KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy BB, CC i DD

SKIN79 Hot Pink Collection, Super Plus BB Cream Triple Functions 3 - funkcjonalny krem na dzień

4,1 na 5256 opinii

Kupi ponownie: 54% osób
    Medea05
    5 / 5
    25 lutego 2022 o 9:10
    Na pewno znajdzie swoich wyznawców ;)
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Po kremy BB ze skin79 sięgnęłam pół roku temu, chcac zdradzić ukochaną przeze mnie Misshe. I mimo, że te kremy sa naprawde bardzo dobre, moje serduszko pozostaje przy Misshy ;) I naprawde, krem jest SUPER! Tylko, ze na moje potrzeby bardziej odpowiada Missha. Nic w tym złego. I ponieaważ każdy ma inne wymagania, mysle że i ten krem BB znajdzie swoich ulubieńców. BA! Wyznawców! Którzy będą wracali do tego kremu jak ja zawsze wracam do Misshy ;) #MOJA SKORA Mieszana, sucha na policzkach, ze skłonnościa do przetłuszczania się w strefie T. Do tego jest to cera trądzikowa, w "gorszych" czasach traktowana różnymi wysuszajacymi kremami przeciwtradzikowymi. Zimą zawodnik jest nawet gorszy - potrafi sie przesuszac na całym obszarze i wciaz zaskakiwac mnie tradzikiem ;) Jak to skora chwile przed 30tka - niestety borykam sie ze utrata ujedrnienia oraz pierwszymi zmarszczkami a skóra wydaje sie byc szara i bez blasku. Co wiecej, jest to cera naczynkowa. Byle wiatr, byle zdenerwowanie - i jestem juz cala czerwona na twarzy. NIe polecam nikomu ;) #MOJE WYMAGANIA Od kremu BB wymagam ujednolicenia koloru, ale też słabego-do średniego krycia. Przyzwyczaila mnie do tego MIssha. Ze można miec krycie i lekki kosemtyk, do tego kosmetyk, ktory dobrze dziala na nasza skore i jjej nie wysusza (co u mnie czesto mialo miejsce przy stosowaniu podkladów) Doceniam tez filtr - i tak czesto latem daje jeszcze filtr osobno albo mam w kremie na dzien - ale zima ten filtr jest dla mnie wystarczajacy. #KREM #OPAKOWANIE Skin79 Pink wystepuje w różnych gramaturach: -duże opakowanie z pompką o pojemności 40ml - mała tubka o wadze 7g - mała próbka 1g Ja mam wersję 7g - i mimo, że jest mała, jest całkiem wydajna i od dość dawna jest w mojej kosmetyczce. Plusem jest to, ze własnie tak małe opakowanie miesci sie zawsze i wszedzie. Minusem jest to, że gdy jest końcówka to ja nie umiem wydobyć odpowiedniejmałej ilości kremu bo za mocno wyciskam ;) #KONSYSTENCJA & KOLOR Konsystencja dosc rzadka, łatwo rozprowadza się na twarzy. Łatwo tez wycisnac z opakowania wiecej niz sie potrzebuje :) Kolor dość jasny, o rózowych tonach (jak wskazuje nazwa i kolor opakowania), ale po nalozeniu juz teho nie widac. Bardzo fajnie stapia sie ze skora. Kolor mimo ze jasny, to na rynku sa jasniejsze - np wspomniana Missha. Ja skin79pink moge uzywac latem, ale zima jest troche za ciemny #DZIALANIE PLUSY: + krycie - jest słabsze niż Misshy, ale wystarczajaco mocne aby zakryc mniejsze przebarwienia czy niedokonalosci, a jednoczesnie na tyle delikatne, ze nie wyglada to jak maska. W ogole przy umiejetnym nalozeniu to nie widac, ze cos macie na twarzy ;) +kolory - prawie zawsze drogeryjne podklady musze rozjasniac nawet latem - tu kolor jest na tyle jasny, ze z powodzeniem moge go stosowac na lekko opalonej skorze (jestem blada jak sciana na co dzien, wiec moja opalenizna, to raczej nabranie kremowego odcienia) +trwalosc - przypudrowany krem wytrzymuje na mojej skorze cały dzien w pracy, nie musze robic zadnych poprawek +filtr - wybawienie na słoncu, gdy ramiona mam spalone - twarz nie wyglada tak zle;) +nie wysusza!! co dla mnie osobiscie jest bardzo wazne +nie podkresla suchych skorek + nie roluje się! co zdarza mi sie przy podkladach czy innych kremach bb +nie zapycha!! (wazne dla cer tradzikowych) +wydajny - stosujac miniaturke (7g) straczyla mi na kilka miesiecy NEUTRALNE * wspomnainae tez w plusach krycie - bo dla mnie krycie jest w ok w czasach lepszych, w czasach duzo gorszych siegam po mocniej kryjaca Misshe. W sumie nie wymagam od kremu BB krycia wiekszego niz male - ale MIssha mnie przyzwyczaila do innych standardow. Choć tak sobie mysle - ze mala wersja skin79 i mala Misshy to duet idealny - mozna stosowac rozny krem w zaleznosci od potrzeb * nie zauwazylam dzialania przeciwzmarszczkowego, które obiecuje producent MINUSY: - najjasniejszy