wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 09:43   #1561
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

informacje z ostatniej chwili: Krem odchudzający jest rewelacyjny! Nie dość, że od wczoraj nadal mam 0,5 cm mniej to dziś "schudłam" kolejne 0,3 cm. I sprawdziłam też na mamie, która mi nie wierzyła w to cudo... ją "odchudziło" o 0,6 cm i to po 10 minutach ^^
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 09:56   #1562
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
informacje z ostatniej chwili: Krem odchudzający jest rewelacyjny! Nie dość, że od wczoraj nadal mam 0,5 cm mniej to dziś "schudłam" kolejne 0,3 cm. I sprawdziłam też na mamie, która mi nie wierzyła w to cudo... ją "odchudziło" o 0,6 cm i to po 10 minutach ^^
też zamówiłam próbeczki z rozbiórki oczywiście i teraz zaczynam żałować, ze tak mało

i od wczoraj to się utrzymuje kurde ciekawe to to
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 10:02   #1563
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ciekawe, ale potestuję do końca saszetki a potem sprawdzę ile czasu bez kremu efekt się utrzymuje =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 10:36   #1564
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

a nie masz po tym kremie uczucia ściągnięcia? nic nie piecze?

połozyłam dzisiaj elemonga tez na powieki, w ramach testów czy nadaje się na bazę pod cienie - sypkie everyday minerals trzymaj się na nim kapitalnie, nic się nie osypuje ani nie roluje i kolor jest bardziej intensywny niz kładziony na "gołe oko"
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 11:08   #1565
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Nie piecze, nie swędzi nie jest mi gorąco, fakt czasami mam uczucie ściągnięcia, ale skóra jest ładnie nawilżona i gładka więc na pewno nie jest wysuszona. Jednak mi to uczucie nie przeszkadza, bo jest na tyle delikatne, że o nim zapominam lub nawet momentami nic nie czuję.

Jak na razie czekam tylko na cuda na twarzy po użyciu esencji =] Brak zmarszczek, skóra niemowlaka itd. =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 17:00   #1566
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Chyba muszę kupić go mamie, bo ona ma podpuchniętą buzię Kupiłaś tylko próbki, czy pełnowymiarówkę?
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 17:39   #1567
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Moja mama zadowolona mimo, że nie wierzyła. Próbki pełnowymiarówka koło 140 zł kosztuje.

Ps. Zygmus rozbiera pakiety na rozbiórkowym, a ja swoje wystawiłam na Allegro =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 18:21   #1568
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ile za próbkę?
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 18:34   #1569
aqnes1129
Raczkowanie
 
Avatar aqnes1129
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dobra dziewczyny
dzisiaj pierwszy raz przeczytałam o tych BB kremach i mam wielki mętlik w głowie. Przeczytałam, że są super i tylko to mi głowie dźwięczy:P a natrafiłam na nie szukając jasnego podkładu, bo należę do bladziochów

No więc naczytałam się i jak już wspomniałam: wielki mętlik!
Stąd moja prośba: czy któraś z was byłaby tak kochana i doradziłaby mi lub przedstawiłaby mi te kremy w jakimś skrócie?

Szukam tak naprawdę podkładu, ale jak coś może spełniać juz 2 czynności poranne czyli krem i podkład to świetnie. Mam skórę suchą na policzkach, tłustą na nosie i brodzie, czasami wypryski na brodzie no i problem który spędza mi z oczu sen od kilku lat: czerwone policzki, czyli rozszerzone naczynka na całych policzkach i trochę na nosie.
Używałam wielu podkładów, wszystkie za ciemne lub nie kryjące.

Dlatego proszę Was, doświadczone wizażanki o pomoc, bo chyba będę musiała z torbą na głowie chodzić!
aqnes1129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 18:45   #1570
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Ile za próbkę?
Na ebayu? 0,61zł za próbkę wychodzi

Przyszedł do mnie dzisiaj No Makeup Face BB Cream, jutro testy.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 18:53   #1571
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Przyszedł do mnie dzisiaj No Makeup Face BB Cream, jutro testy.
To coś do oczyszczania twarzy?

Mogłabyś coś więcej napisać o Hera Mineral Multi BB Cream?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 19:10   #1572
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
To coś do oczyszczania twarzy?

Mogłabyś coś więcej napisać o Hera Mineral Multi BB Cream?
No Makeup Face BB Cream, to całkiem fajny krem BB, tylko już widzę, że trochę za jasny dla mnie.

