Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-05-10, 08:43   #1
niezdara
Rozeznanie
 
Avatar niezdara
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 639
Exclamation

Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku


Kochane, miesi±c temu zerwa³am z ch³opakiem. Dopiero teraz widzê, ¿e ju¿ wcze¶niej co¶ by³o nie tak, ¿e t¿ nie by³ taki jak byæ powinien.

Piszmy, kiedy powinna nam siê zapalaæ "czerwona lampka", kiedy mo¿na przypuszczaæ, ¿e co¶ zaczyna siê dziaæ nie tak jak powinno

Z mojego do¶wiadczenia:
1. nie ma czego¶ takiego, ¿e facet ma dziewczynê i inn± przyjació³kê- z czasem kobiety mog± siê zamieniæ rolami(jak by³o w moim przypadku)

2. Kiedy facet przestaje Ciê broniæ w towarzystwie ju¿ jest co¶ nie halo ( ja s³ysza³am ¿e jestem dziwna i niemi³a od osoby która nigdy ze mn± nie rozmawia³a, a on na to nic bo przecie¿ jak taka jestem to co on bêdzie zaprzeczaæ)

3. Facet mówi Ci, ¿e nie ma czasu, a potem ¶pi do 12 nastêpnego dnia, bo jest po imprezie - dla Ciebie nie, dla znajomych owszem

4. Nie zabiera Ciê na imprezy mieszane, nawet nie proponuje

5. Kiedy musisz domagaæ siê o spotkanie (ja tam robi³am bêd±c ¶lepo zakochana )

6. Facet g³o¶no planuje, marzy sobie o przysz³o¶ci, a Ciebie w niej nie uwzglêdnia.
7. Coraz krócej rozmawiacie przez telefon, mniej smsów pisze,

8. Du¿o przesiaduje u tych samych znajomych( które s± kobietami)

U mnie na razie to na tyle.. Do¶wiadczenia na pewno ucz±, wiêc nie przejed¼my siê na tych samych b³êdach, bêd±c ¶lepo zakochane...
__________________
Kliknij i zobacz jak staram siê ¿yæ, codziennie lepiej ni¿ wczoraj
www.dailybetter.com.pl

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 09:05   #2
201704051255
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

to ja dodam:

-atakuje Cie publicznie (w rozmowie, towarzystwie, kloci sie przy znajomych)

- stracil zainteresowanie seksem

- rozmowy zamienil na bukiety kwiatow, zeby zamknac ci usta
Cytat:
3. Facet mówi Ci, ¿e nie ma czasu, a potem ¶pi do 12 nastêpnego dnia, bo jest po imprezie - dla Ciebie nie, dla znajomych owszem


5. Kiedy musisz domagaæ siê o spotkanie (ja tam robi³am bêd±c ¶lepo zakochana )

6. Facet g³o¶no planuje, marzy sobie o przysz³o¶ci, a Ciebie w niej nie uwzglêdnia.
7. Coraz krócej rozmawiacie przez telefon, mniej smsów pisze,
to tez przerabialam kiedys

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-05-10 o 09:06
201704051255 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 09:12   #3
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1 998
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

ode mnie jedno - przestaje mieæ czas na spotkania, przestaje mówiæ "Kocham ciê" tak czêsto jak mówi³ do tej pory, przestaje u¿ywaæ pieszczotliwe okre¶lenia: kochanie/kotku/myszko/wstaw-co-chcesz, nie interesuj± go problemy drugiej po³ówki, unika czu³o¶ci, poca³unków a nawet dotyku, woli spêdzaæ czas z ka¿d± inn± osob±, tylko nie z partnerk±, nagle wszystko inne jest od niej wa¿niejsze. No i wymy¶a bardzo g³upie usprawiedliwienia typu "Mama mi nie pozwoli³a dzi¶ wyj¶æ" u 22letneigo faceta (mia³am taki przypadek).


