Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-17, 21:10   #2761
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Jestem!
Uff! Gorąco było i nerwowo trochę ale już po
Dzisiaj tylko krótka relacja ze ślubu cywilnego a zdjęcia będą w poniedziałek jak sie wyrobię między rozmową z kamerzystą a próbna fryzurą

Lot lotem to francja elegancja Nikt się nie pcha do wejścia, kazdy przepuszcza matki z dziećmi. Stewardesy luzik - dużo spokojniejsze niż te w wizzair. Nie było upominania o mimi torebeczkę na kolanach - żeby schować pod fotel.No i super smaczne jedzonko-kanapka z czymś do picia. Ja wzięłam herbatkę z cytrynką. Jeszcze nic mi tak nie smakowało. Szok dla mnie bo do tej pory latałam tylko tanimi liniami.

W Latinie we Włoszechnastepny szok bo wynajęli nam pokój w hotelu. Jako że z klimą to było bosko.
Przylecieliśmy w nocy. Następny dzień to był 15 lipca i od rana mieliśmy dużo do zrobienia. Dostarczyć ksero dokumentów świadków i tłumacza- nawiasem mówiąc świetny facet! Byłam potem u fryzjerki która zrobiła mi fajny koczek-nie koczek. Przypięła mi 24 wsówki! Zobaczycie następnym razem
Potem obiad z ojcem TŻ potem odpoczynek w klimie potem szybki prysznic i ubrałam się do cywilnego. Potem czekanie w nerwach na transport który trochę się spóźniał przez ruch uliczny i wejście do urzędu.
Ceremonia szybka - pani czytała po włosku- Janusz tłumaczył ja mówiłam tak a TŻ si. Podpisy i parę zdjęć w ogrodzie urzędu. Wieczorem wyjście do restauracji.
Tyle

A następnego dnia w 42 stopniowym upale szybkie zwiedzanie Rzymu
Wiem - to szaleństwo ale pokazaliśmy moim rodzicom Watykan, Schody Hiszpańskie i Fontannę di Trevi Tak żeby zachęcic ich do ponownego przyjazdu
Potem nocny lot do Krakowa z godzinnym poślizgiem. Po 4 bylismy w domu.

Jestem już małżonką - ale dziwne uczucie. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam
I jeszcze dzisiaj byłam na ostatniej przymiarce. Wszystko ok. Mała poprawka aplikacji z koronki i ramiaczek. Odbiorę suknię dopiero w sobote przed ślubem bo nie mam gdzie jej trzymać
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 21:20   #2762
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez monnagiovanna Pokaż wiadomość
A my siedzieliśmy zaraz koło Was. A Wy i tak macie dobrze, bo jeszcze tylko 1 spotkanie i z głowy. My musimy przyjść jeszcze co najmniej 2 razy (babka się spojrzała na mnie jak na ufoludka, jak grzecznie zapytałam ile w sumie będzie spotkań). Ale co najlepsze: zauważyłaś, że ona przez całe spotkanie w ogóle nie powiedziała GDZIE trzeba mierzyć tą temperaturę? Jakby ktoś był niekumaty, to by sobie mierzył raz pod pachą, raz gdzie indziej
Żeby tak się dało załatwić całe te nauki na jednym spotkaniu... byłoby miło...


monnagiovanna
- w którym kościele macie ślub? Bo my też 16 października
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 21:20   #2763
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

sjoanna no to gratuluję To teraz odliczanie do kościelnego w Polsce
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 21:27   #2764
monnagiovanna
Raczkowanie
 
Avatar monnagiovanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 206
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

agata - my mamy ślub Na Stoku, w Duchu sw., a Ty?
__________________
Synuś 17.04.2013
monnagiovanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 21:47   #2765
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez monnagiovanna Pokaż wiadomość
agata - my mamy ślub Na Stoku, w Duchu sw., a Ty?
Na Karczówce o 15

Póki co jeszcze nie mamy wybranej restauracji, zaproszeń, samochodu, noclegów dla przyjezdnych gości, obrączek
Mamy fotografa i zamówioną suknię

A jak Wasze przygotowania?