O Hera Mineral Multi BB Cream może jutro, tekst gotowy, zdjęcia tylko trzeba zrobić.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 19:13   #1573
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

trustmyself odpisałam na priv =]

Hmm znowu wątek rozbiórkowy mnie kusi =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 19:23   #1574
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez aqnes1129 Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny
dzisiaj pierwszy raz przeczytałam o tych BB kremach i mam wielki mętlik w głowie. Przeczytałam, że są super i tylko to mi głowie dźwięczy:P a natrafiłam na nie szukając jasnego podkładu, bo należę do bladziochów

No więc naczytałam się i jak już wspomniałam: wielki mętlik!
Stąd moja prośba: czy któraś z was byłaby tak kochana i doradziłaby mi lub przedstawiłaby mi te kremy w jakimś skrócie?

Szukam tak naprawdę podkładu, ale jak coś może spełniać juz 2 czynności poranne czyli krem i podkład to świetnie. Mam skórę suchą na policzkach, tłustą na nosie i brodzie, czasami wypryski na brodzie no i problem który spędza mi z oczu sen od kilku lat: czerwone policzki, czyli rozszerzone naczynka na całych policzkach i trochę na nosie.
Używałam wielu podkładów, wszystkie za ciemne lub nie kryjące.

Dlatego proszę Was, doświadczone wizażanki o pomoc, bo chyba będę musiała z torbą na głowie chodzić!
Ciężko jest komuś doradzić zwłaszcza ze nikt Ci nie zagwarantuje efektów z których będziesz zadowolona
Sa różne odcienie cery a kremów BB jest multum.
Proponuję poczytać wątek i pooglądać swatche a potem kupować próbki, które na wspólnych zakupach sa naprawdę tanie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 20:25   #1575
aqnes1129
Raczkowanie
 
Avatar aqnes1129
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ciężko jest komuś doradzić zwłaszcza ze nikt Ci nie zagwarantuje efektów z których będziesz zadowolona
Sa różne odcienie cery a kremów BB jest multum.
Proponuję poczytać wątek i pooglądać swatche a potem kupować próbki, które na wspólnych zakupach sa naprawdę tanie
Dzięki SzatAnka
już trochę poczytałam, chociaż dalej mam mętlik w głowie
Oglądałam już trochę swatchy i wiem, że wiele z tych kremów wpada w róż co mi zupełnie nie odpowiada.

Będę szukać, a jeśli ktoś może mi pomóc trochę bardziej i coś podpowiedzieć więcej, to byłabył ogromnie wdzięczna, bo wciąż czuję się w tym temacie zupełnie zielona

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

a w ogóle gdzie mogę dostać próbki tych kremów?
aqnes1129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 20:27   #1576
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez aqnes1129 Pokaż wiadomość

a w ogóle gdzie mogę dostać próbki tych kremów?
Np. tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470282
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 23:49   #1577
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ostatnimi czasy testowalam różnorakie kosmetyki więc może coś napiszę ;-)

Z BB kremów:
Elemong- kolor dla mnie bardzo dobry, ladnie się wtapia w skórę, kryje w zadowalającym dla mnie stopniu. Bez użycia pudru twarz blyszczy się dosyć szybko, szczególnie w upaly, Teraz, kiedy jest troszkę chlodniej- jest o wiele, wiele lepiej. Jestem bardzo zadowolona. Nie podkreśla suchych skrórek, nie wlazi w każdy por a przynajmniej ich tak bardzo nie podkreśla.
Tony Moly- no dobry jest ale bez szalu. Ladnie stapia się ze skórą ale coś mi w nim nie pasuje i w sumie nie wiem nawet co...
Missha Signature 21- nalożylam dzisiaj do pracy, żeby przetestować. Kolor- idealny ale zapchalo mnie koncertowo, szczególnie czolo... Mam takie dziwne wrażenie, że każdy por jest widoczny. Z radością zmylam to z twarzy. Może za jakiś czas znowu spróbuję, na razie chowam glęboko w pudle ;-)

Baviphat Apple Sleeping Pack - na pierwszym miejscu jest zapach. Maseczka autentycznie pachnie papierówką. Jak tylko dotarla paczka, otworzylam maseczkę i wąchalam. Co do dzialania. Nawilżyla ( moja skóra niemal ją wypila ^^) i uspokoila mi cerę. Po nalożeniu czulam nawet takie delikatne mrowienie, szczególnie na policzkach. Trochę mnie wysypalo na brodzie ale później wszystkie niespodzianki się zmniejszyly.

