Panny Młode Kielce - część 7 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-05, 14:44   #1771
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

No no booziaczek ostre wyzwanie przed tobą z tymi ciastami.
Będę trzymać kciuki żebyś dała radę z tym wszystkim i przy okazji ogromnie Cię podziwiam. No nie ma to jak domowe ciasta , potwierdzam jeśli tylko ktoś pomoże w pieczeniu. U mnie takimi pomocnikami będzie cała moja rodzinka także jakoś dam radę. Sama nie będę piekła broń boże bo po prostu nie lubie i wstyd się przyznać nigdy mi nie wychodzi.
Była któraś z was dziś na targach było coś ciekawego?
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 14:51   #1772
mimi1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 21
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Jeśli chodzi o torty to jadłam w tym roku na jednym z wesel wyrób Braci Janusz (chyba wiśniowo-bananowy). Pyszny!!! Miałam ochotę na dokładkę, ale już nie starczyło...
mimi1233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 14:59   #1773
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Moj kuzyn na moim weselu wzial kawalek tortu wlasnie od braci Janusz, sprobowal i pobiegl po nastepny kawalek. Bo na dokladki pozniej nigdy go nie starcza

Co do planow robienia ciasta i tortu samemu na wesele to powiem tak - zobaczymy czy nie zmienisz planow blizej tego wielkiego dnia.
Ale powodzenia booziaczek!

A te buty za ponad tysiac- czy naprawde sa az tak piekne za taka kosmiczna cene?
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 15:38   #1774
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
A te buty za ponad tysiac- czy naprawde sa az tak piekne za taka kosmiczna cene?
Mnie się podobają i to bardzo, ale w życiu nie dałabym tyle za nie i dlatego ich nie kupię
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:00   #1775
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Mnie się podobają i to bardzo, ale w życiu nie dałabym tyle za nie i dlatego ich nie kupię
mi sie podobaja ale troszke za duzo z tyłuale fason piekny
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you






booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:48   #1776
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
No no booziaczek ostre wyzwanie przed tobą z tymi ciastami.
Będę trzymać kciuki żebyś dała radę z tym wszystkim i przy okazji ogromnie Cię podziwiam. No nie ma to jak domowe ciasta , potwierdzam jeśli tylko ktoś pomoże w pieczeniu. U mnie takimi pomocnikami będzie cała moja rodzinka także jakoś dam radę. Sama nie będę piekła broń boże bo po prostu nie lubie i wstyd się przyznać nigdy mi nie wychodzi.
Była któraś z was dziś na targach było coś ciekawego?
Ja byłam i chyba są jeszcze gorsze niż w zeszłym roku...przynajmniej moim zdaniem. Poza tym oglądałam te nowe kolekcje sukien ślubnych i też mi nic nie wpadło jakoś w oczy ciekawego
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:53   #1777
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez gosza_25 Pokaż wiadomość
Ja byłam i chyba są jeszcze gorsze niż w zeszłym roku...przynajmniej moim zdaniem. Poza tym oglądałam te nowe kolekcje sukien ślubnych i też mi nic nie wpadło jakoś w oczy ciekawego
Ja mam zamiar wybrać się w niedzielę. Ale jeśli większość z was będzie wyrażać negatywne opinie, pewnie zrezygnuję

Ja jeszcze odnośnie butów - czy myślicie, że sandały to dobory pomysł? Bo trochę obawiam się, że decydując się na takie buty, za bardzo narażę moje palce na niebezpieczeństwo zdeptania
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 17:15   #1778
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Ja wlasnie wstawilam murzynka do piekarnika.

Ciasto prawie zrobione przy wydatnej pomocy meza przy ubijaniu bialek, bo mi juz reka odlatywala.
Powiedzial zebym mu robota kuchennego kupila na urodziny bo on chce jesc ciasta ale nie chce tak ciezko pracowac.

No i twierdzil ze w tym ciescie to on by mogl nurkowac. I jesc oczywiscie.

Co do targow - mysle ze mozna isc. Ja nie zaluje ze bylam w zeszlym roku. Sukni tam jednak nie wybralam.

