sklep PRIMARK - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-20, 14:37   #2851
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
no juz juz ta bokserka to nowa kolekcja, ale ta fioletowa nie jest taka fioletowa jak na tej fotce chcialam ja sobie kupic, ale zdecydowalam sie na szara, kosztuje 3 f

i zdjecia

bizuteria, kolczyki motylki 1,5f wisiorek z motylkami + kolczyki 2,5f, wisiorek z rozami + kolczyki 2f,
broszka 1f
okulary serduszka 1f
rajty 3 pak, 40 den, 2f
o Boże Jakie zakupy

Absolutnie wszystko mi się podoba!!! Choćbym miała przejechać całą anglię to koszula z żabotem, bokserka (to moja miłość od pierwszego wejrzenia ), kamizelka i grzybek bedą moje Falbaniaste gacie są cudne A portfel z RI jeszcze bardziej cudowny

Jakia jest rozmiarówka koszuli, grzybka i bokserki? Standardowa? Jakie są kolory bokserek, oprócz szarego i fioletowego?
Zaraz skrobnę mejla do ziomów w Anglii, żeby lecieli do Primarka po moje ciuszki Bo do marca nic dla mnie nie zostanie
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 15:39   #2852
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Paulinaa__, no rewelacja, najbardziej o dziwo podoba mi sie bombka

Ja mam wieści..

Czytałam dzis gazetę prawną i tam był artykuł o nowych markach, ktore mimo kryzysu w tym roku wejdą na polski rynek.. i są to 4 sklepy:
Mochino, Joop, PRIMARK i TK MAXX

No i tak sie zastanawiam jak bedzie z cenami, juz tlumacze o co mi chodzi

W Anglii srednio zarabiamy na godzine 6 funtow - za te 6 funtow mozna kupic jeansy, calkiem fajne w Primarku..
A u nas w Polsce? Na godzine zarabia sie przy normalnej pensji okolo 10zł? Wiec spodnie powinny byc za 10zł

No bo co to bedzie za Primark jesli spodnie beda za 50zł, bynajmniej ja to tak rozumiem cenowo.

Ciekawa jestem gdzie powstanie.. pewnie w Warszawie jakby to Wrocław byl gorszy ..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 15:39   #2853
karoliana33
Zadomowienie
 
Avatar karoliana33
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 116
Dot.: sklep PRIMARK

Paulino https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1235132538
wklej koniecznie zdjecie kiecki na tobie;-)
__________________
karoliana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 15:45   #2854
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
no juz juz ta bokserka to nowa kolekcja, ale ta fioletowa nie jest taka fioletowa jak na tej fotce chcialam ja sobie kupic, ale zdecydowalam sie na szara, kosztuje 3 f

i zdjecia

bizuteria, kolczyki motylki 1,5f wisiorek z motylkami + kolczyki 2,5f, wisiorek z rozami + kolczyki 2f,
broszka 1f
okulary serduszka 1f
rajty 3 pak, 40 den, 2f
Jaka ładniusia broszka. Nie widziałam jej w Primarku. Były inne kolory?

---------- Napisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Paulinaa__, no rewelacja, najbardziej o dziwo podoba mi sie bombka

Ja mam wieści..

Czytałam dzis gazetę prawną i tam był artykuł o nowych markach, ktore mimo kryzysu w tym roku wejdą na polski rynek.. i są to 4 sklepy:
Mochino, Joop, PRIMARK i TK MAXX

No i tak sie zastanawiam jak bedzie z cenami, juz tlumacze o co mi chodzi

W Anglii srednio zarabiamy na godzine 6 funtow - za te 6 funtow mozna kupic jeansy, calkiem fajne w Primarku..
A u nas w Polsce? Na godzine zarabia sie przy normalnej pensji okolo 10zł? Wiec spodnie powinny byc za 10zł

No bo co to bedzie za Primark jesli spodnie beda za 50zł, bynajmniej ja to tak rozumiem cenowo.