kolor zima dla bladziochów jest za ciemny - w tym czasie musze posilkowac sie MIssha -ciezko wydobywa sie koncowke kremu Podsumowujac - krem jest bardzo dobry. Sprawdzi sie przy cerach z mniejszymi niedoskonalosciami, bedzie mial małe/srednie krycie, nie bedzie zapychal i ochroni Was filtrem. Dobra alternatywa do ciezkich podkladow drogeryjnych i mało kryjacych drogeryjnych kremów BB. Na duzy plus kolor - jassniejszy niz najjasniejsze drogeryjne. Wiec osoby o jasniejszych cerach na pewno go polubia ;) Bardzo dobry produkt, choc przy mojej ukochanej Misshy stoi w cieniu. Dalabym mocne 4,5. Ale nie ma polowek, na ten moment z racji tego, ze nie mam do niego jakichs duzych zarzutow, zaokraglam do 5 ;)
    38 osób  uznało tę opinię za pomocną
    ev1336
    3 / 5
    2 lutego 2020 o 19:43
    Przeciętny
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Silikonowy krem BB mocno przypominający podkład. Krycie jest na pograniczu lekkiego i średniego, można je lekko wzmocnić do drugiej warstwy (kolejne wyglądają tak samo) ale niektóre doskonałości i tak mogą przebijać. Konsystencja jest lekka, krem ma jasny, lecz chłodny różowy pigment. Daje świetliste wykończenie, jest nieco lepki i nie zastyga dlatego koniecznie trzeba go przypudrować. Wyświeca się po około 5/6 godzinach, może się lekko ścierać. Nie podkreśla porów ani zmarszczek. SPF jaki się w tym produkcie znajduje jest w bardzo małej ilości. Cena pełnowymiarowego opakowania jest wysoka jak na średnią jakość, dlatego fajnie, że producent wprowadził wersję miniaturek, które zakupiłam. Ogólnie mam wrażenie, że ten produkt jest bardzo przeciętny a przez paskudny skład mocno mnie zapycha dlatego na tym opakowaniu zakończę używanie tego produktu.
    31 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 maja 2020 o 16:00
    Po prostu: dobry
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Popularną koreańską markę Skin79 kojarzę głównie za sprawą maseczek w płachcie. Jakiś czas temu postanowiłam również skusić się na zakup dwóch opakowań miniwersji kremu BB w różowym opakowaniu, o którym chciałabym opowiedzieć dziś. Na pełnowymiarowy produkt nie udało mi się bowiem trafić stacjonarnie. Wersja podróżna o pojemności 7 ml kosztowała mnie na promocji w jednej z popularniejszych drogerii niecałe 14 złotych. Standardowa cena to w tym przypadku 19,99 zł. Produkt w miniwersji posiada nie tylko zgrabny różowy kartonik, ale i wygodną miękką tubkę. Prezentuje się bardzo ładnie i cieszy oko - ale też większość koreańskich kosmetyków może poszczycić się właśnie takimi fajnie dopracowanymi, wyróżniającymi się i pozbawionymi nudy opakowaniami :) Sam krem ma dość jasny kolor i będzie odpowiedni dla posiadaczek jaśniejszych karnacji. Ma ponadto gęstą konsystencję i delikatny, nienachalny zapach. Świetnie rozprowadza się na skórze zarówno z użyciem pędzla czy gąbki typu beauty blender, jak i opuszków palców. Ładnie wtapia się w skórę, nie tworzy efektu maski, nie ciastkuje się. Jedna tubka wystarcza na kilka aplikacji - a to daje mi już możliwość oceny kosmetyku, podkreślenie jego zalet i wad. Zużycie dwóch tubek zajęło mi około miesiąca, tym bardziej, że nie wykonuję makijażu codziennie. Jestem ponadto posiadaczką cery mieszanej i duże znaczenie przy wyborze kremu BB ma dla mnie lekka formuła kosmetyku. Tutaj jest naprawdę nieźle, choć nie idealnie - niemniej jednak krem bardzo ładnie prezentuje się na buzi. Wyrównuje koloryt, ma matowe wykończenie oraz średni poziom krycia - na lato idealnie. Nie zapycha, nie podrażnia, nie uczula, a ponadto ma właściwości pielęgnacyjne (przeciwzmarszczkowe oraz rozjaśniające). Został również wzbogacony o filtr SPF 25, co zawsze stanowi jakąś ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Na minus niestety zasługuje trwałość kremu - dość szybko bowiem "ściera się" w okolicy nosa i policzków. W moim przypadku zaczął ścierać się już po około 4 godzinach od aplikacji. No słabo... Zarówno podczas stosowania podkładu, jak i kremu BB, nie chcę co chwila zerkać do lusterka i zastanawiać się, czy produkt wymaga poprawek. Z tego powodu daję 4/5 gwiazdek i zastanawiam się, czy jeszcze wrócę do tego kosmetyku... Szczerze mówiąc nie zachwycił mnie.
