Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-12-09, 15:17   #2791
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

aha pytam, bo robi³am na rozjasnianych zielone i niebieskie i ladnie wyszlo
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-09, 16:33   #2792
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Kolorowe zawsze lepiej z³api± a ten bia³y mo¿e zlapaæ ( zalezy te¿ w du¿ej mierze od tego jak w³osy reaguj±) max na takich waniliowych w³osach.
__________________
ilu jest prawdziwych przyjació³.? Którzy z dnia na dzieñ nie zapomn±.. bo 'na pokaz' umie ka¿dy.


Pielêgnacja w³osków

  • 25.03.11 Ostatnie farbowanie
diamondrose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-09, 19:05   #2793
dobranooc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wojewód¼two Pomorskie.
Wiadomo¶ci: 7
Arrow Szampon koloryzuj±cy

W³a¶nie kupi³am sobie szampon koloryzuj±cy Palette Color Shampoo odcieñ 341 (Ciemna czekolada). Ale jak to ja, dopiero teraz przeczyta³am recenzje, muszê przyznaæ, ¿e jestem przera¿ona. Chcia³abym spróbowaæ czego¶ nowego, ale kiedy przeczyta³am, ¿e w³osy wypadaj± po tym jak oszala³e, wysusza je strasznie, kolor siê nie zmywa, co wiêcej pozostawia odrosty! A ja chcia³am tak niewinnie wypróbowaæ, pewnie jednorazowo, nie mia³am na my¶li dalszego farbowania odrostów! Dowiedzia³am siê tak¿e, ¿e wychodzi o wiele ciemniejszy kolor, czyli w moim przypadku czarny! Jestem szatynk±, moje w³osy s± ¶rednio br±zowe. Gdzie¶ za ³opatki, proste w miarê i do¶æ gêste. Nie mam pojêcia co zrobiæ, czy zaryzykowaæ czy wyrzuciæ do kosza(ponadto nie wziê³am paragonu ze sklepu, a wiêc nie bêdê mog³a go oddaæ)? Ehh proszê, pomó¿cie! Mo¿e Wy Drogie Wiza¿anki, wypróbowa³y¶cie je na w³asnej skórze lub która¶ z Waszych znajomych mia³a jakie¶ przygody z tym szamponem?
Z góry serdecznie dziêkujê!: )
dobranooc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-09, 20:47   #2794
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Szampon koloryzuj±cy

ja mia³am szampon koloryzuj±cy z palette ciemny br±z i wyszed³ ciemny br±z, a trzyma³am tyle ile pisa³o... polecam trzymaæ na w³osach krócej je¶li sie boisz ¿e dziwnym cudem wyjd± czarne

mnie sie nic nie ³ama³o, nic nie wypada³o i nic nie przesuszy³o
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-09, 21:20   #2795
dobranooc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wojewód¼two Pomorskie.
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Szampon koloryzuj±cy

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka¿ wiadomo¶æ
ja mia³am szampon koloryzuj±cy z palette ciemny br±z i wyszed³ ciemny br±z, a trzyma³am tyle ile pisa³o... polecam trzymaæ na w³osach krócej je¶li sie boisz ¿e dziwnym cudem wyjd± czarne

mnie sie nic nie ³ama³o, nic nie wypada³o i nic nie przesuszy³o
O wielkie dziêki, mo¿e jednak spróbujê. Nawet moja kole¿anka dzisiaj mi mówi³a, ¿e mia³a odrosty po nim, a Ci zszed³ kolor równomiernie?
dobranooc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-09, 21:53   #2796
paputeeek
Raczkowanie
 
Avatar paputeeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 117
szamponetkowy dylemat

uzylam na rozjasnione wlosy szamponetki palette 6-8 myc (bo slyszalam, ze ciezko schodza, a to mi chodzilo ;d)

kolor to 15 nugatowy braz.
a mialam wlosy rozjasniane z ciemnego blondu na zlotawy taki sprejem joanna i wyszedl mi kolor.. hmm. niby to braz, ale ma zlote refleksy i wydaje sie byc troche rudy.

a mi chodzi o gleboki kolor braz i nie wiem co zrobic, bo wiem, ze tak szybko mi sie to nie zmyje.

zastanawialam sie (robilam wlosy szamponetka wczoraj) czy jutro nie powtorzyc tego, zeby mi bardziej pokry³o w³osy?
doradzcie mi cos bo nie wiem juz sama:<


edit
zalezy mi raczej na chlodnym br±zie, lub takim czekoladowym mlecznym haha ;p pomozcie! obecny mi siê nie podoba.