Ciekawa jestem gdzie powstanie.. pewnie w Warszawie jakby to Wrocław byl gorszy ..
Primark i TkMaxx w Polsce? No to nieźle! Ciekawa jestem, czy asortyment w TkMaxxie będzie podobny jak w Anglii, mam na myśli, czy będzie można kupić jakiś ciuszek na przykład Calvina Kleina albo jakiegoś znanego projektanta...
A co do cen to nie nastawiałabym się na to, że będzie można kupić jeansy za 10 zł, pewnie raczej pomnożą te 6 razy kurs funta, czyli powiedzmy 30 zł za jeansy? Pewnie i tak nie... Chociaż to i tak by było już nieźle.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 15:53   #2855
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Jaka ładniusia broszka. Nie widziałam jej w Primarku. Były inne kolory?

---------- Napisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------


Primark i TkMaxx w Polsce? No to nieźle! Ciekawa jestem, czy asortyment w TkMaxxie będzie podobny jak w Anglii, mam na myśli, czy będzie można kupić jakiś ciuszek na przykład Calvina Kleina albo jakiegoś znanego projektanta...
A co do cen to nie nastawiałabym się na to, że będzie można kupić jeansy za 10 zł, pewnie raczej pomnożą te 6 razy kurs funta, czyli powiedzmy 30 zł za jeansy? Pewnie i tak nie... Chociaż to i tak by było już nieźle.
No ale tak ja sobie tlumacze ze 6funtow zarabiasz tam na godzine i kupujesz sobie spodnie wiec tutaj powinno byc tak samo.. czyli zarabiasz na godzine 10zł i za to kupujesz spodnie fajnie by bylo.. a dzinsy za 30zł to na bazarach mozna kupic, wiec po co bylby taki primark :P ma byc taniej!

Ciekawe jak z cenami w Primarku w Hiszpanii..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:07   #2856
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez ania589 Pokaż wiadomość
Paulinaaa, ale narobiłaś mi ochoty ))) świetne te kamizelki i ta bokserka, mam nadzieję, że będą jeszcze w marcu
wydaje mi sie ze powinny byc, bo to jest nowa kolekcja i do wiosny/lata bedzie obowiazywala na pewno beda tez nowosci, bo co chwile cos daja nowego

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
o Boże Jakie zakupy

Absolutnie wszystko mi się podoba!!! Choćbym miała przejechać całą anglię to koszula z żabotem, bokserka (to moja miłość od pierwszego wejrzenia ), kamizelka i grzybek bedą moje Falbaniaste gacie są cudne A portfel z RI jeszcze bardziej cudowny

Jakia jest rozmiarówka koszuli, grzybka i bokserki? Standardowa? Jakie są kolory bokserek, oprócz szarego i fioletowego?
Zaraz skrobnę mejla do ziomów w Anglii, żeby lecieli do Primarka po moje ciuszki Bo do marca nic dla mnie nie zostanie
dziekowac tez jestem niezmiesko zadowolona ale z drugiej strony tam zostalo jeszcze tyle pieknosci ktore chcialabym miec ale obiecano mi paczke, takze moze cos z nich jeszcze do mnie przyjdzie oszalejesz w primarze
co do rozmiarowki, koszula 38, rozmiarowka wedlug mnie zawyzona, mam duze piersi i czesto gesto koszule 40 sa za male, a ta akurat byly jeszcze w czerwone paski jak mowilam tez sliczna ale moglam tylko jedna grzybek rozmiar 40, tutaj rozmiarowka regularna byl jeszcze w kolorze łososiowym jakby czerwono pomaranczowym, taki pastelowy raczej bokserki sa male wszystkie wzielam rozmiar 40, bo taki zazwyczaj nosze, material troche cienki, ale za 3 f szkoda nie wziasc kolory widzialam fioletowy, szary, bezowy albo bialy, nie jestem pewna bo swiatlo bylo dziwne nad nimi i chyba jeszcze pomaranczowa
w marcu na pewno cos zostanie, to juz niedlugo i jak pisalam na pewno beda jakies nowosci
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:08   #2857
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Paulinaa__, no rewelacja, najbardziej o dziwo podoba mi sie bombka

Ja mam wieści..

Czytałam dzis gazetę prawną i tam był artykuł o nowych markach, ktore mimo kryzysu w tym roku wejdą na polski rynek.. i są to 4 sklepy:
Mochino, Joop, PRIMARK i TK MAXX

No i tak sie zastanawiam jak bedzie z cenami, juz tlumacze o co mi chodzi

W Anglii srednio zarabiamy na godzine 6 funtow - za te 6 funtow mozna kupic jeansy, calkiem fajne w Primarku..
A u nas w Polsce? Na godzine zarabia sie przy normalnej pensji okolo 10zł? Wiec spodnie powinny byc za 10zł

No bo co to bedzie za Primark jesli spodnie beda za 50zł, bynajmniej ja to tak rozumiem cenowo.

