Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 14:13   #1741
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
no właśnie, tak wyglądałam jak czytałam twoją wypowiedź. Ogarnij się
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:16   #1742
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
no właśnie, tak wyglądałam jak czytałam twoją wypowiedź. Ogarnij się
Odpuść sobie i tak nie ogarnie
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:21   #1743
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale zebyscie za duzo nie myslaly - podpaski byly NIEUZYWANE. (choc czekam dnia, kiedy pojawia sie obrazki bardziej drastyczne^^).
btw, w tym filmiku (zalinkowanym przez kolezanke) padla taka ilosc zdrobnien, ze ledwo wytrzymalam .
Chyba jestem nieczuła na zdrobnienia, bo oprócz "kremiku" nic więcej mnie nie poraziło.

Co do samego filmiku:
Jest on pomocny dla laików, którzy chyba nawet jeszcze nie są w pierwszej ciąży a planują. Sądzę, że babki w pierwszej ciąży mają już tyle obcykane, że to o czym ona mówi to dla nich elementarna wiedza, którą nabyły już w pierwszych tygodniach ciąży (może się mylę, ale ja w ciąży nie byłam a części z tego co mówiła byłam świadoma).
A co dopiero panie, które rodziły już parę razy lub żyły w otoczeniu kobiet w ciąży - one pewnie nawet nie obejrzą filmiku do końca bo zwyczajnie się zanudzą.
Tak więc filmik dla bardzo wąskiego grona odbiorczyń, które go docenią. Ja nie mimo, że jestem nieródką.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:22   #1744
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ej kultura kulturą, ale wpadać na wątek bez żadnych argumentów, uzbroiwszy się jedynie w oskarżenia, w dotatku bezpodstawne...?
Kuuurde jasne, wszyscy winni, a najbardziej wizażanki.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:26   #1745
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Pewnie dziewczyny jesteście cholernie dumne z siebie, bo z tego co doczytałam na FB prawdopodobnie PysiaPatrysia straciła pracę, ale nie jestem pewna - szkoda mi dziewczyny jak nie wiem co.
Sprawiedliwości stało się zadość
Jestem dumna, może po większej ilości takich akcji ja te z panią Dauglas i panią Natura testery etc zaczną trafiać do klientów a nie pracownic.
Utopia?

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Co do filmiku przedporodowego.
Tak go sobie jeszcze raz luknęłam. Ona serio mówi o rzeczach, które pakuje na poród i pobyt w szpitalu?
Z opowieści kobiet w realu i tv wiem, że wiele z nich mimo pakowania różnych kosmetyków tak na prawdę przez pierwsze kilka dni nie jest w stanie się porządnie umyć czy uczesać czy cokolwiek a ta tutaj coś gada o lawendowej piance do włosów. Ok, rozumiem chęć wyglądania hmm, ładnie? Ale pianka do włosów, jakieś kremy i inne pierdoły? Nie żal jej miejsca w walizce i zapewne małej szafce szpitalnej? Ona nie idzie do SPA ale szpitala.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:27   #1746
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Sprawiedliwości stało się zadość
Jestem dumna, może po większej ilości takich akcji ja te z panią Dauglas i panią Natura testery etc zaczną trafiać do klientów a nie pracownic.
Utopia
?