Edytowane przez paputeeek
Czas edycji: 2010-12-09 o 22:24
paputeeek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-09, 22:50   #2797
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 4 532
Dot.: szamponetkowy dylemat

Cytat:
Napisane przez paputeeek Poka¿ wiadomo¶æ
uzylam na rozjasnione wlosy szamponetki palette 6-8 myc (bo slyszalam, ze ciezko schodza, a to mi chodzilo ;d)

kolor to 15 nugatowy braz.
a mialam wlosy rozjasniane z ciemnego blondu na zlotawy taki sprejem joanna i wyszedl mi kolor.. hmm. niby to braz, ale ma zlote refleksy i wydaje sie byc troche rudy.

a mi chodzi o gleboki kolor braz i nie wiem co zrobic, bo wiem, ze tak szybko mi sie to nie zmyje.

zastanawialam sie (robilam wlosy szamponetka wczoraj) czy jutro nie powtorzyc tego, zeby mi bardziej pokry³o w³osy?
doradzcie mi cos bo nie wiem juz sama:<


edit
zalezy mi raczej na chlodnym br±zie, lub takim czekoladowym mlecznym haha ;p pomozcie! obecny mi siê nie podoba.

To tylko szamponetka, krzywdy Ci nie zrobi - mo¿esz spokojnie zrobiæ jutro drug± próbê - powinno byæ ciemniej

Je¶li chcia³aby¶ farbowaæ trwa³± farb± to musisz najpierw poczekaæ a¿ szamponetka siê wyp³ucze
Yattamanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 07:13   #2798
201611241302
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 3 242
Dot.: Szampon koloryzuj±cy

Cytat:
Napisane przez dobranooc Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie kupi³am sobie szampon koloryzuj±cy Palette Color Shampoo odcieñ 341 (Ciemna czekolada). Ale jak to ja, dopiero teraz przeczyta³am recenzje, muszê przyznaæ, ¿e jestem przera¿ona. Chcia³abym spróbowaæ czego¶ nowego, ale kiedy przeczyta³am, ¿e w³osy wypadaj± po tym jak oszala³e, wysusza je strasznie, kolor siê nie zmywa, co wiêcej pozostawia odrosty! A ja chcia³am tak niewinnie wypróbowaæ, pewnie jednorazowo, nie mia³am na my¶li dalszego farbowania odrostów! Dowiedzia³am siê tak¿e, ¿e wychodzi o wiele ciemniejszy kolor, czyli w moim przypadku czarny! Jestem szatynk±, moje w³osy s± ¶rednio br±zowe. Gdzie¶ za ³opatki, proste w miarê i do¶æ gêste. Nie mam pojêcia co zrobiæ, czy zaryzykowaæ czy wyrzuciæ do kosza(ponadto nie wziê³am paragonu ze sklepu, a wiêc nie bêdê mog³a go oddaæ)? Ehh proszê, pomó¿cie! Mo¿e Wy Drogie Wiza¿anki, wypróbowa³y¶cie je na w³asnej skórze lub która¶ z Waszych znajomych mia³a jakie¶ przygody z tym szamponem?
Z góry serdecznie dziêkujê!: )
Od Palette trzymam siê z daleka Mo¿esz ¿a³owaæ Mo¿e ci siê nie zmyæ poza tym wybra³abym co¶ mniej inwazyjnego np. Joanna, Delia
201611241302 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-10, 09:07   #2799
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 257
Dot.: szamponetkowy dylemat

Spróbuj szapomnetk± z joanny, maj± fajne odcienie br±zów. Jak zrobisz teraz drugi raz to ³adnie powinno z³apaæ.
__________________

Najpierw mieli¶my siebie, potem stworzyli¶my Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia ju¿ na ¶wiecie

srebrna_smuga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-10, 09:55   #2800
flower21
Raczkowanie
 
Avatar flower21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gor±cy kraj:)
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

...