SKIN FOOD Avocado Leave In Fluid. Fantastyczny produkt! Moje wlosy naprawdę byly zniszczone, wysuszone farbowaniem, prostowaniem, suszeniem (oj, nie mialam litości dla nich). Nic nie dzialalo- ani kosmetyki sklepowe, ani sposoby domowe. A po użyciu tej odzywki moje wlosy są jakby nie moje. I to nie tylko ja to zauważylam. Są miękkie, blyszczące, mile w dotyku.
Jest jeden maly malutki minus- strasznie się to to lepi i klei. Ale i tak ją lubię.
__________________

Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności
i marazmie.


(Stanisław Ignacy Witkiewicz)
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 07:46   #1578
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez aqnes1129 Pokaż wiadomość
Będę szukać, a jeśli ktoś może mi pomóc trochę bardziej i coś podpowiedzieć więcej, to byłabył ogromnie wdzięczna, bo wciąż czuję się w tym temacie zupełnie zielona
Jak wchodziłam pierwszy raz na Wizaż to myślałam że ktoś mi powie od razu co mam używać a czego nie, co będzie dla mnie super a co mnie zapcha no i da mi gotową listę co mam kupic.
Po wielu miesiącach czytania sama zobaczyłam że tak się nie da
To że jednej dziewczynie krem wchłonie się do matu niekoniecznie wchłonie się innej.Ktoś Ci powie:kup ten krem bo ma żółty kolor.Kupisz i stwierdzisz że na Twojej twarzy wpada w beż.Dlatego tak cenne są próbki i swatche choć co monitor to inny kolor pokazuje
To nie tak że nikt Ci nie chce pomóc,poprostu metodami prób i błędów sama musisz stwierdzić co Ci pasuje.
Ja miałam mało kremów BB więc jeśli chodzi o kolorystykę to dziewczyny z większymi zasobami powinny pomóc

Przetestowałam Skinfood Facial Water Vita-C Cream.Konsystencja żelowo-kremowa.Wystarczy minimum dać na twarz.Na początku się lepiłaale po wchłonieniu miałam cudną,gladką skórę.Zobaczę jeszcze jak z zapychaniem
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 09:35   #1579
aqnes1129
Raczkowanie
 
Avatar aqnes1129
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo Shazney to idę szukać

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Jak wchodziłam pierwszy raz na Wizaż to myślałam że ktoś mi powie od razu co mam używać a czego nie, co będzie dla mnie super a co mnie zapcha no i da mi gotową listę co mam kupic.
Po wielu miesiącach czytania sama zobaczyłam że tak się nie da
To że jednej dziewczynie krem wchłonie się do matu niekoniecznie wchłonie się innej.Ktoś Ci powie:kup ten krem bo ma żółty kolor.Kupisz i stwierdzisz że na Twojej twarzy wpada w beż.Dlatego tak cenne są próbki i swatche choć co monitor to inny kolor pokazuje
To nie tak że nikt Ci nie chce pomóc,poprostu metodami prób i błędów sama musisz stwierdzić co Ci pasuje.
Ja miałam mało kremów BB więc jeśli chodzi o kolorystykę to dziewczyny z większymi zasobami powinny pomóc

Przetestowałam Skinfood Facial Water Vita-C Cream.Konsystencja żelowo-kremowa.Wystarczy minimum dać na twarz.Na początku się lepiłaale po wchłonieniu miałam cudną,gladką skórę.Zobaczę jeszcze jak z zapychaniem
Dzięki SzatAnka, pewnie masz rację, po prostu jestem niecierpliwa i już bym chciała wszystko, no i zazdroszczę Wam dziewczyny, że wy takie obeznane, a ja tu jeszcze daleko w tyle z kulawą nogą

naczytałam się o tych kremach same dobre rzeczy, no to mnie teraz kręcą i nęcą
aqnes1129 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 10:26   #1580
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja dalej was zamęczę rewelacjami na temat Bio Essence face lifting Cream (odchudzając) nadal mam mniej niż 9 cm policzka (na początku miałam 9,5 cm) a nawet po dzisiejszym smarowaniu wydaje mi się, że jeszcze 0,3 mm mi zeszło (innej miarki użyłam) czyli teraz mam 8,5 cm zamiast 9,5 cm w trzy dni =] I w ogóle wydaje mi się (albo podświadomość mi tak podpowiada), że teraz mam ładniejszy owal twarzy a nawet bardziej w V niż O =]

