Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 22:06   #4891
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Wróciłam!!!

Layla powróciła
: bounce:

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
o kurcze..na drugi raz trzeba bedzie wysylac poleconym. wtedy mozna by bylo sie awanturowac.

mi sie to zdarzylo pierwszy raz,prawde mowiac. ale jak go wkladalam to tak czulam ze beda klopoty,szkoda ze siebie nie posluchalam za bardzo byl namacalny w kopercie..
Ja tak raz miałam
Wysyłałam próbasy podkładu dla Nulki, Layli i Lipglosska. I chanelka dla Layli ktoś rąbnął
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:15   #4892
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Layla powróciła
: bounce:


Ja tak raz miałam
Wysyłałam próbasy podkładu dla Nulki, Layli i Lipglosska. I chanelka dla Layli ktoś rąbnął
a potem idziesz na pocztę a tu wszystkie Panie tak zafascynowane rozmawiają o nowych podkładach

to jeszcze nic, mojej koleżance buchnęli na poczcie odtwarzacz mp3, a że przesyłka mimo że polecona a nieubezpieczona to oddali jej tyle co za znaczek

tak robią niestety
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:16   #4893
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dostal juz ktos Crazy Pink z Givenchy i mogly podac kod produktu?
Ja dzisiaj dostałam - kod 7B01 wyszło ,ze z poczatku 2007 bodajze luty juz nie pamiętam
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:26   #4894
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Mityczna Jane Pokaż wiadomość
To samo, mam teraz ten z Tru i jest OK.
Ale radzę kupować z kimś na spółkę, bo jest wydajny do znudzenia.
a czy rzeczywiscie jest taki skuteczny? jestes z niego zadowolona?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:32   #4895
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
a potem idziesz na pocztę a tu wszystkie Panie tak zafascynowane rozmawiają o nowych podkładach

to jeszcze nic, mojej koleżance buchnęli na poczcie odtwarzacz mp3, a że przesyłka mimo że polecona a nieubezpieczona to oddali jej tyle co za znaczek

tak robią niestety
No co Ty mówisz???? Tylko za znaczek oddają? A reklamacja jakaś? To po co się wysyła przesyłką rejestrowaną???? Przecież jak się prześledzi drogę takiej wysyłki to chyba widać na jakim etapie zaginęła i kto jest odpowiedzialny za zaginięcie...i tylko za znaczek oddają Padalce
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:33   #4896
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

moze ich sadem postraszyc?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:35   #4897
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
No co Ty mówisz???? Tylko za znaczek oddają? A reklamacja jakaś? To po co się wysyła przesyłką rejestrowaną???? Przecież jak się prześledzi drogę takiej wysyłki to chyba widać na jakim etapie zaginęła i kto jest odpowiedzialny za zaginięcie...i tylko za znaczek oddają Padalce
tylko za znaczek niestety.
Można sobie oczywiście przesyłkę ubezpieczyć, wtedy oddają tyle na ile się ubezpieczyło. Ale za to oczywiście się płaci. Ja coś kiedyś wysyłałam to kosztowała mnie przyjemność samego tylko ubezpieczenia 10 zł żeby ktoś z poczty mi tego nie rąbnął

usługi które świadczy PP pozostawiają wieeeeele do życzenia, mam nadzieję że się to kiedyś zmieni


Ranko gdyby każdy szedł do sądu to myślę że coś to by zmieniło. Często ludzie po prostu sobie odpuszczają. Jak ja kiedyś złożyłam reklamację to na samo rozpatrzenie jej ( nie wiem co to rozpatrywać skoro przesyłka zaginęła) czekałam dwa tygodnie

ja osobiście TP i PP tępię ale czasami nie ma rady i trzeba z nimi żyć co prawda jak pies z kotem



Kiedy coś fajnego na tru wrzucą
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 22:53   #4898
Mityczna Jane
Raczkowanie
 
Avatar Mityczna Jane
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś z Europy
Wiadomości: 169
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
a czy rzeczywiscie jest taki skuteczny? jestes z niego zadowolona?