Był gdzieś taki wątek co załatwić przed ślubem. Wypadałoby zerknąć ale nie mam pojęcie gdzie on jest...
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 21:59   #2766
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hej dziewczynki wróciłam wczoraj z podróży poślubnej z Egiptu. Super było, będę bardzo miło wspominać.... oczywiście dopadła nas klątwa faraona ale jakoś daliśmy radę.
Mam pytanko gdzie można oddać suknię do pralni tak żeby nie byłoby drogo a dobrze buziaki
__________________
24.06.2013 r- Kacperek
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 22:18   #2767
agunia2417
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 110
GG do agunia2417
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Na Karczówce o 15

Póki co jeszcze nie mamy wybranej restauracji, zaproszeń, samochodu, noclegów dla przyjezdnych gości, obrączek
Mamy fotografa i zamówioną suknię

A jak Wasze przygotowania?

Był gdzieś taki wątek co załatwić przed ślubem. Wypadałoby zerknąć ale nie mam pojęcie gdzie on jest...
Ty jeszcze sali niemasz???Ja już jutro wybieram się rozdać pierwsze zaproszenia No zbytnio dużo czasu Ci nie zostało na podstawowe sprawy
__________________


...Zawsze chciałam cię zrozumieć
Gdy w twych oczach były łzy
Ale kochać trzeba umieć
Bez miłości trudno żyć
...
agunia2417 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 23:05   #2768
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hejo

moje drogie ja przed wylotem do Turcji postanowiłam uraczyc was kilkoma moimi fotkami ze slubu i wesela moze sie nie zanudzicie je ogladając


JA CHCE RAZ JESZCZE TEN DZIEN


jeszcze raz wszystkim pmkom slubujactym przez najblizsze 2 tygodnie wszytkiego najlepszego
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 08:18   #2769
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Łał ile zdjęć dzisiajserdeczne gratulacje dla wszystkich małżonekzdjęcia piękne ja też juz bym chciała swoje mieć

monnagiovanna
już sobie wyobrażam jak przez miesiąc wstaję i mierzę tę temperaturę..a nie powiedziała bo ja mam wrażenie że się wstydziła

agata to proste- idź za późno i muszą ci wypisać karteczkę- to patent mojego Tż zawsze ma na wszystko czas a potem robi oczki zbitego psa i panie mu wypisują co potrzeba... przynajmniej w dziekanacie przechodziło
__________________
14.08.2010 żonka..

Edytowane przez mroweczka21
Czas edycji: 2010-07-18 o 08:23
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 09:50   #2770
monnagiovanna
Raczkowanie
 
Avatar monnagiovanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 206
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Na Karczówce o 15

Póki co jeszcze nie mamy wybranej restauracji, zaproszeń, samochodu, noclegów dla przyjezdnych gości, obrączek
Mamy fotografa i zamówioną suknię

A jak Wasze przygotowania?
Widzę, że wychodzimy z tego samego założenia, że się ze wszystkim zdąży

Ja też nie mam zaproszeń - tzn. oglądałam w jednym sklepie na sienkiewicza i były 2 razy droższe niż taki sam wzór na allegro, więc postanowiłam jeszcze pojechać do tej hurtowni na Rolnej tam zobaczyć, no ale to w przyszłym tygodniu.
Suknię, dj-a i fotografa też mam, salę mam, obrączki się robią u złotnika, odbiór we wrześniu. A jakbyś była zainteresowana, to chodziliśmy z Tż w piątek po mieście i bardzo ładne obrączki widzieliśmy w Puchatku, ceny też dość przystępne.
Nie mam kamerzysty, no ale na tym mi aż tak nie zależy, więc się nie przykładam do poszukiwań.

Trooskava - super te Twoje zdjęcia
__________________
Synuś 17.04.2013
monnagiovanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 10:43   #2771
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Był gdzieś taki wątek co załatwić przed ślubem. Wypadałoby zerknąć ale nie mam pojęcie gdzie on jest...
Może o ten wątek chodziło? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=425803

trooskava Piękne zdjęcia Udanej podróży poślubnej
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 11:06   #2772
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa. Na początek chciałam życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dzisiejszym PM. Chciałam się zapytać Lowczyni jaki cennik maja w Kościele św.Krzyża? Za rok mój ślub się tam odbędzie.
Cena to okolo 500-600 zl w tym masz organiste, ksiedza po prostu wszystko.

