motywacja do samodoskonalenia języka:) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 19:48   #4201
Peru
Zadomowienie
 
Avatar Peru
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Starówka
Wiadomości: 1 261
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Ja mam 48 na 79 (na jedno nie odpowiedziałam) i też mam B2. Muszę zrobić jeszcze z niemieckiego.
__________________
2016 14

2015 24
Peru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 22:20   #4202
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez Esency Pokaż wiadomość
Ja mam identyczny wynik W sumie poległam na kilku prostych rzeczach Ale przynajmniej wiem, na czym się skupić

O jakim tescie mowa? Z chęcia bym zrobiła

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Ops, sorry, już widzę Przeoczyłam jedną stronę wątku.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Również upper intermediate. Powtórzę ten test jak skończę przerabiać English Grammar in Use
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:15   #4203
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Co tak cicho? Czyżby aż tak pochłonęła Was nauka ? Ostatnio jedna z wizażanek pisała o chęci zakupu drukarki. Właśnie byłam w Biedronce i wzięłam gazetkę promocyjną. Niebawem pojawi się tam urządzenie wielofunkcyjne za bodajże 149 zł. Myślę, że warto kupić, bo okazja jest niezła No i firmy HP, a nie 'wyprodukowane dla Biedronki';P No, to taki mały off, ale mam nadzieję, że przyda się koleżance
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:49   #4204
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

ja dzisiaj poslucham troche lekcji na youtube i wynotuje ciekawsze zwroty.. bo mam jeszcze do przerobienia ksiazke z prawa na studia..na wrzesien.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 11:28   #4205
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o słówka to jest profesor Henry - słownictwo 1 i 2 oraz drugi słownictwo 3 i 4. Ja bym Ci radziła zacząć od 1 i 2 - w bazie jest dużo słówek. Ja uczyłam się od września do kwietnia z profesora i naprawdę dużo się nauczyłam słówek, dzięki temu nie mam problemów z czytaniem książek po angielsku. Obecnie przerabiam poziom 3 i 4. Osobiście polecam.
Przemyślałam swój angielski i zainstalowałam tego Profesora poziom 1&2, bo faktycznie skoro jest tam 11 tys. słówek, na pewno dużo z nich nie znam. Program mi się podoba Fajnie to wszystko wygląda, nowe słówka są tak podane do nauki, że nie sposób ich nie zapamiętać. I ten system powtórek jest taki jak w SuperMemo, tylko bardziej przejrzysty. Teraz mam super motywację, ale ona minie, więc nie mogę uczyć się jednocześnie z 3 programów czy książek, bo potem nie będzie mi się chciało;P Zostaję więc z Profesorem jeśli chodzi o słownictwo. Dzięki

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
UWr? Skąd ja to znam. Test językowy zesłał mnie na poziom A2 I. Męczyłam się cholernie. Nudne zajęcia, nudna tematyka i wszystko umiałam. Po semestrze angielskiego na UWr zaczęłam swoje studia na PWr - zapisałam się na poziom B2 i to był poziom dla mnie. UWr uwstecznia.

Ale koniec dygresji.

Moim zdaniem powinnaś zacząć się uczyć jakoś bardziej życiowo. Zacznij się zagłębiać w teksty piosenek (przyjemne i uczy), słowa często się powtarzają, te podstawowe. Staraj się poczytać angielskie artykuły - o tym co Cie interesuje, muzyce, sporcie, modzie.

B1 to już dobry poziom aby zacząć czytać książki po angielsku, są specjalne wersje uproszczone możesz po nie sięgnąć, albo po jakieś inne proste książki (poszukaj w sieci, sporo tego).

Książki typy vocabulary in use są dla hmmm wytrwałych mających dużą motywację wewnętrzną. Może poszukaj książek "repetytorium tematyczno-leksykalne" (sa na chomiku) - słówka są ładnie tematycznie uporządkowane.