Ciekawa jestem gdzie powstanie.. pewnie w Warszawie jakby to Wrocław byl gorszy ..
a ja tak szczerze, nie chcialabym miec primarka w polsce na pewno ceny nie beda takie jak w anglii dla mnie primarka to taka dziecieca przyjemnosc, jade do anglii i tylko tam mnie on spotyka, albo w lumpie

Cytat:
Napisane przez karoliana33 Pokaż wiadomość
Paulino https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1235132538
wklej koniecznie zdjecie kiecki na tobie;-)
ok, postaram sie zrobic, ale nie wiem kiedy to nastapi ale tz powiedzial ze wygladam bombaszczo

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Jaka ładniusia broszka. Nie widziałam jej w Primarku. Były inne kolory?

---------- Napisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------


Primark i TkMaxx w Polsce? No to nieźle! Ciekawa jestem, czy asortyment w TkMaxxie będzie podobny jak w Anglii, mam na myśli, czy będzie można kupić jakiś ciuszek na przykład Calvina Kleina albo jakiegoś znanego projektanta...
A co do cen to nie nastawiałabym się na to, że będzie można kupić jeansy za 10 zł, pewnie raczej pomnożą te 6 razy kurs funta, czyli powiedzmy 30 zł za jeansy? Pewnie i tak nie... Chociaż to i tak by było już nieźle.
broszki byly w kolorze czarnym i kremowym
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 16:11   #2858
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: sklep PRIMARK

ulalala Primark w Polsce Znając życie, bedzie kiszka A ceny jak we wszystkich innych sieciówkach typu H&M, Orsay czy Reserved

---------- Napisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Paulina, mogłabyś mi zrobić dokładniejsze zdjęcia broszki? Może udałoby mi się coś podobnego zrobić
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:14   #2859
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

tootsie to jest zwykla kokardka na przypince, ciemno juz u mnie i raczej fotek nie dam rady pstryknac
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:17   #2860
karoliana33
Zadomowienie
 
Avatar karoliana33
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 116
Dot.: sklep PRIMARK

Paulino a jak jestes u Tż'ta to orientujesz sie jakie ceny są wysylek paczek do Polski? To może Ciebie udałoby sie nam namowic na jakies male zamowienie z Primarka;-) Oczywiscie nic na sile;d
__________________
karoliana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:26   #2861
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
tootsie to jest zwykla kokardka na przypince, ciemno juz u mnie i raczej fotek nie dam rady pstryknac
nie pali mi się Jak będziesz miała dobre światło to pstryknij jakąś foteczkę, plisss
Ta kokardka jest z podwójnego materiału?
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 16:26   #2862
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: sklep PRIMARK

Wow to super, że Primark będzie w Polsce Mam nadzieję, że te ceny będa takie jak mówicie, choć szczerze w to wątpię
No i sklep oczywiście w Galerii Krakowskiej ma być !

Hmm dlaczego w PL przyjęła się nazwa Atmosphere a w UK Primark? Jest jakaś różnica w tym?
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:31   #2863
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No ale tak ja sobie tlumacze ze 6funtow zarabiasz tam na godzine i kupujesz sobie spodnie wiec tutaj powinno byc tak samo.. czyli zarabiasz na godzine 10zł i za to kupujesz spodnie fajnie by bylo.. a dzinsy za 30zł to na bazarach mozna kupic, wiec po co bylby taki primark :P ma byc taniej!

Ciekawe jak z cenami w Primarku w Hiszpanii..
Ja rozumiem, że tak chciałabyś żeby to wyglądało, pewnie każda z nas by chciała, ale to raczej zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:37   #2864
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Wow to super, że Primark będzie w Polsce Mam nadzieję, że te ceny będa takie jak mówicie, choć szczerze w to wątpię
No i sklep oczywiście w Galerii Krakowskiej ma być !