A nie daj borze zielony zacznie u¿ywaæ niemi³ych okre¶len w stosunku do partnerki (np. "Ale jeste¶ gruba/g³upia/têpa/brzydka", "Zrób co¶ ze sob± bo wygladasz jak miot³a" itd), wyzywac ja od idiotek, debilek, kretynek (o brzydszych s³owach ju¿ nie wspomnê), zachowywaæ siê agresywnie, groziæ, straszyæ, podniosiæ rêkê, biæ, szarpaæ, popychaæ - to tez sa sygna³y ostrzegawcze - UCIEKAJ!
__________________
Koniec mówienia "postaram siê","spróbujê", "zobaczê". Od dzisiaj co¶ ZROBIÊ!

Bêdê ¯on±!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wci±z palê, ale du¿o mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 09:19   #4
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 446
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez niezdara Poka¿ wiadomo¶æ
1. nie ma czego¶ takiego, ¿e facet ma dziewczynê i inn± przyjació³kê- z czasem kobiety mog± siê zamieniæ rolami(jak by³o w moim przypadku)
a ja moge sie tez pod to podczepic

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

i jeszcze tak jak pisala Aivilo- przestaje uzywac pieszczotliwych okreslen typu Kochanie itd
milka8686 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 09:25   #5
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomo¶ci: 2 233
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Ode mnie :

- Nie inicjuje spotkañ,
- Nie dzwoni,
- Brak zainteresowania Twoj± osob±, nie pyta co dzisiaj robi³a¶, czy siê dobrze czujesz, czy nic Ciê nie boli, czy jeste¶ szczê¶liwa
- Nie mo¿esz liczyæ na mêskie gesty - Otwieranie drzwi, ust±pienie miejsca, podarunki, upominki.
- Nie chce aby poznali Ciê jego rodzice (tutaj ostro¿nie)
- Nie chce aby poznali Ciê jego znajomi


Cytat:
Napisane przez niezdara Poka¿ wiadomo¶æ
Z mojego do¶wiadczenia:
1. nie ma czego¶ takiego, ¿e facet ma dziewczynê i inn± przyjació³kê- z czasem kobiety mog± siê zamieniæ rolami(jak by³o w moim przypadku)
Nie myliæ z kole¿ankami
__________________



nie masz ¿adnej szansy ale j± wykorzystaj


nicka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 09:32   #6
201704051255
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez nicka01 Poka¿ wiadomo¶æ
Ode mnie :

- Nie chce aby poznali Ciê jego rodzice (tutaj ostro¿nie)


dokladnie to przerabialam, po pol roku oni nadal nie wiedzieli o moim istnieniu, bo jak sie okazalo, nie chcial sie wi±zac, a rodzice by chcieli, zeby mial kogos na stale "i by mu gadali"
201704051255 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 09:42   #7
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 964
GG do neitka
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Dla mnie w zasadzie jedna rzecz - nie przejmuje siê moim smutkiem/ przygnêbieniem/ bólem.

Mój T¿ nawet je¶li moim zdaniem co¶ przeskrobie, a w swoich oczach jest niewinny, to zanim ustalimy, jakie by³y pobudki jego zachowania i siê wyt³umaczy mówi, ¿e przeprasza, ¿e sprawi³, ¿e siê tak czujê. A czy za zachowanie, to ró¿nie bywa (bo wiadomo, ¿e czasem ja przesadzam i za bardzo prze¿ywam).

Do mojej przyjació³ki wszed³ kiedy¶ jej ch³opak, (dodam, ¿e mia³a potworne k³opoty z jajnikami, jej gin nie móg³ tego uregulowaæ, czêsto bardzo bola³y, a¿ ¿al by³o na ni± patrzeæ) le¿a³a na ³ó¿ku zwiniêta w kulkê, ³ykaj±c nospê i p³acz±c z bólu. A ten nad nia stoi i "znowu ryczysz? no ju¿ bez przesady, ¿e tak Ciê boli, ¿e mi drzwi otworzyc nie mog³a¶". Poza tym jednym tekstem kole¶ zwyk³ zachowywaæ siê wobec niej bardzo ok, ale takie co¶ to ju¿ koniec wszystkiego dla mnie.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 09:52   #8
pani æma
Zakorzenienie
 
Avatar pani æma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 3 180
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

bardzo fajny w±tek i wiele trafnych spostrzezen

- ode mnie: kiedy woli zachowac sie wobec ciebie jak dupek i tobie sprawic przykrosc, niz wyjsc na glupka i wobec kogos zachowac sie niemilo (=bardziej sie przejmuje tym, co inni pomysla, niz tym, ze tobie sprawi przykrosc lub cie wkurzy).

- kiedy nie jest juz o ciebie zazdrosny = ma gdzies, ze wokol ciebie "kreci sie" inny mezczyzna.
Tu jest wyjatek - jesli facet nigdy nie byl zazdrosny, to ta regula nie dziala Natomiast jesli facet, ktory bywal wczesniej zazdrosny, nagle juz nie jest = cos jest na rzeczy.
__________________

Szczero¶æ nie czyni dziewczyny najbardziej lubian± kole¿ank±.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy siê szacunku do siebie, zawsze jej siê uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49

Edytowane przez pani æma
Czas edycji: 2010-05-10 o 09:53
pani æma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 10:04   #9
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 348
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Gdy opowiadasz mu o swoich problemach, a on stwierdza, ¿e on Ciebie swoimi nie drêczy, wiêc Ty tez tego nie rób. Jesli kto¶ kogo¶ kocha, to stara siê chociaz ulzyæ dobrym s³owem.

Gdy wczesniej mówi³ Ci, ze jestes super, Ty nie zmieni³a¶ siê od tego czasu(albo wrêcz wy³adnia³a¶ jak by³o w moim przypadku) a on zaczyna twierdziæ, ze z Twoim wygladem jest co¶ nie ok.)

Tak jak dziewczyny wy¿ej pisa³y - coraz mniejsza potrzeba kontaktu, niechêæ do rozmów, coraz mniejsza chêæ do jakichkolwiek po¶wiêceñ.

BARDZO istotny sygna³ - kole¿anka, w której problemy anga¿uje siê bardzo mocno (oczywi¶cie mocniej ni¿ w Twoje) i opowiada Ci o niej czêsto. Ten sygna³ jest prawie niezawodnym znakiem, ¿e wszystko chyli siê ku upadkowi, bo jezeli facet na Twoje problemy reaguje tak jak wy¿ej opisa³am (nie drecz mnie), a nad problemami kolezanki prowadzi d³ugie rozmy¶lania i d³ugie rozmowy z ni± na gg, to wybitnie znaczy, ¿e kolezanka (albo i nie kolezanka) jest dla niego wazniejsza ni¿ Ty.
__________________
SB od 30.06.09
By³o : 57 kg
Jest: 51 kg (a by³o 47kg )
Bêdzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 10:30   #10
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomo¶ci: 2 233
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez neitka Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie w zasadzie jedna rzecz - nie przejmuje siê moim smutkiem/ przygnêbieniem/ bólem.

Mój T¿ nawet je¶li moim zdaniem co¶ przeskrobie, a w swoich oczach jest niewinny, to zanim ustalimy, jakie by³y pobudki jego zachowania i siê wyt³umaczy mówi, ¿e przeprasza, ¿e sprawi³, ¿e siê tak czujê. A czy za zachowanie, to ró¿nie bywa (bo wiadomo, ¿e czasem ja przesadzam i za bardzo prze¿ywam).

Do mojej przyjació³ki wszed³ kiedy¶ jej ch³opak, (dodam, ¿e mia³a potworne k³opoty z jajnikami, jej gin nie móg³ tego uregulowaæ, czêsto bardzo bola³y, a¿ ¿al by³o na ni± patrzeæ) le¿a³a na ³ó¿ku zwiniêta w kulkê, ³ykaj±c nospê i p³acz±c z bólu. A ten nad nia stoi i "znowu ryczysz? no ju¿ bez przesady, ¿e tak Ciê boli, ¿e mi drzwi otworzyc nie mog³a¶". Poza tym jednym tekstem kole¶ zwyk³ zachowywaæ siê wobec niej bardzo ok, ale takie co¶ to ju¿ koniec wszystkiego dla mnie.
__________________



nie masz ¿adnej szansy ale j± wykorzystaj


nicka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 10:36   #11
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 348
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Zapomnia³abym - ma pretensje, ¿e mówisz do niego kocham Cie i ¿e okazujesz mu czu³o¶æ w miejscach publicznych (na przyk³ad trzymanie za rêkê a autobusie). Zaznaczam, ¿e w zaciszu mieszkania mozesz go dtykaæ do woli. W miejscach publicznych ju¿ nie. To powinno dawac od my¶lenia.
__________________
SB od 30.06.09
By³o : 57 kg
Jest: 51 kg (a by³o 47kg )
Bêdzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 10:39   #12
201704051255
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez neitka Poka¿ wiadomo¶æ
"znowu ryczysz? no ju¿ bez przesady, ¿e tak Ciê boli, ¿e mi drzwi otworzyc nie mog³a¶"
moja babcia mi kiedy¶ cos takiego powiedzia³a, pó¼niej bardzo przeprasza³a

ale ¿eby facet? nie wyobra¿am sobie tego

pamiêtam pod koniec poprzedniego zwi±zku jeszcze taka sytuacje:
dzwonie do ch³opaka i mowie, ze mam 39 stopni, nie mam sily sie ruszyæ, jest 24, nie mam aspiryny, ¿adnych leków, a jest ¶rodek zimy, telepie mnie, no ogólne rozbicie

on na to z³y, ¿e go obudzi³am odpowiada, "dobra, jutro wieczorem ci cos przywioze"

pó¼niej zmy³ mi ³eb kolega, ze jak jestem z takim dupkiem dlaczego nie zadzwoni³am do "swoich ludzi" po pomoc, bo przecie¿ by przywióz³ mi te leki zaraz

to by³y ostatnie dwa tygodnie przed zerwaniem

Cytat:
Zapomnia³abym - ma pretensje, ¿e mówisz do niego kocham Cie i ¿e okazujesz mu czu³o¶æ w miejscach publicznych (na przyk³ad trzymanie za rêkê a autobusie). Zaznaczam, ¿e w zaciszu mieszkania mozesz go dtykaæ do woli. W miejscach publicznych ju¿ nie. To powinno dawac od my¶lenia.
ja mam taki odruch jak chce zerwac
201704051255 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 10:48   #13
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 4 897
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Mysle ze nie podam nic nowego:
- coraz mniej czasu
-koledzy wazniejsi
-zapominanie o rocznicach (ok mozna wybaczyc) ale urodzinach?
-brak inicjatyw (ciagle przesiadywanie w domu przed tv, zamiast starac sie o urozmaicenia wspolnego czasu)
-gdy nie proponuje spotkan lub wrecz sie od nich miga
-coraz czêstsze k³otnie z coraz banalniejszych powodów
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 10:49   #14
pani æma
Zakorzenienie
 
Avatar pani æma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 3 180
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Sigfa Poka¿ wiadomo¶æ
Zapomnia³abym - ma pretensje, ¿e mówisz do niego kocham Cie i ¿e okazujesz mu czu³o¶æ w miejscach publicznych (na przyk³ad trzymanie za rêkê a autobusie). Zaznaczam, ¿e w zaciszu mieszkania mozesz go dtykaæ do woli. W miejscach publicznych ju¿ nie. To powinno dawac od my¶lenia.
to tez zalezy od charakteru jest to sygnal, jesli wczesniej facet nie mial z tym problemu.
Ja np. i moj T¯ nie lubimy okazywac sobie czulosci w miejscach publicznych.
__________________

Szczero¶æ nie czyni dziewczyny najbardziej lubian± kole¿ank±.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy siê szacunku do siebie, zawsze jej siê uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani æma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 10:50   #15
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszê z Górnego ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 894
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez neitka Poka¿ wiadomo¶æ
Do mojej przyjació³ki wszed³ kiedy¶ jej ch³opak, (dodam, ¿e mia³a potworne k³opoty z jajnikami, jej gin nie móg³ tego uregulowaæ, czêsto bardzo bola³y, a¿ ¿al by³o na ni± patrzeæ) le¿a³a na ³ó¿ku zwiniêta w kulkê, ³ykaj±c nospê i p³acz±c z bólu. A ten nad nia stoi i "znowu ryczysz? no ju¿ bez przesady, ¿e tak Ciê boli, ¿e mi drzwi otworzyc nie mog³a¶". Poza tym jednym tekstem kole¶ zwyk³ zachowywaæ siê wobec niej bardzo ok, ale takie co¶ to ju¿ koniec wszystkiego dla mnie.