Co do butow to opinie sa rozne ale wiele sie ryzykuje tanczac nawet w pancernych butach z kims po paru glebszych no i majacym dwie lewe nogi.
Slyszalam opinie ze PM-ki wybieraly buty z dlugim czubem zeby tancerze mieli co deptac a ich palce ocalaly.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 18:41   #1779
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar wybrać się w niedzielę. Ale jeśli większość z was będzie wyrażać negatywne opinie, pewnie zrezygnuję

Ja jeszcze odnośnie butów - czy myślicie, że sandały to dobory pomysł? Bo trochę obawiam się, że decydując się na takie buty, za bardzo narażę moje palce na niebezpieczeństwo zdeptania
to zalezy kiedy slub jak w wakacje to w krytych moze byc goraco mi sandałki bardzo sie podobaja ale mam kryte tylko i wyłacznie dla tego bo je mam(zeby było smiesznie sukni brak) i szkoda mi kasy na nowe jak bym kupowala to napewno sandałki
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you






booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 18:42   #1780
arasik357
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 111
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Witam wszystkie wizazystki. żadko tu zaglądam bo praca i praca ale zawsze staram się nadrobić zaległości.
Cytat:
Napisane przez frogutka Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić zdecydowałam się na suknię chodzi mi po głowie już od miesiąca i codzień podoba mi się bardziej myślę, że to jest ta moja jedyna
Frogutka piękana ta twoja suknia!

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Był tam jeszcze tort - orzechowy, za kawałek trzeba było zapłacić 13 zł. Jedyne co mi się podobało, to dekoracja Ale nie będę za nią płacić aż 20 zł więcej Zdecyduję się więc pewnie na Szarlotkę albo Braci Janusz.
Co do tortów to jadłam ostatnio na urodzinkach od braci Janusz chyba wiśniowo-bananowy i był poprostu pyszny, ale niestety mój Tż nie lubi bananów i na moje wesele muszę wybrać jakiś inny. Jadłam również u koleżanki na weselu tort z szarlotki i powiem szczerze że nigdy na weselach nie dojadam tortów bo albo za słodki albo coś tam, a ten zjadłam calutki i miałam ochotę na wiecej miał bardzo dużo wisienek-poprostu był pyszny. Więc polecam te dwie cukiernie.

Cytat:
Napisane przez booziaczek Pokaż wiadomość
nie bede miała smietanowego nie lubie ich mi sie marzy wiedeński z blatem orzechowym i wisienkami z likieru mm.... pozatym mam super przepis na mase jeszcze prabaci i nie wobrazam sobie innego tortu na weselu, co do sernika nie przepadam i bym jak cos to ser juz zmielony kupila choc moja przyszła tesciowa robi swietny z brzoskwiniami mmmm...a na szarlotke jabłka mam zrobione do słoiczków takie jakie lubie jasne a i tak w kwietniu nie bedzie swiezych jabłek wiec nie ma problemu szaroltka z pieczeniem zajmuje ok 1h tort z blatami i przybraniem ok 4 nie jest zle na dwa piekarniki szybko pojdzie...
Bozziaczek estem pełna podziwu twojego zapału co do wypieków na własne wesle. Mam nadzieje że Ci gładko pójdzie, jednakze sama osobiście niezdecydowałabym się piec \, bo podejrzewam że bedę w takim stresie, ze zamiast mąki mogę dodać coś innego

Cytat:
Napisane przez gosza_25 Pokaż wiadomość
Ja byłam i chyba są jeszcze gorsze niż w zeszłym roku...przynajmniej moim zdaniem. Poza tym oglądałam te nowe kolekcje sukien ślubnych i też mi nic nie wpadło jakoś w oczy ciekawego
Mam zamiar się wybrać ale po twojej wypowiedzi nie wiem czy pójdę.

A mam do Was pytanko, czy dajecie gościom na koniec po weselu ciasto? U mnie nie bedzie poprawin dlatego myślałam tak zrobic , jednakze ciasto mam w cenie za osobę i nie wiem czy starczy czy bedę musiała dokupić. Tort muszę kupić bo nie jest w cenie, a sama nie wiem jak robić z tym ciastem?
__________________
Już Żonka
arasik357 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 18:44   #1781
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar wybrać się w niedzielę. Ale jeśli większość z was będzie wyrażać negatywne opinie, pewnie zrezygnuję

Ja jeszcze odnośnie butów - czy myślicie, że sandały to dobory pomysł? Bo trochę obawiam się, że decydując się na takie buty, za bardzo narażę moje palce na niebezpieczeństwo zdeptania
to zalezy kiedy slub jak w wakacje to w krytych moze byc goraco mi sandałki bardzo sie podobaja ale mam kryte tylko i wyłacznie dla tego bo je mam(zeby było smiesznie sukni brak) i szkoda mi kasy na nowe jak bym kupowala to napewno sandałki

co do ciasta ja mojemu zrobiłam fale dunaju i własnie sie nim zajada hihiih
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you






booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 19:35   #1782
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar wybrać się w niedzielę. Ale jeśli większość z was będzie wyrażać negatywne opinie, pewnie zrezygnuję