    Zalety:
    • ładne oraz wygodne opakowanie w formie tubki,
    • delikatny zapach,
    • przyjemna, gęsta konsystencja,
    • krem dobrze rozprowadza się pędzlem, gąbką i palcami,
    • ładnie wtapia się w skórę,
    • nie ciastkuje się, nie tworzy efektu maski,
    • nie podrażnia, nie uczula,
    • ma właściwości pielęgnacyjne,
    • dobrze sprawdza się w przypadku cery mieszanej.
    Wady:
    • szybko znika z twarzy (w moim przypadku "ścierał" się w okolicy nosa i policzków już po 4 godzinach od aplikacji),
    • wysoka cena regularna produktu pełnowymiarowego, może odstraszać od zakupu.
    Drogeria Hebe
    29 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 sierpnia 2024 o 11:10
    Niby fajny, ale czegoś zabrakło
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    To mój pierwszy krem BB, nie mam więc wielkiego porównania. Generalnie nie do końca rozumiem ich fenomen, niby jest to oszczędność czasu, ale z drugiej strony wolę używać kremu, który wiem, że mi pasuje i który tak czy inaczej jest potrzebny w kosmetyczce, bo przecież są dni, kiedy nie chcemy wykonywać makijażu albo chcemy użyć normalnego podkładu. Jestem posiadaczką cery mieszanej, suchej na policzkach i normalnej w strefie T, z rozszerzonymi porami w tym miejscu. Krem zamknięty jest w estetycznym, różowym opakowaniu z pompką. Ma delikatny zapach. Jest dość gęsty i treściwy. Rozprowadza się bardzo dobrze i doskonale wtapia w skórę. Aplikacja jest na pewno dużo łatwiejsza niż w przypadku standardowego podkładu. Nie ma smug, nie wchodzi w pory, pod tym względem jest rewelacyjny. Gorzej z trwałością, na policzkach jest ok, ale w strefie T już w momencie aplikacji świeci się. Po dodaniu pudru jest lepiej, ale efekt szybko mija i błysk powraca. W strefie T krycie szybko znika, nie ukrywa również porów. Jeśli chodzi o efekty, to jest ok, ale bez zachwytu. Na pewno koloryt jest ładnie ujednolicony, ale odcień nie do końca mi pasuje. Jestem blada i tutaj ładnie się dopasowuje, nie różni się kolorem od szyi, ale skóra wygląda gorzej niż po moim ulubionym podkładzie, jest jakby ziemista. Krycie określiłabym jako średnie, podobne do krycia podkładów z drogerii, ale z mniejszą trwałością. No i według mnie jest za ciężki, szczególnie dla strefy T, ale zaznaczam, że używałam go latem. Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, to żadnych szczególnych nie zauważyłam, tylko nawilżenie. Na plus fakt, że nie zapycha. Podsumowując, jest to całkiem fajny produkt, ale w tej cenie raczej ponownie się na niego nie zdecyduję. Gdyby był o połowę tańszy, to pewnie bym po niego sięgnęła ze względu na jakiego fantastycznie prostą aplikację, ale w regularnej cenie raczej się nie skuszę.
    Zalety:
    • Fantastycznie się rozprowadza, bardzo szybko i bez smug.
    • Ładnie ujednolica koloryt.
    • Bardzo dobrze wtapia się w skórę.
    • Ładny, delikatny zapach.
    • Ładne opakowanie.
    • Wygoda stosowania.
    • Nie zapycha.
    • Wydajny.
    Wady:
    • Średnia trwałość, szczególnie w strefie T.
    • Mocno błyszczy w strefie T.
    • Odcień nie do końca pasuje mojej skórze, wygląda ona jakby ziemiście, chociaż sam kolor pasuje dobrze.
    • Za ciężki.
    • Poza przeciętnym nawilżeniem brak innych efektów pielęgnacyjnych.
    • Za wysoka cena.
    Drogeria internetowa
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 lipca 2024 o 20:33
    Taki sobie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem BB można kupić w przykuwającym uwagę różowym opakowaniu. Z tego względu go kupiłam. Krem ma gęstą konsystencję, łatwo aplikuje się go gąbeczką. Ma średnie krycie- przykrywa nierówny koloryt i przebarwienia, ale trądzik pozostaje widoczny. Liczyłam, że koreański krem będzie dopasowywał się do mojej jasnej karnacji, ale niestety był za ciemny. Zniosłabym kolor, gdyby nie ścięła się ona w mocno widocznych miejscach. Za taką cenę, mogę kupić dwa porządne podkłady europejskie od producenta z lepszą gamą kolorystyczną.
    Drogeria internetowa
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną