Panny Młode Kielce - część 7 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 18:15   #571
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

hej wszystkim

DZIEJSZYM PM-KOM i wszystkiego co najlepsze
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 18:58   #572
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Zapomnialam ze to sobota dzisiaj!

Troche pozne ale serdeczne zyczenia dla dzisiejszych PM-ek!
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 22:48   #573
qbsonik
Raczkowanie
 
Avatar qbsonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielcowo
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
booziaczek - Tak, tak nie mozna mowic ze wszyscy Polacy, czy Niemcy czy Latynosi sa tacy a tacy.
Moj Wloch nie jest typowym Wlochem Nie jest glosny, nie jest kibicem, uwielbia polska kuchnie i jest mi wierny.
Pogratulować takiego ideału

magolina zakochałam się w Twojej sukni, szczególnie tiul w takiej formie bardzo mi się podoba. Jeśli mogę zapytać, to gdzie robiłaś fryzurkę?

I ja dołączam się do życzeń dla dzisiejszych PMek
__________________
qbsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:12   #574
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cześć wszystkim Przejrzałam wasze załączone zdjęcia - bardzo ładne Chciałam się pochwalić, że jeszcze tylko kamerzysta i wszystko będzie załatwione
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:39   #575
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Dzisiejsze PM wszystkiego najlepszego i niezapomnianego dnia...!!!
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:50   #576
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Witam was kochane.
Ja własnie wstałam sobie dopiero po bardzo udanym 5 i na szczęście ostatnim weselu w tym roku weselu.
Jakby dla ktorejś z was okazało się to pomocne przy wyborze to opiszę mniej więcej.
Sala w Smykowie bardzo fajne miejsce tylko dla mnie minsem był mała sala do tańczenia i filar na środku.
Kucharki jak i zespół to mistrzostwo świata. Zespół Oskar super grali świetna muzyka na prawdę zespół jeden z najlepszych według mnie.
Kucharki gdzieś za Skorzeszycami mieszkają ale jak się nazywają to nie wiem. Ale jedzonko było super sama się teraz zastanawiam czy ich nie zamienić z tych co mam na właśnie je.

To chyba tyle życzę miłego dnia
Pozdrawiam
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:02   #577
justynao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 125
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

MAGNOLIA ale mialas sliczny bukiet!!! co to za kwiaty

?
__________________
„...Nic się nie dzieje przedwcześnie, i nic się nie dzieje za późno, i wszystko się dzieje w swoim czasie wszystko... Wszystkie uczucia, spotkania, odejścia, powroty, czyny i zamiary. Zawsze właściwą godzinę biją zegary.”
________07.08.2010_______
justynao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 17:40   #578
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez beatkaaa_ck Pokaż wiadomość
magolina STRAAAASZNIE MI SIE SPODOBALA TWOJA SUKNIA KWIATY NO I OCZYWISCIE CZERWOEN BUCIKI JA SIEBIE NEI WYOBRAZAM W BIALYCH!!! AAAAA przepraszam za duze litery
Beatka jeżeli się nie wyobrażasz w białych to idź w kolorowych ja się trochę obawiałam jak odbiorą to goście i najbliżsi że będę miała czerwone buty i nawet jeżeli na początku kiwali głowami że nie za bardzo to jak zobaczyli całość to wszyscy byli zgodni co do tego że to był strzał w 10 i super pomysł

Cytat:
Napisane przez qbsonik Pokaż wiadomość
magolina zakochałam się w Twojej sukni, szczególnie tiul w takiej formie bardzo mi się podoba. Jeśli mogę zapytać, to gdzie robiłaś fryzurkę?
Czesała mnie siostra TŻ baaardzo zdolna fryzjerka, włosy były dopinane a salon w którym pracuje mieści się w Skarżysku

Cytat:
Napisane przez justynao Pokaż wiadomość
MAGNOLIA ale mialas sliczny bukiet!!! co to za kwiaty?
To mieczyki pomysł pani Iwony - mojej florystki.Jak zobaczyła buty stwierdziła że róże będą zbyt banalne i zaproponowała mieczyki. Jak będę miała zdjęcie gdzie dobrze widać bukiet starszej to Wam pokaże bo był genialny

Dziewczyny cieszę się że Wam się podobała sukienka.Wszyscy goście ją chwalili a ja podkreślam że szyłam ją w Annie.