Ja jeszcze odnośnie butów - czy myślicie, że sandały to dobory pomysł? Bo trochę obawiam się, że decydując się na takie buty, za bardzo narażę moje palce na niebezpieczeństwo zdeptania
Ani razu nikt nie nadepnął mi na buty.
Zniszczyły się dopiero podczas biegania cały dzień po Krakowie podczas pleneru.
Śmiało bierz sandałki


Cytat:
Napisane przez arasik357 Pokaż wiadomość
A mam do Was pytanko, czy dajecie gościom na koniec po weselu ciasto? U mnie nie bedzie poprawin dlatego myślałam tak zrobic , jednakze ciasto mam w cenie za osobę i nie wiem czy starczy czy bedę musiała dokupić. Tort muszę kupić bo nie jest w cenie, a sama nie wiem jak robić z tym ciastem?
Możesz zamówić w Szarlotce takie gotowe pudełka z ciastami.
W każdym są 3 rodzaje ciasta. To nie są duże pudełka, takie 15x15 cm. Wystarczające
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 20:14   #1783
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Red face Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

mmm ciasto z Szarlotki pyyyycha i cena super.

arasik- ja też miała tzw. "gościńce" z Szarlotki, cena ok. 5 zł na parę i w zupełnośi wystarczająca ilosć ciasta. Nie wiem, gdzie robisz wesele, ale mojej kuzynce nie zgodzili się, żeby były mieszane ciasta, tzn. z hotelu i od nich. Musieli zrezygnować z ciast, które mieli w cenie i zamówić wszystkie na własną rękę- kwestia bezpieczeństwa.

A mi nadepnęli na buty. Swoją drogą to nie podobają mi się sandałki do typowej sukni slubnej. Do "rzymianki"-owszem i do taklich zwiewnych
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 21:32   #1784
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Booziaczek daj przepis na ten tor prababci..
ja miałam ciasta od Burasa i powiem wam że mnóstwo zostało. Ale wtedy było okropnie gorąco. Tort od braci janusz był super. Nawet mój mąż czule go wspomina. Mimo iż nie cierpi bananów.

Buciki ładne ale cena..

byłam dziś na plantach i widziałam że Emmi Mariage nieczynne. Zamknęli??? sukienki -50%.. wie któraś coś?
__________________
14.08.2010 żonka..
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 22:00   #1785
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

czesc
jak juz po ślubie to mało co zaglądam na ten wątek, pisze do dziewczyn które planują wesele w bohemie, majcie sie na baczności, bo ja czuje sie oszukana przez właściciela, więc jeśli macie jakieś pytanka to piszcie,opisze co i jak, i jeszcze jedno zespół saxo ... grają może fajnie, ale strasznie dużo pija, i u nas na oczepinach bełkotali
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:19   #1786
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez mroweczka21 Pokaż wiadomość
Booziaczek daj przepis na ten tor prababci..
ja miałam ciasta od Burasa i powiem wam że mnóstwo zostało. Ale wtedy było okropnie gorąco. Tort od braci janusz był super. Nawet mój mąż czule go wspomina. Mimo iż nie cierpi bananów.

Buciki ładne ale cena..

byłam dziś na plantach i widziałam że Emmi Mariage nieczynne. Zamknęli??? sukienki -50%.. wie któraś coś?
Nie zamknęli, są na targach i chyba w pn będzie znów otwarte.
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:52   #1787
mimi1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 21
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
czesc
jak juz po ślubie to mało co zaglądam na ten wątek, pisze do dziewczyn które planują wesele w bohemie, majcie sie na baczności, bo ja czuje sie oszukana przez właściciela, więc jeśli macie jakieś pytanka to piszcie,opisze co i jak, i jeszcze jedno zespół saxo ... grają może fajnie, ale strasznie dużo pija, i u nas na oczepinach bełkotali
tatarata co było nie tak? Jak możesz to napisz, bo ja jestem na etapie poszukiwania sali i wolałabym od razu wiedzieć, na które miejsca nie tracić czasu.
mimi1233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 10:38   #1788
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez mroweczka21 Pokaż wiadomość

byłam dziś na plantach i widziałam że Emmi Mariage nieczynne. Zamknęli??? sukienki -50%.. wie któraś coś?