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Co do filmiku przedporodowego.
Tak go sobie jeszcze raz luknęłam. Ona serio mówi o rzeczach, które pakuje na poród i pobyt w szpitalu?
Z opowieści kobiet w realu i tv wiem, że wiele z nich mimo pakowania różnych kosmetyków tak na prawdę przez pierwsze kilka dni nie jest w stanie się porządnie umyć czy uczesać czy cokolwiek a ta tutaj coś gada o lawendowej piance do włosów. Ok, rozumiem chęć wyglądania hmm, ładnie? Ale pianka do włosów, jakieś kremy i inne pierdoły? Nie żal jej miejsca w walizce i zapewne małej szafce szpitalnej? Ona nie idzie do SPA ale szpitala.
A mnie tam raczej czyjas krzywda radości nie sprawia
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:30   #1747
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Też widziałam filmik Thekretka1 z przygotowaniami do porodu i ,no cóż, muszę powiedzieć,ze jest naiwny,a te zdrobnienia mnie po prostu zabijają:/
Apropo pysiapatrysia (mogłam przekręcić, proszę wybaczyć), to jest mi bardzo przykro
Chyba tylko mnie nie jest przykro, ale jestem z tego znana, że mało takich akcji mnie rusza. Dziewczyna sobie zasłużyła i sama zaszkodziła. Poza tym co to za wyskakiwanie na wizażanki? Kto powiedział, że to któraś z nas zgłosiła? Daruj sobie ty tam, która na nas naskakuje.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Fakt faktem nierozsądne z jej strony było opowiadanie o tym, chociaż mnie to tam ani ziębi ani parzy czy się Panie w Douglasie psikają czy tez nie. Dziwi mnie natomiast to, że ktoś może czerpać radość z tego, że komuś smrodu narobił bo zapewne sam w sobie jest nieskazitelny i żadną rysą nieskalany dajcie spokój, jeden drugiego by w łyżce wody utopił ehhhh coś na wzór modlitwy z "Dzień Świra" wystrzegam się takich ludzi jak ognia.
Powodzenia, alvido, idź się wystrzegać dalej
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 14:30   #1748
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

mnie też jakoś przykro nie jest, znajdzie inna, szkoda tylko, ze przez taką głupote straciła robotę.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:32   #1749
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że tej życzliwej tez się kiedyś noga podwinie, a ktoś obok będzie tylko czekał aby jej z radością smrodu narobić
Niech zgadnę, będziesz to ty?
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:33   #1750
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dyskusja skasowana z fb, za to pojawiły się życzenia dla A. O., ciekawe kto to?

Swoją drogę jeżeli ta pani napisała na nią skargę, a ona umieściła jej nazwisko na fb to mamy kolejne mega nieprofesjonalne zachowanie.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2012-08-20 o 14:42 Powód: wykasowałam nazwisko
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:38   #1751
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czy to ktoś z wątku czy z youtube, tutaj czytałam o aferze, tutaj sie dużo dziewczyn odgrażało, że pozgłasza więc i tutaj pisze - a teraz jak przyszło co do czego to wszystkie niewinne
Chyba nie umiesz czytać ze zrozumień. Wszystkie pisały, że gdyby wiedziały gdzie i jak to by zgłosiły ale nie wiedziały więc tego nie zrobiły. No proszę Cię, najlepiej czytać po łebkach a potem na kogoś zwalać.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
Akurat nie brałam udziału w dyskusji. Nie widziałam nawet filmiku, bo został już skasowany, ale z tego co się orientuję pysiapatrysia szybko go usuneła, a tu dziewczyny tylko komentowały. Piszesz, że dziewczyny mogą być dumne, a nie wiesz nawet czy którakolwiek z nich zrobiła coś w tym kierunku poza komentowaniem...

To, że pysiapatrysia zachowała się "głupio" to chyba dyskusji nie podlega. Chociaż nie wypowiadam się, bo nie widziałam filmu...

Szczerze to wątpie aby ją zwolniono, bo tak jak pisałyście KAŻDY TAM TAK ROBI i to podobno normalne... jeśli jednak "poleciała" to żal mi jej, ale trzeba myśleć przynajmniej troszeczkę...
Właśnie, z jakiego niby FB wiadomo, że ją wywalono? Jakiś link?