Aha spóźnione ale szczere życzenia najlepszego dla wszystkich wczorajszych PMek
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:51   #579
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez arturs Pokaż wiadomość
widać widać, całkiem dobrze..
Możesz zdradzić kto robił Ci zdjęcia? Bo wcześniej nie doczytałem...
i czy je jakoś przerabiałaś (zmniejszałaś) przed wrzuceniem na forum.. bo niestety większość jest jakby za bardzo skompresowana (i widać takie jakby zniekształcenia...)..
Ogólnie to pałac w Kurozwękach to super miejscówka na wesele, suknia też b.ładna .. Plener też tam robiliście?
Zdjęcia robiła mi moja klientka, Monika Kułaga, młodziutka dziewczyna która studiuje fotografie w Londynie. To jej pierwsze w życiu zdjęcia z tego typu imprezy. Co do jakości zdjęć to Artus wszystkie zdjęcia które zamieszczasz na wizażu nie mogę przekroczyć rozmiary 600x600 i 1 000,0 KB. Więc każde z nich musiałam prawie o 90% zmniejszyć. Może więc właśnie stąd te zniekształcenia. Większość zdjęć jest z Kurozwęk ale pleneru tam nie robiliśmy. Zresztą plener robiła nam firma 3D Foto video który kręcili nasz ślub i wesele, bo biedna Monika się rozchorowała i ie mogła nam zrobić pleneru a za 2 dni wylatywała do Londynu. Z pleneru który się odbył w różnych miejscach m.in. na Barczy zdjęć jeszcze nie zamieszczałam może będę je miała pod koniec września ale jak wrócimy z Hiszpanii po 12 października i na pewno nie omieszkam ich tutaj pokazać

magolinka pięknie wyglądałaś a suknia wyszła rewelacja bukiet, kwiaty we włosach i buty wszystko idealnie dobrane. Ładny makijaż i fryzura

Spóźniona ale gorące życzenia dla wczorajszych Panien Młodych
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-09-19 o 17:55
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:20   #580
arturs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 29
GG do arturs Send a message via Skype™ to arturs
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Co do jakości zdjęć to Artus wszystkie zdjęcia które zamieszczasz na wizażu nie mogę przekroczyć rozmiary 600x600 i 1 000,0 KB. Więc każde z nich musiałam prawie o 90% zmniejszyć. Może więc właśnie stąd te zniekształcenia.
Prawdopodobnie dlatego, dlatego zapytałem bo na różnych zdjęciach różnie to wygląda i właśnie chyba coś przy zmniejszaniu się porobiło bo zdjęcia innych dziewczyn właśnie nie mają takich zniekształceń i może trzeba by je troszkę inaczej zmniejszyć to będą fajniej wyglądać bo niestety to troszkę psuje odbiór..
Zobacz np. na zdjęcia które dała Mysiaedysia - też mają przepisowy rozmiar.. jak chcesz to podeślij mi jakieś na maila jakieś duże to zobaczę może uda mi się inaczej zrobić bo mogłyby lepiej wyglądać bo w sumie to nasza wizytówka w sieci . Bardzo ciekawie opisałaś swoje ślubne "przygody" i zdjęcia są fajnym dopełnieniem całej długiej historii.. bo jak się czyta to wiadomo że każdy różnie sobie wyobraża np. bukiet czy suknię po opisie.. i potem fajnie zdjęcia zobaczyć i skonfrontować swoją wyobraźnię z rzeczywistością.. Muszę się przyznać że jako facet mam trochę inne widzenie świata i np. moja żona jak czytała to co napisałaś i potem zdjęcia widziała to stwierdziła że opis był zgodny z wyobrażeniem.. mnie poszło troszkę gorzej.. ale ćwiczę wyobraźnię dalej

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Zdjęcia robiła mi moja klientka, Monika Kułaga, młodziutka dziewczyna która studiuje fotografie w Londynie. To jej pierwsze w życiu zdjęcia z tego typu imprezy.
No część jest całkiem poprawnych, do części bym miał ale.. ale to nie forum fotograficzne więc się zamykam

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Większość zdjęć jest z Kurozwęk ale pleneru tam nie robiliśmy. Zresztą plener robiła nam firma 3D Foto video który kręcili nasz ślub i wesele, bo biedna Monika się rozchorowała i ie mogła nam zrobić pleneru a za 2 dni wylatywała do Londynu. Z pleneru który się odbył w różnych miejscach m.in. na Barczy zdjęć jeszcze nie zamieszczałam może będę je miała pod koniec września ale jak wrócimy z Hiszpanii po 12 października i na pewno nie omieszkam ich tutaj pokazać
na Barczy? super miejsce - w sumie w Kielcach trochę zapomniane.. te leśne jeziorka bardzo fajne są.. zresztą kamieniołom też ciekawy..