Zgadza się są na targach i w poniedziałek mają już otwarte
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:35   #1789
kass3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 33
GG do kass3
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

ja właśnie wróciłam z targów i muszę przyznać, że jestem zawiedziona.. kilka stoisk, na których można było coś konkretnego zobaczyć. jestem zła, bo spodobała mi się jedna suknia ślubna, a ja już przecież swoją mam no cóż, wiedziałam, że tak będzie jedna pani makijażystka- już nie pamiętam z jakiego salonu wykonała mi makijaż i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. nie jest to makijaż ślubny, bardziej wieczorowy. to chyba tyle odnośnie moich wrażeń z targów..
kass3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 13:13   #1790
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Mroweczka przestraszyłaś mnie, bo stamtąd właśnie chcę suknię zamówić

Na targi wybieram się jutro - mam nadzieję, że coś z nich skorzystam

A co do ciast - mi niby kucharka może upiec, ale się zastanawiam nad kupnem, bo chodzi mi o świeżość tych ciast.
Torty zaczynam pomału testować - na urodziny kupiłam z Sołtyków - tak na szybko - tort bez rewelacji.
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 14:41   #1791
asiaBcN
Raczkowanie
 
Avatar asiaBcN
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ekwador
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Ja bylam dzis na targach ale w Maladze xD i malutenkie to -to ale znalazlam chyba wymarzone zaproszenia chociaz bylam zdecydowana na zakup w Polsce ale nei sa prawie drozsze a sa super xD maja mapke swiata i serduszka w krajach skad jestesmy i strzaleczkami 2 serduszka sie spotykaaj w hiszpanii xD Do tego wymyslamy teskt po hiszpansku i Polsku i jest super zaproszenie xD
asiaBcN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 15:22   #1792
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez asiaBcN Pokaż wiadomość
Ja bylam dzis na targach ale w Maladze xD i malutenkie to -to ale znalazlam chyba wymarzone zaproszenia chociaz bylam zdecydowana na zakup w Polsce ale nei sa prawie drozsze a sa super xD maja mapke swiata i serduszka w krajach skad jestesmy i strzaleczkami 2 serduszka sie spotykaaj w hiszpanii xD Do tego wymyslamy teskt po hiszpansku i Polsku i jest super zaproszenie xD
Fajny pomysł
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 20:37   #1793
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez kass3 Pokaż wiadomość
ja właśnie wróciłam z targów i muszę przyznać, że jestem zawiedziona.. kilka stoisk, na których można było coś konkretnego zobaczyć. jestem zła, bo spodobała mi się jedna suknia ślubna, a ja już przecież swoją mam no cóż, wiedziałam, że tak będzie jedna pani makijażystka- już nie pamiętam z jakiego salonu wykonała mi makijaż i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. nie jest to makijaż ślubny, bardziej wieczorowy. to chyba tyle odnośnie moich wrażeń z targów..
Dokładnie jak ja w zeszłym roku..
ale cóż Kielce to nie Warszawa i tak naprawdę mamy z 5 większych sklepów więc na dobrą sprawę wcale nie muszą ze sobą rywalizować. Niezbyt wielu dziewczętom chce się jechać poza miasto. Kupią na miejscu więc po co właściciele sklepów mają tracić pieniądze na miejsce na targach, które dość sporo kosztuje skoro klientela i tak się znajdzie? a szkoda bo jak pamiętam sama szukałam na nich fotografa i kosmetyczki.. a tu nie było nic..

Ivona myślałam że zamykają bo pisze "wyprzedaż" ale fajnie że nie bo ładne mają sukienki
__________________
14.08.2010 żonka..
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 20:50   #1794
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

dziewczyny nie wiem czy widziałyście aktualną reklame tesco, sprzedaja 4 litry soku (chyba cappy) za 7 zł wiec te z Was które muszą same kupic soki to mysle ze chyba warto poza tym w małym tesco na bohaterów warszawy widziałam promocje win

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mroweczka21 Pokaż wiadomość
Dokładnie jak ja w zeszłym roku..
ale cóż Kielce to nie Warszawa i tak naprawdę mamy z 5 większych sklepów więc na dobrą sprawę wcale nie muszą ze sobą rywalizować. Niezbyt wielu dziewczętom chce się jechać poza miasto. Kupią na miejscu więc po co właściciele sklepów mają tracić pieniądze na miejsce na targach, które dość sporo kosztuje skoro klientela i tak się znajdzie? a szkoda bo jak pamiętam sama szukałam na nich fotografa i kosmetyczki.. a tu nie było nic..