Przypomniałaś mi pytaniem i dałam dziś jego recenzję. Dla mnie bomba, nie ma lepszego. To będzie dobrze wydane 5 dych
Mityczna Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 23:02   #4899
mikipalka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 90
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Witam wszystkich. Mam pytanie czy któraś z Was bedzie zamawiac na truskawce bo ja nie mam karty kredytowej a bardzo cos chce. Mieszkam w Katowicach i jesli, ktos jest mi w stanie pomoc to super. Oczywiscie wysylam Ci na Twoje konto kase za te moje zamowienie. Moze ktos sie zgodzi i mi zalatwi?
mikipalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 23:11   #4900
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

wyrobienie karty kosztuje 25 zl a czeka sie 20 min.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 23:21   #4901
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Ja mam Caprice Chanela. Jestem blondynką i mi pasuje, jest różowy z połyskiem, jak dasz więcej będzie bardziej różowy, jak mniej będzie delikatny kolorek.
Ja jestem brunetka , ale ten róż uwielbiam

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
si si si

a tak btw ciekawy produkt

Czy ja go przypadkiem nie potrzebuję
Ja też się zaczynam zastanawiać nad tym produktem:rolle yes:
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 23:26   #4902
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

moge sie z kims zlozyc
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 23:31   #4903
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
moge sie z kims zlozyc
na ten produkt? http://pl.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId =15476
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9630
Gdyby ktoś chciał to kupić na spółkę to ja się piszę
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 23:38   #4904
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Shimmer Rose na Tru 1 sztuka!!!
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 04:28   #4905
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Ja znowu w sprawie formalnej

W PL nie można wysyłać niczego istotnego, nawet dokumentów, listów, papierów, o przedmiotach nie wspomnę przesyłką nierejestrowaną. PP to niestety banda złodziei
Skradziono mi mnóstwo przesyłek krajowych i zagranicznych, w tym oczywiście rejestrowane.

Jeśli chodzi o reklamację przesyłki rejestrowanej, składa się taką po 2 tygodniach od nadania priorytetu i czeka na rozpatrzenie ok miesiąca, czasem dłużej.
Jeśli zostanie uznane roszczenie klienta to zwracają za list polecony priorytetowy ok 120zł, za paczkę priorytetową nieubezpieczoną ok 60 zł max.

A zatem, wszystkie drobiazgi należy wysyłać listem poleconym (można nadać taki również w kartoniku), a jeśli mamy do przesłania coś przekraczającego owe 120zł to paczkę należy ubezpieczyć na pełną wartość przedmiotu ( np 300, 400zł), wtedy koszt nadania zwykle wzrasta z 8zł do jakiś 14-16zł, ale w razie kradzieży zwracają kwotę ubezpieczenia, oczywiście jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, a zdarza się, że mimo ewidentnej winy PP tak się nie dzieje.

Podsumowując nie ma mowy o przesyłkach nierejestrowanych (które np w Niemczech są normą), a przy przedmiotach o wartości ok 100-0-120zł należy wybierać formę listu poleconego.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 07:23   #4906
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Tak się złożyło, że wczoraj i przedwczoraj odbierałam paczuszki z fioletową kokardką na poczcie u tej samej pani.....
Bawi mnie to choć po woli zmierza to już ku irytacji: no znowu pani.....no co ja z panią mam..... co tam pani tak zamawia w tym Hong Kongu????? Ale chociaż łatwo znaleźć bo kokardki....i słuchajcie trzęsię tą paczka na prawo i lewo Dobrze, że jeszcze jej pani nie otwierają
ale mnie baba wcięła I jak tu maja nie ginąc przesyłki jak siedzi jedna z drugąi zżera je ciekawość i dokucza nuda a tu taka zagadka....
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 07:27   #4907
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