Edytowane przez flower21
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:02
flower21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-10, 11:49   #2801
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Szampon koloryzuj±cy

Cytat:
Napisane przez dobranooc Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie kupi³am sobie szampon koloryzuj±cy Palette Color Shampoo odcieñ 341 (Ciemna czekolada). Ale jak to ja, dopiero teraz przeczyta³am recenzje, muszê przyznaæ, ¿e jestem przera¿ona. Chcia³abym spróbowaæ czego¶ nowego, ale kiedy przeczyta³am, ¿e w³osy wypadaj± po tym jak oszala³e, wysusza je strasznie, kolor siê nie zmywa, co wiêcej pozostawia odrosty! A ja chcia³am tak niewinnie wypróbowaæ, pewnie jednorazowo, nie mia³am na my¶li dalszego farbowania odrostów! Dowiedzia³am siê tak¿e, ¿e wychodzi o wiele ciemniejszy kolor, czyli w moim przypadku czarny! Jestem szatynk±, moje w³osy s± ¶rednio br±zowe. Gdzie¶ za ³opatki, proste w miarê i do¶æ gêste. Nie mam pojêcia co zrobiæ, czy zaryzykowaæ czy wyrzuciæ do kosza(ponadto nie wziê³am paragonu ze sklepu, a wiêc nie bêdê mog³a go oddaæ)? Ehh proszê, pomó¿cie! Mo¿e Wy Drogie Wiza¿anki, wypróbowa³y¶cie je na w³asnej skórze lub która¶ z Waszych znajomych mia³a jakie¶ przygody z tym szamponem?
Z góry serdecznie dziêkujê!: )
Robilam nowa wersja szamponu nic mi nie wypadlo, kolor sie zmyl po 2-3 tyg (a stosuje jeszcze ocet do plukania, ktory przedluza dzialanie produktow koloryzujacych). Nie wyszlo wcale duzo ciemniej (przynajmniej na wlosach jasny braz farbowanych wyszedl mi kolor sredni braz, czyli taki jak mial wyjsc)
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 17:19   #2802
pieroze_k
Przyczajenie
 
Avatar pieroze_k
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: S³upsk
Wiadomo¶ci: 25
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do pieroze_k
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cze¶æ wszystkim!
Przepraszam, je¶li to pytanie pojawia siê kolejny raz, ale jestem tu nowa i ciê¿ko mi jeszcze cokolwiek znale¼æ
Otó¿ mam w³osy koloru ciemny br±z i chcia³abym uzyskaæ szamponetk± kolor rudy, ale nie wiem czy mi z³apie. Co prawda dopiero w wakacje, ale ci±gle szukam jakich¶ opinii na ten temat. Wola³abym farbê, ale nie za bardzo mogê.
pieroze_k jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-12, 17:27   #2803
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

pieroze_k - na ciemnym br±zie nigdy nie uzyskasz rudego koloru bez rozja¶niania. Szamponetka na pewno nie wyjdzie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-12, 17:32   #2804
pieroze_k
Przyczajenie
 