Dziewczyny piekne sa te wasze zdjecia i wspomnienia, milo ze wszystko sie dobrze uklada
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:08   #2773
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez agunia2417 Pokaż wiadomość
Ty jeszcze sali niemasz???Ja już jutro wybieram się rozdać pierwsze zaproszenia No zbytnio dużo czasu Ci nie zostało na podstawowe sprawy
Szukamy nie tyle sali, ile restauracji. U nas będzie ok. 50-55 osób, więc nie musi być duża restauracja.
A z tego co się rozglądamy, to nie mają porobionych rezerwacji w restauracjach na październik.


Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
Hejo

moje drogie ja przed wylotem do Turcji postanowiłam uraczyc was kilkoma moimi fotkami ze slubu i wesela moze sie nie zanudzicie je ogladając


JA CHCE RAZ JESZCZE TEN DZIEN


jeszcze raz wszystkim pmkom slubujactym przez najblizsze 2 tygodnie wszytkiego najlepszego
Pięknie!!! Ogromnie zazdroszczę i nie mogę się doczekać mojego dnia.


Cytat:
Napisane przez mroweczka21 Pokaż wiadomość
agata to proste- idź za późno i muszą ci wypisać karteczkę- to patent mojego Tż zawsze ma na wszystko czas a potem robi oczki zbitego psa i panie mu wypisują co potrzeba... przynajmniej w dziekanacie przechodziło
Też tak myślę, bo na samą myśl i wysłuchiwaniu o śluzie robi mi się niedobrze...


Cytat:
Napisane przez monnagiovanna Pokaż wiadomość
Widzę, że wychodzimy z tego samego założenia, że się ze wszystkim zdąży

Ja też nie mam zaproszeń - tzn. oglądałam w jednym sklepie na sienkiewicza i były 2 razy droższe niż taki sam wzór na allegro, więc postanowiłam jeszcze pojechać do tej hurtowni na Rolnej tam zobaczyć, no ale to w przyszłym tygodniu.
Suknię, dj-a i fotografa też mam, salę mam, obrączki się robią u złotnika, odbiór we wrześniu. A jakbyś była zainteresowana, to chodziliśmy z Tż w piątek po mieście i bardzo ładne obrączki widzieliśmy w Puchatku, ceny też dość przystępne.
Nie mam kamerzysty, no ale na tym mi aż tak nie zależy, więc się nie przykładam do poszukiwań.
Zaproszenia już oglądaliśmy ale nic nie wpadło nam w oko. Szukamy dalej.
Kamerzysty nie szukamy bo nie chcemy.
Obrączki będziemy robić z własnego złota. Mojego L. chrzestny jest złotnikiem i jak będziemy go zapraszać (o ile będziemy...) to może...


Cytat:
Napisane przez Maxima86 Pokaż wiadomość
Tak, tak. Ten Dziękuję.
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:24   #2774
frogutka
Zadomowienie
 
Avatar frogutka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 209
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Wow! Parę dni do Was nie zaglądałam i tyle się tu działo. Super relacje ślubne a zdjęcia przepiękne-zazdraszczam i jeszcze raz serdecznie gratuluję i szczęscia życzę

Też byłam w piątek w poradni na Stoku, hmmm... no powiem tylko tyle, że cieszę się, że trwało to tylko 20 min bo zażenowanie tej Pani było dość zabawne.
Dlatego dziewczynki ogromna prośba jeśli macie jakiś wykres gotowy proszę na maila
frogutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 12:59   #2775
qbsonik
Raczkowanie
 