sama mam problemy z jajnikami, dok³adnie takie same jak Twoja przyjació³ka i a¿ mi siê ci¶nienie podnios³o na tego prostaka... jak on tak móg³, nie wie jaki to ból sam jajników nie ma, nie zdziwi³abym siê jakby nie mia³ te¿ i jaj... a¿ siê nó¿ w kieszeni otwiera na takich ludzi... dla mnie te¿ to ju¿ by³by koniec wszystkiego...
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Ciê nie oszuka"

Rozja¶niê w koñcu te czarne k³aki!
KochanaGadzinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 11:03   #16
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 348
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Pani Æma, wczesniej nie mia³ takich problemów. Wrecz z dum± chodzi³ ze mn± za rêkê po swoim miasteczku.
__________________
SB od 30.06.09
By³o : 57 kg
Jest: 51 kg (a by³o 47kg )
Bêdzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 11:04   #17
pani æma
Zakorzenienie
 
Avatar pani æma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 3 180
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Sigfa Poka¿ wiadomo¶æ
Pani Æma, wczesniej nie mia³ takich problemów. Wrecz z dum± chodzi³ ze mn± za rêkê po swoim miasteczku.
tak jak napisalam wyzej - jesli wczesniej nie mial problemow z okazywaniem uczuc publicznie, a nagle ma, to jest to sygnal
__________________

Szczero¶æ nie czyni dziewczyny najbardziej lubian± kole¿ank±.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy siê szacunku do siebie, zawsze jej siê uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani æma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 11:13   #18
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 035
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez KochanaGadzinka Poka¿ wiadomo¶æ
sama mam problemy z jajnikami, dok³adnie takie same jak Twoja przyjació³ka i a¿ mi siê ci¶nienie podnios³o na tego prostaka... jak on tak móg³, nie wie jaki to ból sam jajników nie ma, nie zdziwi³abym siê jakby nie mia³ te¿ i jaj... a¿ siê nó¿ w kieszeni otwiera na takich ludzi... dla mnie te¿ to ju¿ by³by koniec wszystkiego...
dok³adnie...
w sumie du¿o juz dziewczyny sygna³ów wymieni³y¶cie... Od siebie dodam, ¿e te "przyjació³ki" te¿ przerabia³am... Oczywi¶cie mi tam siê od pocz±tku lampka czerwona zapali³a, no ale przecie¿ slysza³am: 'ale to tylko przyjació³ka!!! jestes zazdrosna przesadnie' itp... oczywiscie nie pomyli³am siê co do tego i w nied³ugim czasie przyjació³ka wskoczy³a na moje miejsce
Sarrai jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 11:37   #19
niezdara
Rozeznanie
 
Avatar niezdara
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Sarrai Poka¿ wiadomo¶æ
dok³adnie...
w sumie du¿o juz dziewczyny sygna³ów wymieni³y¶cie... Od siebie dodam, ¿e te "przyjació³ki" te¿ przerabia³am... Oczywi¶cie mi tam siê od pocz±tku lampka czerwona zapali³a, no ale przecie¿ slysza³am: 'ale to tylko przyjació³ka!!! jestes zazdrosna przesadnie' itp... oczywiscie nie pomyli³am siê co do tego i w nied³ugim czasie przyjació³ka wskoczy³a na moje miejsce

No w³a¶nie.. Ja pyta³am o ni±, na spokojnie, ¿eby awantur nie robiæ i zrzêd± nie byæ, a on ¿e to jest trudna dziewczyna. Zapyta³am, czy móg³by z ni± byæ, a on, ¿e najwy¿ej tydzieñ, bo ma zr±bany charakter i do szczê¶cia potrzebuje tylko piwa. No, a teraz s± razem, chyba nawet ponad tydzieñ Ufa³am mu, a on da³ nogê do jej ³ó¿ka..
__________________
Kliknij i zobacz jak staram siê ¿yæ, codziennie lepiej ni¿ wczoraj
www.dailybetter.com.pl