To ja w sprawie przesylek kurierskich UPS - ostatnio z firmy wysylalam UPS-em (z W-wy do Lodzi) dwa razy przesylke do tego samego klienta i te dwa razy ten sam kurier, ktory mial ja dostarczyc - ja ukradl... W UPS-ie droge przesylki mozna sledzic przez internet i za kazdym razem bylo wpisane, ze przesylka zostala dostarczona (tylko nie to nazwisko, co trzeba). Po wielu klotniach z firma kurierska wyszlo na jaw, ze po prostu to zwykla bezczelna kradziez Teraz kazda przesylke ubezpieczam na kilkaset zlotych, by nikt sie nie pokusil. Oczywiscie to moja strata, bo byly nieubezpieczone, ale przeraza mnie totalne zlodziejstwo! I brak kontroli nad tym! czasem cos zaginie i to jest zrozumiale, ale dwukrotna kradziez pod rzad to na prawde przygnebiajaca sprawa...A ile teraz z tym zachodu, klotni i reklamacji...
Z dostarczaniem przesylek tez bywa roznie, czesto kurierzy (zwlaszcza w mniejszych miejscowosciach) oszukuja, ze klienta nie bylo w domu i mam zwrot przesylki, bo mu sie nie chcialo "tak daleko" jechac, albo po prostu zadzwonic...
Wysylam tez przesylki UPS-em za granice do polskich emigrantow, ktorzy czesto nie znaja dobrze angielskiego i cale dnie pracuja i nigdy jeszcze nie mialam problemu z dostawa przesylki. A wiec mozna Wszedzie tylko nie w PL, niestety...
Na prawde PL pod tym wzgledem jest fatalna...Szkoda
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 07:28   #4908
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja znowu w sprawie formalnej

W PL nie można wysyłać niczego istotnego, nawet dokumentów, listów, papierów, o przedmiotach nie wspomnę przesyłką nierejestrowaną. PP to niestety banda złodziei
Skradziono mi mnóstwo przesyłek krajowych i zagranicznych, w tym oczywiście rejestrowane.

Jeśli chodzi o reklamację przesyłki rejestrowanej, składa się taką po 2 tygodniach od nadania priorytetu i czeka na rozpatrzenie ok miesiąca, czasem dłużej.
Jeśli zostanie uznane roszczenie klienta to zwracają za list polecony priorytetowy ok 120zł, za paczkę priorytetową nieubezpieczoną ok 60 zł max.

A zatem, wszystkie drobiazgi należy wysyłać listem poleconym (można nadać taki również w kartoniku), a jeśli mamy do przesłania coś przekraczającego owe 120zł to paczkę należy ubezpieczyć na pełną wartość przedmiotu ( np 300, 400zł), wtedy koszt nadania zwykle wzrasta z 8zł do jakiś 14-16zł, ale w razie kradzieży zwracają kwotę ubezpieczenia, oczywiście jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, a zdarza się, że mimo ewidentnej winy PP tak się nie dzieje.

Podsumowując nie ma mowy o przesyłkach nierejestrowanych (które np w Niemczech są normą), a przy przedmiotach o wartości ok 100-0-120zł należy wybierać formę listu poleconego.

Kasiu, nic dodać, nic ująć

Ja wszystko wysyłam listami poleconymi, nawet drobne i mało wartościowe rzeczy.
A już nigdy nie wysłałabym listem zwykłym czegoś, co sprzedałam przez Allegro. Choć czasami ludzie proszą i proszą. Pomysłowość ludzka nie zna granic, więc Ci, co się zaklinali, że ewentualną odpowiedzialność za zagubioną rzecz biorą na siebie, od razu mieliby mnóstwo pretensji i chcieliby zwrotu kasy.

"Dzięki" PP zginęły mi 2 kostiumy kąpielowe, które kupiłam na ebayu. Do tej pory wszystko mi przychodziło, więc nie wpadłam na to, żeby poprosić nadawcę o rejestrowaną i ubezpieczoną przesyłkę. Mam 200 zł w plecy i nauczkę.