I polecam też rozmowy, choćby pisemne z innymi. W tym stronę http://www.sharedtalk.com/ - tam znajdziesz ludzi "do pogadania".
Co do UWr to faktycznie - grupa kompletnie nie dla mnie, sama nauczycielka stwierdziła, że nie dla mnie A2 (I), ale conajmniej B1 (I). Tak więc straciłam 2 semestry. Na szczęście miałam świetną lektorkę. Słówka wprawdzie znałam, ale ona robiła jakieś zabawy na zajęciach i tak ogólnie strasznie się wczuwała, więc można było to utrwalić. No i gramatykę tą początkową mogę recytować o północy w nocy
Z "English vocabulary in use" narazie zrezygnowałam, bo musiałabym sobie sama organizować system powtórek, a wiem jak z tym u mnie. Mam to repetytorium leksykalno-gramatyczne, ale narazie zaczęłam czytać jakaś książkę z tej serii Penguin Reading na poziomie pre-intermediate. Mam w zamiarze wypisywanie słówek, chociaż sam tekst jest zrozumiały.

Oglądam też serial One Tree Hill, ale ciągle włączam te napisy, bo wydaje mi się że tracę wątek

Ufff ale się rozpisałam. W każdym razie, najpierw muszę podreperować słownictwo, więc oprócz Profesora te proste książeczki i łatwiejsze artykuły.
Co do pisania i słuchania - pisanie na razie poczeka na lepsze czasy, a do słuchania zaangażuję chyba jakieś podcasty

Czy podcasty z BBC są najlepsze, czy tylko tak mi się wydaje? Skąd je bierzecie dziewczyny?

Dziękuję wszystkim za rady Mam nadzieję, że wytrwam!
__________________
"Dalej idąc dalej dojdziesz, dalej siedząc dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 11:51   #4206
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

A ja dziś pójdę do antykwariatu, może znajdę sobie jakąs fajną książkę do nauki angielskiego, bo dużo osób pewnie sprzedało książki po skończeniu liceum
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 12:25   #4207
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Ja miałam iść dzisiaj, ale nie miałam czasu. Jutro się przejdę
Chociaż nie wiem po co, mam masę książek, których nie używam

Plan na dzisiaj - 7 rozdzialów w English Grammar in Use (mialam powtórzyć na jutrzejsze korki.
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 12:34   #4208
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Właśnie nie mam takich książek typu 'English Grammar'. Chciałabym kupic coś z '... in use' lub z Longmana jakąs gramatykę... Ale wątpię, aby coś takiego było...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 12:37   #4209
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

U mnie jako takiego antykwariatu nie ma, jedynie skupy podręczników, więc tam tylko 'szkolne' repetytoria
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 12:38   #4210
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez alikatena Pokaż wiadomość
Mam to repetytorium leksykalno-gramatyczne, ale narazie zaczęłam czytać jakaś książkę z tej serii Penguin Reading na poziomie pre-intermediate. Mam w zamiarze wypisywanie słówek, chociaż sam tekst jest zrozumiały.

Oglądam też serial One Tree Hill, ale ciągle włączam te napisy, bo wydaje mi się że tracę wątek

Czy podcasty z BBC są najlepsze, czy tylko tak mi się wydaje? Skąd je bierzecie dziewczyny?
Wypisując słówka szybko sie zniechęcisz. Ja tak miałam, podkreślałam, przepisywałam... nikla cala radosc czytania ksiazki, w ksiazce bylam na 20 rozdziale a w wypisywaniu na 5... rzucilam to, po prostu czytam i jest o wiele lepiej.

Seriale ogladaj z angielskimi napisami

podcasty BBC znajdziesz na stronie BBC.

Mnie dzis jakies zatrucie chwyliło i połowe dnia spedzam w toalecie, zastanawiam czy po prostu nie zadomowic sie tam na stale z książką. Przeczytalam jakies 15 stron po angielsku i zrobilam powtorki z Henrym i Marco (Marco w polowie, bo lazienka)
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/

Edytowane przez pocokomunazwa
Czas edycji: 2011-08-01 o 12:39
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 12:45   #4211
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Wypisując słówka szybko sie zniechęcisz. Ja tak miałam, podkreślałam, przepisywałam... nikla cala radosc czytania ksiazki, w ksiazce bylam na 20 rozdziale a w wypisywaniu na 5... rzucilam to, po prostu czytam i jest o wiele lepiej.