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 11:39   #20
Still_Alive
Rozeznanie
 
Avatar Still_Alive
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 562
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

o tak dobry w±tek. Tak w³a¶nie sobie my¶la³am ostatnio, ¿e mogê przecie¿ byæ za¶lepiona bo tak siê zakocha³am i czego¶ nie widzieæ. Na szczê¶cie ¿aden z wy¿ej wymienionych przyk³adów siê nie pojawi³.

Co¶ ode mnie:
-gdy na dyskotece tañczysz z jego kumplami a on siedzi i ma to daleko bo tañczy z innymi dziewczynami i uwa¿a, ¿e to zdrowe (przyk³ad mojej przyjació³ki, w koñcu zaczêli siê jej podobaæ inni bo przesta³ zwracaæ na ni± swoj± uwagê- ja rozumie, ¿e raz dwa potañczyæ z kim¶ innym, ale nie do przesady, ¿e co ka¿d± imprezê i on jeszcze j± zachêca³)
- wychodzenie na piwo ze znajomymi gdy dziewczyna siê uczy, plan, ¿e bêdzie ko³o 11, o 12 dziewczyna siê martwi gdy¿ ten nie odbiera telefonu, nie odpisuje na sms. Wraca ko³o 3 nar±bany i przecie¿ wszystko ok po prostu nie chcia³o mi siê t³umaczyæ a tak wysz³o. Wystarczy³o tylko napisaæ: dobrze siê bawiê zostanê d³u¿ej - pó¼niej tak by³o coraz czê¶ciej.
__________________
...Ja w tym co dobre i leciutkie chce zanurzyæ siê i w tym p³ywaæ...

I love my live


Sprawd¼ czy nie pope³niasz b³êdów w zwi±zku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487527
Still_Alive jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 11:45   #21
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 035
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez niezdara Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie.. Ja pyta³am o ni±, na spokojnie, ¿eby awantur nie robiæ i zrzêd± nie byæ, a on ¿e to jest trudna dziewczyna. Zapyta³am, czy móg³by z ni± byæ, a on, ¿e najwy¿ej tydzieñ, bo ma zr±bany charakter i do szczê¶cia potrzebuje tylko piwa. No, a teraz s± razem, chyba nawet ponad tydzieñ Ufa³am mu, a on da³ nogê do jej ³ó¿ka..
haha o tak! Gdy by³y rozmowy o niej to mój ex te¿ mówi³, ¿e ona no niby fajna, ale ¿e go wkurza czêsto, ¿e jest porypana, ¿e jako kole¿anka to jest ok. ale ¿e siê nie dziwi, ¿e nie mo¿e sobie ch³opaka znale¼æ.. No ale wysz³o, ¿e znalaz³a
Sarrai jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 11:47   #22
201704051255
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Still_Alive Poka¿ wiadomo¶æ
- wychodzenie na piwo ze znajomymi gdy dziewczyna siê uczy, plan, ¿e bêdzie ko³o 11, o 12 dziewczyna siê martwi gdy¿ ten nie odbiera telefonu, nie odpisuje na sms. Wraca ko³o 3 nar±bany i przecie¿ wszystko ok po prostu nie chcia³o mi siê t³umaczyæ a tak wysz³o. Wystarczy³o tylko napisaæ: dobrze siê bawiê zostanê d³u¿ej - pó¼niej tak by³o coraz czê¶ciej.
to sie akurat mo¿e zdarzyæ ka¿demu, jesli nie dzieje sie regularnie, to nie ma siê chyba o co martwiæ
201704051255 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 11:49   #23
niezdara
Rozeznanie
 