Dostałam kolejną laurkę z UC Bytom. Jeszcze nie odesłali mi poprzedniej paczki, ale zdążyli przysłać nową laurkę
Oczywiście, że można się dodzwonić (cały czas zajęte, czyli mają odłożoną słuchawkę). Napisałam do nich i nadal nic.
Ja sobie nie wyobrażam co będzie, jak będą musieli nakłądać VAT na wszystko. Będziemy czekać pół roku na oclenie
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 07:28   #4909
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
Tak się złożyło, że wczoraj i przedwczoraj odbierałam paczuszki z fioletową kokardką na poczcie u tej samej pani.....
Bawi mnie to choć po woli zmierza to już ku irytacji: no znowu pani.....no co ja z panią mam..... co tam pani tak zamawia w tym Hong Kongu????? Ale chociaż łatwo znaleźć bo kokardki....i słuchajcie trzęsię tą paczka na prawo i lewo Dobrze, że jeszcze jej pani nie otwierają
ale mnie baba wcięła I jak tu maja nie ginąc przesyłki jak siedzi jedna z drugąi zżera je ciekawość i dokucza nuda a tu taka zagadka....
na mnie patrzą jak na rozdziwia na poczcie, obojętnie czy odbieram tru, czy coś wysyłam. a jak przynosi listonoszka, to juz nawet przed drzwiami nie staje, tylko wystawia rękę zza progu i daje
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 07:41   #4910
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To ja w sprawie przesylek kurierskich UPS - ostatnio z firmy wysylalam UPS-em (z W-wy do Lodzi) dwa razy przesylke do tego samego klienta i te dwa razy ten sam kurier, ktory mial ja dostarczyc - ja ukradl... W UPS-ie droge przesylki mozna sledzic przez internet i za kazdym razem bylo wpisane, ze przesylka zostala dostarczona (tylko nie to nazwisko, co trzeba). Po wielu klotniach z firma kurierska wyszlo na jaw, ze po prostu to zwykla bezczelna kradziez Teraz kazda przesylke ubezpieczam na kilkaset zlotych, by nikt sie nie pokusil. Oczywiscie to moja strata, bo byly nieubezpieczone, ale przeraza mnie totalne zlodziejstwo! I brak kontroli nad tym! czasem cos zaginie i to jest zrozumiale, ale dwukrotna kradziez pod rzad to na prawde przygnebiajaca sprawa...A ile teraz z tym zachodu, klotni i reklamacji...
Z dostarczaniem przesylek tez bywa roznie, czesto kurierzy (zwlaszcza w mniejszych miejscowosciach) oszukuja, ze klienta nie bylo w domu i mam zwrot przesylki, bo mu sie nie chcialo "tak daleko" jechac, albo po prostu zadzwonic...
Wysylam tez przesylki UPS-em za granice do polskich emigrantow, ktorzy czesto nie znaja dobrze angielskiego i cale dnie pracuja i nigdy jeszcze nie mialam problemu z dostawa przesylki. A wiec mozna Wszedzie tylko nie w PL, niestety...
Na prawde PL pod tym wzgledem jest fatalna...Szkoda
Mnie ostatnio o mały włos również kurier UPS ukradłby kurtkę kupioną na Allegro, dzięki swojej determinacji odzyskałam paczkę, także z kurierami też trzeba uważać.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Kasiu, nic dodać, nic ująć

Ja wszystko wysyłam listami poleconymi, nawet drobne i mało wartościowe rzeczy.
A już nigdy nie wysłałabym listem zwykłym czegoś, co sprzedałam przez Allegro. Choć czasami ludzie proszą i proszą. Pomysłowość ludzka nie zna granic, więc Ci, co się zaklinali, że ewentualną odpowiedzialność za zagubioną rzecz biorą na siebie, od razu mieliby mnóstwo pretensji i chcieliby zwrotu kasy.

"Dzięki" PP zginęły mi 2 kostiumy kąpielowe, które kupiłam na ebayu. Do tej pory wszystko mi przychodziło, więc nie wpadłam na to, żeby poprosić nadawcę o rejestrowaną i ubezpieczoną przesyłkę. Mam 200 zł w plecy i nauczkę.


Dostałam kolejną laurkę z UC Bytom. Jeszcze nie odesłali mi poprzedniej paczki, ale zdążyli przysłać nową laurkę
Oczywiście, że można się dodzwonić (cały czas zajęte, czyli mają odłożoną słuchawkę). Napisałam do nich i nadal nic.
Ja sobie nie wyobrażam co będzie, jak będą musieli nakłądać VAT na wszystko. Będziemy czekać pół roku na oclenie
mnie skradziono z ebaya ostatnio 3 przesyłki, jedną rejestrowaną dwie nierejestrowane, na szczęście sprzedający wysłali przedmioty raz jeszcze (a jeden zwrócił kasę), było to spowodowane tym, że sprzedający mieli w aukcjach tylko jedną opcję przesyłki, nierejestrowaną właśnie.