Seriale ogladaj z angielskimi napisami

podcasty BBC znajdziesz na stronie BBC.

Mnie dzis jakies zatrucie chwyliło i połowe dnia spedzam w toalecie, zastanawiam czy po prostu nie zadomowic sie tam na stale z książką. Przeczytalam jakies 15 stron po angielsku i zrobilam powtorki z Henrym i Marco (Marco w polowie, bo lazienka)

Tak tak wiem, że podcasty BBC są na stronie BBC Zastanawiałam się tylko czy szukać jakiś innych czy te są wystarczające narazie. Ogólnie to robię wszystko żeby szybko się nie zniechęcić czyli np. nie wymyślać tysiąca metod nauki, bo wiem że szybko to porzucę

Co do wypisywania słówek - to oczywiście masz rację Pamiętam jak czytałam kiedyś pierwszą stronę jakiejś książki godzinę Oczywiście książka poszła w kąt.
Ale teraz mam jakieś takie uproszczone z tej serii Penguin Reading i tam praktycznie wszystko rozumiem, no ale jak znajdę jakieś nowe słówko to sobie wpiszę do Profesora, a co!:P

A na zatrucia polecam herbatę czerwoną
__________________
"Dalej idąc dalej dojdziesz, dalej siedząc dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 12:45   #4212
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam takich książek typu 'English Grammar'. Chciałabym kupic coś z '... in use' lub z Longmana jakąs gramatykę... Ale wątpię, aby coś takiego było...
English Grammar In Use, to wydatek koło 60 zł. Możesz ściągnąć z neta;P Ja nie lubiłam i nie wyobrażałam sobie jak można uczyć się z książek w wersji elektronicznej, ale przekonałam się do tej formy nauki. Nie jest źle;p
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 12:48   #4213
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
U mnie jako takiego antykwariatu nie ma, jedynie skupy podręczników, więc tam tylko 'szkolne' repetytoria
U mnie na szczęście jest, może coś wynajdę fajnego

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
English Grammar In Use, to wydatek koło 60 zł. Możesz ściągnąć z neta;P Ja nie lubiłam i nie wyobrażałam sobie jak można uczyć się z książek w wersji elektronicznej, ale przekonałam się do tej formy nauki. Nie jest źle;p
Ale w antykwariacie może znajdę o wiele taniej Często zdarzają się takie niezapisane perełki w super cenie

Mam na komputerze pełno e-booków, ale nie lubię się zbytnio tak uczyc...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 12:52   #4214
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Zanieś do wydrukowania U mnie w mieście 10gr/strona.
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 12:53   #4215
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Ja sluchalam kiedys 'Read it and weep' oraz 'electrical language' - jednak glupia jestem i to wsyztsko pousuwalam (mialam sporo juz posciaganych podcastow). Szczegolnie tego pierwszego fajnie sie slucha
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 13:17   #4216
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Mi się też Profesor Klaus już powoli nudzi teraz wolę sobie raczej poczytać jakiś artykuł szczególnie z Deutsch Aktuell bo tam jest od razu tłumaczenie i nie muszę tego szukać w słowniku
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 15:25   #4217
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez alikatena Pokaż wiadomość
Tak tak wiem, że podcasty BBC są na stronie BBC Zastanawiałam się tylko czy szukać jakiś innych czy te są wystarczające narazie. Ogólnie to robię wszystko żeby szybko się nie zniechęcić czyli np. nie wymyślać tysiąca metod nauki, bo wiem że szybko to porzucę
wczoraj znajoma poleciła mi tą stronkę do słuchania:
http://www.thebobandrobshow.com/webs...d=&low_rec=100
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 18:15   #4218
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Gdzie mogę obejrzeć online jakieś angielskie proste seriale Z NAPISAMI?
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 18:27   #4219
Peru
Zadomowienie
 