Avatar pieroze_k
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: S³upsk
Wiadomo¶ci: 25
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do pieroze_k
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Ja osobi¶cie te¿ tak uwa¿am, ale moja mama (by³a fryzjerka) zapewnia, ¿e wyjdzie. Wola³abym farbê, ale ona uwa¿a, ¿e nie, bo szko³a. My¶lê, ¿e jak wrócê po wakacjach do szko³y w rudych jest lepszym rozwi±zaniem, ni¿ gdybym mia³a przefarbowaæ siê w roku szkolnym. To na pewno jest mniej zauwa¿alne po 2 miesi±cach. No có¿, postaram j± jeszcze namówiæ. Dziêkujê bardzo
pieroze_k jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-14, 22:07   #2805
Kolora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Mam taki dylemat.. Otó¿ mam czarne w³osy i zamierzam przefarbowaæ je farb± na czekoladowy br±z, ale s³ysza³am, ¿e ¿eby taki wyszed³ trzeba zawsze jasniejsz± wybieraæ tak wiêc mo¿e orzechowy br±z - Farby z firmy Syoss. Jak myslicie wyjdzie mi fajnie ? (mam ju¿ dosæ czarnego i chcê powoli zchodziæ na jasniejsze kolory od czarnego, do br±zu a¿ w koñcu blonduu..)
Kolora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-15, 20:55   #2806
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Kolora, mo¿liwe, ¿e Ci nie z³apie ja¶niejszy kolor na czarnych.
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-15, 21:48   #2807
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kolora Poka¿ wiadomo¶æ
Mam taki dylemat.. Otó¿ mam czarne w³osy i zamierzam przefarbowaæ je farb± na czekoladowy br±z, ale s³ysza³am, ¿e ¿eby taki wyszed³ trzeba zawsze jasniejsz± wybieraæ tak wiêc mo¿e orzechowy br±z - Farby z firmy Syoss. Jak myslicie wyjdzie mi fajnie ? (mam ju¿ dosæ czarnego i chcê powoli zchodziæ na jasniejsze kolory od czarnego, do br±zu a¿ w koñcu blonduu..)
farbowanie czarnych w³osów br±zow± farb± nie ma najmniejszego sensu- efekt bêdzie tylko na odrostach, a reszta zostanie jak by³a, bo farba farby nie rozja¶nia- nawet br±zowe farby rozja¶niaj±ce(np l'oreal ma takie odcienie) s± przeznaczone dla czarnych, ale naturalnych w³osów i nie dzia³aj± na ju¿ farbowanych.

jak chcesz mieæ br±zowe w³osy, to musisz najpierw ¶ci±gn±æ farbê dekoloryzatorem albo rozja¶niaczem, a dopiero potem farbowaæ- polecam wizytê u fryzjera albo lekturê w±tku o dekoloryzacji.

mo¿esz te¿ farbowaæ odrosty na br±z i czekaæ cierpliwie a¿ w³osy odrosn±
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-16, 08:30   #2808
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Kolora, a czym farbowa³a¶ w³osy?( mo¿e Ci trochê sam zejdzie kolor/sp³owieje)
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-16, 16:04   #2809
Kolora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Dziêki za wypowiedzi Farbowa³am raz na czerñ, to by³ jaki¶ miesi±c temu. Moje w³osy naturalne to albo kolor jasny czarny lub ¶redni br±z, powiedzia³abym ¿e mam ciemny br±z ale, gdy kiedy¶ farbowa³am w³osy piank± koloryzuj±c± na ciemny br±z to wysz³y mi ciemniejszy ni¿ mam, a przecie¿ ¶redni br±z jest za jasny jak dla mnie, to mo¿e najtrafniejsz± odpowiedz± jest ja¶niejsza czerñ lub co¶ pomiêdzy ciemnym a ¶rednim br±zem... A wiêc tak, w³osy mi ju¿ trochê odros³y widzê br±zowe refleksy ;P i odrosty te¿ pewnie mam, ale s± nie widoczne. Co do koloru czarnego, to on troszkê byæ mo¿e spo³owia³ ale tylko troszkê. Ja nie mogê, wola³abym byæ blondynk±, bo mo¿na stosowaæ szamponetki, a na takich ciemnych jak ja mam to nic z tego (próbowa³am na naturalnych w³osach ciemnego blondu (szamponetka) i nic.. nie za³apa³o.) Ciekawo na jaki kolor moge sobie farbn±æ szamponetk± przy takich ciemnych w³osów jakich ja mam. Tylko trochê ciê¿ko mi jest zostaæ blondynk± bo muszê rozja¶niaæ, a to wiadomo niszczy, pó¼niej na to farbê, i to te¿ niszczy. Albo jak po prostu bedê mia³a ju¿ naturalne w³osy, farbowane mo¿e zetne, to pare razy zafarbuje farb± na blond a¿ wyjdzie... Ostatnio my¶la³am nad tym aby wylaæ nawet wodê utlenion± na g³owe...