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
,, Ja pier.. A ludzie sa porabani. To sie inaczej powiedziec nie da. Zazdrosc kur.a. Przepraszam za przeklenstwa ale az mna zatrzeslo szczegolnie ze wczoraj wieczorem przegladalam pewien watek na pewnym portalu i sie zastanawialam czy ktos bylby zdolny byc az tak wrednym. Trzymaj sie. Jestes super i psikaj sie czyn chcesz i kiedy chcesz! Kurde" - to cytat na facebooku u PysiPatrysi, ja się pytam skąd takie wielkie przekonanie, że ktoś z tego wątku napisał do szefostwa a nie np. koleżanka z pracodawcy, która ją ogląda ją podkablowała albo np. jej kierowniczka ją ogląda i przestraszyła się syfu?
Mój ulubiony tekst
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 14:39   #1752
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nie wiem, może to my jesteśmy złe, ale jeśli pod pełnym nazwiskiem widnieje komentarz "zazdrosc tak działa niech hu..jej w d...", to ja wolę być zła, ale dobrze wychowana

I znająca ortografię - ch, nie h. I po kropkach robi się spację, i dopiero zaczyna nowe słowo. I dwukropek wygląda tak :

Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:45   #1753
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dzień dobry,
przyszła buraczana wizażanka i powie, że na miejscu pracodawcy pysipatrysi (niech Bóg jej wybaczy ten nick) też wywaliłabym ją z pracy. Bynajmniej nie za psikanie się perfumami, ale za tępotę! Normalnie buźka jak lalka, a w główce to chyba samo echo.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:45   #1754
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=xlDGy...eature=g-all-u

Piękny makijaż u zmalowanej!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:48   #1755
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ja rozumiem dziewczyny, że te które nie maczały w tym palce mogą czuć się teraz niesłusznie posądzane, ale zobaczcie jeszcze niedawno posypało sie od groma komentarzy, i praktycznie co druga odgrażała się, ze zgłosi sprawę, baaaa co niektóre to nawet chciały sie osobiście pofatygować ze skargą - to nie dziwcie się teraz że takie są osądy. Ale co najlepsze teraz, każdy umywa ręce i wielki bulwers, jak ktos śmie twierdzic, że to dziewczyny z wątku.
Tyle w tym temacie z mojej strony bo nie ma co sie przekrzykiwać na argumenty, szkoda mi tej Patrycji że musi przez to przechodzić bo ktoś za tester by był w stanie oczy wydłubać. Chociaż jej zachowanie tez było nie rozważne publikując ten film.
Pań, które chciały zgłosić ale nie wiedziały jak lub jedynie wspomniały możliwości zgłoszenia tego było może ze 3 lub4 (OD GROOOOOMA CO DRUUUUGA). Samych komentarzy też było wyjątkowo mało jak na taką akcję (nie no, OD GROOOOMA).
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:48   #1756
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

lol ta pysia patrysia jest chora z tymi zyczeniami..
jej wina, ze ją wylali, bo to ona sie niewałasciwie zachowywała,

a ta Alicja ja podpieprzyla, czy co?
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:54   #1757
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nie rozumiem takiego odwracania kota ogonem - zła jest ta co zgłosiła, nie to co nieodpowiednio się zachowała

I jeszcze okazuje się, że nie o to chodziło:

Czyli oni te jej filmiki dawno już oglądali.
Pusia szybko usuwa swoje notki na FB
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:54   #1758
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Pysiapatrysia jest jeszcze młodziutka nauczy się życia - spokojnie.
Bardzo ładna jest - fakt!
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:57   #1759
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Dyskusja skasowana z fb, za to pojawiły się życzenia dla A. O., ciekawe kto to?

Swoją drogę jeżeli ta pani napisała na nią skargę, a ona umieściła jej nazwisko na fb to mamy kolejne mega nieprofesjonalne zachowanie.
Już usunęła ten post.
Zresztą, po co dodaje takie posty, a po chwili je usuwa? Nie rozumiem.
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 14:59   #1760
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Dyskusja skasowana z fb, za to pojawiły się życzenia dla A. O., ciekawe kto to?