Avatar Peru
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Starówka
Wiadomości: 1 261
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Melduje moje dzisiejsze dokonania z angielskiego:
- 521 powtórek w PH
- 2 odcinki HIMYM
- 2 rozdziały Alicji w krainie czarów (książka i audibook)

Przejrzę sobie jeszcze espanol de pe a pa.
__________________
2016 14

2015 24
Peru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 18:42   #4220
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Gdzie mogę obejrzeć online jakieś angielskie proste seriale Z NAPISAMI?
Nieraz padalo to pytanie i nikt nigdy nie uzyskal odpowiedzi Nie pozostaje nic, jak sciagac i potem bawic sie z SubLightem
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 18:59   #4221
EnjoyYourLife
Raczkowanie
 
Avatar EnjoyYourLife
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 189
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Ja dzisiaj kupiłam w księgarni internetowej wspomninane wcześniej tutaj repetytorium tematyczno-leksykalne espańol. Obie części Mam nadzieję, że się sprawdzi.
A i obejrzałam z pół godzinki Amar en tiempos revueltos.
Ogarnęłam trochę wszystkie(4 tak?) czasy przeszłe. I to by było na tyle.
__________________

EnjoyYourLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 19:12   #4222
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Nieraz padalo to pytanie i nikt nigdy nie uzyskal odpowiedzi Nie pozostaje nic, jak sciagac i potem bawic sie z SubLightem
Szkoda.
W ściąganie nie chcę się bawić, a bez napisów ciężko jest mi zrozumieć.
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 19:23   #4223
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Ja sie biore za jeden czas co 2 tygodnie, nie wyobrazam sobie brac tego wszystkiego na raz

To nie jest bawienie sie, przy predkosci internetu 5 MB (ja mam taka) sciagniecie jednego odcinka HIMYM czy Bing Bang Theory to kwestia 20 minut Ja nie wyobrazam sobie juz ogladac seriali czy filmow przez megaupload, calkiem inna jakosc
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 19:27   #4224
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

smieszka na jakim poziomie jesteś z angielskim?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:05   #4225
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
smieszka na jakim poziomie jesteś z angielskim?
Przygotowuję się do matury rozszerzonej, nie wiem jaki to poziom.
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:57   #4226
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Przygotowuję się do matury rozszerzonej, nie wiem jaki to poziom.
No to pewnie B2/C1
Też się do rozszerzenia przygotowuję ;D
W przyszłym roku będziemy mogły się pochwalić wynikami - czy Tobie więcej czasu do maturki?
Esency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 21:00   #4227
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez esency Pokaż wiadomość
no to pewnie b2/c1
też się do rozszerzenia przygotowuję ;d
w przyszłym roku będziemy mogły się pochwalić wynikami - czy tobie więcej czasu do maturki?
2012
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 21:07   #4228
Katrin_
Raczkowanie
 
Avatar Katrin_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 164
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Niesamowicie motywujecie do nauki Jak tak czytam ile robicie z językami to aż mi czasem wstyd za siebie i coś zaczynam robić

Dzisiaj trochę zrobiłam:
- 204 powtórki w Pedro
- powtórki i 20 nowych słówek biznesowych na stronie Glotto
- 1 rozdział Harry'ego Pottera
- i zaczęłam mini kurs hiszpańskiego, który przychodzi mi na e-maila - Bistro Espanol

znacie może jakiś całkiem fajny internetowy słownik hiszpańsko-polski? Nic ciekawego nie mogę znaleźć...
Katrin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 22:21   #4229
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Przygotowuję się do matury rozszerzonej, nie wiem jaki to poziom.
Matura podstawowa to B1 a rozszerzona to B2. Matura rozszerzona jak dla mnie była łatwiejsza niż takie np. FCE (ktore jest na B2).
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 22:43   #4230
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Ja też matura rozszerzona 2012
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.