Avatar qbsonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielcowo
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny byłam wczoraj na weselu w Ameliówce i powiem Wam jednym słowem, że jestem ZAŁAMANA
Po pierwsze brak klimatyzacji (podobno w przyszłym roku ma już być)- w sali było może ze 40 stopni, ludzie wychodzili na balkon i tam bawili się i pili. Normalnie zaczęło się robić ok. godziny 1 (ale chyba przyczyną był tu najgorętszy dzień roku).
Po drugie w życiu nie wejdzie mi tam 150-170 osób wesele było na 140 osób i jak ktoś chciał wyjść to musiały odsuwać się dwie osoby obok
Za to mogę pochwalić jedzenie, było znakomite i było go baaardzo dużo, i było cały czas donoszone
Oraz salę, bo jest prześliczna
__________________

Edytowane przez qbsonik
Czas edycji: 2010-07-19 o 22:18
qbsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 13:25   #2776
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

W moim hotelu też było wesele. Jak dla mnie to straszna kicha. Najgorszy był dj. Poza tym, że puszczał muzykę to odezwał się raz na dwie godziny. W ogóle gości nie zabawiał. W ogóle jak tak obserowałam to wesele to młodzi jakoś każde chodziło swoimi ścieżkami. Nie było widać takiego zakochania w nich. Ale to dlatego, że od 3 lat mieszkają razem. Baaaaaaaardzo mało ich razem widziałam. Az dziwne to było. Aha:P DJ ma na imię Arek więc strzeżcie się
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 13:39   #2777
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hej! nie było mnie tu 24 h i proszę ile zdjęć My wczoraj byliśmy nad wodą-było super, poza tym odpoczeliśmy i oderwaliśmy się od ślubnego szału

trooskava, ewela, eveewe, sylwkowa-śliczne zdjęcia

qbsonik-hmm nie cieszy mnie fakt, że było tam tak gorąco, ale cóż nic nie zrobię Dobrze, że u nas będzie 120 osób. Pozostaje mi się cieszyć z uciekającego czasu. Ajjj 27 dni
Poza tym(niestety) z klimą to jest tak-jest włączona dopiero kiedy goście wchodzą na salę(oszczędność),a powinna być włączona już rano, żeby na sali zrobiło się wręcz zimno-bo jak wpadnie ponad 100 osób to w 5 minut będzie normalna temperatura, w efekcie czego nie może wyrobić, więc otwierane są okna i tym samym wyłącza się klimę. W ciągu roku byliśmy na 3 weselach i 2 sale były klimatyzowane-nie czułam różnicy. Ba na jednym byłam w paździeniku- z klimą i mimo wszystko było okrutnie gorąco...lało się po..To jest nasza szara rzeczywistość- a szkoda, bo klima powinna być standardem. Poza tym wczoraj było 36 stopni w cieniu-zapewne wszędzie było gorąco-ja już chyba zaczynam modlitwy o chociaż 8-10 stopni mniej

forgutka-wpisz w google wykres cyklu miesiączkowego/ menstruacyjnego i zaznacz, zeby szukało grafiki...gotowe Ja w poradni byłam właśnie z takim przerysowanym wykresem.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-07-18 o 14:22
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:04   #2778
monnagiovanna
Raczkowanie
 
Avatar monnagiovanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 206
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez frogutka Pokaż wiadomość

Też byłam w piątek w poradni na Stoku, hmmm... no powiem tylko tyle, że cieszę się, że trwało to tylko 20 min bo zażenowanie tej Pani było dość zabawne.
To znaczy, że Wizaż opanował poradnię Na Stoku
__________________
Synuś 17.04.2013
monnagiovanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 15:43   #2779
Milenka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 96
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hej kochane troszke mnie nie było ale obiecałam zdać relacje z wesela na którym byłam.
Kościół w Białogonie bardzo klimatyczny i pięknie ubrany biało pomatańczowe lilie i margaretki
Sala w Sukowie klimatyzacja ok ale po jakims czasie sie nie sprawdzala nie wiem czy wyłączyli ale w pewnym momencie było strasznie gorąco. Tort był podany po daniu głównym jako deser a chwilę potem byly podziekowania dla rodziców troche zrobił sie chaos bo sporo osob wyszło na dwor a tu bach podziekowania niektorych w ogole przy nich nie bylo.
Muzyka masakra strasznie niedogieta nie wiem jak sie nazywa ale taka starsza pani i dwoch starszych facetow nudy totalne i strasznie wolne piosenki.
Jedzenie takie zwykle nic wymeslnego ale calkiem smaczne obsluga bardzo mila.
__________________
NASZ ŚLUB 21.05.2011

Milenka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 16:36   #2780
Abigail1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
Hejo

moje drogie ja przed wylotem do Turcji postanowiłam uraczyc was kilkoma moimi fotkami ze slubu i wesela moze sie nie zanudzicie je ogladając


JA CHCE RAZ JESZCZE TEN DZIEN


jeszcze raz wszystkim pmkom slubujactym przez najblizsze 2 tygodnie wszytkiego najlepszego
Bajecznie wyglądaliście...piękne zdjęcia i w ogóle śliczną suknię miałaś...
ehh....
Jeszcze raz życzę udanej podróży

A tak w ogóle to dzisiaj byłam u Pani Ani z bazar - bardzo rzeczowa i konkretna kobitka, zrobiła na mnie dobre wrażenie - fajnie, że można jej wysłać coś na maila (bo oczywiście zapomniałam wziąć zdjęcia tego mojego bukietu...) no i ceny ma przyzwoite... Jestem zadowolona, zaklepałam sobie już termin, więc kolejna rzecz z głowy. A od wtorku chcemy zacząć zapraszać gości, jeszcze dziś chcę podzwonić żeby nikt nie był zaskoczony za bardzo...
__________________
Zaręczeni 21.12.2009r.


od 2.10.2010r. szczęśliwa żonka

"Buntuję się, więc jestem..."
Abigail1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 17:27   #2781
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny Wasze zdjęcia ślubne po prostu piękne i Wy oczywiście
Wszystkim PM wczorajszym wszystkiego naj naj najlepszego!!!

Mam pytanko do tych co są już po i przed, chodzi mi jak to jest z dzićmi, które niosą obączki np. na poduszce. Czy one idą przed parą ślubną czy za, gdzie siadają i i kiedy podają obrączki? A może to trzeba rozmawiać z księdzem? Sama nie wiem jak to rozwiązać U mnie obrączki będzie nam niosła moja 6 letnia chrześnica więc jakieś wskazówki muszę jej dać. Jak to było lub będzie u Was?
Pozdrawiam
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:03   #2782
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

m dzisiaj u Pani Ani z baraz i..... niestety nie moge powiedzie nic pochlebnego. Pani Ania potraktowała mnie i moja mame jak jakies gówniary;/ Dzisiaj mialam sie zjawic zeby ugadac wszytsko na tip top. Dawno dawno temu zarezerowalam sobie zdobienie koscioła i samochodu. Ponadto rozmawialam z Pania Ania przez telefon i jej o tym przypominalam. Udałam się więc dzisiaj na bazary zeby uzgodnic co i jak i Pani Ania od samego poczatku strzelala jakies fochy. Najpierw rzuciala mi teksta ze skoro nie interesuje mnie z jakich kwiatow bedzie ozdobienie kosciola to moze lepiej wogole nic nie robic (a zaznaczyc trzeba to, iż jak dla mnie to ma byc ladnie i elegancko a rodzaj kwiatkow jest mi obojetny byleby nie byly to lilje boo jestem na nie uczulona), potem doszlo do zdobienia samochodu a ta na nas wyskoczyla z krzykiem ze samochodu nie zamawialysmy i zaczela rzucac kajetem i wtedy nerwy nam juz puscily i skoro ktos nas traktuje z butra to niestety ale z uslu tej osoby nie bedziemy korzystac. Ale najlepsze jest to ze jak jej powiedzialma w jakim kosciele biore slub to byla zachwycona bo juz tam zdobila i byla dobtrze traktowana a dzis wypalila ze bedzie musiala z mezem jechac i zasugerowala ze ksiadz ja podrywal ..... nawet jesli tak bylo to najwyrazniej jej to wczesniej nie przeszkadzalo aaa i jeszcze jedna rzecz wykrzyczala nam ze co niby mamy zamiar zdobic jesli w sobote ksiadz zrobi pogrzeb bo ona nie ma zamiaru dekoracji w sobote robic. No parodia... Zdenerwowane poslzysmy do innej Pani, ktora ta sama dekoracje zrobi nam za polowe ceny ktora zarzyczyla sobie szanowna Pani Ania. Zrazona zachowaniem tejze kwiaciarki na bank nigdy z jej uslug nie skorzystam no niestety szacunekdo klienta to nie takie duze wyrzeczenie
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:05   #2783
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Ivonka zakręceńcu zobacz co żeś napisała
◊ SIERPIEŃ ◊
1.09 Madziuniusia
Poprawione Nie ma to jak kopiuj - wklej