Hmm dlaczego w PL przyjęła się nazwa Atmosphere a w UK Primark? Jest jakaś różnica w tym?
Atmosphere to marka ubran/butow a Primark to nazwa sklepu
W Primarku znajdziesz takie marki jak: Atmosphere, Denim CO, Cedarwood, Secret Posession, Opia

---------- Napisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że tak chciałabyś żeby to wyglądało, pewnie każda z nas by chciała, ale to raczej zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
Ale skoro w Anglii jest to na porzadku dziennym, to czemu nie w Polsce Trzeba byc optymista, choc ciezko przychodzi
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:49   #2865
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez karoliana33 Pokaż wiadomość
Paulino a jak jestes u Tż'ta to orientujesz sie jakie ceny są wysylek paczek do Polski? To może Ciebie udałoby sie nam namowic na jakies male zamowienie z Primarka;-) Oczywiscie nic na sile;d
Tz wysylal mi 2 razy paczke przez angielska poczte, w jednej paczce wielkosci kartonu od butow, bylo troche rzeczy, cos kolo 1-2 kg koszt ponad 6 f zwykla paczka, a pozniej wysylal mi mala torebke + perfumy i troche slodyczy, to zaplacil ponad 4f takze calkiem sporo

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
nie pali mi się Jak będziesz miała dobre światło to pstryknij jakąś foteczkę, plisss
Ta kokardka jest z podwójnego materiału?
Ok, pstrykne ale nie obiecuje ze w weekend a kokardka jest zrobiona jakby ze wstazki, jakby ja rozciac to bedzie dziura miedzy materialem
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 17:12   #2866
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez DeBourbon Pokaż wiadomość
4 funty, sa rozne wersje kolorystyczne
Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
hawa, a widzialas torby worki w kolorach rozowy, chabrowy swiecace jak z folii aluminiowej?
Swiecace torby, te wielkie widzialam , na pewno żółte, różowe oraz we wzorki (krata, ciapki).

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Staniczek przeceniony na 2 f

Gatki falbankowe przecenione na 1f
Skarpetki, 5pak 2f, 2 pary z kokardka 1,5f
Paulino skarpetki z kokardką są super, same takie mam;-) Są słodkie!!! Gatki z falbanką też świetnie, przyznasz że są fajne w dotyku? Nie są takie płaskie, małe tylko mocno falbaniaste, takie duże, obszerne jeśli chodzi o objętość!

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
gladiatory 15f
bokserka z zabocikiem 3f
bombka 11f
Gladiatory to już klasyk, jak Ci się chodzi na tak wysokich obcasach?
W bluzce z żabotem nie podoba mi się to, że na wieszaku wygląda mało zachęcająco, trochę jak rozciągnięta szmata...Jak się układa na ciele?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 17:20   #2867
jannet21
Raczkowanie
 
Avatar jannet21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 355
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
wow jest promocja no taxes? ojaaaaaaaaaaaaaa to tylko kupowac bilety!!!!!
Kurde kurde kurde moze beda za 5zł jak pol roku temu

edit: faktycznie kurcze 39zł no taxes! wybieralam pare dni ale tylko w 1 strone mialam promocje a szkoda.. jakby bylo w dwie to bym leciała

Kocham promocje No Taxes i moj niezapomniany lot w 2 strony za 10zł
Ja zamawiałam bilety 2 tygodnie temu i właśnie no taxes )) katowice- birmingham- katowice całość za 2 osoby to 38 zł 17 marca wylot
jannet21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 17:21   #2868
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Tz wysylal mi 2 razy paczke przez angielska poczte, w jednej paczce wielkosci kartonu od butow, bylo troche rzeczy, cos kolo 1-2 kg koszt ponad 6 f zwykla paczka, a pozniej wysylal mi mala torebke + perfumy i troche slodyczy, to zaplacil ponad 4f takze calkiem sporo
Ale paczka zwykla czy taka polecona z podpisem? Ja dzisiaj wysylalam listem poleconym 2 lekkie bluzki i zapłaciłam 5 funtów.

