Co zrobić, by w PL żyło się lepiej? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 12:29   #121
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Ok, a jak napiszę 'obciąć kościołowi dotacje z państwa' to puścisz mnie do urny wyborczej?
A jak miałaby uzdrowić? Nijak. Ale zawsze to mniej pieniędzy wydanych na idiotyzmy.
Poza tym autorka pytała ogólnie o pomysły, również o oświatę więc nie dziw się, że ludzie piszą też o kościele.



http://manager.money.pl/strategie/gr...ol-729997.html

Nie puszczę, zrobię Reytana w drzwiach i nie puszczę.
Bo to nie polepszy nic nikomu, natomiast bardzo możliwe że pogorszy, bo dojdzie do władzy partia która nie ma kompletnie pomysłu na rządzenie Państwem a po prostu na takich plewach chce wygrać wybory i dorwać się do żłoba.
I w tym problem.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 12:40   #122
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Szat nie szkoda? ^^
Uwierz mi, hasłem 'zabierzmy kasę kościołowi' mnie nie kupi żadna partia To za mało. Ale uważam, że to jedna z rzeczy, które warto zrobić.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 13:16   #123
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie puszczę, zrobię Reytana w drzwiach i nie puszczę.
Bo to nie polepszy nic nikomu, natomiast bardzo możliwe że pogorszy, bo dojdzie do władzy partia która nie ma kompletnie pomysłu na rządzenie Państwem a po prostu na takich plewach chce wygrać wybory i dorwać się do żłoba.
I w tym problem.
Aaaa, to PO teraz ma jakiś pomysł? Dzięki za oświecenie
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 19:08   #124
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
dzisiaj też zrobiłaś mi dzień
no jak grochem o ścianę...
kurcze a ja się chyba nie doczekam aż Ty mi zrobisz dzień jakąś błyskotliwą wypowiedzią , mądrymi wnioskami ?Ciągle tylko podczepiasz się pod inne wypowiedzi albo je komentujesz negatywnie - zero własnych wniosków. To smutne
Weź przykład z ludzi, z którymi się diametralnie nie zgadzam, a ktorzy są w stanie mnie i innych przekonać np Wyrak, Cava lub kobietasukcesu
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 19:17   #125
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Weź przykład z ludzi, z którymi się diametralnie nie zgadzam, a ktorzy są w stanie mnie i innych przekonać np Wyrak, Cava lub kobietasukcesu
a ja?
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 19:18   #126
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Po prostu nie mam zamiaru się powtarzać skoro ktoś wcześniej napisał to samo, co ja mam na myśli Czasem lepiej mniej mówić/pisać niż pisać wiele bez sensu
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 20:09   #127
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Ok, a jak napiszę 'obciąć kościołowi dotacje z państwa' to puścisz mnie do urny wyborczej?
A jak miałaby uzdrowić? Nijak. Ale zawsze to mniej pieniędzy wydanych na idiotyzmy.
Poza tym autorka pytała ogólnie o pomysły, również o oświatę więc nie dziw się, że ludzie piszą też o kościele.


http://manager.money.pl/strategie/gr...ol-729997.html
Kilka uwag:
1. Jak to nijak nie ma uzdrowic, to po grzyba wypisywac takie bzdety, jak niektore osoby wczesniej?
2. Sorry, ale zawartosc merytoryczna tego linku/artykulu Polityki jest tak cienka, jak siki pajaka:
- Fundusz Koscielny jako dotacja?
- Z wyliczaniem kapelanow wojskowych, szpitalnych czy nauczycieli religii i pisaniem, ze to powinni wierni utrzymywac, to juz w ogole dali po gaciach. Podatki pewnie placa same ateistyczne ufolodki, a pacjentami, zolnierzami, rodzicami uczniow nie byli wierni, ktorzy sa przy okazji podatnikami
3. Jaki Ty chcesz dotacje obcinac, na co? Na zabytki/cele kulturane/charytatywne?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 21:38   #128
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Kaczyńskiego też, dziadkowi przydałby się już odpoczynek
To za rządów Tuska żyje sie coraz gorzej
Nie ma powodu wysyłania na emeryturę Kaczyńskiego, bo nie on jest teraz przy władzy( a PO które, doprowadza Polskę do ruiny gospodarczej ) i za jego rządów żyło sie lepiej .