Eveewe, ewela03, sylwkowa, trooskava
- zasypałyście nas pięknymi zdjęciami
Ja wczoraj oglądałam zdjęcia znajomych, które robił pan Zimmer - piękności

Sylwkowa, sjoanna
- lubię czytac takie relacje

Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Za rok mój ślub się tam odbędzie.
A kiedy dokładnie masz slub?

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Mam pytanko do tych co są już po i przed, chodzi mi jak to jest z dzićmi, które niosą obączki np. na poduszce. Czy one idą przed parą ślubną czy za, gdzie siadają i i kiedy podają obrączki? A może to trzeba rozmawiać z księdzem? Sama nie wiem jak to rozwiązać U mnie obrączki będzie nam niosła moja 6 letnia chrześnica więc jakieś wskazówki muszę jej dać. Jak to było lub będzie u Was?
Pozdrawiam
Mnie się wydaje, że dziecko noszące obrączki idzie przed parą młodych, potem daje obrączki koscielnemu albo księdzu i siada w ławce koło swoich rodziców. Ale na żywca jeszcze tego nie widziałam

Nareszcie chłodniej
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:22   #2784
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

lejlla- dziecko niosące obrączki będzie szło przed nami, wyruszy jakąś minutę wczesniej kiedy będzie przygrywka...A kiedy dojdzie do ołtarza to stanie bokiem, śpiewaczka zacznie śpiewać pieśń i wtedy my ruszymy. A obrączki pdczas przysięgi będziemy brać z tacy.
A swoją drogą wiedziałyście, że nie gra się na wejście Ave Maryja?
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-07-18 o 18:24
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:35   #2785
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

srubka87 dziękuję za informacje
Odnośnie pieśni na ślubie to za 2 tygodnie idę porozmawiać sobie z organistką z kościoła w Szczecinie i ona da mi jakies wskazówki co i kiedy wypada śpiewać i grać, bo u nas będzie też śpiewczka ale sama chcę jej dać repertuar wię myślę , że to spotkanie mi coś rozświetli w głowie
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:47   #2786
empirka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 65
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

co do Pani Ani to ja tez mam z nią przejścia. Zamówiliśmy u niej przystrojenie kościoła w kwietniu i wszystko było fajnei nie stresowaliśmy się tym a teraz ja zdobyliśmy nr do drugiej pary i dzwonimy do Pani ani żeby sie z nią umówić i dogadać z tą druga parą to Pani Ania powiedziała nam że nie wie jak ona to zrobiła że za taką kwotę nam tyle obiecała i że nam musi podnieś cenę dekoracji. Nie była miła przez tel i teraz jesteśmy podłamani bo musimy chyba szukać nowej dekoratorki;/
empirka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 19:06   #2787
monnagiovanna
Raczkowanie
 
Avatar monnagiovanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 206
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
A swoją drogą wiedziałyście, że nie gra się na wejście Ave Maryja?
To zależy, w którym kościele
A tak na serio, to faktycznie są duże obostrzenia, jeśli chodzi o muzykę w czasie liturgii mszy. Czasem mi się zdarza grać na wejście Ave Maria, ale to naprawdę zależy od tego, na co zgadza się organista (czyli jak bardzo jest w tych sprawach wyedukowany).