Swoją drogę jeżeli ta pani napisała na nią skargę, a ona umieściła jej nazwisko na fb to mamy kolejne mega nieprofesjonalne zachowanie.
Ja po przejrzeniu jej FB już się nie dziwię, że tak łatwo ją wywalili. Też bym nie chciała kogoś takiego jako reprezentanta mojej firmy. Nie jest zbyt rozgarnięta.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Nie wiem, może to my jesteśmy złe, ale jeśli pod pełnym nazwiskiem widnieje komentarz "zazdrosc tak działa niech hu..jej w d...", to ja wolę być zła, ale dobrze wychowana

I znająca ortografię - ch, nie h. I po kropkach robi się spację, i dopiero zaczyna nowe słowo. I dwukropek wygląda tak :

Też mnie zmierziło, gdy przeczytałam na jakim poziomie jest dyskusja. Co ente słowo przekleństwo. Nie chciałabym takich pracownic
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:00   #1761
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość
Już usunęła ten post.
Zresztą, po co dodaje takie posty, a po chwili je usuwa? Nie rozumiem.
...no, bo młodziutka jest najpierw robi - potem myśli...
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:00   #1762
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja nie umiem oceniać urody w oderwaniu od reszty - jak dziewczyna jest ładna, a głupia, u mnie jest zdyskwalifikowana. Nie czaję, jak można być tak nierozgarniętym, żeby mówić na youtubie?!?! gdzie się pracuje i opowiadać takie bzdury. I tutaj wiek nie ma nic do rzeczy, to jest brak mózgu drogie panie. Tak wiem, jadę konkretnie, ale nic mnie tak nie irytuje jak bezmyślność.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:02   #1763
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
Pysiapatrysia jest jeszcze młodziutka nauczy się życia - spokojnie.
Bardzo ładna jest - fakt!
Młodziutka? 20 lat? To już moja 13 letnia siostra jest bardziej ogarnięta i dojrzała. To zwyczajnie wina charakteru a nie wieku. Sama pracuję od lat nastu i jakoś nie robiłam takich głupot.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:03   #1764
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
Pysiapatrysia jest jeszcze młodziutka nauczy się życia - spokojnie.
Bardzo ładna jest - fakt!
Bez przesady, mam 2 osoby w pracy w jej wieku i takiego siana w głowie nie mają.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:05   #1765
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Ja nie umiem oceniać urody w oderwaniu od reszty - jak dziewczyna jest ładna, a głupia, u mnie jest zdyskwalifikowana. Nie czaję, jak można być tak nierozgarniętym, żeby mówić na youtubie?!?! gdzie się pracuje i opowiadać takie bzdury. I tutaj wiek nie ma nic do rzeczy, to jest brak mózgu drogie panie. Tak wiem, jadę konkretnie, ale nic mnie tak nie irytuje jak bezmyślność.
Chciałam to samo napisać ale mózg zastąpiłam charakterem

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Co do usuwania dyskusji na Fb, ona nie koniecznie ją usunęła - mogła z publicznej zrobić ją dla znajomych czy coś.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:06   #1766
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ok, Ok... ale ona już dostała nauczkę. Została zwolniona więc to ją zapewne wiele nauczyło. Ja tam wierzę, że zmądrzeje "zejdźmy" z niej ... i tak ma teraz zapewne kiepską formę.
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:09   #1767
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

No ona raczej nie zmądrzeje. To taka dresiara oczko wyżej od osiedlowych dresów. Wersja de lux .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:14   #1768
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
przyszła buraczana wizażanka i powie, że na miejscu pracodawcy pysipatrysi (niech Bóg jej wybaczy ten nick) też wywaliłabym ją z pracy. Bynajmniej nie za psikanie się perfumami, ale za tępotę! Normalnie buźka jak lalka, a w główce to chyba samo echo.
Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
No ona raczej nie zmądrzeje. To taka dresiara oczko wyżej od osiedlowych dresów. Wersja de lux .
Naprawde musisz ja tutaj w ten sposob obrazac?
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:17   #1769
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
No ona raczej nie zmądrzeje. To taka dresiara oczko wyżej od osiedlowych dresów. Wersja de lux .
ojj coś cięta na nią jesteś widzę
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:19   #1770
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Naprawde musisz ja tutaj w ten sposob obrazac?
Też już mi się to nie podoba. Ale znając życie wejdzie tu kolejna nawiedzona z aferą, że co druga wizażanka wyzywa Pusię od tępych dresiar i że wizaż jest zły
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.