Tak jak pisałam, PL to prawdziwa dżungla jeśli chodzi o dostarczanie przesyłek i trzeba to zawsze mieć na uwadze

zauważyłam, że stosunkowo najniższe ryzyko kradzieży paczki, poza ubezpieczaniem, jest w przypadku przesyłek pobraniowych, tych boją się ruszać, dlatego jeśli jest taka możliwość kupuję za pobraniem
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 07:44   #4911
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Ja mam Caprice Chanela. Jestem blondynką i mi pasuje, jest różowy z połyskiem, jak dasz więcej będzie bardziej różowy, jak mniej będzie delikatny kolorek.
Dzięki . Ja też jestem blondynką, więc powinien pasować. Lecę kliknąć.
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 07:48   #4912
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
mnie skradziono z ebaya ostatnio 3 przesyłki, jedną rejestrowaną dwie nierejestrowane, na szczęście sprzedający wysłali przedmioty raz jeszcze (a jeden zwrócił kasę), było to spowodowane tym, że sprzedający mieli w aukcjach tylko jedną opcję przesyłki, nierejestrowaną właśnie.

Kasiu, ci sprzedający oddali Ci pieniądze tak z własnej inicjatywy? Napisałaś, że przesyłki nie dotarły i po prostu zwrócili? Czy musiałaś ich trochę przekonywać?

Kupowałam u jednej osoby. Na wieść o tym, że przesyłki nie dotarły odpisał tylko, że jest mu bardzo przykro i żeby trochę jeszcze poczekać, może dojdą. Nie napisał ani słowa o zwrocie pieniędzy, ale ja też na razie o to nie pytałam.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 07:51   #4913
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dostałam wczoraj cień Shiseido Hydropowder H12 Lemon Sugar. Bez postoju w UC
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 07:53   #4914
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Kasiu, ci sprzedający oddali Ci pieniądze tak z własnej inicjatywy? Napisałaś, że przesyłki nie dotarły i po prostu zwrócili? Czy musiałaś ich trochę przekonywać?

Kupowałam u jednej osoby. Na wieść o tym, że przesyłki nie dotarły odpisał tylko, że jest mu bardzo przykro i żeby trochę jeszcze poczekać, może dojdą. Nie napisał ani słowa o zwrocie pieniędzy, ale ja też na razie o to nie pytałam.
Zależy czy ma dowód nadania, wtedy przy przesyłce rejestrowanej zwróci ci kasę tylko jeśli była ubezpieczona, jeśli nie była to przesyłka rejestrowana to możesz wszcząć spór za pośrednictwem paypala, paypal prosi o dowód nadania paczki sprzedawcę, jeśli go nie ma, a płaciłaś paypalem to paypal ma narzędzia by zmusić sprzedającego do zwrotu kwoty, może to zrobić np tak, że ściągnie należność dla ciebie z pierwszej wpływającej na konto sprzedawcy kwoty, ale warunkiem jest korzystne dla ciebie rozstrzygnięcie w centrum sporów paypal
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 07:53   #4915
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

milko zapomniałam napisać podziekowanie za nr DW

Do mnie "panu poczcie" nie chce się w ogóle nosić paczuszek tylko od razu wrzuca awizo do skrznki, mimo, że córka jest do południa cały czas w domu i jeszcze do tego wszystkiego szczeniak kłamie jak kogos zastanie. Raz musiałam 3 razy chodzic na pocztę przez patafiana więc teraz dla własnego bezpieczeństwa nie dzwoni i nie sprawdza w ogóle czy ktos jest w domu.....
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 08:02   #4916
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
milko zapomniałam napisać podziekowanie za nr DW

Do mnie "panu poczcie" nie chce się w ogóle nosić paczuszek tylko od razu wrzuca awizo do skrznki, mimo, że córka jest do południa cały czas w domu i jeszcze do tego wszystkiego szczeniak kłamie jak kogos zastanie. Raz musiałam 3 razy chodzic na pocztę przez patafiana więc teraz dla własnego bezpieczeństwa nie dzwoni i nie sprawdza w ogóle czy ktos jest w domu.....
Ja powiedziałam panu listonoszowi żeby zostawiał awizo jak przychodzi paczuszka, chłopina te paczki/listy wozi rowerem, a ja mogę spokojnie sobie je odebrać na poczcie. Pan listonosz jest ucieszony, bo ma przynajmniej lżejszą torbę
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 08:04   #4917
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Zależy czy ma dowód nadania, wtedy przy przesyłce rejestrowanej zwróci ci kasę tylko jeśli była ubezpieczona, jeśli nie była to przesyłka rejestrowana to możesz wszcząć spór za pośrednictwem paypala, paypal prosi o dowód nadania paczki sprzedawcę, jeśli go nie ma, a płaciłaś paypalem to paypal ma narzędzia by zmusić sprzedającego do zwrotu kwoty, może to zrobić np tak, że ściągnie należność dla ciebie z pierwszej wpływającej na konto sprzedawcy kwoty, ale warunkiem jest korzystne dla ciebie rozstrzygnięcie w centrum sporów paypal