edit: ale "drugiego podbródka" na razie mi nie ubyło =[
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 11:11   #1581
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
A ja dalej was zamęczę rewelacjami na temat Bio Essence face lifting Cream (odchudzając) nadal mam mniej niż 9 cm policzka (na początku miałam 9,5 cm) a nawet po dzisiejszym smarowaniu wydaje mi się, że jeszcze 0,3 mm mi zeszło (innej miarki użyłam) czyli teraz mam 8,5 cm zamiast 9,5 cm w trzy dni =] I w ogóle wydaje mi się (albo podświadomość mi tak podpowiada), że teraz mam ładniejszy owal twarzy a nawet bardziej w V niż O =]

edit: ale "drugiego podbródka" na razie mi nie ubyło =[
Chyba muszę go mieć. Ja właśnie nieszczęsnego podbródka muszę sie pozbyć.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 11:37   #1582
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Mi też na tym najbardziej zależy, ale jak na razie podbródek posmarowałam 2 razy i na moje oko nic. Pomiarów nie robiłam =[
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 12:52   #1583
Aisslin
Raczkowanie
 
Avatar Aisslin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 73
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Strasznie drogi ten krem z Bio-essence... zastanawiam się czy to nie dałoby chociaż trochę podobnych efektów:
http://cgi.ebay.pl/Lioele-Water-Drop...item56340f2d00
Miałyście może styczność?
Aisslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 12:55   #1584
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez aqnes1129 Pokaż wiadomość
po prostu jestem niecierpliwa i już bym chciała wszystko
Znam to z autopsji, pewnie wszystkie tak mają na początku
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:58   #1585
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
A ja dalej was zamęczę rewelacjami na temat Bio Essence face lifting Cream (odchudzając) nadal mam mniej niż 9 cm policzka (na początku miałam 9,5 cm) a nawet po dzisiejszym smarowaniu wydaje mi się, że jeszcze 0,3 mm mi zeszło (innej miarki użyłam) czyli teraz mam 8,5 cm zamiast 9,5 cm w trzy dni =] I w ogóle wydaje mi się (albo podświadomość mi tak podpowiada), że teraz mam ładniejszy owal twarzy a nawet bardziej w V niż O =]

edit: ale "drugiego podbródka" na razie mi nie ubyło =[

ale ochotę mi zrobiłaś na ten produkt!!! Muszę swoją skarbonkę rozbić, bo niedawno zamówiłam ten krem ze ślimaków(sis sobie go bardzo chwaliła...a że już mieszkamy oddzielnie, to nie miałam możliwości go wypróbować) i kilka BB kremików ojjjj chyba u kogoś będę musiała się zadłużyć
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:49   #1586
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

sheepka na kosmetyki i ciuchy się nie zadłużaj! Zygmus rozbiera zestawy z HK, a ja mam próbki już w Polsce w trochę wyższej cenie, ale na pewno niższej niż krem =]

140 zł faktycznie drogo, a ten Lioele cóż w porównaniu do Bio Essence tani, ale trzeba by było dwa składy porównać żeby móc określić czy też tak samo działałby =]

Edit: pokopałam w necie i wychodzi mi, że ten Lioele V to nawilżać, który ma ujędrnić skórę do kształtu V. A Bio Essence daje działanie termiczne po nałożeniu na skórę (widać na zdjęciach zrobionych odpowiednim aparatem wyłapującym ciepło) więc być może powoduje wyparowanie nadmiaru wody lub tkanki tłuszczowej, ale to tylko moje przypuszczenia.

Edytowane przez reila21
Czas edycji: 2011-07-28 o 17:58
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 20:43   #1587
aqnes1129
Raczkowanie
 
Avatar aqnes1129
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Mam mały zgrzyt, czy to ten sam krem, czy inny. Ta sama firma skin79 ta sama nazwa, ale różni się jednym: "HOT PINK".
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...functions.html to z wizazu, gdzie czytałam o tym kremie,
http://asianstore.pl/kremy-bb/3-skin...-saszetka.html - a to ze sklepu internetowego, gdzie chciałam zamówic próbkę.

Co wy o tym myślicie? To tylko błąd w pisowni, czy jest naprawdę jakaś różnica?
aqnes1129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:04   #1588
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, założyłam wymiankowy azjatycki, więc zapraszam Bb creamy na wymianę, te rzeczy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=28420075
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:20   #1589
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

To tylko małe pominięcie napisu hot pink, a tak to ten sam krem
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 07:30   #1590
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

do mnie podobno dotarły próbki Bio-essence - testy po powrocie - juz nie mogę się doczekać ))
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.