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość

bokserki sa male wszystkie wzielam rozmiar 40, bo taki zazwyczaj nosze, material troche cienki, ale za 3 f szkoda nie wziasc kolory widzialam fioletowy, szary, bezowy albo bialy, nie jestem pewna bo swiatlo bylo dziwne nad nimi i chyba jeszcze pomaranczowa
Ja u siebie widzialam jeszcze czarną, beżową z odrobiną różu i zieloną (odcień zgniłej zieleni)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No ale tak ja sobie tlumacze ze 6funtow zarabiasz tam na godzine i kupujesz sobie spodnie wiec tutaj powinno byc tak samo.. czyli zarabiasz na godzine 10zł i za to kupujesz spodnie fajnie by bylo.. a dzinsy za 30zł to na bazarach mozna kupic, wiec po co bylby taki primark :P ma byc taniej!

Ciekawe jak z cenami w Primarku w Hiszpanii..
Na pewno nie będą to ceny niskie, bazarowe. Oni też chcą zarobić w końcu, inwestycja musi się zwrócić. Nie da sie tak latwo przeliczyc. Perfumy w UK też niby nie są drogie na angielską kieszeń..Zalozmy ze na perfumy za 30funtow musimy pracowac 5godzin (6f za godz). Stosujac ten przelicznik, w Polsce perfumy powinny kosztowac tez 5godzin pracy, wiec liczac 10zl za godzine wychodzi nam 50zl. Widzialyscie gdzies w Sephorze Calvina Kleina za 50zl? Nie...
Tak samo nie liczcie na dzinsy za 30zl..
Ciekawa jestem czy pracownikom tez beda placic żałosne grosze jak w Anglii, ledwo ponad stawke minimalna.. Czyzby szykowala sie odziezowa Biedronka?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 17:54   #2869
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: sklep PRIMARK

Hawa ja mam takie pytanie, napisz mi proszę do kiedy można wysyłać kwity do zwrotu podatku w anglii ( tax office)? Jest jakiś ostateczny termin na to? Jak to wygląda? potrzebuje tej informacji pilnie, co prawda odnośnie irlandii, ale może termin w anglii jest taki sam albo zbliżony
Zapytałam na forum o Irlandii, ale tam nikogo nie ma teraz z góry dziękuję za jakąkolwiek informację
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 18:01   #2870
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez miamore999 Pokaż wiadomość
Hawa ja mam takie pytanie, napisz mi proszę do kiedy można wysyłać kwity do zwrotu podatku w anglii ( tax office)? Jest jakiś ostateczny termin na to? Jak to wygląda? potrzebuje tej informacji pilnie, co prawda odnośnie irlandii, ale może termin w anglii jest taki sam albo zbliżony
Zapytałam na forum o Irlandii, ale tam nikogo nie ma teraz z góry dziękuję za jakąkolwiek informację
Nie wiem. Wpisz sobie w google " zwrot podatku irlandia" i na pewno cos znajdziesz.
Ja sie na tym nie znam. I nie sugeruj sie Anglia bo mozliwe ze przepisy sa zupelnie inne.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 18:03   #2871
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Wiadomo, ze trzeba utrzymac sklep itp, ale powinno byc tanio, bo w koncu tam tez jest H&M i np spodnie w h&m kosztuja w Londynie zalozmy 30fuintow to w Polsce naprawde spodnie w primarku to max 40zł :P (30 )


Cytat:
Napisane przez miamore999 Pokaż wiadomość
Hawa ja mam takie pytanie, napisz mi proszę do kiedy można wysyłać kwity do zwrotu podatku w anglii ( tax office)? Jest jakiś ostateczny termin na to? Jak to wygląda? potrzebuje tej informacji pilnie, co prawda odnośnie irlandii, ale może termin w anglii jest taki sam albo zbliżony
Zapytałam na forum o Irlandii, ale tam nikogo nie ma teraz z góry dziękuję za jakąkolwiek informację
wlasnie a ja sie zastanawiam czy jak pracowalam w Anglii, ale nie mialam ani NIN ani nie bylam zarejestrowana w Home Office, to msuze sie rozliczac? bo dostalam z pracy tamtej pit-45 i nie wiem a nikt nie umie mi na to odpowiedziec...
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 18:04   #2872
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
4 funty, sa rozne wersje kolorystyczne

Swiecace torby, te wielkie widzialam , na pewno żółte, różowe oraz we wzorki (krata, ciapki).



Paulino skarpetki z kokardką są super, same takie mam;-) Są słodkie!!! Gatki z falbanką też świetnie, przyznasz że są fajne w dotyku? Nie są takie płaskie, małe tylko mocno falbaniaste, takie duże, obszerne jeśli chodzi o objętość!