No i zdjęcia z tego kempingu w Hiszpanii też pewnie ciekawe będą

Aha.. jakbyś miała problem ze zmniejszeniem to puść PMkę lub maila to coś zaradzimy

Pozdrawiam
arturs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 22:34   #581
beatkaaa_ck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 51
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

heheheh taaak napewno lowczyni wsadzi zdjecia z camping hheehe w suemi to forum dla doroslychnie :P

sorki dziewczyny dlugo sie nei odzywalam ale naprawde mam duuuzo zamieszania w domu w pracy ...zmeczoan jestem po tylu godzianch siedzenia w pracy ... nadrobie od wtorku zaleglosci , buziaki **
__________________
_____ 11-08-2012 _____
____11-08-2012____


"stara miłość nie rdzewieje"
beatkaaa_ck jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 06:34   #582
monia_ch
Raczkowanie
 
Avatar monia_ch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 420
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
AsiaBcN ja moge wyrazic opinie na temat Lukasza Kota Slub mialam 28 sierpnia, plener 3 wrzesnia, a zdjecia dostalam juz 6 wrzesnia Przemily czlowiek i robi super zdjecia. My jestesmy bardzo zadowoleni Mysle, ze nie masz sie co obawiac Z Lukaszem mozna sie dogadac w kazdej kwestii i baaaardzo czesto idzie na reke

Dziewczyny ja juz po podrozy poslubnej Bylismy na Krecie i jestesmy bardzo zadowoleni. Pierwsze 3 dni wylegiwalismy sie na plazy A potem 4 dni wycieczek Co prawda troszke inaczej wyobrazalam sobie ta wyspe, ale w miare jej poznawania bylam nia coraz bardziej zachwycona Moniach jak bedziesz chciala tam jechac, to musisz pamietac, ze latem jest tam strasznie goraco, ale z drugiej strony jak my bylismy do polowy wrzesnia, to zaczynala sie juz pora deszczowa. Co prawda tylko troszke padalo, ale ja bym nie ryzykowala tam wyjazdu teraz Jakbys miala wiecej pytan, to pisz na gg. Jak zobaczysz moje zdjecia, to na bank mnie rozpoznasz

To my w dniu ślubu Jedno jest z sesji narzeczeńskiej
no nie mogę :P a tak się zastanawiałam kiedys, czy Cie tutaj nie ma tym bardziej po Miedzianej Górze
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

p.s. Ślicznie wyglądaliście
__________________
20 sierpień 2011

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory, jest o niebo piękniejszy.

My

Edytowane przez monia_ch
Czas edycji: 2010-09-20 o 06:36
monia_ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 07:03   #583
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez arturs Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie dlatego, dlatego zapytałem bo na różnych zdjęciach różnie to wygląda i właśnie chyba coś przy zmniejszaniu się porobiło bo zdjęcia innych dziewczyn właśnie nie mają takich zniekształceń i może trzeba by je troszkę inaczej zmniejszyć to będą fajniej wyglądać bo niestety to troszkę psuje odbiór..
Zobacz np. na zdjęcia które dała Mysiaedysia - też mają przepisowy rozmiar.. jak chcesz to podeślij mi jakieś na maila jakieś duże to zobaczę może uda mi się inaczej zrobić bo mogłyby lepiej wyglądać bo w sumie to nasza wizytówka w sieci . Bardzo ciekawie opisałaś swoje ślubne "przygody" i zdjęcia są fajnym dopełnieniem całej długiej historii.. bo jak się czyta to wiadomo że każdy różnie sobie wyobraża np. bukiet czy suknię po opisie.. i potem fajnie zdjęcia zobaczyć i skonfrontować swoją wyobraźnię z rzeczywistością.. Muszę się przyznać że jako facet mam trochę inne widzenie świata i np. moja żona jak czytała to co napisałaś i potem zdjęcia widziała to stwierdziła że opis był zgodny z wyobrażeniem.. mnie poszło troszkę gorzej.. ale ćwiczę wyobraźnię dalej

No część jest całkiem poprawnych, do części bym miał ale.. ale to nie forum fotograficzne więc się zamykam

na Barczy? super miejsce - w sumie w Kielcach trochę zapomniane.. te leśne jeziorka bardzo fajne są.. zresztą kamieniołom też ciekawy..