lejlla - ja widziałam wiele razy, jak dzieci niosą obrączki i to właśnie jest tak jak srubka i ivona mówią, że idą kilka kroków przed parą młodą. Chociaż jak Ci się umyśli, żeby dzieci szły za Wami, to przecież nikt Ci nie zabroni
__________________
Synuś 17.04.2013
monnagiovanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 19:17   #2788
patusia1987
Raczkowanie
 
Avatar patusia1987
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczynki siostra brała ślub (10 lipca 2010 )i na początek poszłyśmy do P Ani z bazar nie dość że wywaliła nam niezłą cenę za 2 wiązanki to nie była miła,poszłyśmy do innego stanowiska i Pani nam zrobiła 2 Mnie jako świadkowej i siostrze za 150 zł w dodatku piękne.Tak że może czasem warto popytać bo pozory mylą .Ja też robie u tej Pani wiązanki na mój ślubek
__________________
Wiek 25 l.Wzrost 172 cm
Za Mną - 9 kg
Waga na dzień :4.05.2013--70,00 kg
Cel 1 : 60 kg Cel 2 : 50 kg
70-
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Żonka 10.09.2011


patusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 19:29   #2789
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez empirka87 Pokaż wiadomość
co do Pani Ani to ja tez mam z nią przejścia. Zamówiliśmy u niej przystrojenie kościoła w kwietniu i wszystko było fajnei nie stresowaliśmy się tym a teraz ja zdobyliśmy nr do drugiej pary i dzwonimy do Pani ani żeby sie z nią umówić i dogadać z tą druga parą to Pani Ania powiedziała nam że nie wie jak ona to zrobiła że za taką kwotę nam tyle obiecała i że nam musi podnieś cenę dekoracji. Nie była miła przez tel i teraz jesteśmy podłamani bo musimy chyba szukać nowej dekoratorki;/
Wogole nie rozumiem jak mozna tak traktowac klientów!! nie dosc, ze dzieki nam zarabia to fochy i dasy?? Polecic ja i jej sie w glowie od nadmiaru klientow poprzewracalo?? fatalnie - ale odbije sie to na niej, wiec dziewczyny glowa do gory w kielcach jest jeszcze duzo innych kwiaciarni i mozliwosci Ja np wiazanki i strojenie auta zamawialam na warszawskiej tam w pawilonach zaraz za pawilonem videomaxu i jestem mega zadowolona Kosciol mialam pieknie przystrojony ale skladalysmy sie we trzy na pania z greenpointa, drogo bylo ale mega pieknie. wiec dziewczyny glowa do gory
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 19:49   #2790
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziękuję wszystkim za tak miłe komentarze Mam nadzieję, że kiedy będę mieć profesjonalne zdjęcia to będę je mogła wrzucić
Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
srubka87 dziękuję za informacje
Odnośnie pieśni na ślubie to za 2 tygodnie idę porozmawiać sobie z organistką z kościoła w Szczecinie i ona da mi jakies wskazówki co i kiedy wypada śpiewać i grać, bo u nas będzie też śpiewczka ale sama chcę jej dać repertuar wię myślę , że to spotkanie mi coś rozświetli w głowie
Kochana przepraszam, że do piero teraz odpisuję - mam nadzieję, że wybaczysz U nas też niosła obrączki chrześnica jak juz wiesz- ja powiedziałam księżycowi, że będzie taka sytuacja (tak na wszelki wypadek bo mamy specyficznego księdza) zapytał tylko ile ma lat i nie miał żadnych przeciwskazań. Tuż przed ceremonią mojej chrześnicy siostrzyczka też chciała iść z nią więc szły sobie obie - jedna z poduszeczką na obrączki a druga z misiem hihi Szły przed nami, jak doszliśmy to obie usiadły w pierwszym rzędzie i kiedy przyszło do zakładania obrączek kościelny poprosił o obrączki i moja chrześnica podeszła i trzymała poduszeczkę z której byly brane obrączki. Byłam zdziwiona,że sama tak wszystko wiedziała co ma robić ponieważ ja jej nie udzielałam żadnych instrkcji a wyszło pięknie i bez żadnych wpadekMoja chrześnica była dumna jak paw i potem chwaliła się innym dzieciaczką, że ona specjalnie została wybrana do tak ważnego zadania hahaha
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.