Gladiatory to już klasyk, jak Ci się chodzi na tak wysokich obcasach?
W bluzce z żabotem nie podoba mi się to, że na wieszaku wygląda mało zachęcająco, trochę jak rozciągnięta szmata...Jak się układa na ciele?
te torby mnie rozwalaja za kazdym razem jak na nie patrze, wczoraj znalazlam je na allegro i od razu usmiech na twarzy mi sie pojawil skarpetki wzielam wlasnie dlatego ze sa takie slodkie a majtoszki tez mnie powalily, takie pieluszki dla mnie co do gladiatorow, dla mnie wygodne, rzadko chodze na obcasie, a te rewelacja moze mi sie wydaje bo 10 minut po domu w nich chodzilam jedynie jutro ide na impreze, pewnie je ubiore to dopiero zdam relacje co do bokserki, mi sie wydaje ze za 3 funty, to rozciagnieta szmata moze byc na ciele jest ok, cienki material, widac wszystko, kazde zgrubienie na brzuchu

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ale paczka zwykla czy taka polecona z podpisem? Ja dzisiaj wysylalam listem poleconym 2 lekkie bluzki i zapłaciłam 5 funtów.


Ja u siebie widzialam jeszcze czarną, beżową z odrobiną różu i zieloną (odcień zgniłej zieleni)


Na pewno nie będą to ceny niskie, bazarowe. Oni też chcą zarobić w końcu, inwestycja musi się zwrócić. Nie da sie tak latwo przeliczyc. Perfumy w UK też niby nie są drogie na angielską kieszeń..Zalozmy ze na perfumy za 30funtow musimy pracowac 5godzin (6f za godz). Stosujac ten przelicznik, w Polsce perfumy powinny kosztowac tez 5godzin pracy, wiec liczac 10zl za godzine wychodzi nam 50zl. Widzialyscie gdzies w Sephorze Calvina Kleina za 50zl? Nie...
Tak samo nie liczcie na dzinsy za 30zl..
Ciekawa jestem czy pracownikom tez beda placic żałosne grosze jak w Anglii, ledwo ponad stawke minimalna.. Czyzby szykowala sie odziezowa Biedronka?
paczka wyslana zwyklym listem
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 18:07   #2873
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ale paczka zwykla czy taka polecona z podpisem? Ja dzisiaj wysylalam listem poleconym 2 lekkie bluzki i zapłaciłam 5 funtów.


Ja u siebie widzialam jeszcze czarną, beżową z odrobiną różu i zieloną (odcień zgniłej zieleni)


Na pewno nie będą to ceny niskie, bazarowe. Oni też chcą zarobić w końcu, inwestycja musi się zwrócić. Nie da sie tak latwo przeliczyc. Perfumy w UK też niby nie są drogie na angielską kieszeń..Zalozmy ze na perfumy za 30funtow musimy pracowac 5godzin (6f za godz). Stosujac ten przelicznik, w Polsce perfumy powinny kosztowac tez 5godzin pracy, wiec liczac 10zl za godzine wychodzi nam 50zl. Widzialyscie gdzies w Sephorze Calvina Kleina za 50zl? Nie...
Tak samo nie liczcie na dzinsy za 30zl..
Ciekawa jestem czy pracownikom tez beda placic żałosne grosze jak w Anglii, ledwo ponad stawke minimalna.. Czyzby szykowala sie odziezowa Biedronka?
No cóż, u nas pracując w sklepach odzieżowych (weźmy np. takie pepco - nie wiem czemu ale skojarzylo mi sie z primarkiem ) też nie ma kokosów, a właśnie ledwo powyzej min. stawki