No i zdjęcia z tego kempingu w Hiszpanii też pewnie ciekawe będą

Aha.. jakbyś miała problem ze zmniejszeniem to puść PMkę lub maila to coś zaradzimy Pozdrawiam
Ze zdjęciami z campingu w Hiszpanii to będzie mały problem bo tam nie wolno robić zdjęć i używać kamery. A wiecie jak ja wyglądam i mój maż to swoich nie będę wam wklejać Ponieważ troszkę też piszę na forum dla naturystów więc może tam zamieszczę zdjęcia chociaż pokojów jak wyglądają i okolicy jak będziecie chciały/chcieli to też strzele Wam ciekawy opis doświadczeń z tego typu miejsca i imprez

Co do zdjęć nie wiem dlaczego tak się stało bo wszystkie zmniejszałam w programie Nero PhotoSnap, innego w pracy nie mam. Dziękuje za chęć zrobienia profesjonalnego zmniejszenia ale nie widzę sensu żeby od nowa wklejać zdjęcia skoro dziewczyny je widziały a nie jest to forum fotograficzne Ale te z campingu dla naturystów może podeśle abyś zrobił w pewnych miejscach wycięcia, zaciemnienia itd (jeśli uda mi się jakieś zrobić spod "figowego" liścia)

Myślę że z wyobraźnią to ty nie masz problemu (a niektórzy mężczyźni to nawet mają ją baaardzo wybujałą hihi) i nic w niej nie szwankuje tylko te zdjęcia nie są chronologicznie poukładane i dlatego Tyle juz zdjęć wysłałam do znajomych emailem (bez zmniejszania) i tyle jeszcze muszę wysłać że czuje się znużona, ale dzięki temu nie zachwycam się każdym zdjęciem tylko jestem coraz bardziej wybredna

Arturs czuje że może prześle Ci zdjęcia z sesji to zmniejszenia, licz więc że zapcham Ci skrzynkę
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-09-20 o 07:06
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 07:14   #584
DamiankaKamilka
Raczkowanie
 
Avatar DamiankaKamilka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bilcza/Kielce
Wiadomości: 202
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Mysiaedysia śliczne macie zdjęcia, ale czemu tak mało?? Ja Cię kojarzę Pozdrawiam
__________________

DamiankaKamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 07:58   #585
monia_ch
Raczkowanie
 
Avatar monia_ch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 420
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość

To my w dniu slubu Jedno jest z sesji narzeczenskiej
no właśnie, może więcej zdjęć byś wkleiła
__________________
20 sierpień 2011

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory, jest o niebo piękniejszy.

My
monia_ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:11   #586
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Dziewczyny wiecej zdjec jest na stronie naszego fotografa Lukasz Kota
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:29   #587
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecej zdjec jest na stronie naszego fotografa Lukasz Kota
oooo tak łatwo to się nie wykręcisz, ja mogłam poświęcić pół dnia w pracy żeby pozmniejszać i powrzucać zdjęcia to i Ty Kobietko do roboty czekamy na zdjęcia tutaj zamieszczone
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:42   #588
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
oooo tak łatwo to się nie wykręcisz, ja mogłam poświęcić pół dnia w pracy żeby pozmniejszać i powrzucać zdjęcia to i Ty Kobietko do roboty czekamy na zdjęcia tutaj zamieszczone
A po co się tak poświęcać nie lepiej wrzucić zdjęcia na piccassa - dwa kliknięcia myszką a i jakość lepsza niż zdjęć wklejonych na wizażu.

Czasem używam piccasa jak chcę żeby np. para wybrała sobie zdjęcie do powiększenie 30x40 .
Tak to wygląda:

http://picasaweb.google.pl/nicooo221...drowanePodLab#
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:47   #589
monia_ch
Raczkowanie
 
Avatar monia_ch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 420
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecej zdjec jest na stronie naszego fotografa Lukasz Kota
Edyta, naprawdę śliczne zdjęcia
__________________
20 sierpień 2011

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory, jest o niebo piękniejszy.

My
monia_ch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 08:55   #590
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
oooo tak łatwo to się nie wykręcisz
Musze sie troszke wykrecic, bo teraz goracy okres u mnie w pracy i w ogole od dzisiaj jestem po 11 h w pracy Caly zeszly rok szkolny tak pracowalam, wiec mam nadzieje, ze teraz tez dam rade
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:11   #591
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
A po co się tak poświęcać nie lepiej wrzucić zdjęcia na piccassa - dwa kliknięcia myszką a i jakość lepsza niż zdjęć wklejonych na wizażu.
Czasem używam piccasa jak chcę żeby np. para wybrała sobie zdjęcie do powiększenie 30x40 .
Tak to wygląda:
http://picasaweb.google.pl/nicooo221...drowanePodLab#
Akurat nigdy nie używałam piccasa i nie jestem tam zalogowana. Ale może następnym razem skorzystam.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:40   #592
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Akurat nigdy nie używałam piccasa i nie jestem tam zalogowana. Ale może następnym razem skorzystam.
Super sprawa ściągasz piccasa, tworzysz konto. Jak chcesz wrzucić zdjęcia po prostu włączasz program on sam wyszukuje zdjęcia i ładuje je do programu (zmniejszając i kadrując) - zdjęcia najlepiej mieć w katalogach czyli tworzysz katalog "ślubne" i wrzucasz do niego wszystkie zdjęcie które chcesz opublikować.
Potem klikasz publikuj online i po załadowaniu zdjęć na serwer - możesz skopiować linka i wysyłać znajomym czy wkleić go na forum
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:42   #593
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Lowczyni, mysiaedysia, magolina przecudne zdjęcia A Wy wyglądałyście przepięknie
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:14   #594
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Jedna moja uwaga: nie picassa, a picasa.