Dziękuję

Zastanawiam się, co zrobić. Z jednej strony chciałabym zwrot pieniędzy, w końcu to 200 zł. Z drugiej strony, sprzedawca ma dużo świetnych rzeczy. Chętnie bym coś jeszcze kupiła, ale jak wejdę w ten spór, wygram i będzie mi musiał oddać pieniądze, to może nie chcieć mi więcej sprzedawać. Może mnie zablokować, tak jak na Allegro?
Z trzeciej strony, rzeczywiście miał tylko opcję nierejestrowanej przesyłki. Dopiero teraz, jak mu zgłosiłam zaginięcie, to zaczął wysyłać rejestrowaną przesyłką.
Sprzedaje tak dużo, że to (chyba) sklep, więc może nie jestem pierwszą osobą z Polski, do której przesyłka nie dotarła?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 08:09   #4918
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Zastanawiam się, co zrobić. Z jednej strony chciałabym zwrot pieniędzy, w końcu to 200 zł. Z drugiej strony, sprzedawca ma dużo świetnych rzeczy. Chętnie bym coś jeszcze kupiła, ale jak wejdę w ten spór, wygram i będzie mi musiał oddać pieniądze, to może nie chcieć mi więcej sprzedawać. Może mnie zablokować, tak jak na Allegro?
Z trzeciej strony, rzeczywiście miał tylko opcję nierejestrowanej przesyłki. Dopiero teraz, jak mu zgłosiłam zaginięcie, to zaczął wysyłać rejestrowaną przesyłką.
Sprzedaje tak dużo, że to (chyba) sklep, więc może nie jestem pierwszą osobą z Polski, do której przesyłka nie dotarła?
Na twoim miejscu napisałabym do gościa, żeby wysłał przedmiot ponownie bo go nie otrzymałaś, a nie chciałabyś wszczynać sporu przez paypal i wystawiać nega.
Zaznacz, że przesyłki nierejestrowane rzadko dochodzą do nas w PL, żeby wziął to pod uwagę.
Dopiero jak kategorycznie odmówi to zastanów się czy opłaca się robić roszczenie do paypala, nie mam pojęcia czy można na ebayu zablokować nabywcę, choć podejrzewam, że tak
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 08:09   #4919
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dostałam - kod 7B01 wyszło ,ze z poczatku 2007 bodajze luty juz nie pamiętam

Dzieki bardzo. A jak pierwsze wrazenia? Napisz prosze bo tez sie zastanawiam, ale mam juz tyle rozy i w dodatku wszystkie sa rozowe! :roll eyes:



Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
to jeszcze nic, mojej koleżance buchnęli na poczcie odtwarzacz mp3, a że przesyłka mimo że polecona a nieubezpieczona to oddali jej tyle co za znaczek

tak robią niestety
No to Twoja kolezanka dala sie wrobic, ze tak powiem, jak list jest polecony to Poczta ma obowiazek zwrocic jakas tam kwote, nie pamietam ile, ale chyba tak jak pisala Kate, ze ok 120zl. Ja wysylam tylko poleconymi i zazwyczaj priorytety, i odpukac, nic mi nie zginelo. A do mojej babci ostatnio przyszla kartka znad morza w kopercie (taka karteczka z zalaczonymi muszelkami za kawalkiem plastiku wiec koperta byla lekko wypukla) i koperta byla na wpol otworzona!!! Sami zlodzieje na tej poczcie normalnie.




Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
moze ich sadem postraszyc?
Zeby wniesc sprawe roszczeniowa do sadu wartosc skradzionej rzeczy musi chyba przekraczac 200zl.



Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj cień Shiseido Hydropowder H12 Lemon Sugar. Bez postoju w UC

I jak pierwsze wrazenia?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 08:10   #4920
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

dziewczyny a może oni wcale nie wysyłają tych przesyłek nierejestrowanych a twierdzą, że zaginęła
paczki nie wysłali a z kasą są do przodu
może taka opcja wchodzić w grę??
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.