie od poczatku ten watek.. w ogole dociera cos do Ciebie co sie tutaj pisze ?
__________________
www.magdanails.bloog.pl zapraszam


prawko

23.04.2009

Avonomaniaczka

Są smaki, które budzą w nas ukryte pragnienia...

magda_w91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:48   #172
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Ciężkie powietrze na tym wątku. Trochę słońca by się przydało
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 23:11   #173
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

hmm... eee .. :conf used:
nic tu nie kminie

wiec ide sobie ...
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:04   #174
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

otrzymuje same odpowiedzi ktore nie sa na moje pytania... krytykowanie mnie a nie moich prac jest troche dziwne bo chyba w tym watku znajduje sie przeslanie na temat prac a nei mojej osoby jak narazie praktycznie zadna z was nie pomogla... potraficie krytykowac kogos dogryzac ale pomoc zadna z was nie potrafi... Mam konto na innym portalu rowniez i tam dziewczyny sa takie milutkie rozmawiam z nimi one mi pomagaja i robie coraz lepiej i sie ciesze w koncu dojde do ladnego zdobienia... jezeli ktos bardzo czegos pragnie to osiagnie to ... a ja jestem czlowiekiem ktory zawsze dazy do celu i nie poddaje sie ... Gdyby nq moim miejsu byla jakas dziewczyna ze slabymi nerwami przestala by robic paznokcie bo tak naprawde wy wjezdzacue na osobe a nie na ich prace bo narazie nie stac na kurs to po co sie za to bierze bo to lubi i sie stara robic jak najlepiej!! ja widze poprawe w paznokciach w porownaniu do tego co bylo wczesniej a wiec widze ze moge wskoczyc na najwyzszy szczyt ktory bedzie w mmiare moich mozliwosci i starannosci ,.,., a wiec przestance w kolko dokuczac nie wiem dlaczego to robicie aby zniechdecic kogos? czy poprostu aby sie wyzyyc na slabszych/..Nie dziwie sie ze nie wiecie o co chodzi bo robicie jeden wielki kociol w ktorym sama sie nie lapie... raz piszecie i mowicie mniej wiecej o co chodzi a drugi raz vkrytykujecie zebym poszla na kurs i dalej ciagniecie ten obludny temat ktory nudzi ... Sam e zmneiniaci temat co chwile...

Powiem krotko:

zapomniał wół, kiedy cielęciem był
__________________
Zapomniał wół, jak cielęciem był [!!]

Edytowane przez KoteczkaTIPSY
Czas edycji: 2010-06-14 o 10:09
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:28   #175
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Koteczku są CIELAKI i cielaki. Nie masz co sie unosić bo prawda jest taka, że to Ty jesteś osobą o słabych nerwach skoro zwyczajna krytyka w Ciebie uderza. Nie spodziewaj się, że jak zrobisz słabe pazury to My będziemy z grzeczności je chwalić. To poprostu nie ma najmniejszego sensu. Założyłaś galerię właśnie po to byś została oceniona. Skoro wszystkie osoby na tym wątku piszą, że nie jest dobrze to uwierz, że nie jest i poprawiaj błędy. Zobacz jakim ja cielakiem byłam i jakoś udało mi się zaslużyć na pozytywne i bardzo miłe komentarze na temat moich prac. SZCZERE! Widzisz na tych innych forach może jest inaczej i dziewczyny poprostu nie chcą kogoś urazić tym samy wprowadzają w błąd. Bo potem właśnie myślisz (tak jak teraz), że Twoje pazurki są całkiem fajne. A tak nie jest. Wiedz, że jesśli dalej będziesz się starac i wklejać prace i kiedy już zrobisz jakieś porządne pazurki napewno się na ich temat wypowiem i szczerze napiszę, że są super
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:33   #176
KoteczkaTIPSY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 76
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