Tytuł wątku brzmi Co zrobić, by w PL żyło się lepiej? a twoja odpowiedź tego nie dotyczy .
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 23:46   #129
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
a ja?
Ty też
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 01:53   #130
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
kurcze a ja się chyba nie doczekam aż Ty mi zrobisz dzień jakąś błyskotliwą wypowiedzią , mądrymi wnioskami ?Ciągle tylko podczepiasz się pod inne wypowiedzi albo je komentujesz negatywnie - zero własnych wniosków. To smutne
Weź przykład z ludzi, z którymi się diametralnie nie zgadzam, a ktorzy są w stanie mnie i innych przekonać np Wyrak, Cava lub kobietasukcesu
jeszcze mnie nikt w jednej linijce z wyrakiem nie postawił
Taki w sumie wizażowy zaszczyt

---------- Dopisano o 02:53 ---------- Poprzedni post napisano o 02:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
to Ty zacznij zarabiać najniższą najpierw i bądź pogodzona z takim stanem rzeczy i czasem wiecej nie żądaj
mogłabym, ale postanowiłam nie iść na łatwiznę i czekać aż mi spadnie z nieba

Bo czekając aż mi ktoś da to mogłabym się nie doczekać.

Poza tym jak wcale nie mówiłam, że da się za nią żyć(tylko cały czas o tym, że to nie ma tak hop-siup i każde działanie ma skutki, nie tylko pozytywne). A Ty za to twierdziłaś, że to nie problem ludziom większą zapłacić. Jak Ci się uda założyć firmę i wszystkich zadowolić i samej nie popaść w długi to osobiście przyjdę i popracuję :P

Tematu minimalnej dalej nie ciągnę i tą wypowiedzią ten temat konczę, bo wszystko co miałam do powiedzenia powiedziałam
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-04-11 o 02:28
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 03:21   #131
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Kilka uwag:
1. Jak to nijak nie ma uzdrowic, to po grzyba wypisywac takie bzdety, jak niektore osoby wczesniej?
2. Sorry, ale zawartosc merytoryczna tego linku/artykulu Polityki jest tak cienka, jak siki pajaka:
- Fundusz Koscielny jako dotacja?
- Z wyliczaniem kapelanow wojskowych, szpitalnych czy nauczycieli religii i pisaniem, ze to powinni wierni utrzymywac, to juz w ogole dali po gaciach. Podatki pewnie placa same ateistyczne ufolodki, a pacjentami, zolnierzami, rodzicami uczniow nie byli wierni, ktorzy sa przy okazji podatnikami
3. Jaki Ty chcesz dotacje obcinac, na co? Na zabytki/cele kulturane/charytatywne?
Wyraku kochany, przykro mi ale już dawno temu obiecałam sobie, że nie będę z Tobą dyskutować, ponieważ nie lubię mówić do ściany Pozdrawiam serdecznie i życzliwie polecam sprawdzenie znaczenia słowa 'uzdrowienie'.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 06:44   #132
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Nie no, super ze sie odnioslas do ww uwag
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 08:20   #133
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
To za rządów Tuska żyje sie coraz gorzej
Nie ma powodu wysyłania na emeryturę Kaczyńskiego, bo nie on jest teraz przy władzy( a PO które, doprowadza Polskę do ruiny gospodarczej ) i za jego rządów żyło sie lepiej .

Tytuł wątku brzmi Co zrobić, by w PL żyło się lepiej? a twoja odpowiedź tego nie dotyczy
Nie, wcale
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:48   #134
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co zrobić, by w PL żyło się lepiej?

Diablica z Tasmanii, a jaki by to mialo zwiazek?

W jaki sposob poprawiloby to najgorsze na przestrzeni IIIRP, nieudolne, kolesiowskie rzady PO? W jaki sposob zapobieglo by kolejnym blamazom tej ekipy?

Nawet porownujac rzady jednych i drugich: w jaki sposob to, ze za PiSu obnizono podatki PIT, w praktyce zlikwidowano spadkowy, obnizono skladke rentowa, co wszystko mialo pozytywny wplyw na rozwoj gospodarczy; ma byc gorsze od zadluzania panstwa na potege i szukania oszednosci w kieszeniach obywateli, jak to PO robi z VATem, emeryturami, akcyza czy oplatami za prad?

Bo zapodalas takim tekstem jak zebami o blat i tak sie zastanawiam, jaki to moze miec sens ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.