Dziewczyny, zwracajcie uwagę (nie tylko przed ślubem) na paznokcie Waszych panów. Bo na zdjęciach, które pokazał Emir, widok paznokci pana młodego woła o pomstę do nieba.
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:30   #595
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Jedna moja uwaga: nie picassa, a picasa.


Dziewczyny, zwracajcie uwagę (nie tylko przed ślubem) na paznokcie Waszych panów. Bo na zdjęciach, które pokazał Emir, widok paznokci pana młodego woła o pomstę do nieba.
Ja tylko raz w życiu pozwoliłem sobie zrobić manicure, właśnie przed ślubem i nigdy więcej. Usuwanie chirurgiczne górnej szóstki było mniej uciążliwe a przede wszystkim w ogóle nie bolało. Jak mi babka skórki usunęła to w tych miejscach krwawiłem.

Co prawda ja paznokcie mam ładniejsze niż ten PM bo sobie sam o nie dbam Więc zgadzam się jako fotograf, że należy zadbać o paznokcie bo wtedy mam mniej pracy szczególnie jak PM ma jakaś pracę co niszczy paznokcie(gość ze zdjęcie to budowlaniec).

To samo zresztą tyczy się makijażu, czarna kawa zrobiła super makijaż miki20 i obróbka skóry twarzy to była czysta przyjemność.
Niestety czasem jest taki makijaż, że się męczę po kilkanaście minut.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:49   #596
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Ja tylko raz w życiu pozwoliłem sobie zrobić manicure, właśnie przed ślubem i nigdy więcej. Usuwanie chirurgiczne górnej szóstki było mniej uciążliwe a przede wszystkim w ogóle nie bolało. Jak mi babka skórki usunęła to w tych miejscach krwawiłem.
Współczuje widocznie trafiłeś na bardzo "wykwalifikowaną" kosmetyczkę A tak na prawdę odchodzi się od wycinania skórek (czyli tzw manicure mechanicznego), powinno się je regularnie odsuwać i efekt jest o wieeele lepszy. Nawet nie trzeba to robić w gabinecie (no cóż stracę trochę klientów) tylko w domu np. po prysznicu kiedy skórki są namoczone
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 11:02   #597
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Fakt - zdjęcia wszystko uchwycą, a potem... wstyd ;-)

Czy któraś z Was korzystała z usług Space Mark (filmowanie)? bo się nad nimi zastanawiam, ale nie jestem do końca pewna...
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 11:05   #598
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Współczuje widocznie trafiłeś na bardzo "wykwalifikowaną" kosmetyczkę A tak na prawdę odchodzi się od wycinania skórek (czyli tzw manicure mechanicznego), powinno się je regularnie odsuwać i efekt jest o wieeele lepszy. Nawet nie trzeba to robić w gabinecie (no cóż stracę trochę klientów) tylko w domu np. po prysznicu kiedy skórki są namoczone
To było pierwszy i ostatni raz, więc myślę, że to przez to bo moja żona miała tuż przede mną to samo robione i ją ani nie bolało ani nie krwawiła - a ona tam regularnie chodzi.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 11:06   #599
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez asiaBcN Pokaż wiadomość
Ja juz zarezerowalam Lukasza Kota xD nawet do mnie do espanii zadzwonil zeby poweidziec ze byli juz rodzice i wplacili a z umowa czeka na mnie mily gest !

I mi napisali zachecajac do PERFECT MOMENTS ale raczej wole sama zorganizowac xD chociaz wesele s tylu CUBA czy JAMES BOND... git xD i pomoc organizowali wesele polsko- wenezuelskie niedawno Eh jak to nam polkom sie latynosi podobaja
Tez będę miała Łukasza Kota
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 11:18   #600
123stokrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Mam pytanie do dziewczyn, które same robią/robiły zaproszenia, jakich programów używałyście?
123stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.