Edytowane przez Kolora
Czas edycji: 2010-12-16 o 16:08
Kolora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 00:51   #2810
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kolora Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za wypowiedzi Farbowa³am raz na czerñ, to by³ jaki¶ miesi±c temu. Moje w³osy naturalne to albo kolor jasny czarny lub ¶redni br±z, powiedzia³abym ¿e mam ciemny br±z ale, gdy kiedy¶ farbowa³am w³osy piank± koloryzuj±c± na ciemny br±z to wysz³y mi ciemniejszy ni¿ mam, a przecie¿ ¶redni br±z jest za jasny jak dla mnie, to mo¿e najtrafniejsz± odpowiedz± jest ja¶niejsza czerñ lub co¶ pomiêdzy ciemnym a ¶rednim br±zem... A wiêc tak, w³osy mi ju¿ trochê odros³y widzê br±zowe refleksy ;P i odrosty te¿ pewnie mam, ale s± nie widoczne. Co do koloru czarnego, to on troszkê byæ mo¿e spo³owia³ ale tylko troszkê. Ja nie mogê, wola³abym byæ blondynk±, bo mo¿na stosowaæ szamponetki, a na takich ciemnych jak ja mam to nic z tego (próbowa³am na naturalnych w³osach ciemnego blondu (szamponetka) i nic.. nie za³apa³o.) Ciekawo na jaki kolor moge sobie farbn±æ szamponetk± przy takich ciemnych w³osów jakich ja mam. Tylko trochê ciê¿ko mi jest zostaæ blondynk± bo muszê rozja¶niaæ, a to wiadomo niszczy, pó¼niej na to farbê, i to te¿ niszczy. Albo jak po prostu bedê mia³a ju¿ naturalne w³osy, farbowane mo¿e zetne, to pare razy zafarbuje farb± na blond a¿ wyjdzie... Ostatnio my¶la³am nad tym aby wylaæ nawet wodê utlenion± na g³owe...
osoby o bardzo ciemnych w³osach rzadko wygl±daj± dobrze w blondzie- w twoim wypadku jest to raczej gra nie warta ¶wieczki, bo po pierwsze przej¶cie na blond z w³osów, na których jest czarna farba jest trudne i niszczycielskie dla w³osów, a po drugie prawie na pewno bêdziesz wygl±da³a gorzej- albo duu¿o gorzej- ni¿ obecnie.

do tego przy takiej ró¿nicy poziomów odrost by³by widoczny ze stu metrów najdalej po 10 dniach.
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-20, 18:25   #2811
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

a jak wygl±da sprawa z odrostami? tzn chcê zrobiæ w³osy rud± szamponetka, tyle ¿e mam w³osy pomiêdzy jasnym a miodowym blondem a od spodu i trochê u góry mam ciemny odrost bo farba mi go nie z³apa³a
czy na odro¶cie bêdê mieæ ciemniejsze w³osy?
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-20, 21:33   #2812
niknikol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3
szamponetki, rudy, POMOCY!;)

cze¶æ kochane kobietki
nigdy nie farbowa³am w³osów, nawet szamponetk±, ale zdecydowa³am siê zmieniæ kolor, na dziki rudy. mam kilka pytañ:

1) znacie DOBRE, sprawdzone firmy szamponetek?
2) czy szamponetki niszcz± w³osy?
3) jak wygl±daj± Wasze osobiste do¶wiadczenia z szaponetkami?
4) czy to prawda, ¿e po ich u¿yciu kolor nie zawsze schodzi? od czego to zale¿y?