wlasnie o to chodzi ze wy nie krytykujecie prac tyko mnie... oceniacie zbyt owierzchownie... napisalam wyraznie! piszecie wogole nie na temat... wlasnie na tamtym orrtalu dziewczyny mowia zco jest zle jak w ostatecznocisc mam to naprawic.. .a wy gadacie takie bzdury... Nie wiem co ujmujesz ze sa cielaki i cielaki... one roznia sie chyba tylko plcia i co Ty mi tu wkrecasz dziewczyno ze tutaj jest inaczej poprostu wy jestescie inne a nie tutaj jest inaczej stwarzacie dzika atmosfere...
__________________
Zapomniał wół, jak cielęciem był [!!]
KoteczkaTIPSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:39   #177
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Bo my jestesmy dzikie krowy
i mamy swoje zdanie i nie cukrujemy i nie podoba się nam jak ktoś wciska bajki o robieniu tylko sobie paznokci i ani troszke a ni tyci nie ma w sobie pokory a najgorsze ze nie kuma co się do niego mówi
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:00   #178
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Cytat:
Napisane przez Kamsi_29 Pokaż wiadomość
A co powiecie o moich?? robie je bez kursy dopiero teraz w wakacje sie na niego wybieram wiec prosze o łagodniejsze oceny ;P
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=62848
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=62849
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=62850

Kamisi_29 na pewno widzę w nich więcej staranności niż w tych wyżej...
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:00   #179
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

Ej, panna panna. Masz strasznie roszczeniowe podejście do życia...

Napisałyśmy Ci co jest źle. Proponuję przeczytać wątek od początku, bo widać pamięć szwankuje. Wątki są od oceniania, jak sama powiedziałaś, a nie od uczenia Ciebie jak robić paznokcie! Wybacz, ale dziewczyny zapłaciły ciężkie złotówki za swoja wiedzę i nie będą sie nią ot tak dzielić,bo Ty masz kaprys. Nie jestem alfą i omegą, dużo nauki jeszcze przede mną i gwarantuję Ci, że na wizażu są odpowiedzi na 99% moich pytań (a są bardziej zaawansowane niz Twoje!), na Twoje jak do tej pory... wszystkie. Przez ten czas, kiedy tu się wykłócasz i zadajesz pytania już byś ze sto razy znalazła odpowiedź.

Tak jak napisałaś - jeśli się czegoś naprawdę chce...

A jeśli Ci się nie podoba prawda, to zawsze możesz zmienić adres i pisać tylko na tym fajnym i słodkim portalu.


P.S. Odnośnie edukacji, której tak namiętnie chcesz się oddać w najbliższych latach (i chwała Ci za to) to proponuję zacząć używać znaków interpunkcyjnych, bo Twoje wypowiedzi są delikatnie mówiąc niezrozumiałe. Kilka kropeczek i przecinków, a ułatwisz ludziom zrozumienie Twoich myśli.

P.S.2 Ja też jestem samoukiem! I zauważ, że po mnie jakoś nikt nie jeździ (czy jak to Ty tam nazywasz). A teraz pomyśl - dlaczego?

AMEN
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2010-06-14 o 11:19
Magali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:15   #180
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Nauka robienia pazurkow :)

przykro mi bardzo, ale dziewczyny mają rację... powiem Ci tylko tyle- ja zaczynałam od tipsów pokrytych kilkoma warstwami żelu, a wszystkiego co się nauczyłam, wyniosłam właśnie z wizażu... wiem ,że moje prace nie są nawet dobre a do ideału im ho ho daleko,ale wiem że jakaś tam, mała poprawa jest... i nikt mi nie pisał to popraw tak i tak... nikt nie mówił mi jak mam to zrobić krok po kroku... sama szukałam, ja potrafię siedzieć godzinami na wizażu i czytać... a wiesz jakmiło jest przeczytać choć jedną wypowiedź: podobają mi się ? mimo że wiem że do ideału im daleko trzeba umieć odebrać krytykę... Ty tylko piszesz że te są lepsze, te są lepsze i tak w kółko... a z resztą po co ja to piszę? tylko bez sensu sie powtarzam...


co do pazurków... linia uśmiechu faluje a tak to słabo cokolwiek dojrzeć... powodzenia życzę
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.