Ivona myślałam że zamykają bo pisze "wyprzedaż" ale fajnie że nie bo ładne mają sukienki
targi slubne w kielcach to żenada jakas jest
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 21:46   #1795
frogutka
Zadomowienie
 
Avatar frogutka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 209
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość

targi slubne w kielcach to żenada jakas jest
jestem podobnego zdania! byłam i widziałam 3 samochody oraz bryczkę, kilka stoisk z koszmarną sztuczną biużuterią, 2 cukiernie, paru fotografów i kilka kosmetyczek co malowały tylko swoje znajome oraz modelki w sukniach, co prezentowały je jakby za karę
frogutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 07:43   #1796
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiem czy widziałyście aktualną reklame tesco, sprzedaja 4 litry soku (chyba cappy) za 7 zł wiec te z Was które muszą same kupic soki to mysle ze chyba warto poza tym w małym tesco na bohaterów warszawy widziałam promocje win

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------



targi slubne w kielcach to żenada jakas jest
Cytat:
Napisane przez frogutka Pokaż wiadomość
jestem podobnego zdania! byłam i widziałam 3 samochody oraz bryczkę, kilka stoisk z koszmarną sztuczną biużuterią, 2 cukiernie, paru fotografów i kilka kosmetyczek co malowały tylko swoje znajome oraz modelki w sukniach, co prezentowały je jakby za karę
również się pod tym podpisuję...porażka po prostu
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 07:57   #1797
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez mroweczka21 Pokaż wiadomość
Dokładnie jak ja w zeszłym roku..
ale cóż Kielce to nie Warszawa i tak naprawdę mamy z 5 większych sklepów więc na dobrą sprawę wcale nie muszą ze sobą rywalizować. Niezbyt wielu dziewczętom chce się jechać poza miasto. Kupią na miejscu więc po co właściciele sklepów mają tracić pieniądze na miejsce na targach, które dość sporo kosztuje skoro klientela i tak się znajdzie? a szkoda bo jak pamiętam sama szukałam na nich fotografa i kosmetyczki.. a tu nie było nic..

Ivona myślałam że zamykają bo pisze "wyprzedaż" ale fajnie że nie bo ładne mają sukienki
Tu nie chodzi o rywalizację, jak ktoś ma zbyt to po co się na targach wystawiać. Na targach wystawiają się początkujący albo ci co sprzedaż mają kiepską. Różnica między Warszawą a Kielcami jest tak, że jest tam z 5 razy więcej wystawców dlatego, że Wawa jest tyle razy większa.

Żaden ze znanych mi fotografów tych najlepszych nie wystawia się na targach bo woli się pozycjonować w googlach. Koszt wystawienia się na targach to max. 2 dni = min. 2 miesiące na 1 pozycji w googlach np. dla frazy "Fotograf Kielce"
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 08:55   #1798
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez gosza_25 Pokaż wiadomość
również się pod tym podpisuję...porażka po prostu
I ja również byłam na targach. Nic ciekawego. Kilka stoisk na których było coś sensownego. Ogólnie tragedia. W zeszłym roku było marnie, a w tym brakuje słów żeby jakkolwiek to nazwać...

Dziewczynki salon Paryżanka ogłasza się z wyprzedażą garniturów na 14 listopada - wszystkie po 300 zł...
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek

Edytowane przez izzunja
Czas edycji: 2010-11-07 o 08:57
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 10:43   #1799
frogutka
Zadomowienie
 
Avatar frogutka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 209
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez izzunja Pokaż wiadomość

Dziewczynki salon Paryżanka ogłasza się z wyprzedażą garniturów na 14 listopada - wszystkie po 300 zł...
ooo dobrze wiedzieć, spróbuję wyciągnąć mojego TŻ może się trafi coś ciekawego
a czy w tej cenie są przeróbki np. skracanie, zwężanie? albo inaczej czy mozna wybrać garniak za 300zł i doplacić za przeróbki?
frogutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 11:14   #1800
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Panny Młode Kielce - część 7

Cytat:
Napisane przez frogutka Pokaż wiadomość
ooo dobrze wiedzieć, spróbuję wyciągnąć mojego TŻ może się trafi coś ciekawego
a czy w tej cenie są przeróbki np. skracanie, zwężanie? albo inaczej czy mozna wybrać garniak za 300zł i doplacić za przeróbki?
Na stronie głównej Paryżanki pisze tylko tyle, że wyprzedaż sukni ślubnych za 900 zł i garniturów za 300 zł żadnych innych szczegółów nie napisali. Ja swojego Tż na pewno wyciągnę, bo jeśli by coś znalazł w takiej cenie to byłoby super
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.