mam zdrowe, d³ugie i bardzo grube w³osy. kolor: ciemny blond/jasny br±z. chcia³abym mniej wiêcej co¶ takiego:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=40&ty=53

znacie szamponetkê o takim kolorze?
co o tym my¶licie?
dziêkujê za pomoc!; )
niknikol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-20, 21:39   #2813
niknikol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3
Smile chcê zmieniæ kolor na intensywny rudy! pomocy; )

cze¶æ kochane kobietki
nigdy nie farbowa³am w³osów, nawet szamponetk±, ale zdecydowa³am siê zmieniæ kolor, na dziki rudy. mam kilka pytañ:

1) znacie DOBRE, sprawdzone firmy szamponetek?
2) czy szamponetki niszcz± w³osy?
3) jak wygl±daj± Wasze osobiste do¶wiadczenia z szaponetkami?
4) czy to prawda, ¿e po ich u¿yciu kolor nie zawsze schodzi? od czego to zale¿y?

mam zdrowe, d³ugie i bardzo grube w³osy. kolor: ciemny blond/jasny br±z. chcia³abym mniej wiêcej co¶ takiego:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=40&ty=53

znacie szamponetkê o takim kolorze?
co o tym my¶licie?
dziêkujê za pomoc!; )
niknikol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-20, 21:57   #2814
Antharas
Raczkowanie
 
Avatar Antharas
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lineage 2
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: szamponetki, rudy, POMOCY!;)

je¶li masz w³osy ciemny blond/jasny br±z to Ci raczej bez rozja¶niania taki bardzo ognisty nie wyjdzie... prêdzej taki przygaszony, albo jak masz w³osy ciemniejsze ni¿ my¶lê to mo¿esz uzyskaæ tylko sam rudy po³ysk
__________________

I will remember before I forget.

L I N E A G E 2

... ^
゙(゚、 。 7
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ



Antharas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-20, 21:58   #2815
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: chcê zmieniæ kolor na intensywny rudy! pomocy; )

Nie masz niestety szans uzyskaæ szamponetk± takiego efektu. Tym bardziej jest to niemo¿liwe, ¿e Twoje w³osy s± zdrowe i nigdy nie farbowane. Niestety rudo¶ci i czerwienie to bardzo wymagaj±ce odcienie, szybko spieraj±ce siê nawet przy trwa³ym farbowaniu.
pasywno-agresywna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-20, 22:05   #2816
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

do takiej zmiany koloru bedzie potrzebna farba, szamponetka moze zmienic kolor delikatnie.
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-20, 22:19   #2817
niknikol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: szamponetki, rudy, POMOCY!;)

ok, wiêc co zrobiæ, by uzyskaæ intensywny rudy?
niknikol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-20, 22:34   #2818
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 374
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

Szamponetka nie zmieni koloru zbyt mocno, szczególnie przy Twoim naturalnym-raczej go nasyci. U¿ywa³am ostatnio Garniera i nie narzekam. Czy niszcz±.. nie wydaje mi siê, nie ingeruj± zbyt mocno we wnêtrze w³osa.
__________________
to, co w modzie lubiê,
znajdziesz równie¿ na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-20, 22:40   #2819
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez qeres Poka¿ wiadomo¶æ
a jak wygl±da sprawa z odrostami? tzn chcê zrobiæ w³osy rud± szamponetka, tyle ¿e mam w³osy pomiêdzy jasnym a miodowym blondem a od spodu i trochê u góry mam ciemny odrost bo farba mi go nie z³apa³a
czy na odro¶cie bêdê mieæ ciemniejsze w³osy?
tak
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-21, 00:29   #2820
Ayashii
Raczkowanie
 
Avatar Ayashii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: szamponetki, rudy, POMOCY!;)

mialam przez chwile taki kolor na glowie a jestem szatynka. wiec.. wystarczy pojsc do fryzjera i powiedziec jaki kolor sie chce uzyskac. u mnie bylo troche ciezko, gdyz mialam na glowie czekolade, ale po dekoloryzacji i nalozeniu farby (miedziana polaczona z jakims odcieniem blondu..) wyszedl mi wlasnie taki kolor.
__________________
the only difference between pierced and non pierced people, is that pierced people don't care if your not pierced.
Ayashii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.