Avatar niezdara
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Sarrai Poka¿ wiadomo¶æ
haha o tak! Gdy by³y rozmowy o niej to mój ex te¿ mówi³, ¿e ona no niby fajna, ale ¿e go wkurza czêsto, ¿e jest porypana, ¿e jako kole¿anka to jest ok. ale ¿e siê nie dziwi, ¿e nie mo¿e sobie ch³opaka znale¼æ.. No ale wysz³o, ¿e znalaz³a

Noo ¿allllll! Mój mówi³, ¿e ona by takie zdecydowanego z charakterem potrzebowa³a, ¿eby mia³ silniejszy charakter od niej i ogarn±³ j±. Nie doda³ tylko ¿e sam siê widzi w takiej roli ( na szczê¶cie ju¿ potrafiê siê z tego ¶miaæ)
__________________
Kliknij i zobacz jak staram siê ¿yæ, codziennie lepiej ni¿ wczoraj
www.dailybetter.com.pl

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 11:49   #24
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

by³am oskar¿ana o flirtowanie i pisanie smsów do niewiadomo jakich facetów, za du¿o pracowa³am, co miala znaczyæ ¿e chodze na randki w tym czasie...
i jak siê okaza³o to mój by³y umawia³ sie z laskami na ¿e tak powiem spotkania intymne...
czyli wmawia³ mi to co sam robi³...
__________________
mój w±tek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 12:12   #25
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 505
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez nicka01 Poka¿ wiadomo¶æ
Ode mnie :

- Nie inicjuje spotkañ,
- Nie dzwoni,
- Brak zainteresowania Twoj± osob±, nie pyta co dzisiaj robi³a¶, czy siê dobrze czujesz, czy nic Ciê nie boli, czy jeste¶ szczê¶liwa
- Nie mo¿esz liczyæ na mêskie gesty - Otwieranie drzwi, ust±pienie miejsca, podarunki, upominki.
- Nie chce aby poznali Ciê jego rodzice (tutaj ostro¿nie)
- Nie chce aby poznali Ciê jego znajomi
wszystko wy¿ej wymienione, poza tym:
- Unika czu³ych gestów, s³ówek, w smsach jest suchy i zdawkowy, a wcze¶niej nie mia³ tego w zwyczaju
- Nie uwzglêdnia ciê w planach na przysz³o¶æ, nawet tê najbli¿sz±, gdy rozpoczynasz temat wspólnych wakacji, jest zmieszany lub zmienia temat
- Czêsto na spotkaniach jest zamy¶lony i roztargniony
- Przesta³ byæ zazdrosny lub zrobi³ siê irracjonalnie zazdrosny (to drugie czêsto pojawia siê, gdy w jego ¿yciu zaistnia³a inna dziewczyna)
- Nie chce odwiedzaæ ciê w domu, konfrontowaæ siê z twoimi rodzicami, woli spotykaæ siê na mie¶cie
- Prowokuje sprzeczki o nieistotne bzdury
- Po przeczytaniu artyku³u w gazecie o rozstaniach "na próbê" i "na jaki¶ czas" g³o¶no rozwa¿a, jakby to by³o, widzi du¿o plusów w takiej (czysto teoretycznej) sytuacji
__________________
Kpiê i o drogê nie pytam.
linaya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 12:13   #26
201701300922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 9 327
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