Ja tam bym chciała PRIMARKA Do Anglii pewnie nie będzie mi dane pojechać Mogą być ceny nieco wyższe niż angielskie, ale gdyby były niższe niż w sieciówkach typu H&M, RESERVED itp. to i tak byłoby dobrze Bo nawet jesli ceny beda bazarowe (np. u mnie bazar do najtanszych nie nalezy) to i tak wole isc tam, bo sa swietne fasony ciuszkow, butow, bielizny... a na bazarze wiekszosci rzeczy bym nie zalozyla No i mozna za nieduze pieniadze kompletowac garderobe na kazdy modowy sezon jak juz kiedys ktos pisal
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 18:34   #2874
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość



wlasnie a ja sie zastanawiam czy jak pracowalam w Anglii, ale nie mialam ani NIN ani nie bylam zarejestrowana w Home Office, to msuze sie rozliczac? bo dostalam z pracy tamtej pit-45 i nie wiem a nikt nie umie mi na to odpowiedziec...
To jak ty pracowalas bez rejestracji? Przeciez NIN i Home Office sa niezbedne! prosze to z netu:
>>Podejmując pracę na dłużej niż jeden miesiąc, jesteśmy zobowiązani do rejestracji w Programie Rejestracji Pracowników (WRS - Worker Registration Scheme). Program ten prowadzi Home Office. Rejestracja ta jest obowiązkowa, a jej brak oznacza, że po miesiącu od podjęcia pracy staje się ona nielegalną, co może skutkować zwolnieniem, a w skrajnym przypadku wydaleniem z kraju.
>>>National Insurance Number, czyli inaczej NI number jest odpowiednikiem polskiego NIPu i jest wymagany przy podejmowaniu legalnej pracy na terenie Anglii.

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
skarpetki wzielam wlasnie dlatego ze sa takie slodkie a majtoszki tez mnie powalily, takie pieluszki dla mnie co do gladiatorow, dla mnie wygodne, rzadko chodze na obcasie, a te rewelacja moze mi sie wydaje bo 10 minut po domu w nich chodzilam jedynie jutro ide na impreze, pewnie je ubiore to dopiero zdam relacje co do bokserki, mi sie wydaje ze za 3 funty, to rozciagnieta szmata moze byc na ciele jest ok, cienki material, widac wszystko, kazde zgrubienie na brzuchu


paczka wyslana zwyklym listem
Wlasnie tak myslalam, ze zwyklym listem. Bo polecone są drozsze, ale za to pewne. Ja czasem wysylam cos zwyklym listem, ale tanie czy malo interesujace dla zlodziejow pocztowych rzeczy(np.czasopisma o muzyce metalowej dla brata). Masz farta, ze tych paczek Ci nie ukradli;-)
Bokserka jest szmatowata, ale za 3funty naprawdę warto ją kupić. Ja ostatnio kupilam zwykly biały podkoszulek na ramiączka za 97pensow...Smieszna kasa...A wygodny, milutki ,cieplutki.
Mam nadzieje, ze wygodnie Ci bedzie w tych butach. Jak ja ogladalam te gladiatorki, to bylam pelna podziwu dla kobiet, ktore mają zamiar je nosic!
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 18:51   #2875
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

HAWA, bo jak pacowalam w 2007 roku to NIN nie byl wymagany ani Home Office, a w 2008 roku byl Home wymagany, ale zanim go wyrobilam to juz bylam w Polsce
Po za tym moj exTŻ ma tylko WRS, nie mam NINu i tez pracuje.. dostaje pity itd.

Nie wiem o co chodzi, ale musze sie gdzies dowiedziec czy musze sie rozlcizac i jak.. moze sie przejde do urzedu skarbowego, ale tam pewnie nie wiedzą
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 19:02   #2876
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

ja pracowalam w anglii, ani home offica ani insurance nie mialam nie wiem jak to przeszlo
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 19:03   #2877
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Atmosphere to marka ubran/butow a Primark to nazwa sklepu
W Primarku znajdziesz takie marki jak: Atmosphere, Denim CO, Cedarwood, Secret Posession, Opia

Dzięki za wytłumaczenie
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 19:04   #2878
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

To pewnie zescie emergency tax placily....
Jak sie pracuje krotko to mozna kombinowac, ale na stale czy na dluzej, to nie warto.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 19:07   #2879
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

ja tylko wakacje i w jednej agencji zapowiedzieli ze po przepracowanym miesiaciu sami wysylaja papiery do home offica, zabieraja z wyplaty 90f, a ty masz dostarczyc fotki miesiac mi sie zblizal, a musialam przyjechac do polski, takze ta jedna sprawa mnie ominela
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 19:59   #2880
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: sklep PRIMARK

jak ta sukienka wygląda na żywo? jutro kończy się aukcja i nie wiem czy kupić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 557073209.jpg (32,6 KB, 78 załadowań)
kruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.