To z mojego do¶wiadczenia:
1. Kiedy¶ by³ bardzo czu³y i kochany, w ka¿dym miejscu okazywa³ mi mi³o¶æ i wrêcz chwali³ siê mn± przed kolegami; pó¼niej nawet nie wzi±³ mnie za rêkê jak szli¶my gdzie¶ razem i zachowywa³ siê tak, jakbym by³a jego kole¿ank±, a nie dziewczyn±.
2. Brak zainteresowania seksem i w ogóle pieszczotami.
3. Gdy mówi³am mu, ¿e napisa³ do mnie mój by³y i mówi³ mi, ¿e ostatnio têskni za mn± i chcia³by wróciæ - jego to nie obesz³o. Zmieni³ temat. A kiedy¶ to wkurzy³by siê i zadzwoni³ do tamtego, by powiedzieæ mu parê s³ów.
4. Nie mia³ czasu, by siê ze mn± spotkaæ - a jak zadzwoni³am by zapytaæ co tam u niego, okazywa³o siê, ¿e ogl±da TV i siê nudzi. ( a dla mnie nie ma czasu)
5. Na pocz±tku mogli¶my porozmawiaæ dos³ownie o wszystkim, nie by³o tematów tabu, byli¶my dla siebie przyjació³mi. Potem ju¿ o niczym mi nie mówi³, o wielu rzeczach dowiadywa³am siê od naszych znajomych.
6. Na pocz±tku mówi³ jak bardzo mnie kocha - planowa³ nasze wspólne ¿ycie, datê ¶lubu, zarêczyny... Potem jako¶ ju¿ przesta³ o tym mówiæ, za to mówi³ (przy mnie) ¿e on jeszcze ma czas ¿eby siê o¿eniæ no i nieprêdko to zrobi, narazie jest m³ody i musi poszaleæ (a wcze¶niej sam proponowa³, ¿eby¶my za kilka lat siê pobrali).


No i pewnie jeszcze trochê by siê tego znalaz³o, ale w tym momencie nie pamiêtam

Edytowane przez 201701300922
Czas edycji: 2010-05-10 o 12:18
201701300922 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 12:37   #27
Still_Alive
Rozeznanie
 
Avatar Still_Alive
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 562
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez pushit Poka¿ wiadomo¶æ
to sie akurat mo¿e zdarzyæ ka¿demu, jesli nie dzieje sie regularnie, to nie ma siê chyba o co martwiæ
tak tak to jasne, ¿e czasem po prostu siê zdarzy, ¿e komórki nie us³yszymy itp. Ale on jej powiedzia³, ¿e specjalnie nie odpisywa³ i nie odbiera³ bo nie chcia³o mu siê t³umaczyæ i nie rozumia³ jak ona mog³a siê martwiæ. Pó¼niej czê¶ciej tak robi³ i siê okaza³o, ¿e w tych znajomych by³a taka mi³a kole¿anka, która mu siê podoba³a.

Mi chodzi tylko o takie co¶, ¿e jest w towarzystwie i nie chce mu siê odpisaæ, czy nawet wyj¶æ zadzwoniæ i powiedzieæ: S³oñce id¼ spaæ, ja wrócê pó¼niej.
__________________
...Ja w tym co dobre i leciutkie chce zanurzyæ siê i w tym p³ywaæ...

I love my live


Sprawd¼ czy nie pope³niasz b³êdów w zwi±zku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487527
Still_Alive jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 12:43   #28
niezdara
Rozeznanie
 
Avatar niezdara
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Mój jeszcze da³ czadu mówi±c, ¿e nie wzi±³ mnie ze sob± na impreze bo nie móg³by wypiæ tyle ile chce ani robiæ co chce i by musia³ siê mn± zajmowaæ faktycznie straszne..
__________________
Kliknij i zobacz jak staram siê ¿yæ, codziennie lepiej ni¿ wczoraj
www.dailybetter.com.pl

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 13:41   #29
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomo¶ci: 2 233
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez niezdara Poka¿ wiadomo¶æ
Mój jeszcze da³ czadu mówi±c, ¿e nie wzi±³ mnie ze sob± na impreze bo nie móg³by wypiæ tyle ile chce ani robiæ co chce i by musia³ siê mn± zajmowaæ faktycznie straszne..
Przynajmniej by³ szczery
__________________



nie masz ¿adnej szansy ale j± wykorzystaj


nicka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 13:54   #30
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 16 431
Dot.: Sygna³y ostrzegawcze w zwi±zku

Moim zdaniem s± 2 sygna³y alarmowe - gdy nie macie co ze sob± robiæ (nie macie jakiego¶ pomys³u na wspólne spêdzanie czasu) oraz drugi, wa¿niejszy - gdy nie macie o czym ze sob± rozmawiaæ lub nie macie ochoty ze sob± rozmawiaæ. To oznacza, ¿e albo siê szybko co¶ zmieni albo koniec jest ju¿ bliski - ale to tak wg mnie
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden wiêkszy, a drugi ca³kiem malutki
Klarissa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.